Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Darbintera, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Darbintera

Atsiliepimai apie Darbintera, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Darbintera, UAB

Visu pirma reikia tureti maziausiai 500 euru ir daugiau nes kainuoja nuoma apie 200 e
maistas ir t.t nes pirma alga gausite geriausiu atveju tik po 3 savaiciu ir mokescius
grazins tik po 2 menesiu gausite tik puse algos geriausiu atveju ir nusiteikite ten ne
dirbti bet arti po 14 -16 val per diena kartais tik 6 val bet labai retai, ant jusu reks
sauks nesiskaitys, kad per letai dirbi gerai pamastykite ar verta aukoti savo sveikata del
keliu euru kuriu negauni pilnai.is pradziu sneka graziai maloniai kad nuoma bus tik 150
bet realybe visai kita ir netikekite ka sneka kai nuvyksite.

Taip Erda nes juoda neissilavinusia liaudi lengviau valdyti ir manipuliuoti su jumis sutinku visu 100%
Linkiu geriau aplenkti sia
agentura beje idarbinimas kaip ir nemokamas moka darbdavys 100 E agenturai, bet patikekit
jie vistiek atskaiciuos nuo jusu sekmes darbo paieskose
Jei ši įmonė su potencialiais darbuotojais mokėtų bendrauti (daugiau laiko skirtų jų užklausoms, sugebėtų nelemendami atsakyti į iškilusius klausimus) gal tada ir surastų daugiau darbuotojų, bet šiuo atvejų jų prioritetai - nekvalifikuoti darbuotojai, kyla klausimas kodėl?
Iš asmeninės patirties siūlyčiau šios įmonės skelbiamus konkursus apeiti (nebent neturite patirties darbo rinkoje).

Nermeka
PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Adresas: Vasaros g. 24-3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto 22-416 (Herkaus galerija), LT-92131 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas
Bankrutuoja didžiausias JAV pieno perdirbėjas 11-13 16:46
"Dean Foods", didžiausias JAV pieno perdirbėjas, praneša apie bankrotą. 94 metus skaičiuojančiai kompanijai pastarieji metai buvo nelengvi dėl mažėjančio pieno produktų vartojimo JAV.
Egiptas didina išvykimo mokestį turistams
Egiptas didina išvykimo mokestį turistams 11-13 16:37
Egiptas nuo lapkričio 15 dienos 25% kelia išvykimo mokestį turistams.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%