Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ARV-Auto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ARV-Auto

Atsiliepimai apie ARV-Auto, UAB

Vairavimo mokykla

Parašyk savo nuomonę apie ARV-Auto, UAB

Mokiausi dainavos filiale pas instruktorių Marių Šmigelską. Visais kursais ir instruktoriumi likau labai patenkinta. Instruktorius kantrus ir supratingas, nekeliantis balso. Labai dziaugiausi, jog visos vairavimo pamokos buvo malonios, be streso. Rekomenduoju!!
Administracijoje dirbancios mergaites nepaslaugios ir grubios. Nebuvau informuotas apie pagrindinius dalykus (pvz vairavimu laukimo vieta; instruktoriaus tel.nr, kuri man paskyre, nedave korteles, kuria turejau nestis pas instruktoriu). Instruktorius taip pat papuole ne koks - pastoviai burbuliuodavo, moralizuodavo, pypsindavo kitoms masinoms bereikalingai, griebdavo vaira, nors pavojaus nebudavo, butu uzteke zodziu pasakyti ir buciau pasitaises. Nerekomenduoju
Pasiskaicius atsiliepimus pasirinkau Dainavos filiale instruktoriu Mariu. Pats nuostabiausias ir geriausias instruktorius. Tokio net isivaizduoti negalejau. Linksmas, draugiskas, kantrus. Ne karto nebuvo pakeles balso, nors pradejau vairavima nuo nulio, niekad nebuvau vaziavusi, todel labai daug klydau. Cia yra savo srities profesionalas, puikiai ismokino. Rodos, kitam jau truktu kantrybe, bet Marius ramiai ir kantriai kartojo mano klaidas ir kaip ju isvengti. Dingo baime, stresas, nebebijojau sesti uz vairo ir pradejo patikti vairuoti, nors pradzioje net nenoredavau eiti i pamokas. Regitroj issilaikiau is antro karto su labai smulkiom klaidom. Laba rekomenduoju si instruktoriu!
Mokiausi ADR pas E.Mitku. Daug žinių, geri kursai.
Sveiki, Instruktorius Marius Š iš Dainavos filijalo, puikus instruktorius suprantantis savo darba, gebantis paaiškinti klaidas ramiai, labai džiaugiuosi kad jį pasirinkau, mokindamasi vairuoti jausdavausi saugi, nereikdavo patirti spaudimo, gebantis išklausyti ko nesuprantu, ir aiškinti tol kol suprasi. Vairuodama su Žydrūnu K jausdavau didelį spaudima, negalėdavau atsipalaiduoti prie vairo, jo išsireiškimai ir balso pakelimas labai trikdydavo, gal kaikuriem toks mokymas labai griežtas ir tinka. Bet po jo važiavimu jausdavausi labai blogai.
CE Vaidas Vaitkevičius super instruktorius. Ir padrąsina, ir puikiai išaiškina, pataria; žodžiu likau nustebinta... ačiū!!! Tikras profas, kietas
Mokiausi Dainavos filiale, pas instruktorių Marių Šmigelską.Visiems rekomenduoju mokytis pas šį instruktorių pats geriausias instruktorius.Labai reiklus ir atsakingas instruktorius, visada patars ir pagalbės niekada nekalba pakeltu tonu kiekviena pamoka buvo įdomi ir naudinga į kiekvieną vairavimą eidavau su šypsena ir po vairavimų niekada ta šypsena niekur nedingdavo.Pradžia nebuvo įspūdinga, bet pabaigoje šoviau fejeverką, nes regitra iš pirmo karto!Patys geriausi atsiliepimai!
Mokiausi Dainavos filiale, pas instruktorių Marių Šmigelską. Pats geriausias instruktorius! Visada laukdavau vairavimų, niekada nejaučiau įtampos vairuodama, visada pagirdavo jeigu sekdavosi gerai, paaiškindavo viską iki smulkmenų ko nesuprasdavau, net jeigu ir klausdavau šimtą kartų. Instruktorius visados geros nuotaikos, su šypsena, visuomet padrąsindavo jeigu to reikėdavo. Neįmanomi ir sudėtingi dalykai vairuojant man tapo lengvi ir suprantami. Nežinau ar būčiau radus geresnį instruktorių nei Marius, buvo labai gaila kai vairavimo pamokos ėjo į pabaigą, tačiau išliko patys geriausi prisiminimai mokantis vairuoti! Tiek mokyklinį, tiek Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto! Visiems labai labai rekomenduoju!!
Dainavos filiale pasirinkau patį geriausią instruktorių Marių Šmigelską!!! Pamokos visada budavo labai naudingos, informatyvios, visada aptariamos klaidos, bei akcentuojami svarbiausi dalykai. Niekada nesijautė įtampa, buvo galima ir smagiai ir maloniai paplepėėėti;D Savo mokytojų dėka Regitros tiek teorija, tiek praktika iš pirmo karto! Labai labai ačiūūū!!!
Nurimus visoms emocijoms, apie dainavos filijalą negaliu pasakyt nieko gero. Visi melagiai pinigų uždirbinėtojai į akis žiūri ir meluoja, bent mano patirtis kažkoks košmaras ten buvo.Net ir išgirtas Marius Šmigelskis nieko gero!!!
P.s teorijos mokytojai labai patiko.
Vienareikšmiškai Kauno šilainių filialo pats geriausias, kantriausias, savo darbą išmanantis, šiltas bei draugiškas instruktorius - Kęstutis Kuras! Šis instruktorius ne tik išmokys profesionaliai vairuoti, bet ir visuomet bus pasiryžęs patarti, išaiškinti viską, kas neaišku, nuodugniai bei atvirai, išmokys ne tik vairuoti, bet atsipalaiduoti, nebijoti bei pamilti patį vairavimą. Tai instruktorius, kokių trūksta ir reikia kiekvienoje mokykloje! REKOMENDUOJU.
Lankiau ADR kursus. Esu patenkintas. Galiu rekomenduoti. Dėstytojas Egidijus Mitkus yra šios srities specialistas. Vaikščiojanti enciklopedija. Kam prireiks- drąsiai kreipkitės.
Sveiki. Mokiausi C+CE kategorijas pas instruktorių Vaida Vaitkevičių. Tik geriausi atsiliepimai, labai profesionalus savo srityje, viską puikiai išsiaiškina, naudingi patarimai, bei p.s., puikus pašnekovas :)
O teorijos dėstytojas Liudas Kuliavas, kažkas tokio, super.
Viskas išlaikyta iš pirmo karto.
Dainavos filialas. Teorijos dėstytojas Robertas puikiai atliko savo darbą, paskaitos buvo įdomios ir informatyvios. Deja vairavimo pamokos buvo kiek kitokios. Patekau pas instruktorių A. Kunską. Visą laiką jaučiau psichologinį spaudimą, sulaukdavau replikų, jog tikrai neišlaikysiu egzaminų, o ir pamokos tikrai nebuvo naudingos, nebuvau mokoma nei taisyklingai parkuotis, nei valdyti automobilio gatvėje. Tačiau pakeitus instruktorių dingo visos problemos. Pasirinkau Marių Šmigelską, kurio dėka vėl atsirado motyvacija mokytis. Instruktorius be galo kantrus, kiekvieną kartą duodavo daug naudingų patarimų, aptardavo visas daromas klaidas, o matant progresą- visada pagirdavo. Jo dėka mokyklinį ir regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū!
Rekomenduoju instruktorių Mindaugą Dainavos filiale. Aiškina ir rodo kol pasidaro aišku :) Mokina tikra to žodžio prasme, aiškiai, ramiai, sistemingai ir drąsina.Ačiū!
Mokiausi a2 kategorija pas Marių Šmigelskį. Labai geras ir kantrus instruktorius, bendrauja maloniai ir niekada nepasakydavo ko nors grubiai. Labai gerai išaiškindavo kaip atlikti užduotis, pasakydavo mano klaidas. Tikrai rekomenduoju, ir apskritai, visas kolektyvas - 10 balu! Egzaminas išlaikytas! :)
Puikus instruktorius Marius Šmigelskis!!!
Mokiausi Dainavos filiale. Esu labai patenkinta pasirinkusi šią mokyklą. Teorija dėstė Robertas, superinis mokytojas, pamokos buvo labai įdomios, linksmos, viskas suprantamai paaiškinama. Vairavimo pamokos vyko pas instruktorių Marių Šmigelską. Pats geriausias instruktorius kokio tik galėjau tikėtis!! Baimė vairuot dingdavo tik atėjus į pamoką, visada suprantamai paaiškindavo visas klaidas, pagirdavo pamačius progresą. Pamokos būdavo linksmos ir labai naudingos, į jas visada eidavau su šypsena ir dideliu noru. Išmokė puikiai vairuoti, mokyklinis ir regitra išlaikyti iš pirmo karto. Labai rekomenduoju šį instruktorių.
Papildomas pamokas pasiėmiau pas Joną Grybą. Šaunus instruktorius, kuris dirbo Rigvedoj ir neseniai perėjo į ARV, be to turi daug žinių apie tai į ką Regitra kreipia dėmesį egzamino metu. Jis sudėliojo taškus ant "i", išaiškino viską, taip pat davė daug gerų patarimų, išmušė iš manęs klaidas, kurių buvau primokinta seno kirpimo instruktoriaus.
Mokytis A kategorijos pasirinkau pas instruktorių Vaidą Kovalenkovą ir tikrai nepasigailėjau. Negailėjo patarimų, motyvuodavo nepasiduoti, kai kažkas neišeidavo. Dėl savo įdėtų pastangų kuo greičiau išmokti tinkamai valdyti motociklą ir instruktoriaus noru padėti, šią dieną jau galiu džiaugtis savo rankose laikomu pažymėjimu.
Mokinausi A kategorijos pas Edvardą Nėnių, nuostabus instruktorius, regitroje išlaikiau iš pirmo karto
usiregistravau papildomai pamokai, Prienų filiele tai paskambinus administratorė, labai nemalonei kalbėjo, nepaiiškino nieko tik iškarto apie pinigus kad pravesri reiki ir viskas, net nepasakė kad reikia nuotrauka acinešti tai gerai kad buvo super instruktorius Eimanatas Stankevičius, kuris pac sureguliavo greitai kur acpauzdinti nuotrauka ir pac sumokėjo už spauzdinimą..Pirmu įspudžiu labai nusivyliau bendravimu su administratore, nesinori tikrai daigiau kreiptis..
Pritariu, Darius labai geras instruktorius ir malonus zmogus. Kantrus, mandagus, korektiskas. Ketinantiems laikyti D kategorija tikrai rekomenduoju! O imonei linkiu issaugoti tokius darbuotojus kaip Darius. Sekmes ARV!
Mokiausi D kategoriją pas Darių Radzevičių. Labai geras instruktorius išmokino kaip turi būti, regitra iš pirmo karto išlaikiau. Nežinau kaip kiti instruktoriai, bet iš savo patirties galiu rekomenduoti Darių Radzevičių tikrai labai kietas instruktorius.
Negražu 2017-06-19 11:20:39
Ar tikrai gerbiamas "Remigijau" ?
Pritariu!! Ir pats savininkas sios imones melagis! Zadetos nuolados liko tik zadetos! Praeitas visas kursas, vairuoti dar nemoka, ir dar 15 pamoka mminimaliai pirkta, egzamino niekaip neislaiko vairavimo! Apsirdas ne mokykla!!
Dainavos filialas Kaune. Labai miela administratorė, charizmatiškas terorijos mokytojas Rinaldas, kuris pamokas veda įdomiai, su paruošta vaizdine medžiaga, moka pajuokauti, aiškiai dėsto reikiamus dalykus bei pats kantriausias vairavimo instruktorius Marius, kuris sugebėjo ir mane išmokinti vairuoti! :D Pamokos pas Marių buvo smagios, informatyvios. Visada aptardavo klaidas, bei akcentuodavo svarbiausius dalykus. Kiekvieną kartą sužinodavau vis kažko naujo. Labai pasisekė, kad pasirinkau būtent jį. Galima budavo ir pajuokauti, ir apie vairavimo ypatumus paplepėti :) Savo mokytojų dėka Regitros tiek teorija, tiek praktika iš pirmo karto! AČIŪ!!!
Arv auto baltu pr- KESTUTIS KURAS.
Nerealiausias is nerealiausiu instruktoriu. Kadangi, pries daug metu jau buvau siek tiek mokiusis su vairavimo instruktorium Rigvedoj-- turiu su kuo palyginti.
Kestutis kantrus, siltas, mokantis pajuokauti. Tikrai darbe saves daug atiduoda.. Viska isaiskina, kantriai mokina, atlaidus. Netik kaip mokytojas, bet ir kaip zmogus supratingas ir siltas. Pacios geriausios rekomendacijos!
P.s. maciau kazkokiam kitam portale merginos atsiliepima, kad atseit priekabiauja- kad reikia skirti pajuokavima nuo priekabiavimo. Jis niekad nesigrabineja, nesiulo ir nesisiulo. Zmogus gi sukurias seima. Linkiu visiem tureti sveikesni humoro jausma ir linksmiau ziureti i viska ;)

Kai rinksites instruktoriu- rinkites Kestuti ! :)
Atvykau į Dainavos filialą, maloniai priimė juodaplaukė mergaitė ir po vizito, jau kitą savaitę paskyrė teorijos pamokų datą. M. Šumano klausytis buvo nerealiai įdomu! Viską išdėstė nuosekliai, neleido pasilikti spragoms, klausinėjo, o kai reikėjo tai ir kartojo kol visa grupė suprasdavo. Viso to rezultate buvau labai patenkinta viskuom ir mokyklinis bei Regitros teorijos egzaminai buvo išlaikyti iš pirmo karto :) Įgijusi teorinių žinių teko pradėti mokytis vairuoti, pasirinkau instruktorių-Marių Šmigelską ir mano pasirinkimas buvo pats teisingiausias. Pačią pirmą praktikos pamoką, po supažindinimo su automobiliu, buvau pasodinta prie vairo ir turėjau važiuoti į gatvę, baimė buvo neapsakoma, bet su didžiuliu 'keleivio' palaikymu baimę nugalėjau. Į kiekvieną vairavimo pamoką eidavau su šypsena, nes buvo smagu ne tik mokytis vairuoti, bet ir paplepėti. Kai reikėjo-pakritikuodavo, bet jei matydavo progresą tai visada pagirdavo. Taigi, instruktoriaus, puikiai išmanančio savo darbą dėka, Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, savo 18-ojo gimtadienio dieną. DIDELIS AČIŪ JUMS! <3
Ugne 2017-03-22 20:01:02
Mokinuosi Kaune, Baltu pr, instruktorius K.Kuras, esu suzaveta jo meile darbui, i vairavimus einu su dideliu noru ir be jokio baimes jausmo. Niekada nebuvau vairavusi, sedejusi prie vairo, bet K.Kuro deka man labai puikiai sekasi, jokio baimes jausmo nebeliko.. visiems rekomenduoju si instruktoriu, puikiai isaiskina visas klaidas, labai siltas ir bendraujantis zmogus, i kiekviena klaidele ziuri labai atlaidziai ir niekada nekelia balso. Visiems rekomenduoju K.Kura, pats geriausiais instruktorius!
Pati mokiausi pas K. Kura ❤ puikiausias instruktorius! Ir dabar vairuojant, ir sutinkant ji gatveje susimojuojam :D
Lolita 2017-09-23 13:08:52
Įvertinčiau Kauno centro skyrių 2* bet dainavos filialas ištempė iki 5*.
Kalbant apie centro skyrių, jei vertinčiau tik teoriją tai viskas buvo labai gerai, Liudas dėstė teoriją idomiai, nenuobodžiai, buvo aptariamos įvairios situacijos po teorijos paskaitų knygutę gal kartą pravertus buvau, teoriją iš pirmo karto išlaikyta su viena klaida. Teorija tikrai likau patenkinta.
Kas liečia praktiką..pradžia buvo nebloga. Gavau instruktorių V.Komisarovą viskas būtų visai neblogai, bet..gal galite man pasakyti kaip visiškai "žalias" vairavime žmogus gali išmokti vairuoti kai vairavimo pamokos vyksta su pertraukom 1 sav -2 sav. Pirmos 6 pamokos vyko 3 kart į sav. Na o toliau prasidėjo gumos tempimas. Aš asmeniškai vairuoti mokintis galėjau kasdien bet kokiu metu. Ir nuo 7 ryto esu važiavus ir per kamščius sutikdavau, tik va instruktorius dėja labai užimtas, pamokai užrašo tik poto pastoviai nukelinėja. Taip ištempus paskutines 6 ar 7 pamokas per du menesius vairuodama kartą per savaitę faktas kad to ką turėjau išmokt neišmokau ir egzaminą mokykloje laikiau 3 kartus. Po egzamino neigiamo įvertinimo išgirsdavau klaidas (ne visos, bet dalis klaidų) kurios apskritai tik po egzamino pirmą kartą buvo apžvelgtos, ir prieš tai nebuvo kalbama apie tai. Po 3 nelaimingo bandymo, instruktorius pasakė išeina atostogų..nu aš nieko prieš visiem atostogų reikia, bet kai mano vairavimo pamokos pastoviai buvo nukelinėjamos ir galu gale dar turiu palaukti kol paatostogaus..nusivylus eidama namo prasukau pro dainavos filialą su mintim gal leistų laikyti egzaminą pas kitą instruktorių iš kito filialo..ir dainavos filialo administratorė ištesė man pagalbos ranką, aptarusios mano situaciją administratorė kelis kartus bandė "prastumti" manę keliems instruktoriams nes užimtumas filiale buvo labai didelis, laisvų vietų reikėjo laukti, ir palaukti vertėjo patekau į instruktorės Ilonos rankas, ir labai tuo džiaugiuosi. Pradžiai galvojau paimsiu vieną papildomą pamoką pas ją prieš egzaminą, bet po vienos pamokos su ja supratau kad aš daug ko nežinau ir nemoku, pravažiavom 3 papildomas pamokėles, pasimokėm labai maloniai pabendravome ir sekmingai išlaikiau mokyklinį egzaminą. Todėl dainavos filialui tikrai geriausi įvertinimai.
Labai rekomenduoju instruktorę Iloną. Maloni atmosfera pamokoje, į kiekvieną klausimą gavau išsamų atsakymą, kai sakiau kad nesuprantu kažko važiavome praktikavomes nesuprantamą man situaciją! Taip jau gavosi kad centro skyriuje parkuotis mokiausi tik aikštelėje, tai ačiū dar didžiausias kad Ilona padėjo atsikratyti didelės baimės parkuotis prie mašinos realiame eisme. Regitra dėja iš pirmo karto nepavyko išlaikyti, bet neišlaikiau tik dėl savo žioplumo vienos KK. Tačiau buvo labai gera išgirsti iš regitros instruktoriaus kad mano vairavimo įgudžiai labai geri, praėjus tiek vargo mokykloje bučiau atidesnė bučiau jau išlaikius regitrą, ir manau mano gerų vairavimo bei dalyvavimo eisme įgudžių didžioji dalis yra tik instruktorės Ilonos deka :)
Kadangi tenka su šia mokykla susidurti dar kartą (ne pats mokausi) galiu konstatuot, kad vairavimo klaidas instruktorius pradeda matyti tik kai laiko mokyklinį egzaminą. Iki to nemato, nepataria ir nelabai iš vis moko važiuot, bet gali sau leisti vėluot į pamokas, nuvažiuot iki namų.
Rasa 2017-09-27 12:32:21
Lankiau ARV mokyklą centre. Teorija buvo tiesiog tobula, dėstė Kuliavas. Labai šmaikščiai, paprastai ir suprantamai viską išaiškino, net neskaičius KET knygutės, viską išmokau ir išlaikiau teorijos egzaminą iš pirmo karto. Tačiau nepasisekė su instruktorium... Labai jau mėgo šaukti, rėkti, kaltinti kaip nieko nemoku, o jis tiek daug kartų aiškina, bet tikrai nesuprantu kaip galima išmokti iš jo rėkimo. Žadėjau instruktorių keisti iškart, tačiau galvojant, kad griežtas ir reiklus instruktorius geriau išmokins, pasilikau pas jį. Deja, deja... Linkiu niekam nekartoti mano klaidos, ir jei, matote, kad instruktorius tikrai jums netinka, keiskit kuo greičiau!!! Nesąmonė mokėti pinigus už tai, kad patirtumėte psichologinį smurtą kiekvieną kart vairuojant, net atsirado baimė važiuoti. Tik pavažiavus su kitu žmogumi, supratau, kiek daug priklauso nuo to žmogaus sėdinčio šalia ir nešaukiančio ant tavęs, bet aiškinančio, patariančio ir mokančiu bendrauti.
Apibendrinant galiu pasakyti, kad teorija pas Kuliavą puiki. O vairavimas labai priklauso nuo instruktoriaus...Šį kartą buvau labai nusivylusi...ir išleidusi pinigus perniek...
Su nuomone apie Kuliavą, manau sutiktų bet kuris, ėjęs į centro filialą. Dėl Veiverio šneki vėjus visiškus. Tai instruktorius, kuris moko ir išmoko kaip reikia elgtis kritinėse situacijose, o ne sėdi, kad tave paglostyt ir pagirt už bet ką. Per pagyras vairuot tikrai neišmoksi. Žydrūnas tikrai neieško žodžio kišenėj, sakydamas pastabas, bet tai daro ne iš malonumo, o dėl to, kad “bobos” sedėdamos už vairo negąsdintų kitų eismo dalyvių ir ne tik, nerodydamos posūkių, nemokėdamos apvažiuot žiedo ir taip sukeltų kritines situacijas. Gal tau netiko ir nepatiko, nes esi pratus girdėt tik kaip kažką darai gerai, o ne, kad nemoki ir negerai. Siūlau išmokt priimt kritiką ir negalvot, kad kiekvienas žmogus bendrauja taip pat, kaip ir tavo draugės, tuo labiau, kad tai instruktorius. Ir jei Jis jau toks blogas, tai kodėl vietų neįmanoma gaut ir kodėl procentalus išlaikomumas REGITROJ 70%? Dėl “psichologinio smurto”? Abejoju
Sveiki. Ka rekomenduotumėte iš
instruktoriu Vilijampolėje vairavimo
mokykloje.Ačiū !!
Ieva Strelyte 2017-10-18 12:31:48
Gal pasakysi, koks buvo instruktorius? Noriu zinoti, ko nepasirinkti
Ieva, aš lankiau pas Veiverį. Ne šiaip lankiau, bet dar ir pati jį pasirinkau, nes gavau atsiliepimą iš kolegės, kad jis esą geras. Man visiškai nepatiko jo kandus mokymo stilius, gal kitam taip ir patinka. Bet pati jaučiausi kiekvieną pamoką žeminama.
Gal pasakysi, koks buvo instruktorius? Noriu zinoti, ko nepasirinkti
Mokiausi Dainavos filiale. Teoriją mokiausi eksternu, tačiau pasitaikė galimybė nueiti ir į kelias paskaitas. Dėstė R. Litvaitis. Dėstymas nuoseklus, įdomus ir suprantamas. Nebuvo baisu paklausti kitiems gal ir savaime suprantamų dalykų. Rezultate - regitros teorija išlaikyta iš pirmo karto. Vairavimo instruktorius - M. Šmigelskas. Nebuvau prieš tai sėdėjusi prie vairo. Vairavimo baimė išgaravo po pirmos pamokos. Grafikas buvo sudaromas kuo priimtinesnis. Klaidos išaiškinamos po kiekvieno važiavimo. Į kiekvieną pamoką eidavau nekantraudama sėstis prie vairo. Taip pat turėjau progą atsisėsti ir prie kitos markės automobilio. Instruktorius - A. Kunskas. Buvo labai smagios ir naudingos pamokos. Rezultate - mokyklinis išlaikytas ir pirmo karto. Regitros vairavimas taip pat. Mokyklos administracija - nepaprastai malonios merginos. Esu dėkinga visai Dainavos filialo komandai.
Įvertinčiau Kauno centro skyrių 2* bet dainavos filialas ištempė iki 5*.
Laikiau A kategorija. Eiles nedideles, instruktorius Marius (Kaune) lankstus pamoku laikui. Labai gerai ismoke, detaliai isaiskina klaidas, puikiai bendrauja, tik po kursu islekiau i Norvegija 3700 km :) Puiki mokykla. Galima laikyti teises su tuo motociklu kuriuo mokeisi.
Labai ačiū nuostabiam instruktoriui GEDIMINUI MIKLUŠIUI! Tikras savo srities profesionalas.
Be galo kantrus, pasiruošęs padėti ir atsakyti į visus su vairavimu susijusius klausimus.
Rekomenduoju norintiems ramiai, be streso ir gana greitai išlaikyti teises.
Dėkoju puikiam "ARV auto" instruktoriui Rimgaudui Antanui ŽUKAUSKUI. Rekomenduoju!
Puikiai paruošė B kategorijos egzaminui "Regitroje". Išlaikiau be jokių problemų. AČIŪ!!!
Man labai rekomendavo, atlankiau, islaikiau teises ir dabar jum labai rekomenduoju
Turiu ne didele logistikos imone Kaune. Turime 9 masinas siai minutei. 12 is 16 vairuotoju yra baige ARV kursus. Ne taikau prioriteto atrenkant butent sios mokyklos vairuotojus, bet ju sugebejimai padeda apsispresti vis greciau.
Aciu CE kurso ir 95 kodo kvalifikacijos instruktoriams. Bei Aciu Valdui uz puikos mokyklos vystyma.
Negražu 2017-06-19 11:20:39
Deja, bet taip. Labai gaila
Remigijus 2017-04-24 14:40:28
Praktiniai mokymai atliekami taip, kad būtų reikalingos papildomos valandos.
Ar tikrai gerbiamas "Remigijau" ?
Mokiausi Kaune A kategorija ir anaiptol negaliu pasakyti, kaip kažkas čia paliko komentarą, jog mokymas truko ilgai ir tikrai atsižvelgia į mokinio laisvą laiką ir niekas nebruka per prievartą jums netinkamo laiko. Visą mokymo kursą pabaigiau per dvi savaites ir Regitroje nekilo jokių problemų... Neišsiplečiant, jei nepakanka įgūdžių ir sunkiai įsisavinamos pamokos, nereikia kaltinti nei mokyklos, nei instruktoriaus, nei transporto priemonės.. Ačiū Mariui Šmigelskui (te atleidžia man, jei suklydau rašydamas) už pamokas ir įgytą dar vieną kategoriją. Mano bendras vertinimas 10 iš 10.
Labai didelis ačiū teorijos instruktoriui Mariui Šumanui; viskas aiškiai, paprastai išdėstyta. Išklausius jo paskaitas ir tik minimaliai pasimokinus išlaikytas teorijos egzaminas 93% Regitroj. Esu patenkinta rezultatu ir ARV mokyklai dėkinga padedant siekti tikslo. Ačiū ❤
Puiki mokykla, ipatingai dėkoju instruktoriui Mariui, paruošė taip, kad be problemų islaikiau regitros egzaminą iš pirmo karto. Ačiū!
Praktiniai mokymai atliekami taip, kad būtų reikalingos papildomos valandos.
labai gera mokykla! aciu instruktoriui Gediminui. Vairavimo egzaminas Regitroje islaikytas is pirmo karto:)

Vyriausybė pusseptintų metų pasiskolino už 0,33%
Vyriausybė pusseptintų metų pasiskolino už 0,33% 06-17 13:37
Lietuvos Vyriausybė vidaus rinkoje 6 metams ir 5 mėnesiams pasiskolino 25 mln. Eur už vidutines 0,330% palūkanas, net 20 bazinių punktų pigiau nei prieš mėnesį.
"Arvi” ir ko laimėjo ginčą su Serbijos privatizavimo agentūra
"Arvi” ir ko laimėjo ginčą su Serbijos privatizavimo agentūra 06-17 13:31
Aukščiausiojo Teismo nutartis skelbia, kad "Arvi" ir ko bei "Sanitex" neturi pareigos mokėti jokių piniginių sumų Serbijos privatizavimo agentūrai. Metų pradžioje Apeliacinis teismas šioms įmonėms...
"Facebook" savo kriptovaliutą "Libra" pristatys šią savaitę
"Facebook" savo kriptovaliutą "Libra" pristatys šią savaitę 06-17 13:27
Šaltiniai bendrovėje "Facebook" praneša, kad socialinis tinklas užsitikrino daugiau nei tuzino didelių korporacijų palaikymą, kurias buria į asociaciją, ir žada jau šią savaitę pristatyti savo...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%