Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Cesta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Cesta

Atsiliepimai apie Cesta, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Cesta, UAB

Niekuo nesiskirsiu nuo eilės komentatorių. Pardavėja susiraukusi, vaizdas lyg iš sovietinės parduotuvės. Kvapas lyg laidojimo namuose. Nors ten dar gėlės pramuša dvoką.
Atsinešiau namo beveik du kg šlaunelių, atsidariau maišiuką ir gavau žiaurią smarvę į nosį. Gaila, kad buvo jau uždaryta jų skylė, nes būčiau išmėtęs po kampus jų "produkciją".
Vytauto pr. Kaune dirbančios pardavėjos apgaudinėja žmones ne tik su grąža bet net sugeba įmušti prekių, kurių net nepirkau. Tokio įžūlumo ir naglumo dar nesu matęs. Mieli pirkėjai, kurie lankotės šioje parduotuvėje būkite labai budrūs.
Jūsų produktai man labai patinka, tik yra vienas minusas-internete nėra katalogo su asortimentu ir kainomis.
Šeškinės g. 22a, penktadienį pirkau kiaulienos faršą.Po 2 val. mėsoje buvo be galo daug vandens..Iškepus kotletus visi raudoni. Taip pat sprandinės kepsniai kepti -raudoni. Tai ką jūs dedate į mėsą? Ir už ką mokame pinigus? Už vandenį su priedais? Daugiau pas jus tikrai nepirksiu.. ((
Erfurto g.1Cestoje, plikais rankomis imami maisto gaminiai, pasakius pardavėjai, gavau kitą gabalą mėsos, o tą patį apleista padėjo į vitrina...Nesilaiko higienos reikalavimų...Savo įtūži į mane, parodė staigiais maisto trankymais....Nemalonios šioje parduotuvėje pardavejos
Aptarnavimas mažo lygio, mandagumo nulis. Prekes numeta ant šlaito, susiraukusios dirba. Ypač Larisa. Nepaliko labai didelio noro ten apsilankyti dar kartą.
Nusipirkau sušvinkusį (smirdintį morgu) kumpį! Iš pradžių negalėjau patikėti, kad šviežia mėsa gali taip smirdėti, bet prapjovęs įsitikinau...
Jelena Vachoviak
2020-01-16 19:01:18 IP 28m85v4r
savanoriu43 Vilnius, uzeinu kiek viena diena, pamacius kad dirba SAUNAUSIA KOMANDA -Anna, Irena, Liucija-visada mandagus aptarnavimas, patarymai visada spyndiancios vitrinos ir svara.Aciu SAUNOLIAI sekmes jums
Diana 2019-04-17 12:30:40
Norėčiau gauti paaiškinima kodėl atėjus į parduotuvę esančia Erfurto g. 1 negalima nupirkti pvz. 10kg vištienos filė, paklausus pardavėjos kodėl neparduos gavau nemalonu atsakymą, kad turi nedaug filė ir ką pardavinės visą dieną jeigu nupirksiu aš. Bet tuo tarpu karoliniškiu parduotuvėje visada parduoda reikiama kieki nors tai butu ir paskutinės prekės paimtos iš vitrinos ir labai maloniai aptarnauja. Tai kaip čia dabar yra? Vienoj parduotuvėj galiu pirkti kiek noriu o kitoj preiškia kad parduoti negali..
Darykit spec.uzsakima, ir gausit kiek norit.
dažnai lankausi cestoje esančioje antakalnio rajone ir visada nusiviliu ją. Po darbo apie 16 val. net neverta į ją važiuoti nes žalios mėsos ir vištienos pasirinkimo praktiškai nėra (šaldytuvai būna tušti). Savaitgaliais tas pats nors nuvažiuoju ryte. Nejaugi negalima padaryti didesnio prekių užsakymo?
Pirkau daug vištienos ir kiaulienos mėsos viskas buvo nešviežia su kvapu architektų g. Aibės parduotuvėje, na o pardavėja tai pikta širšė nors visuose cesta prekybos vietose bjaurios pardavėjos nebeįmanoma bendrauti daugiau nepirksiu niekada ir kitiems nesiūlysiu
Laba diena.Labai nemaloni pardaveja dirba Zanavyku gatves parduotuveje.Kainos parasytos vienos o skaiciuoja is kazkur visai kitokias.Padarius pastaba net neatsiprase o toliau paliko mazesnes kainas prie prekiu tik pasake kad jai kitoje etiketes puseje nurodytos didesnes.Likau nesupratusi tokios prekybos politikos.Nenoriu daugiau ten eiti.
Šiandien vėl Zanavykų g. Cestoje nusipirkau prašvinkusių kauliukų.Gaila kad pervėlai pastebėjau, būčiau atnešus atgal, dabar teko išmesti.Sekantį kartą būtinai uostysiuir jei užuosiu blogą kvapą iš karto kviesiu atitinkamas tarnybas į parduotuvę.Esu ne kartą kalbėjus su pardavėjom.Jos žino apie apgliaumijusį maistą, bet nieko negali padaryti.Jas verčia administracija tą prašvinkusį maistą parduot.Sakė: skūskitės, gal tada administracija sureaguos jei bus daug skundų. Bet CESTAI biznis svarbiausia.
Norėčiau gauti paaiškinimą. Ateinu ir noriu nupirkti pusė kg šonkaulių o vitrinoje guli daugiau negu kilogramas, ir pardavėja atsako : taip negaliu parduoti, reikia pirkti visa. Kyla klausimas ?yra toks įstatymas? O jei turiu pinigų tik pusei kg, o jei man nereikia tos visos prekes? Tai prieš kažką perkant reikia klausti kokiais kiekiais galima pirkti? (nebuvau gyvenime susidūrus su tokia nesąmonė) tai norėčiau sužinoti ar tokia tvarka tikrai yra, ar čia tiesiog pardavėja sugalvojo. Ačiū
Kaip jums kiaules ausys?
Gal jas kas apgrauze?
Labai jau idomios formos...
Panevežio Savanoriu a. vadovai laikosi darbo kodekso??? Pasiskaitykit idėmiau 153 straipsni. Ar norit, kad primintu Valstybinė darbo inspekcija vadovų pareigas???
Šiandien apsipirkinėjau Kaune, prie pilies. Dar neteko sutikti tokių nemalonių pardavėjų, vienos vardas Virginija, kitos vardo nepamenu. Labai jau nemaloniai bendravo, atrodė taip, lyg būtų pavartojusios alkoholio... Nesusitvarkiusios su reklama ant langų, ten buvo nurodyta, kad pusrytinei dešrai akcija - 1, 19, tačiau į kvitą įmušė 1, 99... Kai bandžiau aiškintis, dar šaipėsi, atseit iš kur tokia kaina? Kai parodėme ant lango priklijuotą akcijos reklamą, tada pačios nustebo ir nubėgo nuimti, atseit jau nebegalioja... Daugiau ten nesilankysiu, tokie dalykai labai menkina pačią įmonę. Labai gaila, kad uždarė filialą Šilainiuose, ten apsipirkinėjau daugybę metų. Ir pati parduotuvė buvo jauki, sutvarkyta, higieniška, o ypač pardavėja Vida - visada maloniai bendraujanti, pardavėja iš didžiosios raidės.
Gerb. Cestos vadovai, ką Jūsų darbuotojai daro su kiaulienos kepenėlėmis, kad net katinas neėda !?
Vilniuje pasislykstejau pardaveja plika ranka ima vistienos kaulus ranka nusisluosto apie ziursta ta pacia ranka pinigus ima paskuj kita klijenta tiesiog pasišlykstejau ir daugiau neuzeinu
Labai retai būna vištų pedučių parduotuvėje esančioje Molėtuose. Ar yra galimybių pateikti užsakymą konkrečiai savaites dienai
gaila, panasu imone emailu, nei siu visu atsilieimu neskaito, bet as pasigendu sprandines saslyku.
sezonas jau keletas savaitgaliu kaip prasidejes, o saslyku nei kvapo, kada bus- irgi info negausi.
pilaites klientas
2018-04-03 18:02:34 IP 4ljjjpm
2018.04.03 kaip visada perku vistienos krutinele, ir siandien jau amtes kad paskutiniai gabaliukai, ebt jei pardavineja vadiansi viskas OK. griztu namo pasigaminau, vista kaip gumine, skrandi tampo... Jus gan pakontroliuokit savo tas SOVIETINES bapces darbuotojas kad priziuretu produkcija. Tragedija kazkokia, perki produkcija kuri sugedusi.
Joana 2018-03-24 13:02:39
Šlykštus melas ir šmeižtas. Kaiptik tuo metu prekinausi pas šią pardavėją. Rašančioji Asta lindo be eilės. Kai pardavėja pasakė, kad reikia stotis į eilę, ji pardavėją iškoneveikė negražiais žodžiais. Taip pat ji puolė ir pirkėjus, kurie stojo pardavėjos pusėn, nes pardavėja buvo teisi. Antra vertus, ji net nesiprekino parduotuvėje, tik pasistengė dar kartą įžeidinėti pardavėją. Tai kasgi sugrąžins pardavėjai įžeistą orumą? Ir kodėl šis portalas leidžia šitaip įžeidinėti ir skleisti melagingą informaciją?
Miela Joana jus kazka supainiojot, eileje atstovejau tvarkingai ir pirkau vistienos blauzdeles, beja jusu mineto incidento man neteko matyti.Atidziau skaitykit komentarus.
Asta 2018-03-22 14:31:45
Sveiki. Vakar teko lankytis parduotuveje esancioje prie autobusu stoties Panevezyje. Sokiravo pardavejos Rasos dirbancios paukstienos skyriuje elgesys. Negana kad grubi, nemandagi, neteisingai pasvere preke tai dar ir graza atidave neteisingai. Visi mes uzdirbam centus taciau vagiliavimas zemina tiek pacia pardaveja tiek visa kolektyva. Vadovai kur jus ziurite?
Paryškinu galiojimą prieš tai nesimatė
Kažin kodėl parduodama pasibaigusio galiojimo produkcija?
Eglė 2017-08-22 22:13:26
Kaune, prie 3 berželių, labai nemaloni pardavėja Regina.
Kuom ji jums neįtiko? Kiek teko pas ją apsipirkti, tai jokių pretenzijų neturiu. Maloni ir mandagi. Net ir receptuku skaniu pasidalino paklausus :)
siadien uzsukau i Cestos parduotuve Panevezyje Savanoriu aikstėje apsipirkti ir vel eilini karta buvo neteisingai atiduota graza negana to ten cekio niekada neduoda.. gincytis del neteisingos grazos yra beviltiska.. visada reks kad atidave viska teisingai
Kaune, prie 3 berželių, labai nemaloni pardavėja Regina.
Vakar, 2017 05 26, Vilniuje, Karoliniškėse esančioje Cestos parduotuvėje, pirkau kiaulienos mentės be kaulo, per naktį ji pabuvo šaldytuve, fresh zonoje su +3 laipsniais šilumos, ryte išsitraukiau visą apgliaumėjusią, pažaliavusią ir dvokiančią. Sumokėjau veik 5 eurus už 1, 5 kg mėsos. Vitrinoje buvo vienintelis gabalas mėsos, iš kurio pjovė pardavėja mėsą man. Jau ne pirmą kartą ten nusiperku nešviežios mėsos, bet visad dedu į kamerą ir tai pastebiu tik ją išsitraukusi gaminti, o dabar štai. Gal laikas būtų patikrinti produkcijos šviežumą toje parduotuvėje, nes daugiau nesinori joje pirkti.
Nuo kelių valandų galima apsipirkti Vievio "Cestos" parduotuvėje? 9 val per anksti?
Šiandien Vievio m. Cestos parduotuvėje, susidūriau su ypatingai nemalonia pardavėja (deja jau ne pirmą kartą)
Lankausi labai dažnai ir apsiperku dideliais kiekiais.
Šiandien pardavėja Kristina, atsisakė parduoti mėsos - "Filė dar dėžėse, ateikit vėliau".
O gaila, bučiau nupirkus nemažai.
Dažnai užeinu į Cestos parduotuvę Panevėžyje Savanorių aikštėje. Patiko didelis gaminių pasirinkimas, normalios kainos, greitas aptarnavimas.
Bet šiandien perpiet apsipirkusi likau nemaloniai nustebinta.
Atkreipiau dėmesį į akciją - parūkyti kiaulienos kauliukai 1.19 eur. Atrodė gražiai, sugalvojau nusipirkti baršteliams. Parsinešusi namo pamačiau, kad bevek visi gabalėliai šviežiai "apdrožti" - nupjaustyta mėsa. Vitrinoje buvo prikrauta gražiai parūkytų gabalėlių, tokių nudrožtų kaulų tikrai nebuvo, bet pardavėja man maišelį pridėjo įlindusi į šaldytuvą.
Įdomu, ar čia "akcija" tokia ?
Šiaip ar taip, nuotaika sugedo, nuomonė apie Cestą - irgi.
Šiandien (gegužės 12 dieną) lankiausi Cestos parduotuvėje, esančią Gedimino g. Ukmergėje. Laukiau 40 min. kol pardavėja sutvarkys šaldytuvą. Pardavėja griežtai atsisakė aptarnauti pirkėjus, sakydama, kad jai dabar reikia tvarkytis. Ji nekteipė dėmesio nei į nepatenkintus pirkėjus, nei prašymus aptarnauti, elgėsi grubiai ir nemandagiai
Pagaliau rodo vidutinį atlyginimą, ačiū rekvizitai.lt. Dabar žmonės ieškodami darbo, neapsigaus dėl darbo užmokesčio ir negaišins veltui laiko tikėdamiesi uždirbti.
Vilniaus parduotuvė ŠOPENO gatvėje personalas piktas ir nedraugiškas, niekada nepamatysi ant jų veidus šypsena ije tau ne pasakys nė sveiki ne sudie, jie neturi noro klientu padėti, gali būti, kad jie kuo nors nepatenkinti
Todėl nenorisi pirkti tokioje parduotuvėje o pasirinkimas dabar yra.
Viktoras 2017-01-01 14:03:26
Su naujaisiais metais. Metai bega, o vergu mazeja.. Teks kelti algas ir gerinti darbo salygas..
Del algu kelimo as pritariu, gali ir daugiau moket.
Pastoviai perku jusu produkcija- ispjova Seskines parduotuveje. Kodel ne uzsakineja parduotuve ispjova. Ateinu 12 val jos nera, ateinu 14 -15 val jos nera. Kame reikalas? Turbut reukes pirkti IKI.Pries naujus metus savaite negaliejau nupirkti.
Ausra 2016-12-25 10:39:30
Jei tik zinotum kokiom salygom cia moterys dirba nuomone manau pakeistum.Tris menesius cia padirbau neimanomom salygom.Pastoviojn priespaudoj.Kazkokia vergovine santvarka.Pastoviai stebima per kameras.Nuolatiniai valdzios skambuciai ir isakmus tonas.Trylika valandu.Nepatenkinti klijientai su savo nenuotaikom.Ir deziu kilnojumas po trisdesimt kilogrtamu.Kita kart net fiziniu ir moralisku jeguy neuztenka bendrauti su klijientu.Atlyginimas minimumas ir dar atskaiciuoja.Nors kai darbinaus buvo zadami priedai.Jauciuosi apgauta, pastoviai zeminama ir t.t.Ieskausio naujo darbo.Ir labai gaila tu moteru, kurios galvoja, kad vyresniam amziui nesusiras darbo ir visa tai kencia.
Visiskai su jumis sutinku kad UAB CESTA nesiskaito su darbuotojais ir jos isnaudoja kiek imanoma. Moka algas grynais pinigais, uz 6 dienas darbo ceshe kur reikejo dirbti po 8-13 valandu naktineje pamainoje gavau tik 135 eur. Paklausiau darbdavio kada prades moketi daugiau tai pasake, jog tik po triju menesiu. Dabar dirbu kitur ir atsiskaito taip kaip turi. Gaila darbuotoju kurie vergauja UAB CESTA, reiketu gero patikrinimo...
ignas 2016-10-31 15:18:47
savanoriu pr. apsipirkau siandien, 1 zmogus dirba -kiti pliapa ir ne padeda. pardavejos zana ir elena ignoravo klijentus
Felicija Ivanauskienė
2016-10-10 10:06:52 IP 2fbapdt8
Gerbiamieji,

džiugu, kad šiuolaikinėje konkurencingoje rinkoje Jūsų įmonė Cesta yra patraukli savo kokybiška produkcija ir į vartotojo poreikius orientuotu paslaugų teikimu.
Nuoširdžiai dėkoju už teikiamą individualių užsakymų paslaugą, produkcija visada teikiama kokybiška ir laiku.
Reiškiu nuoširdžią padėką Gražinai Mikolč už dėmesingumą vartotojui, jautrų įsiklausymą į subjektinį poreikį ir gražų bendravimą. Dėkui parduotuvės Erfurto 1, Vilnius kolektyvui už reiškiamas nuoširdžias pastangas atliepti visus pirkėjų poreikius ir Ramunei Jonavičienei.
Linkiu Jums klestėjimo, inovacijų, paslaugų vartotojų gausėjimo ir emocinės gerovės.

Pagarbiai, Felicija Ivanauskienė
Sveiki

Šeštadieni nusipirkau 5 kg šlaunelių, buvo praplautos chlorka toks įspūdis susidaro (valgyti baisu), čekio neturiu, ką man daryti gerbiama Cesta, šunims atiduoti?.
Visada pirkdavau nebuvo jokiu problemų, Vilnius Savanorių pr. parduotuvėje. Galėsiu kaip įrodymą pateikti banko išrašą.
Isnaudoja darbuotojos, pelna darosi dideli. O atlyginimus moka mazus. Teko bendrauti Vilniuje savanoriu prospekte parduotuveje su darbuotojais. Tai pasake kad kai pakele minimuma, sumazino prieda ir tas ant to paties gaunasi. Jums, , UAB CESTA'' turetu buti geda, jeigu sitaip nesiskaitote su darbuotojais. 380 eur cia kapeikos uz pilna etata, palyginus su tuo kiek darbuotojai dirba. Kokios klientu eiles. Truksta darbuotoju mesos ceche, truks ir parduotuveje!
Kazkoks absurdas...cia dek to kad akcija?
Tai mano megstamiausias mano Gurmanu kumpelis is jusu produkcijos...deja. nusipirkusi ji savaitgali si sestadieni, Vilniuje... o gi kaulas viduje... o gyslos?? Tiek to jau tos gyslos...bet gerai, kad dantys vietoj..ir sveciai ne tokie humaniski...negrazu...
dažnai apsiperku Kaune Jonavos gt, esu dekinga dirbančioms pardavejoms, labai malonio, greitai aptarnauja, visada pasiulo pabandyti kokio kito gaminio, dabar lankysiuosi dar dažniau
Vadovams !!!!!!!negi sunku patikrinti kaip dirba jusu darbuotojai, kai kada uzbegu nes zinau kad vistiena geresne negu maxima ar norfa, bet personalas primena 90 metu bufetafas as cia karaliene o ko tu cia atejai, net baisu kada paklausti nes gausi lavina pykcio, ir neigiamu emociju, atkreipkit i Karoliniskiu Cesta, baisiau negali buti
Šilainiuose Baltų pr. 69-1 Cestoje dirba tokia GUDRI pardavėja. (Vardo nežinau, šviesi, nemaloni, niekada nesišypso) Ji dirbo balandžio mėn. 29d.- čia info darbdaviams, kad žinotumėt, apie kurią darbuotoją eina kalba. Nors parduotuvė turi dirbti iki 19:00, deja deja 18:30 parduotuvės durys užrakintos. Po mano atkaklaus beldimo durys atrakinamos, tačiau mėsos gaminių nusipirkti nepavyksta, nes jie šaldytuve.Ateikit ryt-išgirstu. Taip, aš ryt tikrai eisiu pirkti mėsos, bet ne į Cestą. Mane šokiruoja toks elgesys.

Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA KEBABŲ MĖSA UAB Delikana klientus aptarnauja...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Agaras
Adresas: Agaro g. 5, Balandiškių k., LT-41385 Biržų r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai.
UAB "Agaras" – privataus kapitalo įmonė, įkurta 1991 m. Šiai dienai UAB „Agaras“ išaugo į vieną iš didžiausių Lietuvos šviežios mėsos gamintojų ir pardavėjų. Lyderiaujančias pozicijas pasiekė išlaikydama įmonės tradicines vertybes ir garantuodama lankstų gamybos procesą. Sukurta kompanijos struktūra yra orientuota...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...
MBA FOOD, UAB
Kebabų mėsos gamyba

Adresas: Pienių g. 9, Tauralaukio k., LT-54404 Kauno r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; gamyba; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
MBA FOOD UAB, tai pirmoji įmonė Lietuvoje, kuri specializuojasi kebabų mėsos gaminių gamyboje. Ji įsikūrusi labai patogioje vietoje, Bubių kaime, Kauno rajone, pačiame Lietuvos viduryje. Bendradarbiaujant su kebabų gamintojais iš Turkijos, mes galime pasiūlyti tokią kebabų mėsą, kuri atitiks Jūsų poreikius:...

Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų
Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų 04-18 22:31
Reaguodama į 18 Rusijos diplomatų išsiuntimą iš Prahos, Rusija paskelbė 20 Čekijos ambasados Maskvoje darbuotojų nepageidaujamais Rusijoje. Jiems nurodyta iš Rusijos išvykti per kiek daugiau nei...
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo 04-18 21:56
Naujų COVID-19 atvejų pasaulyje augimas šią savaitę sumenko iki 4% nuo 11,6% ankstesnę savaitę, o mirčių dėl šios ligos prieaugis – nuo 5,5% iki 2,9%, rodo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO)...
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados 04-18 20:11
Čekijoje protestuotojai aplaistė Rusijos ambasados sieną kraują primenančiu kečupu, tuo tarpu politikai sekmadienį įspėjo apie laukiančius padarinius reaguodami į Čekijos vyriausybės pranešimą...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Cisco 52,80 +2,25%