Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Autobosas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Autobosas

Atsiliepimai apie Autobosas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Autobosas, UAB

Sveiki
Sako laimingas žmogus kuris sugeba mokytis iš kitų klaidų.Tai ne, žinojau ir daug girdėjau iš pažystamų kurie čia remontavo auto.Bet ne užlipau ant to grėblio.Kol nenuvariau automobilio į šį servisą, niekados neturėjau bedų su užvedimais.Reikėjo tik pakeisti vieną streikuojantį daviklį ir viskas, bet.... po jų remonto praktiškai nebeužvedu, variau ir antrą kartą tai dar blogiau paliko. Prisiėjo remontuoti pačiam, nes pradžioje neturėjau kur.Ką radau pridirbta tai geriau ir nerašysiu.
Patarimas : reikia skaityti atsiliepimus ir mastyti ar naudotis tomis paslaugomis ar ne.
2020-04-30 17:09:43 IP 28mbvdrm
Justinas 2020-02-01 10:58:15
Nepatariu vezti v***s. Atveziau firminius stabdziu diskus kad pakeistu tai pakeite i paty pigiausia analoga uz puse kainos o kur mano stabdziu diskai niekas nezino
O gai jū ir nebuvo???
2020-04-30 16:15:19 IP 28mbvdrm
Sveiki, savo auto ten tvarkausi jau ne vienerius metus, būna visko, kartais tenka palaukt eilutėje-mano auto gi ne vieninteliai Klaipėdoje.Visiem reikia ir tuoj pat.Taip nebūna.Automobiliu daug-meistru per mažai.Taigi sutikit kad keliu dienu laikotarpis kokybiškame servize tai normalu!!! Visada yra pasikonsultuojama su klientu kokios kokybės detalės ir kokia kaina, taip pat ir darbų.
-važiuk kitur.Dabar gi pasirinkimas.Bet visdėlto siulyčiau čia užsukti, isitikinsit kad čia dirba 'profai'
klientas.
2020-04-30 15:40:23 IP 28mbvdrm
Justinas 2020-02-01 10:58:15
Sveiki.negaliu suprast-Jūs atsivežėt diskus, ir vietoje jusiškiu imontavo kitus.Klausyk tai gi pilnas absurdas-:))))
Aciu meistrams uz puikiai atlikta darba! Prikele musu seno auto vaziuokle, buvo 4iu metu senumo, barskejom, girgzdejom. Vaikinai viska atliko kuo puikiaiusiai, praejom technikini is pirmo karto. Labai aciu!
Vale purstukus mano bmw 530, kol kas vaziuojame be problemu, ačiu!
Nepatariu vezti i si servisa automobilio, visiski nevykekiai.
Nuveziau patikrinti saugikliu nes nebeveike valytuvai, jie patikrino sako pas tave per maza varza buvo ideta tipo 5 amperai tai idejo 20. Valytuvai pradejo veikti bet tik viena diena, po dienos masina nebevaziavo ir vos nesudege. Pasirodo jie idejo per didele varza ir pradejo svilti aklos zonos blokeliai, ju yra du kur vieno kaina 450 eur... O prasiau tik saugiklius patikrinti.... Nevykeliu servisas kuo toliau nuo tokio.
Greiciu deze remontavo 5 savaites, nors terminas buvo sutartas kitoks. Ispradziu sako viena kaina, sutinki remontuoti, suremontoja ir kaina visiskai kita. Kompromisa pasiule isardyt masina, ksimt naujas detales, sumoket uz tai or vaziuoti i visas 4 puses. s*****i ir nieko daugiau
atvykau i si autoservisa del greiciu dezes remonto.sutareme remonto laika, taciau praejo pora dienu, o darbu net nepradejo....
pasiteiravus apie terminus, atsakymas buvo kad terminu nera, o savo pazadu serviso priemejas neatsimena...gavau pasiulyma pasiimti automobili ir vaziuoti is serviso....
graudu darosi kai klientas nesvarbus....
jei kam tinka nepadarba klientui, naudokites autoboso paslaugomis, nepagarba gausite o del remonto darbu kreipkites i kitus autoservisa

Autoboso ivaizdis: daug zadam -mazai darom :)
Variklio remontas
2018-02-01 15:54:46 IP 1b2al6sp
Apsimoka varyt į tą servisą jei daugiau nebevažinėsi su remontuota mašina pats. "Ypač gerai" variklius taiso... jei jau remontavo ilgai nelaikys.
Pačio mašinai variklio galvos tarpinė buvo prapūsta. Tai taip sutaisė, kad net baisu... degimas sureguliuotas blogai buvo, galvą nušlifavo, bet pačio bloko netikrino, tai netrukus vėl prapūtė... tai teko naujai šlifuoti tiek galvą tiek patį bloką... net pasirodo nemoka prisukti kamino prie bloko...
O kur garantijos kokios... moki grynai.. jokio popierio neišrašo kas daryta, kiek kainavo..
Žodžiu išmeti į balą pinigus... o po to dar kartą moki, kad sutaisytų kiti.. bet šį kartą jau tikiuosi gerai....
Nesugeba net tepalu pakeisti. Keisdami tepalu filtra nutrauke antifrizo zarnele. Ir del ju kaltes remonta bei antifrizo papildyma turejo apmoketi pats klientas.

Kitas pasakojimas. Klientas nuvaro auto, kad paziuretu kas yra blogai su greiciu deze. Praeina trys dienos. Jokios zinios is ju. Klientas skambina, teiraujasi kas ir kaip. Jie sako, kad bando issiaiskint, daro diagnostika. Klientas neistveres nuvaziuoja pats pasiziuret kas ir kaip. Ogi ziuri, kad jo auto vis dar tebestovi lauke, salia ju serviso, ten kur ir paliko.

Zodziu, melagiu ir sukciu servisas. Uzdaryt ta servisa kuo greiciau.
Pas siuos sukcius taisiau savo kemperi. Buvome sutare, kad sutaisys per dvi savaites. Turejo pakeisti sankaba, stabdziu vamzdelius, pagrindini dirza. Kemperi atveziau menesi pries kelione. Paskambindavau ir vis aiskindavo, kad tvarko ir jau greit padarys. Kol galiausiai tai tesesi pusantro menesio, net atkeleme atostogas tikedami ju pazadais. Po pusantro menesio nebeislaike nervai ir nusipirkau lektuvo bilietus is norvegijos, kad pats nuvykciau i sita autobosas servisa. Kai nuvykau paaiskejo, kad jie tik pakeite sankaba ka galima padaryti per diena. Visa vaziuokle vis dar buvo isardyta, taip pat greiciu deze nesurinkta iki galo. Teko paciam viska susitvarkyti. Praradau papildomai apie 2000euru vien del aplaidaus ju poziurio i klienta ir susitarima. Tokioje situacijoje nelinkeciau atsidurti niekam, kai tenka servise masina susitvarkyti paciam, nes jie nesugeba..
Pavadinciau ne autobosas o autosukcei bando isvilioti pinigus is zmoniu kas nezino kainu arba mato kat jaunas zmogus uz stabdziu diskus ir stabdziu kaladles prekiniu ir ivors gumos pakeitima norejo nulupti 250 eur volvo s60 kai pasidomejau kainomis detaliu kainos nevirsijo 100 kai perskambinau ir pasakiu kat perdauk nori pasake ne ne 225eur uz remonta visdelto as atsisakiu tvarkit masina galiause paerskambino ir pasake kat masina nuardita jau ir paprase 20 eur uz surinkima galiusei atvikes po darbo sumokejau 20euru plius bande sakit kat cia uz ivores ir visu detaliu delto kaina tokia kai paskaiciavo kek butu be ivores gumos darbu 190eur pasake zodziu venkit sitos serviso kaip baisiausio kosmaro
Ziuriu autoboso darbuotojai patys raso gerus atsiliepimus apie savo "puiku" darba. Gerbemieji, neapsigaukit, venkit sio servizo kaip galit
Apie šią įmonę galėčiau pasakyti vien tik gerus žodžius. Greitai ir už priimtiną kainą sutvarkė sugedusią sankabą.
Esu labai dėkinga UAB Autobosui už atliktą darbą. Puikus ir atsakingas aptarnavimas, puiki darbo kokybė! Ačiū,
Geras servisas, rekomenduoju.Sutvarke viska ka reikejo.Darbu kaina atitinka sazininguma.
puikiai dirba vyrai. vienas geriausiu autoservisu klaipedoje. tikri profesionalai
Semion 2016-07-12 19:11:36
Labai gailiousiu kad tvarkiau savo BMW e60 kebula Autobosas servise. Buvo keičiamas galinis sparnas ir dažoma apie 60% viso automobilio. Padare labai prastai, visi kampai suapvalinti, ant galinio sparno prišpakliuotas didžiulis kalnas, daug tvirtinimo elementu yra pamesta, neprisukta, nepraejo ir dveju menesiu dažai pradejo trukineti, i automobili šlikstu ziureti! Deja sumokejau kaip uz kokybiska darba! Tokiu kreivu ranku dar neteko matyti!
Autoboso " šedevras "
Nuostabus autoservisas, visada automobiliu pasirūpina tobulai. Ačiū Jums už rūpestį. Drąsiai rekomenduoju šį autoservisą visiems.
Galiu drasiai teigti, kad darbuotojai puikiai atlieka savo darba. Likau labai patenkntas.
Labai kokybiškai ir už priimtiną kainą pakeitė duslintuvą, aptarnavimas puikus
Esu labai patenkinta UAB Autobosas paslaugomis. Puikus kolektyvas, puiki aptarnavimo kokybė. Labai ačiū!
Mūsų šeima labai nusivylė šiuo auto servisu...visą dieną bandė išsiaiškinti problemą, nors iš karto atvažiavę ją pasakėme, po jų apžiūrėjimo, mašiną radome kaip iš po karo...buvo išteptas visas šviesus salonas, su purvinais pirštais ir pan...labai nekoks aptarnavimas, nepaaiškino kas kaip, ką žiūrėjo kas ne taip..tik pinigėliu paėmė, nesiūlyčiau naudotis šiuo auto serviso paslaugomis :)
Esu nustebintas, kad taip blogai dirbanciu servizu dar yra! Vadovai neturi zalio supratimo apie masinu remonta, negana to galvoja kad ir klientas toks pat neismanelis, tai saltu veidu peza nesamones. Kainos dideziules, bet kokybes nulis, terminu isvis nepaiso, darbu nedadaro, varyt turi n kartu! Jei sugedo masina, nuvaryk i "Autobosa" sumokek pinigus ir atsiimk netvarkinga, cia ju darbo principas. O kitas principas visur kur tik galima bandyt apstatyt klienta.
ziaurei nuvilentis servizas
2016-01-19 16:00:23 IP 2jueaqc0
Baisiai nuvyle! Kainos nezmoniskos, tai tikejausi aksto lygio ir paslaugu. Bet nei is tolo. Geriau pas garazinius kita kart varyciau. Problems: Reikejo masinai pakeisti varikli. Darbus dare 2sav. Dar paaiskejo, kad pas juos ir padangas montuoja ir variklius tvarko tie patys meidtrai! Po dar 6 kart variau kad dabaigtu viska. Nupirko varikli uz triguba kaina, negana to tas variklis prastas, eda tepala. O jie atsisako net gumytes voztuvu keist. Tikrai prymygtinai rekomenduoju zmones, bukit geri ieskokit kito servizo
ką galiu pasakyti, esu nusivylęs šiuos autoservisu. kainos yra nežmoniškos, sumokėjau gerokai daugiau nei būtų kainavę litais, iki galo nepadarė ko prašiau, išliko senos problemos. daugiau niekada nevaryčiau auto į šią vieta, nors ir prie jų durų sugestu mašina. būtų normaliai pavarę, būčiau ne kartą dar atvažiavęs o dabar dar mažiausiai 3 klientus prarado. Manau ankščiau ar vėliau ateis diena kai bus bankrotas. Patarimas liaudžiai - nevažiuokit remontuot mašinos čia, nebent negaila bapkių, laiko bei nervų!!!
Na ka pradesim, turejau reikalu su siuo autoservizu. Siaip Lietuvoje mazai geru servizu manau, Dauguma daro ir nedadaro kazko tai, tai ne tokius varztus ideda tai pasukciauja. Mano istorija tokia ieskojom labai atydziai servizo gero uz normalia kaina, nei per mazai nei per daug butu kaina. Mano masinai buvo smulkus autoivykis, nubrozdintos siek tiek priekines lempos ir bamperis, ir dureles biski ilenktos, vyriai sulankstyti dureliu. zadejo padaryti per ta ir ta laika susitarta, na ok suprantu nelb turi laiko nieko nesakau, bet jeigu neturi laiko, ir nesugebesi padaryt kokybiskai tai geriau visai neiimti uzsakymo ar ne? Dureles reikejo keisti naujom, surado tas dureles idejo, perdaze, sudejo dureles is anglu parvestos masinos, melynos spalvos blogai nudaze nekokybiskai, vyrius istate prastai bet kokius varztus sudejo, pleveles izoliacines po panele nebuvo, lango pakelejas nesutvarkytas normaliai savadarbiskai padare prie tokiu dureliu kurios pas mane vairuotojo puseje keist reikejo o paemia is anglu parvarytos masinos dureles. Ir nieko man nesake is kur gavo ir kokias. Na ok bamperiai gerai nudazyti ir dureles is isores, tarp kitko bamperi galini patys norejom perdazyti nes pabraizytas buvo, lempu pabraizymus prastai nuslifavo. Pasiemus masina ipusejus kelionei pasigirdo pro dureles garsas vejo svilpimo zodziu dureles suvare taip kad mano masinos officialiam servize pasake kad jas kazkada teks keisti is naujo, nes jos perdirbtos nepataisomai. Bamperio galinio po perdazymo parktronikai nebeveikia dingo veikimas. Zodziu labai prastas servizas, aptarnavimas klientu, ir darbo kokybes. Daugiau nieko bendro su siuo servizu nebeturiu. Beje is ne pacios klaipedos esu is gan toli tai pasitikejau siuo servizu, sumokejau pinigus uz blogos kokybes darba.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą 05-16 15:08
"Amazon" įkūrėjo Jeffo Bezoso bendrovė "Blue Origin" liepos 20 d. "New Shepard" raketa žmonių įgulą trumpam iškels į kosmosą. Skrydis žymės atsinaujinantį komercinį kosminį turizmą, kurio nebuvo...
Mianmare per kariuomenės susirėmimus su sukilėliais žuvo mažiausiai šeši žmonės
Mianmare per kariuomenės susirėmimus su sukilėliais žuvo mažiausiai šeši žmonės 05-16 13:34
Mianmare po kelias dienas trukusių neramumų žuvo mažiausiai šeši opozicijos sukilėliai, sekmadienį pranešė viena chuntai besipriešinanti sukarinta organizacija, Londonui ir Vašingtonui pasmerkus...
Policija spręs dėl karantino laikymosi "Didžiajame šeimos gynimo marše"
Policija spręs dėl karantino laikymosi "Didžiajame šeimos gynimo marše" 05-16 13:00
Policija vertins šeštadienį vykusio "Didžiojo šeimos gynimo maršo" organizatorių veiksmus užtikrinant karantino sąlygų laikymąsi, vėliau pareigūnai turėtų apsispręsti dėl administracinės teisenos...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%