Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Berklis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Berklis

Atsiliepimai apie Berklis, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Berklis, UAB

Tekstas:
Jeigu Jums įdomi seo specialybė, norite atskleisti seo paslaptys - rekomenduoju http://www.seomama.lt http://www.seoakademija.lt.Super.
Šiuo metu mokausi SEO AKADEMIJOJE ir norėčiau pasidalinti emocijom, įspūdžiais pačių mokymų proceso metu. Pirmiausia nuotolinius kursus rinkausi kruopščiai, nes esu žmogus, kuris renkasi mokytis iš "praktikų", o ne iš "teoretikų", todėl tikrai nemažai laiko skyriau SEO MAMOS veiklos analizei, ir labai džiaugiuosi savo paieškom, nes rinkoje geresnių neradau, o dabar iš tų geriausių mokausi. Žinoma, nuotoliniai kursai turi savų pliusų ir savų minusų. Pliusai, kad galima labai lengvai derinti kursus prie savo dabartinės veiklos ir nesi įpareigotas tam tikromis valandomis būti paskaitose, o dėliotis laiką pačiai ir mokytis patogiausiu metu, o minusas didžiausias, kuris realiai yra visose nuotolinėse studijuose, tai atvirų diskusijų su dėstytojų/lektoriumi trūkumas, nors klausimai visi iki vieno būna atsakyti, tačiau gyvo bendravimo su dėstytoju/lektoriumi tikrai nepakeis :)
Perskaičius vieną komentarą neseniai parašyta, kad nėra neigiamų komentarų net nusišypsojau :) Labai džiaugiuosi, kad jų nėra :) Nes realiai matydama, kiek darbo, savęs, kiek daug paslapčių mums studentams atskleidžia SEO MAMA norisi tik teigiamai adifikuoti šią lektorę.
Tad, tikrai rekomenduoju visiems http://www.seoakademija.lt, kas nori mokytis iš geriausių ir būti geriausiais!
Rekomenduoju. Šiuo metu mokausi www.seoakademija.lt mokymuose ir www.rasytojuakademija.lt mokymus esu baigusi. Labai gera lektorė ir kursai.
Petras 2020-05-19 11:47:39
Nei vieno neigiamo komentaro, ar ne keista?
Gal tiesiog į įmonę kreipiasi tik sąmoningi žmonės:)
Taip pat rekomenduoju pasiskaityti https://rekvizitai.vz.lt/taisykles/, gali būti, kad tai taip pat įtakoja, kad nėra neigiamų komentarų;)
Nei vieno neigiamo komentaro, ar ne keista?
Apsilankykite www.seoakademija.lt
tinklalapyje, ir gausite visą aiškiai pateiktą informaciją apie mokymus.
Esu labai patenkinta Evelina SEO MAMA dėstomomis SEOA KADEMIJA pamokomis online. Man labai patinka, kad informacija apie visas temas yra pateikiama labai aiškiai. Dėmesingai klausant - beveik nekyla klausimų, kaip ir ką reikia atlikti, norint dirbti su tam tikrais projektais.
Itin rekomenduoju šiuos kursus visiems, kurie pavargo nuo samdomo darbo ir nori turėti galimybę užsidirbti dirbdami "ant savęs." Neabejokite, liksit patenkinti. Be to, šiems kursams labai tinka pasakymas "ką išmoksi, ant pečių nenešiosi, " nes po viso kurso turėsit tikrai labai aiškų supratimą, kaip apskritai galimas bet kokio verslo žinomuno didinimas internetu. Tad, net jei dirbsite samdomus seo projektų specialisto darbus - būsite nemenkai pasikaustę. Žoddžiu, nuoširdžiai džiaugiuosi, kad yra tokių puikių lektorių, kaip Evelina SEOMAMA. Tik patys geriausi atsiliepimai ir apie lektorę ir apie visą kurso naudą.
Aš esu patenkinta mokslais http://www.seoakademija.lt, pradžioje matyti visą eigą kas su kuo valgoma mano akimis buvo miglotai, kaip musė barščiuose jaučiausi, bet kai užduočių atsirado labiau susijusių su dizainu, grafika ir tai ką aš anksčiau žinojau, buvo daug lengviau. O visos svarbios smulkmenos, kurių dar išmoksim - ant pečių ne nešiosim. Todėl rekomenduoju save pamatyti ir tokiame ampua, kas žino - gal tai bus jūsų naujas gyvenimo pašaukimas, ir mylimas darbas.
Rekomenduoju seo mokymus seo akademijoje http://www.seoakademija.lt!
Tai kompleksiškos žinios, nuo A iki Z!
Jei jums atrodo, kad nebežinot "KUR, KAIP DAR" galima reklamuotis, tai EVELINA SEO mama, jums plačiai, su didžiuliu įkvėpimu ir patirtimi paaiškins, parodys, "KUR KAIP DAR" ir dar daugiau? Jums tereikia prisijungti prie SEO mokymų, semtis žinias ir keliauti pirmyn!
Vien geriausi atsiliepimai iš manęs! Esu baigusi lietuvių filologiją. Su studijų draugėmis pykdavome, kai uždavusios dėstytojoms klausimą, kas yra SEO negaudavome JOKIO atsakymo, apart "nežinau"... Juk darbo skelbimuose SEO mirgėdavo dažniau nei tai, kuo mes turėjome tapti "užaugusios"!
Dabar džiaugiuosi, kad šios temos nebuvo paliestos (nei bakalauro, nei magistro studijose) ir žadino smalsumą, kurio vedama atradau www.seoakademija.lt, pradėjau mokytis nuotolinį kursą, o dabar galiu tvirta koja žengti pirmyn ir su aiškia vizija pati sau kurti darbo vietą.
O kodėl trinama šiek tiek kitokia nuomonė? kodel trinami neigiami atsiliepimai?? tai daug ka pasako apie zmogu, kuris nemoka priimti kritikos. Neapsigaukite, rinkites gyvus kursus, ir kainuos pigiau ir bus naudos daugiau.
Prireikė nemažai laiko, kol išdrįsau žengti žingsnį ir mokytis SEO specialisto specialybės. Man priimtinas mokymų formatas, galiu mokytis patogiu metu. Pamokos labai įdomios, informatyvios, bei aiškiai suprantamos. Pateikiama daugybė mokomųjų pavydžių. Labai daug praktinių užduočių. Studentai motyvuojami, skatinami dar labiau stengtis ir tobulėti. Nors dar tik įpusėjau mokymus, tačiau jau dabar sukaupiau nemažą žinių bagažą! Noriu nuoširdžiai rekomenduoti SEO akademiją, bei SEO specialisto mokymus.
Rekomenduoju šiuos mokymus. Lektorė duoda realių pavyzdžių kaip ką daryti, ko nedaryti. Viskas išaiškinama informatyviai bei visiem suprantamai. Mokymų apimtis apima platų pasirinkimą įrankių bei būdų kaip pasiekti norimų rezultatų. O ir patys mokymai greit atsiperka, keli užsakymai iš klientų ir volia. :) Kas dvejojat, tai siūlau imti ir nieko negalvoti! :)
inga 2020-02-18 22:47:19
Tik mokinantis SEO specialybės galima suvokti koks kompleksinis tai mokslas ir kiek veiklos pasirinkimo galimybių yra po jo. Evelina Biliūnaitė suteikia labai vertingą informaciją mokslų metu (UAB "Berklis" taip pat teikia ir nuotolinius SEO specialisto mokymus) ir parodo visus šios specialybės užslėptus kampus, bei aiškiai išdėsto visas temas, kurios tampa aiškios net visai "žaliam". Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju www.seoakademija.lt, nes tai - pirmos klasės žinios!
Rekomenduoju SEO Akademiją visu 100proc. Pradėjau seo specialisto mokymus dar būdama vaiko priežiūros atostogose (labai patogu - mokymų medžiagą gali peržiūrėti ir namų darbus atlikti bet kuriuo, tau patogiu metu) susiradau praktiką vienoje įmonėje, kurią žadu atlikti už poro savaičių ir tuomet drąsiai darbuosiuosi naujoje srityje. Tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos norintiems paprastai ir greitai išmokti naujų dalykų.
Tikrai rekomenduoju SEO AKADEMIJA mokymus. Pamenu, svarsčiau, kur tobulintis motinystės atostogų metu, tuomet man rekomendavo šiuos kursus, ir esu dėkinga už tai. Jei ir neplanuojate dirbti kaip savarankiškas SEO specialistas, tai tikrai visada galėsite žinias pritaikyti savo asmeniniam internetiniam puslapiui ar tiesiog savo asmeninima tobulėjimui. Daug susistemintų bendrų SEO žinių, kurios pateiktos aiškiai, sklandžiai ir suprantamai. Daug nuorodų, pavyzdžių padeda greičiau suprasti ir įsisavinti informaciją. Tad jei svarstote- tik pirmyn į: https://www.seoakademija.lt/seo-specialisto-profesijos-igijimo-mokymai/
Labai rekomenduoju www.seoakademija.lt kursus Seo specialisto profesijai įgyti. Nors dar tik įpusėjau mokymo programą, tačiau galiu sakyti pačius geriausius atsiliepimus. Paskaitos labai informatyvios, viskas labai aiškiai paaiškinama, daug praktinių užduočių. Jau dabar, dar net nebaigusi kursų, pritaikau mokymų medžiagą savo darbe.
Aš taip pat norėčiau pasakyti tik geriausius atsiliepimus apie Seo Akademija mokymus. Man patinka, kad lektorė nenuobodi, idomiai pasakoja ir ne sausą teoriją kiša į galvą, o kaip tik daugiausia praktiniais pavyzdžiais rodo. Mintys nepabėga, nes įdomu Jos klausytis. Manau ne bereikalo tiek daug gerų atsiliepimų apie šiuos mokymus. Pati nuo savęs tikrai rekomenduoju.
Jei norite gauti superinius SEO mokymus už labai priimtiną kainą, tai tik čia SEO akademijoje. Viskas paaiškinta paprasta suprantama kalba, informacijos labai daug, o kaina tikrai yra super maža palyginus kiek informacijos gauni.
Nežinau kiek mėnesių buvau tik nebylus SEO akademijos stebėtojas, kol nusprendžiau suimti briedį už ragų ir prisijungti prie kursų :-) Kai jau kursai beveik baigti, galvoju, kodėl aš taip ilgai tik stebėjau. Dabar žinau, kad tai yra nuostabios moters sukurti mokymai, kai tu gauni ne tik žinių toną, bet ir motyvacijos. Nuoširdžiai rekomenduoju SEO kursus www.seoakademija.lt, nes čia Jūs rasite ne tik žinių gausą, bet ir motyvaciją eiti tik pirmyn įkvepiant SEO iki soties :-)
Metų prireikė priimti sprendimą mokytis Seo Akademijoje. Visokie komentarai, prie to prisidėjo. Tačiau metus stebėdama buvusių studentų progresą jų versluose, išaugusį jų produktų matomumą ir taikomas strategijas, išdrįsau išbandyti.
Yra dalykų, kuriuos žinau ir naudoju praktikoje, internete bei socialiniuose tinkluose sėkmingai veikiu jau keletą metų, tačiau kiekvienoje pamokoje gaunu praktinį įrankį, kurio niekad nebuvau aptikusi bei kurio dar nenaudojau. Gailiuosi tik vieno, kad nebaigiau šio kurso keliais metais anksčiau, būčiau sutaupiusi daug laiko, užuot rankiodama po seminariuką šen bei ten. (Esu užsirovusi ant tokių online seminarų, kai sumoki už 9 praktines paskaitas, o gauni 4, ir jau po to nei el. paštu, nei msn niekas nekomunikuoja :D nei pinigų negražina. O pateikta buvo kaip rimtas pasiūlymas, šiuolaikišku dizainu.)
Kadangi esu paktikė, man neaktualu tikrina namų darbus SeoMom ar ne, man geriausias rodiklis atėję klientai ir nupirkti produktai, panaudojus pamokos medžiagą. Jei veikia praktikoje, man pilnai to gana be išskirtinio asmeninio lektorė dėmesio mano bandymams. Bet kiekvienam savo. Dar mane veža grupiokų namų darbų peržiūros. Galiu išreikšti nuomonę kaip man patiko, ir apgalvoti ką daryčiau kitaip savo darbuose. Po kurso yra tęstinumas seo klube. O kadangi daug mano pažįstamų jau praėjo ar pradėjo šį kursą, dabar turime bendros kalbos kokie įrankiai geriausiai prisideda prie mūsų matomumo. Vieni labiau išbandė vienus, kiti išbandė kitus dalykus. Specializuojasi jiems patikusiose nišose. Irtas labai žavi, užkrečia ir rodo šio kurso naudą.
Tobulumui ribų nėra, tačiau mano mokymosi laikotarpiu, buvo atnaujintos kelios aktualios temos, tad pretenzijų jokių neturiu.
Taip, video dėl savo užimtumo, žiūriu sugreitintai. Tačiau pasakyti, kad lektorė kalba ne į temą būtų netiesa - kas šiai dienai ir rekomenduojama, pasakoja sėkmingas istorijas kaip pasiteisino ir kokią naudą davė būtent aptariamas įrankis.
Google topai viskas ok, o ir marketingo idėjų šis kursas mane inspiravo gausiai, dėkinga lektorei Evelinai Biliūnaitei.
Kadangi pažįstu daugybę žmonių visoje Lietuvoje, o keliasdešimt jų buvę https://www.seoakademija.lt/ studentai, tai pasidariau išvadą, kad kurie puikiai valdo savo asmenybę, verslus, veiklas, laiką - tie puikiai išspaudžia iš šio kurso naudos sau - randa būdą šalia intensyvaus darbo praeiti sistemingai ir kryptingai šį 5, 5 mėn. kursą. O kurie patys nežino ko nori, negeba baigti ką pradėję, tie turi laiko pretenzijoms reikšti užuot kūrybiškai pritaikę susistemintas žinias.
Man iki egzamino liko 1/3 kurso, tačiau jau dabar atsipirko ir galiu viešai drąsiai rekomenduoti tiek žaliems, tiek pažengusiems X, Y kartos verslininkams, ar ieškantiems būdo užsidirbti pragyvenimui. Neįsivaizduojat kaip trūksta seo specialistų žmonėms, išdrįsusiems samdomą darbą pakeistį į darbą sau! Nes kai gerai siūni, groji, mokai, organizuoji prekybos ar maitinimo verslą, norisi tai daryti, tačiau be internetinės sklaidos jau niekaip!
Aš įgytas žinias naudoju savo prekinių ženklų matomumui didinti. O gyvas grupes mano renginiams tapo įmanoma surinkti be mokamos reklamos ;) Žodžiu, galvokit savo galva. Tai kas parašyta mokymo programoje, tą ir duoda. Analogiškų mokymų panašia apimtimi nei kaina man nepavyko kol kas aptikti LT. Faktas, kad norisi kai kurias sritis gilintis labiau. Po šio kurso išsigrynino kas konkrečiai bus gilinama. Esu dėkinga.
O lūzeriams šis kursas tikrai netinka! Nors negali žinot, gal įkvėps kažką prasmingo veikti..
Aš visada norėjau įgauti žinių SEO srityje, bet savarankiškai ''googlinant'' nieko neišejo: visur pilna įvairios informacijos, kad nebežinai nei kur nei nuo ko ką pradėti. Dabar esu įpusėjusi SEO kursus www.seoakademija.lt ir tikrai juos rekomenduoju. Mokytoja labai detaliai ir nuosekliai viską išaiškina.
Sandra Kapeliorienė
2019-06-20 21:41:23 IP 28mes6lt
Ilgai studijavau, kur įgyti SEO specialisto profesiją ir aptikau internete SEO akademijos SEO specialisto profesijos kursus. Pirmoji mintis galvoja, o kaip reikės paklausti nesuprantamo klausimo, bet pradėjus mokytis likau nustebinta, kad teorinė medžiaga taip aiškiai ir suprantamai išdėstyta, kad net nekyla klausimų, nes tik SEO akademijos įkūrėjos Evelinos dėka ji per savo praktiką taip aiškiai viską išdėsto, kad viskas aišku, o jei tikrai, kuri vieta vis dar būdavo neaiški galėdavai dar kartą pasiklausyti video ar paklausti kursiokų patarimo. Kursų metu daug praktikos atliekant namų darbus, kurių metu dar labiau užtvirtindavome savo žinias. Patiko, kad galima laikyti egzaminą ir rašyti rašto darbą, taip rašant rašto darbą prisimeni visas temas, pasikartoji prieš egzaminą. Labai puiki atmosfera visų kursų metu. Esu labai dėkinga Evelinai už suteiktas neįkainojamas žinias, teigiamą ir pakilią nuotaiką. Jau kursų metu atsivėrė daug naujų galimybių, kurias pritaikiau savo darbe. Tai tik pradžia mano naujų galimybių keliu. Tobulėjimui ribų nėra. Jei nori būti nepriklausomas, dirbti iš kur nori- rekomenduoju. SEO akademijoje gimsta geriausi SEO specialistai su SEOMOM.
Iš pradžių bandžiau mokytis SEO pati, bet buvo pakankamai sunku internete atsirinkti, kas svarbu, nes medžiagos švelniai tariant apstu. Todėl galiausiai nusprendžiau paieškoti kursų, taip ir atradau www.seoakademija.lt SEO SPECIALISTO PROFESIJOS kursus internetu. Ir tuo labai džiaugiuosi, nes gavau labai daug praktinių žinių, kurias tuoj pat buvo galima taikyti. Šioje srityje tai ypač vertinga. Tad tiems, kas irgi pasimetę informacijos, kaip daryti SEO gausoje, ir nenori gaišti daug laiko bandydami ją atsirinkti, rekomenduoju šiuos SEO AKADEMIJOS SEO SPECIALISTO PROFESIJOS kursus. Gausite jau "sukramtytas" žinias, daug patarimų ir net panašių veiklų idėjų. O jeigu anksčiau nenardėte internete kaip žuvis, tai jums tiesiog atsivers akys, kiek daug ten yra galimybių :)
Laurita Juodsnukyte
2019-05-23 21:07:45 IP 65esn7l8
Nesenai baigiau SEO specialisto profesijos kursus. Esu labai ptenkinta medziaga ir visomis ziniomis igytomia kursu metu. Medziaga kruopsciai atribkta ir susiteminta, formatas paprastas ir idomus kursu. Baigiau juos augindama du mazus vaikelius. Ketinu ir i rasytoju akademijos kursus uzsirasyti organizuojamus Evelinos!
Nors dar tik įpusėjau www.seoakademija.lt mokymus - atsiliepimai patys geriausi.
Paskaitų forma, kiekis, trukmė, taisyklės ir pati lektorė Evelina man labai priimtina :) Tikrai rekomenduoju! Išdrįsti, pabandyti, pakeisti savo kasdienybę tobulėjant būtent šioje srityje! Tai atveria naujas galimybes.
Susiviliojau mokymais ir specialybės įgijimu SEO Akademijoje ir visiškai nenusivyliau, nors dvejonių buvo. Lektorė Evelina perduoda žinias pasitelkdama savo asmeninę patirtį, sklandžiai dėsto ir atsako į visus reikiamus klausimus. Nuostabu tai, kad viską atlieki pats savarankiškai ir prisilieti prie profesionalų pasaulio. Žinios ir patirtis labai pridėjo pasitikėjimo savimi ir "atidarė" ne vienas duris tobulėjimo ir galimybių link.
Mokymai, temos, pateikiama medžiaga, jos forma, turinys ir namų darbai suteikia fantastišką praktinių žinių bei įgūdžių bagažą bei kuria puikų ekspertinį Seo Akademijos įvaizdį. Man tai yra viena iš įdomesnių patirčių. Visai netikėtai... Evelina nuostabi ir profesionali mokytoja ! Rekomenduoju SEO mokymus http://www.seoakademija.lt - jie padeda laisviau pasijusti pasaulyje, ir ne tik virtualiame ;)
Šiuo metu mokausi Seo akademijoje seo specialisto mokymuose, kuriuose daug įdomių temų, paremtų praktiniais pavyzdžiais. Nors mokslai tik įpusėjo, gavau daug žinių ir su nekantrumu laukiu sekančių temų. Dėkoju mokytojai Evelinai ir visiems rekomenduoju mokytis Seo akademijoje http://www.seoakademija.lt !
Indrė Stankūnė 2019-03-01 15:54:53
Rekomenduoju įmonę UAB "Berklis" kaip SEO specialisto profesijos mokymus. Mokymų metu lektorės Evelinos perteikiamos žinios praktiškos ir lengvai pritaikomos darbe.
Ačiū, mieloji, Indre!
Indrė Stankūnė
2019-03-01 15:54:53 IP 2i24vaba
Marius 2016-09-16 09:16:46
Mokausi Seo online grupeje. Evelina nuostabiai aiskiai ir paprastai, suprantamai issaiskina visa tema. Visiems rekomenduoju!
Aš taip pat mokiausi Seo online grupėje ir pritariu išsakytai nuomonei! Rekomenduoju Seo mokymus Seo akademijoje http://www.seoakademija.lt.
Dar, tik įpusėjau mokytis, o žinių bagažas kaip ir prisipildė. Evelina Biliūnaitė puiki lektorė ir įkvepėja. Jei vis dar esi ieškojimų kelyje ką veikti, tai po šių SEO specialisto mokymų tikrai atrasi sau veiklą, kuri taps tavo pomėgiu bei pajamų šaltiniu.
Esu labai patenkinta. Dalyvauju www.seoakademija.lt mokymuose ir www.rasytojuakademija.lt mokymuose. Evelinai didelis AČIŪ. Ji tikras įkvėpimo šaltinis.
Mokiausi, , verslodaros, , projekte, tikrai padėjo susitvarkyti galvoje idėjas. Taip pat susipažinau su įmonės organizuojamais seo mokymais - labai aiškiai, kiekvienam suprantamai pateikiamos naujausios žinios, kurios padeda tapti matomai mano veiklai internete.Rekomenduoju
Dalyvavau seo praktiko ir verslodaros mokymuose. Likau patenkinta ir tikrai rekomenduočiau savo draugams!
Bet, Dieve, iš kur tokių piktų žmonių, jau čia matyt visai nelaimingas visose gyvenimo srityse, kad eina ir kabinėjasi. Jau tokį tik grabas ištiesins......................
Indrės M. verslas
2017-01-28 16:42:28 IP 28mdpn4l
Evelina, ačiū jūsų visai komandai ir ypač Tau. Mūsų įmonė jau buvo sudėjus ginklus ties puslapio optimizacija, nuoširdžiai sakau, jau nebetikėjom iš vis, kad yra dar Lietuvoje kažkas, kas nuoširdžiai ir svarbiausia BALTAI paoptimizuotų tinklapį. Tikrai buvome ne iš lengvų klientų, tačiau tai kaip jūs viską sutvarkėte ir po šiai dienai esame top'e, esame dėkingi. Ačiū, kad ir mūsų komandos narį Raimondą apmokėte toliau prisižiūrėti patiems web puslapį. Rekomenduoju visiems ir rekomenduosiu. Ačiū. Pagarbiai Indrė M.
Esu dalyvavusi SEO AKADEMIJA mokymuose, gaunama teorija ir praktiniai pavyzdžiai labai aiškūs, gavome daug praktinių užduočių, kurie padėjo perprasti SEO veiksmus net ir nepatyrusiam ar su internetu nedraugaujančiam asmeniui. Esu labai dėkinga už perduotas visas žinias ir praktiškus patarimus mūsų svetainei.
GNTV laida "Žalias skonis"
2016-09-16 12:25:27 IP 28mbv8v2
Ne kartą esu dalyvavusi nuotoliniuose mokymuose, todėl drąsiai rašau, kad Berklio įmonės organizuojami mokymai pranoko visus mano lukescius. Verslodaros projektas nustebino savo apimti, o SEO mokymai pranoko visus lukescius. Dar mokymams nepasibaigus matau praktiskai kaip investicijos ima atsipirkti.Rekomenduoju kiekvienam, kuris rimtai ziuri ne tik i verslo kurima, bet ir i verslo optimizavima bei pletra. Dekui uz neribotas galimybes
Esu labai patenkinta Berklis, UAB organizuojamo seminaro SEO akademija, turinio, perteikiama informacija, konsultacijomis. Naudoju žinias praktiškai, kurios jau duodą rezultatą. Ačiū Evelina!
Dalyvavau Berklio organizuojamuose seminaruose. SEO akademija. Esu be galo patenkinta ir visiems rekomenduoju, kas nors kiek susijęs su internetu. Gavau tokį kiekį žinių, patarimų. Juos pritaikiusi, jau po keturių mėnesių mūsų įmonės e-shopas su savo raktiniais žodžiais buvo pirmame googlo paieškos puslapyje, pirmose pozicijose.
Taigi jeigu norite patys darytis SEO, būtinai ateikit į Berklio organizuojamus seminarus, o jeigu neturite patys laiko, tai patikėkite šį darbą Berkliui. Jų metodai tikrai veikia ir duoda ilgalaikį rezultatą.
Labai džiaugiuosi, kad atradau savo srities profus, viską aiškiai ir suprantamai paaiškino, o už sumokėtą seo darbą nesigailiu nei vieno euro, jūsų dėka esame google tope ir dar gavome pilnas ataskatas. Rekomenduoju jus visiems kam tikrai reikia seo paslaugos.
SEO MAMA deka mes jau matomi anglijoje! ACIU!

IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Baltijos g. 79-57, LT-47134 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Taka reklama, T. Kasakausko individuali veikla
Adresas: Šilutės pl. 27, LT-91107 Klaipėda.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
"TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius sprendimus. Šiandien ,,TAKA...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Adresas: Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%