Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Celerauto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Celerauto

Atsiliepimai apie Celerauto, UAB

Jūs vairuojate - Mes rūpinamės
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Celerauto, UAB

Tikrai verta dėmesio įmonė. Be nereikalingų pažadų. Tiesiai, aiškiai, konkrečiai,. Nesigavo pranešė. Visos kainos suderintos. Kai kurie punktai atrodė apgaulingi. Pasakiau tai, gavau daug foto kaip įrodymą..

Tikrai apsilankysiu ir ne kartą.
Stanislav 2019-03-30 23:08:57
Pritariu Raimondai,
teko susidurti su sita imone, konsultacija telefonu buvo siaubinga, bet pazadejo greitai sutvarkyti dokumentus ir automobili tai pasitikejome, bet... veliau labai pasigailejome! Sutvarkyta buvo labai siaubingai, duru ir bamperiu tarpai buvo visiskai siaubingi, duru vyriai nebuvo nepakeisti i naujus, o tik islyginti ir nudazyti bet sumoketa kaip uz naujus. Nenorejome labai pyktis nes nebutume automobilio atsiieme, tai sutikome kaip yra ir nuvezeme i kita servisa tvarkyti. Deje tokia situacija, o isvadas Jums paliksiu.

1. Niekada nesame apgavę nei vieno kliento. Mūsų šūkis kurio mes laikomės yra "lankstumas viskas išskyrus kokybę"
2. Kadangi esame žmonės mes tikrai galime suklysti (nors stengiamės, kad to nebūtų) bet... Jeigu padarome klaidą mes nedelsdami ją ištaisome.
3. Tarpai yra vienas svarbiausių dalykų kurie parodo ar darbai atlikti teisingai. Ir mes tai būtume pastebėję iš karto.
4. Žalų reguliavimui, procesų valdymui mes naudojame kelias programas kas leidžia informaciją bei priminimus valdyti lengviau (Todėl jeigu manote, kad mes kažko neatlikome mes galime pateikti visas įrodančias nuotraukas). Taip pat turime ir Crm programą kurios dėka valdome visą informaciją apie klientus. Įvedus Jūsų nurodytą el paštą į mūsų Crm sistemą, kuriuo registravotės rašydamas šį komentarą (srotas24*****) neradome apie Jus jokios informacijos. Pabandėme ir su vardu. Taip pat nieko.

Todėl susidaro tokia nuomonė:

1. Jūs galimai supainiojote mus su kažkuo ir Jūsų šmeižtas nėra malonus.
2. Jūs esate konkurentas ir pavydite kai mums sekasi geriau už Jus nes mes mylime savo darbą ir stengiamės kaip įmanydami.
3. Jūs sergate sunkia liga ir Jums reik specialisto pagalbos.

Ps. Jūs kaip fizinį asmenį gina įstatymai. Jeigu manote, kad esate teisus (kuo labai abejojame. Man panašiau, kad Jūs būsite 2 ar 3 punkte) Jūs galite kreiptis į ne maisto organizaciją https://www.vvtat.lt arba paskambinti jiems pasikonsultuoti ką daryti jeigu esate nukentėjęs:

Šios organizacijos Kontaktai

El.paštas: tarnyba@vvtat.lt
Tel.: +370 5 262 6751
Faks.: +370 5 279 1466

Jeigu Jūs esate nukentėjęs kaip įmonė Jūs galite kreiptis į teismą. Tik teismų niekas nenori ir dažniausiai stengiasi išspręsti viską taikiai.

Jeigu Jūs supainiojote servisus ir Jums reik konsultacijos praneškite mums (861011113 el. p info@celerauto.lt) ir mes mielai Jums padėsime.

Jeigu mes suklydome, mes išspręsime tai iki galo ir nepaliksime ramybėje. Mes už kokybę.
Pritariu Raimondai,
Buvo šiokių tokių nesusipratimų (net negaliu pasakyti kas šioje vietoje kaltas ar aš neteisingai paaiškinau ar kita pusė neteisingai traktavo) bet esmė, kad atsiprašė, žaibišku greičiu sureagavo į susidariusią problemą ir viską sutvarkė.

Šiaip labai patiko komunikacijos pateikimas. Visko derinimas. Nuotraukų pateikimas ir pan.

Tikrai rekomenduoju. Šauni komanda.. ***** 5 žvaigždutės :)
Vilius Gerulinskas 2019-03-11 17:29:57
Noriu padėkoti Jūsų šiauniam kolektyvui už praeitą penktadieny atiduotą suremontuotą automobilį Opel Zefyra. Tos dienos ryte dar buvo abejojama ar suspės užbaigti ir buvau nustebęs kaip dienos pabaigoje pasigirdo skambutis su džiugia žinia. Ačių Jūsų darbuotojui kuris palaukė kol aš per penktadienio spūstis vėluodamas atvykau pas Jus. Remontu pakolkas esu patenkintas- tikrasis lygis pasirodys vėliau kaip automobilis pagyvens šiek tiek.
Taip pat malonu kad Jūsų kolektyvas išsprendė su draudimu ir apmokėjimais susijusias problemas. Man po netikėtos žmonos mirties užgriuvusi visokių paveldėjimų, apmokėjimų ir kitų dokumentų tvarkymų lavina-tai buvo tikras palengvinimas juo labiau kaip reikia tai darytui pirmą kartą.
Dar kartą didelis ačiu ir sekmės Jums jūsų darbuose. Jūsų įmonę rekomenduosiu kaip patikimą auto kėbulų remontininką bei draudiminių įvykių pagalbininką
Tikrai žinome, kad ir ateityje nebus problemų. Na o jeigu nutiks taip, kad jos atsiras, nedelsdami spręsime jas ir nepaliksime Jūsų nelaimėje.

Ačiū už atsiliepimą.
Raimonda 2019-03-08 23:41:36
Apgaudineja zmones, yra labai daug nukentejusiu girdejau bet visi tyli.

Dėkoju už Jūsų neigiamą vertinimą bei neigiamą atsiliepimą. Mums svarbi kiekvieno žmogaus nuomonė. Tai verčia mus tobulėti.

Tik...

Mes labai dėkingi žmonėms kurie pasako apie mūsų daromas klaidas, tai leidžia mums atkreipti dėmesį kur jas darome ir galime tobulėti bei pasitaisyti.

Labai gaila kai tokie žmonės kaip Jūs gerb. Raimonda tik susikūrusi meilą bei nebūdama mūsų kliente (na bent jau duomenų bazėje neradome Raimondos Bened) vertinate mus neigiamai bet paliekate atsiliepimą kur pati rašote, kad esate girdėjusi, kad yra daug nukentėjusių. Taigi čia jau kaip "pletkų boba" atsiprašau už tokį išsireiškimą tai yra žmogus kuris girdėjo ir rašo be jokių pagrįstų faktų... Tai ir apie seimą parašykite, apie prekybos centrus ar parduotuves. Galimai ir apie juos esate girdėjusi...

Tikiuosi, kad Jums palengvėjo apšmeižus. O jeigu jaučiate kokią nuoskaudą, užeikite pas mus. Mielai Jus išklausysime ir pabandysime sutvarkyti jeigu jau tikrai esame prisidirbę.

Su nuoširdžiausiais linkėjimais
UAB CELERAUTO kolektyvas
Raimonda 2019-03-08 23:41:36
Apgaudineja zmones, yra labai daug nukentejusiu girdejau bet visi tyli.
Ponia (ar panele). Ar galėtumėte konkrečiau? Labai jau varganai skamba tas Jūsų atsiliepimas apie kurį esate girdėjusi...
Apgaudineja zmones, yra labai daug nukentejusiu girdejau bet visi tyli.
Aš esu patenkintas. Turėjau amerikoną ir viskiškai neturėjau laiko tvarkymui. Tai ir detales rado ir nudažė ir perdarė viską ko reikėjo ekspertizei ir nuvežė, dokumentus usreguliavo man beliko tik registracija kuri irgi buvo ten pat.

Tikrai likau patenkintas ir tikrai rekomenduoju.
Super komanda. Atvyko, paėmė. Grižau po atostogų auto jau prie ofiso. Miela malonu kai nieko daryti nereikia.

Didelis ačiū

Pagarbiai Inga

Norejau padekiti sios imones darbuotojams. Superiniai. Darbaui atlikti nostabiai ir neturjau jokio vargo. Nereikejo galvoti ar su draudimu bus gerai ir galvoti kaip cia viskas bus. Kai mate, kad nepavyks laiku padaryti diena pries paskambino pranese atsiprase. Vertinu tai.

Tikrai gera imone ir tikrai visiems rekomnduosiu
WAU. Nesitikėjau tokio aptarnavimo. Ačiū. Nuoširdžiai rekomenduoju !!!
Dainius 2018-03-10 20:25:34
Su Celerauto pirmą kartą susidūriau prieš 7 metus, kai dėl pačio neapsidairymo gan stipriai apgadinau apynaujį automobilį. Teko ir keisti kai kurias dalis, ir perdažyti tuomet. Vėliau teko dar porą kartų taip pat kreiptis į Celerauto dėl dažymo. Ir visus kartus darbai tikrai buvo atlikti profesionaliai ir greitai. O įmonės vadovas, Kęstutis, aplamai yra nerealus ir linksmas žmogus, ir labai dėmesingas klientams :)
Dainiau,

Ačiū Jums labai už malonų ir šiltą atsiliepimą.
Žaneta 2018-02-12 11:50:40
Pradžioje atrodė viskas nerealu. Bet jau net per daug... Vėliau atrodė, kad bando apgauti (na žinot kaip yra su moterimis ir automobiliais) bet kai tai pasakiau gavau labai daug informacijos. Prasėdėjo kiek daugiau nei pusvalandį kol išaiškino viską. Parodė visas nuotraukas, pateikė išsamius paaiškinimus ir realiai supratau, kad aš suklydau...

Smagiausia tai, kad nebėgo ir nepaliko manęs su mano abejonėmis. Gavau superinį aptarnavimą ir galiu drąsiai rekomenduoti visiems...

P.s. smagiausia, kad ne tik, kad nemokėjau (įvykis draudiminis) bet gavau visą reikiamą info. Nelikau nežinioj. Ačiū dar karta...
Žaneta,

Dėkojame už atsiliepimą. Labai džiaugiamės, kad viską išsiaiškinome ir suteikėme visą reikiamą informaciją.

Aldona Mšastienė 2017-04-30 14:15:20
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Celerauto darbuotojams už puikiai atliktą darbą ir už nepriekaištingą aptarnavimą.
Visi darbuotojai tiesiog tobuli. Pradedant apžiūra ir baigiant atidavinu.
Ačiū labai.
Aldona
Ačiū Jums už šiltus ir gražius žodžius.
Visi darbuotojai tiesiog tobuli. Pradedant apžiūra ir baigiant atidavinu.
Ačiū labai.
Aldona
Deividas 2017-04-24 23:39:48
aš tik dabar paskaičiau komentarus ;)
Na, Celerauto suradau internete ieškodamas serviso su pakaitiniais automobiliais. Nuvykau, maloniai priėmė. Automobilį remontavo per mano atostogas, todėl pakaitinio imti neteko.
Negavau tiek daug informacijos apie eigą ir remonto sąmatas, tačiau man labai ir nerūpėjo, nes tebuvo smulkus kėbulo pažeidimas.
Svarbiausia, kad po visko, automobilis buvo švarus ir kvepiantis, o man tereikėjo pasirašyti dviejose vietose - tik tiek rūpesčių!

P.S. Prieš patinkit automobilį Celerauto, atsimenu, kad prietaisų skydelyje rodė "perdegusios lempos" signalą, kurio pasigedau jį atsiėmęs. Smulkmena, bet maloni ir nieko nekainavo;)

Ačiū!

Jau esu papasakojęs apie savo teigiamą patirtį savo draugams ir kolegoms! Jie sužavėti:)
Deividai,

Labai Jums ačiū už tokį malonų atsiliepimą. Mums tikrai be galo džiugu ir malonu skaityti.
aš tik dabar paskaičiau komentarus ;)

Ačiū!

Julija 2017-04-20 13:56:54

Gavusi tokį nerealų aptarnavimą negaliu neparašyti.

Apie viską buvau informuota. Gavau visas reikiamas papildomas nuotraukas bei visus dokumentus. Realiai žinojau viską kas dedasi. Nors ir darbų atlikimas užtruko buvo pranešta ir apie tai.

Įvykis buvo gan nemalonus bet Celerauto jį tikrai man sušvelnino ir sutaupė be galo daug laiko

Linkiu Jums daug daug sėkmės Jūsų versle. Taip ir toliau
Laba diena, Julija,

Dėkojame Jums už gražų atsiliepimą.

O mes kiekvieną dieną gerinsime mūsų aptarnavimą, kad kuo mažiau rūpesčių kiltų atsitikus eismo įvykiui.

Gavusi tokį nerealų aptarnavimą negaliu neparašyti.

Linkiu Jums daug daug sėkmės Jūsų versle. Taip ir toliau
Mantas K. 2017-04-09 21:32:51

Taigi kadangi turėjau tokį įvykį tai sakiau būtinai parašysiu:

Kreipiausi į Celerauto labai abejodamas. Dėl mano karčios patirties kai teko labai daug kovoti su servisais abejojau ir šia įmone. Atvykau tai priėmė labai maloniai. Bet dėl direktoriaus gražių žodžių kaip neva jie gerai dirba kilo man abejonių, kad tai tik saldus melas.

Na visas procesas kaip ir superinis, priėmimas geras, paaiškino gerai, eigos metu gavau daug visokios informacijos. Bet panašu, kad visko tiek daug gal dėl to nepatiklu man čia buvo...

Na ir ką rezultatas. Na kažkas viduje labai kirbėjo, kad mane išdurinėja. Suma už remontą nemaža (nesvarbu, kad draudimui) ir kadangi žinau kaip servisai mėgsta sukčiauti jaučiau, kad ir čia turėsiu tą patį. Nors ir pateikė nuotraukas ir sąmatą ir viską paaiškino.

Bet kadangi esu nudegęs aš nuvykau į kitą servisą. Paprašiau, kad išrinktų man priekį, tam kad įsitikinčiau. Ir ką Jūs sau galvojate. Išardė tai net išsižiojau. Šį karta nuojauta mane apgavo. Viskas pakeista nuo stambių dalių iki pat smulkmenų. Visi laikikliukai, varžtai, apsauginiai lipdukai ir pan.

Taigi didelis Jums ačiū ir dovanokite už mano abejones. Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju šią įmonę ir linkiu daugeliui servisų pasimokinti iš šios įmonės.

P.s. kaip ir žadėjote už pakaitinį draudimas man apmokėjo. O pakaitinių parkas tikrai yra ką rinktis.

P.s.s. ir smagu gauti tas staigmenas kurios automobylyje buvo, kurios irgi sukėlė galutinai man dar daugiau abejonių. Atrodė per gerai čia viskas. Na bet kaip ir sakiau atsiprašau už abejones :)

Ačiū Jums už gražius žodžius. Tikrai labai džiugu girdėti. O mes stengiamės ir stengsimės kaip įmanydami.

Taigi kadangi turėjau tokį įvykį tai sakiau būtinai parašysiu:

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%