Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę CZAR Intelligence, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę CZAR Intelligence

Atsiliepimai apie CZAR Intelligence, UAB

Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Elektroninio verslo sprendimai, kurie prideda vertę
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie CZAR Intelligence, UAB

Puikiai atlikti darbai, internetinė parduotuvė buvo puikiai sukurta, gauname vien pagyrimus. Dėkoju!! Mantas.
Ačių už nuostabiai sukurtą internetinę parduotuvę, esame begalo patenkinti galutiniu rezultato. Patogu naudotis administravimo aplinka, greitas veikia pati parduotuvė, greitas aptarnavimas. Rekomenduoju!
Prieš metus ieškojome e-komercijos specialistų kurie galėtų mums sukurti išskirtinio dizaino el. parduotuvę kuri atspindėtų mūsų įmonės įvaizdį, CZAR kuo puikiausiai šį norą įgyvendino. Partneriaujame jau kurį laiką. Rekomenduoju!

Sueco kanalą blokavęs laivas areštuotas, kol nebus sumokėta 900 mln. USD kompensacija 04-13 19:26
Konteinerius gabenęs laivas, kuris beveik savaitę buvo užblokavęs Egipto Sueco kanalą, teismo sprendimu liks areštuotas, kol laivo savininkai sumokės 900 mln. USD, antradienį pranešė kanalo...
Į Lietuvą atgabenta dešimtoji "AstraZeneca" vakcinų siunta
Į Lietuvą atgabenta dešimtoji "AstraZeneca" vakcinų siunta 04-13 19:08
Antradienį į Lietuvą atgabenta dešimtoji "Vaxzevria" (gamintojas "AstraZeneca") vakcinų nuo koronaviruso (COVID-19) siunta, kurią sudaro 9.600 vakcinos dozių. Per kelias dienas jos pasieks...
"Eurovaistinė" pasirinko socialinių tinklų komunikacijos partnerius
"Eurovaistinė" pasirinko socialinių tinklų komunikacijos partnerius 04-13 18:49
Vaistinių tinklas "Eurovaistinė" pasirinko komunikacijos socialiniuose tinkluose partnerius – nuo šiol bendradarbiaus su agentūra "Media House".

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Hasbro 97,11 +1,96%
FedEx 290,79 +1,47%