Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Deeper, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Deeper

Atsiliepimai apie Deeper, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Deeper, UAB

Giedrius 2021-01-28 21:05:57
Laba diena. Maždaug po 20 kartų naudojimo jūsų deeper pro+ sugedo. Kadangi jūsų deeprio neįmanoma atsukti jei stipriai užverži, tai matyt šiek tiek nedaveržiau, kad galėčiau lengviau atsukti. Po žvejybos į vidų pateko šiek tiek vandens, ir matyt to pakako. Įjungus krovimui daugiau nebesikrauna, lemputė nemirksi. 200 eu į balą. Garantija pasibaigus, nes nebuvo ledo ir stovėjo nenaudojimas. Nusivylęs, nerekomenduoju.
Sveiki, Giedriau,
Atsiprašome už nesklandumus!
Jei užsukus sonarą sutampa "Waterproof" žymės, tuomet nebūna sunkumų atsukant. Jie gali atsirasti tik tuomet, jei sonaras yra persukamas toliau žymių. Neatmetame galimybės, kad galėjo būti problemų su sonaro dangteliu.
Garantija jūsų sonarui nepasibaigus, tad galime priimti techninei apžiūrai (priimame soanrus ir be garantijos). Ištirsime ar su dangteliu buvo problemų, dėl kurių galėjo atsirasti nesandarumas ir jeigu taip bus, apkeisime kitu sonaru.
Netgi paaiškėjus, kad sonaras buvo neteisingai užsukamas, galėsime pasiūlyti kelis variantus, kurie nereikalautų pilnos sonaro kainos.

Prašau parašykite mums tiesiogiai į support@deeper.eu ir galėsime susitarti dėl tolimesnių veiksmų.
Stasys 2021-01-23 20:01:52
Įjungus poledine zukle neisijungia sonaro stulpelis, gylis ir aplamai ne nusistato tokie parametrai kurių reikia, vienu žodžiu tai jis nedirba nei vasarą nei žiemą. Reklamos daug, o aparatas š***s visiškai
Sveiki, atsiprašome dėl nesklandumų. Būtinai išsiaiškinsime, kodėl taip nutinka, ir rasime sprendimą. Dažniausiai tokios bėdos būna, jeigu eketė yra nešvari (yra ledo ir sniego) - jis trukdo skenavimui. Susisiekite su mūsų techninio aptarnavimo ekspertais el. paštu support@deeper.eu ir mes jums būtinai padėsime. Susisiekti galite ir per Facebook, parašant asmeninę žinutę į mūsų puslapį DeeperSonarLT
Gediminas 2021-01-20 07:03:11
Laba diena pernai porkau deeper chip ir bandau ziema giliau kaip 40 cm nerodo aviželes o balansyra max 60cm gylyje nustatymus bandziau visokius ar vesti y garantiny ar as kaška netaip nistatau. Ačiū
Sveiki, atsiprašome dėl nesklandumų. Įsitikinkite, kad programėlė atnaujinta iki naujausios versijos. Taip pat būtinai naudokite poledinės žūklės nustatymą, ir atitinkamai sureguliuokite "Jautrumo" nustatymą (rekomenduojame 80-100%). Įsitikinkite, kad eketė švari nuo ledo ir sniego - jis trukdo Deeper'io skenavimui.

Jeigu turėsite klausimų - susisiekite su mūsų techninio aptarnavimo ekspertais el. paštu support@deeper.eu ir mes jums būtinai padėsime. Susisiekti galite ir per Facebook, parašant asmeninę žinutę į mūsų puslapį DeeperSonarLT
Ovidijus 2021-01-07 22:51:14
Sveiki, deeper pro+ prie senojo galaxy s5 prisijungia, o prie naujesnio s10 raso atjungtas. Gal galite padeti...
Sveiki, atsiprašome dėl nesklandumų. Jums naująjį S10 reikia suporuoti su Deeper:
1. Prijunkite Deeper echolotą prie pakrovimo.
2. Nueikite į S10 telefono Wi-Fi tinklus, ten prisijunkite prie Deeper Wi-Fi tinklo. Jeigu prašys slaptažodžio, jis 12345678
3. Tuomet prisijunkite per programėlę

Jeigu turėsite sunkumų - susisiekite su mūsų techninio aptarnavimo ekspertais el. paštu support@deeper.eu ir mes jums būtinai padėsime. Taip pat susisiekti galite ir per Facebook, parašant asmeninę žinutę į mūsų puslapį DeeperSonarLT
Gediminas 2021-01-20 07:03:11
Sveiki, Gediminai,

Parašykite mums prašau tiesiogiai į support@deeper.eu arba per Facebook, būtinai pagelbėsim. Atsiprašau už nesklandumus!
Edvardas 2020-08-31 14:00:28
Sveiki, turiu deeper pro + beveik du metus mažai naudojau, o dabar niekaip neprisijunge rašo atjungtas.
Sveiki, Edvardai,
Parašėme jums dėl šios problemos tiesiogiai į jūsų el. paštą.
Sveiki, Rokai. Labai gaila tai girdėti!

Matome, kad patikrinome jūsų Deeper kitą darbo dieną nuo jo gavimo į servisą, ir iškart susisiekėmė su jumis el. paštu. Tačiau negavome iš jūsų jokio atsakymo, ir kelis kartus dar rašėm. Gali būti, kad mūsų el. laiškai nueina į jūsų elektroninio pašto "spamą". Galite prašau patikrinti? Ačiū.
dominykas brazaitis 2020-08-17 21:55:49
gyvenu vokietijoj.gryzau atostogu i lietuva. pirkau visu giriama pati nauajausia.chirp pliusa. 330evru. ant pakuotes rase 2020.07 men. tikrai naujas. po 4 metimu i vandeni..isikrove. nekrauna. pakeiciau pakroveja. krove iki 80 proc. nulekiu zuvaut pora metimu. vel nera rysio su deeper. gryztu namo jungiu kraut.nekrauna. kita diena jungiu kraut krauna. vel iki 80 proc. varau vel zuvaut.jungiu per tris telefonus skirtingus nei vienas neranda deeper. susinervinau iki raudonumo.. susisiekiau su deeper atstovais.issiunciau deeper i lietuva. gavau atsakyma brokas gamykline klaida. siuncia nauja.nu jei vel po 4 metimu neveiks..nezinau net ka jum parasyt..
Sveiki, Dominykai,

Labai gaila girdėti, kad gavote brokuotą prekę. Nors brokai labai retais atvėjais pasitaiko, visais įmanomais būdais bandome juos išvengti - kokybė yra mūsų pagrindinis prioritėtas. Esame tikri, kad su nauju (apkeistu) prietaisu nebus jokių bedų. Jeigu jums reikės bet kokios pagalbos - būtinai kreipkitės į support@deeper.eu

Atsiprašome dėl visų nepatogumų.
dominykas brazaitis
2020-08-17 21:55:49 IP 5433lo9j
Romas 2020-05-20 19:53:26
Sveiki nebelaiko baterija nei puse val. Kur i koki meistra kreiptis kur juos tvarko gal galit nukreipti. Aciu
Lizard.lt keicia deeper baterijas
Algimantas 2020-06-26 15:53:44
Sveiki.4metus turėjau Deeper pro ir vargo nemačiau.Dabar nusipirkau Deeper pro+ ir kur tik nebandziau juo naudotis, visur rodo ''Deeper atjungtas''.Prisijungia tiktai kraunant.
Sveiki Algimantai,
Atsiprašome už nesklandumus! Ar galėumėt mums parašyti į support@deeper.eu? Būtinai padėsime išsiaiškinti ir išspręsti problemą. Taip pat galite mums rašyti per Facebook arba skambinti telefonu +370 659 06660

Prieš ta siųlau pabandyti pavalyti vandens kontaktus (2 metaliniai iškilimai apačioje) su šiurkščia kempine ir tuomet pabandyti prisijungti prie sonaro įdėjus jį į sitklinę vandens ar kažką panašaus.
Romas 2020-05-20 19:53:26
Sveiki Romai,
Dėl baterijos geriausiai būtų jeigu parašytumėt mums į support@deeper.eu, galėsime pasiūlyti kelis variantus.
Artioma 2020-05-10 16:11:59
Sveiki, draugas turi deeper pro+ maždaug pusė metų naudojo jokių problemų, vakar ir šiandien naudojom ir rezultatai nieko gero, prie kranto prisijungia viskas gerai numetam ~60-80 metrų atsijungia bando susijungti bet nieko, kai jau lieka 30-35 metrai iki kranto tada vėl susijungia, kame gali būti bėda? Jo klausiau gal nukrito ar panašiai, bet sako jog nekrito nei karto. Gal yra koks servisas apžiūrėti ar dar kas?
Sveiki, Artiomai. Gaila girdėti, kad turėjote tokių problemų! Dažnai tokios problemos atsiranda jeigu telefone įjungti mobilieji duomenys, nes kai jie įjungti - susilpnėja telefono Wi-Fi ryšis, tai patariame laikinai išjungti mobilųjį internetą kol naudojate Deeper. Daugiau patarimų kaip pagerinti ryšį rasite čia: https://deepersonar.com/lt/lt_lt/manual/maximizing-connectivity

Jeigu bus kokių problemų ar turėsite klausimų - būtinai rašykite mums į support@deeper.eu

Ačiū!
Edmundas 2020-04-07 18:19:22
atnešė draugas savo Deeper pro+ ir sako, kad po zvejybos pabandžius krauti, šis nebesikrauna.Kadangi aš tokiu aparatų dar neteko čiupinėti :), buvo idomu žvilgtelti ir ką jus manote atidarius radau? aišku patekusio vandens.Tai susidariau nuomone, kad ne iki galo išdirbtas prietaisas ir galvoju, kad jame dugne turėtu buti dregmes daviklis, kuris duotu informacija i telefona, ar pradetu mirkseti lempute ispėjanti apie gedima ir po gaubtu turetų buti trumpiklis, kurį atjungus, leistų nutraukti baterijos maitinima, nes neatjungus baterijos, pasekmės liūdnos.Plokštė taip pat turetu būti padengta, bent apsauginiu laku.
Pataisykite mane, jei aš klystu
Sveiki, Edmundai! Gaila girdėti, kad Deeper PRO+ buvo pažeistas vandens. Visi mūsų echolotai yra sandarūs, ir nepraleis ne lašelio vandens net jeigu užmerkti iki 1m gylio. Tačiau tam, kad prietaisas būtų sandarus, reikia tinkamai užsukti viršutinį dangtelį (water ir proof rodyklės turi sutapti). Deja, pasitaiko atvėjų kai vartotojai pamiršta tai padaryti, ir naudoja prietaisą su netinkamai užsuktu dangteliu.

Būtų labai gerai, jeigu jūsų draugas parašytų mums į support@deeper.eu, kad galėtumėme rasti sprendimą jo problemai. Taip pat ir jus rašykite, jeigu turėsite kokių nors klausimų dėl mūsų echolotų. Ačiū!
Pataisykite mane, jei aš klystu
Vaidas 2019-12-08 10:34:55
Deeper pro. Nebesikrauna, jeigu kartais ir pradeda krauti tai neuzkrauna, ikroviklis naudojamas nuo telefono. Kokia butu kaina remontui?
Sveiki Vaidai,
Būtų geriausia parašyti mums tiesiogiai į support@deeper.eu. Taip pat galite su mumis susisiekti per Facebook.
Jeigu garantinis vis dar galioja, remontas būtų nemokamas.
juozas 2019-11-21 23:47:26
Pasimetė deaper start pakrovejo laidas, kur gauti jy nusupirkti
Sveiki, galite pas mus el.parduotuvėje https://deepersonar.com/lt/lt_lt/produktai/ikrovimo-laidas
Pasimetė deaper start pakrovejo laidas, kur gauti jy nusupirkti
mck326 2019-08-31 19:12:11
Sveiki. Ar egzistuoja kazkoks servisas, kuriame galetumete apziureti sonara?
Deeperis krito is mazdaug 2m aukscio ant akmenuotos dangos ir panasu, kad mobilusis jau nebegaudo tokio gero kontakto su sonaru. Kartais uzmegsti rysi uztrunka apie 5min
Sveiki, labai gaila tai girdėti! Būtinai jums padėsime. Galite prašau atsiųsti echoloto serijinį nr. ir trumpą problemos aprašymą į support@deeper.eu ? Ačiū!
Sveiki. Ar egzistuoja kazkoks servisas, kuriame galetumete apziureti sonara?
Jonas 2019-05-11 20:33:56
Gal galite pakomentuoti apie Deeper Start? Kaip suprantu jis nevertas nei cento pažiurėjus šį įrašą. Gerai, kad ir nepirkau.

Dėkingi už klausimą. Žinome apie šitą video, tačiau pateikta jame informacija yra klaidinga. Žmogus, kuris jį nufilmavo, naudojo prietaisą ne pagal paskirtį - dėl ko ir susidaro vaizdas, jog prietaisas nekokybiškas.

Bet koks echolotas, kuris yra naudojamas tokiose sąlygose, gali parodyti labai netikslius duomenis ir net gi klaidinai identifikuoti žuvis.

Tai yra susiję su tuo, kaip veikia visi echolotai. Tam, kad echolotas parodytų teisingą infromaciją, jis turi būti naudojamas tikrose sąlygose: ežeruose, upėse, jūroje ir pan.

Jeigu echolotas yra naudojamas baseine, dalis echoloto ultragarso spindulio atspindės nuo baseino kraštų. Echolotas nesugeba tinkamai apdoroti tokius atspindžius, ir rodo klaidingą informaciją. Tas pats būtų, jeigu echolotas būtų naudotas kibire, vonioje ir pan.

Klaidingus duomenis tokiose sąlygose parodytų bet koks echolotas, nepriklausomai nuo gamintojo.

Jeigu turėsite dar kokių klausimų - būtinai rašykite mums į support@deeper.eu. Visuomet padėsime. Ačiū!
Jonas 2019-05-11 20:33:56

Sveiki, Jonai,

Jeigu echolotas yra naudojamas baseine, dalis echoloto ultragarso spindulio atspindės nuo baseino kraštų. Echolotas nesugeba tinkamai apdoroti tokius atspindžius, ir rodo klaidingą informaciją. Tas pats būtų, jeigu echolotas būtų naudojamas kibire, vonioje ir pan.

Justas 2019-03-11 10:34:47
Pirma diena nusipirkus deeper pro+ uzmetus kelis kartus i vandeni po dangteliu pradejo rinktis vanduo. Nors ir gerai uzsuktas taciau sandarumo nulis.
Sveiki, Justai,
dėkui, kad susisiekėte su mumis. Labai gaila sužinot, kad įvyko toks nemalonus įvykis.
Tokiam atvejui būtinai reikia susisiekti su pardavėju dėl garantinio aptarnavimo.
Greitai pagalbai galite visada susisiekti su mumis čia: support@deeper.eu

Linkėjimai
Gytis 2019-03-18 22:00:10
Nezinau kodel bet kelis kartus atsukus pakrauti deeper pro pradejo leisti vandeni pro dankteli, danktelis uzverstas gerai jokiu tarpeliu nesimato zymiu, bet vanduo kaupiasi, taip dyper issijungia ir nebeveikia, atidarius dangteli, padedu ji isdziovinti, ir po kiek laiko pakrautas vistiek veikdavo, taciau nerodydavo zuvies, gyli rodydavo, bet zuvies ne, nors ant meskeres kimba ir tikrai gerai, uzmetus nieko nerodo.. :) nesenai pries kelias dienas nuvaziavau i zvejyba, taciau po keliu metimu deeper vel pritrauke vandens, ir dabar dega melyna lempute, ka daryti? Garantinis dar yra :)
Sveiki, Gyti,
dėkojame, kad susisiekėte su mumis.
Tokiu atveju prietaisui būtinas garantinis aptarnavimas- dėl garantinio aptarnavimo susisiekite su pardavėju.
Greitai pagalbai galite visada susisiekti su mumis čia: support@deeper.eu

Linkėjimai
Aurelijus 2019-02-25 11:51:18
Sveiki, Stasy,

dėkui, kad susisiekėte su mumis.
Mes radome jūsų iškeltą klausimą mūsų pagalbos tinklapyje ir atsakėme jį vasario 13d. Tikimės, kad mūsų atsakymas jums padėjo!
Problemai išlikus arba atsiradus kitiems klausimams visada galite mums rašyti laišką į šį adresą: support@deeper.eu

Deeper
jusu atsakymas nepadejo...nes jus nusikalbat, rasot, kad gal avizele ne po ekete ir t.t., bet kai pakeliu nuo dugno apie 60 cm, ir pradedu ja matyti ji jau atsiduria po ekete...zvejoju kelias valandas nuo dugno ir avizeles nematau, bet kai pakeliu apie pusmetri ir avizele pasimato, jus komentuojat, kad avizele matosi, zodziu, tas jusu isreklamuotas daiktas turi ir trukumu...ir vadinkim daiktus tikrais vardais...deklaruokit, kad didesniame gylyje, objektu prie dugno nemato, jei taip nera pakeiskit man ta pro plius, jis pirktas oficialiai parduotuveje pries menesi...
stasys 2019-02-16 10:57:50
deeper pro+ poledine zukle zvejojant 8m gylyje apie 15cm nesimato avizeles nuo dugno...zvejojant 11m gylyje, apie 20cm kol nepakeli nuo dugno nesimato avizeles... ant 22m, nuo dugno jau nemato apie 1m, ta prasme nuleidziu ant dugno ir nematau avizeles, kai pakeliu apie metra pradedu matyt...kame problema, jautruma statau ivairiai nuo 50 iki 100...aciu uz atsakymus...programeles versija 7.11
Sveiki, Stasy,

dėkui, kad susisiekėte su mumis.

Deeper
Sveiki, problema yra su baterija, kai yra ribotas ikrovimu skaicius. Siuo metu mano deeper baterija neveikenti, reikalinga kita, sunku rasti analoga o apie originala patys suprantat. Kaip echolota galiu tik girti ir girti.
vaidas 2018-03-11 18:14:16
nusipirkau pries 2 menesius pro + draugas biski veliau toki pati, naudoju kaip priklauso, pazeidimu neturejo, bet kazkodel ikrovimas laiko tik 4 valandas, nors ir isjunges GPS, zvejojom su draugu vienodai laiko ijunge vienodus rezimus.rezultatas nenudziugino, mano liko 30 procentu, draugo 50.sakyciau per didelis skirtumas.Ar tik nebus koks brokas su baterija, ar tik nereik nest jau i garantini? kraunam juos irgi vienodais budais.nesmagu kai gaminys neatitinka gamykliniu parametru. Draugo atlaiko virs penkiu valandu, juk ir zvejojom ant ledo vienodoj oro temperaturoj 0 iki +2.Daugiau nusiskundimu nera viskas veikia puikiai, idomu butu suzinot galima priezasti zymiai trumpesnio veikimo.nes kito budo neliks tik nest garantiniui

Atsiprašome už nepatogumus, būtinai reikia išsiaiškinti kame problema. Parašysime jums laišką, ačiū.

Deeper
Sveiki, isigyjau jūsų preke deeper 3.0 ir susidūriau su problema, man jis atsijungineja, vos traukia 10 metru nuo kranto. Kada įjungi ant 90kHz pasigirsta traskejimas.
Geras produktas, puikus marketingas. Džiaugiuosi lietuviškos įmonės sėkme. Linkiu neužmigti ant laurų ir sparčiau tobulinti produktą.
Vytautas 2017-03-07 17:53:11
Sveiki, Jonai,

Ačiū už grįžtamąjį ryšį. Mielai susitikčiau su Jumis išgirsti, kur galime tobulėti. Susisiekime,

Vytautas Dobilas, Deeper vykdantysis vadovas
Vytautai,
smagu, kad bent kažką atsakyti sugebėjai.O tobulėti tikrai yra kur. Suprantu, kad ir pats esi tik aplinkybių auka, kenčianti nuo to pačio "kolūkio pirmininko".Sėkmės!
Siulyciau pasikesti savo HR vadybininke. Visiskai neturi jokios kompetencijos. Klausineja nesamoniu apie kurias neturi zalio supratimo. Manau, kad tokia imone kaip Deeper (kuri yra zinoma ne tik Lietuvoje) turetu samdytis tik profesionalus, bet atleiskite Jusu dabartine HR vadybininke tikrai nera viena is ju.

Sekmes
Jonas 2017-02-12 15:09:07
Baisi įmonė- kolūkio pirmininko "lyderystės" metodai ir visiška nepagarbiai darbuotojams.

Vytautas Dobilas, Deeper vykdantysis vadovas

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Tolivardžių g. 3, LT-47297 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
UAB "Araneta" - tai itin didelį kokybiškų ir stilingų baldų asortimentą pasiūlyti galinti įmonė. Balduturgus.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti viską, ko prireiks jaukiems Jūsų namams! Prekiaujame didmenine ir mažmenine prekyba baldais, baldiniais audiniais bei įvairiais priedais minkštų baldų gamybai. Mūsų...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...

Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas
Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas 02-27 15:30
Registrų centras (RC), siekdamas plačiau atverti turimus duomenis ir paskatinti elektroninių paslaugų plėtrą, šiemet pradės masinį Nekilnojamojo turto registro (NTR) dokumentų archyvo...
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118 02-27 15:03
"Telia Lietuva" nuo kovo pradžios nebetieks "Wi-Fi mieste" ir "118 informacijos telefonu" paslaugų. Anot bendrovės, išpopuliarėjus išmaniesiems telefonams ir mobiliajam internetui, šių paslaugų...
D. Vitkauskas. Verslas imasi teisminio būdo priešintis karantino draudimams
D. Vitkauskas. Verslas imasi teisminio būdo priešintis karantino draudimams 02-27 14:42
COVID-19 pandemija iškėlė iššūkių ne tik sveikatos apsaugai ir ekonomikai, bet ir žmonių santykiams su valdžia. Demokratinių šalių teismuose kaip grybai po lietaus dygsta valdžios COVID-19...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%