Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BCS Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BCS Lithuania

Atsiliepimai apie BCS Lithuania, UAB

BCS GROUP

Parašyk savo nuomonę apie BCS Lithuania, UAB

Pone Antoska ar kas tu toks, pasilaikyk sau idiotiškus komentarus. Jei būtum toks protingas, tai susirastum darbą ne per tarpininkus. Kai neturėjai darbo (kaip ir daugelis kitų tautiečių) ir verkei duokit to darbo, tai įmonė BCS Nederland tada padėjo! Tavo žiniai žmonės važiuodavo be VCA į Olandiją, nes ten pigiau nei LT išsilaikyti tą testą. Taip kad nežinant faktų - neskleiskite erezijų ir nedurninkite kitų.
Pradedam nuo imones kuri yra Klaipedoje, kuri atstovauja ofisa esanta Olandijoi su pabadinimu BLUE COLOR SAFETY... tai pradedam nuo Klaipedos offiso. Pradirbau ne maza laiko dali tame BCS tai galiu pasakyt daugiau negu kiekvienas cia rasantis komentara tiek bloga tiek gera. Offise sedincios moterys Klaipedoje (bukumo lygis aukstas ju) del ko- Pries siuncias zmones i Olandija, i olandijos ofisa, Jos nes nezino kad norint ieiti i gamykla belekokia Olandijoje yra testai gamyklos, net nezino kad be vca negalima dirbti olandijoi, renka zmones be patirties arba vaikus arba kaimiecius. Plius pries siuncias zmones pazada jai dirbdama bus 20 h i savaite Olandijos ofisas sumoka kaip uz 40 valandu. Cia ir dedam taska su lietuvos offisu. Manau viska pasako jai zmones sedi offise nezino kad yra vca butinas ir testai i gamykla. LIetuvoje offise sedincios moterys net nezino kad Olandijoje offisas yra weert mieste o ne rotterdame, jos plius nemaciusios apartamanetu, kurie yra Olandijoje pasakoja kokie jie liuxo klases. Olandijoi Ofise sedi direktorius Olandas vardu ELIONAS, visada gyvenime snekes graziai, visada megins priimt sprendima nepasitares su darbuotojais. Galiu pasakyt viena, moket moka, nusukdamas kas savaite nuo 30 euru iki 50 euru, Ir visada sakys kad as tau pirmas trys savaites mokesiu maziau o likusius pinigus gausi menesio gale, taip nera taip nebuvo taip ir nebus. Apartamentai tragiski po du kambary. Priderkti netvarkingi ir taip toliau.... Mano reziume metus pradirbau begau is tos tragedijos. Lietuviai neapsigaukit, yra geresniu imoniu desimt kartu
Respect ymone joj dirbęs. Galima kartais net isgert svarbu su šefu sutari. Tada ir alga padidina o jei irodinesi savo teises kaip čia jaunimas taip daro tokių nereikia
Nekniskis proto, lohai esat ir nemoka, jei bonkas renkat, o ne laivu korpusus tai ir nesumokes. Su manim ir su mano visais kolegomis atsiskaitoma iki cento. Jei suda malat nestumkit ant imones. Dirikas tkrai maledec, savas zmogus, matosi, ne kai kitur prota krusa.
Atsiskaito visada centas į centą. Tikrai geros darbo sąlygos. Tikrai rekomenduoju ir neturiu jokių nusiskundimų, jeigu kas bamba tai prasti darbuotojai buvot patys.
b***s jie vedžioja už nosies vis žada ir nieko nedaro
Labai gera įmonė ir joje dirbantys darbuotojai.
Dirbu ir nesiskundziu, laiku mokama alga. Rupinasi isvykus Kas zada darbintis, tikrai verta.

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
UAB „RNDV Group“ yra tarptautinė elektros instaliacijos laivuose ir plataus profilio statybos darbų įmonė. Mes specializuojamės elektros instaliacijos darbuose laivų statybos pramonėje, taip pat elektros instaliacijos darbuose statybų sektoriuje bei industriniuose objektuose. RNDV Group veiklos sritis – įvairaus...
Molten Marine
JSC Molten Marine - best outfitting services

Adresas: Taikos pr. 24-301, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: gamyba; laivų remontas, statyba; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Apie mus Lietuvos uostamiestyje – Klaipėdoje, įsikūrusi UAB Molten Marine yra įmonė teikianti laivų įrengimo, remonto bei pramoninės statybos paslaugas. Plečiant veiklą ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje, mūsų pagrindinis tikslas- teikti profesionalias, kokybiškas bei laiku atliekamas paslaugas, įdiegiant...
SIDC LT
Statybos projektai, metalo konstrukcijų projektavimas ir gamyba

Adresas: Minijos g. 159-122, LT-93290 Klaipėda.
Veiklos sritys: gamyba; laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; statyba.
Tarptautinę komandą sudaro daugiau kaip 400 specialistų. Sparčiai besiplečianti įmonė gali Jums pasiūlyti platų kokybiškų paslaugų spektrą: Statybos projektų įgyvendinimą (ranga ir subranga), Pramoninių objektų projektavimas ir statyba, Laivų statybą ir remontą, Metalo konstrukcijų projektavimą ir statybą, Vamzdynų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Dagmita
GUOLIAI

Adresas: Raudondvario pl. 162A, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių dalys; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; guoliai; hidraulika, pneumatika; įrankiai; laivų remontas, statyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; miško, sodo, vejos technika; plastikas, guma, jų gaminiai; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; technologinė įranga; tepalai, alyvos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos.
UAB DAGMITA jau 19 metų! UAB“Dagmita“ įkurta 2000 m., sukaupta didžiulė patirtis, suburta stipri profesionalų komanda, bei ilgalaikiai ryšiai ir atstovavimas pasaulyje pripažintus gamintojus, leidžia tinkamai įvertinti įmonių poreikius, greitai ir efektyviai vykdyti užsakymus ir užtikrinti klientams aukštą kokybę...

G. Nausėda šią savaitę su valdančiaisiais aptars būsimą Vyriausybę, turi moterų kandidačių 07-16 22:07
Prezidentas Gitanas Nausėda ketina šią savaitę susitikti su valdančiųjų partijų atstovais aptarti Vyriausybės formavimą ir žada siekti, kad naujajame Ministrų kabinete būtų moterų.
Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja paskirta D. Lurje
Konkurencijos tarybos pirmininko pavaduotoja paskirta D. Lurje 07-16 21:02
Konkurencijos tarybos narė Dina Lurje paskirta institucijos pirmininko pavaduotoja. Šias pareigas ji pradėjo eiti nuo liepos 15 d.
Teismuose atsiras laikini teisėjai, bus vertinamas kandidatų charakteris
Teismuose atsiras laikini teisėjai, bus vertinamas kandidatų charakteris 07-16 20:30
Teisėjų atrankos komisija turės vertinti ne tik pretendento kvalifikaciją, bet ir jo būdą, o dėl įvairių aplinkybių ilgai eiti pareigų negalinčius teisėjus pakeis laikinieji.

Kur atostogausite šią vasarą?

Western Union 20,77 +1,32%
Texas Instruments 119,84 +1,28%