Cranbalt, AB apyvarta
Konsoliduoti Cranbalt finansiniai duomenys
| Metai | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 15 289 930 € | 11 981 099 € | 12 377 970 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš mokesčius | 1 350 227 € | 287 067 € | 394 220 € |
| Pelningumas prieš mokesčius | 9,00 % | 2,00 % | 3,00 % |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | 1 154 711 € | 225 299 € | 322 883 € |
| Grynasis pelningumas | 8,00 % | 2,00 % | 3,00 % |
| Nuosavas kapitalas | 7 217 785 € | 7 437 067 € | 7 698 162 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 4 444 320 € | 3 207 479 € | 3 304 180 € |
| Ilgalaikis turtas | 7 845 531 € | 6 298 406 € | 8 670 756 € |
| Trumpalaikis turtas | 4 389 749 € | 4 820 259 € | 3 875 571 € |
Konsoliduotų duomenų grafikas
Atskira Cranbalt, AB apyvarta
| Metai | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 9 394 655 € | 10 476 552 € | 10 819 304 € | 8 898 362 € | 11 749 084 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš mokesčius | 1 558 320 € | 1 238 726 € | 1 054 519 € | 250 402 € | 683 343 € |
| Pelningumas prieš mokesčius | 16,59 % | 11,82 % | 9,75 % | 2,81 % | 5,82 % |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | 1 395 254 € | 881 582 € | 920 760 € | 196 879 € | 621 378 € |
| Grynasis pelningumas | 14,85 % | 8,41 % | 8,51 % | 2,21 % | 5,29 % |
| Nuosavas kapitalas | 4 757 770 € | 5 639 352 € | 6 560 114 € | 6 756 993 € | 7 378 371 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 4 539 188 € | 5 900 717 € | 3 968 303 € | 2 687 113 € | 2 865 719 € |
| Ilgalaikis turtas | 6 962 223 € | 8 900 490 € | 7 661 390 € | 6 195 696 € | 5 924 792 € |
| Trumpalaikis turtas | 2 330 158 € | 2 898 456 € | 3 289 807 € | 3 584 073 € | 5 773 927 € |
Rasti įmones pagal pelną ar pajamas galite detalioje paieškoje »
- Ilgalaikis turtas - turtas, kuris įmonėje bus naudojamas ilgiau nei metus.
- Trumpalaikis turtas - susidaro iš gautinų sumų, trumpalaikio materialaus turto, atsargų, sumokėtų avansų, kitų gautinų sumų, piniginių lėšų.
- Nuosavas kapitalas (savininkų nuosavybė) – tai yra kas lieka iš turto sumos atėmus įsipareigojimų sumą.
- Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai – tai yra įmonės ilgalaikės ir trumpalaikės skolos tiekėjams, darbuotojams, kreditoriams, biudžetui ir kt.
- Pardavimo pajamos – ekonominės naudos padidėjimas per ataskaitinį laikotarpį dėl prekių pardavimo ir paslaugų teikimo.
- Pelnas prieš mokesčius - visos įmonės pajamos atėmus visas įmonės sąnaudas.
- Pelningumas prieš mokesčius - pelno prieš apmokestinimą ir pardavimo pajamų santykis.
- Grynasis pelnas – tai yra visos įmonės pajamos atėmus visas įmonės sąnaudas ir pelno mokesčius.
- Grynasis pelningumas - grynojo pelno ir pardavimo pajamų santykis. Atskirais atvejais pelningumas gali viršyti 100% - taip dažniausiai nutinka, kai bendrovė turi kitų veiklos pajamų, kurios nėra laikomos pardavimo pajamomis, nes yra gaunamos iš netipinės veiklos. Kaip pavyzdys galėtų būti investavimo pajamos, kurios nėra priskiriamos pagrindinei veiklai, bet teigiamai veikia rezultatą skaičiuojant grynąjį pelną. Tokiu atveju pelningumas gali viršyti 100 proc., nes netipinė įmonės veikla neša daugiau pajamų, nei pagrindinės veiklos pardavimo pajamos, iš kurių skaičiuojamas pelningumas.
Taip pat rekomenduojame
Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai
Kitos naujienos
Logistikos bendrovė „Linėja Transport“ mini 15 metų sukaktį, pristato atsinaujinusį pavadinimą ir įvaizdį
Sparčiai auganti logistikos bendrovė „Linėja Transport“ nuo šiol vadinsis ,,Linėja Logistics”. Šiemet ji žymi reikšmingą veiklos etapą: gegužės 12-ąją įmonė švenčia 15 metų sukaktį ir ta proga...
Butikiniai NT projektai Vilniuje: mažas mastelis, aukšta vertė ir auganti paklausa
Vilniaus gyvenamojo nekilnojamojo turto rinkoje vis aiškiau ryškėja kryptis, kuri dar prieš kelerius metus buvo laikoma nišine – mažos apimties, ribotos pasiūlos gyvenamieji projektai. Šiandien...
Kodėl verslai delsė diegti DI ir daug sprendimų jiems iki šiol netiko?
Nors dirbtinio intelekto galimybės versle akivaizdžios, dalis organizacijų iki šiol sąmoningai delsė jį diegti. Priežastis paprasta – daugelis šiandien naudojamų DI sprendimų yra kuriami ant...
