Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Centvalis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Centvalis

Atsiliepimai apie Centvalis, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Centvalis, UAB

Niekaip nesuprantu.kodel kelinta karta neatvyksta 269 marsrutas 19.30 is stoties.jo laukui visad Lazdinu ligonines sustojime.Paaiskinkite prasau sia situacija.o gal visai kitas tvarkarastis?tuomet sutvarkote internete grafika.
Šiandien 269 mikriukas Lentvaris - Vilnius 20:40 neatvažiavo.
Siandien ir vakar nevaziavo mikriukas 19:08 is lentvario.cia normalu.anksciau nevaziavo vis mikriukas 19:25 is lentvario.tai kad neveluot i darba.galvojau vaziuosiu su ankstesniu.tai nezinau.jie cia dengia vienas kita.pora dienu vienas vaziuoja namo.nevaziuoja savo reiso.kitas dienas kitas nevaziuoja savo reiso ir vaziuoja namo savo reiso metu.
255 marsrutas 2018-03-08 vairuotuojas keikiasi, is jo neisgirdau nei labas vakaras nei viso gero suprantu kad galimai pavargo bet vazioja neatsargiai pamates kliuti kelyje tiesiog pradeda keiktis vaziodama tuo metu viena sitam marsrutinime pasijauciau kalta lyg buciau kazka skolinga o jisai visa kelia keikesi manau taip neturetu elgtis
Ir vel nebuvo mikriuko is lentvario kuris turi vaziuoti 19:25!!!!!!! Kada tai baigsis!!! Praaita savaite mikriukas kuris vaziuoja is lentvario 19:08 kazkokiu magisku greiciu 19:10jau buvo grigiskesia.tas pats vairuotojas kita diena vaziavo tuo paciu laiku.as stovejau stoteleja ji stabdziau.o jis man kazka ten numojo ranka.ir nuvaziavo...Geriau vaziuosiu autobusu.negu stoveti stoteleja salti ir galvoti bus mikriukas ar ne bus jo!!!
19:25 valanda mikroautobusas 269 vaziuoja Lentvaris-Stotis. Kodel jau ne pirma ir ne antra karta jis nevaziuoja.As jo laukiu Grigiskesia.Zinau tai kad 19:25 tuo laiku vairuotojas vaziuoja paskutini savo marsruta iki stoties.Ir jai nebuna keleiviu ilipanciu Lentvaryje jis vaziuoja namo...nes situo laiku vaziuoja maximum 3keleiviai.tai tada nuimkite sita vaziavima.kam apgaudineti zmones.Ir del to dar veluoju i darba ir turiu atsiprasyneti darbe...
Sveiki vairuotojai tiesiok atlieka savo darba nuveza parveza pavarksta kaip ir visi eiliniai zmones buna ivairiu nuotaiku darbuose visko pasitaiko ir nebutina ant jiu pikt del kaskokio neisduoto popieriuko kuris taip ar taip keliauja i siuksliu deze, zinau kad uzsipulsit ir mane dabar kas mokes baudas jai kontrole sustabdys ir ttt as tiesiok isreiskiau savo nuomone ir man atrodo ner ko cia pikt :-)vyrai sekmes darbuose :-)
Nesuprantu del ko nori nuimt mikriuka 255 zmoniu is aplinkiniu kaimu vazineja tikrai daug, o jai vairuotojai neimusa i kasa ir nepaduoda bilietu tai reiktu juos tikrint.O kaip zmones vazines i darba, vaikai i mokykla idomu kas atsakys i si klausima?kiek kartu pati vazineneju mikriuku zmoniu yra daug....
Esu eilini karta pasipiktinusi 255 mikriuko vairuotojo elgesiu ir UAB, , Centvalis, , savivaliavimu.
Važiavau spalio 11 d. 9, 05 val. į Vosiliukus. Eilini karta vairuotojas iš visu važiavusiųjų surinko pinigus i dėžutė (kaip bobutė prie bažnyčios), bilietu nedavė.
Vasara pareikalavus bilietuko, pasiūlė man netrukdyti dirbti, nes išlaipins.
Labai įdomu, kaip vairuotojas atsiskaito su UABu, kaip įmonė moka mokesčius? Nejaugi įmonė nepastebėjo, kad pas šį vairuotoją mažesnė apyvarta?
Kodėl sumokėjus už pravažiavimą turiu važiuoti, , zuikiu, , ? Kaip turėčiau paaiškinti kontrolėi?
Jeigu vairuotojui galima neduoti bilieto, įmonei mokėti mažesnius mokesčius, tai gal ir visiems 255 mikriuke galima nemokėti.
2017.07.17 laukiau mikriuko kuris isvaziuoja nuo stoties 19.30 stoteleje prie lidlo, kaip vaziavo taip ir pravaziavo nors ir bandziau sustabdyti. beje ne pirmas toks kartas.
Na, ir vėl mikroautobusai važinėja, , laiku".. :) 2017.04.13. mikroautobusas 269 turėjo išvykti 19:50 iš Lentvario, iš stotelės esančios šalia pervažos. Pati gyvenu 3min. kelio (jeigu mašina) nuo tos pervažos ir mikriuką pravažiuojantį mačiau 19:46. :) Galvojau, gal kažkas nutiko, gal bus vis dėlto tas mikroautubsas 19:50. Bet..laukiau dešimt minučių - ir nieko. :)Ne vienas žmogus besiskundžiantis mikroautubusų neatvykimu laiku, kiek pastebiu. Teks rinktis Vilniaus miesto autobusus, nes nepanašu, kad tvarkotės. :)
Labai įdomu būtų sužinoti, kodėl 2017.03.21 mikroautobusas 269, kuris turėjo išvykti iš Vilniaus autobusų stoties 22:12 neišvyko net 22:20.. :) Laukta buvo nuo 22:00, todėl tikrai ir anksčiau neišvyko. Nuostabu, kai tenka galiausiai sukti galvą, kaip grįžti namo, nes kažkas nusprendžia, kad tuo metu važiuoti nenori. Suprantu, įvairių įvykių nutinka, bet tokiu atveju kažkas privalo pakeisti tuo reisu turėjusį važiuoti mikroautobusą. Su Vilniaus viešuoju transportu taip ir būna: vis viena koks nors autobusas reikiamu maršrutu veža. O čia..
Butu idomu suzinot kdel siu metu gruodzio 25d.pirmaja Kaledu diena mikroautobusa nr.255 nevaziavo is Vosyliuku 13val.jis tiesiog neatvaziavo.Matomai labai "rimta"imone jei leidzia sau toki savivaliavima.
Norėčiau sužinoti, ar moksleiviui, kuris mokosi mokykloje, taikoma nuolaida ar ne?
Kadangi 80proc. Jūsų vairuotojų taiko, kiti likusieji netaiko, tai nelabai suprantu, ar vis dėlto nuolaida yra, ar Jūsų vairuotojai kaikurie tiesiog neišmano.
sveik vazavau jusu autobusiuku numeriu 269 vakar paskutiniu reisu man ilipus vairuotojas pradejo keiktis nes pasakiau kad man puse kainos veliau ilipo dar keli studentai savanoriose ir jis pradejo vel keiktis tokio nekulturingo vairuotojo dar neteko matyti veze kaip malkas daugiau nebevazuosiu jusu transportu i rekomenduosiu kitiems nevazuoti jusu transportu prasau man atsakyti i mano komentara
Baisesnio aptarnavimo ir bendravimo su klientais niekada nebuvau patyrusi. Vairuotojai nesilaiko įstatymų ir akiplėšiškai reikalauja iš jaunų žmonių pinigų, kurių jie neturėtų mokėti (reikalauja sumų kaip iš suaugusio ir darbą dirbančio žmogaus). Šiandien išlipau iš 255 mikroautobuso pasibaisėjusi.Po mano vienerių metų važinėjimo taikant lengvatas (0, 55 eu nuo Vilniaus iki Valų), vairuotojui tarsi kažkas ''susišvietė'' ir pasakė kad dabar turėsiu mokėti pilną kelionės kainą, ir kad ''žinok nuo kito karto, nes toks pažymėjimas kaip tavo - negalioja. Galioja tik elektroninis''. IR KĄ MAN DABAR DARYTI, GERBIAMASIS VAIRUOTOJAU, KAD MANO MOKYKLOJE GAMINA TIK POPIERINIO TIPO PAŽYMĖJIMUS?? Tada aš bandžiau jam pasakyti tai, bet jis tik griežtu tonu man pasakė ''aš tau pasakiau''. Nieko nebeatsakiau, tik pasiėmiau grąžą, žinoma, sumažintą gražą, ir pasakiau sau mintyse, kad tai paskutinė kelionė šiuo, 255 mikroautobusu.
Labai tikiuosi kad greitu metu Valų - Vosyliukų apylinkėmis važinės autobusas, į kurį įlipus nebereikės galvoti, ar šį kartą man užteks pinigų pasiekti namus, ar pasitaikys nemandagus vairuotojas kuris iš manęs, moksleivės, pareikalaus euro ir daugiau siekančios sumos ir apiplėš. Sėkmės, vairuotojau.
Labai nemalonu, kai mikriukas 255 Rykantai-Vilnius ne pirmą jau kartą vėluoja pirmu reisu 6.05 žmonės vėluoja į darbą, grafiko neprisilaiko vairuotojai, savaitgaliais ne visada atvažiuoja nurodytu laiku, labai norėtusi tvarkos.
2016 01 19 22val.vairuotojas neužsuko i Grikiškes, prašau išsiaiškinkit del kokiu priežasčiu jis to nedaro ir jau ne pirma karta, nes as neturiu kuom grizt namo i Lentvari.
Siandien vakare 269 marsrutinio autobusiuko vairuotojas buvo nemandagus.jau ne pirma karta vakare apie 22.00 val. nenoriai veza i grigiskes jei tenai vaziuoja vienas zmogus nes nenori uzsukti i grigiskes. Juk as moku pinigus ir privalo vezti jei as vaziuoju o negrubiai klausti butent i kuria vieta nes as moku pinigus tai buk mandagus ir vezk neklausinejes. Labai nemalonus vairuotojai.
Tegu vairuotojai apsisprendzia tarpusavyje kam lengvatos taikomos, o kam ne. Maziau akis tegu drasko. Vieni veza moksleivius su nuolaida, o vat atsirado vienas kuris isitikines, jog ta nuolaida netaikoma.ir drasko akis, kai jau puse metu su nuolaida vazinejau.!!
Esu labai pasipiktinusi sios imones lengvatomis ir darbuotojais. Viena diena pasirodo yra moksleiviams lengvata, o kita - jau nebera. Tas pats vairuotojas kuris man draske akis ir nepagarbiai snekejo su manim aiskindamas, kad nuolaidos moksleiviams nera, kad nuolaida taikoma tik studentams, apiplesineja zmones : toje pacioje stoteleje ilipusiu zmoniu praso skirtingos pinigu sumos iki tos pacios atvykimo vietos, ir pinigelius isideda i kisene. Kaip negeda apiplesineti zmones ? Kaip negeda apiplesineti moksleivius? Negana to, vairuotojai nesilaiko saugaus greicio apribojimu.
Sveiki. Jau ne pirma karta Jusu 269 mikriukas neatvaziuoja nurodytu laiku.Tenka pralaukti 30-40min. Vazineja kaip jiems patogiau ir kaip jie nor! Nesvarbu, kad kazkur kazkas laukia mikriuko nurodytu laiku...Siandien vaziuodama 269mikriuku is Lentvario iki Stoties, 20.00val., nustebau, vairuotojas visa kelia kalbejo telefonu! Ar tai ne pazeidzia keliu eismo taisykliu???Taip pat siandien Lentvaryje mikriukas kuris turejo vaziuoti is gelezinkelio pervazos 19.40val.is Lentvario i Stoty, net stoteleje nesustojo! Tai kaip tai suprasti?????
Jau ne pirmą kartą susiduriu su situaciją, kai 269 mikriukas neatvažiuoja nurodytu laiku.. Tenka pralaukti 30min.. Vairuotojai kultūros visiškai neturi.. Nei punktualumo atžvilgiu nei mandagumo..
Šiandien 2014-10-21 važiavau reisu 7.18 val. mikriuku 269, vairuotojas labai nemandagus, nors visuomet atrodė malonus. Kiekvieną rytą važiuoju su mažu vaiku į Grigiškes, į darželį. Šiandien rytą labai stipriai lijo, paprašiau vairuotojo, kad išleistu prie darželio, tai TAS pažiūrėjęs demono žvilgsniu pasakė, NE čia ne stotelė. Bet kažkodėl prieš tai išlipę žmonės paprašė kad išleistų prie cento parduotuvės, nors ten taip pat nėra stotelė, bet jis sustojo ir juos išleido.
Tad didelis ačiū vairuotojui už sugadintą rytą.
Nijole 2013-06-05 13:00:55
Aciu devui kad nuo 1 liepos tokiu..Centvaliu.. nebus, net vairotuojai meloja.ar nezino esmo tvarkarascio 51 mikriko, vairotuojas pasake laika, visa valanda laukiau, taip ir neatvaziavo.!!!
Ponia Nijole, jus is pradziu lietuviu kalba ismokite, o veliau nesamoningus komentarus rasynekite.
Jolanta Girnyte 2013-09-07 07:12:03
Jusu imones darbuotojams negalioja viesojo transporto taisykles?Savanoriu pr.ilipau i 73 nr.autobusiuka, vaziavau su 80% neigalumu asmeniu, jam vairuotojas suteike nuolaida, o man (lydinciam asmeniui)ne.Ir buvo labai pasipiktines kai as pasakiau, kad ir man nuolaida priklauso.Labai prasau informuoti vairuotojus apia priklausancias lengvatas.Bilietai siame mikriuke nedalinami.
tai cia ir nera viesasis transportas, jums nieko nepriklauso, tai gi cia UAB
Labai jums ačiū už naują reisą Vilniaus autobusų stotis-Gariūnai- Lentvaris- Grigiškės. Sėkmės darbe.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...

"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai.
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai. 05-23 17:08
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai, teigia Sveikatos apsaugos ministerija
Dėl geriausiųjų komunikacijos projektų vardo varžosi 83 darbai
Dėl geriausiųjų komunikacijos projektų vardo varžosi 83 darbai 05-23 16:31
"PR Impact Awards 2019" varžysis 83 komunikacijos projektai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Darbų šiemet sulaukta ketvirtadaliu daugiau nei pernai.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%