Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ARV-Auto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ARV-Auto

Atsiliepimai apie ARV-Auto, UAB

Vairavimo mokykla

Susisiekimo Ministerijos įvertinta, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie ARV-Auto, UAB

Nuoširdus ačiū instruktoriui Mariui Šmigelskiui ! (Dainava) Visada linksmas, draugiškas ir nekeliantis balso, vairavimas be streso.
Vienareikšmiškai Vilijampolės filiale ROMUALDAS VAITKEVIČIUS visada kažkas ne taip paaiškins, reikės sustos pabraižys ant popieriaus kaip turi būti visada atsakys į jūsų užduotus neaiškius klausimus, malonus, draugiškas nesikeikia, įkvepiantis, pagyvenusio amžiaus bet supranta ir žino ką daro :)
JONAS GRYBAS (Dainava)-vienas geriausiu sutiktų vairavimo instruktorių su kuriuo teko bendrauti ir tobulinti įgūdžius.Jokios įtampos ir visad pozityvi energija!
Lankiau B kategorijos pamokas Dainavos filiale pas Marių Šmigelską ir tikrai rekomenduoju rinktis šį instruktorių! Pamokos buvo naudingos aiškios ir linksmos. Pats instruktorius visuomet pozityvus, niekada nekelia balso ir puikiai paaiškina klaidas bei kaip derėtų elgtis sekantį kartą panašioje situacijoje. Pamokos visuomet buvo linksmos, niekada nejaučiau baimės ar streso bei visuomet išeidavau su šypsena ir naujomis žiniomis. Nuoširdžiai dėkoju instruktoriui, nes jo dėka egzaminas buvo išlaikytas iš pirmo karto!!
Labai nepatenkinta esu šios vairavimo mokyklos darbu.Su Jumis neįmanoma susisiekti.Specialiai dėl Jūsų šiandien ištrūkau iš darbo anksčiau atsiimti pažymėjimo, 16 30, o nieko neradau, nors parašyta dirbate iki 17 30.Tai gal Jūs man kurą kompensuosit?Aš negaliu bet kada atvažiuoti dėl darbo.Ištrūkus anksčiau iš darbo paaiškėjo, kad jūs dirbat iki kada norit ir kaip norit.Neįmanoma tokia įmone pasitikėti ir dar paskambinus mažiausiai 5 kartus niekas nekelia ragelio darbo metu.
Kadangi teko mokytis vairuoti ne su vienu vairavimo instruktoriumi, drąsiai galiu rekomenduoti instruktorių Marių Šmigelską (Dainavos filialas). Iki Mariaus pamokų niekada negalvojau, kad vairavimo pamokos gali būti smagi veikla! Važiavimai niekada nekėlė streso ir dėka instruktoriaus buvo LABAI nuotaikingi, bet tikrai kokybiski. Jei sustresuodavau ar padarydavau klaidų (o jų tikrai buvo) instruktoriaus ramus balso tonas ir paaiškinimai “nuimdavo” visą baimę ir nepasitikėjimą savimi. Esu labai patenkinta ir džiaugiuosi, kad turėjau galimybę mokytis vairuoti pas šį instruktorių ir jį pažinti :)
Egle 2020-05-20 22:33:35
Help!!! Kuris instruktorius geriausias is A kategorijos??? Kaunas
Tik ne pas Edvarda Vanaga.
Šilainių filiale esantis Kęstutis Kuras yra nuostabus instruktorius, pradedama nuo nulio vairuoti, jis nuramino, visko išmokė, padėjo, o esant klausimams atsakė ir paaiškino. Niekada nerėkia, geležinė kantrybė, mašinoje niekada nėra nejaukios tylos. Asmeniškai esu labai patenkinta šio instruktoriaus darbu ir rinkčiaus tik jį!!!
Help!!! Kuris instruktorius geriausias is A kategorijos??? Kaunas
Agne 2020-05-07 10:58:35
Instruktorius, kuris dirba centre Zydrunas Veiveris, stato is saves kazi koki pona. Parodo save taip lyg butu geresnis tukstancius kartu uz jus. Su juo gali viska uzmirsti ka pries tai buvai mokejusi, nes tiesiog yra labai didele itampa, kuri tvyro tarp instuktoriaus ir taves. Norejau pasiimti kelias papildomas pamokas pas ji, bet uzteko vienos pamokos, per kuria vazinejome ir uzsukome i degaline, jokiu pratimu nedave. Pinigai buvo ismesti i bala. Tos kurios megsta komentuoti situacija kelyje, geriau pas ji neikite, nes instuktorius nera is paciu kalbiausiu. Visiskai nerekomenduoju.
Agne, gal galite papasakoti kaip elgetės? Ar baigėte mokymus pas Žydruną, ar keitėte instruktorių? Ir kaip sekėsi egzaminas?
Prasta vadyba, paskambinau dėl A kategorijos vairavimo, uždavė ne vieną kvailą klausimą, nors aš pabrėžiau kad teorija Regitroje išlaikyta ir reikia praktinio vairavimo, pareiškė kad reikės tam tikrų dokumentų kopijų, sutartis bus pasirašyta nuotoliniu būdu ir t..t.Klausiu kada galėsiu pradėti važinėti, nes svarbu laikas, sako negaliu atsakyti kol nepasirašėte sutarties ir nepervedėte dalies pinigų, klausiu o kodėl negalite pasakyti maždaug kada (už 1, 2 dienų, gal savaitės ar dviejų), tipo kol nebus sutarties ir pinigų tol info negausit. Panelė kalbėjusi telefonu buvo labai sau patinkanti, bet labai neprofesionali. Išvadino mane grubiu, daug norinčiu ir t..t. Pasirinkau kitą mokyklą kur per 1, 5 val. viskas buvo sutarta, pasirašyta ir ant rytoj prasidės vairavimas. Jei aš moku pinigus tai nors sugebėkit juos pasiimti. Looseriai....
Kazi kaip kompensuos mokykla uz prarasta laika ir ygudzius. Per karantina. Iki pabaigos buvo like du vaziavimai ir regitros vairavimo egzaminas
Pasiskaičius komentarus, pasirinkau Dainavos filiale taip sakant "Išgirta" Marių Š. Dėja, nebuvo jis jau toks "geras"... Per važiavimus jausdavaus lyg ant adatų važiuočiau. Praėjus 7 pamokoms pasirinkau tam pačiame filiale dirbantį instruktorių Mindaugą D. pats nuostabiausias intruktorius, kuris tikrai myli savo darbą, taip pat per vairavimus paklausinėdavo teorinių klausimų, pradžioje pasakydavo kur ir kada kokią pavarą įjungti, taip pat per vairavimus netruko geros nuotaikos, dėl to net ir vairavimas pasidarydavo smagesnis, taip pat tik jo dėka išmokau parkuotis, po važiavimo aptardavo visas padarytas klaidas, dėl ko dar lengviau buvo galima įsiminti klaidas, ir jų nebekartoti! Ir galiausiai Regitroje vairavimo egzaminas išlaikytas!
Dainavos filiale rekomenduoju PATĮ GERIAUSIĄ instruktorių JONĄ GRYBĄ! Visuomet paaiškina aiškiai ir visada pakartoja, jei užmiršti. Yra kantrus. Nei karto nemačiau Jo pikto ar susinervinusio, visąlaik su šypsena. Jokios įtampos prie šio instruktoriaus nejutau. Žmogus išmanantis savo darbą ir manau TIKRAI šitas instruktorius nusipelno daug daugiau rekomendacijų.
Noriu padėkoti Vilijampolės ARV mokyklai ir įpatingai B kategorijos instruktoriui ROMUALDUI VAITKEVIČIUI.Kitas prieš tai instruktorius aiškino, Kad eičiau vairuoti su automatine pavarų dėže, bet kai patekau pas instruktorių Romualdą, negirdėjau, kad eiti vairuoti automatinę pavarų dėžę.Vairavimo egzaminą išlaikiau Regitroje ir jau turiu vairuojo pažymėjimą.Ačiū jums labai ir rekomeņduoju visiems, šį instruktorių.
Kauno Dainavos filialo Instruktorius Marius Šmigelskas vienareiksmiskai geriausias! Neei karto nera grieztai pasakes kazko, visuomet paaiskina- jei reikia ir 10 kartu ta pati pasako :D Visi vairavimai buvo kupini geru emociju ir juoko! Relomenduoju visu 110%. Na ir jo pamoku deka Regitros egzamina islaikiau is pirmo karto!
Vairavimo pamokas lankiau pas Marių Šmigelską Dainavos filiale. Galiu drąsiai teigti, jog jis yra GERIAUSIAS INSTRUKTORIUS ! Nepaisant besikartojančių mano klaidų, Marius visuomet išlikdavo pozityvus bei niekada nepalikdavo neatsakytų klausimų ar iškilusių neaiškumų, dėl kurų ir atsirasdavo tam tikros klaidos vairuojant. Jis visada stengėsi į situacijas žvelgti su humoru, tačiau visada jausdavo ribą tarp dalykų apie kuriuos juokauti galima ir kada reikėtų surimtėti. Vairavimo pamokose nesijauti susikaustęs, nes tave visuomet lydi maloni instruktoriaus šypsena ir padrąsinantys žodžiai !
Visi klausimai buvo išanalizuoti bei išaiškinti taip, kad nelikdavo nė trupučio abejonės. Marius niekada neleisdavo abejoti jo profesionalumu. Todėl labai dėkoju INSTRUKTORIUI MARIUI ŠMIGELSKUI ir visai ARV komandai už visokeriopą pagalbą besimokant bei už nepriekaištingą paslaugų kokybę !
EMILIJA 2020-01-12 18:41:27
tik pas andrijauskiene neikit, dieve padek...
Kodel nerekomenduojat andrijauskienes?
Ačiū ARV Auto mokyklai Kaune centre. Dėstytojas viską taip gerai išaiškino, kad regitroje iš pirmo karto išlaikiau instruktorę gavau Virginiją G., ji pati nuostabiausia mokytoja, kalė į galvą visas mano klaidas kurias labai dažnai kartodavau, bet ji nepasidavė ir nuėjusi į regitrą prisiminiau visus duotus patarimus man, taip iš pirmo karto išlaikiau. Didelis didelis ačiū, niekad nesirinkčiau jokios kitos mokyklos tik šią ir tikrai visiems rekomenduosiu, nes jų patirtis ir žinių perteikimas taip kaip turi būti išleidžia tikrai pasiruošusius vairuotojus.
Prašau rekomenduokit tikrai gera instruktorių, kuris tikrai labai gerai viską išmokintu (automatas, Šilainiai)
Pradininkė 2020-01-07 15:29:04
Sveiki, gal kas patartumėte pas ką Dainavos filiale patartina laikytis b automato teises?Kad būtų išaiškinta ir taip toliau..Davė pasirinkti iš šių instruktorių:
Andrijauskienė
Baniulis, savo darba tikrai išmanantis instruktorius, laukdavau kiekvieno važiavimo, viska išlaikiau iš pirmo karto.Tikrai rekomenduoju.
Erika 2020-01-09 09:42:25
Eimantas Alytaus filiale per vaziavimus su mokinėmis nejaučią visiškų ribų. Uždeda ranką ant kojos, tada labai keistus klausimus uzdavineja ar turi sirdies drauga. Galiausiai sustoja vairavimo metu prie parduotuves kita karta prie sporto klubo salia stovinciu draugu ir tyciojasi, aiskina draugams kaip jis sunkiai ir ilgai dirba, kad kaip kuriu mokiniu neimanoma ismokinti. Bandysiu pasikeisti si instruktoriu.Nerekomenduoju jo ir jo sios mokyklos
Laba diena, trumpai apie instruktoriu: jis niekada rankos nedes ant koju, jei pati to nenoresi, ir be to kas baisaus, kad paklause ar turi sirdies draugę, jei zmogus vienisas, tai kodel nepaklausus. Ir be to tai mergaitei patiko Eimantas, ir kadangi jis jos nepristojo, tai ir parase bloga komentara. O be to kas liecia mokykla, tai ji pati nieko nesupranta, ir be to ji matyt iesko vieniso instruktoriaus, kad nereiketu moketi uz mokslus ir uz vaziavimus. Tad niekas netikekit sios paneles prasimanymais, nes yra tokiu mergaiciu dvi, kurios raso blogus komentarus. Tik atkreipkit demesy, kiek blogu ir geru komentaru, ir viskas bus aisku.
SVEIKI ŠY KOMENTARĄ RAŠAU TIEMS, KAM SUNKU APSISPRĘSTI PAS KOKY INSTRUKTORIŲ MOKINTIS. Jei kyla klausimai pas koky instruktorių mokintis, aš siūlau pas Eimantą Stankevičių. Aš rašau iš savo patirties. Jei trumpai, tai jis geras, turi l. didelę kantrybę, niekada nerėks, puikūs bendravimo įgūdžiai, moka l. gerai išaiškinti, jei dar nesigaudai, kai paaiškina, tai paima popieriaus lapą ir piešia, ko nesupranti, tai tada "dašila" ir pačiam silpniausiam mokiniui. O jei dar esi kažkiek sėdėjęs prie vairo, prieš vairavimo mokslus, tai pasirinkęs Eimantą, egzaminą gali išlaikyti net ir iš pirmo karto. Tai garantuoju 100 %. Nes aš kai pas jy mokinausi, tai buvau nesėdėjusi net prie vairo, ir pakankamai vyresnio amžiaus. Ir patikėkit išlaikiau mokykliny egzaminą per trumpą laiką.
JEIGU NORITE DAUGIAU SUŽINOTI APIE MOKYKLĄ IR INSTRUKTORIŲ, TAI SKIRKITE DAUGIAU LAIKO PERSKAITYTI ILGĄ KOMENTARĄ, NES GERĄ ALYTAUS ARV-AUTO MOKYKLĄ IR GERĄ INSTRUKTORIŲ APRAŠYTI KELIAIS ŽODŽIAIS NET IR NEĮMANOMA. TAD PARAŠYSIU DU KOMENTARUS, VIENĄ TRUMPĄ (TAI ŠĮ), KITĄ ILGESNĮ. IR TAI JUMS SPRĘSTI, AR SKAITYTI AR NE. ILGESNĮ KOMENTARĄ, KAIP KAD SAKIAU PARAŠYSIU ŠIANDIEN ARBA RYTOJ. JŪRATĖ ARV-AUTO ALYTUS MOKINĖ.
Pradininkė 2020-01-07 15:29:04
Andrijauskienė
tik pas andrijauskiene neikit, dieve padek...
Laba, noriu pagirti Instruktoriu Eimanta, kuris padejo man nebijoti, suimti save i rankas ir ismokti vairuoti.
Labai siltas ir fainas zmogutis Jis !!! Tikiuosi tu ir toliau toks isliksi ir nevienam zmoguciui padesi !!
Gavau labai daug rekomendacijų, tiek iš merginų tiek iš vaikinų pusės, mokintis pas Eimantą, ir tikrai nesigailiu pasirinkęs būtent šį instruktorių. Visiem rekomenduoju ir garantuoju, jog būsit išmokinti 100% ir sėst už vairo baimės tikrai nebus. Instruktorius turi lengviausiai ir greičiausiai įsisavinamus vairavimo pratimus, bei patarimus kurie egzamino metu labai naudingi. Žodžiu, geriau Alytuj nerasit!
Rekomenduoju vairavimo instruktorių Eimanta, pats geriausias instruktorius!!!
Ačiūūū Eimantui Stankevičiui, Alytus, ARV AUTO MOKYKLA.
Jo dėka išlaikiau regitros egzaminą iš pirmo karto!
Nei truputį nesigailiu važinėjusi kiekvieną savaitę iš Druskininkų dėl vairavimo pamokų, būtent, pas jį!Ačiū!
Mano pėdomis eina ir sesė, kuri taip pat labai patenkinta, nes instruktorius kantrus, jei mato, kad nesupranti prasideda piešinėliai, kas man asmeniškai labai padėjo. Motyvuotas kuo geriau išaiškinti ir per tą pačią vietą važiuoja ir aiškina kol "įskiepija" kas ir kaip.Man asmeniškai patiko, kad jokių pašalinių temų ar asmeniškumų-aš, kelias, ženklai ir klaidų aiškinimasis.
Ačiū!Nuoširdžiai visiems rekomenduoju Eimantą Stankevičių.
Pats geriausias vairavimo instruktorius!!
Patys geriausi atsiliepimai!!
Rekomendyoju 100%!!!
Aš labai patenkinta, kad pasirinkau būtent "ARV-AUTO" vairavimo mokykla. Čia dirba tikri profesionalai. Tikrai puiki mokykla, rekomenduoju visiems, kas nori išmokti vairuoti. Esu labai dėkinga instruktoriui Eimantui Stankevičiui už jo profesionalumą ir didelę kantrybę, už gerą nuotaiką vairuojant ir už tai, kad padėjo man nugalėti baimę. Niekada nešaukė, viską puikiai paaiškindavo, į visas mano klaidas reagavo ramiai, tik jo dėka išlaikiau egzaminą regitroje. Matosi, kad žmogus tikrai myli savo darbą ir stengiasi dėl mokinių. Širdingai dėkoju ir linkiu sėkmės!
Pats geriausias instruktorius Eimantas Stankevičius! Puikiai atlieka savo darbą, išmoko, pataria, turi puikius bendravimo įgūdžius. Rekomenduoju
Rekomenduoju instruktorių Eimantą, puikiai viską paaiškina, gali važiuoti ne suvaržyta, visada atranda laiko pravažiuoti nors ir labai užsiėmęs būna, nuoširdus ir puikus instruktorius!!!
Rekomenduoju instruktorių Marių Šmigelską! Viską paaiškina aiškiai ir suprantamai.
Andrijauskienė
Renkantis instruktorių labai rekomenduočiau Vytą Stainį (Vilijampolėje, Raudondvario pl.). Superinis mokytojas su didele kantrybe, visada aiškiai ir tiksliai viską nupasakoja, parodo. Derinasi prie tavo galimo laiko pravažiavimui, o tai ypač aktualu mokiniams ir studentams. Visada pasako gražų žodį, pagiria atlikus gerai manevrą, parkavimąsi ir pan. bei sukritikuoja ir pataria, ką ir kaip reikėtų daryti nepasisekus. O svarbiausia paprastas ir supratingas žmogus, 10/10! :)
P.s.: praktikos egzaminas išlaikytas iš pirmo karto.
Nuosirdziai nerekomenduoju šios vairavimo įmones.Neprofesionalumas, nenoras išaiškinti klaidų kelyje, nepatenkinti veidai tai Arv instruktoriu savybes.Sukisau krūva pinigu papildomoms pamokoms ir net neislaikiau egzamino, nors pravazinejau 60 pamokų!!! Tačiau nusprendus pasiimti keletą pamokų kitoje mokykloje iškart supratau vairavimo subtilybes ir savo klaidas.100 procentu nerekomenduoju šios vairavimo įmones, pinigu mėtymas į balą!!!
Nusivylusi mokinė 2019-08-01 00:35:06
Nerekomenduoju !!! Labai stipriai nusivyliau instruktore Kristina iš Eigulių ARV auto. Neišmokino ir net nesistengė išmokinti. Pasiėmiau kelias papildomas pamokas nes tikrai žinojau, kad man dar reikia pasitobulinti prieš regitrą bet važiuoti aš mokėjau kadangi buvau baigusi kursą. Instruktorės balsas būdavo pakeltas visada ir net dėl menkiausios priežasties. Dažnai išgirsdavau replikas: nedaryk man gėdos ir pan. Įgijau baisią baimę vairavimui. Teko net gerti raminamuosius vaistus... Visgi bandžiau 2 kartus laikyti regitroje egzaminą ir neišlaikiau. Galiausiai nusprendžiau paklausyti draugų patarimo ir perėjau į šalia esančią Rigvedos mokyklą. Pravažiavau 3 pamokas ir egzaminas regitroje išlaikytas !
Išvada tokia, kad manęs ARV nieko neišmokino tik gavau daug neigiamos patirties.
J9s dar džiaukitės, kad patekote pas ją mokėdama vairuoti. Aš pradėjau pas ją mokintis neturėdama visiškai jokios patirties. Nieko normaliai nepaaiškina, kalba pašaipiu tonu, grąsino, kad jei padarysi uavariją ar nubrėšiu mašiną - turėsiu pati suimokėti. Aš pas ją buvau tris pamokas. Per trečią pamoką ji ant manęs rėkė, kad tokius elementraius dalykus, kaip sankaba bei pavaros perjunginėjimas - jau per pirmą pamoką turėjau mokėti be priekaištų. Galiausiai pradėjo šaukti, kad "čia ne vaikų darželis, suaugę žmobėe esame - elementarius dalykus turiu išmokti iš karto". Pabrėžiu - aš jokios patirties vairavime neturėjau ir ji nesupranta, kad ne visi mokosivienodu greičiu, o tai, kad pašauks - išmokti nepadės. Kantrybės pas ją nulis.
be galo nemaloni moteris. Vairavimo pamikų pradėjau nelaukti, tai man tapo didžiausia katorga. Turint galimybę rinktis - tikrao, tikrai, tikrai nerekomenduoju jos.
visa kita patirtis su šia įmone puiki. Eigulių skyriuje labai maloni administratorė - viskas tikra puiku, Išskyrus šią instruktorę..
K.Kuras Šilainių filiale bendraudamas su mokinėmis nelabai jaučia ribų. Vadina jas princesėmis ir t.t., mėgsta uždėti ranką ant kojos, klausinėti apie širdies valdovus. Kiek žinau ne viena mokinė taip apie jį atsiliepia. Mano atvejis buvo kiek anksčiau, bet toks elgesys labai neprofesionalus ir reikia jį keisti.
Rekomenduoju instruktorių Joną Grybą, , jis vairavimo mokymo metu tikrai įdeda nemažai pastangų, kad mokinys tinkamai pasiruoštų Regitros egzaminui, padeda išspręsti visas vairavimo spragas, pateikia naudinga informaciją. Labai dėkoju šiam instruktoriui!
Dėkoju už paskaitas Dainavos filialą vakarinių paskaitų mokytojui ačiū labai. Man visi rekomendavo arv auto aš ir visiems rekomenduos iu tik arv auto. Ačiū labai ir sėkmės!
Labai dekojame ARV-Auto uz sekmingai islaikytus egzaminus. Mano drauge ARV-Auto pagalba islaike teises per kelias savaites, palyginus su kita populiaria firma "Rigveda"...kankinosi ten daugeli menesiu, sukisus kruva pinigu uz papildomas pamokas ir nieko doro neismokus, kai pirma instruktore zmogui vairuojant pirma kart gyvenime, isleidzia po Kauno gatves, po 15min pasivazinejimo po aikstele, nes Rigvedos mazoj aikstelej per daug masinu ir eiles, tada aprekia ir piktinasi kad zmogus pasimeta gatvese kur vaziuot ir ka daryt, pakeitus instruktoriu vietoj to kad mokintu vairuot praso nuvezti kur jam reikia sutvarkyt reikalus ir is paprastai imamos 1.5h pamokos, gryzta atgal tik po valandos nepraejus visam laikui. Pasivazinejus taip "ant popieriaus" 30h...nusprendem pakeisti mokykla...ARV-Auto, viskas pasikeite akimirksniu, instruktorius demesingas, ziuri i vairuotojo igudzius, ko jam reikia, bendrauja su juo, duoda gerus naudingus patarimus, kurie ne tik reikalingi laikant Regitros egzamina, bet ir apskritai vairuojant, nesvarbu kokiom oro salygom ar aplinkybem, ARV-Auto aikstele taip pat daug patogesne ir didesne nei Rigvedos. Rezultatas - egzaminas islaikytas su dvigubai maziau praktiniu pamoku nei pries tai minetoj firmoj, ir kurios taip pat atnese dvigubai daugiau naudos. Jeigu tikities profesionalaus mokymo ir greitu rezultatu rinkites ARV-Auto, nenusivilsite!!!
Didžiausia padėka instruktoriui Mariui Š. už profesionalumą ir žmogiškumą, kuris net kritinėse situacijose gali išlikti ramus
Ugnė 2019-08-28 21:31:51
Esu labai nusivylusi instruktorės Evelinos Staniūtės mokymo sugebėjimais. Po pirmos pamokos nusivyliau, ji priekaištavo ir atrodė lyg norėjo mane sumenkinti, bet galvojau, kad gal tai mano kaltė, tačiau kai per sekančią vairavimo pamoką ji elgėsi dar įžūliau ir kaltino kaip aš kažko nemoku arba kaip aš galiu jei meluot, kad nevaźiavus šiais keliais (nors tikrai žinau, kad čia nevažiavau ir kaip išvis ji gali spręst kur aš važiavau, o kur ne, jeigu su ja tik dvi pamokas turėjau..) supratau, kad tai ne aš kalta, jog dar nemoku gerai vairuoti, bet tai ji nemoka gražiai paaiškinti, pašaipiai sako pastabas, sėdi telefone, kaltina jog meluoju ir sukelia didelį stresą. Visą laiką negalėjau susikaupti, nes jos replikos išmušė tiesiog iš vėžių.. Nesiūlau ir nerekomenduoju niekam šios instruktorės
visiškai sutinku su kiekvienu žodžiu, tokie žmonės neturėtų mokyti pradedančiųjų... turėjęs be jos dar du instruktorius, abu buvo malonūs, pastabas sakydavo neįžeidžiančiai, buvo tiesiog smagu vairuoti, į pamokas eidavau su noru ir tikslu kažko išmokti, deja ti paties negalėčiau pasakyti apie šią instruktorę. O instruktorių Antaną norėčiau pagirti, begalo šiltas ir malonus žmogus, išmanantis savo darbą.
Pradėjau laikyti A kategorijos teises pas instruktorių Rolandą Skobėjų. Sekėsi sunkiai, nes instruktorius nelabai kreipdavo dėmesį ką veikiu aikštelėje ir nedavė pastabų, nepaaiškino, kaip ką reikia daryti. Tada, šiam instruktoriui išėjus atostogų, papuoliau toliau mokintis pas Marių Šmigelską. Per pirmą pamoką pas Marių išmokau daugiau nei pas Rolandą per penkias. Marius - pats geriausias instruktorius, kurio dėka praktikos egzaminą regitroje išlaikiau iš pirmo karto!
Rekomeduoju šią ARV mokyklą, o ypač instruktorių Artūrą Navicką, kuris padėjo ir paaiškino visus keliamus klausimus, labai malonus ir nuoširdus žmogus, visos pamokos buvo be streso ir su gera nuotaika!!! Tai žmogus, kuris tikrai nuoširdžiai nori išmokyti gerai vairuoti, saugiai jaustis kelyje ir regitrą išlaikyti iš pirmo karto!!!!
Nusivylusi mokinė 2019-08-01 00:35:06
Visiškai pritariu su viskuo kas parašyta. Pradeda kelti balsą jeigu kažką darai neteisingai ar nesureaguoji per sekundę, kelia stresą ir šeip jautiesi nemaloniai po jos pastabų. Po kelių važiavimų pas ją reikėjo gerti raminamuosius, nes tiek streso privarė, nors važiuoju tikrai gerai, nesu naujokė, buvo tik papildomos pamokos, kol mano mokytojas atostogose.
Nusivylusi mokinė
2019-08-01 00:35:06 IP 2ju7jsc4

JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai
JAV ekonomikos atsigavimas V forma transformuojasi, teigia ekspertai 07-03 13:21
JAV ekonomikos atsigavimas, nuo balandžio vidurio iki birželio vidurio įgavęs solidžias apsukas, per pastarąsias dvi savaites susidūrė su rimtomis kliūtimis, rašo šalies žiniasklaida.
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai
"Litgrid" skelbia konkursus elektros perdavimo linijų rekonstrukcijai 07-03 12:49
Siekiant sinchronizacijos su Vakarų Europos tinklais, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius "Litgrid" pradeda dviejų projektui svarbių linijų su Latvija ir Kaliningradu rekonstrukciją...
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus
"Fitch" rekordiniu tempu blogina valstybių kredito reitingus 07-03 12:35
Reitingų agentūra "Fitch" vien per pusmetį pablogino 33 vyriausybių skolinimosi reitingus, dar didesnis skaičius gali susilaukti tokio paties likimo. Priežastis – dėl kovos su pandemijos...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%