Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Asmodas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Asmodas

Atsiliepimai apie Asmodas, UAB

Durys, langai

Parašyk savo nuomonę apie Asmodas, UAB

Asmodo servisas tiesiog SIAUBINGAS!!! Negaiškite su jais laiko!
Vis dar laukianti
2021-04-09 11:39:22 IP 2i57579e
Visdėlto komentarus reikia skaityti prieš pasirašant sutartį. Paskaičiau, kad vėluojančių durų laukia žmonės po 1, 5 mėn. ilgiau nei numatyta sutartyje. Aš laukiu 5 mėnesius, t.y. dvigubai ilgiau nei numatyta sutartyje. Klausau graudžias istorijas ir pažadus, paskutinį kartą pažadėjo kovo 19 d., gaila nepasitikslinau, kurių metų kovo 19 d., nes durų visa dar nėra..... Žadėjo ntąjį kartą, kad bus kitą savaitę....
Užsakymas ŠIAULIUOSE
2021-03-09 14:55:51 IP 2eefm41j
Užsakymas Šiauliuose siaubingas. Parduotuvės viršininkas ar kaip čia jį pavadinti labai nemandagus. Labai nemandagiai bendravo su savo kolege, vos ne "višta" vadino prie klientų. O apie aptarnavimą ir laukimą - nė nekalbėsiu. Durys vėlavo mėnesį ir daugiau. Jeigu norite greito, šilto ir kokybiško aptarnavimo - apeikit kilometro spindulių šitą parduotvę
Sutarti su sia bendrove susiraseme dar lapkricio menesio pirmomis dienomis del lauko duru gamybos, durys pacios paprasciausios, be jokiu stiklu, rastu ir pan. Sutartyje numatytas terminas sausio viduryje, praejus savaitei po galutines sutarties datos paskambinome pasiteirauti kada planuoja atvykti montuoti duru, atsiliepes "vadybininkas" is siauliu skyriaus bendravo labai arogantiskai ir nemandagiai, jokios informacijos nesuteike ir net nezinojo kokioj busenoj yra musu uzsakymas. Galu gale, duris istate praejus 1.5men po sutartyje nustatyto termino, o delspiniginiai sutarty nurodyti isvis juokingi... Jeigu norite kokybisko aptarnavimo ir laiku atliktu paslaugu, tuomet rekomenduoju sia imone apeiti is tolo.
Tragiškas aptarnavimas, komunikacija ir viskas kas tik įeina į žodį durų pirkimas. Paskambinau su konkrečiu reikalu (reikėjo tik paprasščiausios, standartinės durų varčios), tai užsakyti vidaus durų ir atsiųsti sutarties nesugebėjo per pusantros savaitės, kelis kartus dar skambinau paraginti, vis verkė į ragelį, kad baisiai daug darbų, ir žadėjo vis atsiųsti sutartį šiandien, galiausiai nebekėlė ragelio. Nepatariu nė vienam užsakynėti durų šioje įmonėje, nes kitoje įmonėje lygiai tas pačias duris užsakė ir sutartį atsiuntė jau sekančią dieną. Plius nuo vienos varčios sutaupiau 50€...
APGAILĖTINA ĮMONĖ SU APGAILĖTINAIS DARBUOTOJAIS!!!
Vygintas kilkius
2020-10-01 14:51:37 IP 2h8598sp
esu patenkintas UAB ''ASMODAS, , durimisypac dekoju meistrui Gintarui ir jo kolegomsuz gerai atlikta darba
Kaune Asmode užsisakėme duris, tai gailimės iki šiol, spynos nesilaiko, pasirodo prisuktos ant vieno varžtuko, savo darbuotojų montavimui neturi, samdo tokius kurie įststo belekaip paskui niekas net nenori perdėti, vadybininkas Kaune itin nemandagus, Neprasidėkite
Užsakymas Šiauliuose
2019-02-02 16:00:26 IP 2e7r3ndf
Durys užsakytos Šiauliuose. Vėlavo 3 savaites. Durų kokybė itin prasta, kampai aštrūs ir nelygūs. Pačios įmonės samdyti darbuotojai vos sugebėjo įstatyti duris, aštrius ir nudilusius (naujų durų) kampus siūlo paryškinti tiesiog su markeriu, nes toks problemų sprendimas pagal juos yra normalus. Tikrai geriau rinktis Duruvą, Durų pasaulį, Durų spektrą ar bet kokį kitą privatininką. Blogiau nebus, bet tikrai bus pigiau.
Užsakovas Klaipėdoje
2018-07-12 14:58:23 IP 28m94hka
Neprasidėkite, nes turėsite problemų.
Internete išsirinkau man patikuses duris. Na manau pagaliau pasikeisiu pradžioje šarvuotas durism o po to ir visas vidaus. 2018 m. gegužės 18 d. užsukau į UAB „Asmodas” Šiaulių filialą, namų įdėjų centre NIC Šiauliuose, norėdamas gauti patarimų ir užsisakyti. Labai gailą sugaišto laiko. Pats blogiausias aptarnavimas kokį tik esu mates per paskutinius 20 metų. Šiaulių filialo žmogus (pardavėju pavadint nelabai galimam o iki vadybininko kaip iki mėnulio) super nemandagus ir visiškai neprofesionalus. Atrodytu, kad jam kančia bendrauti su klientu, o apie profesionalumą net gėda kalbėti. Teko atsisveikinti ir pasirinkti kitą įmonę. NEPATARIU niekam gaišti laiko su Šiaulių filialo nesuinteresuotu žmogumi. Nebent norite suprasti ir patirti kaip aptarnaudavo klientus sovietų laikais.
Užsakėme duris rudos spalvos, po 2 mėn. atvežė bordines. Suklydo, atsiprašė, laukėm dar 1 mėn. kol padarys naujas su mūsų norima spalva. Atvežė padarytas antras, ir vėl bordines. Skėsčioja rankom, nėra ką daryt, nes pirmos jau išimtos, taigi įstatė antras naujas, bet vėl bordines. Atsiprašė, kad vėl suklydo, bet sakė čia žmogiška klaida ir pasiūlė laukti dar trečių durų kol padarys. Meistrai jau buvo nusamdyti koridoriaus tvarkymui, todėl nebegalėjome laukti. Taigi, dabar gyvenam su durim, kurių spalva mums šlykšti : (Na tiesa, padarė nuolaidą 100 eur (kas yra juokinga), ir sakė kad priprasit visai nebloga spalva. Ačiū 'Asmodas" už namus, kurie nėra mieli Jūsų dėka!!!
Na žinokit, o aš noriu padėkoti Klaipėdos asmodui. Viskas konkretu, laiku, puikiai atlikta. Negailejo patarimų ir vadybininkas. Atėjau visiškai neapsisprendusi. Patarė, rodė, pasakojo maloniai tikrai...konkreciai ta dieną įrašė kada pagamins iškart susisiekė po kelių dienų įdėjo. Vaikinai ir senąsias duris išsaugojo (kinietiškas skardines) mano prašymu nors reikėjo pavargti. Džiaugiuosi ir tariu Ačiū.
Uzsakeme duris 2018.02.27 diena, siandien vyrukai jas istate.Darbas vyko operatyviai ir sklandziai.Aciu montuotojui Mindaugui uz patarimus.Sekmes darbuose ir tikrai pas Jus dar sugrysiantis klientas.
uzsakymas 12/13 SCH
2018-01-23 17:04:33 IP 65fr7kup
Žmonėms, užsakantiems paslaugas šioje įmonėje, patarčiau kruopščiai tikrinti viską ką pasirašote. Man jie sugebėjo sumaišyti durų atidarymo kryptį ir aš dar likau kaltas, nes pasirašiau ant užsakymo lapo. Tiesiog pasakiau kad naujos durys turėtų verstis kaip senosios, maniau, dirba profesionalai ir viską man sutvarkys... Sutvarkė - nuėmė senas duris ir neturėjau kito pasirinkimo, kaip sutikti dėti “reversines”.
Žmogau su liniuote, kuris neatskiria kairę nuo dešinės, mes tavę prisimename kiekvieną kartą apeidami duris. Ypač kai su vežimėliu reikia sunkiai manevruoti laiptinėje. Negalima taip dirbti : (
Užsakovė Klaipėdoje
2017-10-06 09:45:45 IP 5los3sib
Direktoriui reikėtų susimastyti apie dirbančių asmenų bendravimo įgūdžius. 2017-10-06 ryte kalbėjau su Klaipėdoje esančio filialo darbuotoja (neprisistatė, todėl įvardinti su kuo kalbėjau negaliu). Pasiteiravus dėl užsakymo būsenos, kadangi pagaminimo terminas tikrai buvo pasibaigęs, o duris išmatavusių asmenų nurodytas montavimo darbų laikas ir diena taip pat praėjęs, grubiai atsakė, kad pagaminta, tačiau dar stovi eilėje dėl montavimo. Vos ne rėkdama pasakė, kad praėjo dar tik kelios dienos, kas yra neaišku laukit, jei norit pasiskaičiuokit delspinigius, kurie bus tik keli centai (kaži ar susidarys 1 Euras). Tiesą sakant pasijutau, kaip šiukšlė perkanti iš jų tokį mažmožį, ir kliento nuomonė, pasitenkinimas visiškai antraeilis dalykas.
Prieš užsisakant duris, aptarnavimas (Valdemaro Jermakovičiaus) buvo tobulas, viskas parodyta, papasakota ir patarta, bet šiandienos pokalbis su atsiprašau už įžeidimą, bet nepraustaburne, šios įmonės įvaizdį sumenkino. Vien dėl tokios darbuotojos įsigyti nei nesinorėtų.
Tikiuosi patirtis su šia persona atpirks durų, kurių vis dar laukiu kokybę...
kaune labai gerai aptarnauja, greitai kokybiskai padaro. padeda issirinkti.pataria. daug demesio skiria klientui. uzsisakiau duris paskui persigalvojau del isvaizdos.kol dar nebuvo pradeja man pakeite. likau patenkinta. ACIU JIEMS.
Sios imones direktoriui reiketu susimastyti kokie zmones jo imoneje dirba (kalbu apie vadybininka Klaipedoje Valdemaras Jarmakovicius) zmogiskumo jokio, kulturos taip pat, neturi supratimo kaip reikia bendrauti su klientu. Pradejus dometis kokioje stadijoje yra musu uzsakymas pradejo rekti, kad kai bus padaryta tada ir pranes nors iki sutartyja norodyto termino buvo likusios vos pora dienu. Pasibaigus terminui nuvaziavau tai buvo isrekta kad durys dar nebaigtos ir nera cia ko ieskoti pranes kai padarys. Uzsakyma velavo atlikti laiku net 2 savaites.GAILIUOSI UZSAKIUSI SIOJE IMONEJE LAUKO DURIS. NIEKAM NEREKOMENDUOJU !!!!!!!!!!!!
Užsisakiau Kaune duris. Atvažiavę jauni darbuotojai sąžiningai dirbo, kokybiškai sutvarkė visą apdailą, greitai įstatė duris, maloniai bendravo. Puikus aptarnavimas. Didelis ačiū!
Esu pasibaisėjusi Asmodas vadybininku Valdemaru Jarmakovičiumi (Klaipėda), jo elgesiu ir bendravimu su klijantu. Su šia įmone teko bendrauti keletą kartų. Pati savo bute turiu įsidejusi jų duris (maždaug prieš 8 metus), name užsakiusi 3 duris (maždaug pries 2 metus). Jokių problemų nebuvo. Tiesa, jo bendravimas ir tada buvo mužikiškas, bet kadangi darbai vyko sklandžiai, tai stengiausi nekreipti į tai dėmesio. Bet tai, kas vyksta dabar...sunku net apibūdinti ir paaiškinti sveiku protu. Pirmiausiai kainos pakilo labai daug, bet tiek pat žemyn nusmuko jų darbų atlikimas, o apie vadybininko bendravimą išviso patyliu.....Užsisakius įėjimo duris, vadybininkas V.Jermakovičius užmiršo užsakyti spyną....Jau susiruošus montuoti duris, paaiškėjo, kad neva apie spyną jis išvis nieko nežino...ir nieko negirdėjo....nors kartu su sutartimi išdavė (ant firminio Asmodas blanko) kokia bus spyna, kaina ir dar kartu prie manęs telefonu viską suderino su spynininkais....Šaukė, rėkė, kad išvis ne jis viską derino. Paskui išvis sugalvojo, kad galime duris įsidėti, o spyną ísimontuosime kada nors po mėnesio kito......Per didelius vargus šiaip ne taip pavyko suderinti, kad spyna bus kitą dieną po durų montavimo (aciu spynų imonei už supratimą ir lankstumą). Duris sumontavo. Bet problemos tuo nesibaigė. Pasirodo reikia durų apvadų, o tik paskui bus galima įmontuoti telefonspynę. Va čia ir prasidėjo... Buvo pasirašyta nauja sutartis, kurioje buvo aiškiai nurodyta, kad apvadai bus pagaminti per 2 darbo dienas. Po savaitės ėmusi ieškoti savo apvadų, iš minėto vadybininko išgirdau, kad jie jų dar nepagamino ir visai neaišku kada pagamins. Bendravo grubiai, storžieviškai...Pasakiau, kad man jau pabodo šis cirkas ir kad būsiu priversta kreiptis į atitinkamas instancijas del sutarties nevykdymo. Jis grubiai nane aprėkė ir pasakė, kad jam...nusi.....kur aš krepsiuosi....Jsu praejo 2 sav, o jie taip ir neatsiliepia.....Niekaip nesuprantu kur žiūri šios įmonės vadovas.....Esu labai nusivylusi šia įmone, niekam nerekomenduočiau. Jau informavau darbo inspekciją, toliau derinuosi del tokiu dalykų paviešinimo spaudoje, o gal net televizijoje.....
Užsisakiau duris. Pagamino ir įstatė anksčiau negu sutarta. Meistrai geri aptarnavimas puikus. AČIŪ
Esu labai nepatenkinta! Duru kampai nudauzyti, lauko sienos gabalas isdauztas, vidines apdailos nera, duru laukiau pusantro menesio, nerekomenduociau niekam.
Pirmas duris įsigijau iš Asmodo prieš 10 metų, buvau patenkintas. Dabar statausi pasyvu namą, tai likau nustebintas lauko durų kokybe. Dariau termovizinę nuotrauką, puikus rezultatas. O dizainas tiek patobulėjo, kad nematau lygiu. Bukim protingi ir neperlenkim lazdos.
Gyvenu Kaune.Dziaugiuosi lauko durimis jau 5 metai. Esu labai patenkinta. Brangu, bet kokybiska.
Gaila, kad neperskaičiau atsiliepimų šioje svetainėje. Į šitos įmonės pinkles pakliuvau ir aš. Užsakytas šarvo duris Šiauliuose padarė nekokybiškai, manau bus problemų dėl trūkumų pašalinimo. Labai apgailestauju, kad turiu reikalų su tokia įmone.
. Kaip irgi turintis įmonę, visiškai nesuprantu šios įmonės pozicijos - laikyti tokį vadybininką. Mužikas ir chamas kokių reta. Varo ne tik ant konkurentų, bet ir ant pikėjų, pasakoja kitų klientų bukumą neva įrodančias ir mane pirkti skatinančias istorijas. Galiausiausiai aprėkia matyt nelaiku su kažkokiu skundu paskambinusį klientą ir nutėškia ragelį. Apgailėtina. Džiaugiausi laiku pademonstruotu įmonės veidu, bet negaliu nesistebėt- jie ką, normalaus gerbiančio save ir kitus žmogaus neranda? Nepakeičiamų nėra. Nebent už minimumą ieško.
Aš tai priešingai norėčiau pasidžiaugti. Užsakėm lauko duris Klaipėdoje. Pardavėjas labai aiškiai ir konkrečiai viską paaiškino. Kainą paskaičiavo iškarto, nereikėjo laukti atsakymo savaitę kaip kitur. Pasirinkimas taip pat labai didelis. Teko keletą kartų užvažiuoti, kol išsirinkom. Durų brėžinius padarė, kad viskas būtų aišku. Tiesa, terminas nenudžiugino. Reikės laukti iki dviejų mėnesių, nes sakė, kad labai daug užsakymų. Rekomendavo draugai. Jie jau apie penkis metus turi Asmodo duris. Geros durys. Storos, šiltos. Esu patenkinta.
O mes jau nuo 2007 turime lauko durys. Jokiu priekaistu.
Esame labai nusivylę aptarnavimu. Susidarė įspūdis, jog įmonės darbuotojai nežino, nesupranta ir nenori suprasti elementarių dalykų: supainioja dokumentus, nesigilina į kliento poreikius. Prieš pirktami gaminius, paklausėme, ar produkcija atitinka išmatavimus, gavome teigiamą atsakymą, bet gavę prekes nusivylėme. Toks jausmas, kad atsiuntė, ką turėjo, o paprašius pakeisti arba grąžinti pinigus, atsisakė tai padaryti. Įmonės darbuotojai nesuinteresuoti, kad klientai liktų patenkinti. Nepatariame niekam pirkti šioje įmonėje.
Pats blogiausias aptarnavimas kokį tik esu patyrusi. Klaipedos filialo vadybininkas nemandagus ir neprofessionalus. I mano skunda paprasciausiai numete telefono rageli. Nesilaiko nei sutarties salygu nei terminu. NEPATARIU sitos firmos niekam.
Man irgi nepatiko Klaipedos salono vadybininkai. Bet rekomendavo draugai, tai visgi uzsakiau. Kelias dienas velavo, bet gaminiu likau patenkintas 100 proc. Garso izolecija puiki, meistrai dirbo greitai ir tvarkingai, mandagus, skirtingai nuo vadybininku. Visgi rekomenduosiu kitiems.
Nepatiko man ASMODAS savo aptarnavimu, poziuriu i klientus.. "Nagli" pardavejai, kuo greiciau tik rasykis sutarti ir viskas bus padaryta po 2 menesiu.. :)
Puikios durys, puikiai įstatytos, džiaugiuosi jau daugiau kaip 5 metai.
Puikiai atliko savo darba ir pagala sutarta laika. Duris uzsakinejau nepigias. Sakiau ka man netrauktu rukanciu kaimynu laiptineje dumu ir neitu triuskmas. patikino jog dumai neis ir kaimynu vaiksiojanciu negirdesiu. Sumokejau avansa ir laukiau matuotojo... Duris kaip ir zadejo pagamino per kelias savaites. Atvyko meistrai, istate ir viska paaiskino, kaip darinet, ka kas reiskia ir t.t. Dumus isties sulaiko, visiskas vakumas atrodo susidaro. Kai uzdarai duris, subarska tiek viso buto langai, tiek laiptines del susidariusios oro bangos. Rukalu smarves i buta nepraleidzia. Garso taip pat nepraleidzia. Nebesigirdi ar kas eina, ar kas kalba laiptineje. Norint susikalbet su zmogumi esanciu uz duru, reiketu jau domofono arba skambucio mandro su garsiakalbiu ir mikrafonu :) nes kitaips nieko nesigirdi ka ten tau sako tas kas uz duru stovi :) Atliktu darbu kokybe, bei aptarnavimu tikrai esu patenkintas.
Nelabai suprantu Jūsų įstaigos politikos.
Nuo 2014-02-23 laukiu meistro, kad ateitų išmatuoti užsakymo, šiandieną 2014-03-13.
Ar tiek turite darbo ar Jums nereikalingi klientai?
Įdomu kieno toks požiūris, vadovo ar samdomų darbuotojų????
z*****i, NEI PINIGU NEI DURU

Vyriausybė keisti karantino sąlygų artimiausiu metu neplanuoja
Vyriausybė keisti karantino sąlygų artimiausiu metu neplanuoja 05-11 10:55
Premjerė Ingrida Šimonytė pandemijos situaciją apibūdina kaip "nemalonią, bet stabilią", karantino sąlygų artimiausiu metu keisti neplanuojama.
Lietuvos oro uostuose – nuosaikus keleivių srauto augimas
Lietuvos oro uostuose – nuosaikus keleivių srauto augimas 05-11 10:45
Keleivių srautai Lietuvos oro uostuose pamažu atsigauna, tačiau balandį vis dar sudarė tik14% 2019-ųjų pavasario lygio.
"Baltic Amadeus" šįmet planuoja 15 mln. Eur apyvartą
"Baltic Amadeus" šįmet planuoja 15 mln. Eur apyvartą 05-11 10:20
IT sprendimus kuriančios įmonės "Baltic Amadeus" pardavimo pajamos 2020 m. siekė beveik 11 mln. Eur ir išliko stabilios. Šįmet bendrovė planuoja pardavimo pajamas didinti iki 15 mln. Eur, plėtrą...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Western Union 25,80 +2,75%
3M 207,33 +2,10%