Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ARV-Auto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ARV-Auto

Atsiliepimai apie ARV-Auto, UAB

Vairavimo mokykla

Susisiekimo Ministerijos įvertinta, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie ARV-Auto, UAB

Labai efektyviai ir greitai visko išmokoma! Kauno filialas, nuostabus instruktorius Rolandas! Didelis Ačiū:)
Labai gera vairavimo mokykla.
Didelis ačiū instruktoriui Ernestui Mikšėnui iš Vilniaus filialo už puikias pamokas, paprastai ir aiškiai perteiktas žinias. Didžiausios rekomendacijos????????
Didelis ačiū, Kauno centro filialui!! Paslaugumas ir draugiškumas pranoko visus lūkesčius! Pati didžiausia padėka, nerealiam instruktoriui Kristijonui V.
Ačiū už pagalbą ir puikias pamokas.
Šarūnas 2022-05-12 17:03:19
Didelis ačiū Edvardui Nėniui laikiau A kategorija viską paaiškina klaidas ant ko nesusivelt Regitroi.išlaikiau iš pirmo karto...
Pritariu Edvardas Nėnius puikus A kategorijos mokytojas. Viską paaiškina, pataria. Egzaminą islaikiau puikiai!
Geriausi atsiliepimai Alytaus filialui. Ačiū instruktoriui Karoliui, už kantrybę, bei patarimus. Sėkmės darbuose.
Patys geriausi atsiepimai Marijampoles filialui!!!!. Rekomenduoju
Aciu Marijampolės filialui, Administracijos Merginos Nuostabios????????, paslaugios viska isaiskina.Taip pat Instruktoriui Jonui Šimėnui uz vairavimo pamokas????????.AČIŪ
Vienareikšmiškai rekomenduoju Marijampolės instruktorių/vairavimo mokytoją Rimantą Kukalį, ramus, malonus, puikiai išaiškinantis daromas klaidas bei pamokantis kaip jų ateityje išvengti, ko pasekoje, patarimai ir pamokymai padėjo mokyklinį bei Regitros egzaminą išlaikyti iš pirmo karto! ????
Didžiausios padekos Marijampoles filialui ir instruktoriui Romui, uz kantrybe ir profesionalu mokyma
Labai noriu padėkoti instruktorei juratei,
Už puikias pamokas patarimus yžvalgas, nesitikėjiau kad taip puikiai viskas pavyks, didelis ačių už kantrybe mokant ir pamokant vairuoti.
Labai noriu padėkoti instruktoriui Pauliui. Tiesiog nuostabus, nuosirdus mokytojas. Ačiū jums.
Labai faini ir geri instruktoriai. Rekomenduočiau kitiems.
vairuotoja 2022-05-30 07:16:13
O kodėl galvojat, jog nesu išlaikius egzamino regitroje? Ir dar kartą siūlau perskaityti pirmąjį atsiliepimą, kuriame niekur neminima, kad Rimantas blogas :)
Kaip tai neminima ? Sakei gi, kad nuotaika tau jo nepatinka... Per daug susireikšminusi esi ir turbūt pačiai nuotaikų kaitos... Žinai mokymas tikrai nepriklauso dėl nuotaikos... Nebent už kiekviena tavo manevrą būtų ant tavęs rėkema... Instruktoriai irgi žmonės... Jie neprivalo kaip parduotuvės pardavėja visiem šypsotis ir visada tik juokauti, jų darbas mokinti vairuoti jie tai ir daro ir mum nepriklauso reikalauti iš jų šypsenos ar dar kažko.
???? 2022-05-29 16:44:29
Pradėjau ir užbaigiau vairavimus pas Rimantą Kukalį. Nesu mačius geresnio ir rūpestingesnio žmogaus už jį, tikrai nepriklauso nuo jo nuotaikos kokia pamoka bus..
Jeigu esate nemokytina tai Valdad, Rimantas ar Jonas jūsų neišmokins.Pirmiausia reika problemą rasti savyje.
???? 2022-05-30 00:14:12
Nemėtyk pinigų nes su tokiu savo požiūriu, susireikšminimu dėl nuotaikos dar ilgai teks mėtyt pinigus ant egzaminų nemanau kad su tokia logika ir regitroje tave labai klausys.. Nes kiek girdėjau jie ten visi ir visada ne nuotaikoj. P.S man neteko pamatyt pačiai nes dėje dėl nuostabaus instruktoriaus ir jo užkrečenčios geros nuotaikos pavyko greitai išlaikyti egzaminus.. sėkmės tau !
Ir neatsibos dėkoti instruktoriui Rimantui Kukaliui, kad jis pats geriausias !!
vairuotoja 2 2022-05-29 22:18:20
Gal jums pratybas teksto suvokimui nupirkti? Praverstų ;)
Ir neatsibos dėkoti instruktoriui Rimantui Kukaliui, kad jis pats geriausias !!
???? 2022-05-29 16:35:08
Ta prasme jei nesate jautrus ? Nelabai suprantu jūsų posto esmės ?
Gal jums pratybas teksto suvokimui nupirkti? Praverstų ;)
???? 2022-05-29 19:34:15
Jei neskiria žmogus blogo nuo gero tai gal reikėtų ir pas kokį daktarą apsilankyti ??? Manau psihologas padėtų susivokti kas blogai kas gerai
Kiekvienas žmogus su kitais bendrauja skirtingai. Supraskit ir tai, jog jeigu su jumis jis bendravo maloniai, galimas variantas, kad su kitu žmogum jis nesutars, nes galbūt nesutaps charakteriai ar magnetiniai laukai, vien dėl to kažkam gali ir nepasisekt papuolus ant blogesnės nuotaikos, siūlau jums pas daktarus apsilankyt, galbūt tada suprasit kaip gyvenime veikia žmonės ir kodėl kartais vieni su kitais nesutaria tiesiog nes taip gaunasi :)
???? 2022-05-29 19:40:07
Nejuokink moterie ???? mano kas antras pažystamas pas jį laikė ir neturi prie ko prikibti nes puikiai išmokino... Reikėtų tau aiškiai sudėlioti ta tekstą kad būtų suvokimas.. Pats Rimantas yra gan jautrus žmogus labai kantrus ir nuoširdus mokytojas ir tikrai nepažystu tokio kuris sakytų apie jį blogai..
Kiek skaitau, niekur nebuvo minėta, jog jis neišmokina, tai paminėta tik dėl Valdo, manau čia jums problemos su teksto suvokimu:D O iš savo pusės galiu pasakyt, kad tikrai ne iš vieno ir ne iš dviejų žmonių esu girdėjus, jog jeigu jam bloga nuotaika, tai ir važinėjimas būna nekoks, vairuotojos/-ai po važinėjimo patys grįžta susinervinę. Bet manau normalu ir natūralu, jog kartais nėra žmogui nuotaikos ar ne? O jums siūlau dar kartą viską peržiūrėti, dar kartelį perskaityti ir tikiuosi jog suprasit, kad prie Rimanto, dar kartoju, nebuvo prirašyta, kad jis neišmokina.
Vairuotoja 2022-05-29 18:13:51
Ne viena važinėjau pas jį ir ne viena turiu blogų atsiliepimų tai gal geriau tyliai pabūkit, nesamonių nešnekėję. Na ir jeigu nesuprantate ką reiškia “jeigu nesate jautrus” tai jau tada prastai su teksto suvokimu. Be to kiekvienas turime savo nuomonę, mano patirtis su Rimantu nebuvo pati geriausia ir parašiau atsiliepimą iš savo pusės, o jeigu negalite priimti kitokios nuomonės negu jūsų, tai čia jūsų problema, ne mano.
viruotojas 2022-05-29 17:32:43
ko gero cia toji vairuotoja kuriai visi instruktoriai ir regitros egzaminuotojai blogi.jei jau visi blogi tai gal reikia problemos ieskoti savyje
Vairuotoja 2022-05-17 18:06:51
Arv-auto Marijampolė instruktorius Valdas. Visiškai nerekomenduoju, nemoka nieko paaiškinti, bendrauja nemaloniai, gerai, kad neilgai važinėjau su juo. Instruktorius Rimantas Kukalis jeigu nesate jautrus tai tikrai rekomenduoju. Visada pataria, kai instruktoriui būdavo gera nuotaika važinėdavau be jokios įtampos. Kartais atėjus ir pradėjus važiuoti su juo blogos nuotaikos, tik skaičiuodavau minutes iki važinėjimo pabaigos, bet džiaugiuosi jog tokių kartų iš tų 15 važinėjimų buvo tik kokie 5.
Vairuotoja 2022-05-17 18:06:51
Ta prasme jei nesate jautrus ? Nelabai suprantu jūsų posto esmės ?
Labai Ačiū Kęstučiui Kurui už kantrybę paiškinimus bei linksmus pokalbius mokinantis vairuoti.Dar kartą Ačiū bei rekomenduoju ARV auto šilainių filialą ????
Ačiū administracijai šiaurės pr už pagalbą kai jos reikėjo atsakant į man rūpimus klausimus, visada maloni darbuotoja. Ačiū ir instruktoriui Antanui Kunskui už kantrybę ir kad padėjote išmokti ko man prireiks????.
Labai malonus darbuotojai ir labai geras instruktorius Renatas!
Benediktas Valatka
2022-05-20 20:15:14 IP 2i23t8gn
Esu labai dėkingas už jūsų suteiktas paslaugas. Rekomenduoju visiem. Mokymai praėjo sklandžiai ir pasirinkimas tikrai geras.
Onutė Patinskaitė
2022-05-20 14:17:44 IP 2i24v6di
Didelis Ačiū instruktorui Rimantui Miliūnui! Už motyvaciją ir didelę pagalbą !
Alytuje rekomenduoju instruktorių Stasį. B kategorija. Viską puikiai išaiškina. Regitra iš 1 karto.
Vairavimus turėjau su intruktoriumi Visvaldu. Instruktorius labai puikus, viską aiškiai paaiškina, puikiai mokina. Labai džiaugiuosi, kad gavau būtent šį intruktorių. Eigulių padalinio administratorė taip pat labai maloni ir viską greitai padeda susitvarkyti.
Nuoširdžiausias Ačiū instruktoriui Artūrui Strazdui labai geras instruktorius, visko išmokina ramiai paaiškina klaidas. Rekomenduoju!!!
Nuoširdžiausias ačiū instruktoriui Andriui Bonakeriui už begalinę kantrybę. Ačiū už motyvacija ir tikėjimą, už klaidų išaiškinimą ramiai, be pakelto tono, kas nekelia įtampos. Nuoširdžiausios rekomendacijos????
Sveiki, norėčiau rekomenduoti instruktorių Andrių Bonakerį - tikras savo srities profesionalas. Pamokų metu daug dėmesio skiria daromoms klaidoms, ramiai jas paaiškina ir sako „bandom dar kartą“, kas tikrai leidžia tinkamai išmokti vairuoti tam tikroje situacijoje. Uždavus klausimus kantriai ir išsamiai atsakydavo. Jo dėka, mokyklinis ir regitros praktinis egzaminai išlaikyti iš pirmo karto. Ačiū!
Didžiausios rekomendacijos, Eimantui Stankevičiui, puikiai išmoko ir išaiškina, mokyklinis iš pirmo regitroje iš pirmo.
Sveiki, labai džiaugiuosi pasirinkus ARV mokykla ten dirba nuostabus žmonės!!!
Taip pat labiausiai esu dėkinga instruktoriai Jūratei Andirijauskieniai tokia nuoširdi, maloni miela puikiai išmananti savo darbą nuo pat pirmos dienos kai atėjau mokytis visada mane palaikydavo patardavo pralinksmindavo, dėl jos profesionalumo mokyklinis išlaikytas is1 praktinis egzaminas iš 1 teorija iš 1 labai rekomenduoju šią instruktore.
kazkas 2022-04-25 10:42:15
gal turit kokiu atsiliepimu apie arv instruktoriu Rolanda Gruzdžiu?
Jeigu esi jautrus ir nori vaziuoti šiltnamio salygomis bus sunkoka priprasti kadangi, taciau Rolandas geras specialistas ir tikrai ismokys visko ko reikia
gal turit kokiu atsiliepimu apie arv instruktoriu Rolanda Gruzdžiu?
Sveiki, noriu rekomenduoti instruktoriu iš Garliavos, Virmantą Balčaitį, žmogus belekaip fainas, pirmoj eilėj nesijaučia jokios įtampos vairuojant, aiškiai išaiškina situacijas, jei pristigsta kantrybės ar ryšto, bus iskiepita, maniau kad man nelemta vairuoti, tačiau dėka šio instruktorio, dabar galėsiu vairuoti kelyje. Instruktorius labai superinis žmogus, kaip 100m. Pažystamas butu. ^^ Taip pat rekomenduoju rinktis ARV-AUTO čia labiausiai viskas atitinka regitros egzaminus.
Mokino? 2022-04-13 13:18:34
Nerekomenduoju Andriaus Bonakerio iš vilijampolės fil., jokių patarimų nedavė, susirašinejo telefonu, tvarkė savo reikalus, be reikalo sumokėti pinigai už pamokas.
Vadinasi gerai vairuoji. Ko čia triedi britvom!?
Rekomenduoju visiem nedvejojant rinktis ARV. Važinėjau centro filiale su Edvinu Rutkausku. Instruktorius labai profesionalus, su kuriuo nebaisu važiuoti, kalbėti ar pasijuokti. Taip pat turėjau papildomą važiavimą su Romu Piku kuris taip pat paliko gerą įspūdį. Rekomenduočiau abu instruktorius ir aplamai ARV mokyklą :)
Labai nemokanti bendrauti ir suteikti informacijos į užduotus klausimus Eigulių padalinyje administratorė.Jai jums neaišku kas galit išeit mes turim ir taip daug norinčių....Tad išėjom į šalia esančią kitoj gatvės pusėj Rigvedą.Neturėtų tokie žmonės dirbt Jūsų įmonėje, nuo jos suteiktos juk info žmogus priima sprendimą,.Pati susiduriu su daug įvairių žmonių aptarnavimo srityje, bet taip neleidžiu sau elgtis.
Erika 2022-02-09 20:23:03
Sveiki, gal galit parasyti Arturo Šapolos numery?
Jo nr +370 (604) 12 331
Kokie geriausi ket testai?kur geriausi spręsti?

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%