Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bijusta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bijusta

Atsiliepimai apie Bijusta, UAB

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie Bijusta, UAB

dingo ir mano dokumentai.2savaitės jokio pristatymo.Savininkė Bijustos Žana Jankoit, kai paskambinau apsimetė ne Žana..Jai priklauso ir Mureina ir Office Service..bėkit toliau nuo šitų firmų
niekam niekuomet nerekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis nebent norite mokėti už nepristatomą korespondenciją dėl to sugadintus verslo santykius ir rezultatus o ir nervus mėnesiais ieškant galų ir atsakingų žmonių.
Nei asmeninės nei įmonės atsakomybės.
rugpjūčio mėn išsiųsta sutartis užsakovų nepasiekė su gal 5 orginaliais parašais ir vizom o Bijusta aiškina kad galim teisme įrodinėti kad mes ją siuntėm. Manau jau pakankamas kiekis problemų kad ja susidomėtų atsakingos institucijos
Visiškas neatsakingumas ir betvarkė. Svarbūs laiškai, siųsti į valdiškas įstaigas, taip jų ir nepasiekė, bet ir nebuvo grąžinti, o surasti, kam ir kada buvo pristatyti neįmanoma - bendrauti galima tik su autoatsakikliu, nes "visi darbuotojai dabar užimti"...į elektroninius laiškus taip pat niekas neatsako. Kažkada teko bendrauti ir gyvai, nustebino darbuotojos (ar vadovės?) arogancija, nesugebėjimas operatyviai spręsti nei vienos užduoties, kaip numatyta sutartyje. Daugiau jokių reikalų su šia įmone neturėsim, jau turime kitus paslaugos tiekėjus.
1 mėn. važaivo laiškų imti, taip ir neatvažiavo (nors kelis kartus žadėjo). Bet sąskaitą vis tiek atsiusntė su mėnesiniu mokesčiu.
Administracija 2017-08-31 11:00:55
******************************* NEREKOMENDUOJU NIEKAM *******************************

Neatsakinga įmonė !!! laiškininkas buvo iškviestas 14 dieną, atvyko 16 dieną, laiškas į Kauną nenukeliavo, bet i Vilnių 2 laiškai nukeliavo. Šiandien 2017-08-31, laiškas nepristatytas, paklausus laiškininko sako "pasiklausiu" bet dėja nieko, jokių žinių, Telefonais nekelia jau visa savaitė, į laiškus neatsako. Pradingo begalė svarbių dokumentų.

Nesiuskit jokių laiškų ypač su svarbiais dokumentais niekas ten nebedirba, nes darbuotojams algų nemoka, o direktore visus ignoruoja nebendrauja nei su klientais nei su darbuotojais.

Siandien buvom Bijusta buveinej Vilniuje, uzrakintos durys, nekelia nei vieno telefono. Mums irgi dingo svarbus dokumentai, nepristatyta daug laisku. Bankrutuoja. Ir pasirodo jau senai.
UAB MAK Logistics
2017-08-23 14:28:24 IP 2i24uns2
2017.07 mėn. beveik visa siųsta korespondencija iki šiol (2017.08.23) gavėjų nepasiekė. Telefonais nieks neatsiliepia, el. paštu taip pat niekas neatsiliepia. NIEKAM NEREKOMENDUOJU.
Dar vienas nepatenkintas
2017-08-22 09:26:19 IP 5f4sos0d
Siunta iš Vilniaus į Kauną keliauja jau nuo liepos 07 dienos... Sraigės ir tos greičiau pristatytų. Niekam nerekomenduoju naudotis jų nekokybiškomis paslaugomis. Dar vis nesulaukiau siuntos. Per kokius metus gal pristatys?
Nepatenkintas klientas
2017-08-21 12:37:16 IP 66jd5nqr
Nerekomenduoju prasidėti su šia įmone. Nei el. paštu, nei telefonu susisiekti su jais neįmanoma. Į užsienį kelis kartus siuntėme dokumentus - abu kartus dokumentai gavėjo taip ir nepasiekė. Lietuvoje situacija irgi ne geresnė. Dokumentus gavėjai gaudavo po 10 dienų ir ilgiau (Kaunas-Vilnius). Arba kurjeris atvažiuodavo, nors nebūdavo kviestas. O kai būdavo kviečiamas, vėluodavo kelias dienas. Galiausiai sutartyje numatyta ir laišku užregistravus siuntą patvirtinama, kad kurjeris atvyks kitą dieną po laiško gavimo. Tačiau paskutinį kartą kurjerio laukiau daugiau nei 10 dienų, tuo metu su Bijustos atstovais susisiekti nepavyko. Galiausiai po 10 dienų atrašė, kad kurjeris atvyks kitą dieną - pralaukus dar 3 dienas (darbo dienas, savaitgalių jau neskaičiuoju), joks kurjeris nepasirodė. Skambinau, rašiau - tyla. Po 15 dienų nuo pradinio užsakymo, parašė atsiprašantį laišką, ir pažadėjo, kad kurjeris atvyks. Juokinga, bet po laiško praėjo dar dvi dienos - kurjerio nei kvapo :) apibendrinus - vos ne mėnesį laukiau kurjerio ir nesulaukiau. Miela Bijusta, Jūs tikrai praradote dar vieną klientą. Tikiuosi, kadanors patys patirsite, ką reiškia dirbti su tokiais neprofesionalais, kaip jūs. Bėkite visi nuo šios įmonės, jei nenorite turėti problemų dėl vėluojančios ar pamestos siuntos.
Labai nepatikima įmonė, laiškai daugiau kaip mėnesį nepasiekė gavėjų, į užklausas nei telefonu, nei elektroniniais laiškais neatsako, kur korespondencija nesuprasi, niekam nerekomenduoju su jais susidėti. Praradote dar vieną klientą..
Siuntos nepristato jau daugiau nei mėnesį.. Siuntėjas pakartotinai išsiuntė, vis tiek nepristato. Su šia įmone neįmanoma susisiekti nei el. paštu, nei telefonu. Laikykitės kuo toliau nuo tokių...
Būsimi klientai žinokite- nepristatytų siuntų paieška Jūsų pačių reikalas. Mūsų siuntos nepristato jau 4-a savaitė, antra diena neįmanoma prisikambinti, nei į Vilnių, nei administracijai. Vietinis "atstovas" neįgalus padėti, nes neturi nei kompetencijos, nei noro. Siuntoje buvo svarbūs dokumentai. Dabar turim ne tik problemų su klientu, bet ir tiesioginių nuostolių. Bet nors pabaigėm vargus su Bijusta.
TIKRAI NEREKOMENDUOJU.
NEPRASIDĖKITE s*****i!!!
Į laiškus neatsako, prisiskambint neįmanoma, iškviesti kurjeriai neatvažiuoja. Praradote dar vienus klientus
Sparčiai besivystanti įmonė, bet algos nemokėjo nuo sausio mėnesio... Su išėjusiais darbuotojais dar neatsiskaitė jau keli mėnesiai... Tai koks tas vidutinis atlyginimas, jei nemoka pusmetis pinigų ir neatsiskaito su Sodra? Sėkmės lengvatikiams☺
Bijusta nekompetentinga įmonė. Į el. laiškus neatsako. Prisiskambinti - beveik neįmanoma, o jei prisikambini - tesugeba pasakyti porą žodžių, kad niekuom padėti negali.
Baisu...mažiau tokių įmonių. Tikrai atsisakysime jūsų paslaugų.
kaip išvis tokios įmones gali veikti??? ne kompetencija, neatlieka savo darbo, siuntos dingsta, telefonu prisiskambinti neįmanoma, jei atsiliepia mykia mykia ir nieko konkretaus nepasako, rasykit emaila, 5 kuri niekas niekada neatsako!!!!!! venkite šitos š*******o kontoros!!!
Labai idomu, ar laiskininkai, prisistatantys Bijustos kurjeriais turi teise rasineti i messenger ir informuoti, kad neva kazkoks laiskas yra, kuri reikia pasiimti? Laima Lindiene labai drasiai pasielge, nes ne tik kad parase atsiimti laiska, kuris man neskirtas, bet ir adresa pateike, ku tas laiskas turi buti. Tai gal vaziuot susipazint su asmeniu, kuris yra As? :) visiskas fail
Nesuprantu, kaip tokia Bijusta dar gali dirbti Lietuvoje? Mūsų bendrovė registruotais laiškais siunčia CMR'us klientams - Bijusta juos surenka, paima pinigus, tačiau taip ir nepristato gavėjui!!! Informacijos jokios neteikia, neva perduota Lietuvos paštui, po to kiek bandyta susisiekti - neatsiliepia nei telefonu, nei el. paštu. Paskambinom į Lietuvos paštą ir ką jūs galvojat? Lietuvos paštas neteikia Bijustai jokių paslaugų nuo 2016 metų liepos mėnesio! Tai klausimas - kur dingsta mūsų laiškai?
Negaliu patikėti - skaitau komentarus, parašytus 2013 m., ir juos galima daryti copy-paste šiai dienai!
Su Bijusta dirbti - nerekomenduoju. Reg.laiškų dingimas, reg.siuntos pristatymas kažin kokiais terminais (o įkainis juk imamas kaip registuoto (!), o ne paprasto laiško), darbuotojų bendravimas ir "labai" didelis noras pagelbėti klientui surasti dingusį svarbų laišką - ne šios įmonės tikslas. Dingęs laiškas - tavo problema. Bijusta turi keistis arba užsidaryti.
Neseniai nuraukėme sutartį su "Bijusta". Kelis kartus turėjome daug nemalonumų dėl nepristatytų siuntų (dokumentų), registruotos siuntos tiesiog dingo. Paskambinus pasiteirauti nurodytu numeriu dėl siuntos, niekas nesuteikia jokios informacijos, sako parašyti el. paštu, tačiau į juos niekada neatsako, jei mato, kad skambina tas pats numeris - nekelia telefono, vengia, apie atsiprašymą net nekalbu. Labai neprofesionali įmonė ir tiesiog nepagarbus požiūris į klientą!
mano ir vyro dokumentai is įmones "Archivų sistemos" issiųsti 2016 rugsejo 14 ir 16 d., jau spalio 3 d.jų dar negavome, paskambinus, nepaaiskina, del kokios priezasties negali jų pristatyti, nesuprantu tokio darbo
Aineda transport
2016-09-23 18:17:51 IP 28ma16k1
Dar vienas laiskas: Stampas ant voko uzdetas 2016.09.14, kad gavo is klijento, o mes gavome 2016.09.23. Jau eina rekordas 9d eina laiskas is Vilniaus i Kaunas. Klijentui paskambinus sako, kad jau visko prisiklausem apie Bijusta.
Nesuprantu šios įmonės darbo specifikos. Siunta dingsta, nėra pristatoma dvi savaites, nurodytais numeriais neįmanoma prisiskambint kelias dienas, akivaizdžiai atmetinėjamas skambutis, o jei prisiskambini nenori niekuo padėt, atsisako suteikt informaciją, prašo rašyt el.laiškus į kuriuos atsako po savaitės ar dviejų, o reikalas skubus, kas tada? Labai nepatenkinta ir labai nerekomenduoju bendradarbiaut su šia įmone.
Venkite šios įmonės. Sutarties įsipareigojimų nevykdo, laiškų nenusiunčia, laiškai paliekami bet kur ir bet kaip. Ragelio nekelia niekas. Yra prasiskolinę Lietuvos paštui ir kitoms įmonėms, prasidėję teisminiai procesai. Jei nenorite turėti problemų, geriau neprasidėkite su šia kontora.
Aineda transport
2016-09-20 16:09:55 IP 28ma16k1
Didesnes sarages nesu mates. Laiska is siuntejo paima 2016.09.02d., mums pristato 2016.09.07d., bet musu neranda (buvom isvyke 2h) ir palieka rasteli kad skambinti kita diena nuo 10-16h.. 2016.06.08 siaip netaip prisiskambinam ir paprasom, kad pakartotu pristatyma. 2016.09.09 pralaukiam visa diena, bet pasto taip ir negauname. 2016.09.12 skambiname numeriu visa diena uzimtas, tada paskambinu kontaktuose i mobilu numeri ir su moteriske randam bendra kalba. Moteriske sako kad paskambins pastininkui ir perskambins man. Praejus kokiai 1h laiko skambina moteriske ir sako, kad negali susisiekti su pastininku.O cia tai bejeris. Taip isejo, kad dar viena diena nepristate pasto. Laiskas su svarbiais dokumentais keliavo 11d. ir buvo pristatytas 2016.09.13.
UAB Spaudos kelias
2016-07-15 10:10:26 IP 2i250ef8
Romas 2016-07-13 16:44:42
Debililiškesnės siuntų tarnybos nesu matęs. Laukiam registruoto laiško su svarbiais dokumentais. Pašto dėžėj randu pranešimą. Skambinu nurodytu telefonu. Atsiliepia moteris. Paaiškinu dėl kokios siuntos skambinu. Išgirstu jos visą tiradą apie tai, kad niekada neis į kiemą (mūsų privati valda, yra šuo), apie dar kažką (telefono garsas kažkur "nukrenta į duobę", vėl atsiranda. Klausiu kaip dabar pasiimti siuntą. Ji atsako kad jos darbo laikas jau baigėsi (ant lapelio užrašyta "nuo 10.00 iki 16.00). Skambinu 16.06. Viskas teisinga. Bet klausiu apie rytojų. Ji išpyškina labai daug žodžių apie tai kaip ji turi daug darbo, apie siuntų skubumą ir neskubumą, ir kad nežino kaip mums susitikti. Atsiet, aš turiu ją dabar gaudyti kažkur mieste kur ji bus. Iš karto skambinu į "Bijusta" centrų centrą Vilniuje. Ten arba faksas pypina, arba mobilus neatsako. Nors dirba iki 17.00. Teks rytoj pasiimti atostogų dieną, kad galėčiau gaudyti mieste "Bijustos" greituosius kurjerius.
Ponas Romai, Jonavos mieste šią paslauga UAB Bijustai padeda atlikti UAB Spaudos kelias, todėl UAB Bijusta nėra kalta dėl šio nesusipratimo, mūsų įmonė atsiprašo jūsų ir UAB Bijustos, šis laiškas perduotas vakar t.y. 07.14 dieną apie 12, 30 val.
Norėčiau padėkoti kurjeriui Eugenijui A. už nuostabų darbą, nuoširdumą bei kokybišką siuntos pristatymą laiku.
Nepatikima kompanija, registruotą laišką su itin svarbiais asmeniniais dokumentais perdavė nepažįstamam žmogui, ir apie tai net neinformavo. Labai nerekomenduoju šios įmonės.
Jeigu imone naudojasi sio kurjerio paslaugomis, vadinasi ir pati imone nepatikima. Siaubas. Nepaskambina, nepalieka rasteliu. Atvaziuoja darbo metu (iki 17h), neranda namie, o tada jau vaziuok ir ieskok kur ju ofisas, jeigu nori dokumentus atgauti..
Pasipiktine Bijustos darbu
2015-02-11 10:29:05 IP 2kp3l91i
Ši kompanija yra nepatikima, nerekomenduoju naudotis pašto paslaugomis, nes laiškai gali nepasiekti jų adresatų. Į nusiskundimus reaguoja labai šaltai, dalykiškai, atsakymai iš anksto paruošti ir nėra jokios galimybės problemas spręsti konstruktyviai. Paštininkai dirba atmestinai, laiškai pristatomi po kelių savaičių arba nepristatomi visai, paaiškinimo kodėl taip įvyksta bendrovė neteikia. Trumpai tariant, norit išvengti galvos skausmo, venkite šios kompanijos iš tolo.
Aplenkit šią įstaigą. Kuo didesniu ratu, tuo geriau. 3 kartus turėjau reikalų, kai buvo užsakoma internetu ir naudojama "Bijusta". Kaip užsakymas, taip naujos bėdos - tai kurjeris neturi grąžos už prekę atsiskaitant ir sako kad jam nusispjaut, bendravimas kaip pas mužiką. Tai gali pristatyti tik tarp 10 ir 12 (o patys nepataiko į tą laiką) ir jei negali būtent tą dieną tuo laiku - atvažiuosi pasiimti pats pas juos. Tai nesulaukia net kol prie durų žmogus prieis. BAISU.
Jau kelintą kartą randu savo įmonės pašto dėžutėje laiškus (tiksliau sąskaitas) skirtas kitai įmonei. Skambinau į Bijustą tačiau niekas taip ir neatvyko paimti laiškų ir pristatyti juos adresatui. Mūsų įmonė irgi naudojasi šios firmos paslaugomis, tai ir mūsų sąskaitų klientai negauna?
Įmonė kurioje dirbu naudojasi jų teikiamomis paslaugomis, kolkas viskas puiku.
Jo, o tai nieko gero taip ir niekas neparašys?
Pas visus vis kažkas negero atsitinka, bet matosi, kad
šioje įmonėje, tai yra kasdienybė.
pirmą kartą gyvenime teko susidurti su tokia kompanija...jūs ten ką veikiat? pažiūrėkit kas pas jus dirba...siuntų nepristato, o po to tėškia į akis, kad lijo ir niekas tokiu oru nedirba....
kitą kartą turėjo būtinai siuntą būti sutartą dieną, tai negana to kad pristatė po 4dienų, bet paklausus kodėl atsakė jog manęs namie nebuvo (nors net į kiemą nebuvo užėjus, o tik lapelį įmetė į pašto dėžutę)
ir šiaip jai atrodo normalu siuntinius palikti kitiems žmonės, nes ji tingi eiti...
žodžiu, kas galit aplenkit šią įstaigą, baisu
Rimanta Vaičekonytė
2013-10-07 11:53:54 IP 2g44e09e
Nepavyksta jums nurodytu tel. prisiskambinti. Mums siųstas laiškas su svarbiais dokumentais adresu: Žibuoklių 32 a, Vilnius buvo nuneštas adresu Paplaujos g. 5 ir tik geranoriškų žmonių pagalba su mumis buvo susisiekta, kad laiškas būtų persiųstas mums. Šio laiško dar negavome. Tikimės, kad gausime. Laiškas buvo mums išsiųstas agentūros CPVA. Jūsų teikta paslauga esame labai nepatenkinti.

Omniva LT
Pristatome džiaugsmą!

Adresas: Savanorių pr. 5, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien rūpestingai pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams. UAB „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui AS „Eesti Post“. Valdydami didžiausią, 351 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, esame pirmasis pasirinkimas...
Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo, kurjerio pristatymo, pristatymo į Smartpost siuntų terminalus ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas.
Visas transportas
Siųsk24 Siųsk pigiau ir patogiau!

Adresas: Vaidilutės g. 79, LT-10100 Vilnius.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; eksportas; importas; logistikos paslaugos.
Siųsk24 - viena didžiausių siuntų paslaugų platformų Lietuvoje, kurioje galite rasti platų siuntų siuntimo paslaugų pasirinkimą vienoje vietoje. Bendradarbiaudami su populiariausiomis siuntų gabenimo įmonėmis – kurjeriais, tokiais kaip FEDEX, TNT, UPS, DHL, DPD, OMNIVA, GLS, siūlome greitą, patikimą ir nebrangų...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%