Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Deeper, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deeper

Atsiliepimai apie Deeper, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Deeper, UAB

Mantas 2022-08-08 20:06:53
Sveiki. Kalbama, kad deeper chirp+2 suteikiama 5iu metu garantija. Bet norint isigyti is topo centro, is tele2 ar kitu platintoju, garantija duoda tik dviems metams. Kaip cia suprasti?
Sveiki, Mantai. Ačiū už jūsų klausimą. Deeper CHIRP+2 tikrai yra suteikiama 5 metų garantiją. Dėl garantinio aptarnavimo kreipkites tiesiogiai į mus (gamintoją), padėsim :)
Ramunas 2022-05-28 16:28:00
Sveiki kiek laiko galioja deeper start garantinis
Sveiki, 2 metai. Jeigu kažkas nutiko ir reikia garantinio aptarnavimo - parašykit mums į [email protected], būtinai padėsime jums.
genys 2022-05-26 16:26:16
Nepradirbo ne 2 metu, kroviau gal kokius15 20 kartu.Ir viskas nekrauna ir neveikia.deeper star
Sveiki, labai gaila girdėti, jog prietaisas nustojo veikti. Parašykit mums į [email protected] arba paskambinkit +37065906660 (darbo dienomis 8:00-16:00). Mes būtinai rasime jums sprendimą.
Sveiki kiek laiko galioja deeper start garantinis
Vladislavas 2022-04-08 15:01:55
labas kur pigiausiai galiu isigyti DEEPERchrip +2
Sveiki, daugelis mūsų prekybos partnerių parduoda šį modelį, ir jų siūlomos kainos gali skirtis. Palankiausiai kainai rasti galite naudoti internetinį resursą www.kainos.lt
labas kur pigiausiai galiu isigyti DEEPERchrip +2
Sveiki, tarp blogų atsiliepimų noriu isiterpti su "PUIKIU ATSILIEPIMU". Naudojau 5 metus deeper pro+, daug naudojau ir ziema ir vasara, pora sezonu su valtimi. Pats aparatas veikia puikiai bedu jokiu labai nebuvo, tikrai puikus kurinys. Kartais programelei smulkmenu atsirasdavo tačiau sutinku kad ji pastoviai tobulinama naujinama, ir pasitaiko klaidu. Pasilpo baterija, susisiekiau su deeper servizu, nusiunciau, pakeite netik baterija bet visa korpusa ir t.t gavau vel kaip nauja.baterija laiko puikiai Nusprendžiau atsinaujinti, nusipirkau dabar chirp+ dar geresnis superinis aparatas ???? Linkiu sėkmės jusų puikiai komandai. labai geri echolotai, labai gerai tobulejanti programele, + puikus servizo aptarnavimas. Labai patenkintas šituo išradimu. Labai rekomenduoju jį tureti, išmokti juo naudotis skaityti instrukcijas. Sutaupo daug laiko ir vargo beieškant žuveliu. Tačiau jis negaudo žuvies reikia sugebeti pačiam ????
Tomas 2022-03-08 10:10:08
Sveiki kuo skiriasi deeper chrip+ nuo deeper chrip+2
Sveiki, Tomai. Deeper CHIRP+2 yra mūsų naujausias modelis. Jo baterija laiko iki 15 valandų, ryšis traukia iki 120m. O CHIRP+ baterija laiko iki 8 val, ryšis iki 100m. Daugiau informacijos apie produktus rasite čia: https://deepersonar.com/lt/lt_lt/produktai/deeper-sonaru-palyginimas

Jeigu turėsite papildomų klausimų - būtinai parašykit mums į [email protected] arba skambinkit +37065906660
Sveiki kuo skiriasi deeper chrip+ nuo deeper chrip+2
Eimantas 2022-01-16 19:13:57
Sveiki, pirkau chirp + tele2 atstovybėje kiek laiko galioja garantija
Sveiki, Eimantai,
Garantija galioja 5 metus. Jeigu reikia garantinio aptarnavimo, galite kreiptis tiesiogiai į mus (Deeper) ir mes jums padėsime.
Sveiki, pirkau chirp + tele2 atstovybėje kiek laiko galioja garantija
Giedrius 2022-01-02 16:25:10
Sveiki kur galima pristatyti sonara detaliai apžiūrai????
Sveiki, Giedriau,

Mūsų adresas: DEEPER UAB, Antakalnio g. 17, Vilnius, LT-10312
Telefonas: +370 659 06660

Prieš tai rekomenduojame parašyti mums į [email protected] arba paskambinti, kad galėtume daugiau sužinoti apie problemą.
Sveiki kur galima pristatyti sonara detaliai apžiūrai????
Daniel 2021-09-02 08:51:27
Sveiki deeper naudoju daug metų pradėjau nuo pro+ bėdų buvo bet mažai.Atsinaujinau deeper chirp+ pinigai išmesti į balą 320 pirkau, kai tik atsirado, naudojimas paprastas, su prisijungimų nuolat bėdos, keičiau ir telefonus, nepadėjo, nors pro plius veikė kur kas sklandžiau. Nežinau ar jis brokuotas, ar dar kas jam stiklinėje rodo žuvį, nuostabu gylį, realiam tvenkinį kur 2m jis randa kur kas daugiau. Dėl ko taip yra? Naudojant nuo kranto bėdos su prisijungimų ne visada pavyksta, valgiau kontaktus. Nepadėjo pagal rekomendacijas atnaujinau nieko kodėl šis modelis toks problematiškas, skaudu, bet ne manvienam
Sveiki, atsiprašome dėl nesklandumų su echolotu! Tai, kad stiklinėje rodo žuvis ir netikrą gylį yra normalu - bet koks sonaras, nepriklausomai nuo gamintojo, stiklinėje, kibire arba vonioje rodys neteisingus duomenis. Sonarai optimizuoti darbui realiose sąlygose, ir ten jokių problemų neturėtų būti.

Dėl prisijungimo problemų parašykite kuo skubiau mums į [email protected], rasime jums padėsiantį sprendimą. Ačiū.
Artur 2021-07-22 11:56:28
Sveiki. Ziema pirkau nauja Deeper PRO+. Esme tame, kad kai uzmeti virs 40m atstumu, rodo kad nera rysio ir nesujungia. Telefonas naujas IPhone 12, debesu nera. Ar cia man vienam taip, gamyklinis brokas?
Sveiki Artur,
Tai gali buti dėl telefono nustatymų (reikia išjungti "WiFi assist" ir "mobile data"). Yra ir kitų faktorių kurie gali pakenkti ryšiui, tad geriausiai būtų jeigu parašytumėt mums el. paštu į [email protected] arba paskambintumėt, aptartumė viską kas gali kenkti ryšiui.
Vytautas 2021-03-05 17:02:26
Pirkau deeper start 2019.12.men.pasinaudojau gal 15 kartu ir sugedo, nebeprisijungia, rašo kad deeper atjungtas. Norėčiau sužinoti kas jam nutiko.
Sveiki, Vytautai,
Atsiprašom už nesklandumus! Dažniausia priežastis yra neteisingas prisijungimas - pirma reikia prisijungti prie sonaro WiFi tinklo ir TIK tada atidaryti programėlę. Tai dažnai nutinka žmonėm kurie atnaujina telefoną arba jo operacinę sistemą, nes naujos Android versijos neleidžia programėlei valdyti WiFi prisijungimų.
Jei problema išliks, rašykite mums į [email protected] ir mes jums padėsime.
Giedrius 2021-01-28 21:05:57
Laba diena. Maždaug po 20 kartų naudojimo jūsų deeper pro+ sugedo. Kadangi jūsų deeprio neįmanoma atsukti jei stipriai užverži, tai matyt šiek tiek nedaveržiau, kad galėčiau lengviau atsukti. Po žvejybos į vidų pateko šiek tiek vandens, ir matyt to pakako. Įjungus krovimui daugiau nebesikrauna, lemputė nemirksi. 200 eu į balą. Garantija pasibaigus, nes nebuvo ledo ir stovėjo nenaudojimas. Nusivylęs, nerekomenduoju.
Sveiki, Giedriau,
Atsiprašome už nesklandumus!
Jei užsukus sonarą sutampa "Waterproof" žymės, tuomet nebūna sunkumų atsukant. Jie gali atsirasti tik tuomet, jei sonaras yra persukamas toliau žymių. Neatmetame galimybės, kad galėjo būti problemų su sonaro dangteliu.
Garantija jūsų sonarui nepasibaigus, tad galime priimti techninei apžiūrai (priimame soanrus ir be garantijos). Ištirsime ar su dangteliu buvo problemų, dėl kurių galėjo atsirasti nesandarumas ir jeigu taip bus, apkeisime kitu sonaru.
Netgi paaiškėjus, kad sonaras buvo neteisingai užsukamas, galėsime pasiūlyti kelis variantus, kurie nereikalautų pilnos sonaro kainos.

Prašau parašykite mums tiesiogiai į [email protected] ir galėsime susitarti dėl tolimesnių veiksmų.
Stasys 2021-01-23 20:01:52
Įjungus poledine zukle neisijungia sonaro stulpelis, gylis ir aplamai ne nusistato tokie parametrai kurių reikia, vienu žodžiu tai jis nedirba nei vasarą nei žiemą. Reklamos daug, o aparatas š***s visiškai
Sveiki, atsiprašome dėl nesklandumų. Būtinai išsiaiškinsime, kodėl taip nutinka, ir rasime sprendimą. Dažniausiai tokios bėdos būna, jeigu eketė yra nešvari (yra ledo ir sniego) - jis trukdo skenavimui. Susisiekite su mūsų techninio aptarnavimo ekspertais el. paštu [email protected] ir mes jums būtinai padėsime. Susisiekti galite ir per Facebook, parašant asmeninę žinutę į mūsų puslapį DeeperSonarLT
Gediminas 2021-01-20 07:03:11
Laba diena pernai porkau deeper chip ir bandau ziema giliau kaip 40 cm nerodo aviželes o balansyra max 60cm gylyje nustatymus bandziau visokius ar vesti y garantiny ar as kaška netaip nistatau. Ačiū
Sveiki, atsiprašome dėl nesklandumų. Įsitikinkite, kad programėlė atnaujinta iki naujausios versijos. Taip pat būtinai naudokite poledinės žūklės nustatymą, ir atitinkamai sureguliuokite "Jautrumo" nustatymą (rekomenduojame 80-100%). Įsitikinkite, kad eketė švari nuo ledo ir sniego - jis trukdo Deeper'io skenavimui.

Jeigu turėsite klausimų - susisiekite su mūsų techninio aptarnavimo ekspertais el. paštu [email protected] ir mes jums būtinai padėsime. Susisiekti galite ir per Facebook, parašant asmeninę žinutę į mūsų puslapį DeeperSonarLT
Ovidijus 2021-01-07 22:51:14
Sveiki, deeper pro+ prie senojo galaxy s5 prisijungia, o prie naujesnio s10 raso atjungtas. Gal galite padeti...
Sveiki, atsiprašome dėl nesklandumų. Jums naująjį S10 reikia suporuoti su Deeper:
1. Prijunkite Deeper echolotą prie pakrovimo.
2. Nueikite į S10 telefono Wi-Fi tinklus, ten prisijunkite prie Deeper Wi-Fi tinklo. Jeigu prašys slaptažodžio, jis 12345678
3. Tuomet prisijunkite per programėlę

Jeigu turėsite sunkumų - susisiekite su mūsų techninio aptarnavimo ekspertais el. paštu [email protected] ir mes jums būtinai padėsime. Taip pat susisiekti galite ir per Facebook, parašant asmeninę žinutę į mūsų puslapį DeeperSonarLT
Gediminas 2021-01-20 07:03:11
Sveiki, Gediminai,

Parašykite mums prašau tiesiogiai į [email protected] arba per Facebook, būtinai pagelbėsim. Atsiprašau už nesklandumus!
Edvardas 2020-08-31 14:00:28
Sveiki, turiu deeper pro + beveik du metus mažai naudojau, o dabar niekaip neprisijunge rašo atjungtas.
Sveiki, Edvardai,
Parašėme jums dėl šios problemos tiesiogiai į jūsų el. paštą.
Sveiki, Rokai. Labai gaila tai girdėti!

Matome, kad patikrinome jūsų Deeper kitą darbo dieną nuo jo gavimo į servisą, ir iškart susisiekėmė su jumis el. paštu. Tačiau negavome iš jūsų jokio atsakymo, ir kelis kartus dar rašėm. Gali būti, kad mūsų el. laiškai nueina į jūsų elektroninio pašto "spamą". Galite prašau patikrinti? Ačiū.
dominykas brazaitis 2020-08-17 21:55:49
gyvenu vokietijoj.gryzau atostogu i lietuva. pirkau visu giriama pati nauajausia.chirp pliusa. 330evru. ant pakuotes rase 2020.07 men. tikrai naujas. po 4 metimu i vandeni..isikrove. nekrauna. pakeiciau pakroveja. krove iki 80 proc. nulekiu zuvaut pora metimu. vel nera rysio su deeper. gryztu namo jungiu kraut.nekrauna. kita diena jungiu kraut krauna. vel iki 80 proc. varau vel zuvaut.jungiu per tris telefonus skirtingus nei vienas neranda deeper. susinervinau iki raudonumo.. susisiekiau su deeper atstovais.issiunciau deeper i lietuva. gavau atsakyma brokas gamykline klaida. siuncia nauja.nu jei vel po 4 metimu neveiks..nezinau net ka jum parasyt..
Sveiki, Dominykai,

Labai gaila girdėti, kad gavote brokuotą prekę. Nors brokai labai retais atvėjais pasitaiko, visais įmanomais būdais bandome juos išvengti - kokybė yra mūsų pagrindinis prioritėtas. Esame tikri, kad su nauju (apkeistu) prietaisu nebus jokių bedų. Jeigu jums reikės bet kokios pagalbos - būtinai kreipkitės į [email protected]

Atsiprašome dėl visų nepatogumų.
dominykas brazaitis
2020-08-17 21:55:49 IP 5433lo9j
Romas 2020-05-20 19:53:26
Sveiki nebelaiko baterija nei puse val. Kur i koki meistra kreiptis kur juos tvarko gal galit nukreipti. Aciu
Lizard.lt keicia deeper baterijas
Algimantas 2020-06-26 15:53:44
Sveiki.4metus turėjau Deeper pro ir vargo nemačiau.Dabar nusipirkau Deeper pro+ ir kur tik nebandziau juo naudotis, visur rodo ''Deeper atjungtas''.Prisijungia tiktai kraunant.
Sveiki Algimantai,
Atsiprašome už nesklandumus! Ar galėumėt mums parašyti į [email protected]? Būtinai padėsime išsiaiškinti ir išspręsti problemą. Taip pat galite mums rašyti per Facebook arba skambinti telefonu +370 659 06660

Prieš ta siųlau pabandyti pavalyti vandens kontaktus (2 metaliniai iškilimai apačioje) su šiurkščia kempine ir tuomet pabandyti prisijungti prie sonaro įdėjus jį į sitklinę vandens ar kažką panašaus.
Romas 2020-05-20 19:53:26
Sveiki Romai,
Dėl baterijos geriausiai būtų jeigu parašytumėt mums į [email protected], galėsime pasiūlyti kelis variantus.
Artioma 2020-05-10 16:11:59
Sveiki, draugas turi deeper pro+ maždaug pusė metų naudojo jokių problemų, vakar ir šiandien naudojom ir rezultatai nieko gero, prie kranto prisijungia viskas gerai numetam ~60-80 metrų atsijungia bando susijungti bet nieko, kai jau lieka 30-35 metrai iki kranto tada vėl susijungia, kame gali būti bėda? Jo klausiau gal nukrito ar panašiai, bet sako jog nekrito nei karto. Gal yra koks servisas apžiūrėti ar dar kas?
Sveiki, Artiomai. Gaila girdėti, kad turėjote tokių problemų! Dažnai tokios problemos atsiranda jeigu telefone įjungti mobilieji duomenys, nes kai jie įjungti - susilpnėja telefono Wi-Fi ryšis, tai patariame laikinai išjungti mobilųjį internetą kol naudojate Deeper. Daugiau patarimų kaip pagerinti ryšį rasite čia: https://deepersonar.com/lt/lt_lt/manual/maximizing-connectivity

Jeigu bus kokių problemų ar turėsite klausimų - būtinai rašykite mums į [email protected]

Ačiū!
Edmundas 2020-04-07 18:19:22
atnešė draugas savo Deeper pro+ ir sako, kad po zvejybos pabandžius krauti, šis nebesikrauna.Kadangi aš tokiu aparatų dar neteko čiupinėti :), buvo idomu žvilgtelti ir ką jus manote atidarius radau? aišku patekusio vandens.Tai susidariau nuomone, kad ne iki galo išdirbtas prietaisas ir galvoju, kad jame dugne turėtu buti dregmes daviklis, kuris duotu informacija i telefona, ar pradetu mirkseti lempute ispėjanti apie gedima ir po gaubtu turetų buti trumpiklis, kurį atjungus, leistų nutraukti baterijos maitinima, nes neatjungus baterijos, pasekmės liūdnos.Plokštė taip pat turetu būti padengta, bent apsauginiu laku.
Pataisykite mane, jei aš klystu
Sveiki, Edmundai! Gaila girdėti, kad Deeper PRO+ buvo pažeistas vandens. Visi mūsų echolotai yra sandarūs, ir nepraleis ne lašelio vandens net jeigu užmerkti iki 1m gylio. Tačiau tam, kad prietaisas būtų sandarus, reikia tinkamai užsukti viršutinį dangtelį (water ir proof rodyklės turi sutapti). Deja, pasitaiko atvėjų kai vartotojai pamiršta tai padaryti, ir naudoja prietaisą su netinkamai užsuktu dangteliu.

Būtų labai gerai, jeigu jūsų draugas parašytų mums į [email protected], kad galėtumėme rasti sprendimą jo problemai. Taip pat ir jus rašykite, jeigu turėsite kokių nors klausimų dėl mūsų echolotų. Ačiū!
Pataisykite mane, jei aš klystu
Vaidas 2019-12-08 10:34:55
Deeper pro. Nebesikrauna, jeigu kartais ir pradeda krauti tai neuzkrauna, ikroviklis naudojamas nuo telefono. Kokia butu kaina remontui?
Sveiki Vaidai,
Būtų geriausia parašyti mums tiesiogiai į [email protected] Taip pat galite su mumis susisiekti per Facebook.
Jeigu garantinis vis dar galioja, remontas būtų nemokamas.
juozas 2019-11-21 23:47:26
Pasimetė deaper start pakrovejo laidas, kur gauti jy nusupirkti
Sveiki, galite pas mus el.parduotuvėje https://deepersonar.com/lt/lt_lt/produktai/ikrovimo-laidas
Pasimetė deaper start pakrovejo laidas, kur gauti jy nusupirkti
mck326 2019-08-31 19:12:11
Sveiki. Ar egzistuoja kazkoks servisas, kuriame galetumete apziureti sonara?
Deeperis krito is mazdaug 2m aukscio ant akmenuotos dangos ir panasu, kad mobilusis jau nebegaudo tokio gero kontakto su sonaru. Kartais uzmegsti rysi uztrunka apie 5min
Sveiki, labai gaila tai girdėti! Būtinai jums padėsime. Galite prašau atsiųsti echoloto serijinį nr. ir trumpą problemos aprašymą į [email protected] ? Ačiū!
Sveiki. Ar egzistuoja kazkoks servisas, kuriame galetumete apziureti sonara?

Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ulmas
Baldinė furnitūra ir baldų gamybos medžiagos prekyba

Adresas: Draugystės g. 12A, LT-51260 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; baldai (gamyba); didmeninė prekyba; eksportas; importas; įrankiai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
ULMAS, UAB – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis: baldinė furnitūra, apdailinta baldinė plokštė, stalviršiai, compact HPL, žaliavinės plokštės kaip fanera, MDF, MDP, HDF, OSB. Korpusinių baldų ruošinių gamyba: baldinių detalių pjovimas, briaunų klijavimas, skylių gręžimas, frezavimas ir t.t...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...

"LastMile" ir "Iki" pradeda autonominį prekių pristatymą: sėkmę vertins keliais rodikliais 09-23 02:41
Nors autonominiai automobiliai Lietuvos keliuose yra visiška naujovė, ne išsiskirti rinkoje, o optimizuoti veiklą ir pagerinti pirkėjų patirtį jais sieks maisto ir kasdienių prekių pristatymo į...
Sunkėjant ekonominėms sąlygoms – galimybė apdrausti būsto paskolas
Sunkėjant ekonominėms sąlygoms – galimybė apdrausti būsto paskolas 09-23 02:36
Lietuvos žmonės svarbiausiu turtu įvardija savo būstą. Tyrimo duomenimis, namus, kaip svarbiausią materialiąją vertybę, išskiria 82 proc. šalies gyventojų. Būstas lietuviams svarbesnis už...
Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti
Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti 09-23 02:33
Plačios karjeros perspektyvos, puikios darbo sąlygos, solidus atlyginimas – dėl šių ir daugybės kitų privalumų programuotojo profesija tapo itin patraukli bei geidžiama. Nors užaugę vaikai savo...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

AutoZone 2096,84 +0,68%