Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Berklis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Berklis

Atsiliepimai apie Berklis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Berklis, UAB

Jurga 2021-02-12 13:58:22
Nu nenustoja durnelių ieškoti
Oho.
Reikes parasyt emaila i LT verslo foruma, numest linka i Malinausko video apsviest apie apgautus ir uzblokuotus zmones, nes turbut neturi zalio supratimo, kokia persona kvieciasi kaip praneseja. Manau jos greitai neliks praneseju sarase
Tomas 2021-01-18 12:30:37
Pasiskambinome i Imperio grupe - apie sia s*******o kontora girdi pirma karta, neapsigaukit melagingais komentarais.
Nu nenustoja durnelių ieškoti
Toliau durniu iesko
Imperio komanda 2021-01-05 17:17:19
Puikiai atliko paslaugas, stebime kiek daug piktų ir pavydžių konkurentų yra. Labai gaila, kad per tai Jums tenka eiti, Evelina. O paslaugas atliko nepriekaištingai, rekomenduojame. Kursai darbuotojams labai patiko, juolab toliau gauna testines konsultacijas. Su Naujais metais ir ačiū nuo mūsų įmonės.
OOOO, cia dar kazkas teigiamus komentarus raso, o gal tiesiog SAVININKE YRA APSIMETUS kitu vardu? APGAUTI TUKSTANCIAI ZMONIU, NERA PATENKINTU ir ka kalbet vien apie tai, kad SERTIFIKATAI YRA BEVERCIAI IR NEAKREDITUOTI.

Su siuo "sertifikatu", kurio dabar net NEATSIUNCIA - normalios imones jums pasiulys eit dirbt i TURGU, o ne normalia darbo vieta uzimt.

JEIGU ATEJAI CIA - REISKIA TU JAU ESI APMULKINTAS IR APGAUTAS, sekmes atgaut paleistus PINIGUS I ORA.

Bet nenusimink - SEO MAMA dabar uz tai gali vazinet PRABANGIU VISUREIGIU ir atostogaut kaip TU niekada NEATOSTOGAUSI, nes esi dundukas ar dunduke ir NEPASITIKRINAI atsiliepimu pries PIRKDAMA/S mokymus.

Tikiuosi, savo PAMOKA ismokai ir daugiau nepasimausi ant a******u.
Aidas 2020-10-03 13:08:07
DIPLOMAS NEAKREDITUOTAS. TOKIUS PATYS GALIT ATSISPAUSDINT INTERNETE.
Labas, koks tavo grupės mokymosi numeris buvo? Labai įdomu, nes man net sertifikato niekaip neatsiunčia ;D
Vadimas Maciulis
2021-01-16 19:24:21 IP 5lomatef
Oro pardaveja paziurekite video apie SEO eksperte.

Pardavineja SEO mokymus ir akivaizdziai pati nieko apie tai nenusimano, vien nuejus i jos puslapi matosi, kad jokiu SEO ten nekvepia, sarlatane ir tiek, kuri gali ziureti i akis ir meluoti.
Nustok tu apgaudinejus ir gąsdinus policija žmones jei nenori kad tai būtų nusiųsta aukščiau
Evelina, kada gi jau mane pasikvies policija kuriai perdavet mano informacija? Labai laukiu padalyvaut. Ar tavo placiai zinoma grasinimo taktika tuo ir pasibaigia?
Šaunuolė 2021-01-05 16:41:53
Labai tikslus aprašymas:) pasirašau ties kiekvienu žodžiu. video senai daryti, kai tuo tarpu Google per metus pakeičia vis 500 algoritmų. Moko to, kas senai nebenaudojama, susitelkia į smulkmenas ir neišdėsto tikrai svarbių dalykų. Visa svarbi informacija telpa į penkias skaidres, kurias ji sugeba pasakoti 1-1, 5 val.
Deja, dabar tenka persimokyti tai kituose kursuose, tai ką ji mokė.
Keisčiausia, kad ji save vadina dvasinga (kiekvienam mielam video apie tai primena studentams), bet sugeba tik karštai reaguoti į kiekvieną mažiausią kritiką ir teisintis dėl visko.
Nustok apgaudinėjus žmones apgavike dar mažai eur prisiemei
Vika 2020-10-07 21:05:15
Esu nusipirkusi SEO akademijos kursą ir jau beveik pati pabaiga tai ką aš galiu pasakyti:
1. Pamokos filmuotos 2018m. Tik apie fb mačiau buvo šių metų patalpintas video.
2. Video yra labai ištempti t.y. kalbama LABAI lėtai su LABAI dideliais tarpais tarp žodžių (žiurejau pamokas 1.25 arba 1.5 kartų pagreitintai). LABAI daug ne į temą apie gyvenimą, asmeninės istorijos ir pnš. Tai 2val pamoką būtų galima neskubant per 20min paaiškinti.
2.1 prie to pat paminėsiu jog esu iš tos pačios grupės kaip Rasa ir pamoka kur klausimas buvo neatsakytas taip pat buvo 2val ilgio ir pirmą valandą tos pamokos buvo visiškai ne į temą ir tik antroje val buvo apie tai kalbama. Taip kad lektorė galėjo arba atsakyti į klausimą arba duoti laiką nuo kurio žiūrėti video kur yra atsakymas o ne N kartų pakartot žiūrėkite pamoką ir dar UŽBLOLUOTI studentę dėl to.
3. Kursas galėtų vadintis ne SEO akademiją o kompiuterinis raštingumas pradedantiesiems su SEO prieskoniu. Visa info yra paviršutiniška ir daug laiko pasakojama kaip surasti ir kurį mygtuką paspausti svetainėje. Taip kad jeigu nesate įgudęs kompiuterio naudotojas šis kursas kaip tik jums.
4.. Namų darbus senai nustojau kelti, nematau tame prasmės nes visi "lektorės" komentarai būna vos kelių žodžių ar kokio vieno sakinio ir net nežinai ką galima daryti geriau, kur tobulėti arba kas buvo padaryta gerai. Dažniausiai matoma komentarai tokį kaip: supratote pamoką, šauniai padirbėta, parengėte gerai, Šaunuolis, teisingai ir t.t. žodžiu atsakymai kurie tinka visiems studentams prie visu namų darbų.
5. Naiviai tikėjausi jog tik pradžioj čia viskas taip basic ir vėliau bus rimtos pamokos, sudėtingesnės kur daugiau gilinsimės bet tos pamokos niekada neatėjo nors tinklapyje reklamuojama jog akademija tinka tiek žaliems tiek pažengusiems. Tai jeigu man visiškai naujai su SEO čia nėr ką veikti tai ką jau kalbėt apie tuos kurie kažką nusimano.
6. Palyginimui 30min pamoką išklausius pasigooglinau apie tai ir per 5min video pirmas 45sec daug aiškiau viską papasakojo negu per visą pamoką "lektorė" ir tada dar 4mim buvo naudinga info apie kurią net neužsiminta pamokoje (beje "lektorės" mokomas variantas yra mažiausiai naudos duodantis iš 3 išvardintų video).
7. Puslapius kurti mokoma webnode kur net lietuviškos parduotuvės neina padaryti (sistema neleidžia pakeisti mygtukų kalbos) o wordpress studentam naudoti išvis nerekomenduoja nes ten sudėtinga.
8. Kalbama apie SEO akademiją kaip apie mokymo įstaigą bet tas gaunamas sertifikatas ar diplomas yra visiškai nieko nevertas nes nėra akredituotas.

Tai vat tikrai 366€ į balą nes tuoj egzaminas o informacijos tokios kad dirbti kaip specialistu tikrai nesuteikė todėl sisiradau kitur mokintis ir per savaitę gal daugiau sužinojau negu SEO akademijoje per visą kursą.
Taip kad jeigu visiškai nesigaudote interneto erdvėje tikrai rekomenduoju nes paaiskins kaip kiekvieną mygtuką susirasti ir kaip facebook naudotis.
O visi kiti bėkit į priešingą pusę.

P.S. Vytaute kartais ne jūs vedate SEO akademijos renginius?
Deja, dabar tenka persimokyti tai kituose kursuose, tai ką ji mokė.
Sveiki, kas norėtų jungtis prie bendro ieškinio parašykite man į emailą.
Apeikite SEO Akademiją. Jokiais būdais niekada nesusigundykite šia nesąmone. Pinigai į balą. Mokymai, jei taip galima juos pavadinti, apie nieką, visiškai nulinės vertės. Arši ir nesąžininga "lektorė", nesugebanti priimti kritikos. Neapsigaukite!
EB 2020-12-30 21:06:38
Tas piktdziugiskumas
Nereik apgaudinėt žmonių ir nereiks čia verkt
Tas piktdziugiskumas
Gaila, kad Skirmantas anksčiau jos aferų nepaviešino, nes deja teko nusipirkt šituos mokymus ir išmest pinigus į orą. Bet gerai, kad vis tiek jos veikla demaskuota!!!
Tamsta mokytoja, kada tas policinkas atvaziuos?
Sveiki, tikrai nusvyliau mokymais ! Neverta niekam eiti ! pinigus grazino, visi kiti nepasimaukite ant kitu panasiu svetainiu, nes ji padarius dideli tinkla ;)
Pagarba Skirmantui Malinauskui, demaskuojant šarlatanus mulkintojus.
Artūras 2020-10-30 09:56:52
Visa tiesa apie SEO Akademija by Skirmantas Malinauskas: https://www.youtube.com/watch?v=3sc6en9Rdw0
Kai jau galvojau pats pasidalinti :D Tikiuosi žmonės iškels kolektyvinius ieškinius ir uždarys šią aferistę į belangę.
Jurga 2020-10-09 21:37:27
O man tavo nuomone tuo labiau neįdomi.
100 proc patvirtinu. Bėkit nuo šitos aferistės Evelinos Biliūnaitės!
UAB Berklis yra tobulas pavyzdys kaip neturint JOKIOS kompetencijos galima sėkmingai apgaudinėti žmones pardavinėjant orą. Jei afersitus žmonės vadina A********S - nėra dėl ko pykti. Įmonė - dugnas, verslas apie nieką ir dėl nieko.
Kamile 2020-10-07 11:43:37
Visiškai su Jumis sutinku. Aš irgi nesu Evelina, todėl nematyčiau problemų susitikti gyvai, bet šitie koliojimaisi internete ir toks aršus Evelinos puolimas yra baisu. Čia yra ir patyčios, psichologinis terorizavimas ir teisingai Evelina daro, kad eina su visais puolančiais į karą. Dabar dvigubai daugiau dėsiu pastangų į šiuos SEO kursus, nes tikrai jais tikiu ir nėra čia joks oro paradavinėjimas, o žinios, kurias ir nusipirkau. Tai kol jūs čia skųsitės ir koliositės aš daug mokysiuos ir garantuoju vieną dieną kaip ir Vytautė susikursiu galimybę dirbti pagal individualios veiklos pažymėjimą, teikiant SEO paslaugas.

Evelina, laikykitės! Tikrai yra Jūsų studentų, kurie palaiko Jus!!!
O man tavo nuomone tuo labiau neįdomi.
Pagaliau greitu metu užsidarys tokios šarlatanės ale SEO specialistės Evelinos Biliūnaitės įmonė Berklis.
Tai nieko daugiau kaip žmonių apgaudinėjimas, pinigų išviliojimas nesuteikiant paslaugų.
Evelina Biliūnaite grąžinkite pinigus nes jūsų sertifikatas netikęs ir niekur negalioja.
1. Pamokos filmuotos 2018m. Tik apie fb mačiau buvo šių metų patalpintas video.

O visi kiti bėkit į priešingą pusę.

P.S. Vytaute kartais ne jūs vedate SEO akademijos renginius?
Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba.
Vytautė 2020-10-07 12:55:26
Menkutis pastebėjimas: kai apima pyktis, tai padeda kvėpavimas ;)
Turbut rebefingas vadinasi.
Iš vis kokią teisę turi išmest žmogų iš grupės ale vadinama lektorė sumokejusiai tau 844eur.Tyletum geriau suglaudus ausis nerašius save teisinančių komentarų ir ilgų tekstų.
Jolita 2020-10-07 12:50:56
Man vienodai visiškai, kad nelaukėte “jus”
Menkutis pastebėjimas: kai apima pyktis, tai padeda kvėpavimas ;)
Vytautė 2020-10-07 12:04:17
Visų pirma, aš jums ne Tu, o antra nelaukiau atsakymų į savo komentarą, bet kaip matau net tiek nesugebate suvokti ;)
Man vienodai visiškai, kad nelaukėte “jus”
Jolita 2020-10-07 12:01:39
Mes dar pamatysim kas teisus, Vytaute.Nukentejusiųjų yra nemažai ir gali tu čia rašyt ką nori
Vytautė 2020-10-07 11:35:23
Ir dar vienas, tikiuosi paskutinis komentaras nuo manęs:

pateikite įstatymą, kuris draudžia neakredituotus seminarus, mokymus ir kitus kursus, kurių organizavimas užtraukia vienokią ar kitokią teisinę atsakomybę?

Tik prieš tai gerai išsimiegokite, nes tokio įstatymo nėra ir teks ilgai ieškoti.
Vytautė 2020-10-07 11:12:47
Jau supratau, kad žmonėms čia didelė paranoja ir kiekvienas teigiamas komentaras yra priimamas kaip Evelinos. Būtent todėl nematau tikslo čia rašyti ir dikutuoti su tokio siauro mąstymo asmenimis, gaila, kad negalima tiesiog paprastai prie komentarų uždėti jaustuką, kaip facebooke, nes tikrai juokinga...

Buvau pažadėjusi sau, kad daugiau neberašysiu, nes siauram protui niekada nesuprasti ir nematyti plačiau, bet negaliu ištverti tokių blevyzgų, kurios eina po mano komentarais.

Nejuokinkite žmonių dėl to akreditavimo ir pasidomėkite, kiek įvairiausių kursų galima nuspirkti internete, mokymų, seminarų, kalbų kursų, dropshipingo ir kitokių e-komercijos mokymų, kurie nėra akredituoti ir kai kurių net akredituotų studijų neegzistuoja jokioje nei aukštojo, nei kitokioje ugdymo įstaigoje. Žmonės, kurie sukaupia savo žinias, rengia mokymus ir jais dalijasi. SEO studijų taip pat nėra ir beveik visi mokymai, esantys internete nėra akredituoti. Jūsų net aukštojo mokslo diplomas nėra niekam reikalingas, jeigu turite kompetencijų, o reikalingas tik tam, kad pirmą darbo dieną formaliai pateiktumėte su dokumentais.
Pati turiu tik matematikos bakalaurą, buhalterinius kursus baigiau savarankiškai, neakredituotus beje, 10 metų dirbau tarptautinėjė įmonėje finansuose, kur reikalingos specifinės žinios, nes tai nėra lietuviška buhalterija, o įmonė yra didžiulė, todėl visi finansai ten suskirstyti į daugybę sričių. Vadovei pasiūlius kartu su ja stoti į finansų magistrą aš tiesiai paklausiau, ar man šis diplomas duos man profesinių žinių, reikalingų darbui šioje srityje, ar pagerins mano finansinę situaciją (padidės alga), ar jos manymu, mano turimų žinių trūksta mano pareigoms atlikti ir visi atsakymai buvo neigiami.

Ties tuo mūsų diskusija ir baigėsi. Nes aš nesiruošiu mokėti už mokslus, gaišti keletą metų savo brangaus laiko tam, kas neduoda jokių teigiamų pokyčių mano profesinei, finansinei gerovei. Yra daug daugiau žymiau labiau mane dominančių temų, kurias noriu mokytis ir gilinti, kurios duos man apčiuopiamą naudą, o ne kažkokį popierių, kurį nugrūsiu į giliausią stalčių!

Šiuo metu, pabaigusi Evelinos kursus, esu trečius metus motinystės atostogose ir dirbu su individualia veikla, nors galėjau seniai grįžti į darbą. Tačiau tik šių kursų dėka išdrįsau daryti tai, ko visada bijojau - dirbti savarankiškai! Jeigu jums svarbu popierius, ar galvojote, kad pabaigę seo kursus su tuo diplomu galėsite stoti į Harwardą, tai esate tik patys naivuoliai, kurie tikriausiai nelabai šiam gyvenime gaudosi ir nesuvokia, kaip veikia gyvenimas :)

O Evelinos reklamoje niekada nemačiau, kad ji sakytų, jog jie akredituoti, todėl kaltinti ją apgavyste yra absoliučiai beprotiška, nes visda galima pasitikrinti, ar mokymai yra akredituoti tam tikrame puslapyje. Jeigu net to nesugebate surasti ir įsitikinti, kur einate, tai kas dar gali būti kaltas už jus pačius? Tik k******i taip gali galvoti, o ne protaujantys žmonės ;)

Dar manau, kad niekas neturi teisės taip pulti ir žeminti kitą žmogų internete, labai gerai pasakė tame video Evelina, kad gatvėje niekas neateina ir nekolioja žmogaus visais žodžiais, o už tai gręsia atsakomybė, tai kodėl galite jaustis laisvai internete ir tai daryti, galvodami, kad esate neliečiami ir nebaudžiami. Įžeidinėjimai, komentarai, asmeninės žinutės, ar tai ne pakankama priežastis kreiptis į teisėsaugą? Žmogus turi šeimą, artimuosius, kurie eina į mokyklas, darbus, kuriems daroma žala.

Taip kad neberašykit man atsakymų, nes man neįdomi supuvusios visuomenės nuomonė! O jeigu norite kažką pasakyti ir įsitikinti, kad nesu Evelina, parašykit ir susitikime asmeniškai, galėsite koliotis į akis, interneto drąsuoliai :)

Evelina, laikykitės! Tikrai yra Jūsų studentų, kurie palaiko Jus!!!
Ir dar vienas, tikiuosi paskutinis komentaras nuo manęs:

Jurgita 2020-10-06 18:57:55
Kaip galima teikti kursus neturint akreditacijos.jums žmones atrodo šiaip perka kursus tik noredami pasiklausyti??jie tik tam moka tokius pinigus??
O kaip manote, tie, kurie veda įvairius mezgimo, nėrimo kursus ir kitus panašius kursus, kokią manote jie akreditaciją ir kokiame universitete yra įgiję?

Jeigu ateisite išmokti megzti ir jums pasirodys nuobodu, jūs irgi kreipsitės į vartotojų teises šaukdama, kad tai a*******i ir nieko jūsų neišmokė, nes jūsų rankos iš užpaklaio auga ir tiesiog nemokate laikyti virbalų? Nu nebesifazorinkit daugiau... ar tik vieną frazę temokate šioje situacijoje?

Kamile 2020-10-06 19:13:39
Nerašykite mano vardo “Kamile”, nes aš nesu Evelina. Ar tikrai čia jau tokie dideli pinigai, kai padalinat iš 5 mėn.? Ypač jei pirkti su nuolaida ir ten gaunasi apie 400€? Pažiūrėkit į kainas... į vienos dienos konferencijà bilietas gali kainuoti iki 200€ ar dar daugiau... tai nelabai suprantu, kodėl visiems užkliūva ta “didelė” kaina. Aš nebaigiau dar kursų ir jau dabar labai daug sužinojau naujų dalykų. Keiskit darbdavį, jeigu iš jūsų reikalauja tik popieriuko, o ne žinių. Man nesvarbu popieriukas, o ieškau SEO žinių.
Kiek jus teisi nuspręs vartotojų teisių tarnyba ne jus
Gąsdina su policija, rašinėja į el. paštą nesąmones.Greičiausiai iš Drąsos kelio parcijos..
Jurgita 2020-10-06 18:46:50
Žinot “Kamile” žmones moka pinigus ir gana nemažus ir nenori gauti tiesiog beverčio niekur darbdavių nepripažįstamo popieruko.Niekas neina į kursus tik šiaip paklausyti ar iš neturėjimo ką veikti
Kamile 2020-10-06 16:53:22
Šiuo metu mokausi kursuose ir man jie labai patinka. Tikrai man niekas nesumokėjo už teigiamą komentarą. Kodėl man jie patinka? Todėl, kad apie SEO nežinojau iki kursų nieko, ieškojau koncentruotis medžiagos vienoje vietoje ir jau dabar žinau, kad pasibaigus kursams, o gal ir jų metu domėsiuosi savarankiškai ir ieškosiu daugiau medžiagos internete anglų kalba. Tikrai registruodamasi į kursus nesitikėjau, kad juos pabaigusi iš karto gausiu daugybę užsakymų ir pajamos pakils iki n tūkstančių per mėnesį. Bet man tai patinka, įdomu ir žiūrėsiu, kas iš to gausis. Neteisinga Eveliną taip pulti, nes ji tikrai nieko nemeluoja ir bent jau aš niekur ir nemačiau parašyta, kad sertifikatas akredituotas Švietimo ir Mokslo Ministerijos. Jei atėjot turėdami žinių, tai suprantu, kodėl jums čia nepatinka. Bet iš kursų aprašymo tikrai aišku, kad čia daugiau tiems, kurie neturi jokių žinių SEO srityje.:)
Viktorija 2020-10-05 23:37:32
Vytaute, tikrai labai miela, kad gyni Eveliną, bet tikriausiai kiekvienas turime savo nuomonę apie kursus ir nieko blogo, kad tavoji yra gera. Gal tik kiek įdomiai atrodo, kad aršiai gyni ponią Eveliną, kuri savo išmonę visu gražumu parodė Rūtos laidoje (į kurią, beje, pati ir pasiprašė).
Pripažinkim tiesą, ta laida tikrai Eveliną parodė ne iš gražiosios pusės ir ne todėl, kad ją ten bandė suvaryti, tiesiog žmogus ėjo į laidą, kad garsiai pareikštų, kad visiems komentatoriams ir Skirmantui Malinauskui skelbs karą. Na, atsiprašau, bet koks turi būti neadekvatus savo srities specialistas, kad negali susitaikyti su neigiama nuomone?
Visi dirbam vienokį ar kitokį darbą, išgirstam visokių nuomonių, bet žmonėms, kurie yra nusistatę prieš tai ką mes darome, elgiamės ar panašiai, pasakome ačiū, stengsimės būti geresni ir keliaujame toliau. O jeigu vis dėlto atsiranda begalės besiskundžiančių žmonių, galbūt vertėtų atsigręžti į save ir pasvarstyti kas yra negerai.
Ji deklaruoja, kad iš jos sklinda teigiama energija (gal ne konkrečiai jos žodžiai, bet kažkas panašaus), bet kiek žmonių bijo pasakyti savo nuomonę, kas šioje teisinėje valstybėje dar nėra uždrausta, nes yra įbauginti Evelinos ant tiek stipriai, kad net iš esmės galima teigti, kad ta moteris iš žmonių atima žodžio laisvę. Ką jau kalbėti, kad viena Evelinos studenčių per taip jūsų mylimą lektorę prarado darbą.
Ji laidoje negalėjo įvardinti nė vieno mokinio, kuris pasiekė aukštumų jos mokomoje srityje ir pagal kontekstą tikrai neatrodo, kad moteris, kuri vienu metu "moko" apie 200 studentų, gali viską spėti laiku, tai apie kokį mes bendravimą uždaroje grupėje galime kalbėti? Gynėsi ponia Evelina, kad niekas nekalba apie tuos studentus, kurie įkelia darbus paskutinę naktį, na, tikriausiai tokie studentai net ir nesupyktų jei jų darbai būtų nepatikrinti. Labiau gaila tų studentų, kurie mokosi ir visus namų darbus darbo tą pačią savaitę, kai būna įkeltas įrašas, bet komentarų sulaukia likus dienai iki egzamino.

Labai šaunu, kad dirbti darbą pagal Evelinos programą, bet mes ne visi ėjome į kursus tikėdami tomis pasakomis apie BMW ir darbą iš namų, kai kurie ėjo praplėsti savo žinias, bet pamokos buvo tokios nuobodžios (nekalbu už kitus, tik už save), kad užmigti būtų galima milijonus kartą, o pati informacija žinoma. Tai kokia turi būti kosmiškai nuostabi reklama, kad pritraukti net įvairiausius mokslus baigusius žmones, kurie ir taip daug ką toje srityje žino?

Visko ko mes norime, kad liktų mažiau apgautų žmonių. Kiekvienas turi teisę rinktis ką jam daryti gyvenime, bet šioje situacijoje norisi, kad bent jau aprašymai apie kursus būtų adekvatūs ir neprasilenkiantys su realybe. Tuomet gal ir daugiau patenkintų studentų liktų, kurie rekvizituose paliktų ne 1 žvaigždutės įvertinimą iš 10. O iš dėstytojos norėtųsi normalaus bendravimo su žmonėmis, kurie bent kiek nesutinka su jos nuomone. Evelina kažką kalba apie konfliktus, neigiamas emocijas ir pan., bet gyvenime yra tokia labai paprasta taisyklė, kaip šauksi, taip atsilieps. Tie visi Evelinos grasinimai atsisuko prieš ją pačią, tai matyt vis dėlto, pas pačią nėra jau tokia teigiama energija ir aplinka, kad tenka dorotis su tokiomis situacijomis.
Viktorija 2020-10-05 23:37:32

Viktorija, na nepykite, bet dabar ši neigiama nuomonė tikrai pavirto i agresyvų puolimą. Jūs patys čia skatinate jungtis žmones į kolektyvinius ieškinius, tai nelabai suprantu, kodėl tikitės, kad Evelina nieko nedarys ir klusniai tik klausys aršios kritikos.:))
Vytautė 2020-10-05 17:21:41
Tai kad ten viena janutienė draskėsi, kaip į užpakalį įkirpta be jokios etikos ir profesionalumo, savo laidą savo žiūrovams reprezentuojanti su kamufliažiniu treningu :/

Manau labai gerai, kad ši laida išėjo, nes viskas labai gerai pasimatė ir atsisuko tik prieš pačią janutienę, kuri taip čia per visus kanalus transliavo, kokia bus gera laida, o gavosi atvirkščiai ;) Dar kartą pasitvirtino faktas, kad joks aukštasis ar net keli išsilavinimai neišmokins etikos ir moralės.

Vytautė 2020-10-05 17:21:41

Kai esi dvasios ubagas, tai joks universitetas nepridės ;)
Negi negeda pardavinėti neakredituotus kursus ir taip apgaudineti žmones.Sarmatos turetumete vadinama lektore.
Vel sau gerus komentarus rašaisi ale Vytaute pasimate visas gražumas tavo
Rasa 2020-10-05 09:23:07
Evelina dar kartą atskleidė savo kompetencijas visu gražumu Rūtos Janutienės laidoje, pažiūrėti galite čia

Tiek pripasakojo visko, kad grasindama advokatu, bandė priversti Rūtą neparodyti laidos! :)
Matyt bandė pasiguosti, tačiau viskas atsisuko prieš ją pačią.
Evelina, nustokite pagaliau meluoti! Jūs pati išprovokavote tą konfliktą grupėje! Aš jums aiškiai atsakiau, kad pamoką žiūrėjau, bet toliau to paties kamantinėjote ir vis tiek kaltinote nežiūrėjus pamokos! Ir taip, elektroniniu paštu siunčiau tą klausimą prieš tai, nes maniau bus greičiau, mačiau kaip kaba grupėje kitų studentų neatsakyti klausimai. Vėliau pridėjau printscreen užduoties, nes buvau pamiršus. Tai ar čia terorizavimu jūs skaitote???
Manau greičiau terorizavimas yra studentės, prisiuntus jai 12 asmeninių balso žinučių!

P.S. Visi, nukentėję nuo kursų, gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Žirmūnų g. 54B, LT-09100 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; gamyba; grafika, dizainas; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Adresas: Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...

Kaip pamatuoti paramos verslui priemonių naudą
Kaip pamatuoti paramos verslui priemonių naudą 03-03 03:38
Apie kaštų ir naudos vertinimo svarbą viešajame sektoriuje bendrai bei pagalbos verslui priemonių kūrime konkrečiai, kalbėjau ankstesnėse nuomonėse.
Europinis geležinkelis "Rail Baltica" – reikšmė Lietuvai ir regionui
Europinis geležinkelis "Rail Baltica" – reikšmė Lietuvai ir regionui 03-03 03:32
Istoriškai susiklostė, kad Lietuvoje buvo nutiesta ir naudojama plačioji 1520 mm pločio geležinkelio vėžė. Tačiau keičiantis geopolitinei situacija ir krovinių srautų kryptims tapo aišku, kad...
Renovacijai ieško atspirties taško
Renovacijai ieško atspirties taško 03-02 22:13
Renovacija Lietuvoje taip ir neįgavo planuoto pagreičio: ypatingo entuziazmo nerodo nei gyventojai, į tokius darbus per petį žvelgia ir dauguma statybos bendrovių. Pastarosios kaip vieną iš...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Citigroup 69,54 +5,56%
Starbucks 106,87 -1,07%