Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Bermeta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Bermeta

Atsiliepimai apie Bermeta, UAB

OTTO.lt

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Bermeta, UAB

Baldu idomesniu ir retesniu radome daug. Uzskaitau.
Julius Munčikas
2020-10-30 11:52:30 IP 66hole9m
0 komunikacijos su klientais. Ši įmonė neteikia jokios informacijos apie užsakytas prekes ir jų pristatymo terminus. Sumoki avansą ir jei pats neskambinsi ir nesidomėsi- prekių niekada ir negausi. Vadybininkai neturi jokio supratimo apie kokybišką aptarnavima, jokios empatijos ir noro išspręsti esamas situacijas/problemas. Pirkdamas prekes per AliExpress gauni daugiau informacijos iš kiniečio kuris visiškai nemoka anglų kalbos, nei pirkdamas iš šios įmonės. Nerekomenduoju niekam gadintis sau nervų ir būti durnio vietoje.
Nerekomenduoju niekam pirkti iš šios įmonės.Užsisakėm treniruoklį birželio.14.d.laukėm iki spalio.19.d.Kai paklausėme, kada bus pristatymas, tai gavome atsakymą. Siuntėme Vokiečiams užklausimą dėl Jūsų vėluojančios prekės.Atsakė, kad numatomas gavimas lapkričio pabaigoje...Prekės iš Vokietijos pristatomos dienos tikslumu.Čia kažkas ne taip su šia įmone.
Man labai gaila, kad skyrus tiek laiko, pastangų bei pinigų, taip šiais laikais gali numoti ranka į klientą.
Viskas puiku: malonus bendravimas, paslaugumas. Drabužiai, deja, man netiko, teko grąžinti. Pinigus atgavau po 2 dienų.
Labai nusivyliau. Užsisakiau pirmą kartą ir tikėjausi, kad tai rimta el. parduotuvė, bet... Užsisakant buvo pažadėta pristatyti prekes iki spalio pabaigos. Lapkričio mėn. pati pradėjau domėtis kada atsiųs, buvo atsakyta šios prekės turi būti pristatytos per 5-6 savaites nuo užsakymo pradžios (spalio mėn.). Gruodžio mėn. pradžioj vėl teiraujuosi, ar atsiųs. Iki tol niekas nesiteikė informuoti, kad prekes numatoma pristatyti sausio (!!!) mėnesį. Net neatsiprašė. Atsisakiau prenumeratos, ir pažįstamus perspėjau. Va tau ir vokiška tvarka Lietuvoj.
Užsakinėjau kelis kartus apatinį trikotažą. Viskas puikiai. Na, gal išskyrus tai, kad vis pamirštu, kad atsiskaitant už prekes "LT paštas" nepriima kortelės ir vis tenka keliauti grynintis pinigų.
Su pinigų grąžinimu taip pat jokių problemų: netikusią prekę su visom etiketėm išsiunčiau atgal (vėlgi pašte užtruko, kol išsiaiškino kur siųsti, bet pasirodo, viskas gerai buvo nurodyta) - ir pinigai už ją sugrįžo į sąskaitą. Nė karto niekur nereikėjo skambinti, ieškoti. Viskas ok.
uzsisakai preke, lauki kelias savaites, parasai pasiteirauti, atsako, kad prekes nebera ir ar pristatys tikimybe 50 ant 50 (net taip ir paraso klientu aptarnavimo specialiste) ir pasiulo uzsisakyti kita preke... taip, imu ir uzsisakau kita preke. Gyvenime neuzsisakinesiu is sitos chaltursciku parduotuves, o ir kainos nezmoniskos.
Pirkau lauko baldus i terasa internetu. Visgi vokiska kokybe tikrai skiriasi nuo kitu parduodamu taiwano. Kas kas bet kokybe tai greitai pasijaucia prie musu oru!
Joooo.... Su pristatymu prekių gal ir normaliai, nors palaukti reikia, o ta kokybė irgi nestebuklas. Bet su prekių grąžinimu tai jau labai prastai. Susigrąžinti pinigus SUDĖTINGA !!!
Laba diena. Pirmą kartą užsisakiau iš Jūsų elektroninės parduotuvės džinsinį sijoną.Kurjeris atvežė už dviejų savaičių po prekės užsakymo. Viskas labai tiko ir patiko. Ačiū Jums.
Noriu padėkoti Kauno filialo vadovei Linai Paap už rūpestingą ir kultūringą aptarnavimą.Užsakytos prekės atkeliavo greičiau, negu tikėjomės.Maloni staigmena.Pristatymo tarnyba taip pat savo darbą atliko greit ir profesionaliai.Malonu kai paslaugų firma tavimi rūpinasi.Rekomenduoju naudotis OTTO Kauno filialo paslaugomis.
Esu nuolatine Otto kliente. Ir kuo toliau, tuo labiau dziaugiuosi prekiu ivairove, kokybe puiki, dydzius rinkausi per kelis kartus, tai dabar problemu nesudaro. Pristatymas toks, kaip informuoja. Tikrai geros kokybes prekes, rekomenduoju.
Aš otto nusivyliau... Nesilaiko žadėtų grafikų. Laukiau sijoną beveik 3 mėnesius.
Labai didelis pasirinkimas vaikisku prekiu. Kai kuriu prekiu tenka palaukti, bet vien del kokybes ir asortimento verta.
Visada uzsakineju baldus ir visokias interjero smulkmenas is OTTO.lt...kainos geresnes negu Lietuvoje, o kokybe vakaru Europos ir dar nebus tu paciu baldu pas kiekviena namuose.. Beje nemazai interjero dizaineriu siulo is elektronines parduotuves otto rinktis.
Man patinka, gaunu kazkur per 3 savaites. Nes pas mus tokiu prekiu nera arba kainos didokos. Svarbu pirkti ta kas yra sandeyje, nes po nuolaidu lieka nedaug ir buna velavimai jei preke isparduota/veluos.
Mano puikiausi atsiliepimai apie sia parduotuve. Uzsakytas prekes gaunu tvarkingas su visomis etiketemis ir nurodytu laiku. Malonu pirkti sioje parduotuveje.Sekmes jums.
Pirkau drabuzius vaikams, visai greitai atkeliavo, kazkur per viena sav. Kokybe kaip otto ir deklaravo buvo gan auksta vokiska. Zymiai geresnes prekes negu daugumoje Lietuvos prekybcentriu..nes ten vien kinisja piguma. Esu patenkinta OTTO.
Perku dažnai, visada be jokių problemų. Jau gavau ir kalėdinę puikią dovanėlę. Pasitaikė, kad rūbai dėl dydžio i netiko, nebuvo jokių problemų, išsiuntus atgal. Maloniai bendrauja telefonu.
Esu labai patenkinta tiek aptarnavimo kokybe tiek pačiomis prekėmis, neteko dar nusivilti.
Labai rekomenduoju pabandyti užsisakyti prekių tiems, kurie dar nebandė ar abejoja. Esu jau sena šios įmonės klientė. Neturiu nusiskundimų - laiku atvyksta prekės, geros kokybės, taip pat labai malonus aptarnavimas.
As dekinga otto uz kokybiskas europietiskas prekes, matosi, kad kokybe ne kinieciu.Pirkau drabuzius, avalyne, lova ir pristate laiku.Dziugu, kad yra ir europietisku prekiu e-parduotuve.
Esu pirkusi ir as sioje internetineje parduotuveje, taciau man visos prekes tiko ir patiko.Del dydziu nebuvo problemu, jei prekes nebudavo pranesdavo SMS zinute iskart po uzsakymo.
Šiandien atsiėmiau pašte užsakymą. Maudymosi kostiumėlis visiškai neatitiko dydžio. Norėčiau grąžinti ir įsigyti tokio pat modelio didesnį. Kokias procedūras turiu atlikti?
pagarbiai,
Rasa
Viskas super! Negaliu atsidziaugti gautais dzinsais, tokiu Lietuvoje su ziburiu nerasi, dydis tiko idealiai, kelnes firmines, visos etiketes vietoje, originalioje pakuoteje, siuntinyje radau OTTO nauja kataloga. Atsiunte per 2, 5 savaites. Rekomenduoju.
P.s. matyt tikrai galioja taisykle- atsiliepimus pagrinde raso nepatenkinti
Nerekomenduoju niekam pirkti is sios imones! Per OTTO kataloga pirkome laikrodi su pulsometru, kuris po metu sugedo, kai kreipiausi del garantinio remonto, buvo atsakyta kad prekems galioja tik 3men garantija ir LR teises aktai numatantys 2 metu garantija elektronikos prekems netaikomi. Kai pasakiau kad kreipsiuos i vartotoju teisiu tarnyba direktorius atsake, kad turesiu irodyti kad preke sugedo ne del mano kaltes, pateikti tai irodancius ekspertizes isvadas. Tai galima traktuoti tik kaip pasityciojima, manau kad tokias imones reikia ne tik tai bausti, kad kita karta nekiltu noras bandyti taip issisukti nuo atsakomybes, bet ir paviesinti tokia informacija kuo placiau, kad vartotojai zinotu is ko ir ka perka. Manau, kad OTTO katalogui turetu butu geda del imone juos atstovauja.
Siunčiau batus - viskas be problemų praėjo. Specialiai prieš užsakant pasiteiravau jų kodėl taip kartais įvyksta, kad ilgai siunčama arba po ilgo laiko pasakoma, kad prekės nėra. Pasirodo nuo jų nelabai kas ir priklauso... jeigu pas vokiečius nespėjama pažymėti, jog prekės nėra - tai tada ir jie negali to žinoti... dėl siuntimo terminų - taipogi pasitaiko išimtinių nesklandumų, kaip ir visur... Bet kokioj didesnėj e-parduotuvėj manau būna šiokių toki nesklandumų
Eina sau, as irgi uzssisakaiu is sios firmos, perskaicius kaip zmones gauna prekes pakraupau, noriu atsiimti uzsakima, kaip tai padaryti?
Nusivyliau ir daugiau nepirksiu šioje e-parduotuvėje.Siunčiausi pora kartų ir abu kartus rūbų dydis visiškai neatitiko pagal dydžių lentelę. Be to gavau suknelę, kuri buvo išblukusi per sulenkimus.Kodėl rūbai be etikečių!!! Negavau kokybiškos paslaugos ir dar patyriau nuostolį susimokėdama pašto išlaidas.Jas turėtų kompensuoti!!
Nusivyliau šia e-parduotuve. Užsisakiau striukę, turėjo atvežt per mėnesį, bet pralaukęs pusantros savaitės gavau pranešimą, kad tos striukės yra išparduotos ir aš jos jau nebegausiu. Tai, atsiprašant, nafik skelbtis ir afišuotis geriausia parduotuve, jei jau net pas save sandėly nebesigaudo ką, kiek ir ko turi. Didžiulis minusas, daugiau šitoj parduotuvėj nebepirksiu.
Aš otto nusivyliau... Nesilaiko žadėtų grafikų. Jei paskambini atsiliepia tarsi "iš po žemių" arba ta mergaičiukė ten kalba snausdama ir amžinai niekuo negali padėti. Ateityje geriau pirksiu "Gestyle".
Įsigijau nedidelį aparatėlį "Slendertone" (aparatas stiprinantis veido raumenis). Deja nėra lietuviškos instrukcijos, kai paskambinus pasiteiravau, kažkoks puslenkis laužyta lietuvių kalba atšovė: jei nepatinka gražinkit. Na ir aptarnavimas. Gerai, kad pas juos nepirkau skalbimo mašinos. ką aš su ja būčiau veikusi be instrukcijos?
Taip, su Audriu pilnai sutinku ir kas pikciausiai uzsakai preke praeina daugiau kaip mieno tik tada pranesa kad uzsakyma neivykdys, motyvuoja tom kad prekes jau nebera.
Kada uzsakymas yra issiustas ir rastiskai priimtas svetaineje OTTO.LT tai tas uzsakymas automatiskai yra patvirtinas.
Taip dirba visos rimtos firmos
Keleta kartu viskas ok, bet jau pusmetis, ko neuzsisakai, viskas isparduota, nors patikrinus rodo kad preke yra
siunciau sortus, tai jau puse metu siuncia., ne rimta firma.
siunčiiausi dzinsus.rūbai gal ir neblogai atrodo, tačiau siunciami be etikečių tarsi būtų deveti ir neverti tokios kainos.bent originalas būtų.nusivyliau

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

"Swedbank" finansų vadovas: įmonių tvarumo ambicijas skatins investuotojų sentimentas ir nauji bankų reikalavimai 12-02 01:33
Investuotojų simpatijos vis dažniau krypsta į verslus, siekiančius minimizuoti savo veiklos neigiamą poveikį aplinkai arba diegti rinkoje tvarias inovacijas. Ekspertų teigimu, netrukus verslo...
Konkursas: Vilnius kviečia verslą kartu puošti miestą Kalėdoms
Konkursas: Vilnius kviečia verslą kartu puošti miestą Kalėdoms 12-02 01:18
Šios Kalėdos sostinėje bus šviesesnės ir jaukesnės: puoselėdama tradiciją, savivaldybė kviečia verslininkus, įstaigas prisidėti prie šventinės nuotaikos mieste kūrimo – puošti ne vien savo įstaigų...
Sėkmingas Teltonikos augimas- efektyvios įmonių reorganizacijos pavyzdys
Sėkmingas Teltonikos augimas- efektyvios įmonių reorganizacijos pavyzdys 12-02 01:11
Sėkmingai įvykdyta Teltonikos įmonių grupės reorganizacija paskatino greitą net 30 procentų metinį augimą pandemijos laikotarpiu. Prasidėjus pirmajam reorganizacijos etapui, visos Teltonikos...

Karantino metu Jūs:

Hasbro 96,19 +3,40%