Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Digetra, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Digetra

Atsiliepimai apie Digetra, MB

NVĮ „Traidenis“, „Asio“ atstovas Šiaurės Lietuvoje

Aplinką tausojantis nuotekų valymas yra indėlis į mūsų švaresnį vandenį ir sveikatą.
Parašyk savo nuomonę apie Digetra, MB

Labai ačiū visam kolektyvui. Viskas įvyko labai greitai - greičiau nei per savaitę turiu valymo įrengimus. Labai patenkinta ir bendravimu, ir profesionaliu darbu. Ačiū dar kartą.
Esame naujakuriai, daug ko nežinojome, bet įmonės "Digetra" vadybininkas Sigitas, sudėjo visus taškus ant "I". Komanda pasidarbavo puikiai, mums labai svarbu, kad "nereikia stovėti už nugaros" ir tikrinti atliekamą darbą. Pasirodo tokius darbus galima atlikt savininkui dalyvaujant nuotoliniu būdu. Atsakingas požiūris, didelė patirtis. Rekomenduoju šią įmonę 100%.
Ačiū visam Digetros kolektyvui už profesionalumą, informaciją, patarimus ir už sumontuotą valymo įrenginį. Malonus bendravimas, atsakingas požiūris, atsižvelgiama į kliento pageidavimus, suteikiama visokeriopa informacija.
Labai didelis Ačiū konsultantei, kuri suteikė daug informacijos apie įrenginius ir darbuotojams, kurie gerai atliko darbą ir suteikė dar daugiau informacijos.
Labai didelį AČIŪ tariu konsultantei, kuri telefoniniu pokalbio metu suteikė daug ir vertingos informacijos apie valymo įrenginius, jų veikimo principus ir pan.. Labai džiaugiuosi susitikusi tokią malonią, puikiai bendraujančią konsultantę ir linkiu jai sėkmės tolimesniuose darbuose.
Puikūs specialistai, malonus aptarnavimas

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Papildomos lengvatos darbuotojams derinti šeiminius ir darbo įsipareigojimus – ką turėtų žinoti darbdaviai ir darbuotojai arba - kas keičiasi? 07-05 01:17
2022 m. birželio 28 d. Seimas pritarė Darbo kodekso bei Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymo pakeitimų paketui, kuriuo kartu įgyvendinant Europos Parlamento ir Tarybos direktyvų dėl...
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse
Darbus Klaipėdos uoste pradeda didžiausias hidraulinis kranas Baltijos šalyse 07-05 01:12
Iš Suomijos į Klaipėdą uostą atplukdytas didžiausias Baltijos šalyse hidraulinis kranas "Mantsinen 300", kurio pajėgumas siekia iki 1300 tonų per valandą. Naująjį kraną pagal specialų užsakymą...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?