Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Cesada, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Cesada

Atsiliepimai apie Cesada, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Cesada, UAB

Ramojus Talmantas
2019-11-04 15:02:38 IP 2g5vhjp4
Visiems noriu parekomenduoti šią puikią įmonę.UAB Cesada, -tai tikrų profesionalų komada, kuri darbus atlieka sutartais terminais, darbuotojai pasižymi aukšta darbo kultūra, vienu žodžiu tai tikri savo srities specai, kurie išmano ką daro.
Aš ąsmeniškai likau labai patenkintas ir labai dėkingas šiai įmonei.Kam yra svarbi kokybė ir profesionalumas tikrai rekomenduoju 100 proc.
Ačiū
UAB Staigeta ir jos vadovas ponas Gediminas yra skolingi UAB Cesada, neatsiskaito piktybiskai.
atsiuskite uzklausa cesada@cesada.lt, persiusiu daugiau informacijos apie sia imone.
UAB Staigeta
2019-10-22 14:44:09 IP 2fbapev5
Uab Cesada 2019-10-22 12:45:48
Sveiki. Noriu ispeti esamus ir potencialius klientus, nepasitiketi sia imone, asmeniskai susidure, po siai dienai liko nepervesta pinigu suma mums, problemos sprendime net buvo pasitelke policija.
Sveiki, UAB Cesada,
Jus gi neaprasete visos situacijos :) Nepaminejote, kad dirbote su Mumis tam tikra laika. Kad Mus pasirinkote is daugelio kitu, kad tiko ir kainos ir kokybe ir terminai. Iš savo puses, Mes kartais vezeme prekes i Jusu objektus be isankstinio apmokejimo. Ir buvo "gaisrai", is Jusu puses, kuriuos skubiai reikejo "uzgesinti" Musu parduodamom prekem. Permoka buvo susidariusi tik del Jusu imones aplaidaus dokumentu tvarkymo, buhalterijos nekompetencijos.
Cia Mes nepatariame su Jumis dirbti. O del permokos 100Eur ar verta tokio lygio imonei rasyti rekvizitai.lt? Mes Jusu nepraseme pervedeneti daugiau nei isankstinio saskaitose pinigu.

El. Pastas:
Egidijus Sakalauskas/Cesada

10-07, pr 16:13

skirta info, info
sveiki,
likutis nesumoketas 100eur, mokesite ar?

Linkejimai,
Adr. Visorių 8, Vilnius
www.cesada.lt
Uab Cesada
2019-10-22 12:45:48 IP 2e7r441t
Su šiuo rangovu dirbame ne vienerius metus, atlikus nepriekaištingai darbą, niekados nekildavo problemų su atsiskaitymu.
Šaunuolis, Egidijau taip ir toliau!
Išrinu savo komentarus...bet palieku žmonėms užuominą, o Jums žinią " Carma is". Gyvenimas išlygina viską. Sėkmės
Gerb.Sigita, UAB Cesada jums niekada neteike jokiu paslaugu.
Reikalauju ištrinti tikroves neatitinkanti komentara.
Jums atsisakius, kelsiu bylą dėl šmeižto.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Lietuvoje ir Ispanijoje dėl įtariamos prekybos žmonėmis sulaikyta 15 žmonių
Lietuvoje ir Ispanijoje dėl įtariamos prekybos žmonėmis sulaikyta 15 žmonių 11-13 15:36
Lietuvoje ir Ispanijoje dėl įtariamos prekybos žmonėmis sulaikyta 15 žmonių, trečiadienį spaudos konferencijoje pranešė Lietuvos teisėsauga.
Seimo komisija: paskubinęs balsavimą dėl nepasitikėjimo V. Pranckietis veikė savo naudai 11-13 15:18
Paskubinęs balsavimą dėl nepasitikėjimo Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis veikė asmeniniais interesais, konstatavo Seimo Etikos ir procedūrų komisija (EPK).

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%