Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB BNO

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BNO

Atsiliepimai apie UAB "BNO"

BioNaturOaze

Parašyk savo nuomonę apie UAB "BNO"

Užsisakuau produktus ir atlikus pavedimą operatyviai gavau plius dovana. Esu patenkinta, rekomenduoju kitiems
Bionaturoaze 2018-10-13 10:01:20
Laba diena, Ares,

Visu pirma ačiū už komentarą. Jūsų pavedimas darytas iš vokiško banko, tad pinigai gauti tikrai vėliau. Mes prekes išsiunčiame sekančią darbo dieną po pinigų gavimo. Tikrai nevėluoja nei dienos.
Gražios dienos
Kaip drystate meluoti... s*****i jus.
Melas Nr 1, Pavedimas padarytas PIRMADIENI is vokisko SEPA nario banko, pinigai i jusu saskaita iskaityti antradieni.
Melas Nr 2, Antradieni gautas el.laiskas is jusu cituoju "siunta bus išsiųsta šiandien".
Siunta isiuntete tik Penktadieni.

NIEKAM NEREKOMENDUOJU prasideti su sia melagiu kampanija. Veluoja siusti uzsakymus, klaidina melagingais pazadais.
Ares 2018-10-12 20:49:25
Prekiu sandeliuose matyt neturi arba visiskai neatsakingai vykdo usakymus. Pirmadieni uzsakius prekes ir atlikus pavedima prekiu negauta iki sekancio Pirmadienio. El laisku kreiptasi dar savaites viduryje ir prasyta priminta apie neivykdita uzsakyma - atsakymas nepagarbus teisintasi jog per daug uzsakymu o mano uzsakyma "turetu" isiusti. Prekes nepasieke kaip zadatos laiku. Nerekomenduoju, neturi prekiu arba tiesiog apsurdiskai vykdo uzsakymus kaip ir kada patogu nori. Kas vykdisite uzsakyma nenustebkite prekes gausite tik po savaites.
Laba diena, Ares,

Sveiki, esu labai patenkinta, siuntinukas atkeliavo per 3 dienas. Rekomenduoju

tikrai galite apsipirkti "gyvai". Gyvas bendravimas tikrai pakeis nuomonę, nei kad čia išsakyta kelių žmonių.

Gražios dienos.
sveiki, jusu parduotuve valanciaus 3, galima vietoj apssipirkti?Nemegstu internetiniu parduotuviu, paskaicius komentarus....
Netikėtai atradau Bionaturoazę, dažniausiai užsisakau internetu, esu patenkinta ir produktais, ir aptarnavimu, nieko nėra kitaip nei kitose internetinėse parduotuvėse, visad gali gaut info, niekad nepykstu jei negali atsakyt ar vėliau atsako, nes kitur tai atsako labai trumpai ir į kalbas igas net nesileidžia, be to nesam robotai, tikrai nesusireikšminu, visokių matau čia komentarų, labai jau pikti žmonės dabar, nori čia ir dabar dar ir nedelsiant, daug egoizmo.Tikiuosi ir toliau apsipirkinėsiu BNO, ačiū jiems už kantrybę, nes esu plepi ir viską man reikia išsiklausinėt, taigi, sėkmės Jums BNO.
p.Ilona, dėkojame jums už komentarą ir nuomonę.
Pamiršote parašyti, jog jums buvo pasakyta, kad tai galėtume padaryti kitą savaitę. Mintinai sudėčių nežinome, produkto su savimi dabar neturime, o jei jums sunku lukterti iki pirmadienio, tai situacijos pakeisti negalime. Sudėtis originalia kalba yra nurodyta svetainėje prie produkto.

Gražios dienos
Nerekomenduoju mamoms, kurios bandys pirkti kosmetika vaikams, nes bandant 2018.04.19 diena gauti aisku atsakyma apie sudeti, klientui atsakoma, kad pasiskaitykite patys, nors sudetis yra tik anglu kalba. Kai bandoma paaiskinti, kad ne pirkejas turir rupintis atsakyti i klausimus apie rupima produkto sudeti, aiskinama, kad ruosiamasi parodai Siemens arenoje ir dabar tikrai atsakyti negaletu. Vadinasi klientai rupi apsimestinai. Bendravimo reiktu pasimokinti.
P.Raminta,

dėkojame jums už komentarą ir nuomonę. Mes jus informavome 04.10 d., kad nėra galimybės atlikti mokėjimo, tad atsiradus galimybei tai buvo atlikta nedelsiant 04.14. Galbūt dėl skirtingų bankų savaitgalį pinigų dar negavote. Pirmadienį turėtų būti jūsų sąskaitoje.

Gražios dienos ir geros nuotaikos
www.bionaturoaze.lt
Gal kai kuriems verslininkams ir sunku tuo patikėti, bet skundus rašyti ne ką maloniau, nei juos gauti. Kaip būtų smagu, jei apsipirkimas būtų abipusiai malonus procesas. Deja, šį kartą tikrai negaliu to pasakyti. Nusipirkau prekę, kurios, kaip paskui paaiškėjo, pardavėjai neturi (tai tuomet kodėl ji neišimama iš interneto?!). Ne gana to, kad nebuvau informuota apie įvykusią klaidą ir pati ieškojau, kas ir kaip, praėjus 9 dienoms, vis dar nesu atgavusi savo pinigų už negautą pirkinį. Pardavėja rašo, kad "turėjo būti pervesta", "kad pasižiūrės vėliau, nes dabar yra išvykę", o pinigų kaip nėra, taip nėra. Neatrodo atsakinga ir sąžininga.
Brigita 2018-03-28 08:42:42
Esu labai nepatenkinta. Užsisakinėjau iš BNO prekę pirmą kartą ir esu labao nusivylusi. Per akciją užsisakiau plaukų botoksą, užsakymas pavyko, prekė buvo sandelyje kai vykdžiau užsakymą, pinigai pervesti. Užsakymas buvo padarytas 03.06, dabar yra 03.28 - prekės aš vis dar neturiu. Po savaitės paklausus kur mano siuntinys, buvo atsakyta jog labai perkama ir ji pasibaigė, o krovinys iš siuntėjo veluoja. Okey, nesuprantu tik vieno - kodėl jei prekes išpirko, jos toliau pardavinėjamos, arba kur iškeliavo mano prekė, nes kai užsakinėjau, viskas buvo tvarkoje.
Dar po savaitės parašius jiems, KUR MANO SIUNTINYS? Šie teigia, trumpai ir aiškiai kad šią savaite jau turėtu gauti prekę JIE (ne aš). Na ir kol kas dar tylu - nei prekės, nei laiško, nieko.
Paprašiau gražinti pinigus. Jei nebus prekės arba pinigų, kreipsiuosi į kitas distancijas ir daugiau gyvenime iš čia nepirksiu.
Laba diena, p. Brigita,

dėkojame už jūsų nuomonę ir išreikštas mintis. Apie situaciją jūs buvote informuota. Taip pat jums parašyta, kad pinigus susigrąžinti irgi turite teisę. Laukiame iš jūsų atsakymo.
Gražios dienos ir geros nuotaikos.

www.bionaturoaze.lt
Labai maloniai nustebinta šia įmone, gausus prekių pasirinkimas net išrankiausiam pirkėjui geromis kainomis, visada telefonu gali pasikonsultuoti ir visad gausi atsakymą, tad iš tokio gausaus asortimento lengviau apsispręsti kokią prekę išsirinkti.Taip pat, perkant internetu, man patinka, kad apmokėti galima ne iškart (jeigu šiuo metu neturi pinigėlių ar yra svarbesnių išlaidų).Linkiu BNO sėkmės pardavimuose ir ačiū, kad esate.Jūsų naujoji klientė Aušrinė.
Atsakymsd 2017-04-26 18:06:59
Gerb. Simona,
Gerb., Simona,

Labai negražu skelbti neteisinga informacija. Su jumis bendrauta nuo pirmojo laiško ir atsakyta i viska. Atsiprašeme ir prašėme gražinti prekytes ir uz jas bus gražinti pinigėliai. Pati painiojates per ka darėte prekių gražinimą. Kurjeriai niekada neatiduoda paštui. O kad paštas neatneša pranešimu tai žino net Ryšiu reguliavimo tarnyba.
Bionaturoaze
Nu dar būtų gražiau, jeigu neatsakytumėte į laiškus, nebejuokinkite. Nuo pirmo laiško apie jokį grąžinimą nebuvo kalbėta iš jūsų pusės, pati turėjau rašyti, kad pinigus grąžintumėt. Nenurodėte, kokiu būdų turiu grąžinti siuntą - per paštą ar kurjerį. Šiuo metu siunta yra pašte, o jūs nesugebate jos pasiimti ir grąžinti pinigų. Sugebate tik meluoti ir nepripažinti tiesos. Na nieko, vartotojų teisės viską užbaigs.
Simona 2017-04-26 13:32:19
Ne kartą teko pirkti prekes iš šios BNO internetinės parduotuvės, viskas buvo gerai. Tačiau po paskutinio įvykio net nežadu to daugiau daryti. Visų pirma, internetinėje parduotuvėje skelbia, kad tos prekės yra sandėlyje, atsiunčia sąskaitą apmokėjimui, kai apmoki ir gauni siuntinį, randi visiškai ne tai, ką užsisakei. Atsiunčia visiškai ne tuos kreminių pudrų atspalvius, kokie buvo užsakyti. Tada bandoma išsiaiškinti, kodėl taip įvyko, o jie vietoj atsiprašymo ir kompensavimo, bando prakišti tai, ką atsiuntė, teigdami, kad tie atspalviai nesiskiria. Ne pirmą kartą perku šias prekes ir žinau, kad labai jie skiriasi. Apskritai, stebina pardavėjo arogancija, bendravimo kultūra, ty. jos nebuvimas. Rašoma su tiek klaidų, kad net nesupranti prasmės, ką norima pasakyti. Turi pats išsireikalauti, kad būtų grąžinti pinigai. Rašė, kad kai grąžinsite prekes, bus grąžinti pinigai. Prekės grąžintos, o pinigų jau virš savaitės neperveda. Absurdas, a*******i, kitaip nepavadinsi. Viską numeta "Lietuvos paštui", kad jis neatneša jiems pranešimų, jog reikia pasiimti siuntą. Bet palaukit, prekes turėjo pristatyti kurjeris, jų nerado, paliko pranešimą atsiimti pašte. Kokios problemos nuvykti ir pasiimti? Perki prekes, sumoki pinigus, gauni ne tai, ką užsisakei ir dar lieki kaltas. Su tokiu baisiu aptarnavimu šią internetinę parduotuvę tik uždaryti. Gerai, kad yra pažinčių, bus kreiptasi į vartotojų teises.
Gerb. Simona,
Gerb., Simona,

Bionaturoaze
123 2017-01-10 09:08:35
Prekės tikrai geros, dauguma tokių, kurių kitose parduotuvėse net negalima rasti. Viskas būtų puiku, tik dėl pristatymo termino yra meluojama, renkuosi pristatymą per Lietuvos paštą, kaip teigiama "Pristatymas per 2-3 d.d. į pašto skyrių nuo iššsiuntimo dienos" išsiųsti turi kitą d.d. po apmokėjimo, o trunka viskas daug ilgiau, pvz 01.03 apmokėjus, 01.09 dar nesu gavusi siuntos. Žinau, kad ją gausiu, nes visad gaunu, bet kam meluot dėl pristatymo termino...
Gerbiamieji, siuntų pristatymas per Lietuvos paštą dešimtmečius buvo ir liks problema. Ne nuo siuntėjo tai priklauso, o nuo Lietuvos pašto darbo pobūdžio. Jie nesiteikia atnešti net pranešimų, kad gavėjo vardu pašto skyriuje guli siunta.
Pretenzijas turėtų rašyti ir gavėjai, galbūt tuomet reakcija būtų greitesnė. Į siuntėjų pretenzijas Lietuvos paštas nereaguoja.
Kur kas paprasčiau pasirinkti pristatymo būdą per kurjerius.
Atsakymas MM klientui. Visų pirma pabandykite įsikurti veiklą Lietuvoje, tai tuomet suprasite ir galėsite komentuoti.
Jeigu jums priimtinas tik "gyvas" pirkimas, mielai galite apsilankyti prekybos centruose, kur mažieji verslo dalyviai arba neįleidžiami arba tiesiog neišgali finansiškai.
Prekių pristatymas pateiktas pagal kiekvieno poreikį : nuo stumdymosi tarp "pašalpinių", iki atsiėmimo paštomate bei įteikimo į rankas.
Beje, perkant svetur, irgi gyvai nebūtų galimybės atsiimti.
UAB BNO
Kainos šioje "pardavykloje" aukštesnės kaip Vokietijos ar kitų Vakarų Europos shopuose. Kas moka ir netingi "brandinti" gali lengvai pigiau susirasti. Nesuprantu tokios veiklos prasmės.. Bet žiauriausia, kad prekių negalima atsiimti gyvai... Peršoko vietiniams kurjeriams, o dar po to pašte tarp pašalpinių eilėje turi stumdytis.
Visiškas kaimas šį "parduotuvė". Į skambučius neatsako, bet svarbiausia neperskambina....Nepatikimas reikalas.
Pries beveik trejus metus, si imone man buvo metu atradimas!Jei reikia kokio produkto, nevargstu ir neskaitineju, nes is Audrutes gaunu visa issamia informacija.Daugelio produktu jau treti metai nebeperku parduotuvese ar vaistinese, o tik bionaturoazej. Cia dirbanciais zmonemis pasitikiu 100 %
Jusu lojali kliente Inga
Dziaugiuosi, kad atradau imone, kuria gali pasitiketi. Nuostabus aptarnavimas, konsultacijos uz dyka, maloniai pataria kas tinka, ko reiketu. Pres pristato operatyviai. Tikrai saunus kolektyvas.
Stiprybes jums!!! Jusu kliente

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
Spa Babor Cosmetics
Adresas: Juozapavičiaus g. 9A-176, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; spa centrai.
Šiuolaikiniame pasaulyje BABOR cosmetics užsirekomendavo kaip viena patikimiausių kosmetikos prekinių ženklų, turinti savo kosmetikos institutus, bei išskirtinius Spa centrus, tokiuose viešbučiuose kaip Hotel Union Norvegijoje, Al maha Dubajuje, Ritz Carlton Floridoje ir Four Seasons New York. Turėdama daugiau nei...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%