Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę BCS Lithuania, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę BCS Lithuania

Atsiliepimai apie BCS Lithuania, UAB

Parašyk savo nuomonę apie BCS Lithuania, UAB

Nieko negaliu pasakyti apie Kauno skyrių, bet Klaipėdos... Turėjau su jais reikalų, nusvilau... Pažadai, grasinimai, o galiausiai absoliutus ignoravimas. Iš žadėtos algos gavau tik tą Lietuvišką MMA... Suprantama, visa kita algos dalis turėjo būti išmokėta komandiruotpinigiais, deja jų taip ir nemačiau... Bandžiau, skambinti, rašyti... Tyla... Galiausiai nusprendžiau, kad jiem vargšam turbūt labiau tų pinigų reikėjo... Tik labai įdomu man pasidarė kai pajamas deklaravau, kad net sodrai pateikta informacija apie mano turėtus gauti komandiruotpinigius, kurių taip ir nemačiau... Sakysit meluoju? Sumokėjot... Tada parodykit man prašau pavedimo išrašą arbą parašą ant algalapio...
Apeikit ratu syta buvusi Rudas s*******o kontora. Neatsiskaito iki galo.
Darbuotojas 2019-11-18 22:44:48
Ką galima būtų pasakyti apie šią įmonę?! Tai labai puiki įmonė! Dirbu joje iki šiol! Visas pareigas Direktorius ir jo Darbuotojos atlieka pareiginga, mano (nepabijosiu pasisakyti už kitus) ir daugeliu kitų darbuotojų atžvilgiu. Dirbti reikia! O, ne nosį krapštyti!

Apvažinėjęs dalį Europos nuo, , BCS Lithuania”, lyginant su kitomis šalimis, Danijoje darbo sąlygos yra geriausios. Bet noriu pabrėžti, kad dirbdamas nuo šios kompanijos kituose šalyse, priekaištų niekada neturėjau, , BCS Lithuania “ įmonei!

Apgyvendinimas ne visada pasitaiko geras, bet labia atsižvelgia į darbuotojų nuomonę apie jį ir pakeičia. Mes irgi iš pradžių gyvenome prastai, o dabar puikiai! Viskas labai paprasta! Esi tvarkingas, tai ir duos tau normalu apgyvendinimą, kurį turėsi pats ir prižiūrėti. O atvažiuoja čia visokių, kurie iš padoraus būsto padaro kiaulydę! Ir kvapelis toks, kad į vidų įeiti nebeimanoma!

Tokie variantai tik sukėlė problemų, visų pirma patiems nuomininkams, toliau, , BCS LITHUANIA” imonei, ir tiems darbuotojams (visiems), kurie gyvena šitam viešbutyje ar nuomojamame namelyje. Klausimas?! O tai kam to reikia?! Todėl chebryte 2-3 savaites pagyvensite prastokai, vėliau gyvensite kaip priklauso, jeigu patys to norėsite jei gerbsite save ir aplinkinius!

Pats darbas Laivų statyboje yra tikrai geras. Danai- žmonės kultūringi ir supratingi. Duoda darbą ir dirbk sau ramiai! Už nugaros niekas nestovi. Skubėti nebūtina, bet ir stabdyti nereikia! Nes gali pasakyti lėtai dirbi- Gero kelio!

Važiuoti čia tikrai verta! Kaip save parodysi - taip ir turėsi!

BCS Lithuania - Šaunuoliai!

Taip laikykitės !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eik eik tik žopalizas esi taip.ir sakyk, nes visi normalus suvirintojai zino kas cia per šaraškė

Važiuoti čia tikrai verta! Kaip save parodysi - taip ir turėsi!

BCS Lithuania - Šaunuoliai!

Taip laikykitės !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uzsakovas atsisakė jūsų darbo paslaugų dėl paprastų priežasčių kas buvo išvardinta praeitame komentare. Jums neprivalejo nieko aiškinti. Manau, daugiau nera apie ką diskutuoti.
Nuskriaustajam 2019-08-14 09:37:24
Ponaitis nuo pat pirmos dienos atvykes reiske nepasitenkinima busto lokacija- kodel kaime reikes gyventi? Kodel ne mieste? Uzsakovas parase oficialia pretenzija del keliu musu darbuotoju apie labai bloga darba ir drausmes nebuvima. Tas pats uzsakovas kitus darbuotojus girdavo ir jokiu nusiskundimu neturejo. Tai apie ka kalbame?
Jus viena karta meluoti nustokit. Tada nebus jokiu pretenziju. Tas pats uzsakovas turi liezuvi ir galejo mums ta pasakyti. Tas pats uzsakovas labai nustebes buvo, kai buvo pasakyta, kad iseinam is darbo.
Viena diena viskas gerai, bet kai nesoki pagal jusu dudele, kita diena pasidaro blogai. s*******o kontora, melagiai ir a*******i.
Pilna susirasinejimu, foto, video yra. Paziuresim ka veliau jus ulbesit...
Apgaudineja del apgyvendinimo ir darbo salygu, nesutikus dirbti toliau grasina, kad visai nesumokes pinigu jei neisbusi komandiruotes, rasineja neadekvacias nesamones ir visais imanomais budais bando issisukti nuo pinigu mokejimo, bei/arba bando numusti stafke. MELAGIAI per visa pilva. Labai neprofesionalus. Taip pat ir smeiztu uzsiima.
Vaiku darzelis, o ne kontora.
Pone Antoska ar kas tu toks, pasilaikyk sau idiotiškus komentarus. Jei būtum toks protingas, tai susirastum darbą ne per tarpininkus. Kai neturėjai darbo (kaip ir daugelis kitų tautiečių) ir verkei duokit to darbo, tai įmonė BCS Nederland tada padėjo! Tavo žiniai žmonės važiuodavo be VCA į Olandiją, nes ten pigiau nei LT išsilaikyti tą testą. Taip kad nežinant faktų - neskleiskite erezijų ir nedurninkite kitų.
Pradedam nuo imones kuri yra Klaipedoje, kuri atstovauja ofisa esanta Olandijoi su pabadinimu BLUE COLOR SAFETY... tai pradedam nuo Klaipedos offiso. Pradirbau ne maza laiko dali tame BCS tai galiu pasakyt daugiau negu kiekvienas cia rasantis komentara tiek bloga tiek gera. Offise sedincios moterys Klaipedoje (bukumo lygis aukstas ju) del ko- Pries siuncias zmones i Olandija, i olandijos ofisa, Jos nes nezino kad norint ieiti i gamykla belekokia Olandijoje yra testai gamyklos, net nezino kad be vca negalima dirbti olandijoi, renka zmones be patirties arba vaikus arba kaimiecius. Plius pries siuncias zmones pazada jai dirbdama bus 20 h i savaite Olandijos ofisas sumoka kaip uz 40 valandu. Cia ir dedam taska su lietuvos offisu. Manau viska pasako jai zmones sedi offise nezino kad yra vca butinas ir testai i gamykla. LIetuvoje offise sedincios moterys net nezino kad Olandijoje offisas yra weert mieste o ne rotterdame, jos plius nemaciusios apartamanetu, kurie yra Olandijoje pasakoja kokie jie liuxo klases. Olandijoi Ofise sedi direktorius Olandas vardu ELIONAS, visada gyvenime snekes graziai, visada megins priimt sprendima nepasitares su darbuotojais. Galiu pasakyt viena, moket moka, nusukdamas kas savaite nuo 30 euru iki 50 euru, Ir visada sakys kad as tau pirmas trys savaites mokesiu maziau o likusius pinigus gausi menesio gale, taip nera taip nebuvo taip ir nebus. Apartamentai tragiski po du kambary. Priderkti netvarkingi ir taip toliau.... Mano reziume metus pradirbau begau is tos tragedijos. Lietuviai neapsigaukit, yra geresniu imoniu desimt kartu
Respect ymone joj dirbęs. Galima kartais net isgert svarbu su šefu sutari. Tada ir alga padidina o jei irodinesi savo teises kaip čia jaunimas taip daro tokių nereikia
Nekniskis proto, lohai esat ir nemoka, jei bonkas renkat, o ne laivu korpusus tai ir nesumokes. Su manim ir su mano visais kolegomis atsiskaitoma iki cento. Jei suda malat nestumkit ant imones. Dirikas tkrai maledec, savas zmogus, matosi, ne kai kitur prota krusa.
Atsiskaito visada centas į centą. Tikrai geros darbo sąlygos. Tikrai rekomenduoju ir neturiu jokių nusiskundimų, jeigu kas bamba tai prasti darbuotojai buvot patys.
b***s jie vedžioja už nosies vis žada ir nieko nedaro
Labai gera įmonė ir joje dirbantys darbuotojai.
Dirbu ir nesiskundziu, laiku mokama alga. Rupinasi isvykus Kas zada darbintis, tikrai verta.

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija ir suvirinimo darbai

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...
A.R.S.A. group
Ship building and repair | Industrial construction

Adresas: Šilutės pl. 53, LT-94105 Klaipėda.
Veiklos sritys: inžineriniai tinklai ir sistemos; laivų remontas, statyba; santechnika; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB A.R.S.A.group teikia visas paslaugas laivų statybos, laivų remonto ir pramoninės statybos srityse. Įmonė plečia savo veiklą visame pasaulyje. Mūsų pagrindinis tikslas - teikti profesionalias, kokybiškas ir savalaikes paslaugas diegiant naujausius sprendimus ir galimybes, kurios klientui galėtų suteikti daug...
MARINO PROJEKTAI
SHIP INTERIOR

Adresas: S.Neries g. 8, LT-92343 Klaipėda.
Veiklos sritys: laivų remontas, statyba; statyba; ventiliacija, kondicionavimas.
Laivuose(jachtose,megajachtose,kruiziniuose) ir pramoniniuose objektuose projektavimo,ŠVOK,izoliavimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Profesionalios komandos dirba: Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Kroatijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje...
MARINO GRUPĖ
WELDING, PIPING, FITTING

Adresas: Priestočio g. 6, LT-92228 Klaipėda.
Veiklos sritys: laivų remontas, statyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
Laivų korpusų surinkimo ir suvirinimo darbai.Vamzdžių ir įrengimų montavimas ir virinimas,izoliavimo-skardinimo darbai,ŠVOK,įdėtinių detalių,padų,durų liukų ir kitų sudedamųjų dalių montavimas laivuose.Metalinių konstrukcijų smėliavimo ir dažymo darbai.Pastolių montavimo darbai.
Molten Marine
Interior outfitting, insulation, cladding services

Adresas: Taikos pr. 24-3, LT-91222 Klaipėda.
Veiklos sritys: laivų remontas, statyba; gamyba; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Atliekami darbai: Projektų rengimas, skaičiavimas, matavimas, žymėjimas; Medžiagų tiekimas; Projektų priežiūra (EN „Supervising“); Smeigių virinimas; Įvairių paviršių izoliavimas / dengimas skarda; Modulinių kajučių montavimas, surinkimas; Kilimų ir kitų grindinių dangų klojimas; Plytelių klojimas; Baldų surinkimas...

Rinkėjų apklausa: Baltarusijos prezidento rinkimus triuškinamai laimi A. Lukašenka 08-09 20:46
Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka laimi sekmadienį vykusius valstybės vadovo rinkimus, surinkęs beveik 80% balsų, rodo valstybinio transliuotojo "Mir" užsakymu sociologinių tyrimų...
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100%
Rinkėjų aktyvumas kai kuriuose balsavimo punktuose Minske viršijo 100% 08-09 19:35
Baltarusijoje vykstant prezidento rinkimams, prie daugumos balsavimo punktų Minske nusidriekė didžiulės eilės, o kai kuriuose jų rinkėjų aktyvumas jau viršijo 100%, skelbia Baltarusijos opozicinis...
Atskleidė, kiek Rusijoje mokama COVID-19 vakcinos bandymuose dalyvaujantiems savanoriams 08-09 19:14
Savanoriams, kurie dalyvavo klinikiniuose vakcinos nuo koroanaviruso tyrimuose, bus sumokėta po 100.000 RUB, tai maždaug 1.150 Eur. Tai spaudos konferencijoje atskleidė viena iš savanorių Ana...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%