Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Befancy.lt, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Befancy.lt

Atsiliepimai apie Befancy.lt, MB

Parašyk savo nuomonę apie Befancy.lt, MB

Tragedija o ne imone, nei prekes nei pinigu, sugrazino parasius skunda i vartotoju teises. Saugikites!!! Kaip isvis leidziama tokioms int.parduotuvems veikt ir mulkint zmones!!!
Tragedija ne įmonė siunta eina pora savaičių ir paskambinus negauni atsakymo nežino sako perskambins... Į vartotojų teises reikia kreiptis dėl tokios nerimtos įmonės
Pirkau suknelę, tai kokybė pasibaisėtina, grąžinimo kaštai tikras kosmosas
Uzsakiau preke 07-05, palaukiau iki 07-21, tik man jiems parasius jie man atsiunte laiska, kad prekes neturi, ir kad grazins pinigus per 5 darbo dienas, po 5 darbo dienu vel atsipasymai, pazadai per 5 darbo dienas grazinti, dar po savaites jau atsiunte identiska laiska, kaip pirma karta su atsiprasymais, sako prekes neturi, ir kad pinigus grazins, zodziu praradau 36.82euro, jeigu nenorite jiems dovanoti pinigu, bekite kuo tuoliau nuo befancy.lt, gyvenime nebuvau apvogtas internetu, viskam pirmas kartas matau.
Labai bloga patirtis su šia įmone. Prekė, kurią užsisakiau turėjo ateiti per 3-4 darbo dienas. Praėjus 5 ar 6 dienoms parašiau laišką su klausimu kada galėčiau tikėtis siuntos ? Gavau atsakyma tikrai ne iš kart, bet dar nebuvo pikta. Atsakė, kad siuntos terminas 8-10 dienu. :) Okay, laukiu toliau. Praėjo !!!3 savaitės !!! ir siuntos vis dar nėra. Rašau laišką, tai kada bent jau tikėtis siuntos ??Vėl po kelių dienų Atrašė, kad yra gedimas sistemoje, todėl užtruko siuntimas :) Pridėjo dar 10 procentų nuolaidos kodą, lyg aš pas juos dar kažką pirksiu, kai tokia patirtis. Praėjo dar 8 dienos (jau ketvirta savaitė kaip negaunu siuntos) parašiau laišką, kad esu nusivylus ir noriu pinigų atgal, kadangi dėl daikto, kurį užsisakiau atsidėlioja visi mano suplanuoti reikalai ir t.t. ATSAKYMO NEGAUNU. :)
Siuntos laukiu jau nuo gegužės 10d. Jau mėnuo laiko, rašiau du laiškus, niekas neatrašo. Ignoruoja. Labai esu nusivylusi, tikrai nerekomenduoju, prekės negausite ir dar pinigų nenorės grąžinti.
Teks kreiptis į vartotojų teisių tarnybą...
Ps. Komentaras tikras ir ne iš jokių konkurentų.
Patirtis tokia, kad po ilgu skambinejimu 1/2 prekiu siaip taip gavau, del kitos prekes dar pasiskambinejau 2 savaites, galiausiai pasiule grazinti pinigus kuriu irgi jau savaite laukiu :) vaiku darzelis, nerekomenduoju - greiciau ir maziau vargo uzsisakyti tiesiai is kinijos.. ZMONES, VISI SIE KOMENTARAI TIKRI - silpnu nervu siulau tikrai nepirkti is ju..
Su sunkumais bendradarbiaujant su įmonėm susidūręs ne kartą, bet šįkart situacija tokia bloga, kad net pasiryžau palikt atsiliepimą. Užsisakęs batus, jų negavau 2 savaites. Pasiskambinus paaiškėjo, kad prekė dar guli jų sandely. Teko skambint, neperdedu - 5 kartus kol ši tikrai buvo išsiųsta man su omnivos kodais. Deja netiko dydis ir teko grąžint. Situacija vėl ta pati, naiviai pralaukiau 2 savaites, pinigų negavau. Šiandien 4 diena iš eilės kai jiems skambinu kodėl nėra pinigų, tai šiandien jau užtvirtino kad padarė pavedimą ir atsiųs kopiją el. paštu. Tai kopijos aišku negavau, pinigai metu kai rašau irgi dar neatėję, tikiuos ateis dar.
Reziume, sekmės jiems versle, o tiems kieno silpnesni nervai, siūlau tiesiog vengti šios įmonės.
Prėkės stipriai vėluoja mėšlas ne parduotuvė atsiprašant.
Nerekomenduoju! Geriau neužsakinėti. Nervų gadinimas. Prekę užsakiau 2022.03.30 Parašau el. laišką po gerų dviejų savaičių, pasiteirauju apie prekę, atsako po dviejų dienų. Praneša, kad jūsų užsakymas vykdomas ir bus išsiųstas jau antradienį. Na ką sulaukiam antradienio, o apie siuntą tyla. Vėl kreipiuosi apie prekę - tyla nieks nieko neatsako, savaitę laiko. Galų gale išsiunčia, gaunu prekę 2022.05.02. Už gero mėnesio, kada žadama išsiųsti per 8 d. Gaila, kad prieš tai neperskaičiau atsiliepimų apie įmonę.
Prekės nurodytu laiku negavau. Pinigus grąžino vėliau nei žadėjo ir tai tik po atskiro paraginimo. Žodžiu, keistas verslo modelis... Nerekomenduoju.
Tokios "karčios" patirties dar neturėjau. Prieš užsakant prekę nusiunčiau laišką su klausimu, ar turi ir per kiek laiko ji ateis. Atsakymo sulaukiau labai greit, kad turi, o pristatymo terminas nuo 4 iki 8 darbo dienų. Užsakau, apmoku, po savaitės teiraujuosi, kokia situacija, pasirodo, niekas dar nė pavedimo nematė, kitą dieną patikslino, kad gavo. Pradeda užsakymą. Dar po savaitės vėl klausiu apie situaciją, atsakymas - pasitikslinsime ir pranešime. Vėl tyla. Dar po savaitės skambinu, vėl sakė, kad pasiteiraus, kadangi pokalbis nebuvo malonus, pasiūlė grąžinti pinigus, nes niekas nežino, kur ta prekė yra. Pinigų nėra, po 2 d. skambinu, atskambina, sako, laikau jūsų prekę rankoje, siųsti ar grąžinti pinigus? Pasiteirauju, per kiek laiko atkeliaus iki manęs, atsakymas - 1-2 d. OK, nutariau palaukti. Prekę gavau DAR po savaitės..
Viskas laiku, prekės kokybiškos, vienos netiko išmiera tai pasikeičiau. Visada atsiliepia ir bendrauja, man tai viskas liuks, plius kainos tikrai geros!
Man prekę atvežė laiku (5 d.d.). Esu patenkintas įmonės konkurencinga kaina :).
Pardavėjas laukė iki paskutinės dienos, 8ta dieną po užsakymo parašius jam į el. paštą, atrašė, kad šiandien išsiųs ir rytoj gausiu siuntą. Bent jau ačiū už tai, kad gavau prekę, o tai jau tikėjausi blogiausio paskaičius atsiliepimus... Tai net nežinau, kaip ir patenkinta, bet antrą kartą nepirkčiau ????‍♀
Viskas laiku, noriu padėkoti už greitą pristatymą, na ir už bendravimą :) Manau dauguma komentarų konkurentų, taip nėra, sveika jauna kompanija, rekomenduoju!
Nerekomenduoju. Tikrai jei nenorite prarast laiko ir nervų - neužsakinėkite nieko iš jų. Neįspėja apie prekės vėlavimą, reikia pastoviai traukt po žodį. Prekę gavome ir ačiū Die su ja viskas gerai, nes jei ko trūktų nežinau kaip toliau su jais kalbėti…Dialogas nevyksta visiškai.
Nerekomenduoju. Prekė keliavo kelias savaites, o gavus teko stipriai nusivilti, dydis neatitinkantis realybės. (trumpai tariant-pigus padirbinys realaus gamintojo). Į laiškus neatsako, ragelio nekelia, į kliento pusę visiškai neatsižvelgiama, žiūrima tik naudos sau ir į kompromisus neinama. Dar kartą, tikrai nesikreipčiau.
NEREKOMENDUOJU!!! Užsisakiau prekę prieš 24 dienas. Nei prekės nei pinigų, prisiskambinti neįmanoma, į laiškus neatsako. Parašiau skundą vartotojų teisių apsaugos tarnybai.
Žmonės neužsakinėkit nieko.nei pinigų nei prekių.niekas nekelia ragelio.kaip dar gali būti tokie dalykai? Kas vyksta? Kur žiūri policija, mokesčių inspekcija ?
Blogesnio pardavėjo neteko sutikti. Prekės vėluoja, bendravimas nemandagus. Turi jaustis kaltas, kad prekių pristatymas vėluoja!!!!!!
Prekę užsakėme 2021-12-28, jokios informacijos nesulaukėme dėl vėlavimo, jokio elementaraus atsiprašymo už nepatogumus. Daug kartų skambinta (labai dažnai net nekeldavo ragelio) ir tik melas- tai barkodas sumaišytas tai neišmuitinta. Galiausiai išlaukus iki 2022-02-04 užsakymą atšaukiau. NEREKOMENDUOJU!
Super! Prekė patiko, pirksiu ir vėl
Uzsisakiau prekes neperskaiciusi komentaru, bet gavau prekes laiku ir esu labai patenkinta.
Fake tipo parduotuvė internete, kitaip tariant v***s
Jei norite prarasti laiko ir truputi nervo, tuomet galite uzsakineti, kitu atveju NEREKOMENDUOJU.
Galiu parašyti tik neigiamą atsiliepimą. Prekę vos ne vos gavau per 20 dienų ir tai teko nemažai pakovoti ir nuolat skambinėti, nes pažadai, kad bus atsiųstas laiškas nebuvo išpildyti. Dabar prekę gavus noriu ją grąžinti, tačiau per el. laiškus susisiekti yra tiesiog neiįmanoma, juos ignoruoja. Neužsisakinėkit iš šios įmonės.
Menesi laiko nei prekių nei pinigų! Visiskas Ignoravimas. Ir dar bendradarbiauja su pigu.lt kreipsimės visur kur tik imanoma ir viešinsime kur tik galima.
Užsisakius dvi poras batų, per 8 d.d nesugebėja išsiųsti. Paskambinus informavo, kad viena pora turi atkeliauti iš kitos šalies sandėlių. Praėjus mėnesiui, vėl skambinau, tai informavo, jog siunta pasimetė iš užsienio. Pinigus gražino. Į el. paštą nesugeba atrašyti, susisiekti telefonu dar yra įmanoma
Prieš pirkdami pasiskaitykite pirmiausiai atsiliepimus, bus pamoka ateičiai, kad ne pirkti is kart patikusią, nes dabar apie grazinima ne kalbos nera nes laukia termino pasibaigimo ir i laiskus niekas neatsako.
Laurynas Sokolas
2021-10-31 01:56:02 IP 2i23vmn6
Puikus aptarnavimas, prekes atvyko laiku, kokybe super, ateityje tikrai is cia pirksiu vel!
Gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš užsakinėdama prekes. Ar taip sunku yra atsakyti į el. laiškus, paklausimus dėl siuntinio??? Nepagarba klientams toks ignoravimas. Juk suprantama, kad gali vėluoti dėl tam tikrų priežasčių, bet taip ir reikia pasakyti, paaiškinti, o ne tylėti...taip pat pakeiskite nurodomas pristatymo dienas arba neįvardinkite, nes jos neatitinka situacijos...
Marius 2021-07-30 00:08:08
Užsakymo pristatymas vėluoja jau dvi savaites.. Į laiškus neatsako, bandžiau skambinti nurodytu kontaktiniu telefono numeriu, bet jis buvo išjungtas.. Taip ir neprisikambinau jiems..
Sveiki, Mariau, Į laiškus visada atsakome per 1 darbo dieną, į skambučius atsiliepiame 08:00 - 18:00h darbo dienomis.
Prašome kreipkitės nurodytais kontaktais ir išspręsime jums kilusias problemas.
Romualdas 2021-07-22 23:02:35
Užsakytas prekes dar negavau nors jau praėjo mėnuo. Labai nepatikima firma. Siūlau neprasidėti nes tikri a*******i
Sveiki, Romualdai, atsiprašome už vėlavimą, tačiau dėl siuntų kiekio kartais įvyksta rūšiavimo klaidų, kas nutiko jūsų atveju, dėl ko siuntos nepavyko pristatyti laiku. Dėkojame už komentarą, šią klaidą ištaisysime kaip įmanoma greičiau.
Silvija 2021-05-08 10:05:06
Tikrai daugiau nieko neužsakinėsiu iš šios įmonės. Užsisakius prekę, gavau lygiai po 8 d. d. Ankčiau net nesiteikė išsiųsti. Prekė netiko, norėjau grąžinti, kadangi į laiškus atsakinėja kas savaitę, vos pavyko grąžinti užsakymą prisiskambinusi, galvojau specialiai laukia kada pasibaigs galioti terminas 14 d. Prekę grąžinau, bet jau virš savaitęs laukiu pinigų, bet dar neperveda....
Tikrai yra daug kitų įmonių ir taip nervuotis netenka kaip perkant iš čia... žiauriai nusivyliau... jr kur mabo pinigai???!!!
Sveiki, Silvija, ne visada pavyksta pristatyti prekes per minimalų nurodytą terminą dėl siuntų kiekio ar kitų veiksnių, dėl ko ir nurodome terminą 4-8 d. d., kad nevėluotume. Grąžinimus priimame visada jei klientas kreipiasi per 14 dienų, nepriklausomai nuo to kada mes atsakome, tačiau visada stengiamės atsakyti per 1 darbo dieną. Pinigus taip pat grąžiname kas savaitę.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Kodėl "Money 4 Business" gali būti naudingas verslui, ieškiančiam finansavimo ar pigesnių pinigų? 09-26 22:59
"Bankas savimi pasirūpins ir verslo finansavimo sutartis tikrai apgins banko interesus, – pažymi Rimantas Kluonis, MB "Money 4 Business" vadovaujantis partneris. – Mūsų patirtis leidžia padėti...
"Topo centras" tapo nepriklausomas nuo vienintelio interneto tiekėjo
"Topo centras" tapo nepriklausomas nuo vienintelio interneto tiekėjo 09-26 22:52
Nuotolinis darbas ir didėjantis dėmesys duomenų saugumui diktuoja naujus standartus IT sistemoms. Itin plataus profilio, inovatyvų "Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company" sprendimą...
Aktualūs Darbo kodekso pakeitimai nuo 2022 m. lapkričio 1 d. Ar jiems pasiruošėte? 09-26 22:40
Praėjusią vasarą Seimas priėmė nemažai įvairių Darbo kodekso pakeitimų, kurių didžioji dalis jau įsigaliojo ir yra taikomi. 2022 m. lapkričio 1 d. įsigalioja dar vienas visiems darbdaviams itin...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Walmart 131,31 +0,96%
Keurig Dr Pepper 37,28 +0,54%