Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Asistenta LT, MB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Asistenta LT, MB

Gera firma greit pristato Kokybiski Apple iPhone dėklai
Dalia 2020-05-11 18:00:48
Labai nuvylė, pirkau dekliuką, Huawei P30 lite, iš pradžių laukiau ilgai užsakymo, tada paskambino pasakė, kad toks kokio noriu nebus, neva gavo brokuotą, pasirinkau kitokios spalvos, rašyta buvo kad dekliukas silikoninis gražiai apsigaubia, apsaugo damas tel., gavau plastiko pagrindo, o matomoji priekinė dalis net neužsidaro labai nemalonu.
Sveiki, el. paštu kuriuo parašytas šis atsilipimas nematome jokio užsakymo savo sistemoje. Jeigu išklio problemų su užsakymu kreipkitės info@tavotel.lt nurodydama užsakymo numerį ir prekės bus pakeistos arba grąžintos lėšos.
Kainos geros, pristatymas supergreitas. Vienas stikliukas atėjo įskilęs, parašiau, kitą dieną jau atėjo naujas.
Prekes gavau labai greitai, esu labai patenkinta.
Aciu labai!!!
Labai greit pristato. Rekomenduoju
GEDAS 2018-08-24 20:06:11
Kainos tikrai skyriasi nuo kitu imoniu, kurios prekiauja telefonu aksesuarais, idomu, tai, kad rasote "Jei rasite pigiau praneskite ir mes padarysime dar pigiau", bet Jei zmogus neatkreips demesio, tai nieko tokio, nupirks brangiau nei visoje Lietuvoje
Mūsų kainos visada yra vienos žemiausių Lietuvoje. Siūlome beviek 4 tūkstančius prekių nuo 2.49 eur. ir nemokamą pristatymą visoms prekėms.
Jeigu rasite kitur prekę pigiau, mes jums pateiksime geresnę kainą, taip garantuodami, jog pas mus visada prekę rasite už geriausią kainą.

tavotel.lt administratorius
Egis 2018-08-23 15:57:17
Kainos, , kosmosas, , !!!
Siūlome vienas iš žemiausių kainų rinkoje ir nemokamą pristatymą Omniva paštomatais ir Lietuvos paštu, taip pat siūlome mažiausios kainos garantiją jeigu pas kitą pardavėją radote tokią pačia prekę už tokią pat kainą ar pigiau siųskite nuorodą į info@tavotel.lt ir mes pasiūlysime dar geresnę kainą. :)

tavotel.lt administratorius
Kainos, , kosmosas, , !!!
Ačiū, prekes gavau labai greitai, viskas tiko ir patiko
Super aptarnavimas. Per ziopluma netoki idekliuka užsakiau pakeitė nemokamai be problemų. Pristatė kita diena abu kartus
Ačiū

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Dėl koronaviruso protrūkio trijuose miestuose Kinija testuoja milijonus žmonių
Dėl koronaviruso protrūkio trijuose miestuose Kinija testuoja milijonus žmonių 11-23 20:26
Kinijos pareigūnai atlieka koronaviruso testus milijonams žmonių, įveda karantinus ir uždaro mokyklas, praėjusią savaitę trijuose šalies miestuose nustačius virtinę neįvežtinių užsikrėtimo atvejų.
J. Bideno administracijos kovai su klimato kaita vadovaus J. Kerry
J. Bideno administracijos kovai su klimato kaita vadovaus J. Kerry 11-23 20:20
Išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas toliau skiria žmones į savo nacionalinio saugumo ir užsienio politikos komandas.
Šiltnamio efektą sukeliančių dujų koncentracija, nepaisant karantino, – rekordinė 11-23 20:11
Šiltnamio efektą sukeliančios dujos atmosferoje – pagrindinis klimato kaitos veiksnys – pernai pasiekė rekordinę koncentraciją, kuri šiemet toliau didėjo, nepaisant pandemijos stabdymo priemonių...

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%