Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Celsis UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Celsis

Atsiliepimai apie Celsis UAB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Celsis UAB

Sveiki, Kaune Europos pr. 36 dirbanti jūsų darbuotoja Indrė itin nemaloniai aptarnauja klientus. Ne pirmą kartą pastebiu, kad darbuotoja nesistengia bendrauti mandagiai, užsiima pašaline veikla, žaidžia su telefonu. Rekomenduočiau patikrinti kaip ir įsitikinti kaip dirba jūsų darbuotojai.
Rekomenduoju saloną-parduotuvę Ukmergės g.297A Vilnius ir dėkoju ypač vadybininkui Vaidui Šimanskiui, kuris labai paslaugiai ir maloniai man padėjo išsirinkti reikiamą santechniką namo įrengimui. Labai likau patenkinta visų vadybininkų darbų, kurie profesionaliai atsakė į man visus rupimus klausimus.
Vilniuje, Vilkpedes g. vadybininkai nesupranta ka parduoda, kelis kartus paklausus teigia viena informacija, nupirkus, parsivezus pasirodo kita preke, paskambinus tesugeba pasakyti atsiprasau, suklydom, patys nezinojom. NEPROFESIONALUMAS
Labai neprofesionalus aptarnavimas. Šiandien apie 15 val. skambinau telefonu +370 615 68543 dėl konsultacijos apie santechnikos prietaisus. Esu nustebusi, kaip nemaloniai gali būti aptarnaujamas klientas, konsultantė įsakmiai liepė man mokintis skaityti, pačiai susirasti informaciją internete, nes esu pakankamai jauna ir kt. Daugiau iš Jūsų nieko nepirksime.
Kelintą kartą kreipiamės į Klaipėdoje esantį "Celsio" saloną tai personalo paslaugumu ir lojajumu klieto atžvilgiu tikrai nepasižymi. Deja, bet labai neskanu, nors prekių asortimentas ir kokybė tikrai gera.
Šiandien lankiausi Šiauliuose, serbentų gatvėje esančiame Celsis parduotuvėje. Darbuotojų abejingimui nėra ribų... Atėjau su tikslu, žinojau jo ieškau (akmens masės vonios) kurios nėra iš pigiausių, žinojau modelį, kas domina. Apejus kelis ratus, neradus, ko ieškau, priejau prie aptarnaujančio personalo pasidomėti ar turi tokį modelį kuriuo domiuosi. Vyrukas su kuriuo šnekėjau buvo malonus, pasisuko į dvi darbuotojas ir paprašė pakonsultuoti plačiau (kaip supratau tai jų sritis) Bet jos kaip supratau nelabai norėjo bendrauti, priejau prie tamsiaplaukes merginos ir paklausiau ar galiu patrugdyti, paklausiau ar turite tokio modelio vonia ekspozicijoje, ką ji sugebėjo pagelbėti, tai pamoti pirštų I langą ir pasakyti, kad, , ten, , prie lango.. paklausiau kur tiksliai, sako vat ten.. Nu ok, supratau... Klausimų nebeliko, vonia +-€1900 tai realiai paprasčiau pirkti ir issiklausineti internetu, nes ten esantys konsultantai pardavimais nelabai sudominti..
Graži parduotuvė ir visiškai abejingi klientui darbuotojai. Patalpoje buvo gal 5 ar 6 darbuotojai, bet nė vienas nepasidomėjo, ko aš ieškau "sukdama" jau ketvirtą ratą po parduotuvę. Sėdėjo prie kompiuterių ir buvo labai "užsiėmę", garsiai aptarinėdami gyvenimiškus reikalus. Įėjus į parduotuvę ir garsiai pasisveikinus su praeinančių pro šalį darbuotoju, jis net nesugebėjo atsakyti tuo pačiu. Likau šokiruota, kad šiais laikais dar šitaip dirbama prekyboje.
Veiksmas vyko Serbentų g. 100, Šiauliai
Rekomenduoju valdžiai paskambinti į Celsis Ukmergės g. 297A ir pabandyt padaryt užsakymą. Nustebsit pačiais nemaloniausiais savo darbuotojais.
Gal prasiveskit mokymus apie aptarnavimo kultūrą bendraujant su klientais.
Rekomenduoju ir dėkoju vadybininkei Daivai Jarmolenko, kuri labai paslaugiai ir maloniai man padėjo išsirinkti ir pristatyti Kaldewei dušo padėklą, nors pirmas įspūdis apie šią parduotuvę buvo labai prastas, kadangi užėjus pasiklausti į Kalvarijų g. 151 filialą visi vadybininkai mane pamatę nudelbė akis, kad tik nei vieno nieko neklausčiau, o vėliau piršo kažkokius slovakiškus ar čekiškus padėklus ir porino apie beprotiškus Kaldewei produkcijos pristatymo terminus. Mačiau daug gerų komentarų apie Ukmergės g. filiatą, gal tiesiog man taip pasitaikė, nes at the end of a day likau tikrai labai patenkinta.
Didžiausia nepagarba dirbant su klientu - pardavimų vadybininkas Marius Matulevičius Ukmergės g., Vilnius - 0 kompetencijos. Pirkome katilą su visais priedais, Mariaus Matulevičiaus parekomenduotas meistras nurodė, kad viena detalė nekokybiška. Atvežus į saloną, grubūs pasakymai, jog tai naudota detalė ir nepagarbus bendravimas su klientu. Ne pirmą remontą viską pirkome vien iš Celsis, likome labai nusivylę, daugiau negrįšime. Nerekomenduoju.
Labai nemalonus vadybininkas Vaidas, negrįšime vien dėl jo į Ukmergės g. saloną Vilniuje.
Dėkoju Klaipėdos kolektyvui: Sauliui, Ignui, Aistei už profesionalumą, konsultacijas, operatyvų darbą išsirenkant prekes namo įsirengimui!
Noriu padėkoti Celsis įmonės Kauno skyriuje (Chemijos gatvėje) dirbančiai vadybininkei Sandrai, bei jos kolegoms už paslaugų ir operatyvų darbą. Dėka šio kolektyvo man reikalinga prekė atvyko jau kitą dieną po užsakymo, taip pat padėjo su meistro paslaugomis. Ačiū labai!
UAB "Eismo juosta"
2019-03-19 13:57:09 IP 66ik9hde
Visi žinokit, kad įmonė yra labai nelanksti. Labai skubiai reikėjo pečiaus, atsiuntė pavedimą ant kurio nebuvo parašyta, kad neduoda prekių tol, kol jų buhalterė nepamato sąskaitoj pinigų. Atvyko darbuotojas su pavedimo kopija pasiimti prekės ir jos nedavė tol kol jie nepamatė sąskaitoj pinigų. Keturi vyrai laukė tris valandas, kol " ponia" iš jų buhalterijos pamatys pavedimą.Taisyklė, kad klientas visada teisus šiai įmonei negalioja. Daugiau niekada su jais nesusidėsiu ir patariu visiems, kas tikisi operatyvumo- ieškokit normalesnių tiekėjų.
Pirkau santechniką Ukmergės g, Vilniuje. Puiki įmonė nes:
- greitas aptarnavimas;
- geros kokybės produkcija;
- sutartiniai įsipareigojimai įvykdyti laiku ir lanksčiai;
- vadybininkas Vaidas yra aukštos kvalifikacijos darbuotojas.
Rinkausi katilą ir rekuperatorių. Prašiau 7 tiekėjų pasiūlymų. 2 pasiskambino, bet pasiūlymų neatsiuntė. 2 iš viso nieko neatsiuntė. 2 susisiekė, bet atstovavo vieną gamintoją, sunkiai galėjo pateikti privalumus, informaciją apie gaminius reikėjo traukti "už liežuvio". Celsis nuo pat pirmo kontakto bendravo maloniai, davė patarimų ne tik dėl įrangos, bet ir dėl visos sistemos montavimo, aptarė alternatyvas. Aukščiausia pardavimo lyga.
Nuostabus aptarnavimas. Kvalifikuoti darbuotojai. Geriausiuos kainos
Klientė iš plungės
2017-08-01 16:01:00 IP 2e8oltqt
Asmeniškai noriu padėkoti UAB "Celsis" Telšių filiale dirbančiam vadybininkui Robertui bei visai komandai. Darbuotojas labai pagelbėjo įsirengiant šildymo sistemą nuosavame name. Į bet kokius klausimus buvo atsakyta greitai ir paprastam žmogui suprantama kalba. Voniai ir virtuvei būtinos santechnikos prekės buvo pristatomos, nesant - užsakomos ir pateikiamos laiku ir už man prieinamą kainą. Ačiū.Klientė iš Plungės.
REALYBE IR TIESA
2017-02-03 18:18:19 IP 28mepsbs
Praeitais metais, 2016 metais, gruodzio pradzioje telefonu ir el. pastu buvo kreiptasi i tris zinomiausius ir didziausius Lietuvoje sildymo sistemu pardavejus (UAB Jaukurai, UAB Vilpra ir UAB Celsis) su prasymu naujai pastatytam, nuosavam, gyvenamajam namui padaryti komercini pasiulyma del dujinio kondensacinio katilo, sildymo talpos ir visos valdymo irangos (valdikliu, jutikliu, termostatu, termopavaru ir t.t.) 12-oje patalpu. Buvo pateikta visa turima technine informacija apie nama, jo planai, patalpu plotai ir t.t. Pagal gautus komercinius pasiulymus butu pasirinktas pardavejas ir isigytos reikalinga ir norima iranga namui. Is UAB Jaukurai ir is UAB Vilpra iki siol nesulaukta pasiulymo ir jo nebebus tokiais atvejais sulaukta. Tai parodo ir irodo, kad sios imones nevertina potencialiu klientu, jai nereikia realiai galimu pirkeju, kurie neperka uz kelis euros, o kalba eina uz kelerius tukstanciu euru pirkima. Gaunasi situacija, kad pats pirkejas ateina pas pardaveja, nori pirkti, bet pardavejas nenori parduoti, nerodo jokios pardavimo norejimo iniciatyvos. Tai mazu maziausiai parodo, kad imonems nusispjauti ant pirkejo.
UAB Celsis padare ir pateike komercini pasiulyma. Si imone dirba, stengiasi ir dirba. Ji nori parduoti, tad visada ir parduos, nes jai klientas rupi. Ji jo nepamirsta. Malonu tureti reikalu su tokia imone ir buti jos pirkeju, klientu. Dekoju

Aquahome
Vonios kambario įranga

Veiklos sritys: vonios kambario įranga; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; keramikos gaminiai; mažmeninė prekyba; santechnika; stiklas ir jo gaminiai.
AQUAHOME – išskirtinis dėmesys kliento poreikiams Didelė dalis pasaulio širdžių priklauso Italijai. Vieni dievina maistą, kiti gyvenimo būdą, gamtą ar klimatą. Mes ne išimtis – dieviname tuos vonios kambarius, prie kurių lietėsi itališkos rankos. Jei anksčiau italų produkcija buvo tapatinama su išskirtiniu dizainu...
Vonios guru
Vonios kambario įranga

Adresas: Švitrigailos g. 1, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: vonios kambario įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; santechnika.
UAB Vonios guru tai specializuota aukštos kokybės vonios įrangos parduotuvė, teikiame tik aukščiausios kokybės išskirtinė itališka ir vokiška vonios kambario įranga – siūlome pasinaudoti unikaliais įvairių gamintojų sukurtais dizaino sprendimais ir patirti naujus pojūčius ir kartu sukurti Jūsų svajonių vonios...
ADMA
ŠILDYMAS I VĖDINIMAS I VONIOS KAMBARIO ĮRANGA

Adresas: Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas.
Veiklos sritys: mažmeninė prekyba; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; vonios kambario įranga.
UAB "ADMA" - inovatyvi, ilgametę patirtį turinti įmonė, kurios pagrindinės veiklos sritys yra didmeninė ir mažmeninė prekyba šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vonios kambario, bei vidaus ir lauko inžinerinių tinklų įranga. Prekiaujame žinomiausia ir kokybiškiausia vonios kambario, šildymo, vėdinimo ir oro...

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Nike 111,36 +2,80%
Google 93,95 -1,26%