Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Btn, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Btn

Atsiliepimai apie Btn, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Btn, UAB

Joana 2023-01-20 07:57:52
Edita, noriu padėkoti už malonų bendravimą, puikų servisą ir Jūsų profesionalumą. Linkiu, kad tolimesni darbai vyktų sklandžiai ir pelningai. Linkėjimai, Joana
p.Joana,
Kaip smagu! Ačiū uz gražų žodį!
Palmira 2022-12-08 12:02:22
Pristatymas žaibiškas, problemos išspręstos profesionaliai, ačiū už dovanêlę. Rekomenduoja, puiki įmoņê.
p.Palmira,
Aciu uz ivertinima ir grazu atsiliepima!
Emilija 2022-12-08 11:59:52
Pirma kart atlikau šioje įmonėje užsakymą. Sekančią dieną gavau skambutį iš p. Jūratės Margelienės, kuri ne tik rūpinosi ar aš teisingai gaminį išsirinkau (patikrino koks gaminys tinkamas mano orkaitei), bet atliko naują užsakymą ir viską sutvarkė pokalbio metu. Tokio malonaus, geranoriško ir besirūpinančio kliento gerove konsultanto, jau senai teko išgirsti,
p.Emilija,
Labai smagu isgirsti grazu atsiliepima ir ivertinima!
Aciu Jums!
Arunas 2022-11-30 11:52:16
Visa buitine technika naujam namui pirkau is BTN. Puikus klientu aptarnavimas ir greitas pristatymas.
Dekingas uz operatyviai sprendziamus klausimus o iskilusias problemas sutvarke labai greit!
Rekomenduoju ir toliau buitine technika pirksiu pas BTN
p.Arūnai,
Dėkojame už gražų atsiliepimą - smagu kartu bendradarbiauti.
UAB BTN kolektyvas
Rekomenduoju ir toliau buitine technika pirksiu pas BTN
Labai prastas vadovės darbas, įmonė pardavė įlenktą ir brokuotą šaldytuvą, dėl ko atsakomybės nenori prisiimti. Liepė kreiptis į servisą, kreipiamės, bet servisas 2mėnesius nieko nedaro. O BTN vadovė mus ignoruoja, vietoj to, kad padėtų ar tiesiog pakeistų tą šaldytuvą. Asmeniškai daugiau nepirkčiau AEG ir Elektroliux prekių, nes tiek servisas tragiškas ir perpardavinėtojai…BTN ką gerai sugeba, parduoti, bet jei nutinka kažkas, igonoruoja.
Per 6 mėnesius po užsakymo prekė taip ir neatkeliavo... Nerekomenduoju.
Ačiū už išsamias nuotolines konsultacijas, lankstumą ir profesionalumą. Kai kiti rinkos žaidėjai net nesivargina atrašyti, toks aptarnavimas ir lankstumas ir dėmesys nepalieka abejingų. Ačiū!
Puiku pavyzdys nepriekaištingo klientų aptarnavimo. Užsisakiau skalbyklę-džiovyklę ketvirtadienį vėlai vakare, sekmadienį brūkštelėjau pasiteirauti kada laukti (visgi kalėdinis pikas) ir iškart gavau atsakymą (sekmadienį!). Sekančią dieną, pirmadienį, paskambino, kad atveš, vėliau patikslino laiką ir du malonūs vyrukai dar ir užnešė į namus. NEREALIAI!
Ačiū Editai ir Jūratei už super aptarnavimą. Tikrai labai malonus ir grįžčiau dar kartą. Pirkau beveik visą buitinę techniką iš BTN, kai kurie modeliai dėl pandemijos vėlavo, juos keitėm kitais, kad gautumėm greičiau. Tikrai rekomenduoju kitiems.
Užsakytą gartraukį gavau laiku, rekomenduoju, malonus bendravimas, sekmės jų kolektyvui.
Asmeninė patirtis - prekė užsakyta ir apmokėta ~18val, pristatyta kitos dienos 9, 30val ryte. Tikrai greitas ir operatyvus aptarnavimas, Ačiū.
Noriu labai padėkoti už operatyviai pristatytą prekę (Užsisakiusi prekę, ją gavau jau kitą dieną. Užsisakiau skalbinių džiovyklę). Nedrąsiai užsisakinėjau iš man nežinomos parduotuvės, bet džiaugiuosi nusprendusi pasitikėti :) Ačiū Jums :)
Nuoširdžiai dėkinga UAB, , BTN, , už malonų bendravimą, labai skubų užsakytos džiovyklės pristatymą o ypač maloniai buvau nustebinta pridėta dovanėle...atrodytu smulkmena...tačiau tokios smulkmenėlės ir suteikia daugiausia laimės...supranti...kad tu esi svarbus...
Nuoširdus Jums ačiū...
Rekomenduosiu ir savo draugams...
Labai norėčiau padėkoti UAB "BTN" įmonės darbuotojai Jūratei Margelienei už profesionalumą, kantrybę ir nuoširdų bendravimą su klientu. Nuoširdus bendravimas ir kantrybė tikrai nustebino, viskas profesionaliai ir kompetentingai buvo išspręsta. Pirkau iš šios įmonės džiovyklę, vėliau sugalvojau papildomai įsigyti krepšelį batams džiovinti. Krepšelį pristatė sulūžusį, tačiau viskas buvo labai profesionaliai ir greitai išspręsta - buvo atsiųstas kurjeris - sulūžusį krepšelį gražinome ir tą pačią dieną į vietą gavome gerą.
Tikrai visiems rekomenduoju rinktis šią įmonę. dar kartą ačiū.
Noreciau padekoti uz profesionaluma BTN komandos narei Editai. Uz tikslius atsakymus, kompetencija ir rupestinguma. Isigijome indukcine virykle AEG CIB56400BX. Maloniai buvome nustebinti dovanele prie uzsakymo ir svarbiausia atsakingumu, kas siuo metu yra retai sutinkamas.
Puikus darbas, dar karta dekoju.
Loreta

Skaitmenizavotės? Laikas pasirūpinti ir IT gynybos planu
Skaitmenizavotės? Laikas pasirūpinti ir IT gynybos planu
Prarasti duomenys, neveikianti interneto svetainė ar e. parduotuvė, dėl IT sutrikimo suparalyžiuota įmonės veikla. Tokie įvykiai šiandien jau lyg ir nestebina, tačiau toleruoti tokias veiklos...
Kaip verslas gali sutaupyti įsigydamas elektromobilius?
Kaip verslas gali sutaupyti įsigydamas elektromobilius?
Nuo 2023 m. pradžios šalies įmonėms sudarytos itin palankios galimybės įsigyti elektrines transporto priemones. "Swedbank" skaičiavimu, įsigydamos elektromobilį, įmonės gali pasinaudoti net...
"Norfos" vadovas: kai kurias išpardavimų akcijas pirkėjai gali nuspėti patys
"Norfos" vadovas: kai kurias išpardavimų akcijas pirkėjai gali nuspėti patys
Kai apsipirkdami prekybos centruose tarp lentynų aplenkiame prekes, sudėtas gabenimo paletėse, turbūt nesusimąstome, kodėl šios prekės neiškraunamos. O "paslaptis" nedidelė ir naudinga žinoti –...

Kiek užsienio kalbų mokate?

AT&T 20,42 +6,58%
Meta 141,50 -1,15%