Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Delfi, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Delfi

Atsiliepimai apie Delfi, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Delfi, UAB

Mano nuomone tai propagandinis dirbančių prieš valstybę tokių kaip a.greitai, neaiškios kilmės tvarinio, šikniasklaidos organas.Niekada neskaitysiu.????????????
Nuolat šmeižia, drabsto šūdais, pažeidinėja įstatymus, meluoja. Gėda!
Delfis net nebeduoda spet perskaityt atsiliepimu....net ir nesiruosiant ju rasyt. Kazkaip pradeda priestaraut demokratijai...ir gan smarkiai panaseja i rusu diktatura. Einam ne ten....GEDA....!!!
Aš tik vieno nesuprantu, kodėl aš mokėdamas už jūsų straipsnių skaitymą, t.y. delfi plius, dar turiu spoksoti ir išjunginėti reklaminius banerius? Aš jau jums moku, tai gal gerbkite savo klientus ir jiems išjunkite iššokančius banerius? Nemanau, kad pratęsiu dar metams sutartį su jumis, teks mokėti 15min o su delfi atsisveikinti.
kur ziuri musu tarnybos
2022-05-17 00:16:02 IP 28mdup5k
yra istatymai kurie draudzia reklamuot losymu ar azartjniu zaidimu- ATSIBODO populiariausias tinklapis lietuvoi negali suvaldyt kaskokius apgavikus??? tas 7 bet jau ne to kad atsibodo - jis atsiprasant UZ/<n| so, lenda ir lenda ir lenda ir lenda, ir visus blokis nustates visvien lenda ta apgavystes losymu reklama, tai jai jie negali susitvarkitis- tegul kreipiasi i policija- kokio velnio istatymai nelaikomi? as net neziuriu kad 70% informacijos nori perskaitit - ale mokek na bet … ar jus suprantat kad jusu puslapi skaito ir vaikai!!! ir tai viksta metu metais!!! uz toki elgesi arba jum reikia izdraust puslapi arba susitvarkitis su sia nesamone ir kita nauja nesamone kuri islis ateitije.
Delfi, net aktualias naujienas komecijizuoja, ši žiniasklaidos priemonė grįsta vien pelno siekimu. Taip pavyzdžiui negalėjau perskatyti informacijos susijusios su karu Ukrainoje arba galimas provokacijas Lietuvos pasienyje, nes nesu susimokėjes už kažkonią prenumeratą. Galimai.nev jeigu prasidėtu karas Lietuvoje, ir tai smulkmenos būtų skelbiamos tik susimokėjus prenumeratos mokesti.Tai kokia čia visuomeninės žiniasklaidos priemonė? Ar ji atitinka visuomeninės ir objektyvios žiniasklaidos principus? Kyla įtarimas, kad dėl pelno siekimo ji gali pateikti net nepatikrinta ar neteisinga informacija. Linkėčiau peržiūrėti įmonės veijlos prioritetus.
Makaronu investiju birza
2022-03-12 18:53:53 IP 2e7r3qb7
Kur dingo vakcinu melaginga propaganda ?? kur dingo melo vakcinos, bet be marmalo visi numirsime ?? eii delfi, gretai mars propaganda spausdinti.
Prašymas visiems !!!

Žmonės, kurie nors kiek gerbiate save, blokuokitę kuo greičiau delfį.., kuris dar nuskaičiuoja pinigus.Priedo, šitas portalas yra užkrėstas yra virusais..Pradeda strigti įrenginiai, kompiuteriai, plančetai, vos tik atidarius šį portalą.Saugokimę savo įrangą nuo nesaugių portalų.
VISUS PATARČIAU NEBESINAUDOT DELFI.LABAI PRASTI IR APVERKTINOS BŪKLĖS RAŠINĖLIŲ PORTALAS, KIŠANTIS VISAS ŠIUKŠLES, REKLAMAS.PRIEDO, DELFI + YRA TRAGEDIJA.PINIGAI NUMESTI KAIP Į BALĄ.DELFI YRA CENZŪRINIS TINKLALAPIS, ABSOLIUČIAI, JEIGU KOMENTARAS NESUTAMPA SU DELFI NUOMONE, IŠKAR PASKYRA YRA BLOKUOJAMA.

UŽUOJAUTA ŠITAM SAUGUMIEČIŲ PORTALUI..
Visiškai neveikia komentarų sekcija. Neįmanoma perskaityti komentarų, kai paspaudi peržiūrėti, tiesiog nepasikrauna. Įmanoma perskaityti tik pirmus parašytus arba paskutinius, o ir perskaityti paskutinius irgi pilna kažkokių įvairiausių trikdžių. Negalima perskaityti net kitų komentarų po kitais komentarais. Visiška katastrofa.
wau delfunai kokie jus malonus supper gryzo neperseniausi kgb'istu siautejimo laikai CENZURA !!!! sveikiname isverstaskurius Lietuvos isdaviku gynejus, net slykstu nuo jusu bloku..., tipo Nezinoma klaida..., viskas zinoma juk tarnaujate lansberginiu kgb'istu gaujai, parsidaveliai zurnaliugos !
Smirda šitas pigus naujienlaiškis savo nedorais poelgiais.
Nėra žodžio laisvės komentaruose. Nepatogi tiesa delfiui ir jo remėjams yra blokuojama. Pasamdyti etatiniai prorusiški komentatoriai, kurių neblokuoja. Straipsniai užpirkti apie kiekvieną nereikšmingą blondinę. Kasdien rusija puola. Straipsniai apie putiną. Ar skaitytojam iš lietuvos tai turėtų rūpėti?? Bulvarinis fake news ir propogandos dienraštis.
Žiniasklaida papirktą, straipsniai nešvarus. Nuo reklamų gausos, neymamoma net naujienų perskaityti. Lietuvoje tokiems ne vieta :)
Šita purvasklaidos priemonė blokuoja komentarus nekreiptus su įrodymais prieš Covid aferą
Labai pukus portalas!
Koki tik mela bepublikuojam viskas praeina!
Uz pinigus pasiruose parasyti bet ka.
Melagių portalas
<script>alert ("Hello");</script>
<script>alert ("Hello There")</script>
geras portalas.
Labai paprasta, dedi telefone block'a ant visko kas susije su delfi ir jokių fake news neberodo
Negalvojau, kad Lietuvos žiniasklaida gali būti tokia šališka, bet Šeimos Maršas parodė kas yra kas. Kalbu apie žiniasklaidos provokacijas, išankstinį nusiteikimą, kitos nuomonės žmonių žeminimą, savo nuomonės piršimą, komentarų blokavimą... Žurnalisto etika jiems turbūt yra pamirštas dalykas. Tikiu, kad yra tikrų ir sąžiningų žurnalistų, tačiau tam, kas dabar vyksta verta perskaityti šią citatą -->

XIX amžiaus „The New York Times“ laikraščio redaktorius ir žurnalistas John Swinton pasakė taip: „Niujorko žurnalisto darbas yra iškraipyti tiesą, atvirai meluoti, iškreipti, apšmeižti, pataikauti prie mamonos kojų ir parduoti savo šąlį bei tautą, užsidirbant savo duoną kasdieninę ar - kas praktiškai yra tas pat - savo atlyginimą. Jūs tai žinote ir aš tai žinau. Ir kokia yra kvailystė bandyti leisti „Nepriklausomą Spaudą“! Mes esame turtingų žmonių, esančių užkulisiuose, įrankiai ir vasalai. Mes esame marionetės; jie tampo virvutes, o mes šokame. Mūsų laikas, talentai, gyvenimai ir galimybės yra kitų žmonių nuosavybė. Mes esame intelektualūs parsidavėliai.“
Albertas 2021-03-16 18:33:42
Fake news skleidimo lyderiai Lietuvoje, jokios pagarbos, baisi kontora.
Mano nuomone, duoti interviu šiam portalui arba užsisakinėti jame reklamą nuo šiol turėtų būti gėda. Gaila, nes kažkada tai atrodė vienas iš pačių geriausių portalų Lietuvoje. Šiuo metu to pasakyti niekaip negalėčiau.
Žiūriu jūsų laida "Keturios sienos", kaip gražiai apie renovaciją kalba gerbiami laidos svečiai...Kviečiu juos atvykti ir pamatyti mūsų renovuotą namą Veisiejuose, Lazdijų r., Ateities 3. Tūkstančiai eurų dar mokėti, o namo išvaizda neleidžia net akis pakelti į jo "grožį"... Žavesio jokio, mokesčiai už šildymą kaip ir visur, , o namo išvaizda kelia gailestį...dėl šios problemos kreipėmės, rašome vis laiškus administratoriui, tačiau atsakymo ir veiksmų jokių... Ačiū jums, jeigu šį komentarą perduotumėte laidos švenčiams...
Fake news skleidimo lyderiai Lietuvoje, jokios pagarbos, baisi kontora.
Gal galit taip įkyriai nekišti tos reklamos "Top sport kazino"? Dėl įkyraus reklamos rodymo turiu atsisakyti naršymo Jūsų portale.
jau paskutini karta, nesvaistysiu savo laiko.Nei patiktuku, nei komentaru negaliu pareiksti.nesu kremliaus trolis, lojalus LT pilietis, bet niekas neveikia, ir man, atrodo, niekas to negirdi.Sekmes
negaliu balsuot, ar komentuot, jau 2 karta turiu pildyt, nors esu adekvatus, ir lojalus LT pilietis
Kolukieciu žinios. Dvi dienas iš eilės kiša veikėjus kaltus dėl tragiškos padėties Lietuvoje, kurie nei patys dirbo nei kitiems leidžia. Geda
Laba diena, noreciau jusu paklausti, kas yra coved 19 virusas, jisai panasus i gripa, taippat galima uzsikresti, tai pasakykit man, zmones uzsideda plasmasines apsaugas kad kasnors neapspjautu, virusas skraido ir papuola i visus plysius, jai vienas zmogus uzsikretes gripu ieitu i patalpa kurioje butu zmones su plastiko apsauga VISI SUSIRGTU tai del kuo tas cirkas, apgaule
Pasiziurejau Delfi rekvizitu zmoniu komentarus, nieko keisto, kad sis poralas teturi vos dvi zvaigzdutes, nors keista, kad dar turi tik dvi, siaip maniau, kad nei vienos netures, bet nieko keisto, nes portalas yra gejiskas! Pastebejau, kad toks zurnalistas Sinkevicius, kuris visus skundzia ir raso savo Dlfi portale, knygose apie zmoniu blogasias puses, viesina viesoje erdveje viska apie viska apie visus, matyts zmogelis jaucia tai darydams kokzkoki malonuma, ir alga nebloga uz tai gauna, bet kazin ar jai teisesauga panarpliotu paties asmenini gyvenima, kazin ar nerastu neigiamu pusiu?Is zvaigzduciu, kur zmones cia yra ivertine ir pasisake savo nuomone, tai matosi, kad sis portalas yra ZEMO LYGIO portalas! Taip ir as pastebejau, kad delfi komentarai yra trinami, turiu omenyje paprastus ne kazkokius izeidziancius komentarus, tiesiog geriausias budas vengti, neiti neskaityti tokius portalus, kaip delfi, nes jie raso, kas jiems naudinga is to gauna dideli pelna zurnalistai!
Nieko negaliu skaityti, iš karto ant pusės ekrano reklamos
dedu baną delfiui :) komentuot neįmanoma, emojiconų dėt neįmanoma :) viso gero.
Valdas Kazlauskas valdo!!!
remuigijus rimkus
2020-09-09 20:54:27 IP 2g70utcg
nei komentuot, nei vertint, neleidziama.gal jus su lukashianka dirbat, noriu balsuot, galimybes neturiu
Komentarų skiltis nefunkcionali. Uždėjus "laiką/dislaiką/emociją" naršyklė pakimba 5-10 sekundėm. WTF?? Chrome.
Uzsiima raganu medziokle. Blokuoja neitinkancius komentarus, kurie net nepazeidzia komentavimo taisykliu tik del to, kad komentaras nepritaria viesai antirusiskai propagfandai ir melui kuri portalas nuolat skleidzia.
Susikuri nauja profili, parasai viena komentara, pagal ta pati slapyvardi is karto gauni bana :) Apgailetina propagandos masina ten sukasi...
xjhsuq. vd ,bGwh
2020-07-31 10:02:42 IP 2cfuv8ll
Rašiau straipsnį per šitą š*** ir nepatalpino jo!!!!
Gejiskas portalas!
Pastebejau, kad Delfi portale po D.Sinkeviciaus straipsniu "Vyras nuosirdziai gailisi ir atsipraso geju...Ziurovu komentarai trinami, paliekami tik Delfi administarcijai komentarai, Dauguma kurie buvo pasisake pries gejus, ties komentarai buvo trinami.Tai persasi tik viena mintis ar cia Geju portalas ar D.Sinkeviciu papirko gejai, kad idetu si straispni!?Ir kas idomiausia kur zurnalistas D.Sinkevicius gavo baudziamaja byla is Kauno prokuraturos?Ar cia gejai atnes i Delfi kad parasytu si straipsni.Sakyciau kazkokie X-Failai!?
Zemo lygio portalas, kuris viesina privataus zmogaus gyvenima!Tikriausiai D.Sinkeviciu Delfi zurnalista gerai pasipirko gejai, kad raso tokius traipsnius, kuriems idomus tik gejams ir paciam D.Sinkeviciui!/ Galvoju ar nereiketu kreiptis i teisma del D.Sinkeviciaus paviesinto straipsnio, kur viesai raso viesoje erdveje apie asmeni, parasydamas net varda ir vos nepavarde, kuris neva pasisake pries gejus...Perskaites straipsni pasijutau pazemintas ar kaip cia issireiksti net nezinau, bet galvoju ar nereiktu paduoti i teisma D.Sinkeviciu uz parasyta straisni savo Delfi viesoje erdveje, taip pasijutau pazemintas moraliskai ir dvasiskai!
sekmes https://filmai.pro/
Portale. lt skleidziama tikrovės neatitinkanti informacija, smeiziami zmones, turintis kitokia nuomone... labai negrazu taip.
Gintaras Ramanauskas
2020-04-18 17:30:23 IP 2g44c8kj
Fake News portalas, varža tis žodžio laisvę.....
TOKS keleviu vezeju imone nuo rytojaus stabdo savo veikla. Vyriausybe buvo pazadejusi pgelbeti verslui taciau TOSO imonei buvo pasakyta kad pinigu nebus. Kaip galima taip meluoti musu vyriausybei. O kaip mums kurie liekam be darbo isgyventi?
Nežinau kaip reikia būti smukus žemyn su vertybėmis jei visuotinos problemos metu
staraipsnius susijusius su viruso tema laikyti apmokestintus.

Sėkmės Jums išlikti, daugiau neturiu ką pridutri.
DELFI tendencingai manipuliuoja viešąja nuomone. Trina ir blokuoja komentarus susijusius su žodžio laisvę. Tendencingai propoguoja tautinę nesantaiką skatinančius straipsnius.Ir visa tai laisvoj demokratinėj šaly. Priešiškas nusistatimas kaimyninių šalių atžvilgiu.
paulius mikalauskas
2020-01-21 10:11:58 IP 2anaqslk
laba diena as matau kat jau visai isprotejo ta komisija nes negalvoja kat yra tokiu zmoniu kurienegali nueiti i filma paziurety tai jie ie siunciasy sau tos filmus is torentu ojus jas blokojate nes gi jiems pinigu reike o apie vartotojus nepagalvoja pavizdziuj zmogus yra sunegalia niekur negali nueiti jis sedy tik prie kompo ir jam reike paziurety filma tai ka jam dabar daryt kad viska jus blokojate ir neduodate pasidziaukti filmais dar sakote kat tainelegalu o kaip tada vartotojuij daryt jai jis ira negalus a noreciau suzinoty

nes pazystu labai daug sunegalia zmoniu kutie naudojosi torent.lt torent.ai o jie uzblokavo ka dabar daryt jiems kai yra komisija savanaude
joo 2019-10-22 19:28:22
as nesuprantu kaip dar neatleido direktoriaus kuris prieme naujus komentarus po straipsniais, jie visikai neveikia stringa, cia visiskas dugnas..
Visiskai pritariu jums, komentaru skiltis sena buvo paprasta aiski ir greit veikdavo, o dabartine tai kazkokia parodija, paspaudi norint skaityt komentarus tenka laukt kol uzkraus, kai tuo tarpu kitose naujienu puslapiuose viskas veikia greitai ir stabiliai.

Baltic Digital Printing
PLATAUS FORMATO SPAUDA IR REKLAMOS GAMYBA

Adresas: V. Sirokomlės g. 36, Nemėžio k., LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; stiklas ir jo gaminiai; tara, pakuotės; žiniasklaida.
GAMINIAI IR PASLAUGOS Reklamos gamyba Reklamos montavimas Reklaminių konstrukcijų projektavimas Prekybos centrų iškabų gamyba Prekybos centrų iškabų montavimas Lauko stendų gamyba Lauko stendų montavimas Renginių scenos Spauda ant tento Spauda ant tinklo Spauda ant laminuoto tento Spauda ant lieto tento Spauda ant...
Firidas
Adresas: Vilniaus g. 36, LT-18123 Švenčionys.
Veiklos sritys: spaustuvės, leidyba; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; popierius, jo gaminiai; reklamos paslaugos; žiniasklaida.
Naudodami ekologiškus procesus gamyboje ir savo klientams siūlydami nuolat atnaujintą produktų ir paslaugų asortimentą, siūlome išskirtinius ir netradicinius dizaino sprendimus, leidybos ir spaudos gaminius, garantuojame greitą užsakymo atlikimą bei itin aukštą produkcijos kokybę. Suvieniję vaizduotę, idėjas...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?