Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Deeper, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deeper

Atsiliepimai apie Deeper, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Deeper, UAB

Justas 2019-03-11 10:34:47
Pirma diena nusipirkus deeper pro+ uzmetus kelis kartus i vandeni po dangteliu pradejo rinktis vanduo. Nors ir gerai uzsuktas taciau sandarumo nulis.
Sveiki, Justai,
dėkui, kad susisiekėte su mumis. Labai gaila sužinot, kad įvyko toks nemalonus įvykis.
Tokiam atvejui būtinai reikia susisiekti su pardavėju dėl garantinio aptarnavimo.
Greitai pagalbai galite visada susisiekti su mumis čia: support@deeper.eu

Linkėjimai
Gytis 2019-03-18 22:00:10
Nezinau kodel bet kelis kartus atsukus pakrauti deeper pro pradejo leisti vandeni pro dankteli, danktelis uzverstas gerai jokiu tarpeliu nesimato zymiu, bet vanduo kaupiasi, taip dyper issijungia ir nebeveikia, atidarius dangteli, padedu ji isdziovinti, ir po kiek laiko pakrautas vistiek veikdavo, taciau nerodydavo zuvies, gyli rodydavo, bet zuvies ne, nors ant meskeres kimba ir tikrai gerai, uzmetus nieko nerodo.. :) nesenai pries kelias dienas nuvaziavau i zvejyba, taciau po keliu metimu deeper vel pritrauke vandens, ir dabar dega melyna lempute, ka daryti? Garantinis dar yra :)
Sveiki, Gyti,
dėkojame, kad susisiekėte su mumis.
Tokiu atveju prietaisui būtinas garantinis aptarnavimas- dėl garantinio aptarnavimo susisiekite su pardavėju.
Greitai pagalbai galite visada susisiekti su mumis čia: support@deeper.eu

Linkėjimai
Aurelijus 2019-02-25 11:51:18
Sveiki, Stasy,

dėkui, kad susisiekėte su mumis.
Mes radome jūsų iškeltą klausimą mūsų pagalbos tinklapyje ir atsakėme jį vasario 13d. Tikimės, kad mūsų atsakymas jums padėjo!
Problemai išlikus arba atsiradus kitiems klausimams visada galite mums rašyti laišką į šį adresą: support@deeper.eu

Deeper
jusu atsakymas nepadejo...nes jus nusikalbat, rasot, kad gal avizele ne po ekete ir t.t., bet kai pakeliu nuo dugno apie 60 cm, ir pradedu ja matyti ji jau atsiduria po ekete...zvejoju kelias valandas nuo dugno ir avizeles nematau, bet kai pakeliu apie pusmetri ir avizele pasimato, jus komentuojat, kad avizele matosi, zodziu, tas jusu isreklamuotas daiktas turi ir trukumu...ir vadinkim daiktus tikrais vardais...deklaruokit, kad didesniame gylyje, objektu prie dugno nemato, jei taip nera pakeiskit man ta pro plius, jis pirktas oficialiai parduotuveje pries menesi...
stasys 2019-02-16 10:57:50
deeper pro+ poledine zukle zvejojant 8m gylyje apie 15cm nesimato avizeles nuo dugno...zvejojant 11m gylyje, apie 20cm kol nepakeli nuo dugno nesimato avizeles... ant 22m, nuo dugno jau nemato apie 1m, ta prasme nuleidziu ant dugno ir nematau avizeles, kai pakeliu apie metra pradedu matyt...kame problema, jautruma statau ivairiai nuo 50 iki 100...aciu uz atsakymus...programeles versija 7.11
Sveiki, Stasy,

dėkui, kad susisiekėte su mumis.

Deeper
Sveiki, problema yra su baterija, kai yra ribotas ikrovimu skaicius. Siuo metu mano deeper baterija neveikenti, reikalinga kita, sunku rasti analoga o apie originala patys suprantat. Kaip echolota galiu tik girti ir girti.
vaidas 2018-03-11 18:14:16
nusipirkau pries 2 menesius pro + draugas biski veliau toki pati, naudoju kaip priklauso, pazeidimu neturejo, bet kazkodel ikrovimas laiko tik 4 valandas, nors ir isjunges GPS, zvejojom su draugu vienodai laiko ijunge vienodus rezimus.rezultatas nenudziugino, mano liko 30 procentu, draugo 50.sakyciau per didelis skirtumas.Ar tik nebus koks brokas su baterija, ar tik nereik nest jau i garantini? kraunam juos irgi vienodais budais.nesmagu kai gaminys neatitinka gamykliniu parametru. Draugo atlaiko virs penkiu valandu, juk ir zvejojom ant ledo vienodoj oro temperaturoj 0 iki +2.Daugiau nusiskundimu nera viskas veikia puikiai, idomu butu suzinot galima priezasti zymiai trumpesnio veikimo.nes kito budo neliks tik nest garantiniui

Atsiprašome už nepatogumus, būtinai reikia išsiaiškinti kame problema. Parašysime jums laišką, ačiū.

Deeper
Sveiki, isigyjau jūsų preke deeper 3.0 ir susidūriau su problema, man jis atsijungineja, vos traukia 10 metru nuo kranto. Kada įjungi ant 90kHz pasigirsta traskejimas.
Geras produktas, puikus marketingas. Džiaugiuosi lietuviškos įmonės sėkme. Linkiu neužmigti ant laurų ir sparčiau tobulinti produktą.
Vytautas 2017-03-07 17:53:11
Sveiki, Jonai,

Ačiū už grįžtamąjį ryšį. Mielai susitikčiau su Jumis išgirsti, kur galime tobulėti. Susisiekime,

Vytautas Dobilas, Deeper vykdantysis vadovas
Vytautai,
smagu, kad bent kažką atsakyti sugebėjai.O tobulėti tikrai yra kur. Suprantu, kad ir pats esi tik aplinkybių auka, kenčianti nuo to pačio "kolūkio pirmininko".Sėkmės!
Siulyciau pasikesti savo HR vadybininke. Visiskai neturi jokios kompetencijos. Klausineja nesamoniu apie kurias neturi zalio supratimo. Manau, kad tokia imone kaip Deeper (kuri yra zinoma ne tik Lietuvoje) turetu samdytis tik profesionalus, bet atleiskite Jusu dabartine HR vadybininke tikrai nera viena is ju.

Sekmes
Jonas 2017-02-12 15:09:07
Baisi įmonė- kolūkio pirmininko "lyderystės" metodai ir visiška nepagarbiai darbuotojams.
Sveiki, Jonai,

Vytautas Dobilas, Deeper vykdantysis vadovas

Transmėja
Adresas: Metalistų g. 3, LT-78109 Šiauliai.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; importas; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB TRANSMĖJA veža krovinius nuosavu transportu ir ekspedijuoja. Vilkikų parką sudaro daugiau nei 250 mašinų: autotraukiniai ir vilkikai su tentinėmis puspriekabėmis. Kroviniai daugiausia vežami tarp ES šalių ir į Rusiją. PATIKIMUMAS – nuosavas transportas suteikia galimybę dirbti be tarpininkų taip taupant Jūsų...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
Delamode Baltics
Forward Thinking Logistic Solutions

Adresas: Eigulių g. 2, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; logistikos paslaugos; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Delamode Baltics – viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei. Delamode Baltics turi biurus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Tai suteikia mūsų įmonei...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%