Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Cherry Team, UAB

LTU Recruit

Cherry Team
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Cherry Team, UAB

Visi darbai buvo atlikti kokybiskai ir laiku, pagal visas taisykles ir projekta. Viskuom buvo pasirupinta. Kaina palyginus su konkurentais tikrai gera. Rekomenduoju
Laikančiosios sienos darbai buvo atlikti puikiai, nesitikėjom, kad taip greitai viskas bus atlikta, o ir kaina tikrai prieinama. Ačiū jums. Rekomenduojam
Darbas atliktas laiku ir profesionaliai, rekomenduoju kreiptis
Darbai atlikti profesionaliai ir per sutartą laiką. Papildomų nesklandumų nekilo. Kainos adekvačios ir jokie papildomi kaštai neišaugo. taip pat padėjo ir su kitais neplanuotais darbais už simbolinį mokestį.
Rekomenduoju, dirba profesionaliai ir greitai. Sėkmės!

Visuomet galima kreiptis ir ap=i8r4ti atliktus darbus namie.
Griovimo darbai baigti. Anga 1.80m tarp virtuves ir kambario padaryta, kaip ir norejau, tualetas sujungtas su vonia ir koridoriumi. Visas darbas buvo atliktas greitai.
Griovimas uztruko puse darbo dienos.
Siuksliu surinkimas ir isvezimas apie 1 val. +-
Suvirinimo darbai apie 4 val. (Nuo pradzios iki pabaigos uztruko 1 savaite)
Po atliktu darbu, reikalingi dokumentai greitai sutvarkyti.
Esu patenkintas.
Visiems Geras Nebūsi
Vilija L. 2018-10-06 09:19:01
Pasirinkau Griovikus pagal užsakovų atsiliepimus ir neapsirikau. Dauguma vertinimų buvo "gerai" arba "labai gerai". Per mažiau nei valandą po mano užklausos su manimi susisiekė Gytis. Sekančią dieną Saulius apžiūrėjo griovimo zoną. Pats procesas truko 3 dienas (buvo reikalų) ir negaliu nepagirti tų vyrukų, kurie darbavosi - dirbo tvarkingai, profesionaliai, kilus bent menkiausiam klausimui, viską derinome telefonu, jokių "rūkymo pertraukėlių" ir t.t. Viską padarė, išvalė, išvežė laužą. Kaina už darbus visiškai reali sugaišto laiko, įdėtų pastangų ir naudojamos technikos atžvilgiu. Jokių priekaištų. Mano vertinimas - "labai gerai" ir Griovikus rekomenduoju visiems, kas turi ką nugriauti. Patikėkite, jie sugeba...:))
ten mes dirbome tie du vyrukai ir esame labai nusivyle grioviku vadovais : (engia darbuotojus, meluoja ishsisukineja ir ttt.... joja ant kito sprando....
cia irgi kazkas panasaus buvo:Negražiai pasielgė UAB „Luhex“, pažadėję minimalų atlygį - dirbau beveik mėnesį darbo (skambučiai klientams, įmonės griovimo paslaugų svetainės griovikai.lt pristatymas telefonu ir el.paštu, skelbimų dėjimas į visas nemokamas svetaines). Rezultatas: už balandžio mėn. nei avanso, nei atsiskaitymo pasibaigus darbui, tik darbdavio atstovo Valdo P. pažadai. Netgi išrašyta 150eur suma Gyčiui P. kažkodėl per didele tapo. Išrašiau sąskaitą net nusiderėtai 100eur sumai. Tačiau vėl tušti pažadai bei nauja taktika: įrodinėjimai, esą nieko gero nenuveikiau per tas savaites. Tikrai gėda! Apmaudu jaustis apgautai, nes save gerbiantys vadovai nemeluoja, tuščiai nežada ir nesumenkina žmonių darbo. Deja, pabaiga skaudi ir moraliai, ir finansiškai. Labai negarbingas toks "Luhex" vadovo Gyčio P. elgesys.
Dalia 2018-10-04 14:57:12
Na jūs tik nejuokinkite, "puikūs darbuotojai"...visi blogi atsiliepimai ištrinti iskarto, o gerus rašo pažįstami.BAILIAI!!! a*******i ir nemokšos !!! SKAITYKITE, ŽMONES, VAKARŲ EKSPRESAS REMONTAS LIEPŲ G.!!! Ir baikite čia paistyti, kokie jūs čia puikūs, nes paduosiu į teismą su visom kokybės ir mokesčių inspekcijomis.
Ponia Dalia. Esu 100% įsitikines, kad jūs maišote įmones. Spręskites ginčus savo erdvėje. Ir į teismą butinai kreipkites, jeigu negalite išsiaiškinti tarpusavį.
Puiku atlieka savo darbo kaip griovimo srityje, tiek ir staybos.Visko padaryta laiku ir professionaliai. Turi geru ir darbstu darbininku.

Rekomendoju
Puikiai atlikti buto remonto darbai, viskas buvo atlikta laiku ir kokybiškai, puiki apdailininkų komanda.
Rekomenduoju visiems.
Darbai atliekami profesionaliai ir nebrangiai
Darbas atliktas laiku ir profesionaliai, rekomenduoju kreiptis.
Aciu dar karteli. Darbas atliktas tobulai. Neturime jokiu nusiskundimu. Greita, profesionalu ir gera kaina. Rekomenduoju.
Darbų kokybės ir kainos santykis geras, atlikta greitai.
Labai greitai atliko kapitalines sienos griovimo darbus, likome labai patenkinti! Nuosirdziai rekomenduoju sia imone! Aciu jums!!
Klaipėdos lopšelis - darželis "Pumpurėlis"
2018-06-08 09:04:31 IP 83.171.17.35
Užsakytas statybinių atliekų konteineris buvo pristatytas laiku ir pastatytas teritorijoje ten, kur buvo paprašyta. Jokių nusiskundimų nėra, paslauga esame patenkinti. Kaina buvo mažiausia Klaipėdos mieste ir rajone.
Savo srities specialistai, akimirksniu apskaičiuoja sąmatą ir laiku skuba į pagalbą. Vadovai Valdas ir Gytis patys viską apžiūri ir greitai priima sprendimus.Rekomenduočiau.
Rimta įmonė, labai greitai ir profesionaliai atlikti darbai. Greitai apskaiciuoja darbu samata, kainos geros ir daro nuolaidas. Rekomenduociau visiem
Rimta firma su kompetetingais zmonem. Darbas kurio labiausiai bijojau (kapitalines sienos griovimas blokiniame bute) buvo lengviausias darbas visame buto remonte, tereikejo susirinkti namo gyventoju parasus, o visa kita padare Luhex, iskaitant ir projekta. Darbas atliktas laiku, labai greitai ir profesionaliai. Garantuotai geriausias kainos ir kokybes santykis rinkoje.
Griovikai atliko kapitalinės senos griovimo darbus. Darbai atlikti operatyviai, profesionaliai. Rekomenduoju.
Norime padėkoti už puikiai atliktus remonto darbus!
rekomenduojam!!
Noriu padėkoti šauniai komandai už greitai ir kokybiškai atliktus griovimo darbus, vyrukai atsakingi, tikrai patikimi, esu labai patenkinta, turiu svajoniu namus, taip pat ir kaina gera, tikrai rekomenduoju.
Norime padėkoti už puikiai atliktus remonto darbus. Atliktu darbu kokybe, komunikacija, terminas ir kainos santykis puikus. Ačiū! Rekomenduoju!!!
Puikiai atliktas darbas
Greitai, kokybiskai ir patikimai atlikti darbai. Drasiai rekomenduoju.
Noriu padekoti uz gerai atliktus darbus ir sazininga bendradarbiavima.Sekmes visur ir visada.
Atcargei su sita ymone. Klaipedoje vadovai Valdas ir Gytis. Neatciskaito uz atliktus darbus
s*******o kontora:neformina, uz atliktus darbus neatciskaito, bukite atcargus.Atcargiai tarkites su vienu is vadovu Valdu
Laiku ir kokybiškai atlikti darbai nepaliko abejonių, jog šita įmone galima pasitikėti.
Ačiū Jums už puikiai atliktus griovimo darbus. Griovimo darbai buvo atlikti taip kaip sutarta, jei ateityje reiktu griovimo ar demontavimo darbų būtinai kreipsius tik i Jus.

Regina Ston

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Tempą diktuoja laikas
Tempą diktuoja laikas 04-23 22:15
Lietuvos pramonės įmonės vis labiau supranta, kad neskaitmeninant gamybos jų ateitis yra gana miglota. Skaitmeninimo keliu sparčiai žengia inžinerinės pramonės įmonės, tačiau į dabartinį savo...
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Hasbro 100,65 +14,23%
Adobe Systems 278,49 +2,31%