Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Cherry TEAM, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Cherry TEAM

Atsiliepimai apie Cherry TEAM, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Cherry TEAM, UAB

Darbai atlikti profesionaliai ir laiku. Pritaikyta nuolaida. Rekomenduoju!
Rekomenduoju! Malonus aptarnavimas ir bendravimas, darbai atlikti net 2 sav. anksčiau nei planuota. Kokybiškai išgriauta wc ir vonios kapsulė sename bute, bei anga (90*205). Pritaikyta nuolaida. Linkiu ir toliau palaikyti tokį aukštą lygį. Sėkmės
Lina Mikavičienė
2019-05-30 10:19:13 IP 5ljs0h8d
Buvo atlikti kapitalinės sienos griovimo darbai.Darbas atliktas profesionaliai ir laiku.Kaina tikrai gera, taikomos nuolaidos, sutvarkomi visi reikalingi dokumentai.Malonus bendravimas su klientais.Rekomenduoju!!
Kapitalinės sienos griovimą atliko laiku, likome patenkinti. Ačiū!
Visi darbai buvo atlikti kokybiskai ir laiku, pagal visas taisykles ir projekta. Viskuom buvo pasirupinta. Kaina palyginus su konkurentais tikrai gera. Rekomenduoju
Laikančiosios sienos darbai buvo atlikti puikiai, nesitikėjom, kad taip greitai viskas bus atlikta, o ir kaina tikrai prieinama. Ačiū jums. Rekomenduojam
Darbas atliktas laiku ir profesionaliai, rekomenduoju kreiptis
Darbai atlikti profesionaliai ir per sutartą laiką. Papildomų nesklandumų nekilo. Kainos adekvačios ir jokie papildomi kaštai neišaugo. taip pat padėjo ir su kitais neplanuotais darbais už simbolinį mokestį.
Rekomenduoju, dirba profesionaliai ir greitai. Sėkmės!

Visuomet galima kreiptis ir ap=i8r4ti atliktus darbus namie.
Griovimo darbai baigti. Anga 1.80m tarp virtuves ir kambario padaryta, kaip ir norejau, tualetas sujungtas su vonia ir koridoriumi. Visas darbas buvo atliktas greitai.
Griovimas uztruko puse darbo dienos.
Siuksliu surinkimas ir isvezimas apie 1 val. +-
Suvirinimo darbai apie 4 val. (Nuo pradzios iki pabaigos uztruko 1 savaite)
Po atliktu darbu, reikalingi dokumentai greitai sutvarkyti.
Esu patenkintas.
Visiems Geras Nebūsi
Vilija L. 2018-10-06 09:19:01
Pasirinkau Griovikus pagal užsakovų atsiliepimus ir neapsirikau. Dauguma vertinimų buvo "gerai" arba "labai gerai". Per mažiau nei valandą po mano užklausos su manimi susisiekė Gytis. Sekančią dieną Saulius apžiūrėjo griovimo zoną. Pats procesas truko 3 dienas (buvo reikalų) ir negaliu nepagirti tų vyrukų, kurie darbavosi - dirbo tvarkingai, profesionaliai, kilus bent menkiausiam klausimui, viską derinome telefonu, jokių "rūkymo pertraukėlių" ir t.t. Viską padarė, išvalė, išvežė laužą. Kaina už darbus visiškai reali sugaišto laiko, įdėtų pastangų ir naudojamos technikos atžvilgiu. Jokių priekaištų. Mano vertinimas - "labai gerai" ir Griovikus rekomenduoju visiems, kas turi ką nugriauti. Patikėkite, jie sugeba...:))
ten mes dirbome tie du vyrukai ir esame labai nusivyle grioviku vadovais : (engia darbuotojus, meluoja ishsisukineja ir ttt.... joja ant kito sprando....
cia irgi kazkas panasaus buvo:Negražiai pasielgė UAB „Luhex“, pažadėję minimalų atlygį - dirbau beveik mėnesį darbo (skambučiai klientams, įmonės griovimo paslaugų svetainės griovikai.lt pristatymas telefonu ir el.paštu, skelbimų dėjimas į visas nemokamas svetaines). Rezultatas: už balandžio mėn. nei avanso, nei atsiskaitymo pasibaigus darbui, tik darbdavio atstovo Valdo P. pažadai. Netgi išrašyta 150eur suma Gyčiui P. kažkodėl per didele tapo. Išrašiau sąskaitą net nusiderėtai 100eur sumai. Tačiau vėl tušti pažadai bei nauja taktika: įrodinėjimai, esą nieko gero nenuveikiau per tas savaites. Tikrai gėda! Apmaudu jaustis apgautai, nes save gerbiantys vadovai nemeluoja, tuščiai nežada ir nesumenkina žmonių darbo. Deja, pabaiga skaudi ir moraliai, ir finansiškai. Labai negarbingas toks "Luhex" vadovo Gyčio P. elgesys.
Dalia 2018-10-04 14:57:12
Na jūs tik nejuokinkite, "puikūs darbuotojai"...visi blogi atsiliepimai ištrinti iskarto, o gerus rašo pažįstami.BAILIAI!!! a*******i ir nemokšos !!! SKAITYKITE, ŽMONES, VAKARŲ EKSPRESAS REMONTAS LIEPŲ G.!!! Ir baikite čia paistyti, kokie jūs čia puikūs, nes paduosiu į teismą su visom kokybės ir mokesčių inspekcijomis.
Ponia Dalia. Esu 100% įsitikines, kad jūs maišote įmones. Spręskites ginčus savo erdvėje. Ir į teismą butinai kreipkites, jeigu negalite išsiaiškinti tarpusavį.
Puiku atlieka savo darbo kaip griovimo srityje, tiek ir staybos.Visko padaryta laiku ir professionaliai. Turi geru ir darbstu darbininku.

Rekomendoju
Puikiai atlikti buto remonto darbai, viskas buvo atlikta laiku ir kokybiškai, puiki apdailininkų komanda.
Rekomenduoju visiems.
Darbai atliekami profesionaliai ir nebrangiai
Darbas atliktas laiku ir profesionaliai, rekomenduoju kreiptis.
Aciu dar karteli. Darbas atliktas tobulai. Neturime jokiu nusiskundimu. Greita, profesionalu ir gera kaina. Rekomenduoju.
Darbų kokybės ir kainos santykis geras, atlikta greitai.
Labai greitai atliko kapitalines sienos griovimo darbus, likome labai patenkinti! Nuosirdziai rekomenduoju sia imone! Aciu jums!!
Klaipėdos lopšelis - darželis "Pumpurėlis"
2018-06-08 09:04:31 IP 2dem20ab
Užsakytas statybinių atliekų konteineris buvo pristatytas laiku ir pastatytas teritorijoje ten, kur buvo paprašyta. Jokių nusiskundimų nėra, paslauga esame patenkinti. Kaina buvo mažiausia Klaipėdos mieste ir rajone.
Savo srities specialistai, akimirksniu apskaičiuoja sąmatą ir laiku skuba į pagalbą. Vadovai Valdas ir Gytis patys viską apžiūri ir greitai priima sprendimus.Rekomenduočiau.
Rimta įmonė, labai greitai ir profesionaliai atlikti darbai. Greitai apskaiciuoja darbu samata, kainos geros ir daro nuolaidas. Rekomenduociau visiem
Rimta firma su kompetetingais zmonem. Darbas kurio labiausiai bijojau (kapitalines sienos griovimas blokiniame bute) buvo lengviausias darbas visame buto remonte, tereikejo susirinkti namo gyventoju parasus, o visa kita padare Luhex, iskaitant ir projekta. Darbas atliktas laiku, labai greitai ir profesionaliai. Garantuotai geriausias kainos ir kokybes santykis rinkoje.
Griovikai atliko kapitalinės senos griovimo darbus. Darbai atlikti operatyviai, profesionaliai. Rekomenduoju.
Norime padėkoti už puikiai atliktus remonto darbus!
rekomenduojam!!
Noriu padėkoti šauniai komandai už greitai ir kokybiškai atliktus griovimo darbus, vyrukai atsakingi, tikrai patikimi, esu labai patenkinta, turiu svajoniu namus, taip pat ir kaina gera, tikrai rekomenduoju.
Norime padėkoti už puikiai atliktus remonto darbus. Atliktu darbu kokybe, komunikacija, terminas ir kainos santykis puikus. Ačiū! Rekomenduoju!!!
Puikiai atliktas darbas
Greitai, kokybiskai ir patikimai atlikti darbai. Drasiai rekomenduoju.
Noriu padekoti uz gerai atliktus darbus ir sazininga bendradarbiavima.Sekmes visur ir visada.
Atcargei su sita ymone. Klaipedoje vadovai Valdas ir Gytis. Neatciskaito uz atliktus darbus
s*******o kontora:neformina, uz atliktus darbus neatciskaito, bukite atcargus.Atcargiai tarkites su vienu is vadovu Valdu
Laiku ir kokybiškai atlikti darbai nepaliko abejonių, jog šita įmone galima pasitikėti.
Ačiū Jums už puikiai atliktus griovimo darbus. Griovimo darbai buvo atlikti taip kaip sutarta, jei ateityje reiktu griovimo ar demontavimo darbų būtinai kreipsius tik i Jus.

Regina Ston

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

"Maxima" atidarė pirmą parduotuvę Šventojoje
"Maxima" atidarė pirmą parduotuvę Šventojoje 08-13 13:31
Ketvirtadienį Šventojoje atidaryta 582 kv. m. ploto "Maximos" parduotuvė, į kurią investuota daugiau kaip 1,6 mln. Eur.
D. Grybauskaitė ragina A. Lukašenką trauktis
D. Grybauskaitė ragina A. Lukašenką trauktis 08-13 12:45
Kadenciją baigusi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį paragino Baltarusijos prezidentą Aliaksandrą Lukašenką trauktis iš šalies, tęsiantis protestams prieš rinkimų rezultatų...
Savaitgalį neplauks "Raketa"
Savaitgalį neplauks "Raketa" 08-13 12:35
Rugpjūčio 13–16 dienomis dėl prognozuojamo itin žemo vandens lygio Nemune maršrutu Kaunas-Nida-Kaunas kursuojantis greitaeigis laivas "Raketa" neplauks.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?