Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delfi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delfi

Atsiliepimai apie Delfi, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Delfi, UAB

Uzsiima raganu medziokle. Blokuoja neitinkancius komentarus, kurie net nepazeidzia komentavimo taisykliu tik del to, kad komentaras nepritaria viesai antirusiskai propagfandai ir melui kuri portalas nuolat skleidzia.
Susikuri nauja profili, parasai viena komentara, pagal ta pati slapyvardi is karto gauni bana :) Apgailetina propagandos masina ten sukasi...
xjhsuq. vd ,bGwh
2020-07-31 10:02:42 IP 2cfuv8ll
Rašiau straipsnį per šitą š*** ir nepatalpino jo!!!!
Gejiskas portalas!
Pastebejau, kad Delfi portale po D.Sinkeviciaus straipsniu "Vyras nuosirdziai gailisi ir atsipraso geju...Ziurovu komentarai trinami, paliekami tik Delfi administarcijai komentarai, Dauguma kurie buvo pasisake pries gejus, ties komentarai buvo trinami.Tai persasi tik viena mintis ar cia Geju portalas ar D.Sinkeviciu papirko gejai, kad idetu si straispni!?Ir kas idomiausia kur zurnalistas D.Sinkevicius gavo baudziamaja byla is Kauno prokuraturos?Ar cia gejai atnes i Delfi kad parasytu si straipsni.Sakyciau kazkokie X-Failai!?
Zemo lygio portalas, kuris viesina privataus zmogaus gyvenima!Tikriausiai D.Sinkeviciu Delfi zurnalista gerai pasipirko gejai, kad raso tokius traipsnius, kuriems idomus tik gejams ir paciam D.Sinkeviciui!/ Galvoju ar nereiketu kreiptis i teisma del D.Sinkeviciaus paviesinto straipsnio, kur viesai raso viesoje erdveje apie asmeni, parasydamas net varda ir vos nepavarde, kuris neva pasisake pries gejus...Perskaites straipsni pasijutau pazemintas ar kaip cia issireiksti net nezinau, bet galvoju ar nereiktu paduoti i teisma D.Sinkeviciu uz parasyta straisni savo Delfi viesoje erdveje, taip pasijutau pazemintas moraliskai ir dvasiskai!
sekmes https://filmai.pro/
Portale. lt skleidziama tikrovės neatitinkanti informacija, smeiziami zmones, turintis kitokia nuomone... labai negrazu taip.
Gintaras Ramanauskas
2020-04-18 17:30:23 IP 2g44c8kj
Fake News portalas, varža tis žodžio laisvę.....
TOKS keleviu vezeju imone nuo rytojaus stabdo savo veikla. Vyriausybe buvo pazadejusi pgelbeti verslui taciau TOSO imonei buvo pasakyta kad pinigu nebus. Kaip galima taip meluoti musu vyriausybei. O kaip mums kurie liekam be darbo isgyventi?
Nežinau kaip reikia būti smukus žemyn su vertybėmis jei visuotinos problemos metu
staraipsnius susijusius su viruso tema laikyti apmokestintus.

Sėkmės Jums išlikti, daugiau neturiu ką pridutri.
DELFI tendencingai manipuliuoja viešąja nuomone. Trina ir blokuoja komentarus susijusius su žodžio laisvę. Tendencingai propoguoja tautinę nesantaiką skatinančius straipsnius.Ir visa tai laisvoj demokratinėj šaly. Priešiškas nusistatimas kaimyninių šalių atžvilgiu.
paulius mikalauskas
2020-01-21 10:11:58 IP 2anaqslk
laba diena as matau kat jau visai isprotejo ta komisija nes negalvoja kat yra tokiu zmoniu kurienegali nueiti i filma paziurety tai jie ie siunciasy sau tos filmus is torentu ojus jas blokojate nes gi jiems pinigu reike o apie vartotojus nepagalvoja pavizdziuj zmogus yra sunegalia niekur negali nueiti jis sedy tik prie kompo ir jam reike paziurety filma tai ka jam dabar daryt kad viska jus blokojate ir neduodate pasidziaukti filmais dar sakote kat tainelegalu o kaip tada vartotojuij daryt jai jis ira negalus a noreciau suzinoty

nes pazystu labai daug sunegalia zmoniu kutie naudojosi torent.lt torent.ai o jie uzblokavo ka dabar daryt jiems kai yra komisija savanaude
joo 2019-10-22 19:28:22
as nesuprantu kaip dar neatleido direktoriaus kuris prieme naujus komentarus po straipsniais, jie visikai neveikia stringa, cia visiskas dugnas..
Visiskai pritariu jums, komentaru skiltis sena buvo paprasta aiski ir greit veikdavo, o dabartine tai kazkokia parodija, paspaudi norint skaityt komentarus tenka laukt kol uzkraus, kai tuo tarpu kitose naujienu puslapiuose viskas veikia greitai ir stabiliai.
Nesamoniga geltona presa. Pagringas visko publikuoti tai kas niekam nereikalinga ir skleisti dezinformacija
Jeigu negarbini grybauskaites ir valdzios, gauni IP bana. Vat jums ir DEMOKRATIJA!!!
Grazinkit sena komentaru skilties dizaina, dabartinis yra visiskai nepatogus ❗
Kurybinga.lt - efektyvi reklama internete, puslapių kūrimas
2019-04-23 10:49:37 IP 5ljrvtnm
Teko bendrauti reklamos klausimais. Viskas puikiai
Raso kad dirbs iki 21 val gruodzio 31, bet i dvi maximas nuvaziavau, gaisau laika ir abi uzdarytos!

Gruodžio 31 d., „Maximos“ parduotuvės duris atvers įprastu laiku ir klientų lauks iki 21 val.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/paskelbe-parduotuviu-darbo-laika-sausio-1-aja-du-prekybos-tinklai-visai-nedirbs.d?id=79938153
Labai šaunu.Delfi Tv rodo transliacija Vale Tudo FightNight7 ir vidury nutruksta ir ne pedsako apie transliacija :) Va paemem ir nutraukem ir uostykit visi dabar pažastis.Good job, delfi.Žasinu kompanija
Sutinku susitikti viska apkalbeti
Sveiki kreipiuosi i jumis as esu liminor banke klausimo kas cia per kvailiska programa kad paziureje su pasu negali pasakiti ar ira pinigu.pirma rasai prasyma lauki 1 val kad tau jie paskambins pasakis ar ira pinigu.pavydziui seb bankas svedbankas nera problemu iskarto pasako ar ira pravede pinigu.jus su manim susisiekite viska paaiskinsiu problema.su pagarba jusu komanda
Padarykit ką nors, kad top sport reklama neužimtų daugiau ploto puslapyje nei patys straipsniais. Suprantu, kad iš reklamos Jūsų puslapis gyvena. Tačiau ar negalima tos reklamos kažkiek pamažinti? Ar negalima jos paįvairinti??? Toks jausmas, kad ne delfio o top sport svetainėje apsilankiau.
Eilinė skaitytoja
2018-06-09 17:35:36 IP 2nom56b9
Sakot: "Portalas -vienas žinomiausių Lietuvoje". Jūs neklystat! Žinomiausias, kaip:
- nestabiliausiai dirbantis portalas,
- labiausiai angažuotas portalas,
- labiausiai prikištas reklamos portalas,
- labiausiai susireikšminęs portalas (matyt kai kurių seimūnų pavyzdys jus įkvepia ir nuteikia).
Kiek galima Delfi puslapyje reklamuoti azartinius žaidimus, jau labai mums ja brukate.
pasipiktinęs.Vilnietis
2018-03-07 16:18:32 IP 28mcv986
manau reikia valstybiniu lygiu reguliuoti tą delfi.lt reguliuoti.kaip jie gali jiems neįtikusius komentarus ištrinti.reikia paviešinti vardus pavardes viešai kas trina komentarus su nuotraukom. taigi pradedam kas žinot.
Labai pikta, jog kiekvieną kartą atsidarius kitą straipsnį neleidžia jo skaityti, nes iškart išmeta tą pačią reklamą, kurią reikia uždarinėti. Nekalbu apie reklamas, esančias pačiame straipsnyje. Dėl perdėtos nereikalingos, ištisai metamos reklamos nebenoriu turėti Jūsų appso. Tenka naudotis kitu naujienų partalu.
Sveiki turiu tokia problema kuri tureti nepatikti ir kitiems Delfi klijentams.Atsidarius portal ir ieinant I bet kuri straipsni kaireje puseje pasirodo agresivi reklama su SUBARU logo kurios neimanoma panaikinti.Praktiskai neimanoma skaityti puslapio, Ar tai normalu ir kaip tp#o isvengti?Aciu Geros dienos
Sveikinu Delfi su nauju naujienu puslapio idiotisku 15min style dizainu.. dabar naujienas reikia skaityti nebe is virsaus i apacia, bet dar ir is kaires i desine ziureti.. nu visiskas akiu masazas gaunasi.. o jei dar ir naujiena svarbi (neduok dieve) tai dar ir per visa puslapi nuotrauka matysime... nu visiskas nusivaziavimas.. o buvote vienintelis naujienu saitas skaitomas del to pries tai buvusio "normalesnio" naujienu pateikimo vaizdelio.
Ką darote? Baikit šmeižti JAV prezidentą irJAV, jį išrinko žmonės, jie nori to ką jis daro, o jis daro tai ką žadėjo. Bent jau būkite objektyvus, rodykite visas puses.
Manau turetu buti uzdrausta delfiui trinti komentarus, kurie priestarauja autoriaus, arba delfio poziuriui. Daugelis komentaru kritikuojantys arba papriestaraujantys delfio pateiktai nuomonei yra panaikinami. Tai turetu liautis, nes priestarauja pagrindiniam demokratijos principam - laisvam nuomones reiskimui.
Delfi turi nuostatas ties sau nepalankiomis politinėmis partijos ir jas pastoviai bando kompromituoti. Prie viso to trinami nepalankūs komentarai, kurie neturi įžeidžiančio turinio ar keiksmažodžių, įvairiomis temomis. Esu nusivylęs šiuo dienraščiu, kuris tapo įrankiu.
Simonas Vaitiekunas
2016-09-29 13:14:11 IP 2dakekgt
Jie trina komentarus, kurie prieštarauja jų propagandai nors aš ir nesakau nieko neadekvataus.

Taip pat jų straipsniai yra vienašališki ir jie vengia faktų bei įrodymų, todėl turėtų jiems turėtų būti skirta kaip minimum bauda.
Ačiū.
Komentavime yra tekstas:
"Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo DELFI skaitytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami. Komentarų turinys neatspindi DELFI redakcijos nuomonės."
Taigi tikėjausi, kad mano komentaras atsiras iš karto, deja to neįvyko. Parašiau dar 4, vieną nenaudodamas lietuviškų simbolių, nes maniau problema dėl jų. Faktas kad cenzūra vykdoma, ten buvo karštas straipsnis ir tikrai netikiu kad per 2h galėjo būti vos 2 komentarai, ką galima pamatyti pagal jų timestamp'us.

Apie tai kad jų pagrindinis straipsnių redaktorius nebaigęs net progimnazijos - ir taip aišku. Mano ketvirtokas vaikas mažiau klaidų daro rašydamas rašinėlį.
kodėl aš norėdama pažiūrėti filmuotą reportažą turiu priverstinai žiūrėti reklamas.Užsienio portaluose po 5 sekundžių galima praleisti reklamą.Ir dar ar jūsų redaktorė prieš skelbiant straipsnį pati perskaito, nes stilius prastas, labai daug klaidų ir perlų pvz. straipsnio pavadinimas "Per konfliktą dėl vyriško pasidižiavimo namo šeimininkas draugui patrumpino kirviu".Ar negėda tokias nesąmones publikuoti ir tai jau įprastas dalykas.
Pastoviai trina jiems nepalankius komentarus po straipsniais, tokia ta žodžio laisvė pas juos. Pasidarė portalas apie Rusiją, kas ne diena, tai vien Rusija minima, nes tokie straipsniai traukia didelį skaitytojų dėmesį, plius proga "pastumt" visiems ant rusų ir rusakalbių, kas mano manymu yra tautinės nesantaikos kurstymas. Graudu, kad didžiausias naujienų portalas ant tiek nusivažiavo.
Laba diena. Šiandien pamačiau straipsnį kriminalų skiltyje, kurio antraštė skambėjo maždaug taip : " girti kaimiečiai trenkėsi į policijos automobilį. Du pareigūnai sužeisti...". Nežianau ko siekiama tokia antraštės formuluote, tačiau tikriausiai pagrindinis tikslas formuluojant antraštę buvo ne toks kad informuoti apie du neblaivius piliečius, padariusius avariją, o parodyti kad " vat žiūrėkit kokie tai kaimiečiai". Tokia straipsnių antraščių formuluotė yra įžeidžianti, priešinanti visuomenę (kaimas - miestas) ir skatinanti visuomenę remtis stereotipiniu mastymu (žmogus iš kaimo - girtuoklis, žemesnio intelekto ir kt.). Manau tai turėtų būti elementaru jau žurnalistiką studijuojantiems studentams pirmame kurse. Būtų malonu kad pamėgintumėte atsižvelgti į mano pastaba. Tai būtų naudinga jums patiems, nes pakeltų jūsų kaip žiniasklaidos atstovų vertę.
Jei temos susijusios su politiskai jautriomis temomis, tuomet pamirskite apie elementaru objktyvuma. Ka jau cia objektyvumas, siame portale tiesiog izuliai meluojama. Apie komentaru skilti apskritai galima tik patyleti, nes tiek, kiek kolektyvas gali skirti laiko, tiek trina ideologiskai neitikusius komentarus.
Ziauri cenzura, jei tik tavo nieko neizeidziantis komentaras ideologiskai skiriasi nuo ju propagandines nuomones. Sioje spaudoje jokios zodzio laisves.
Vidmantas 2014-05-11 07:52:51
Apgailėtina, jei jau reklamos neįperkate ir darote tai per FB. Gaila man jūsų ;)
Prašau atsakykite kodėl blokuojami komentarai, ? Rašydamas nenaudoju keiksmažodžių rašau tik politinėmis temomis. Keista, kad komentarai prezidentės adresu parašyti su keiksmažodžiais, Lansbergi išvadinusiam dvėselna ir kiti šlykštus komentarai praleidžiami. Kas tai delfis įvedė cenzūrą
Reklamos feisbuke su tokiais straipsniais.. tiesiog zema.. balsuoju 1 is 10
Atsibodo su nuolatinėmis reklamomis facebook'o grupėse!!

SPAUDOS DEPARTAMENTAS
Adresas: Drūkšinių k., LT-31152 Visaginas.
Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SPAUDOS DEPARTAMENTAS - neribotos spaudos galimybės. Turima moderni įranga, leidžia greitai ir kokybiškai atlikti pačius įvairiausius spaudos darbus tiek mažais, tiek ypač dideliais tiražais. Teikiame ofsetinės, skaitmeninės, plačiaformatės spaudos, šilkografijos ir tampografijos, sublimacijos, lazerinio...
Baltic Digital Printing
PLATAUS FORMATO SPAUDA IR REKLAMOS GAMYBA

Adresas: V. Sirokomlės g. 36, Nemėžio k., LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba; stiklas ir jo gaminiai; tara, pakuotės.
GAMINIAI IR PASLAUGOS Reklamos gamyba Reklamos montavimas Reklaminių konstrukcijų projektavimas Prekybos centrų iškabų gamyba Prekybos centrų iškabų montavimas Lauko stendų gamyba Lauko stendų montavimas Renginių scenos Spauda ant tento Spauda ant tinklo Spauda ant laminuoto tento Spauda ant lieto tento Spauda ant...
GSP SUPPLY
GSP

Adresas: Birželio 23-iosios g. 12, LT-03205 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
SKAITMENINĖ SPAUDA Modernus spausdinimo būdas, leidžiantis pagaminti mažus spaudos tiražus per labai trumpą laiką. Greitas, bet kokybiškas spausdinimas; Galima spausdinti nedidelius tiražus; Konkurencinga kaina; Personalizuotos spaudos galimybės. Bukletai, brošiūros, lipdukai, skrajutės, lankstinukai, reklaminiai...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...
UAB "Judex Spauda"
Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 83, LT-45264 Kaunas.
Veiklos sritys: eksportas; gamyba; reklamos paslaugos; spauda, laikraščiai, žurnalai; spaustuvės, leidyba.
Pradėję nuo kelių įrengimų 1995 metais, šiandien galime pasigirti modernia spaustuve, atliekančia, ko gero, visus su ofsetine spauda ir pospaudiminiais procesais susijusius darbus: lankstymą, pakuočių ir knygų klijavimą, pjovimą, segimą, numeravimą, iškirtimą, laminavimą ir t.t. Įmonė derina du svarbius dalykus:...

A. Lukašenka: V. Putinas pažadėjo suteikti visokeriopą pagalbą Baltarusijos saugumui 08-15 21:50
Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka šeštadienį pareiškė, kad Rusija pažadėjo visokeriopą pagalbą užtikrinant šalies saugumą karinės grėsmės atveju, įskaitant NATO pajėgų stiprinimą...
Prabangos prekių paklausa šiemet gali kristi 35-45%
Prabangos prekių paklausa šiemet gali kristi 35-45% 08-15 19:37
Prabangos prekių pardavimai pasaulyje "koronaviruso pandeminiais" 2020-aisiais gali smukti mažiausiai 35-45%, o atsigavimo galima tikėtis tik 2023 m., skelbia "Boston Consulting Group" (BCG)...
I. Damulienė: kova dėl pirkėjo tapo nuožmesnė
I. Damulienė: kova dėl pirkėjo tapo nuožmesnė 08-15 18:50
Pernai visos TOP 20 vaistinių bendrovių augino pardavimus ir dirbo pelningai. Bendros šio segmento pajamos 2019 m. išaugo 14%, šį sausį–gegužę vaistinių apyvarta buvo 5,3% didesnė, palyginti su...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 208,60 +2,33%
Hewlett-Packard 18,18 -1,09%