Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Borvus, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Borvus

Atsiliepimai apie Borvus, MB

Profesionaliai padėsime jums išsirinkti premium klasės buitinę ir komforto techniką
Parašyk savo nuomonę apie Borvus, MB

Labai rekomenduoju. Profesionaliai, sąžiningai konsultuoja ir pataria. Pirkau puodą kūdikių maistui gaminti. Po mėnesio maniau, kad sugedo, parašiau laišką apie problemą, per 15 min. Gavau atsakymą su instrukcija, kad greičiausiai reikia nukalkinti. Nukalkinau, veikia. Beveik po metų niekur neradau garantijos. Kreipiausi el. Paštu ir gavau savo sąskaitos faktūrą kopiją. Labai sąžiningai dirba. Rekomenduoju.
Pirkom iš jų plaunantį siurblį. Paskambinau pasikonsultuoti telefonu, koks modelis galėtų būti tinkamiausias. Skyrė man gal 15 min. Gavau tikrai išsamų atsakymą, koks prietaisas geriausiai atitiks mūsų poreikius. Be to, sutaupiau ~100 EUR, nes buvau pasiryžęs pirkti labai panašią, bet brangesnę prekę. Bendrai paėmus, jų kainos vienos geriausių rinkoje. Buvo vienas konkurentas, kuris siūlė keliais eurais pigiau, bet pasirodė nelabai patikimas (nesinorėtų sumokėti pinigų ir negauti prekių). Užsakytas prekes per kurjerį gavau kitą dieną. Pristatymas man nekainavo. Kol kas viskas tikrai aukščiausiam lygyje. Kadangi gamintojas patikimas, tikiu, kad ir su kokybe viskas bus ok. Tikiu, kad su tokiu požiūriu įmonės laukia šviesi ateitis.Tikrai rekomenduoju.
PPP 2020-05-27 15:03:13
Nėra prekių instrukcijų lietuvių kalba. Plaunantys Thomas siurbliai yra nepatogūs naudoti, purvino vandens bakas turi daug įvairių dalių kas apsunkina jo plovimą, o švaraus vandens bakas leidžia vandenį taip palikdamas lašus-dėmes, pats grindų plovimas gaunasi daugiau žaidimas atsižvelgiant į pasiruošimo-valymo-plovimo trukmę. Dulkių maišeliai yra neprotingai brangūs, o popierinių analogų nėra, net iškračius dulkių maišelį siurblys vis tiek nesiurbia. Kaip alternatyva siūlo pirkti cikloninę dėžutę už beveik 100 eurų, tad patarčiau pirmiausia viską įvertinti ir pasiskaičiuoti ar neišeis profesionalesnio gamintojo funkcionalesnis gaminys. Yra kur kas geresnių ir efektyvesnių vokiškų siurblių už panašią ar net pigesnę kainą.
Laba diena.Visiems siurbliams turime instrukcijas Lietuvių kalba - jeigu jos nerandate ar pasimetė, parašykite mums ir atsiųsime. Mes parduodame Thomas siurblius praktiškai geriausiomis kainomis visame Baltijos regione jau daug metų ir vien jūsų modelio esam prisatę žmonėms daugiau nei 5000 - didžioji dauguma jų yra labai laimingi ir sėkmingai naudojasi. Vienkartinius maišus iškračius ir vėl naudojant - jums su laiku atsiranda visokių bėdų, nes jie yra VIENKARTINIAI (didelės talpos, bet skirti naudoti vieną kartą). Tiesa - maišų naudoti nėra būtina ir galima siurbti tiesiog į vandenį. Cikloninė dėžutė kainuoja 80 eurų - jeigu mūsų kaina atrodo jums didelė - galite įsigyti bet kurioje kitoje parduotuvėje ją (tik vėlgi - mūsų kaina yra geriausia šiai dienai + jums buvo pasiūlyta papildoma nuolaida). Patys Thomas siurbliai jau daug metų laikomi kokybės lyderiais Europoje, gaila kad jums nepatiko. Tačiau iš savo pusės mes galime garantuoti tik gerą kainą, greitą pristatymą ir prireikus visą servisą bei konsultacijas renkantis ar naudojant. Gaila, bet kiekvienam žmogui sukūrus po atskirą siurblį būtų labai brangu. Jeigu neklystu - jau apie 15 kartų buvotę atėję į parduotuvę konsultuotis, jeigu kils klausimų kreipkitės ir dėl siurblių konsultuosime tiek kiek reikės.Tačiau dėl vienkartinių maišelių kažkaip padaryti daugkartinio naudojimo - neturime galimybės.
Likome labai patenkinti, labai greitas aptarnavimas, is vakaro uzsakius preke kita diena jau atsiemene, kaina pas siuos pardavejus maziausia kokia radome, tikrai rekomenduojame!
Miglė 2018-09-20 08:14:06
Labai malonūs pardavėjai, tikrai stengiasi, kad pirkėjui būtų geriau. Pataria nuoširdžiai, nesavanaudiški ir sąžiningi. Labai nustebino - pirkau kavos aparatą, gavau gerą kainą ir atvežė į namus nemokamai po kelių valandų. Vakare jau gėrėm kakavą ir džiaugėmės pirkiniu :) Daug maloniau pirkti iš mažesnio pardavėjo, negu iš didžiųjų tinklų, gali klausinėti visko kiek nori, atsakys į tūkstantį klausimų.
Ačiū ir malonu, kad įvertinote :) tikimės su laiku atrasite visas sau geriausias funkcijas!
Aiste 2017-09-11 17:05:40
Noriu padėkoti MB "Borvus" už tikslios ir teisingos informacijos viešinimą.
Įsigijau iš kitos įmonės fotoepiliatorių, kurio analogišku modeliu prekiauja ir MB "Borvus". Panaudojus fotoepiliatorių daugiau nei 6 mėn, jis man nebuvo veiksmingas, todėl nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi su kitomis merginomis ir parašiau atsiliepimą MB "Borvus" svetainėje www.epiliatorius.lt bei konkurentų puslapyje. MB "Borvus" patvirtino ir patalpino mano atsiliepimą, nors jis ir nebuvo įmonei labai parankus. Tuo tarpu konkurentų įmonė, iš kurios ir pirkau prietaisą, analogišką mano atsiliepimą pavadino neadekvačiu, klaidinančiu vartotojus ir nepatalpino savo svetainėje.
Ačiū Jums, kad Jūsų svetainėje skelbiama informacija ir atsiliepimais galima pasitikėti!
Malonu, kad atkreipėte dėmesį. Aiste, visada stengiamės patarti ir pateikti kiek galint tikslesnę informaciją. Taip pat matome, kad kolega pateikė jums kelis patarimus, kurie tikimės padės jums pagaliau visgi sėkmingai pasiekti fofoepiliacijos rezultatus, o jei rinksitės naujus prietaisus visada prašome pasitarti su mūsų ekspertais, nes jie tikrai yra kompetetingi ir stengiasi klientams padėti.
Noriu padėkoti MB "Borvus" už tikslios ir teisingos informacijos viešinimą.
Labai greitas aptarnavimas, super konsultacijos ir pagalba išsirenkant barzdaskutę (konsultavo - Liutauras), nuoširdi nuomonė ir lūkesčius patenkinanti visu šimtu procentų, suteikta informacija.
Julius 2017-05-13 14:13:24
Dazniausiai rasau tik blogus atsiliepimus, si karta noriu padekoti uz greita aptarnavima. Atsiunte prekes ne su tokia komplektacija. Parasiau el pastu kokia situacija ir kita diena buvo pristatytos prekes ir nereikalavo grazinti prekiu kurios man nepriklause. Pagirtina!
Laba diena, Juliau. Po jūsų žinutės iškart patikrinome sandėlyje ir iš tiesų buvo įvykusi klaidelė (tikėtina, kad kolega per skubėjimą tiesiog sumaišė panašiai atrodančius buteliukus ir įdėjo ne tą, kurį užsakėte prie siurblio), todėl kiek tik galėdami greičiau išsiuntėme jums teisingą priedą. Ačiū už pastabumą, atsiprašome ir tikimės tai jums nesukėlė didesnių nepatogumų, o papildomas buteliukas valymo priemonių tai maža kompensacija už šią klaidelę. Jei tik kiltų klausimų arba prireiktų kokio kito priedo - visada prašome skambinti į parduotuvę ir pasistengsime jums padėti.
Viktoras 2017-05-24 17:43:24
Kad butum geriausias Lietuvos eshopas, turi prekes dalinti dykai :) Pigu.lt parduoda "i minusa", Vokiskaideja.lt net primoka!
Laba diena Viktorai :) nesame tikri ar teisingai supratome jūsų komentarą, bet iš tiesų džiaugiamės galėdami pasiūlyti Thomas siurblius jau 3 metus iš eilės geriausia kaina Lietuvoje, tikimės jums siurblys puikiai tarnaus. Tačiau ne tik kaina, bet ir aptarnavimo kokybe, konsultantų darbu ir pristatymo greičiu stengiamės lygiuotis į pačias geriausias parduotuves Europoje, todėl jei kiltų klausimų visada prašome susisiekti ir pasistengsime padėti.

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Tolivardžių g. 3, LT-47297 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
UAB "Araneta" - tai itin didelį kokybiškų ir stilingų baldų asortimentą pasiūlyti galinti įmonė. Balduturgus.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti viską, ko prireiks jaukiems Jūsų namams! Prekiaujame didmenine ir mažmenine prekyba baldais, baldiniais audiniais bei įvairiais priedais minkštų baldų gamybai. Mūsų...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje
„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje 02-25 17:28
Ne vienas individualių namų statytojas spėjo įsitikinti ‒ palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. TERIVA sistema leidžia neįtikėtinai...
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams 02-25 17:18
Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai, kurie reglamentuoja ir skatiną projektuoti ir statyti šiltus namus. Nuo 2021 m. Lietuvoje...
Naujas vakcinų tiekimo planas 70% populiacijos paskiepyti leistų iki vidurvasario 02-25 20:30
Nauji vakcinos nuo COVID-19 tiekimo grafikai sudaro galimybę iki vidurvasario paskiepyti 70% suaugusių Lietuvos gyventojų, teigia prezidentas Gitanas Nausėda.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Walmart 133,21 -1,67%
eBay 59,38 -3,24%