VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Arvydai

Arvydai, UAB

Komercinė žvejyba naktį ir dieną, žuvininkystė

Darbas yra tiems, kurie nežino kas yra žvejyba!!!
Įmonės kodas 186154228 (senas į.k. 8615422)
PVM mokėtojo kodas LT861542219
Vadovas Adomas Banikonis
Adresas Arvydai, LT-15200 Vilniaus r.
Telefonas Arvydai Telefonas
Mobilus telefonas Arvydai Mobilus telefonas
Faksas Arvydai Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.arvydai.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/Arvydai.lt
Bankas Šiaulių bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT467180300006467305
Darbo laikas Administracijos darbo laikas: I-VII 7:00-19:00
Darbuotojai 5 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 120358
Vidutinis atlyginimas 384.17 € (2017 m. rugsėjis)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 963.62 € (2017 m. rugsėjis)
Apyvarta (be PVM) 2016: 100 001 - 200 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2017-11: 7 automobiliai (priklauso)
Įvertinimas
6.6 / 10 (įvertino 38)
Įmonės aprašymas:

PRAMOGINĖ ŽVEJYBA, TELKINIŲ ĮŽUVINIMAS, MAILIUS ĮŽUVINIMUI, GYVOS ŽUVIES PARDAVIMAS, MEDŽIOKLĖS ORGANIZAVIMAS - “ARVYDAI” PAGRINDINĖS VEIKLOS


PAVĖSINIŲ NUOMA

 • PAVĖSINĖ įrengta ant 16 tvenkinio kranto, talpina iki 50 žmonių. Šalimai įrengta laužavietė, stalai. Prie pat pavėsinės įrengtas tiltelis nuo kurio galima žvejoti 16tame tvenkinyje, kuris gausiai papildytas karpiais, lydekomis, starkiais, ešeriais bei lynais. Esant prastam orui - šalimais įrengta mažesnė pavėsinė su židiniu.
  Pavėsinė nuomojama tiek šeimyniškam savaitgaliui, tiek gimtadieniams, vestuvėms ar draugų susibūrimams.
  Pageidaujantiems taip pat siūlome užsisakyti maisto iš mūsų meniu.
  Pavėsinės kaina - 10 eur/ asmeniui. Esant didesniam žmonių skaičiui (daugiau kaip 15) taikomos nuolaidos.
  Į pavėsinės kainą įeina malkos, mangalas, grotelės mėsos kepimui, katilas žuvienės virimui. Kreipkitės telefonu: +370 615 75180
  Esant reikalui - nuomojame meškeres.
 • MAŽOJI PAVĖSINĖ pritaikyta žiemai 5-8 žmonėms su akmeniniu pečiumi viduje, kuriame galima kepti žuvį, mėsą. Pavėsinė įrengta ant 16-ojo komercinio tvenkinio kranto, kuris gausiai papildytas karpiais, lydekomis, starkiais bei ešeriais. Pavėsinėje įrangti tualetai, praustuvės. Kreipkitės telefonu: +370 615 75180
 • MAŽOJI PAVĖSINĖ su židiniu nuoma + poledinė žvejyba 5-10 asmenims, nuo 8:00 iki 16:00 val. kaina 100 Eur. Kreipkitės telefonu: +370 615 75180


KOMERCINĖ, PRAMOGINĖ ŽVEJYBA ARVYDŲ TVENKINIUOSE

 • Žvejyba leidžiama dieną ir naktį
 • Žvejyba leidžiama 20 -tame ir 16-tame tvenkiniuose
 • Tvenkiniuose esančios žuvų rūšys: Karpiai, Baltieji amūrai, Plačiakakčiai, Lynai, Lydekos, Karosai, Ešeriai, Upėtakiai, Starkiai ir Karšiai.
 • Kreipkitės telefonu: +370 615 75180


KOMERCINĖ, PRAMOGINĖ ŽVEJYBA ŠILTUOJU SEZONU

Žvejyba dieną galima nuo 7 iki 21val.

Žvejybos kainos nuo 7 iki 21val. 20-tame tvenkinyje:

 • 3 val. žvejybos kainuoja 10€, priklauso 5kg žuvies
 • 5 val. žvejybos kainuoja 15€, priklauso 5kg žuvies
 • 10 val. žvejybos kainuoja 20€, priklauso 10kg žuvies
 • 12 val. žvejybos kainuoja 25€, priklauso 10kg žuvies
 • 14 val. žvejybos kainuoja 30€, priklauso 10kg žuvies
 • Kreipkitės telefonu: +370 615 75180

Naktinė žvejyba vyksta kas dieną nuo 19 iki 7val. ryto, priklauso 10kg žuvies.

 • Kreipkitės telefonu: +370 615 75180

16 tvenkinio atidarymas 2017 06 24d. Rezervacijos telefonu + 370 615 75180


KOMERCINĖ, PRAMOGINĖ POLEDINĖ ŽVEJYBA

 • Žiemą pagautos žuvies kiekis neribojamas!
 • Žvejyba leidžiama 16 – ame, 20 – ame, 44 – ame tvenkinyje ir kanale prie VIP pavėsinės.
 • Galimos dvi meškerės ir 2 vėliavėlės vienam asmeniui. Kiekvienos papildomos meškerės ir kiekvienos papildomos vėliavėlės kaina – 2 eurai.
 • Siekiant užtikrinti tvarką ir žvejų saugumą – Žvejams, neturintiems smaigo (ledo kablių) – poledine žvejyba užsiimti griežtai draudžiama. Informuojame, kad pagal Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles -asmenims neturintiems šios apsisaugojimo priemonės poledinės žūklės metu – gresia piniginės baudos.
 • Kreipkitės telefonu: +370 615 75180


ŽVEJYBOS VIDAUS TAISYKLĖS UAB “ARVYDAI“ ŽVEJYBOS TVENKINIUOSE

 • Komercinė žvejyba galima šviesiu paros metu.
 • Vienam žvejui galima žvejoti daugiausia su dvejomis meškerėmis.
 • Nepilnamečiams asmenims žvejoti be suaugusiojo priežiūros griežtai draudžiama.
 • Prireikus gelbėjimo ratus su virvėmis rasite 20 – tojo komercinio tvenkinio pavėsinėje
 • Draudžiama statyti tinklus, žvejoti kituose tvenkiniuose.
 • Draudžiama palikinėti žvejybos vietose šiukšles.
 • Draudžiama pjauti, kirsti ar laužyti medžius, teršti vandenį, tam neskirtose vietose kūrenti laužus (ugnis gali būti kūrenama tik šašlykinėse arba pačių atsigabentuose griliuose).
 • Esant grubiems vidaus tvarkos taisyklių pažeidimams gresia nuo 100 Eur. bauda.
 • Klientui nesilaikant vidaus tvarkos taisyklių leidimas žvejoti daugiau nebeišduodamas. Kilus įtarimui – darbuotojai pasilieka teisę tikrinti automobilius bei asmeninius daiktus.


MEDŽIOKLĖS ORGANIZAVIMAS

 • Laukinių paukščių stebėjimas ( kormoranai, garniai įvairių rūšių antys bei ereliai ).
 • Medžioklė yra vienas seniausių žmonijos užsiėmimų, palikęs ryškų pėdsaką jos ūkinės ir kultūrinės veiklos istorijoje. Tai puiki laisvalaikio praleidimo forma, leidžianti pasidžiaugti ir pabendrauti su gyvąją gamta. UAB “Arvydai” savo svečiams siūlo smulkios faunos medžioklę: laukinių ančių, kurapkų, lapių, mangutų, bebrų, ondatrų ir kt. Mūsų medžioklės plotus sudaro apie 600 ha teritorija.
 • Kreipkitės telefonu: +370 615 75180


PREKYBA MAILIUMI, ŽUVIMI TELKINIŲ ĮŽUVINIMUI

 • Kiekvieną pavasarį prekiaujame žuvimi tvenkinių, ežerų įžuvinimui. Prekyba pradedama nutirpus ledui ir išgaudžius žuvį iš žiemojimo tvenkinių, todėl prekybos datos smarkiai įtakojamos oro sąlygų.
 • Ekologiškos žuvininkystės ūkis UAB “Arvydai” taip pat siūlo gyvos žuvies asortimentą Jūsų stalui.
 • Prieš atvykstant – kviečiame susisiekti su mumis elektroniniu paštu banikonis@gmail.com ar telefono numeriu +370 615 75180


APIE “ARVYDAI” ŪKĮ

 • UAB „Arvydai“ – Nacionalinės akvakultūros ir žuvų produktų asociacijos bei ŽRVVG “Vilkauda” narys. Žuvininkystės ūkiui suteiktas VšĮ “Ekoagros” sertifikatas.
 • Arvydų Tvenkiniai – tai ekologiškos žuvininkystės ūkis, veikiantis nuo 1994 m. Arvydų kaime įsikūręs ūkis jau dvi dešimtis metų puoselėja žuvies auginimo tradicijas. Per ilgus metus sukaupta patirtis šiandien leidžia džiaugtis kokybiška bei ekologiška produkcija. Kviečiame ir Jus įsigyti šviežios, ką tik iš tvenkinio pagautos, ekologiškos žuvies savo stalui. Mažmeninė ir didmeninė prekyba ekologiška žuvimi ir žuvies produkcija.
 • Mūsų ūkis taip pat gali aprūpinti ir Jūsų tvenkinius, maloniai kviečiame kreiptis ir dėl įžuvinimo paslaugų. Mailius įžuvinimui.
 • Jei sugalvojote pažvejoti – taip pat tuo pasirūpinsime – kviečiame Jus kartu su visa šeima pasimėgauti nuostabiu Arvydų kraštovaizdžiu, pažvejoti, pagrybauti ir maloniai praleisti dieną gamtoje. Komercinė, pramoginė žvejyba Vilniaus rajone.


MŪSŲ ŪKYJE AUGINAMOS ŠIOS ŽUVYS

KARPIAI
Karpiai geriausiai jaučiasi sekliuose, užaugusiuose vandens telkiniuose, kurie gerai įšyla vasarą. Karpiai yra visaėdžiai, ėda praktiškai viską, ką randa valgomo. Lietuvos sąlygomis karpiai praktiškai nesidaugina, nes yra reiklūs vandens temperatūrai. Tačiau žmonių pagalba patekę į natūralius vandens telkinius, geba puikiai išgyventi – yra pakantūs deguonies trūkumui tiek per vasaros karščius.

BALTIEJI AMŪRAI
Baltasis amūras – šiltų vandenų žuvis, labiausiai žinoma dėl mitybos tvenkinio augmenija. Amūrus, taip pat galima šerti šviežiai nupjauta žole, bei nesunkiai pripranta prie dirbtinių pašarų. Auga greitai, užauga daugiau nei 30 kg, natūraliomis sąlygomis Lietuvoje nesiveisia, tačiau sėkmingai žiemoja gilesniuose tvenkiniuose. Paskutiniais metais labai populiarūs Lietuvoje.

PLAČIAKAKČIAI
Plačiakaktis – puikus tvenkinių biofiltras. Žydėjimas yra ne tik estetinė problema. Vandenyje mažėja deguonies ir daugeliui žuvų rūšių tai nulemia suprastėjusias gyvenimo sąlygas, jos prasčiau auga ir gali net žūti. Šią problemą puikiai išspręstų plačiakakčiai. Šių žuvų pagrindinis maistas yra mikroskopiniai, sukeliantys vandens „žydėjimą”, dumbliai ir bakterijos.

ŠAMAI
Šamas – pusiau naktinė žuvis – pradeda kibti iš vakaro ir kimba iki patekant saulei. Jis gaudomas ir ramiomis šiltomis naktimis, ir esant vėjuotam bei audringam orui. Rudenį, atšalus orui, šamas giliose duobėse įsirausią į dumblą ir praleidžia visą žiemą. Nors šamas dažniausiai laikosi duobėse, tačiau žvejojamas ne pačioje duobėje, bet šalia duobės, iki 1 m gylio, arba vietose, kuriose šamas ieško maisto. Šamas žvejojamas dugnine, plūdine ir net spiningu. Tačiau labiausiai paplitęs gaudymo būdas – dugninė. Įrankiai dugninei parenkami labai stiprūs. Masalas turi būti netoli dugno. Masalas – žuvelės, moliuskai, varlės, pelės, paukščiai, mėsa. Patartina naudoti ritę, kurioje telpa ne mažiau 100 m valo.

LYDEKOS
Pradedama žvejoti pavasarį. Iki neršto lydeka kimba vangiai. Labai gerai lydeka pradeda kibti, kai ji po neršto kiek pailsi. Kartais ji godžiai kimba tik trumpą laiką, o kartais tai trunka iki birželio mėnesio. Nuo birželio mėnesio iki liepos mėnesio pabaigos lydeka kimba žymiai blogiau arba visiškai nekimba. Nuo rugpjūčio mėnesio lydeka kimba vėl geriau, ir tai trunka iki vandens užšalimo. Ypač intensyviai lydeka ima masalą rugsėjo mėnesį ir spalio pradžioje. Esant giedram orui, lydeka masalą noriau ima ryte ir vakare, o esant apsiniaukusiam orui arba truputį lyjant, ji gerai kimba visą dieną.

EŠERIAI
Jauni ešeriai minta vėžiagyviais, paaugę – dugno gyvūnija, vabzdžių lervomis, moliuskais, mažomis žuvimis, augaliniu maistu, taip pat naikina žuvų ikrus. Giluminių ešerių pagrindinis maistas yra žuvys. Stambūs ešeriai yra labai plėšrūs – jie ilgai persekioja savo grobį, kuris kartais būna didesnis už patį ešerį, puola ir mažesnius ešerius. Plėšikauja ešerys dažniausiai dienos metu.

STARKIAI
Starkis žvejojamas gilesnėse vietose, tarp akmenų, kerplėšų, prie vandens sūkurių. Žvejojamas spiningu, plūdine, vilktine, skrituliais. Spiningui kotas imamas ilgesnis, masalas – žuvelės pavidalo nedidelės blizgės, aukšlės imitacija, gabaliukas aukšlės, pritvirtintas prie stambaus paprasto kabliuko. Plūdinei kotas parenkamas stiprus ir ilgas, masalas – gružlys arba aukšlė. Bet kuriuo būdu žvejojant, masalas turi būti arti dugno. Įsidėmėtina, kad starkiui masalas turi būti smulkus.

LYNAI
Spalva priklauso nuo jo gyvenamosios vietos. Nugara dažniausiai tamsiai žalia, šonai žalsvai rudi. Labai uždurpėjusių tvenkinių lynai kartais būna beveik juodi. Užauga net iki 60 cm ilgio ir kartais iki 7,5 kg svorio. Lynai neršia vėlai, birželio – liepos mėnesį, 19—20°C temperatūroje. Jų vislumas didelis: 500 g patelė paleidžia iki 300 000 ikrelių, o stambūs individai ir iki 900 000. Ikreliai smulkus mažesni nei 1 mm skersmens, dedami ant augalų, prie kurių prilimpa. Jaunikliai iš pradžių minta zooplanktonu, o vėliau dugno gyvūnais: trūkliais bei kitų vabzdžių lervomis, smulkiais moliuskais ir vėžiagyviais. Lynai intensyviai maitinasi tik vasarą, o žiemą, įsirausę į dumblą, snaudžia.

TELKINIŲ ĮŽUVINIMAS

Daugelis Lietuvos gyventojų, norėdami paįvairinti savo gyvenamąsias vietas, įsirengia tvenkinėlius, kitokias vandens talpyklas. Didžiuma jų norėtų matyti šiuos vandens telkinėlius gyvus. Tokią gyvybę gali suteikti į juos suleistos įvairių rūšių žuvys. Svarbu žinoti savo vandens telkinio vandens kokybę, pratakumą, gylį, užžėlimo vandens augalais laipsnį. Priklausomai nuo to, galima sėkmingai parinkti numatomas auginti žuvis. Pratakūs, kietu žvirgždėtu dugnu bei šaltu švariu vandeniu pasižymintys tvenkinėliai labai sėkmingai gali būti pritaikomi vaivorykštiniams upėtakiams auginti. Svarbu, kad juose būtų išsivysčiusi natūrali mitybinė bazė (apsiuvos, įvairūs kiti vabzdžiai, netgi varlės). Tuomet upėtakių šėrimui reikėtų minimalių sąnaudų. Be to, iš karto būtina apsispręsti, kokiam tikslui bus auginama žuvis – rekreaciniams poilsiniams ar intensyvaus auginimo tikslams, siekiant gauti kuo daugiau produkcijos. Nuo šito priklauso kiek žuvies reikia suleisti į vandens telkinį. Auginant vaivorykštinius upėtakius rekreaciniams tikslams, reiktų leisti po 100 vnt./ha dvivasarių žuvų, kurių svoris 80-100 g. Į tokį tvenkinuką vengtina leisti lydekas, nes tai labai sumažins v.upėtakių išeigas. Norint turėti skaidrų vandenį, kartu su upėtakiais nevertėtų leisti nei karpių nei karosų.

KARŠINIŲ EŽERŲ ĮŽUVINIMAS

Jų gylis dažniausiai 10-12 m., bet gali būti ir gilesni. Vanduo vidutinio skaidrumo – apie 2-3 m. Dujinis režimas geras. Dugnas dumblėtas tiek pakraščiuose, tiek ir gilesnėse vietose. Litoralės zona plati, užaugusi. Vandens augmenija užima 30-71 proc. ežero ploto. Juose yra visos sąlygos gyventi karšiams, kuojoms, aukšlėms, ešeriams, raudėms, lydekoms, lynams. Į tokius ežerus mėgėjiškai žuvininkystei vystyti galima įsileisti dvivasarių karpių – 25-50 vnt./ha, dvivasarių karosų – 50-500 vnt./ha, dvivasarių lynų – 50-500 vnt./ha, įvairiaamžių karšių – 20-40 vnt./ha, lydekų šiųmetukų – 10-50 vnt./ha.

STARKINIŲ EŽERŲ ĮŽUVINIMAS

Šie ežerai panašūs į karšinius, tik seklesni – 4-10 m. gylio. Vandens skaidrumas ne didesnis kaip 3 m. Dugnas vietomis kietas, akmenuotas, tačiau dažniausiai dumblėtas. Šiurkščioji vandens augmenija gausesnė negu karšiniuose ežeruose. Būdingos šiems ežerams žuvys: karšis, kuoja, ešerys, aukšlė, raudė, lydeka, starkis, lynas. Tokiuose ežeruose apsimoka įžuvinti starkių šiųmetukus – 10-50 vnt./ha, lydekų šiųmetukus – 10-50 vnt./ha, dvivasarius karpius – 25-50 vnt./ha, dvivasarius karosus – 50-500 vnt./ha, dvivasarius lynus – 50-500 vnt./ha.

LYDEKINIŲ EŽERŲ ĮŽUVINIMAS

Jų gylis iki 5 m. Skaidrumas neviršija 3 m. Dažnai visas ežero plotas būna apaugęs vandens augmenija. Dugnas labai dumblėtas. Pakraščiais pasitaiko liūno. Žiemą galimas žuvų dusimas. Būdinga žuvų sudėtis: kuoja, ešerys, lydeka, lynas, karosas. Čia vertėtų įleisti lydekų šiųmetukų – 50 vnt./ha, dvivasarių karosų – 500 vnt./ha, dvivasarių lynų – 500 vnt./ha

KAROSINIŲ EŽERŲ ĮŽUVINIMAS

Seklūs 2-3 m. gylio, baigiantys užželti ežerai. Vandens skaidrumas mažas – 1 m, aktyvioji vandens reakcija (pH) dažniausiai būna neutrali arba silpnai rūgštinė. Deguonies kiekis vandenyje svyruoja nuo 1 iki 5 mg/l. Tai mažamaisčiai ežerai. Juose gali gyventi deguonies trūkumui nejautrios žuvys: karosas, lynas, ešerys. Rekreacinei žuvininkystei vystyti tokiuose telkiniuose žuvinimui tinka tik karosai ir lynai. Dvivasarių karosų reikėtų leisti 500 vnt./ha, dvivasarių lynų – 500 vnt./ha.
Įžuvinimo sėkmė ypač priklauso nuo kruopštaus ir sąžiningo darbo atlikimo. Prieš pradedant įžuvinti atvežti polietileniniai maišai su žuvimis pirmiausiai įstatomi į vandens telkinio vandenį, kad susivienodintų temperatūros. Kiek sudėtingiau tai atlikti atvežus žuvis rezervuaruose su deguonimi (tenka kibirais semti ežero ar tvenkinio vandenį ir pilti jį į talpas su žuvimi). Paprastai vieno laipsnio skirtumui suvienodinti pakanka 10 minučių. Tai atlikus, žuvys palaipsniui paskleidžiamos po kuo didesnį telkinio plotą. Ypač dėmesingai reikia žuvinti lydekaites. Jas geriausia žuvinti netoli žolių linijos arba tarp žolių (patogiausia plaukiant valtimi), į vieną kranto linijos metrą išleidžiant nedaugiau 5 vnt. Mūsų įžuvinimo tankiai paremti vyresniųjų amžinių grupių žuvimis. Žinoma galima į vandens telkinius išleisti minėtų žuvų lervutes, tačiau tam, kad pasiektume tokių pat rezultatų, reiks 10-100 kartų didesnių žuvų kiekių.

Įmonės nuotraukos:
ArvydaiArvydai nuotraukaFoto Arvydai (186154228)Įmonės Arvydai nuotraukosPRAMOGINĖ ŽVEJYBA, TELKINIŲ ĮŽUVINIMASArvydai, UAB nuotraukaFoto Arvydai, UAB (186154228)Įmonės Arvydai, UAB nuotraukosvandens iki vnt.haArvydaiArvydaiArvydaiArvydaiArvydaiArvydaiArvydaiArvydaiArvydaiArvydaiArvydai
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: apie zukle, komercinė žvejyba, komercinė žūklė, pramoginė žvejyba, pramoginė žūklė, komercinė žvejyba vilniaus rajone, pramoginė žvejyba vilniaus rajone, komercinė žūklė vilniaus rajone, pramoginė žūklė vilniaus rajone, telkinių įžuvinimas, mailius įžuvinimui, tvenkinių įžuvinimas, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 186154228
Papildykite įmonės Arvydai, UAB (įmonės kodas 186154228) informaciją, patikslinkite rekvizitus, įkelkite logotipą ir nuotraukas, įveskite Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Klaida, kurią daro pirmąjį restoraną atidarantys verslininkai
Klaida, kurią daro pirmąjį restoraną atidarantys verslininkai 11-19 09:53
Restoranų sektoriaus paradoksas: nors atidaryti naują restoraną, ypač pirmąjį, yra labai rizikinga, atsiranda daug entuziastų, kurie ryžtasi tą daryti. Tačiau verslininkai dažnai neteisingai...
Estų elektrinė skalūnus maišys su durpėmis
Estų elektrinė skalūnus maišys su durpėmis 11-19 08:55
Estijos valstybinis koncernas "Eesti Energia" elektros energiją gamins ne tik iš degiųjų skalūnų, bet ir iš durpių, kurios drauge su skalūnais iškasamos karjeruose, bet šiuo metu nėra panaudojamos.
Valstybės atkūrimo šimtmečiui – ekspresionizmas iš Prancūzijos
Valstybės atkūrimo šimtmečiui – ekspresionizmas iš Prancūzijos 11-19 08:26
Kaune, M. Žilinsko dailės galerijoje (Nepriklausomybės a. 12), veikia tarptautinė paroda "Šiuolaikinis prancūzų ekspresionizmas ir ne tik", skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar jau laikas mažinti PVM?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Nike 59,19 +3,42%
Manchester United 19,55 +2,89%
Goodyear 29,94 +2,15%
Avon 1,94 +2,11%
Harley-Davidson 47,25 -1,77%
Coca-Cola 45,71 -1,80%
Wal-Mart 97,47 -2,16%
Intel 44,63 -2,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 97,14 +0,28%
Kava 3,10 -4,02%
Dyzelis 1,80 +0,56%
Vištiena 148,38 +5,51%
Mediena 697,44 -1,00%
Dujos (JAV) 2,87 -3,04%
Dujos (Rusijos) 6,08 +10,34%
Jautiena 4,17 +0,24%