Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Deeper, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deeper

Atsiliepimai apie Deeper, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Deeper, UAB

Romas 2020-05-20 19:53:26
Sveiki nebelaiko baterija nei puse val. Kur i koki meistra kreiptis kur juos tvarko gal galit nukreipti. Aciu
Sveiki Romai,
Dėl baterijos geriausiai būtų jeigu parašytumėt mums į support@deeper.eu, galėsime pasiūlyti kelis variantus.
Artioma 2020-05-10 16:11:59
Sveiki, draugas turi deeper pro+ maždaug pusė metų naudojo jokių problemų, vakar ir šiandien naudojom ir rezultatai nieko gero, prie kranto prisijungia viskas gerai numetam ~60-80 metrų atsijungia bando susijungti bet nieko, kai jau lieka 30-35 metrai iki kranto tada vėl susijungia, kame gali būti bėda? Jo klausiau gal nukrito ar panašiai, bet sako jog nekrito nei karto. Gal yra koks servisas apžiūrėti ar dar kas?
Sveiki, Artiomai. Gaila girdėti, kad turėjote tokių problemų! Dažnai tokios problemos atsiranda jeigu telefone įjungti mobilieji duomenys, nes kai jie įjungti - susilpnėja telefono Wi-Fi ryšis, tai patariame laikinai išjungti mobilųjį internetą kol naudojate Deeper. Daugiau patarimų kaip pagerinti ryšį rasite čia: https://deepersonar.com/lt/lt_lt/manual/maximizing-connectivity

Jeigu bus kokių problemų ar turėsite klausimų - būtinai rašykite mums į support@deeper.eu

Ačiū!
Edmundas 2020-04-07 18:19:22
atnešė draugas savo Deeper pro+ ir sako, kad po zvejybos pabandžius krauti, šis nebesikrauna.Kadangi aš tokiu aparatų dar neteko čiupinėti :), buvo idomu žvilgtelti ir ką jus manote atidarius radau? aišku patekusio vandens.Tai susidariau nuomone, kad ne iki galo išdirbtas prietaisas ir galvoju, kad jame dugne turėtu buti dregmes daviklis, kuris duotu informacija i telefona, ar pradetu mirkseti lempute ispėjanti apie gedima ir po gaubtu turetų buti trumpiklis, kurį atjungus, leistų nutraukti baterijos maitinima, nes neatjungus baterijos, pasekmės liūdnos.Plokštė taip pat turetu būti padengta, bent apsauginiu laku.
Pataisykite mane, jei aš klystu
Sveiki, Edmundai! Gaila girdėti, kad Deeper PRO+ buvo pažeistas vandens. Visi mūsų echolotai yra sandarūs, ir nepraleis ne lašelio vandens net jeigu užmerkti iki 1m gylio. Tačiau tam, kad prietaisas būtų sandarus, reikia tinkamai užsukti viršutinį dangtelį (water ir proof rodyklės turi sutapti). Deja, pasitaiko atvėjų kai vartotojai pamiršta tai padaryti, ir naudoja prietaisą su netinkamai užsuktu dangteliu.

Būtų labai gerai, jeigu jūsų draugas parašytų mums į support@deeper.eu, kad galėtumėme rasti sprendimą jo problemai. Taip pat ir jus rašykite, jeigu turėsite kokių nors klausimų dėl mūsų echolotų. Ačiū!
Pataisykite mane, jei aš klystu
Vaidas 2019-12-08 10:34:55
Deeper pro. Nebesikrauna, jeigu kartais ir pradeda krauti tai neuzkrauna, ikroviklis naudojamas nuo telefono. Kokia butu kaina remontui?
Sveiki Vaidai,
Būtų geriausia parašyti mums tiesiogiai į support@deeper.eu. Taip pat galite su mumis susisiekti per Facebook.
Jeigu garantinis vis dar galioja, remontas būtų nemokamas.
juozas 2019-11-21 23:47:26
Pasimetė deaper start pakrovejo laidas, kur gauti jy nusupirkti
Sveiki, galite pas mus el.parduotuvėje https://deepersonar.com/lt/lt_lt/produktai/ikrovimo-laidas
Pasimetė deaper start pakrovejo laidas, kur gauti jy nusupirkti
mck326 2019-08-31 19:12:11
Sveiki. Ar egzistuoja kazkoks servisas, kuriame galetumete apziureti sonara?
Deeperis krito is mazdaug 2m aukscio ant akmenuotos dangos ir panasu, kad mobilusis jau nebegaudo tokio gero kontakto su sonaru. Kartais uzmegsti rysi uztrunka apie 5min
Sveiki, labai gaila tai girdėti! Būtinai jums padėsime. Galite prašau atsiųsti echoloto serijinį nr. ir trumpą problemos aprašymą į support@deeper.eu ? Ačiū!
Sveiki. Ar egzistuoja kazkoks servisas, kuriame galetumete apziureti sonara?
Jonas 2019-05-11 20:33:56
Gal galite pakomentuoti apie Deeper Start? Kaip suprantu jis nevertas nei cento pažiurėjus šį įrašą. Gerai, kad ir nepirkau.

Dėkingi už klausimą. Žinome apie šitą video, tačiau pateikta jame informacija yra klaidinga. Žmogus, kuris jį nufilmavo, naudojo prietaisą ne pagal paskirtį - dėl ko ir susidaro vaizdas, jog prietaisas nekokybiškas.

Bet koks echolotas, kuris yra naudojamas tokiose sąlygose, gali parodyti labai netikslius duomenis ir net gi klaidinai identifikuoti žuvis.

Tai yra susiję su tuo, kaip veikia visi echolotai. Tam, kad echolotas parodytų teisingą infromaciją, jis turi būti naudojamas tikrose sąlygose: ežeruose, upėse, jūroje ir pan.

Jeigu echolotas yra naudojamas baseine, dalis echoloto ultragarso spindulio atspindės nuo baseino kraštų. Echolotas nesugeba tinkamai apdoroti tokius atspindžius, ir rodo klaidingą informaciją. Tas pats būtų, jeigu echolotas būtų naudotas kibire, vonioje ir pan.

Klaidingus duomenis tokiose sąlygose parodytų bet koks echolotas, nepriklausomai nuo gamintojo.

Jeigu turėsite dar kokių klausimų - būtinai rašykite mums į support@deeper.eu. Visuomet padėsime. Ačiū!
Jonas 2019-05-11 20:33:56

Sveiki, Jonai,

Jeigu echolotas yra naudojamas baseine, dalis echoloto ultragarso spindulio atspindės nuo baseino kraštų. Echolotas nesugeba tinkamai apdoroti tokius atspindžius, ir rodo klaidingą informaciją. Tas pats būtų, jeigu echolotas būtų naudojamas kibire, vonioje ir pan.

Justas 2019-03-11 10:34:47
Pirma diena nusipirkus deeper pro+ uzmetus kelis kartus i vandeni po dangteliu pradejo rinktis vanduo. Nors ir gerai uzsuktas taciau sandarumo nulis.
Sveiki, Justai,
dėkui, kad susisiekėte su mumis. Labai gaila sužinot, kad įvyko toks nemalonus įvykis.
Tokiam atvejui būtinai reikia susisiekti su pardavėju dėl garantinio aptarnavimo.
Greitai pagalbai galite visada susisiekti su mumis čia: support@deeper.eu

Linkėjimai
Gytis 2019-03-18 22:00:10
Nezinau kodel bet kelis kartus atsukus pakrauti deeper pro pradejo leisti vandeni pro dankteli, danktelis uzverstas gerai jokiu tarpeliu nesimato zymiu, bet vanduo kaupiasi, taip dyper issijungia ir nebeveikia, atidarius dangteli, padedu ji isdziovinti, ir po kiek laiko pakrautas vistiek veikdavo, taciau nerodydavo zuvies, gyli rodydavo, bet zuvies ne, nors ant meskeres kimba ir tikrai gerai, uzmetus nieko nerodo.. :) nesenai pries kelias dienas nuvaziavau i zvejyba, taciau po keliu metimu deeper vel pritrauke vandens, ir dabar dega melyna lempute, ka daryti? Garantinis dar yra :)
Sveiki, Gyti,
dėkojame, kad susisiekėte su mumis.
Tokiu atveju prietaisui būtinas garantinis aptarnavimas- dėl garantinio aptarnavimo susisiekite su pardavėju.
Greitai pagalbai galite visada susisiekti su mumis čia: support@deeper.eu

Linkėjimai
Aurelijus 2019-02-25 11:51:18
Sveiki, Stasy,

dėkui, kad susisiekėte su mumis.
Mes radome jūsų iškeltą klausimą mūsų pagalbos tinklapyje ir atsakėme jį vasario 13d. Tikimės, kad mūsų atsakymas jums padėjo!
Problemai išlikus arba atsiradus kitiems klausimams visada galite mums rašyti laišką į šį adresą: support@deeper.eu

Deeper
jusu atsakymas nepadejo...nes jus nusikalbat, rasot, kad gal avizele ne po ekete ir t.t., bet kai pakeliu nuo dugno apie 60 cm, ir pradedu ja matyti ji jau atsiduria po ekete...zvejoju kelias valandas nuo dugno ir avizeles nematau, bet kai pakeliu apie pusmetri ir avizele pasimato, jus komentuojat, kad avizele matosi, zodziu, tas jusu isreklamuotas daiktas turi ir trukumu...ir vadinkim daiktus tikrais vardais...deklaruokit, kad didesniame gylyje, objektu prie dugno nemato, jei taip nera pakeiskit man ta pro plius, jis pirktas oficialiai parduotuveje pries menesi...
stasys 2019-02-16 10:57:50
deeper pro+ poledine zukle zvejojant 8m gylyje apie 15cm nesimato avizeles nuo dugno...zvejojant 11m gylyje, apie 20cm kol nepakeli nuo dugno nesimato avizeles... ant 22m, nuo dugno jau nemato apie 1m, ta prasme nuleidziu ant dugno ir nematau avizeles, kai pakeliu apie metra pradedu matyt...kame problema, jautruma statau ivairiai nuo 50 iki 100...aciu uz atsakymus...programeles versija 7.11
Sveiki, Stasy,

dėkui, kad susisiekėte su mumis.

Deeper
Sveiki, problema yra su baterija, kai yra ribotas ikrovimu skaicius. Siuo metu mano deeper baterija neveikenti, reikalinga kita, sunku rasti analoga o apie originala patys suprantat. Kaip echolota galiu tik girti ir girti.
vaidas 2018-03-11 18:14:16
nusipirkau pries 2 menesius pro + draugas biski veliau toki pati, naudoju kaip priklauso, pazeidimu neturejo, bet kazkodel ikrovimas laiko tik 4 valandas, nors ir isjunges GPS, zvejojom su draugu vienodai laiko ijunge vienodus rezimus.rezultatas nenudziugino, mano liko 30 procentu, draugo 50.sakyciau per didelis skirtumas.Ar tik nebus koks brokas su baterija, ar tik nereik nest jau i garantini? kraunam juos irgi vienodais budais.nesmagu kai gaminys neatitinka gamykliniu parametru. Draugo atlaiko virs penkiu valandu, juk ir zvejojom ant ledo vienodoj oro temperaturoj 0 iki +2.Daugiau nusiskundimu nera viskas veikia puikiai, idomu butu suzinot galima priezasti zymiai trumpesnio veikimo.nes kito budo neliks tik nest garantiniui

Atsiprašome už nepatogumus, būtinai reikia išsiaiškinti kame problema. Parašysime jums laišką, ačiū.

Deeper
Sveiki, isigyjau jūsų preke deeper 3.0 ir susidūriau su problema, man jis atsijungineja, vos traukia 10 metru nuo kranto. Kada įjungi ant 90kHz pasigirsta traskejimas.
Geras produktas, puikus marketingas. Džiaugiuosi lietuviškos įmonės sėkme. Linkiu neužmigti ant laurų ir sparčiau tobulinti produktą.
Vytautas 2017-03-07 17:53:11
Sveiki, Jonai,

Ačiū už grįžtamąjį ryšį. Mielai susitikčiau su Jumis išgirsti, kur galime tobulėti. Susisiekime,

Vytautas Dobilas, Deeper vykdantysis vadovas
Vytautai,
smagu, kad bent kažką atsakyti sugebėjai.O tobulėti tikrai yra kur. Suprantu, kad ir pats esi tik aplinkybių auka, kenčianti nuo to pačio "kolūkio pirmininko".Sėkmės!
Siulyciau pasikesti savo HR vadybininke. Visiskai neturi jokios kompetencijos. Klausineja nesamoniu apie kurias neturi zalio supratimo. Manau, kad tokia imone kaip Deeper (kuri yra zinoma ne tik Lietuvoje) turetu samdytis tik profesionalus, bet atleiskite Jusu dabartine HR vadybininke tikrai nera viena is ju.

Sekmes
Jonas 2017-02-12 15:09:07
Baisi įmonė- kolūkio pirmininko "lyderystės" metodai ir visiška nepagarbiai darbuotojams.

Vytautas Dobilas, Deeper vykdantysis vadovas

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: Savanorių pr. 187, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
Plieninis skydas
Adresas: Kirtimų g. 57A, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; eksportas; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba.
UAB „Plieninis skydas“ turi beveik dvidešimties metų darbo patirtį šarvuotų bei apsauginių durų gamyboje. Nuolat auga eksporto dalis apyvartoje - nuo 20% 2008m. iki daugiau kaip 65% 2017m. Įmonė įsikūrusi Vilniuje. Gamybinė bazė ir administracija yra Kirtimų g. 57a., o pardavimų skyrius - Kalvarijų g. 77. Pardavimų...
SOLEMLUX
Roletai | Žaliuzės | Tinkleliai | Markizės

Adresas: Smiltynų kel. 3, Smiltynų I k., LT-54400 Kauno r.
Veiklos sritys: žaliuzės, užuolaidos, roletai; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos.
SolemluX: Roletai, Žaliuzės, Tinkleliai, Markizės, Fasado roletai SolemluX: saulės šviesa jūsų rankose! Saulė – tai ne tik gyvybinių jėgų šaltinis. Maloni šiluma ir šviesa gali paversti jaukiomis net niūriausias patalpas. Nuo šių spindulių, pasiekiančių mus per pastatų langus, priklauso gera savijauta namuose ir...

Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka
Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka 05-26 19:06
Seimas kol kas neuždegė žalios šviesos Kelių direkcijos pertvarkai iš biudžetinės įstaigos į valstybės įmonę.
Parodų salėse – vis daugiau judesių
Parodų salėse – vis daugiau judesių 05-26 19:06
Prie jau veikiančių nacionalinių muziejų ir jų padalinių viena po kitos jungiasi galerijos ir meno centrai. Sukaupus kantrybę (į kai kurias parodas reikia registruotis) ir įsimetus į rankinę ar...
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti 05-26 19:05
Po metus trukusių savininkų pastangų greitaeigis kateris leidimą plaukti, apie planuojamus reisus į Nidą bus pranešta vėliau.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%