Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Berklis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Berklis

Atsiliepimai apie Berklis, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Berklis, UAB

Esu iš pačios pirmos Evelinos grupės, todėl pas mus buvo gyvi mokymai ir aš tuos laikus prisimenu šiltai. Nedalyvavau SEO klube, todėl negaliu jo komentuoti. Bet iš tų kursų naudojau daug medžiagos. Mano manymu Evelinos stiprioji pusė - ji moka kalbėti apie sudėtingus dalykus paprasta kalba. Tais laikais mums siūloma medžiaga buvo pritaikoma. Man patiko, kad buvo konkrečios instrukcijos, ką ir kaip daryti. Nereikėjo ieškoti papildomai informacijos internete, žiūrėti filmukus youtube ir mokytis savarankiškai. Niekada negirdėjau tokių frazių, kaip "paieškosiu", "pasitikslinsiu", "dabar negaliu atsakyti, kodėl" ir panašiai, kaip tai gali išgirsti kitur. Dėl namų darbų netgi gaudavome velnių, kad nepadarydavome arba darydavome juos atmestinai. Žinoma, nuo laiko teko gilinti žinias, už nugaros jau 8 projektai ir kažko pastoviai mokausi iki šiol. Bet tai yra normalu. Bent jau man Evelina įdiegė norą gilintis į šią sritį. Taip, galima rasti informaciją internete. Dabar viską galima rasti ir tuomet apskritai galvoji, kam tie kursai? Man jie tiesiog sutaupė laiką ir padėjo susisteminti žinias. Neturėjau tikslo tapti SEO specialiste, nieko išvis nežinojau apie tai. Žinių reikėjo dėl svetainės darbovietėje ir aš tikrai viską sėkmingai pritaikiau. Tiesiog teko dalyvauti ir garsių kompanijų organizuojamuose mokymuose Lietuvoje, kur 50 proc. informacijos turi ieškotis pats. Bet tokia, kaip jie tai vadina, metodologija. Tvarka yra tvarka. Taigi, kiekvienam ir kiekvienai patarčiau tiesiog įsivertinti, ko nori, pasikalbėti prieš mokymus su lektoriais ir priimti geriausią sau sprendimą.
Nerekomenduoju turėti reikalų su šia įmone. Baigiau Evelinos SEO akademiją ir naiviai patikėjau, kad jos SEO klubas yra aktyvus ir veikiantis. Susimokėjau už SEO klubą (SEO club) pinigus (metinė narystė 121 eur) ir nuo 2020 m. rugpjūčio mėnesio iki 2022 m. sausio mėnesio nevyko absoliučiai jokių veiklų ir žadėtų rytmečių su potencialiais klientais. 2022 m. pareikalavo iš naujo susimokėti už dalyvavimą. Nesusimokėjus be perspėjimo išmetė iš klubo. Patarimai pateikiami paviršutiniški, kuriuos galima rasti Google. SEO akademijoje pateikiama pasenusi ir niekur nebenaudojama informacija (2020 m. baigti kursai).
Kas yra Seo specialistas? Kokias funkcijas atlieka? Ir ar tikrai visa vartotojui informacija gali būti pateikiama ir generuojama nemokamai ? Vieni daugiau, kiti mažiau žinome kas tai yra Seo. SEO - tai procesas, kurio tikslas yra padidinti vartotojų srautą Jūsų svetainėje iš google organinės paieškos. Seo yra vidinis ir išorinis. Ne kiekvienas pasakys kokias funkcijas atlieka, bet koks tai yra projektas tikriausiai visi atsakys. Nes kompiuterinio raštingumo mokomi vaikai nuo pirmos klasės. Kas nežino, socialinių tinklų ir paieškos svetainių tikriausiai neturi ir interneto ir jiems tokio poreikio išvis nėra. Bet tai yra procentais vienetai. Net mūsų Lietuvos pensininkai žino kas yra paieška, ir kaip naudotis socialiniais tinklais. Jau 2008m buvo nemažai diskutuota apie socialines erdves, naujų socialinių erdvių atsiradimą ir interneto pliusus ir minusus. Kas laukia ateityje, ir ką pasieksime. Visų šių kompiuterinių raštingumų daugiau ar mažiau mokėmės visi. Prie šių technologijos laikų didžioji dauguma mokame naudotis ne tik kompiuteriu, bet ir kitomis programomis. O jei kyla klausimai yra aiškus DUK kur ir paaiškina kaip naudotis ir atrasti informaciją. Kai skaičiau apie kursus tikėjausi įgyti daugiau žinių, bei įgyti Seo specialisto vardą bei naudingą įrodantį dokumentą. Aprašymas neatitiko kursų. Tokia informacija yra nemokamai pateikiama internete, ir naujo dviračio nereikia išradinėti. Kaip valdyti paskyras arba raktažodžiai ir t.t. Visa pateikta Seo mamos informacija yra pateikiama nemokamai internete, ir tam daug vargo ar paieškos nereikia. Įrašai yra įkelti seni, o atnaujinti datą nėra sudėtinga. Seo yra daug plačiau pažengusi nei teikiama šiose mokymuose. Tai kas buvo pateikta yra visiškai nereikšminga. Tokią informaciją galima sukonspektuoti į vieną paskaitą. Paskaitas prasukinėjau nes pusę paskaitos reikia klausyti apie jos gyvenimo įvykius, bei kas ką pasakė (Vartotojui įsigijus paslaugą neįdomu klausyti informacijos paskalų lygio). Galėčiau rašyti ir rašyti aptardama kiekvieną paskaitą, nes net man neturint Seo išsilavinimo ir paklausius jos kursų informacijos žinau daug daugiau. Nes prie šių dienų technologijų ir socialinių tinklų sklaidos informacija yra pateikiama daug platesnė. Prieikime smagiausią dalį EGZAMINAS - visiškai netinka pateikti egzaminą word formate. Tai parodė visišką ne kompetencija. Tuo labiau kad toks produktas. Jei taip mėgstama nemokamos programos, tikrai buvo galima surasti programą kurioje ir turėjo vykti egzaminas. Kaip vadinamas egzaminas, taip pagal tokį lygį ir atsakymus pateikiau. Nebenoriu daugiau ir plėstis, tik galiu pasakyti. Labai gaila išleistų pinigų, nes nei gavau tikros informacijos. Nei galėsiu panaudoti pažymėjimą kur. Normalus darbdavys tokio pažymėjimo nepripažins, o normalus klientas pažiūrėjęs pažymėjimą ką baigei nusijuoks. Tad mano atsiliepimas yra, net nežiūrėti į tą pusę. Nes bus tik prarasti pinigai.... Tad labai gaila vėjui paleistų pinigų... Ir žinau, kad ji dabar mane užblokuos, ir sakys, kad auka. Bet man labai įdomu būtų pateikti visą medžiagą vartotojų teisėms ir kitoms institucijoms, nes sulaukusi vadinamo egzamino word formatu supratau, kad tikrai nesu viena tokia. Ir mano baimės bei laukimas kad žiauriai susimoviau įsigijus šiuos kursus pasitvirtino. Mokymų ir t.t. ir spėju būčiau visiškai teisi. Dar kartą labai gaila vėjui paleistų pinigų ir kad prieš pirkdama kursus neskaičiau tikrų atsiliepimų....
Nepirkite kursų iš šios įmonės, būsite apgauti.
Seo akademijos sertifikatas negaliojantis nekiškit pinigų į balą.Vėl facebooke ieško durnelių į grupę
Vika 2020-10-07 21:05:15
Esu nusipirkusi SEO akademijos kursą ir jau beveik pati pabaiga tai ką aš galiu pasakyti:
1. Pamokos filmuotos 2018m. Tik apie fb mačiau buvo šių metų patalpintas video.
2. Video yra labai ištempti t.y. kalbama LABAI lėtai su LABAI dideliais tarpais tarp žodžių (žiurejau pamokas 1.25 arba 1.5 kartų pagreitintai). LABAI daug ne į temą apie gyvenimą, asmeninės istorijos ir pnš. Tai 2val pamoką būtų galima neskubant per 20min paaiškinti.
2.1 prie to pat paminėsiu jog esu iš tos pačios grupės kaip Rasa ir pamoka kur klausimas buvo neatsakytas taip pat buvo 2val ilgio ir pirmą valandą tos pamokos buvo visiškai ne į temą ir tik antroje val buvo apie tai kalbama. Taip kad lektorė galėjo arba atsakyti į klausimą arba duoti laiką nuo kurio žiūrėti video kur yra atsakymas o ne N kartų pakartot žiūrėkite pamoką ir dar UŽBLOLUOTI studentę dėl to.
3. Kursas galėtų vadintis ne SEO akademiją o kompiuterinis raštingumas pradedantiesiems su SEO prieskoniu. Visa info yra paviršutiniška ir daug laiko pasakojama kaip surasti ir kurį mygtuką paspausti svetainėje. Taip kad jeigu nesate įgudęs kompiuterio naudotojas šis kursas kaip tik jums.
4.. Namų darbus senai nustojau kelti, nematau tame prasmės nes visi "lektorės" komentarai būna vos kelių žodžių ar kokio vieno sakinio ir net nežinai ką galima daryti geriau, kur tobulėti arba kas buvo padaryta gerai. Dažniausiai matoma komentarai tokį kaip: supratote pamoką, šauniai padirbėta, parengėte gerai, Šaunuolis, teisingai ir t.t. žodžiu atsakymai kurie tinka visiems studentams prie visu namų darbų.
5. Naiviai tikėjausi jog tik pradžioj čia viskas taip basic ir vėliau bus rimtos pamokos, sudėtingesnės kur daugiau gilinsimės bet tos pamokos niekada neatėjo nors tinklapyje reklamuojama jog akademija tinka tiek žaliems tiek pažengusiems. Tai jeigu man visiškai naujai su SEO čia nėr ką veikti tai ką jau kalbėt apie tuos kurie kažką nusimano.
6. Palyginimui 30min pamoką išklausius pasigooglinau apie tai ir per 5min video pirmas 45sec daug aiškiau viską papasakojo negu per visą pamoką "lektorė" ir tada dar 4mim buvo naudinga info apie kurią net neužsiminta pamokoje (beje "lektorės" mokomas variantas yra mažiausiai naudos duodantis iš 3 išvardintų video).
7. Puslapius kurti mokoma webnode kur net lietuviškos parduotuvės neina padaryti (sistema neleidžia pakeisti mygtukų kalbos) o wordpress studentam naudoti išvis nerekomenduoja nes ten sudėtinga.
8. Kalbama apie SEO akademiją kaip apie mokymo įstaigą bet tas gaunamas sertifikatas ar diplomas yra visiškai nieko nevertas nes nėra akredituotas.

Tai vat tikrai 366€ į balą nes tuoj egzaminas o informacijos tokios kad dirbti kaip specialistu tikrai nesuteikė todėl sisiradau kitur mokintis ir per savaitę gal daugiau sužinojau negu SEO akademijoje per visą kursą.
Taip kad jeigu visiškai nesigaudote interneto erdvėje tikrai rekomenduoju nes paaiskins kaip kiekvieną mygtuką susirasti ir kaip facebook naudotis.

P.S. Vytaute kartais ne jūs vedate SEO akademijos renginius?
Labai taiklios įžvalgos. Ir aš ale baigiau jos kursus, buvo žiauriai sunku išlaikyti dėmesį žiūrint, nes kalbėdavo monotoniškai, nekoncentruotai, dar tas balso tembras migdantis. Tikrai daug laiko gaišta mygdtukų spaudinėjimui. Dar nepamenu ar grupėje kažkas klausė ar vienam video rodė, bet minėjo kad šiam darbui nereikia anglų kalbos. Taigi kosmosas, tai privaloma, kaip kitaip jei esi specialistas šios srities seksi naujienas! Sedžiu dabar Udey kursuose ir tik dabar suprantu kokios ten senienos pas Eveliną. Visai žaliam gal ir nieko, kažkokių žinių duos tikrai, bet laiko sanaduos + gautos žinios bus labai neefektyvios. P.S Malinausko video tikrai buvo dalis tiesios, bet kai kur gal ir perspausta. Čia manau yra vienas iš marketingo strategijų ką ji daro :) beja jos seo akademija tikrai eina į aukštumas, jei skaidrėsė būna uždėtas linkas į jos vieną iš puslapių, kuris net ne į temą. Tai ir krauna lankytojų srautą.
Jurga 2021-02-12 13:58:22
Nu nenustoja durnelių ieškoti
Oho.
Reikes parasyt emaila i LT verslo foruma, numest linka i Malinausko video apsviest apie apgautus ir uzblokuotus zmones, nes turbut neturi zalio supratimo, kokia persona kvieciasi kaip praneseja. Manau jos greitai neliks praneseju sarase
Tomas 2021-01-18 12:30:37
Pasiskambinome i Imperio grupe - apie sia s*******o kontora girdi pirma karta, neapsigaukit melagingais komentarais.
Nu nenustoja durnelių ieškoti
Toliau durniu iesko
Imperio komanda 2021-01-05 17:17:19
Puikiai atliko paslaugas, stebime kiek daug piktų ir pavydžių konkurentų yra. Labai gaila, kad per tai Jums tenka eiti, Evelina. O paslaugas atliko nepriekaištingai, rekomenduojame. Kursai darbuotojams labai patiko, juolab toliau gauna testines konsultacijas. Su Naujais metais ir ačiū nuo mūsų įmonės.
OOOO, cia dar kazkas teigiamus komentarus raso, o gal tiesiog SAVININKE YRA APSIMETUS kitu vardu? APGAUTI TUKSTANCIAI ZMONIU, NERA PATENKINTU ir ka kalbet vien apie tai, kad SERTIFIKATAI YRA BEVERCIAI IR NEAKREDITUOTI.

Su siuo "sertifikatu", kurio dabar net NEATSIUNCIA - normalios imones jums pasiulys eit dirbt i TURGU, o ne normalia darbo vieta uzimt.

JEIGU ATEJAI CIA - REISKIA TU JAU ESI APMULKINTAS IR APGAUTAS, sekmes atgaut paleistus PINIGUS I ORA.

Bet nenusimink - SEO MAMA dabar uz tai gali vazinet PRABANGIU VISUREIGIU ir atostogaut kaip TU niekada NEATOSTOGAUSI, nes esi dundukas ar dunduke ir NEPASITIKRINAI atsiliepimu pries PIRKDAMA/S mokymus.

Tikiuosi, savo PAMOKA ismokai ir daugiau nepasimausi ant a******u.
Aidas 2020-10-03 13:08:07
DIPLOMAS NEAKREDITUOTAS. TOKIUS PATYS GALIT ATSISPAUSDINT INTERNETE.
Labas, koks tavo grupės mokymosi numeris buvo? Labai įdomu, nes man net sertifikato niekaip neatsiunčia ;D
Vadimas Maciulis
2021-01-16 19:24:21 IP 5lomatef
Oro pardaveja paziurekite video apie SEO eksperte.

Pardavineja SEO mokymus ir akivaizdziai pati nieko apie tai nenusimano, vien nuejus i jos puslapi matosi, kad jokiu SEO ten nekvepia, sarlatane ir tiek, kuri gali ziureti i akis ir meluoti.
Nustok tu apgaudinejus ir gąsdinus policija žmones jei nenori kad tai būtų nusiųsta aukščiau
Evelina, kada gi jau mane pasikvies policija kuriai perdavet mano informacija? Labai laukiu padalyvaut. Ar tavo placiai zinoma grasinimo taktika tuo ir pasibaigia?
Šaunuolė 2021-01-05 16:41:53
Labai tikslus aprašymas:) pasirašau ties kiekvienu žodžiu. video senai daryti, kai tuo tarpu Google per metus pakeičia vis 500 algoritmų. Moko to, kas senai nebenaudojama, susitelkia į smulkmenas ir neišdėsto tikrai svarbių dalykų. Visa svarbi informacija telpa į penkias skaidres, kurias ji sugeba pasakoti 1-1, 5 val.
Deja, dabar tenka persimokyti tai kituose kursuose, tai ką ji mokė.
Keisčiausia, kad ji save vadina dvasinga (kiekvienam mielam video apie tai primena studentams), bet sugeba tik karštai reaguoti į kiekvieną mažiausią kritiką ir teisintis dėl visko.
Nustok apgaudinėjus žmones apgavike dar mažai eur prisiemei
Vika 2020-10-07 21:05:15

P.S. Vytaute kartais ne jūs vedate SEO akademijos renginius?
Deja, dabar tenka persimokyti tai kituose kursuose, tai ką ji mokė.
Sveiki, kas norėtų jungtis prie bendro ieškinio parašykite man į emailą.
Apeikite SEO Akademiją. Jokiais būdais niekada nesusigundykite šia nesąmone. Pinigai į balą. Mokymai, jei taip galima juos pavadinti, apie nieką, visiškai nulinės vertės. Arši ir nesąžininga "lektorė", nesugebanti priimti kritikos. Neapsigaukite!
EB 2020-12-30 21:06:38
Tas piktdziugiskumas
Nereik apgaudinėt žmonių ir nereiks čia verkt
Tas piktdziugiskumas
Gaila, kad Skirmantas anksčiau jos aferų nepaviešino, nes deja teko nusipirkt šituos mokymus ir išmest pinigus į orą. Bet gerai, kad vis tiek jos veikla demaskuota!!!
Tamsta mokytoja, kada tas policinkas atvaziuos?
Sveiki, tikrai nusvyliau mokymais ! Neverta niekam eiti ! pinigus grazino, visi kiti nepasimaukite ant kitu panasiu svetainiu, nes ji padarius dideli tinkla ;)
Pagarba Skirmantui Malinauskui, demaskuojant šarlatanus mulkintojus.
Artūras 2020-10-30 09:56:52
Visa tiesa apie SEO Akademija by Skirmantas Malinauskas: https://www.youtube.com/watch?v=3sc6en9Rdw0
Kai jau galvojau pats pasidalinti :D Tikiuosi žmonės iškels kolektyvinius ieškinius ir uždarys šią aferistę į belangę.
Jurga 2020-10-09 21:37:27
O man tavo nuomone tuo labiau neįdomi.
100 proc patvirtinu. Bėkit nuo šitos aferistės Evelinos Biliūnaitės!
UAB Berklis yra tobulas pavyzdys kaip neturint JOKIOS kompetencijos galima sėkmingai apgaudinėti žmones pardavinėjant orą. Jei afersitus žmonės vadina A********S - nėra dėl ko pykti. Įmonė - dugnas, verslas apie nieką ir dėl nieko.
Kamile 2020-10-07 11:43:37
Visiškai su Jumis sutinku. Aš irgi nesu Evelina, todėl nematyčiau problemų susitikti gyvai, bet šitie koliojimaisi internete ir toks aršus Evelinos puolimas yra baisu. Čia yra ir patyčios, psichologinis terorizavimas ir teisingai Evelina daro, kad eina su visais puolančiais į karą. Dabar dvigubai daugiau dėsiu pastangų į šiuos SEO kursus, nes tikrai jais tikiu ir nėra čia joks oro paradavinėjimas, o žinios, kurias ir nusipirkau. Tai kol jūs čia skųsitės ir koliositės aš daug mokysiuos ir garantuoju vieną dieną kaip ir Vytautė susikursiu galimybę dirbti pagal individualios veiklos pažymėjimą, teikiant SEO paslaugas.

Evelina, laikykitės! Tikrai yra Jūsų studentų, kurie palaiko Jus!!!
O man tavo nuomone tuo labiau neįdomi.
Pagaliau greitu metu užsidarys tokios šarlatanės ale SEO specialistės Evelinos Biliūnaitės įmonė Berklis.
Tai nieko daugiau kaip žmonių apgaudinėjimas, pinigų išviliojimas nesuteikiant paslaugų.
Evelina Biliūnaite grąžinkite pinigus nes jūsų sertifikatas netikęs ir niekur negalioja.

P.S. Vytaute kartais ne jūs vedate SEO akademijos renginius?
Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba.
Vytautė 2020-10-07 12:55:26
Menkutis pastebėjimas: kai apima pyktis, tai padeda kvėpavimas ;)
Turbut rebefingas vadinasi.
Iš vis kokią teisę turi išmest žmogų iš grupės ale vadinama lektorė sumokejusiai tau 844eur.Tyletum geriau suglaudus ausis nerašius save teisinančių komentarų ir ilgų tekstų.
Jolita 2020-10-07 12:50:56
Man vienodai visiškai, kad nelaukėte “jus”
Menkutis pastebėjimas: kai apima pyktis, tai padeda kvėpavimas ;)
Vytautė 2020-10-07 12:04:17
Visų pirma, aš jums ne Tu, o antra nelaukiau atsakymų į savo komentarą, bet kaip matau net tiek nesugebate suvokti ;)
Man vienodai visiškai, kad nelaukėte “jus”
Jolita 2020-10-07 12:01:39
Mes dar pamatysim kas teisus, Vytaute.Nukentejusiųjų yra nemažai ir gali tu čia rašyt ką nori
Vytautė 2020-10-07 11:35:23
Ir dar vienas, tikiuosi paskutinis komentaras nuo manęs:

pateikite įstatymą, kuris draudžia neakredituotus seminarus, mokymus ir kitus kursus, kurių organizavimas užtraukia vienokią ar kitokią teisinę atsakomybę?

Tik prieš tai gerai išsimiegokite, nes tokio įstatymo nėra ir teks ilgai ieškoti.
Vytautė 2020-10-07 11:12:47
Jau supratau, kad žmonėms čia didelė paranoja ir kiekvienas teigiamas komentaras yra priimamas kaip Evelinos. Būtent todėl nematau tikslo čia rašyti ir dikutuoti su tokio siauro mąstymo asmenimis, gaila, kad negalima tiesiog paprastai prie komentarų uždėti jaustuką, kaip facebooke, nes tikrai juokinga...

Buvau pažadėjusi sau, kad daugiau neberašysiu, nes siauram protui niekada nesuprasti ir nematyti plačiau, bet negaliu ištverti tokių blevyzgų, kurios eina po mano komentarais.

Nejuokinkite žmonių dėl to akreditavimo ir pasidomėkite, kiek įvairiausių kursų galima nuspirkti internete, mokymų, seminarų, kalbų kursų, dropshipingo ir kitokių e-komercijos mokymų, kurie nėra akredituoti ir kai kurių net akredituotų studijų neegzistuoja jokioje nei aukštojo, nei kitokioje ugdymo įstaigoje. Žmonės, kurie sukaupia savo žinias, rengia mokymus ir jais dalijasi. SEO studijų taip pat nėra ir beveik visi mokymai, esantys internete nėra akredituoti. Jūsų net aukštojo mokslo diplomas nėra niekam reikalingas, jeigu turite kompetencijų, o reikalingas tik tam, kad pirmą darbo dieną formaliai pateiktumėte su dokumentais.
Pati turiu tik matematikos bakalaurą, buhalterinius kursus baigiau savarankiškai, neakredituotus beje, 10 metų dirbau tarptautinėjė įmonėje finansuose, kur reikalingos specifinės žinios, nes tai nėra lietuviška buhalterija, o įmonė yra didžiulė, todėl visi finansai ten suskirstyti į daugybę sričių. Vadovei pasiūlius kartu su ja stoti į finansų magistrą aš tiesiai paklausiau, ar man šis diplomas duos man profesinių žinių, reikalingų darbui šioje srityje, ar pagerins mano finansinę situaciją (padidės alga), ar jos manymu, mano turimų žinių trūksta mano pareigoms atlikti ir visi atsakymai buvo neigiami.

Ties tuo mūsų diskusija ir baigėsi. Nes aš nesiruošiu mokėti už mokslus, gaišti keletą metų savo brangaus laiko tam, kas neduoda jokių teigiamų pokyčių mano profesinei, finansinei gerovei. Yra daug daugiau žymiau labiau mane dominančių temų, kurias noriu mokytis ir gilinti, kurios duos man apčiuopiamą naudą, o ne kažkokį popierių, kurį nugrūsiu į giliausią stalčių!

Šiuo metu, pabaigusi Evelinos kursus, esu trečius metus motinystės atostogose ir dirbu su individualia veikla, nors galėjau seniai grįžti į darbą. Tačiau tik šių kursų dėka išdrįsau daryti tai, ko visada bijojau - dirbti savarankiškai! Jeigu jums svarbu popierius, ar galvojote, kad pabaigę seo kursus su tuo diplomu galėsite stoti į Harwardą, tai esate tik patys naivuoliai, kurie tikriausiai nelabai šiam gyvenime gaudosi ir nesuvokia, kaip veikia gyvenimas :)

O Evelinos reklamoje niekada nemačiau, kad ji sakytų, jog jie akredituoti, todėl kaltinti ją apgavyste yra absoliučiai beprotiška, nes visda galima pasitikrinti, ar mokymai yra akredituoti tam tikrame puslapyje. Jeigu net to nesugebate surasti ir įsitikinti, kur einate, tai kas dar gali būti kaltas už jus pačius? Tik k******i taip gali galvoti, o ne protaujantys žmonės ;)

Dar manau, kad niekas neturi teisės taip pulti ir žeminti kitą žmogų internete, labai gerai pasakė tame video Evelina, kad gatvėje niekas neateina ir nekolioja žmogaus visais žodžiais, o už tai gręsia atsakomybė, tai kodėl galite jaustis laisvai internete ir tai daryti, galvodami, kad esate neliečiami ir nebaudžiami. Įžeidinėjimai, komentarai, asmeninės žinutės, ar tai ne pakankama priežastis kreiptis į teisėsaugą? Žmogus turi šeimą, artimuosius, kurie eina į mokyklas, darbus, kuriems daroma žala.

Taip kad neberašykit man atsakymų, nes man neįdomi supuvusios visuomenės nuomonė! O jeigu norite kažką pasakyti ir įsitikinti, kad nesu Evelina, parašykit ir susitikime asmeniškai, galėsite koliotis į akis, interneto drąsuoliai :)

Evelina, laikykitės! Tikrai yra Jūsų studentų, kurie palaiko Jus!!!
Ir dar vienas, tikiuosi paskutinis komentaras nuo manęs:

Jurgita 2020-10-06 18:57:55
Kaip galima teikti kursus neturint akreditacijos.jums žmones atrodo šiaip perka kursus tik noredami pasiklausyti??jie tik tam moka tokius pinigus??
O kaip manote, tie, kurie veda įvairius mezgimo, nėrimo kursus ir kitus panašius kursus, kokią manote jie akreditaciją ir kokiame universitete yra įgiję?

Jeigu ateisite išmokti megzti ir jums pasirodys nuobodu, jūs irgi kreipsitės į vartotojų teises šaukdama, kad tai a*******i ir nieko jūsų neišmokė, nes jūsų rankos iš užpaklaio auga ir tiesiog nemokate laikyti virbalų? Nu nebesifazorinkit daugiau... ar tik vieną frazę temokate šioje situacijoje?

Kamile 2020-10-06 19:13:39
Nerašykite mano vardo “Kamile”, nes aš nesu Evelina. Ar tikrai čia jau tokie dideli pinigai, kai padalinat iš 5 mėn.? Ypač jei pirkti su nuolaida ir ten gaunasi apie 400€? Pažiūrėkit į kainas... į vienos dienos konferencijà bilietas gali kainuoti iki 200€ ar dar daugiau... tai nelabai suprantu, kodėl visiems užkliūva ta “didelė” kaina. Aš nebaigiau dar kursų ir jau dabar labai daug sužinojau naujų dalykų. Keiskit darbdavį, jeigu iš jūsų reikalauja tik popieriuko, o ne žinių. Man nesvarbu popieriukas, o ieškau SEO žinių.
Kiek jus teisi nuspręs vartotojų teisių tarnyba ne jus
Gąsdina su policija, rašinėja į el. paštą nesąmones.Greičiausiai iš Drąsos kelio parcijos..
Jurgita 2020-10-06 18:46:50
Žinot “Kamile” žmones moka pinigus ir gana nemažus ir nenori gauti tiesiog beverčio niekur darbdavių nepripažįstamo popieruko.Niekas neina į kursus tik šiaip paklausyti ar iš neturėjimo ką veikti
Kamile 2020-10-06 16:53:22
Šiuo metu mokausi kursuose ir man jie labai patinka. Tikrai man niekas nesumokėjo už teigiamą komentarą. Kodėl man jie patinka? Todėl, kad apie SEO nežinojau iki kursų nieko, ieškojau koncentruotis medžiagos vienoje vietoje ir jau dabar žinau, kad pasibaigus kursams, o gal ir jų metu domėsiuosi savarankiškai ir ieškosiu daugiau medžiagos internete anglų kalba. Tikrai registruodamasi į kursus nesitikėjau, kad juos pabaigusi iš karto gausiu daugybę užsakymų ir pajamos pakils iki n tūkstančių per mėnesį. Bet man tai patinka, įdomu ir žiūrėsiu, kas iš to gausis. Neteisinga Eveliną taip pulti, nes ji tikrai nieko nemeluoja ir bent jau aš niekur ir nemačiau parašyta, kad sertifikatas akredituotas Švietimo ir Mokslo Ministerijos. Jei atėjot turėdami žinių, tai suprantu, kodėl jums čia nepatinka. Bet iš kursų aprašymo tikrai aišku, kad čia daugiau tiems, kurie neturi jokių žinių SEO srityje.:)
Viktorija 2020-10-05 23:37:32
Vytaute, tikrai labai miela, kad gyni Eveliną, bet tikriausiai kiekvienas turime savo nuomonę apie kursus ir nieko blogo, kad tavoji yra gera. Gal tik kiek įdomiai atrodo, kad aršiai gyni ponią Eveliną, kuri savo išmonę visu gražumu parodė Rūtos laidoje (į kurią, beje, pati ir pasiprašė).
Pripažinkim tiesą, ta laida tikrai Eveliną parodė ne iš gražiosios pusės ir ne todėl, kad ją ten bandė suvaryti, tiesiog žmogus ėjo į laidą, kad garsiai pareikštų, kad visiems komentatoriams ir Skirmantui Malinauskui skelbs karą. Na, atsiprašau, bet koks turi būti neadekvatus savo srities specialistas, kad negali susitaikyti su neigiama nuomone?
Visi dirbam vienokį ar kitokį darbą, išgirstam visokių nuomonių, bet žmonėms, kurie yra nusistatę prieš tai ką mes darome, elgiamės ar panašiai, pasakome ačiū, stengsimės būti geresni ir keliaujame toliau. O jeigu vis dėlto atsiranda begalės besiskundžiančių žmonių, galbūt vertėtų atsigręžti į save ir pasvarstyti kas yra negerai.
Ji deklaruoja, kad iš jos sklinda teigiama energija (gal ne konkrečiai jos žodžiai, bet kažkas panašaus), bet kiek žmonių bijo pasakyti savo nuomonę, kas šioje teisinėje valstybėje dar nėra uždrausta, nes yra įbauginti Evelinos ant tiek stipriai, kad net iš esmės galima teigti, kad ta moteris iš žmonių atima žodžio laisvę. Ką jau kalbėti, kad viena Evelinos studenčių per taip jūsų mylimą lektorę prarado darbą.
Ji laidoje negalėjo įvardinti nė vieno mokinio, kuris pasiekė aukštumų jos mokomoje srityje ir pagal kontekstą tikrai neatrodo, kad moteris, kuri vienu metu "moko" apie 200 studentų, gali viską spėti laiku, tai apie kokį mes bendravimą uždaroje grupėje galime kalbėti? Gynėsi ponia Evelina, kad niekas nekalba apie tuos studentus, kurie įkelia darbus paskutinę naktį, na, tikriausiai tokie studentai net ir nesupyktų jei jų darbai būtų nepatikrinti. Labiau gaila tų studentų, kurie mokosi ir visus namų darbus darbo tą pačią savaitę, kai būna įkeltas įrašas, bet komentarų sulaukia likus dienai iki egzamino.

Labai šaunu, kad dirbti darbą pagal Evelinos programą, bet mes ne visi ėjome į kursus tikėdami tomis pasakomis apie BMW ir darbą iš namų, kai kurie ėjo praplėsti savo žinias, bet pamokos buvo tokios nuobodžios (nekalbu už kitus, tik už save), kad užmigti būtų galima milijonus kartą, o pati informacija žinoma. Tai kokia turi būti kosmiškai nuostabi reklama, kad pritraukti net įvairiausius mokslus baigusius žmones, kurie ir taip daug ką toje srityje žino?

Visko ko mes norime, kad liktų mažiau apgautų žmonių. Kiekvienas turi teisę rinktis ką jam daryti gyvenime, bet šioje situacijoje norisi, kad bent jau aprašymai apie kursus būtų adekvatūs ir neprasilenkiantys su realybe. Tuomet gal ir daugiau patenkintų studentų liktų, kurie rekvizituose paliktų ne 1 žvaigždutės įvertinimą iš 10. O iš dėstytojos norėtųsi normalaus bendravimo su žmonėmis, kurie bent kiek nesutinka su jos nuomone. Evelina kažką kalba apie konfliktus, neigiamas emocijas ir pan., bet gyvenime yra tokia labai paprasta taisyklė, kaip šauksi, taip atsilieps. Tie visi Evelinos grasinimai atsisuko prieš ją pačią, tai matyt vis dėlto, pas pačią nėra jau tokia teigiama energija ir aplinka, kad tenka dorotis su tokiomis situacijomis.

Admen Baltic
Reklamos gamyba, projektavimas. Užsakymai priimami R. Kalantos g. 49, Kaunas

Adresas: R. Kalantos g. 49k, LT-52303 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; eksportas; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB „Admen Baltic“ reklamos projektavimo, gamybos ir aptarnavimo rinkoje veikia jau nuo 1992 m. Per šį laiką tapome didžiausia reklamos gamybos kompanija Baltijos šalyse, kurioje dirba apie 160 profesionalų. Generuojame maždaug 11 mln. eurų metinę apyvartą. Turime didžiausią ir moderniausią gamybos bazę, pritaikytą...
Displėjaus sistemos
Adresas: Vilkpėdės g. 20A, LT-03151 Vilnius.
Veiklos sritys: prekybos įranga; dovanos; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Viskas iš vienų rankų Ieškote tik kainų juostų mažai specializuotai parduotuvei? Ar norite sukurti unikalią apsipirkimo sistemą dideliame prekybos centre? O gal jūsų prekės ženklui reikia nestadartinio reklamos stendo? Kreipkitės į mus bet kuriuo atveju. Mes žinome, ir kaip efektyviai sutvarkyti prekybos vietą, ir...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Adobe Systems 376,64 +3,10%
Nasdaq 158,26 +3,03%