Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dagas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dagas

Atsiliepimai apie Dagas, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Dagas, UAB

Tikrai neesu iš tų žmonių, kur verkia ir kitus dergia, visiem pasitaiko dirbant klaidų. Tačiau pikta, kad atvažiavus į rimtą ir gerą vardą turintį servisą, kuriame sumoki beveik dvigubai daugiau nei pas konkurentus ir automobilis nesutvarkomas kaip reikia. Buvo paliktas automobilis sutvarkyti starterį, kadangi sunkiai jau "suko", kartais atrodė neužkursi. Kapitališkai sutvarkė, sumokėta 127eurai. Praėjus nepilnai mėnesiui po darbų, starteris visai "nesuka". Atvarius automobilį, teko vėl palikti, sutvarkė pagal garantinį. Po jų "remonto" starteris toliau neveikia, kaip turi veikti, suka kartais lengviau, kartais sunkiau. Nuvykus pas kitus meistrus, patikrinta automobilio elektrinė dalis, galinti turėti įtakos kūrimuisi, specialiu prietaisu patikrintas akumuliatorius (apynaujis), viskas gerai, bėda su starteriu. Labai liūdna, kad sumoki nemažus pinigus, gaišti savo laiką, važinėjiesi taxi pirmyn atgal pasiimti auto ir rezultatas darbų neigiamas.
Palikus automobi remontuj, automobili atsiemiau su Išdauštu žibintu, autoservisas dvi savaites sprende problema......pasiule puse sumos uz padaryta žala....: (nepildo priemimo akto.Ir neatsako už padaryta žala.Bukit atsargus
Nieko teigiamo apie šią įmonę pasakyti negaliu. Pasitikėjom, nes atrodė žinomas servisas, ir tt, bet perdavus kitiems meistrams atšoko fantazija, sužinojus, kad žalos padaryta daugiau nei naudos. Buvo palikta mašina remontui dėl valytuvų ir bėdos su užsikūrimu. Per 2-3 mėn laikotarpį mašina buvo atgal grąžinta apie 6 kartus, kiekvieną kartą su ta pačia daina - vakare pasiimam mašiną išvarytą iš garažo ir užkurtą, per naują duoda užsikurti patiems, tačiau ryte gali kurt nekūręs - jokio efekto. “MEISTRAI” per tiek laiko niekaip nesugebėjo išsiaiškinti, kad neveikia vienas purkštukas. Viso šio žaidimo pasekoje, patekus pas kitus meistrus, kurie išmano ką daro, jie pasakė, kad esam laimingi, kad mašina neužsidegė, nes gerieji meistrai iš “Dago” dėjo tiek pastangų į remontą, kad net susvilino ir išlydė visą BSI bloką. Prie viso to, NEATSIKLAUSĘ pakeitė detales, kurios visiškai netrukdė vairavimui ir nebuvo skubu jas keisti, tačiau kliento nuomonė nebuvo įdomi ir turėjom susimokėti už papildomą išmąstytą remontą, ir kosminę kainą už salono filtrą - 50e. Labai gaila sugaišto laiko, pinigų ir nervų. Kai buvo pagrasinta, kad kreipsimės kitur, kur suremontuos, bet susimokės jie, grąžino dalį pinigų, tačiau neatidavė išrašytos sąskaitos, garantijų jokių, teigdami, kad taip negali, tad teko su meistru bendrauti telefonu ir vis atgal vežti jam jo nedatvarkytą automobilį, tačiau laikui bėgant atsibodo šis žaidimas. Taip pat atsisakė informuoti, ar pakeitė naujas detales senomis, ar kaip viską paliko mašinoje, nes kai kurios senos detalės buvo paliktos mašinoje, o kai kurių nerasta. Tikiuosi ši įmonė kažkada bus priversta atsakyti už savo darbus.
Sutvarkė starterį, nuėjo bendeksas, bet rekomendavo padaryti pilną kapitalinį. Sumokėjau ~90 eur. Po 3-ijų mėnesių starteris nuėjo lauk. Garantinis kainavo 67eur. Aiškina jog garantija negalioja nes starteris apsitepalavęs dėl to ir sugedo. Išorinis korpusas visiškai švarus, o vidus... Mašina pakaitinė, daugiausia stovėjo, nuo kapitalinio remonto pravažiavo tik 300km.

Dagas sukčiauja, darydami "kapitalinį" jo nepadaro, o pinigus paima.
Šeimos centras blogai dantis taiso ir netlikia darba ima daug pinigų ir atcisko toliau taisyti
Prasti darbuotojai. Atrodo, kad atejas Klientas turi maldauti parduoti jam preke. Atejus i salona, teko laukti kol dirbantys 2 darbuotojai (prie kuriu nebuvo kitu klientu) zais savo zaidimus dar keleta minuciu kol aptarnaus. "Aptarnavimas" nemalonus, nekompetetingas.

Nerekomenduoju!!!!
Nusivylęs klientas. Man buvo pamoka ateičiai. Iš pažiūros atrodo moderni, garsi, rimta įmonė... Bet 1-a nesuteikia garantijos savo darbams, jie apsidraudzia sutartimi, pvz.,
į generatorių patekus dulkėms, smėliui, vandeniui, tepalui...garantija nesuteikiama. 2-a darbų kainos vienos iš didesnių nei pas konkurentus. 3-a suradus gedimą ir sutartis kainą, , randa papildomu darbų, kur kartu darbų su medžiagomis kaina išsipučia vos ne perpus brangiau. Rekomenduoju apvažiuoti šią įmonę.
Nusivylęs šio serviso darbuotojų darbu.Teko tvarkyti generatorių UAB Dagas autoservise Kaune, atvežus ir patikrinus generatorių nustatytas gedimas buvo generatoriaus relė, sutvarkius UAB Dagas generatoriaus rėlę atsirado kompiuterį 2 klaidos Tepalo lygio daviklio ir žvakių pakaitinimo relės, pakeitus šias 2 dalis į naujas vistiek niekas nepasikeitė, meistrai nesuprato dėl ko pakeitus tepalo lygio daviklį i naują ir žvakių pakaitinimo rėlę klaidas vistiek mesdavo.. Teko ilgai važinėtis su šiom klaidom kol nuvažiavus i kitą servisą surizikavau pasikeisti dar kartą generatoriaus rėlę pasirodo UAB Dagas idėjo netinkamą generatoriaus rėlę (arba tinkamą tik kinietišką) kuri blokuodavo tepalo lygio daviklį ir žvakių pakaitinimo rėlę, kadangi šie dalykai susiję ir stovi ant to pačio laido, idėjus kitam servise tinkamą rėlę visos klaidos dingo.. Automobilio Modelis BMW 7 E65 3.0 D. Nuvežus i Dagą jų idėtą rėlę, jie pasakė kad tai pigesė kiniška rėlė ir jau praėję daugiau nei pusę metų tai nieko padėti negali.Nes garantija pusę metų, nors rėlę neveikė iškart ! ir dėl jos teko iškeisti dalis kurių nereikėjo išvis keisti, ir du kartus išiminėti generatorių.. Sekmės renkantis !
Elementarus lietuvisko tipo tepaluoti meistrai tik, kad ne garaziuke!restauruoju automobilius, nuveziau starteri ir generatoriu, kad atrestauruotu, atvykus pasiimti israse saskaita su daliu ir darbu kaina, kurioje daliu kainos yra kosmines (nuo keliu simtu procentu antkainis....)pradedant poverzlem i, vorem, angliukais ar dar tai kuo....uz darba paskaiciuota kaip uz restauravima o gavau elementariai suremontuotas dalis ir nudazytas is balionelio:)) nedanesus iki auto jau atsokinejo dazai...gryzus radau, kad truksta daliu...gryzau i daga ir sunkiai isaiskinau, kad kaip bosch inzinieriai surinko taip ir turi but surinkta! Sunkiai, bet pataise.Klausiu ju kodel restauravimas, bet nudazyta is balionelio o jie atsako jai cinkuosim tai kainuos zenkliai daugiau..hmm...as vezu cinkuot dalis ir varztus, bet kaina uz didele deze kuria vos atkeliu niekad nevirsijo 20e...zodziu buvo pirmas ir paskutinis dage kartas kai kazka jie man remontavo ir kitiem siulau pasieskot labiau saziningo serviso...beje suremontuotos dalys veikia, bet deja man to neuztenka uz restauravimo kaina.Dabar garaziuke meistriukai isrenka-surenka lygiai taip pat su tom paciom dalim tik kainuoja 3kart maziau o korpusus ir varztus uz kelis eurus chemiskai apdoroja tuo uzsiimancios imones.
Teko apsilankyti UAB Dagas autoservise Kaune, nes automobilis pasukus raktus kartais negaudydavo kontakto visai ir negalėdavau užvesti automobilio, internete prisiskaičiau, kad čia didelė tikimybė, kad bus užvedino spinelės širdutė išmalta... Ta bandžiau įrodyti Dago meistrams (kad čia tikrai širdutės problema).
Apžiūrėjo meistrai automobilį, paskambino ir pasakė, kad viskas tvarkoje prie užvedimo spynelės, reikia nebent žiūrėti starteryje bus kuri detalė nusidevėjus. tiekto nusprendžiau leisti patikrinti, pasakė apytiksliai darbų kaina. Atsiemiau automobilį ir esu begalo patenkintas, kurias viskas tvarkoje!! (pakeistas buvo elektromagnetas) (visgi bėda buvo starteryje, o aš bandžiau įrodyti, kad ne...). Dėkui labai serviso priėmėjui kuris buvo mandagus ir tiek telefonu tiek realiai nepagailėjo laiko padiskutuoti apie automobilio problemas, paskambino prieš pradedant darbus ir pasakė tiksliai kokia kaina bus (ant galo dar gavau nuolaida).
Šaunus ir motyvuoti darbuotojai, didelius pliusas !! Rekomenduoju
Veiksmas vyko 2017.12.04 :)
Sarunas 2016-10-17 22:46:21
Nusivylęs šio serviso darbuotojų darbu. Teoriškai atrodo viską išmano apie generatorių taisymą (kuo ir specializuojasi). Problema buvo savaiminis akumuliatoriaus išsikrovimas. Nesugebėjo rasti priežasties. Automobilis jų kieme prastovėjo dvi dienas ir nieko. Atsakymas: nieko nematome, generatorius krauna, nutekėjimo nėra. Galbūt blogas akumuliatorius.
Deja, specializuotoje akumuliatorių parduotuvėje patikrinus akumuliatorių jis buvo puikiame stovyje. Dar kartą patikrinus akumuliatoriaus įkrovimą su volmetru (akumuliatorių parduotuvėje) atsakymas buvo greitas: "Nežinau kaip tau ten ir koks čia servisas tikrino automobilį, tačiau iš kart matau jog nepakankamai kraunamas akumuliatorius...".
Taigi, blogai dirbat vyrai. Ačiū už tiek kad už automobilio stovėjimą neprašėt susimokėti.
Labas, Šarūnai,

Tai tu džiaugis, kad iš tavęs nepaėmė pinigų už darbą. Pabandyk tokį automobilį priduoti į servisą Vokietijoje, pamatysi kiek teks sumokėti už tokį patį rezultatą. Vyrai tau sąžiningai pasakė, kad gedimo nerado, ir dar už patikrą neėmė pinigų. Ir kad prekiaujantis akumuliatoriais, patikrinęs "volmetru" davė tau greitą atsakymą ir tu patikėjai, tai dar blogiau sako apie tave. Gi tu nuvažiavai į Dagą su savaiminio išsikrovimo problema, o čia tau atsakė, kad nepakankamas krovimas, tai kažkaip nematau ryšio.
Vietoj to, kad rašinėti nesąmones, geriau susitvarkyk laidus, kontaktus, tuomet žinosi kiek tai kainuoja ir neterši eterio kvailais rašinėjimais.
Žilvinas - ištikimas Dago klientas
2016.07.23 Iš Kedainiu nuvažiavome į DAGĄ pasikonsultuoti del a/m Scania starterio (veikiančio, bet su nedideliu gedimu)
Tuoj pat buvo pakeisti 2elektromagnetai. Su remontu apmokejome 120 Eur. Grižus ir įdejus starterį į a/m jis nerode jokių gyvybes ženklų KLAUSIMAI DAGUI Kas apmokes keliones išlaidas nuvežant ir parsivežant detale ir dar kartą papildomai važiuojant pas jus Kas nuvež pirmadienio krovinį arba mokes netesybas logistikos bendrovei (Krov. a/ m)
DAGE kažkoks slaptumas Nusineša ir atneša Nei senų detalių grąžina, nei matome kas įdedama arba įšimama
Esu eilinė mažo moteriško prancūziško automobilio vairuotoja. Apie mašiną suprantu tik tiek, kad reikia įpilti kuro, o kai kas nors sugenda, pasikviesti meistrą. Ir kai vieną rytą mano mašina nerodė jokių gyvybės žymių, mano draugė patarė kreiptis į UAB Dagas Kaune. Mane atitempė kaimynas. Priėmė malonios išvaizdos jaunuolis, kap paaškėjo vėliau vardu Valentas. Pasirodo mano automobilio starteris sugedo nepataisomai. Susinervinau nerealiai, tačiau Dago vyrai mano pasiūlė įsigyti jų restauravimo starterį už 50 Eurų su 1, 5 metų garantija. Žodžiu man viską sutvarkė per 2 val., sumokėjau 80 Eurų, išvažiavau laiminga ir dėkojau savo draugei Neringai už tokią puiką rekomendaciją. UAB Dagas vyrai - aš jums dėkingą už puikiai atliktą darbą, skanią kavą ir tegu jums visuomet sekasi jūsų nelengvame, bet tokiame reikalingame darbe!
Noriu padėkoti UAB Dagas kolektyvui už suremontuotą starterį, malonų aptarnavimą, suteiktas nuolaidas ir kavą, kuria pavaišino serviso vadas. Nenusimanau starterių remonte, bet Dago vyrai pakankamai aiškiai nupasakojo bėdą ir greit sutvarkė agregatą. Dėkui vyrai, užsikuriu iš pirmo kart. O kaina - kiekvienas renkasi pagal savo galimybes, juo labiau kai pasiūloma ne viena alternatyva.
Labai norėjau padėkoti Dago darbuotojams už malonų bendravimą išsamų gedimo paaiškinimą, greitai suremontuotą automobilį ir padarytas nuolaidas.
Atvažiavau tvarkyti generatoriaus į servisą, pasakiau konkrečiai ką reikia pažiūrėti, tai po paros laiko išlaikytos mašinos sulaukiau skambučio ir pasakė, kad jie nepajėgūs sutvarkyti, ir dar pridūrė, kad dantistai širdies ir neoperuoja.Labai nusivyliau Jūsų atliekamomis paslaugomis ir požiūriu į klientą manau, kad gadinate savo vardą.
stipriai su bendravimo kultura susipyke zmones. atsiemus automobili atsirado gedimas, kurio nebuvo atvarius automobili. kazkaip automobilis bestovedamas pas juos bokse sugebejo sugesti...
>Pirkėjas 2013-01-27 22:04:48
2013-10-10 22:12:42 IP 4ljjjrh
Nuomonė verta nulio.
Kokia prekė, koks brokas.
Nulis informacijos, nulis patikimumo
atsargiai pirkdami Dage (Kaune) galite nusipirkti brokuota detale, o nunešus atgal tau bus pasakyta kad detalė gera o priežasčių reikia ieškoti kitur, deja, deja detalė bloga.Į tokią parduotuve daugiau kojos nekelsiu.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7-101, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
IK BALTIK LTD
Srotas24

Adresas: Šiltnamių g. 28, LT-04131 Vilnius.
Veiklos sritys: autosąvartynai, naudotos dalys; automobilių dalys; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai.
Srotas24.lt – tai itin paprastas ir greitas būdas rasti Jums reikiamą automobilio dalį internetu. Viena didžiausių parduotuvių, įsikūrusių dar 2015 metais, prekiauja naujomis ir senomis automobilio dalimis internete. Srotas24.lt bazuojasi Ukrainoje ir Baltijos šalyse, o savo produkciją gali pristatyti į visas...
Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...

Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje
Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje 10-23 21:42
Nuo pirmadienio įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas koronaviruso paveiktų ES ir kai kurių kitų Europos šalių sąrašas – Lietuva yra geltonojoje zonoje.
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną 10-23 21:00
Nuo pirmadienio visi didieji Lietuvos miestai ir dar 5 savivaldybės priskiriamos vadinamajai raudonajai zonai. Tai – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestai ir Vilniaus, Širvintų, Šilalės, Trakų ir...
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis 10-23 18:49
Buvęs "MG Baltic" viceprezidentas Raimundas Kurlianskis neigia siekęs paveikti tuometinius Liberalų sąjūdžio politikus, kad paminklas Jonui Basanavičiui būtų pastatytas sostinės Konstantino...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

AT&T 28,28 +5,84%
Nasdaq 130,09 -1,72%