Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Baltic Workforce, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Baltic Workforce, UAB

2021-10-14 11:17:39 IP 66hol7jq
Sigita 2021-02-20 23:38:16
Šaunus kolektyvas ir tik teigiami atsiliepimai. Kai savame ūkyje darbus apsidirbome, su vyru įdarbino trumpam Danijoje. Atlyginimai mokami laiku, problemoms iškilus net naktį padėjo. Ačiū
Dėkojame!
2021-10-14 11:16:59 IP 66hol7jq
Rasa 2021-10-01 05:30:11
Noreciau padekoti Idarbinimo koncultantei, Jolantai Kaupaitei, kuri išmano savo darba.Visada pakoncultuoja rupimais darbo klausimais.Yra nuoširdi ir padada išspresti įvaires situacijas.Ačiu Jums.Sekmes darbe????
Dėkojame jums!
2021-03-16 14:21:38 IP 66hol7jq
Anonimas 2021-03-16 11:46:13
Labai ačiu kad perspėjot
Komentarą rašiusiam žmogui pasivadinusiam Ieva, parašėme el. paštu prašydami pakomentuoti kas buvo ne taip, nes tokios situacijos pas pastaruosius keletą metų nėra buvę, kad žmonės nuvyktų ir nebūtų paruoštas apgyvendinimas, tačiau jokio atsakymo nesulaukėme.
Dėl informacijos, tai kiekvienas žmogus gauna darbuotojo knygą, kur gali rasti visą reikiamą informaciją ką reikia žinoti gyvenant ir dirbant Danijoje, taip pat visos reikiamos instrukcijos yra pateikiamos darbuotojų portale, prie kurio galima bet kada iš bet kur prisijungti. Mes labai dažnai iš savo darbuotojų girdime, kad informacijos yra netgi per daug.
Personalo konsultantai pasiekiami el paštu, telefonu, skubiems atvejams ne darbo metu veikia skubi linija, kur galima paskambinti arba parašyti žinutę.
Miela Ieva, mums tikrai labai įdomu kokios informacijos jums trūko ir kas buvo ne taip, todėl labai maloniai prašome parašyti laišką įmonės vadovei lt@balticworkforce.com arba paskambinti +370 5 2107508.

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad rekvizitai.lt portale ištrinti komentarų mes negalime, nėra suteikta tokių galimybių. Mes tik galime kreiptis i portalo administratorius prašydami ištrinti komentarą ir komentaras gali būti ištrintas tik jeigu yra vartojami necenzūriniai žodžiai. Tokių komentarų nėra buvę, todėl niekas nėra ištrinta. Jeigu rašėte komentarą ir jis neatsirado šiame portale, tai greičiausiai dėl to, kad nepatvirtinote atsiųstos nuorodos jūsų nurodytu el.paštu.
Ieva 2021-02-25 17:55:49
Blogiausia patirtis gyvenime naudojantis tarpininkaujančia įmone.

Buvo primeluota darbdaviui ir mums, neteisingai pranešta apie mūsų atvykimo datą nuomuotojams (atvykimo datą jie žinojo, bilietus išrinko patys...)
Ištisai trūko informacijos, skambinant ne keldavo ragelio, neperskambindavo ir net į laiškus su klausimais neatrašydavo konkrečiai.

Šį atsiliepimą rašau iš savo ir vyro asmeninės patirties, bei dar trijų žmonių, kurie dirbo per šią įmonę - visiem identiškos situacijos.

Atsiliepimas apie tarpininkę Agnę ir Danijos tarpininką (nežinome jo vardo iki šios dienos..)

NORĖČIAU, KAD ŠIO KOMENTARO NEIŠTRINTUMĖTE, KAIP JAU PADARĖTE SU MŪSŲ DRAUGŲ RAŠYTAIS TAKTIŠKAIS ATSILIEPIMAIS.

AČIŪ.
Labai ačiu kad perspėjot
Blogiausia patirtis gyvenime naudojantis tarpininkaujančia įmone.

AČIŪ.
2021-02-19 09:41:51 IP 66hol7jq
Atsakome į komentarą dėl 2013 metu straipsnio.
Jei žmogus įdarbinamas Danijoje, jis gauna socialinio draudimo numerį Danijoje ir ten mokami mokesčiai. Tad natūralu, kad Sodroje Lietuvoje duomenų nėra, nes jie yra Danijos mokesčių institucijoje SKAT. Apie tai, kiek mokama mokesčių darbuotojai gali matyti savo algalapiuose, kuriuose gauna kas mėnesį. Kiekvienas žmogus, kuris dirbo Danijoje nors vieną dieną gauna metu gale preliminarią metinę mokesčių ataskaitą iš valstybinės mokesčių isntitucijos SKAT ir gali pamatyti kiek gavo pajamų ir kiek sumokėjo mokesčių.

Dėl apgyvendinimo, įmonė visada tik padeda su būstu Danijoje, jei darbuotojai nori, jie gali patys susirasti kur gyventi. TIk problema yra ta, kad tą labai sunku padaryti, nes apgyvendinimas Danijoje yra labai brangus, o savininkai nelinkę nuomoti užsieniečiams, arba prašo kelių mėnesiu avanso. Todėl įmonė labai padeda pasiūlydama apgyvendinimo galimybę, nes suranda nebrangų būsta, sumoka avansą. Darbuotojai visada gali rinktis.

Na, o atsakant į šiame straipsnyje minimą teisininkų komentarą, tai 2013 metais buvo susisiekta su ILAW dėl klaidingo komentavimo, jie patikino, kad žurnalistai jų klausė apie komandiravimą iš Lietuvos, kai žmogus darbinamas Lietuvoje. Tik jų atsakymas panaudotas kitame kontekste ir atrodo, kad įmonė nesilaikė įstatymų, o taip nėra. Baltic Workforce ne komandiruoja iš Lietuvos, o darbina Danijoje todėl ir mokesčius turi mokėti Danijoje, o ne Lietuvoje.

O darbuotojai minimi šiame straipsnyje neužilgo po straipsnio publikavimo kreipėsi patys į Baltic Workforce vėl prašydami darbo.
2021-02-15 17:08:10 IP 66hol7jq
Tomas tonis 2020-07-12 05:06:25
"Darbuotojas bulvių fabrike Danijoje
Darbo užmokestis: 64 DKK/valandą (~8, 58 Eur) prieš mokesčius
Apgyvendinimas: kambarys name prie pat darbo vietos. 375 DKK (~50 Eur) per savaitę

Gauni 64 kronas prieš mokesčius ir dar nuoma moki už kažkokia ūkininko trobą. Absurdas

Minimali alga Danijoje apie 130 kronų per valanda
Danijoje nera nustatytos minimalios algos, tad darbuotojai ir darbdaviai gali susitarti del kokio nori atlyginimo, kuris tenkina abi puses. Kai kurios imones Danijoje turi kolektyvines sutartis, pagal kurias yra nusimate minimalu atlyginima, jei taip yra, jos turi vadovautis kolektyvine sutartimi ir moketi joje nustatyta minimalu atlygnima. Jei imone tokios sutarites neturi del atlyginimo tariasi su darbuotoju laisva valia. Pastebejome, kad jus rasote komentarus skirtingais vardais (jus ir Tomas ir Donatas) manome, jus klaidinate skaitytojus bandydmas sudaryti ispudi, kad komentara raso skirtingi zmones.
Vaziavom kaip pora, viskas buvo gerai! Darbo pasiulymai ir ilgesni ir trumpesni buna, tai tikrai galima pasirinkti pagal savo norus. Alga visada laiku.
Puiki įmonė per kurią visada saugu važiuoti į Daniją. Visada suruošia tvarkingus dokumentus, informuoja apie įstatymus, nemokamai padeda susitvarkyti mokesčius. Atsitikus bėdai, visuomet galima su kažkuo iš įmonės susisiekti ir prašyti pagalbos. Patikima agentūra.
"Darbuotojas bulvių fabrike Danijoje
Darbo užmokestis: 64 DKK/valandą (~8, 58 Eur) prieš mokesčius

Minimali alga Danijoje apie 130 kronų per valanda
Iš Lietuvos ryto straipsnio 2013 metų
2020-06-11 21:32:38 IP 2e7r3va1
Danai neatsispiria pagundai išnaudoti pigius lietuvius
Vytautas Valentinavičius
2013-04-03 11:14
Danijos žiniasklaida mirga niūriomis istorijomis apie išnaudojamus Lietuvos piliečius.

Danijoje išnaudojami lietuviai, šiems mokamas minimalus darbo užmokestis, o darbo ir pragyvenimo sąlygos nepavydėtinos, skelbia Danijos žiniasklaida. Spauda mirga niūriomis istorijomis apie Lietuvoje registruotos įmonės „Baltic Workforce“ siūlomos darbo jėgos iš Baltijos šalių pigumą ir Danijos įmonių negebėjimą atsispirti itin patraukliam pasiūlymui.

Didžiausia Danijos profesinė sąjunga „3F“ teigia esanti informuota apie darbuotojų iš Rytų valstybių išnaudojimą ir įmonės „Baltic Workforce“, registruotos Lietuvoje, veiklą. Anot profesinės sąjungos atstovų, darbo sąlygos ir sutartys neatitinka Danijos įstatymų, žmonėms už darbą mokama per mažai.

„3F“ atstovo Peterio Kaae Holmo teigimu, Lietuvos įmonė jau keletą metų siunčia darbuotojus iš Lietuvos atlikti sodo, miško ir žemės ūkio darbus. Šiems mokama itin mažai. Lrytas.lt žiniomis, įmonė plečia savo veiklą, siūlydama savo darbuotojus statybos sektoriui.

Peteris Kaae Holmas taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad galimai siekdama išvengti mokesčių Lietuvoje, ši įmonė, esą, įkūrė biurą Kipre, iš kur ji yra valdoma.

Redas ir Gytė buvo išnaudojami

Redas iš Šilutės su būsima žmona Gyte praėjo įmonės „Baltic Workforce“ organizuotą atranką Vilniuje, pasirašė dokumentus. Su drauge pradėjo dirbti šiltnamyje Danijoje kovo pradžioje, o gyveno pas patį šeimininką ir mokėjo 2000 kronų (apie 920 litų) už vieną kambarį per mėnesį.

„Įprastai trijų kambarių namo nuoma Danijoje per mėnesį kainuoja 2400 kronų (apie 1, 1 tūkst. Lt). Neturėjome kito pasirinkimo, kadangi jei būtume atsisakę gyventi pas šeimininką, būtume praradę darbą“, - kalbėjo šilutiškis.

Pora gaudavo 52 kronas (apie 24 Lt) už valandą, tačiau, tvirtina, nežinojusi ar už juos mokami mokesčiai valstybei, ar jie turės kokias nors socialines garantijas: „Pasirašėme popierius su įmone, bet kai prisijungę prie Sodros sistemos neradome duomenų, kad esame įdarbinti - ne juokais sunerimome.“

Šilutiškis pasakojo, kad realiai jie uždirbdavę 80 kronų per valandą, bet į rankas šeimininkas jiems sumokėdavęs vos 52 kronas. Gytė ir Redas tvirtino nežinoję kas jų tikrais darbdavys, kur ieškoti pagalbos.

„Dabar dirbu apdailos darbus viešbutyje, pažįstu savo darbdavį, už valandą gaunu 100 kronų. Kai dirbau lietuvių įmonėje - nežinojau kas mūsų darbdavys, net nežinau ar buvau oficialiai įdarbintas, kadangi sutartį turėjau tik su Lietuvos įmone“, - prisimena karčią patirtį vaikinas.

Įmonės „Baltic Workforce“ vadovė: „Darbuotojai išnuomojami sezoniniams darbams“

Įmonės „Baltic Workforce“ direktorės Daivos Valiukaitės-Kišūnienės teigimu, įmonė užsiima darbuotojų paieška sezoniniams, trumpalaikiams darbams Danijoje, esą, su jais sudaromos laikinojo įdarbinimo sutartys.

„Mes siunčiame žmones į Daniją, jiems siūlome sezoninius darbus: žemės ūkyje, fermose, fabrikuose. Žmonės neemigruoja visam laikui, jie dirba pagal laikinojo įdarbinimo sutartį“, - kalbėjo įmonės vadovė.

Pasak Daivos Valiukaitės-Kišūnienės žmonės įdarbinami Danijoje, o „Baltic Workforce“ su darbuotojais sudaro sutartį, kuria įsipareigoja teikti darbo pasiūlymus, o realiai asmenys įdarbinami Danijos įmonėse.

„Danijos įmonė yra tiesioginis vadovas, tačiau, pagal laikinojo įdarbinimo sutartį, jei darbuotojas yra išnuomojamas, vadovo funkcijas dalijasi tiek įmonė, kurioje žmogus dirba, tiek išnuomojanti darbuotoją įmonė“, - kalbėjo D. Valiukaitė-Kišūnienė.

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) lrytas.lt pateiktame atsakyme teigiama, kad „Baltic Workforce“ mokestinių skolų neturi ir moka mokesčius, į rizikingų mokesčių mokėtojų sąrašus ji taip pat nėra patekusi.

„Lietuvos įdarbinimo įmonė, pasirašydama darbo sutartis su Lietuvos nuolatiniais gyventojais turi nustatyti, kurioje šalyje bus jų darbo vieta - Lietuvoje ar užsienio šalyje“, - teigiama VMI atsakyme.

„iLaw“ teisininkas: „Darbdavio mokesčiai turi būti mokami Lietuvoje“

Lietuvos ambasados atstovai Danijoje lrytas.lt informavo, kad ambasada yra sulaukusi vieno nusiskundimo dėl darbdavio Danijoje, kurį jam pasiūlė įmonė „Baltic Workforce“, esą, ambasada neturi informacijos, leidžiančios daryti apibendrintų išvadų dėl šios įmonės neigiamos veiklos.

„Lietuvos piliečiai pasirašo jiems nenaudingus darbo kontraktus, numatančius „supaprastintą“ jų atleidimo tvarką ar išeitinės kompensacijos nemokėjimą, žodiniu susitarimu sutinka dirbti kitokiomis sąlygomis, nei numatyta sutartyje“, - pastebi ambasados darbuotojai.

Advokatų profesinės bendrijos „iLaw“ teisininko, advokato padėjėjo Manto Mikalopo teigimu, įmonė, įdarbinanti asmenį, yra tikrasis darbdavys, privalantis mokėti mokesčius Lietuvoje.

„Nesvarbu ar darbuotojas komandiruojamas į užsienio valstybę, ar jis dirba Lietuvoje - visais atvejais darbdavys yra ta įmonė, kuri sudaro su darbuotoju sutartį. Darbuotoją darbo santykiai sieja su pirmine įmone, su kuria pasirašoma laikinojo darbo sutartis“, - kalbėjo M. Mikalopas.

Teisininko teigimu, mokesčius į Sodrą moka darbdavys, su kuriuo darbuotojas pasirašo sutartį: „Išsinuomojusi darbuotoją, įmonė siunčia pinigus jai darbuotoją išnuomojusiai įmonei, o ši sumoka visus reikiamus mokesčius ir atsiskaito su darbuotojais.“
Puiki įmonė. Dirbau joje 2017m. Padėjo ne tik tuomet, bet ir grįžus. Suteikė visus reikalingus dokumentus, maloniai konsultavo. Ačiū!
Puiki įmonė, malonus bendravimas :)
Alga moka bet darbo kontraktai labai trumpi (pvz. 2 mėnesiai) o tada ką vėl atgal į Lietuvą važiuot.

Taip pat darbai gana sunkūs. Moka 65Dkk per valandą kas gaunasi apie €1000 per mėnesį po mokesciu
Kodel, kai dirbame ne darbo ir svenciu dienomis mokama, kaip eiline darbo diena tuo paciu val.ikainiu ???
Gerai naivuoliai nepykit, kad taip sakau, bet tokie esat jeigu taip galvojat ar kalbat. Nu papasakosiu kaip šitas reikalas veikia su atsiliepimais ir komentavimu. Paklausit iš kur aš žinau todėl, kad labai daug esu susidūręs ir vienas draugas pirko paskaitą tokioje kompanijoje Lazy Money Empire kuriai vadovauja Michael Freeman pasidomėkit čia susiję su Binariniai opcijonais tai va esmė tame, kad yra samdomi komentatoriai, kurie specialiai sukuria teigiamus komentarus arba neiggiamus priklauso nuo to kokią įmonę norima sukompromituoti ir panašiai. Tad patariu vieną dalyką ne komentarus skaityti, o bendrauti su gyvais žmonėmis ir pavyzdžiais, tai yra kažkokie draugai tikri ar artimieji jokiu būdu ne pažįstamieji nors būna kai ir savi apgauna. Ir ieškoti darbdavio pačiam ir su juo skambintis ir kalbėti ar rašyti el paštą :) Va ir viskas chebryte :) Aš jum padėti noriu :)
Sveiki, gal kas galetu padeti susigrazinti atostoginius per sia agentura, per mano asmenine prisijungimo sistema. Sumokeciau 40% sumos pinigeliu. Skypas man dainorelis25, lauksiu
Niekas nevaziuokit, apgaus net nepradejus dirbti.Ismes i gatve neturesit net uz ka gryzt namo.apsurdiska imone apsurdiski darbdaviai.Cia ne zmones o gyvuliai verciantys dirbti uz centus.Jau vien is pavadinimo galit nusprest kas cia per imone.
Zadu po naujų metų kreiptis y šia firma dėl darbų, turiu prašymą kas dirbot per šią firmą jai galit pasidalinkit savo patirtimi, Visiem iš anksto didelis ačiū.
Dirbu dabar Baltic work force tai viskas tvarkoj mokamas atlyginimas laiku darbo pasiulymu yra, brolis kai dirbo ir viskas gerai buvo, uzdirbt galima 52kr i val. Darbas cia lengvas nebus, taip kad jei pastaraji pusmeti sedejai prie tv patariu pora men paspuortuot pries cia vaziuojant nes gali tekt nevaikiskai paart. :) Daug sako, agenturos isnaudoja, tai geriau isnaudot save uz 20lt i val. cia o ne uz 5 lt i val LT (mano atveju) :) kitos patikimos kompanijos kur dirbau ir neima mokescio tai Qbis darbai Olandijoj, Opus- darbai norvegijoj prie zuvies, Nepatariu pasikliaut tais kurie ima pinigus uz idarbinima nusvilsit :) Ai ir dar Headex vokietijoj darbai logistikos centras. Sekmes darbuose, ir nevaziuokit jei turit kokiu traumu nes cia jos tik pagiles :) pries cia vaziuojant reikia fizinio pasiruosimo namie, kitaip gali jum darbas cia pavirst i katorga :) Taip kad sekmes darbuose. :)
Viskas gerai su sita agentura, paprasciausiai kas nenori tas nedirba, arba kaip sakant patys pri...ka ir iesko kaltu, darbui reik noro turt.pati dirbau ne karta, ir nusiskundimu jokiu neturiu, pradedant agenturos darbuotojais, malonus paslaugus, o darbdavei, taip pat neteko su kokiais tai blogais susidurt, algos laiku, na viskas gerai...!!!
Toks jausmas, kad lietuviai visur yra dirbe ar dirba, ir visos firmos blogos, nejau nera geru firmu, skaitau ir akyse zalia....visur viskas blogai...
Tokia ymone ir tik 2 atsiliepimai nesuprantu turbut wisi blogi ir istrinat
Sveiki.
Šauni firma, piukųs ir labai malonųs darbuotojai.
Gera man ten dirbti pas juos buvo, aš dirbau šiltnamiouse, ir viskas būtų buve gerai, mes butume kontrakto nenutrake jai ne tie Lietuviai kur mes gyvenom apsiruke hašišo ir gėre ištisom savaitem, jie tiek isisiautėjo kad pradejo mustis pas mus ipuole i buta viska dauze mete, mes paskambinom seimininkiu danuijis atvare su policija ir ta nieko negelbejo, tai positokiu baiku nutraukem kontrakta, gavos negerai atsiprasom RENETOS.

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
Vorkis
Workis - darbdavių ir darbuotojų platforma

Adresas: Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Workis - tai inovatyvių darbdavių ir pažangių darbuotojų platforma. IEŠKAI GREITO UŽDARBIO? Siūlome modernų būdą susirasti darbą rytojui savo išmaniajame telefone kad ir kur bebūtum. KAIP TAI VEIKIA? Prisiregistruoji workis platformoje. Darbdaviai sukuria darbo skelbimus, nurodant tikslų valandinį darbo užmokestį...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%