Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Copy Pro, UAB Vilniaus filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Copy Pro

Atsiliepimai apie Copy Pro, UAB

Vilniaus filialas

Parašyk savo nuomonę apie Copy Pro, UAB

Apmaudu, tačiau Gedimino pr. esančiame Copy pro aptarnavimas (beveik) visuomet nuvilia. Dažniausiai pasitinka rūškani, nusivylę veidai, ne itin entuziastingai nusiteikę padėti. Darbo kokybė taip pat - dažniausiai prastos kokybės.

Įdomu, kas tokios negatyvios ir atmestinos atmosferos kaltinininkas - ilgos darbo valandos/ mažas užmomestis/ bendra atmosfera/ visų dalykų kombinacija?

Bet kokiu atveju, labai nuvilia asmenų, dirbančių aptarnaujančioje sferoje abejingumas ir ne koks darbo rezultatas.
Richardas 2018-07-23 15:23:41
Buvo kopijuotos šešios knygos. Vilniaus Gedimino pr. copy Pro. Neišsaugojau kvito, o knygas atsiverčiau gerokai vėliau. Viskas vyko birželio pab. liepos pradžioje. Tame intervale. Šešios knygos. Plius įrišimas. Su įrišimu viskas ok, Bet raidžiu pusė net nesimato. Šiaip būtu įmanoma atsekt kas spausdino tas knygas.... visai būtu gerai jam parodyt tas knygas...
Richardai, būtų gerai, jeigu tas nekokybiškai nukopijuotas knygas užneštumėte į kopijavimo centrą, kuriame atliko užsakymą bei pakviestumėte vadybininką arba vadovą ir rasime problemos sprendimo būdą. Šiuo atveju kvito tikrai neprireiks.
Copy Pro 2018-07-23 14:19:48
Laba diena, Richardai, mums labai nemalonu, jeigu suteikėme nekokybišką paslaugą. Gal galėtumėte pasakyti, kuriame centre buvo atliekamas užsakymas bei užsakymo numerį. Būtinai išsiaiškinsime ir susisieksime.
Richardas 2018-07-21 14:11:20
Labai prastai dirba
Labai prastai dirba
Gerda 2013-11-20 13:20:24
Ieškantiems kokybės, tikrai nerekomenduoju rinktis šios spaustuvės. Už vizitinių kortelių spaudą ne tik sumokėjau kosminę sumą, bet ir gavau kreivai nukirptas (nepaisant 5mm užlaidų), neatitinkančiom spalvom korteles. Siūlyčiau rimtai apsvarstyti tikslinę rinką. Jei orientuojamasi į studentus, tai kaina yra nepagrįstai per didelė. Jei orientuojamasi verslo atstovus - rankomis iškirptas spaudos produktas įmonės vertės nepakelia. Linkiu sėkmės.
Esu nusivylęs atlikto darbo kokybe. Spausdinausi šešias knygas. Tryjose knygose keliasdešimt puslapiú neatšviesta. Arba matosi dalis žodžú..... Nesitikėjau, pradžioje maniau, kad vienas lapas pasitaikė tiesiog neryškus, tačiau pasirodo labai daug tokiu neįskaitomai atšviestù lapu. Įdomu kur akys? Reikia žiūrėti. Juk knygos buvo paliktos iki sekančios dienos. Niekam ne rekomenduosiu spausdinti pas jus, nes tai jau ne pirmas kartas.
Aira 2018-04-08 23:46:38
Esu labai dekinga kopijuotojai-pardavejai Ausrinei uz puiku profesionalu aptarnavima, nora padeti, malonu bendravima ir puiku savo darbo ismanyma. Puiku, kad turime tokiu darbuotoju. Aciu uz puikiai atlikta darba. Aira
Labai džiaugiamės, kad buvote profesionaliai aptarnauta. Ir dėkojame Aušrinei už jos kokybiškai atliktą darbą. Kartais ne tik nusiskundimai, bet ir pagiriamasis žodis verčia mūsų darbuotojus tobulėti.
Paulius 2018-01-25 21:24:54
Spausdinau placiaformati A1 formata. Sake uz 15min bus atspausdinta. Po 15min atejusnir dar siek tiek palaukus, pasako, kd lapas baltas islindo. Dar reikes palaukti 10min:) ir nenorejo kaip uz laiko kompensacija duoti nuolaidos arba tutos isidet darbui. Parkingas raudonoj zonoj +0.30€ centu prisidejo:) aciu
Pauliau, atsiprašome už sugaištą brangų laiką. Jeigu užsakymas nebuvo atliktas laiku visada kreipkitės į įmonės administraciją.
Aptarnavimo lygis 0. Paprašiau pagalbos, mane nusiuntė į aptarnavimo pusę nepranešę, kad už 12 kopijų reikės sumokėti 15EUR viršaus. Parduotuvėje nusipirkti 500 baltų lapų kainuoja max 5EUR. Užsimiegojusi mergaitė vartydama akis pasakė, kad pakvies vadybininkę, vadybininkė pasakė, kad tai tiesiog abiejų pusių nesusipratimas nusisuko ir nuėjo. (Nes aš nepaklausiau kiek tai kainuos, o jie juk nespėja visiems klientams pasakyti kainų. Taip man paaiškino kita dirbanti mergaitė) Tiesą pasakius, buvo labai atgrasu imti atspausdintus lapus iš rankų, kurių panagės buvo juodos. Nežinau kokie reikalavimai yra ten įdarbinant žmones, bet manau ne mane vieną tai atgraso.Vienintelis vaikinas mandagiai padėjo susidėlioti atspausdintas kopijas, atsisveikino ir buvo reprezentatyvios išvaizdos.
Į copy pro užsukau antrą kartą ir antrą kartą net nenusivyliau aptarnavimu, bet tiesiog pasišlykštėjau.
Kliente 2017-09-08 17:24:57
Spausdinausi plačiaformate spauda, tai, ka atspausdino - 9/10, kiek nutamsino spalvas. Aptarnavimas - tragedija. Lygiai 0 pagalbos, 0 kantrybes, 0 pagarbos. Suprantu, kad ateina ivairaus plauko zmoniu, taciau as atejau visiskai taikiai, tik norejau, kad man padetu, kadangi spausdinimas buvo kiek komplikuotas, tai viskas ka gavau tai nepatenkinta veida, akiu vartymus ir nepatenkinta darbuotoja (tamsiaplauke, nemaciau vardo, dirbo 08.09.2017, apie 17val), nes matyt darbe prireike atlikti savo darba?

dėkojame už laišką. Jūsų aprašytą situaciją būtinai išsiaiškinsime ir imsimės visų imanomų priemonių, kad tai daugiau nepasikartotų.
Užsuku į šį kopijavimo centrą gana dažnai, nes tenka spausdinti darbus paskutinė minutė, kaip ir daugumai studentų. Dažniausiai aptarnavimas greitas ir atitinkantis etikos normas. Labai patiko darbuotojas Dmitrijus, greitai dirba ir išmano savo darbą. 2017.06.04 užsukau 11h vakaro. Dirbo mergina, kurios vardo kortelės ne buvo ant marškinėlių, o pati ji ne prisistatė. Pastatė visus į bendrą eilę, bet kažkokius matomai pažįstamus aptarnavo be eilės. Prieš mane buvo kokie 15žmonių, (kelis kart prieš tai tokia eglė praeidavo max po valandos). Rašau šią žinutę 2017.06.05. 2h nakties. Vis dar stoviu eilėje, prieš mane 5žmonės...
Prastai dirba (nekvalifikuoti studentai), prasta skanavimo kokybe. Paprasiau rimto dalyko. nuskanuoti 2 bylas kad priduoti i INFOSTATYBA dokumentus. nuskanavo. Visu pirma nesuspaude pagal reikalavimus i 10 MB i viena faila ir maza to bylos buvo nuskanuotos sumaisytos. vienas is tos kitas is kitos ir atiduota. tik inspektorius informavo kad cia ne tas. TIKRINKIT KA ATIDUODA IR SKANUOJA!!!
Prastas aptarnavimas, blogai paaiškina kaip naudotis savitarnos stotelėmis. Nuskenuoti popieriai per daug išblukę.
Super. Džiugu, kad dirbate visą parą. Sėkmės darbuose
Laura 2016-01-11 01:14:36
Ačiū už tokią patogią paslaugą 24/7.

Reikėtų atkreipti dėmesį į žmonių srautus sesijų metu. Žmonių daug, eilės didelės. Naktį (2016 01 11) dirbo viena mergina ir prie kasos, ir spausdinant, ir surišant darbus. Žinoma, negalima tikėtis malonaus aptarnavimo ar pagalbos spausdinant, kad ir kaip ji stengėsi. Tokiu metu vieno žmogaus per mažai.
Ačiū, Laura, už atsiliepimą. Sausio menesį kai kuriomis naktimis dirbdavo ir po du darbuotojus, tačiau ne nuolatos. Pavasario sesijai jau būsime pilnai pasiruošę, tad analogiškų nesklandumų nebeturėtų iškilti.
Nežinau kaip darbo dienomis, bet šeštadienį jaunimas buvo visiškai atsipūtęs. Paprasčiausiai paprašiau, jog nuskanuotų dokumentą kelioms kopijoms ir pralaukęs 15 min, po keletos paskubinimų išėjau, nes nesulaukiau. Klientų be manęs buvo dar kokie 5, keli iš jų akivaizdžiai pažįstami su darbuotojais, kadangi turėjo daug "svarbaus" ką aptarti. Labai sunervavo tai, kad darbuotojams svarbiau linksmai pasišnekučiuoti, nei aptarnauti klientus.
Ačiū už tokią patogią paslaugą 24/7.

Gerda 2013-11-20 13:20:24
Laba diena, Gerda,

mes ne spaustuvė, o kopijavimo centras, tačiau labai apgailestaujame, kad likote nepatenkinta COPY PRO paslaugomis. Ačiū Jums, kad tiksliai apibūdinote kas būtent Jums nepatiko. Į tai atkreipsime dėmesį ir klaidas stengsimės ištaisyti. Klaidų išvengia tik tie, kas nieko nedaro.
Geros dienos.
Silvija 2013-10-31 12:43:42
Aš apie šį paslaugų centrą galiu atsiliepti vienareikšmiškai TIK GERAI. Vis dar negaliu atsidžiaugti, kad toks yra Vilniuje. Darbai labai kokybiški, kainos gana draugiškos, o labiausiai džiaugiuosi aptarnavimo kokybe. Visuomet atėjęs būni išklausytas, tau patariama, kaip geriau ir pan. Labai labai Jums ačiū, kad tokie esate.
Ačiū, Silvija, už gražius ir šiltus atsiliepimus. :)
Ačiū Copy Pro kolektyvui. Gera paslaugų kokybė ir puikus bei draugiškas aptarnavimas. Pas jus visada malonu užsukti!
Rimantė 2013-05-21 19:17:20
Kad ir dabar paimčiau ir atneščiau parodyti kokio velnio darbuotojai pridarė..
Laba diena, Rimante,

visu tuo ką parašėt, labai sunku patikėt :), todėl siūlome, vietoj to, kad rašyti piktus ir abejones keliančius atsiliepimus, tiesiog ateikite į kopijavimo centrą darbo metu, kai yra direktorius ar pamainos vadybininkas, atsineškite blogai atspausdintą darbą. Išklausysime Jus, pažiūrėsime kas buvo blogai ir t.t. Jei tai bus mūsų kaltė, kompensuosime patirtą žalą, jei kliento, paaiškinsime kaip paruošti failą ar pan.
Kad ir kokia būtų skaudi kritika, mes ją labai vertiname, nes tik kritika mus verčia tobulėti Jūsų labui.
Ačiū Jums!
Kad ir dabar paimčiau ir atneščiau parodyti kokio velnio darbuotojai pridarė..
BAISU.. tik tiek galiu pasakyti. prašai vieno, padoro visai ką kitą ir visai ne į ta pusę į kurią prašęi. Moki didžiulius pinigus už spauzdinimą, o tau pridaro nesamonių. Nežinau kokia mirtina situacija turėtų būti, kad eičiau į "copy pro" dar ką nors spauzdinti. Spauzdinau daug lapų sudėjo į krūvą ir pasakė, kad vienas lapas iššitepe.. galvojau jei vienas nieko tokio. Grįžusi namo netekau žado.. spalvoti plakatai sutepti VISI, pusės teksto raidžių nuteptos, spalvos ne tokios kokios buvo, tekstas vienos spalvos ir visai ne i tema vienas žodis kitos spalvos. Prašiau ant storesnio popieriaus spausti, o atspaudė ant plono.. BAISU. prašau jog spaustų ant lipduko, o atspaudžia ant storesnio popieriaus ir meluoja, kad čia lipdukas, dar parodo, kad nuo krašto nusiplėš.. parsinešusi namo pamačiau, kad tai visai ne lipdukas. Čia yra jūsų problema, kad nesugebat susitvarkyti su aparatais ir pinigų negražina. Dar ginčijasi, kad jei čia ne lipdukas tiesiog galėsiu su klijais priklijuoti. VISIEM KAS ŽADA EITI Į "COPY PRO" PATARIU NEITI.
Labai labai nemalonus aptarnavimas. Dažnai ten tekdavo apsilankyti, nes patogus susisiekimas ir darbo laikas, bet aptarnavimas tragiškas, o darbuotojos nieko nenusimano apie programas. Net lapų nesuskaičiuoja taisyklingai, ne vieną kartą daugiau priskaičiuodavo. Deja, bet labai nemalonu ten.

Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas
Verslo idėją parsivežė iš Kanados: produkto skonis – seniai pažįstamas 01-19 19:55
"Nekaltas limonadas", – taip savo kuriamą gėrimą pristato kombučios "Būkčia" gamintojai Laurynas Sužiedėlis ir Martynas Balčiūnas. Ir nors arbatos grybą stiklainyje ant palangės atsimena ne vienas...
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas
VŽ paaiškina: kaip veikia europinis indėlių draudimas 01-19 18:38
Europos Sąjungos institucijos šiuo metu dirba prie bendros indėlių draudimo sistemos (angl. European Deposit Insurance Scheme, EDIS) kūrimo.
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda
Ir estams dėl šiukšlių skauda galvą – šaliai gresia 100 mln. Eur bauda 01-19 15:46
Jei po metų Estija nepradės perdirbti pusės šalyje susidarančių buitinių atliekų, Briuselis jai gali skirti 100 mln. Eur baudą.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Walt Disney 111,04 +0,03%