Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Berklis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Berklis

Atsiliepimai apie Berklis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Berklis, UAB

Sveiki, norėčiau irgi pasidalinti savo nuomone apie Seo akademijos kursus. Medžiaga buvo tikrai naudinga, bet sakyčiau informacija yra pasenusi, tikrai atsiranda kiti seo principai ir metodai apie kuriuos norėtųsi išgirsti. Video pamokose buvo tikrai daug šnekų apie nieką, sutinku su prieš tai buvusiu komentaru, kad reikėjo daug medžiagos tiesiog prasukti. Labai nustebino Evelinos reakciją į kritiką, ir Kiaulių vadinimu tiesiog už savo nuomonę. Evelina visą laiką aiškina apie etiką, profesionalumą, o pati taip neprofesionaliai pasielgė. Dar nebuvau patenkinta, kad pusė namų darbų buvo patikrinti tik savaitę iki egzamino (po 2 -3 mėn).
Šiaip mokymai patiko, bet tikrai reikia juos atnaujinti, nes Seo metodai keičiasi kiekvienais metais. Ačiū Evelina, bet kokiu atveju už kursus, nes davėt Seo žinių ir kryptį ką veikti toliau.
Aš irgi noriu palikti atsiliepimą. Vis linksmiau į teismą bus eiti ne vienam Taigi apie SEO Akademijos mokslus mano akimis: SILPNAI. Video medžiagai trūksta profesionalumo. Laikas ištemptas pasakojant asmeninius dalykus, kurie visai neįdomūs. Namų darbai - komentaro tenka laukti ir apie mėnesį. Ir tas komentaras toks bereikšmis. Šiek tiek jaučiasi, kad SEO akademijos tikslas kiekybė, o ne kokybė, tiesiog pritraukt kuo daugiau žmonių ir tiek. Manau žymiai vertingesni SEO mokslai ne nuotoliniu būdu. Tai tik mano nuomonė. O kultūringa kritika yra gerai - verčia tobulėti.
Sandra Kapeliorienė
2019-06-20 21:41:23 IP 78.63.213.245
Ilgai studijavau, kur įgyti SEO specialisto profesiją ir aptikau internete SEO akademijos SEO specialisto profesijos kursus. Pirmoji mintis galvoja, o kaip reikės paklausti nesuprantamo klausimo, bet pradėjus mokytis likau nustebinta, kad teorinė medžiaga taip aiškiai ir suprantamai išdėstyta, kad net nekyla klausimų, nes tik SEO akademijos įkūrėjos Evelinos dėka ji per savo praktiką taip aiškiai viską išdėsto, kad viskas aišku, o jei tikrai, kuri vieta vis dar būdavo neaiški galėdavai dar kartą pasiklausyti video ar paklausti kursiokų patarimo. Kursų metu daug praktikos atliekant namų darbus, kurių metu dar labiau užtvirtindavome savo žinias. Patiko, kad galima laikyti egzaminą ir rašyti rašto darbą, taip rašant rašto darbą prisimeni visas temas, pasikartoji prieš egzaminą. Labai puiki atmosfera visų kursų metu. Esu labai dėkinga Evelinai už suteiktas neįkainojamas žinias, teigiamą ir pakilią nuotaiką. Jau kursų metu atsivėrė daug naujų galimybių, kurias pritaikiau savo darbe. Tai tik pradžia mano naujų galimybių keliu. Tobulėjimui ribų nėra. Jei nori būti nepriklausomas, dirbti iš kur nori- rekomenduoju. SEO akademijoje gimsta geriausi SEO specialistai su SEOMOM.
Gerb. Evelina,
Sulaukiau didelių grąsinimų ir Kiaulės išvadinimų. Aš juk Jūsų nešmeižiu ir po "tvarto šūdus" Jūsų netrypiu, parašiau atsiliepimą ir pridėjau šiek tiek kritikos. Kritiką reikia mokėti priimti, kad ir kur ji buvo parašyta. Komentarą prieš tai buvusį ištryniau tik tam, kad ateities studentai nematytų kainų, kurios, tikėtina, keisis. Ir tikrai bus proga atsinaujinti mokymosi medžiagą ir nekalbėti pusę vaizdo įrašo apie savo gyvenimą. Mokėkite priimti kritiką, o šmeižtu užsiimate Jūs vadindama mane labai protingo gyvūno pavadinimu. Aš tik pateikiau realius faktus, o vaizdo įrašus iš tiesų greitinau 1, 25 ir 1, 50 kartus.
O tiems kas mąstot apie šiuos kursus reikėtų pagalvoti ar norisi būti išvadintiems kiaulėms parašius atvirą atsiliepimą.
Iš pradžių bandžiau mokytis SEO pati, bet buvo pakankamai sunku internete atsirinkti, kas svarbu, nes medžiagos švelniai tariant apstu. Todėl galiausiai nusprendžiau paieškoti kursų, taip ir atradau www.seoakademija.lt SEO SPECIALISTO PROFESIJOS kursus internetu. Ir tuo labai džiaugiuosi, nes gavau labai daug praktinių žinių, kurias tuoj pat buvo galima taikyti. Šioje srityje tai ypač vertinga. Tad tiems, kas irgi pasimetę informacijos, kaip daryti SEO gausoje, ir nenori gaišti daug laiko bandydami ją atsirinkti, rekomenduoju šiuos SEO AKADEMIJOS SEO SPECIALISTO PROFESIJOS kursus. Gausite jau "sukramtytas" žinias, daug patarimų ir net panašių veiklų idėjų. O jeigu anksčiau nenardėte internete kaip žuvis, tai jums tiesiog atsivers akys, kiek daug ten yra galimybių :)
Laurita Juodsnukyte
2019-05-23 21:07:45 IP 212.27.23.16
Nesenai baigiau SEO specialisto profesijos kursus. Esu labai ptenkinta medziaga ir visomis ziniomis igytomia kursu metu. Medziaga kruopsciai atribkta ir susiteminta, formatas paprastas ir idomus kursu. Baigiau juos augindama du mazus vaikelius. Ketinu ir i rasytoju akademijos kursus uzsirasyti organizuojamus Evelinos!
Nors dar tik įpusėjau www.seoakademija.lt mokymus - atsiliepimai patys geriausi.
Paskaitų forma, kiekis, trukmė, taisyklės ir pati lektorė Evelina man labai priimtina :) Tikrai rekomenduoju! Išdrįsti, pabandyti, pakeisti savo kasdienybę tobulėjant būtent šioje srityje! Tai atveria naujas galimybes.
Susiviliojau mokymais ir specialybės įgijimu SEO Akademijoje ir visiškai nenusivyliau, nors dvejonių buvo. Lektorė Evelina perduoda žinias pasitelkdama savo asmeninę patirtį, sklandžiai dėsto ir atsako į visus reikiamus klausimus. Nuostabu tai, kad viską atlieki pats savarankiškai ir prisilieti prie profesionalų pasaulio. Žinios ir patirtis labai pridėjo pasitikėjimo savimi ir "atidarė" ne vienas duris tobulėjimo ir galimybių link.
Mokymai, temos, pateikiama medžiaga, jos forma, turinys ir namų darbai suteikia fantastišką praktinių žinių bei įgūdžių bagažą bei kuria puikų ekspertinį Seo Akademijos įvaizdį. Man tai yra viena iš įdomesnių patirčių. Visai netikėtai... Evelina nuostabi ir profesionali mokytoja ! Rekomenduoju SEO mokymus http://www.seoakademija.lt - jie padeda laisviau pasijusti pasaulyje, ir ne tik virtualiame ;)
Šiuo metu mokausi Seo akademijoje seo specialisto mokymuose, kuriuose daug įdomių temų, paremtų praktiniais pavyzdžiais. Nors mokslai tik įpusėjo, gavau daug žinių ir su nekantrumu laukiu sekančių temų. Dėkoju mokytojai Evelinai ir visiems rekomenduoju mokytis Seo akademijoje http://www.seoakademija.lt !
Indrė Stankūnė 2019-03-01 15:54:53
Rekomenduoju įmonę UAB "Berklis" kaip SEO specialisto profesijos mokymus. Mokymų metu lektorės Evelinos perteikiamos žinios praktiškos ir lengvai pritaikomos darbe.
Ačiū, mieloji, Indre!
Saulė 2019-01-16 16:21:41
Mokymai žemo lygio. Mokymo metodika kelerių metų ta pati, kaip lektorės pozicija-atmestina: "komentarai" juokingi ir bereikšmiai. Nuotoliniai kursai tik pinigų plovimas. Atsargiai rinkitės kursus! O fb profilyje matosi "sužvaigždėjimas", kad net asmeninius dalykus perkelia į darbinę plotmę, tuo parodydama tik savo "aukštą" lektorės savybę problemų sprendime. Ne tokiais pagrindais verslas daromas.
Giedre, kodėl pasivadinai taip gražiai "Saule", kai esi aferistė, norėjusi pasisavinti nemokamai mokymų pamokas? A? O dar dirbi baikų darželyje! Nuo šiol visi tėveliai tegu žino, visas švietimas, kad Giedrė Brazauskienė (Kauno lopšelis - darželis “Saulutė“ „Skruzdėliukų“ grupės Vyresnioji auklėtoja) yra aferistė ir dar šmeižikė. Labai patogu, ar ne? Pasimokyti, pavogti lektorės laiką, kompetenciją ir po to pyst pasakyti, grąžinkit pinigus? Esi aferistė, tave anksčiau ar vėliau identifikuos darželio tėveliai, kad tu juos ten seniai jau maudai mele. O patikėk, komentarų apie tavo aferizmą su visais mokymų stžudentais nepastokosim šimtais :)) Tegul visi sužino. "Saule", užges tavo saulė tuoj taip šlykščiai elgiantis. Kauno švietimo skyriui jau išsiųsta visa informacija apie tavo aferą ir jau ruošiama byla, kas mažai tau irgi nepasirodys. Tfiu, kad kur tokias "saules".
Marius 2016-09-16 09:16:46
Mokausi Seo online grupeje. Evelina nuostabiai aiskiai ir paprastai, suprantamai issaiskina visa tema. Visiems rekomenduoju!
Aš taip pat mokiausi Seo online grupėje ir pritariu išsakytai nuomonei! Rekomenduoju Seo mokymus Seo akademijoje http://www.seoakademija.lt.
Dar, tik įpusėjau mokytis, o žinių bagažas kaip ir prisipildė. Evelina Biliūnaitė puiki lektorė ir įkvepėja. Jei vis dar esi ieškojimų kelyje ką veikti, tai po šių SEO specialisto mokymų tikrai atrasi sau veiklą, kuri taps tavo pomėgiu bei pajamų šaltiniu.
Esu labai patenkinta. Dalyvauju www.seoakademija.lt mokymuose ir www.rasytojuakademija.lt mokymuose. Evelinai didelis AČIŪ. Ji tikras įkvėpimo šaltinis.
Mokiausi, , verslodaros, , projekte, tikrai padėjo susitvarkyti galvoje idėjas. Taip pat susipažinau su įmonės organizuojamais seo mokymais - labai aiškiai, kiekvienam suprantamai pateikiamos naujausios žinios, kurios padeda tapti matomai mano veiklai internete.Rekomenduoju
Dalyvavau seo praktiko ir verslodaros mokymuose. Likau patenkinta ir tikrai rekomenduočiau savo draugams!
Andrius Kulikauskas 2016-12-08 20:37:08
Tai gerbiamieji SEO specialistai - paaiškinkit, kam jūs tuomet spamą siuntinėjate, ir kokiais analitiniais įrankiais jūs nutarėte mums pasiūlyti "širdies dienoraštį"? Ir iš kur toks "įspūdingas" naujai iškeptų SEO specialistų - komentatorių "rišlumas"?
Bet, Dieve, iš kur tokių piktų žmonių, jau čia matyt visai nelaimingas visose gyvenimo srityse, kad eina ir kabinėjasi. Jau tokį tik grabas ištiesins......................
Evelina, ačiū jūsų visai komandai ir ypač Tau. Mūsų įmonė jau buvo sudėjus ginklus ties puslapio optimizacija, nuoširdžiai sakau, jau nebetikėjom iš vis, kad yra dar Lietuvoje kažkas, kas nuoširdžiai ir svarbiausia BALTAI paoptimizuotų tinklapį. Tikrai buvome ne iš lengvų klientų, tačiau tai kaip jūs viską sutvarkėte ir po šiai dienai esame top'e, esame dėkingi. Ačiū, kad ir mūsų komandos narį Raimondą apmokėte toliau prisižiūrėti patiems web puslapį. Rekomenduoju visiems ir rekomenduosiu. Ačiū. Pagarbiai Indrė M.
Esu dalyvavusi SEO AKADEMIJA mokymuose, gaunama teorija ir praktiniai pavyzdžiai labai aiškūs, gavome daug praktinių užduočių, kurie padėjo perprasti SEO veiksmus net ir nepatyrusiam ar su internetu nedraugaujančiam asmeniui. Esu labai dėkinga už perduotas visas žinias ir praktiškus patarimus mūsų svetainei.
GNTV laida "Žalias skonis"
2016-09-16 12:25:27 IP 78.60.168.162
Ne kartą esu dalyvavusi nuotoliniuose mokymuose, todėl drąsiai rašau, kad Berklio įmonės organizuojami mokymai pranoko visus mano lukescius. Verslodaros projektas nustebino savo apimti, o SEO mokymai pranoko visus lukescius. Dar mokymams nepasibaigus matau praktiskai kaip investicijos ima atsipirkti.Rekomenduoju kiekvienam, kuris rimtai ziuri ne tik i verslo kurima, bet ir i verslo optimizavima bei pletra. Dekui uz neribotas galimybes
Esu labai patenkinta Berklis, UAB organizuojamo seminaro SEO akademija, turinio, perteikiama informacija, konsultacijomis. Naudoju žinias praktiškai, kurios jau duodą rezultatą. Ačiū Evelina!
Dalyvavau Berklio organizuojamuose seminaruose. SEO akademija. Esu be galo patenkinta ir visiems rekomenduoju, kas nors kiek susijęs su internetu. Gavau tokį kiekį žinių, patarimų. Juos pritaikiusi, jau po keturių mėnesių mūsų įmonės e-shopas su savo raktiniais žodžiais buvo pirmame googlo paieškos puslapyje, pirmose pozicijose.
Taigi jeigu norite patys darytis SEO, būtinai ateikit į Berklio organizuojamus seminarus, o jeigu neturite patys laiko, tai patikėkite šį darbą Berkliui. Jų metodai tikrai veikia ir duoda ilgalaikį rezultatą.
Labai džiaugiuosi, kad atradau savo srities profus, viską aiškiai ir suprantamai paaiškino, o už sumokėtą seo darbą nesigailiu nei vieno euro, jūsų dėka esame google tope ir dar gavome pilnas ataskatas. Rekomenduoju jus visiems kam tikrai reikia seo paslaugos.
Pasipiktines 2016-08-11 10:33:13
nesikreipsiu, nes siuntineja spama. Jeigu geri specai, seo patys susitvarkytu
Ponas, Donatai Gerdauski, nereikia užsiimti šmeižtu, įveskite į Google "seo kursai" ir matysite, kad natūraliai esame TOP'e, o kiti, kurie net bando vesti seo kursus, išsiperka mokamą Google AdWords reklamą. Na, o apsilankius Jūsų UAB Gerdus rekvizitai.lt profilyje akivaizdžiai matome, kad jums prieš porą metų kažkas parašė analogišką komentarą apie spam'ą, jūs net nepasivarginote sukurti naujo teksto, nukopijavote nuo apie jus pačius parašytą komentarą, atėjote prie mūsų profilio įmonės ir apdergėte. Netepkite kitų tuo, kuo pats "kvepiate".
nesikreipsiu, nes siuntineja spama. Jeigu geri specai, seo patys susitvarkytu
SEO MAMA deka mes jau matomi anglijoje! ACIU!
kainos tai kosmines. net patyre seo specialistai ima zymiai maziau

White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
"TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius sprendimus. Šiandien ,,TAKA...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Veiklos sritys: dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...
Impress up
Adresas: Verkių g. 23-49, LT-08246 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Kokio pripažinimo už gerą darbą trokšta darbuotojai
Kokio pripažinimo už gerą darbą trokšta darbuotojai 06-25 16:36
Pripažinimas, kad darbuotojas gerai atliko savo darbą, — vienas geriausių ir pigiausių kolektyvą motyvuojančių priemonių. Tyrimai rodo, kad daugeliu atvejų, darbuotojams tereikia išgirsti paprastą...
Pačiame Klaipėdoje centre projektuojamas viešbutis
Pačiame Klaipėdoje centre projektuojamas viešbutis 06-25 16:35
Uostamiesčio centre, ant Danės upės kranto prie Biržos tilto projektuojamas 44 vietų viešbutis.

Kur atostogausite šią vasarą?

Oracle 56,74 +1,10%