Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autoverus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autoverus

Atsiliepimai apie Autoverus, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Autoverus, UAB

Judo club "Budoka"
2019-12-06 20:26:41 IP 2fbauh2m
Ne kartą naudojomės šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Niekada nenuvylė, viskas laiku ir labai kokybiška. Mandagus aptarnavimas. Neabejoju, naudosimės jūsų paslaugomis dar ir dar!!!!
Penkis metus dirbame su "Autoverus". Džiaugiamės Jūsų paslaugų kokybe, lankstumu, noru visada padėti ir siekiu tobulėti. Profesionalus požiūris į klientą, greitas prisitaikymas prie poreikių ir atsakingumas yra kokybės ir patikimumo garantas.
Kauno kolegijos studentų atstovybė
2018-07-26 17:03:28 IP 5juc5cnm
Malonus bendradarbiavimas, lengva surasti bendrą kalbą ir labai puikus aptarnavimas! Padėjo išspręsti transportavimo problemas. Labai džiaugiamės turėję bendrų reikalų ir tikimės tolimesnio malonaus bendradarbiavimo.
Keletą metų dirbame su "Autoverus". Padėjo išspręsti transportavimo problemas. Patinka požiūris į klientą, lankstumas ir žodžio laikymasis. Daug nekalbant-patikima įmonė.
UAB Baltic Travel Service
2018-02-19 14:27:58 IP 2fbapiu7
"Autoverus " patikimiausias mūsų agentūros partneris, užsakant individualius pervežimus.
Šia pervežimų paslauga naudojasi labai specifiniai mūsų klientai - lėktuvų pilotai.
Jų užsakymai būna skubūs ir su dažnais pasikeitimais, tačiau visada ramu, kai kreipiesi į "Autoverus " kompaniją.
Visada sureaguoja į užsakymą skubiai, kantriai ir tiksliai prisitaiko prie pilotų poreikių.
Patikima ir malonu bendradarbiauti.
ITAB Shop concept Lithuania
2017-11-23 08:31:44 IP 2i250m5o
Įmonė kuria galima pasitikėti ir skirti įvairias užduotis. Ačiū jiems už sklandų darbą.

Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Žaliųjų rodyklių grąžinimas stringa, savivaldybės piktinasi biurokratija
Žaliųjų rodyklių grąžinimas stringa, savivaldybės piktinasi biurokratija 01-26 10:19
Vyriausybei leidus savivaldybėms grąžinti nuo sausio pirmosios panaikintas dešiniojo posūkio rodykles, kol kas to nepadarė nė vienas didmiestis, nes centrinė valdžia įvedė papildomus saugiklius.
Viruso aukų Kinijoje padaugėjo iki 56, užfiksuota beveik 2.000 ligos atvejų
Viruso aukų Kinijoje padaugėjo iki 56, užfiksuota beveik 2.000 ligos atvejų 01-26 10:12
Naujo koronaviruso aukų Kinijoje padaugėjo iki 56, užfiksuoti 1.975 užsikrėtimo atvejai, sekmadienį pranešė vietos valdžia.
Kinijos prezidentas: virusas plinta "vis sparčiau", padėtis šalyje – "sunki"
Kinijos prezidentas: virusas plinta "vis sparčiau", padėtis šalyje – "sunki" 01-25 18:27
Kinijos prezidentas Xi Jinpingas įspėjo, kad dėl "vis sparčiau plintančio" viruso, palietusio jau beveik 1.300 gyventojų, padėtis šalyje yra "sunki", šeštadienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%