Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ARV-Auto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ARV-Auto

Atsiliepimai apie ARV-Auto, UAB

Vairavimo mokykla

Susisiekimo Ministerijos įvertinta, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie ARV-Auto, UAB

Sveiki, galbūt galėtumėte rekomenduoti papildomoms pamokoms prieš regitrą instruktorių? (Alytus, automatas).
ARV-auto mokykloje mokinausi viską nuo nulio, kadangi vairuojančių šeimos narių neturiu. Buvau maloniai nustebinta kiek daug kantrybės turi mano instruktorius ir kaip neprailgo pamokos, kadangi norėjosi tik važiuoti ir važiuoti. Šių pamokų dėka pas (A.Navicką) įgyjau patirties, išmokau vairuoti ir išlaikiau egzaminą Regitroje. Po visų pamokų nenustebino jokie keliai ar užduotys egzamino metu, kadangi to mane jau mokė instruktorius. 100% rekomenduoju, kadang tai yra instruktorius, kuris rūpinasi savo mokiniais ir atsako į iškilusius klausimus net ne darbo metu.
Noriu padėkoti Edvardui Vanagui ir Karoliui Jasiunui????už kantrybę, profesionalumą.Jų dėka šiandiena išlaikiau praktikos egzaminą. Ačiū jums????
Dainius 2021-05-04 13:08:54

deja, negaliu rekomenduoti ARV mokyklos mokymų A kategorijai įgyti.

Pats mokinausi pas gerbiamą E. Vanagą. Mano nuomone, iš instruktriaus trūko pastabumo, trūko laiko ir dėmesio skirto mokiniui. Išmokomi pradmenys, tačiau toliau nesekama ar mokinys tiksliai ugdosi. Trūksta kirtinių patarimų, kurie labai svarbūs važiavime aikštelėje. Aikštelėje mokinys neturėtų ugdytis pats ir važinėti savo nuojauta ir retkarčiais gauti iš instruktoriaus tik minimalius patarimus - mano nuomone, turėtų būti pastovus dėmesis. Lėta gyvatėlė ARV mokykloje yra prie pat instruktorių sėdėjimo vietos, tačiau neikart prie manęs neatėjo nei vienas instruktorius ir nepasakė, kad lėtoj gyvatėlėj naudoju visai ne tokius principus taisiklingai jai atlikti. Mokymų metu taip pat buvo įvardinta bloga informaciją - esą ABS aktyvavimas stabdant yra kritinė klaida. Laikant egzaminą Regitroje tai labai pakišo koją - kartą netyčia aktyvavau ABS ir jau nusiteikiau, kad neišlaikiau egzamino ir visą likusį egzaminą teko važiuoti su tokiu nusiteikimu. Tik po egzamino, egzaminuotojui net neakcentavus ABS aktyvavimo, padiskutavus supratau, kad tai absoliučiai nėra kritinė klaida.
Pirmą kartą važiuojant į miestą, nebuvo duoti jokie pradiniai patarimai - kuo motociklo vairavimas mieste turėtų skirtis nuo automobilio - visko reikėjo mokytis per savo klaidas. Važinėjant mieste, nebuvo duodami patarimai į ką reiktų atsižvelgti, kuriose vietose būti atidžiam, nebuvo stengiamasi bėgti klaidom už akių. Klaidom įvykus dėl jų paaiškinimo nusiskundimų neturiu, tačiau labai trūko iniciatyvos, proaktyvaus požiūrio. Susidarė įspūdis, kad apie važiavimą mieste geriau išmokau iš Youtube esančios medžiagos nei iš praktinių užsiėmimų.
ARV mokykla praktiniams A kategorijos mokymams pagrinde naudoja Yamaha MT07 motociklus. Tai yra šaunūs motociklai, tačiau jie skiriasi nuo Yamaha XJ6, kurie yra Regitroje (svoris, manevringumas, variklio charakteristikos, kurios duodą įtaką įsibegėjimo greičiui, sukimo momentui ir kt.). Tai miniu dėl to, kad mokantis su MT07, egzaminą taip pat norisi laikyti su tuo pačiu motociklu, su kuriuo mokeisi mokykloje, todėl dažniausiai jį reikia nuomotis iš mokyklos. Neišlaikius egzamino, norint laikyti su mokyklos motociklu vėl, reikia laukti labai didelėje eilėje (nuo 1mėn iki 2mėn). Tuo tarpu su Regitros motociklu eilės kur kas mažesnės - iki 2 savaičių. Deja, ARV mokykla neturi galymybės mokinti su Regitros tipo Yamaha XJ6 motociklais (bent jau man tokia galymybė nebuvo akcentuota ar paminėta), todėl reikia priimti sprendimą - arba bandyti laikyti su Regitros motociklu su juo net nevažiavus, arba laukti ilgoje eilėje laikyti su mokyklos motociklu vėl (kas reiškia papildomas pamokas reikalingas laukimo eigoje) - arba ėjima į kitą mokyklą, kuri turi XJ6 savo parke ir gali paruošti egzaminui su Regitros motociklu. Mano akimis, ši problema atrodo kaip niša, kuri leidžia ARV papildomai pelnytis, mokiniams nuomojant būtent jų motociklą, o mokiniui neišlaikius egzamino, laukiant ilgoje eilėje - pirkti papildomas pamokas ARV mokykloje egzaminui ruoštis. Tai tik mano pradinis įspūdis.
Dar vienas minusas ARV A kategorijos mokymuose - aikštelė. Aikštelė randasi pramoninėje aplinkoje, kurioje pastoviai vežiojami akmenys, smėlis ir kt. medžiagos. To rezultatas - dulkių nuosėdos aikštelėje. Instruktoriai užsiima dulkių valymu nuo paviršių, todėl vėl gi tuo metu negali sutelkti pilno dėmesio mokiniui. Kartais visų šių dulkiu išvalyti nepavyksta, tai yra pavojinga staigaus stabdymo pratimuose. Pavyzdžiui, dulkių sluoksnis ant aikštelės paviršiaus kaupiasi "briedžio" užduoties pabaigoje, kur reikia intensyviai stabdyti atvažiuojant po kliūties 50kmh greičiu - tai sukelia pavojų paslysti, kristi ir susižeisti.
Moktintis ARV mokykloje A kategorijai įgyti rekomenduoti negaliu, nes absoliučiai visų išvardintų problemų nebuvo, kai pasirinkau tęsti mokintis kitoje mokykloje, po to kai neišlaikiau Regitros egzamino iš pirmo karto.
Kitoje mokykloje buvo pastebėti ir pataisyti mano blogai išmokti įgūdžiai, buvo daug šiltesnis požiūris į mokinį, su daug daugiau iniciatyvos (iš visų instruktorių, ne būtinai to, kuris priskirtas tau), buvo platus motociklų tipų pasirinkimas (tiek MT07, tiek XJ6), buvo saugi aikštelė. Mieste vietomis netgi buvo momentų, kada instruktorius paprašo sustoti šalikėlėj ir išlipęs akcentuoja visas klaidas, kurias galima padaryti ką tik pravažiuotame kelio ruože - tai man sukėlė labai didelį teigiamą įspūdi po blankios patirties ARV mokykloje.
Tikiuos mano nuomonė padės jum pasirinkti teisingą mokyklą A kategorijos mokymams atlikti.
Noriu pridurti, kad mokymai vyko Kaune. Aikštelė - Jovarų g., šalia Raudondvario pl.

deja, negaliu rekomenduoti ARV mokyklos mokymų A kategorijai įgyti.

Ūla 2021-02-21 15:11:18
Sveiki, kas mokėtės pilėnų filiale ne pas A. Bonakerį. Nerandu vardo ir kontaktų. Ką galėtumėt pasakyt apie jį?
Nerekomenduoju. Turejau 4 pamokas pas ji ir keiciau iinstruktoriu nes visa laika susirasinejo, prabuvo telefone, jokiu patarimu nedave. Tiesiog ismete i gatve ir vairuok, vilijampoleje mokimo mane
Tomas 2020-05-19 16:38:07
Agne, gal galite papasakoti kaip elgetės? Ar baigėte mokymus pas Žydruną, ar keitėte instruktorių? Ir kaip sekėsi egzaminas?
Elgiausi iprastai, zinoma su nauju instruktoriumi buvo itampos, todel bandziau prakalbinti, kad itampa nuslugtu ir butu maloniau vaziuoti. Visgi instruktorius ir toliau vaidino labai dideli pona ir nesiruose bent jau kazkiek pagerinti situacijos. Kaip jusu nuomone galeciau baigti mokymus pas Zydruna, jeigu pries tai komentare rasiau, kad visiskai nerekomenduoju. Pats pradinis instruktorius buvo Romas Pikas, tiesiog kaip zeme ir dangus skyriasi nuo Zydruno Veiverio. Pradinis instruktorius buvo nuostabus, ismoke visko kaip priklauso. Taip pat pries pat egazamina pasiemiau pamoka dar ir pas Mariu Smigelski, sitas instruktorius irgi buvo labai mandagus, profesionalus, viskas patiko. Egazamina islaikiau is antro karto.
Prieš egzamino laikymą Regitroje buvau nusipirkusi porą papildomų važiavimų su instruktoriumi Vidu Baniuliu. Pasirodė ne tik labai malonus žmogus, bet taip pat labai kruopščiai ir atidžiai mokė ir aiškino, nuolatos turėjo keletą automobilių modeliukų, kuriais viską parodydavo ar papiešdavo aptariamą situaciją, ko iš vis niekur netekę matyti. Tačiau tokios vizualizacijos labai padėdavo greičiau išmokti. Mačiau kaip dirba su savo nuolatiniais mokiniais ir labai rekomenduoju šį instruktorių.
Help!!! Kuris geriausias instruktorius Kaune, Silainiuose??
Didelis ačiū instruktoriui Mariui Šmigelskui iš Kauno ARV Dainavos filialo, kuris padėjo puikiai pasiruošti Regitros egzaminui, kantriai atsakinėjo į pasikartojančius klausimus, kurių galbūt net neturėjo kilti. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią vairavimo mokyklą ir būtent instruktorių MARIŲ, nes gera nuotaika niekuomet neleido panikuoti pamokų metu ir nustoti tikėti savimi. Tiek mokyklinį, tiek Regitrą išlaikiau iš pirmo karto:) VISIEMS LABAI REKOMENDUOJU!!
Sveiki, noriu parašyti labai gerą rekomendacija Eimantui Stankevičiui. Tikrai vienas is geriausių instruktorių. Labai gerai ir detaliai viską paaiskina ir tikrai gerai išmokina užteko 5 pamokų prieš regitra ir išlaikiau is pirmo karto. Geriausios rekomendacijos!
Gal kas turit kokios nors informacijos apie instruktoriu Toma Vitoni? Jokiu atsiliepimu nerandu
Gustas 2020-12-23 13:55:14
Aš taip pat mokiausi pas Raimondą. Atėjau visiškai be patirties. Užteko 16 važiavimų ir išlaikiau Regitrą iš pirmo karto. Raimondas visų pirma kaip žmogus yra nerealus. Visada pasišnekėdavom. Į vairavimus eidavau kaip į šventę!!! Jis stengdavosi visada rasti pamokos vietą kuo greičiau, aukodavo net savo savaitgalius. Pagarba!!! Labai rekomenduoju;)
Noriu pasidžiaugti ir tikrai pagirti Raimondą Baltrušaitį. Visada pozityvus, niekada nesukeliantis streso, moka uzmotyvuoti, ramus, bendraujantis, besišypstantis. Tik vieni pliusai. I vairavimo pamokas einu kaip i švente. O po pamokos dar ilgai mano veide islieka šypsena. Po jo pamoku, as kaip "Spirgas keptuvėje" Tikrai geras Instruktorius ismanantis savo darba. Ir kas svarbiausiai niekada nepraranda savikontroles.
Labai noriu pasidžiaugti ir parekomenduoti Dainavos filialo instruktorių Jona Grybą! Ramus, linksmas, šiltas žmogus, jokio streso. Rezultatai kalba patys už save - regitros egzaminas išlaikytas iš pirmo karto !:)
Vienareikšmiškai REKOMENDUOJU ARV- auto Dainavos filialo instruktorių - M. Šmigelską. Likau patenkinta, važiavau be jokio streso, gavau labai daug gerų patarimų kaip elgtis vienokioj ar kitokioj situacijoj ir kiekviena man neaiški detalė buvo paaiškinta itin nuosekliai.
Prastas klientų aptarnavimas, stengiasi ne padėti, o nusimuilinti.
Mokiausi Kaune Centro filiale pas Gediminą Miklušį. Tobulai kantrus, aiškiai pasakojantis ir visada besišypsantis mokytojas. Dirba atsakingai ir po pamokų detaliai aptaria kas nesiseka ir kur viskas gerai. Ačiū už pamokas:)
Gintautė 2020-12-23 13:44:48
Noriu pasidžiaugti ir parekomenduoti ARV Dainavos filialo instruktorius. Asmeniškai aš mokiausi pas Raimondą Baltrušaitį. Superinis instruktorius, mylintis savo darbą. Puikiai geba bendrauti su mokiniais. Svarbiausia šiame darbe ramiai reaguoti ir nesukelti panikos mokiniui, o Raimondas meistriškai su tuo susitvarko. Kiekvieną vairavimą jaučiausi ramiai ir užtikrintai jo dėka. Likau labai patenkinta visu ARV-auto personalu. Visi sveikinasi, šypsosi, atėjus jautiesi ne svetimas. Labai rekomenduoju!!!!! Dirba tikri profesionalai.
Na skaitau komentarus ir esu, nustebinta, su K. Jasiunu siuo metu vazineju, jau turejau keleta vazevimu, ir galiu pasakyti, kad tai superinis instruktorius, niekada nekele balso, visada graziai viska paaiskina, kaip tik stengesi nuraminti. ziauriai fainas instruktorius pries tai mokinausi su K. Kuru, tai pogi geras instruktorius, puikiai viska issaiskina, tik nuo mechano perejau ant automato, tai rinkausi Karoli, ir nesigailejau nei karto, manau tokie ir turi buti instruktoriai. O manau, kad visiems geras nebusi, visada atsiras tokiu kurie ras prie ko prikibti :) bet mielieji, gal pirma pradekite nuo saves... :) ir administratores ziauriai fainos, malonios visada su sypsena, viska pasako paiskina, pas tokiu zmoniu malonu grysti :)
Margarita 2020-12-21 09:46:07
Paskaičiusi atsiliepimus, labiau tikėtina jaunosios kartos, buvau nemaloniai nustebinta, kad jie taip sugeba dergti, viešai užgaulioti žmones. Todėl nusprendžiau ir aš netylėti.
1. Ar nepagalvojot, jog ir jūs kada nors galite šitokių nepasitenkinimo žodžių sulaukti?! Kaip tada reaguosite? ar ir vėl kiti bus kalti? Gyvensite su ta mintimi, kokie jūs blogi, negeri ir visokie kitokie?!
2. Vairavimo mokyklų pasiūlą turime didžiulę. Kiekvienas mes esame skirtingi, todėl turime vėlgi begalinę pasirinkimo laisvę - kur ir kam išleisti pinigus! - kodėl, klaidingai pasirinkę, nekaltinate SAVO nuomonės pasirinkimo, o kitus?! => nes taip LENGVIAU!
3. Instruktorius nėra ekstrasensas ir, Jums atėjus mokytis, negali nuspėti, kokį žinių bagažą jau turite, ką per laiko intervalą tarp užsiėmimų išmokote savarankiškai. Instruktorius neturi patikti - jis profesionalas, griežtas, tiesus, atsakingas, to pateis reikalauja ir iš jūsų. Todėl klausimas „ką nori išmokti?“ labai logiškas ir skatinantis JUS PLANUOTIS! Nes Jūs į gatves išvažiuosite savarankiškai. Atsitikus kritinei situacijai ar eismo įvykiui, ir tada kaltinsite instruktorių? Ar mokykloje, gavę nepatenkinamą įvertinimą, nepaklausėte savęs, kodėl ir ko neišmokau, kad buvau įvertintas taip! Tų pamokų ir užsiėmimų, kurias Jūs išdidžiai nusiperkate, - nepakanka - reikia ir SAVARANKIŠKO DARBO! Juk mokotės SAU!
4. Ką reiškia „trikdė mane“? ar jūs vairuosite šiltnamio = kosmoso sąlygomis? Gatvė pilna išsiblaškiusių vairuotojų, dar automobilyje keleivis (-iai), kurie, žinoma, irgi blaško, kalbina vairuotoją!
Gatvė pilna neatsakingų dviratininkų ir pėsčiųjų. Tikras vairuotojas turi sugebėti orientuotis prie bet kokių sąlygų! Niekas jo negali sutrikdyti! Dabar ir aš patirsiu stresą, žinodama, kas „vairuoja“ aplinkui gatvėse.
Kur Jūsų pozityvas?
Sėkmės ir kantrybės visai ARV Auto komandai: vadovui Valdui, instruktoriui Edvardui, kitiems darbuotojams, su kuriais teko sėkmingai spręsti ir asmeninius, ir dalykinius klausimus!
Ramaus visiems adventinio laukimo. Šviesių šv. Kalėdų!
3 žmonės per mėnesį laiko išėjo iš jūsų mokyklos dėl tų pačių instruktorių. Aš įsivaizduoju kiek dar išeina ir kiek mes visko daug nežinom..
Mielieji žmonės, - neigiamų komentarų rašytojai!
Noriu pasidžiaugti puikiu profesionaliu ARV Auto instruktoriumi Edvardu Vanagu.
Susidėliojo aplinkybės, kad įsigyti vairuotojo pažymėjimą nusprendžiau brandžiai suvokdama būtinybę. Ir nenusivyliau, pasirinkusi ARV Auto mokyklą Kaune bei „automato“ instruktorių Edvardą!
Mokyti suaugusįjį, su jo nuostatomis, supratimais ir nuomone - aukštasis pilotažas. Edvardas kantrus, reiklus, pagarbus, profesionalus. Kantriai, gyvenimiškomis situacijomis paaiškindamas, pasikartodamas analizuoja mano padarytas klaidas, motyvuotai išugdė mano pasitikėjimą vairuoti!
Aš jau išdrįsau savarankiškai su šeimos nariais važiuoti!:))
Ačiū visam ARV Auto kolektyvui, su kuriuo man teko tiesiogiai bendrauti.
Edvardui - kantrybės, stiprybės, supratingų mokinių!
Ramių ateinančių šv. Kalėdų!
Būkim sveiki!
Kur Jūsų pozityvas?
Ramaus visiems adventinio laukimo. Šviesių šv. Kalėdų!
Pritariu panoms kurios rašė dėl E. Vanago, dėl J.Andrijauskienės. Nepatiko nei vienas nei kitas.
Su Edvardu važiavau tik 2 kartus, vieną sykį egzaminą laikiau, per kurį visą laiką kalbėjo ką blogai darau, lindo prie kameros visą egzaminą, trikdė mane, nors nemanau, kad egzamino metu jis aplamai turi bambėt ir kamera ten čiupint ir spaudinėt, nes iškart sunervino, pasimečiau ir dariau dar žioplesnių klaidų, kitą kartą buvo papildoma pamoka, mokino parkuotis, nu koks ten mokino, telefoną maigė, kai prisiparkavau negerai pasakė taip "Kai įeini į kambarį ir yra durys, eini per duris ar kiaurai sienas ar kažką tokio" pagalvojau nu jo, laiko visiška durnele, vietoj to, kad paaiškintų kada kaip susukt vairą ir pnš, tylėjo ir laukė kol prisiparkuosiu, o kai neprisiparkuodavau sakydavo tai kam ta vairą tiek susukai, taip ir norėjosi sakyti mesk ta telefoną iš rankų ir mokink kaip priklauso, pinigus tai mokam. Andrijauskienė irgi nepatiko, nuolatos rėkdavo ir neturėdavo kantrybės, todėl nieko nelaukus pakeičiau ją. Vienintelė kuri patiko tai Regina, maloni, draugiška, pasijuokdavom, pasikalbėdavom, jokio streso važiuojant, laukdavau pamokų, norėdavau važinėt ir nebijojau, kad rėks, įžeidinės mane, ir laikys nevykėle, dažnai pagirdavo jei kokį manevrą atlikdavau gerai, dėkoju Reginai už pamokas ir visą laiką kartu, linkiu jai sekmės!
Gaila, bet turėjau palikti šią mokyklą, nes pas E.Vanagą pasilikti nenorėjau, plius pas jį vietų labai mažai, siūlo po mėnesio susitikt, per ta mėnesį aš viską ir pamiršiu ir kogero išsilaikysiu teises po 2 metų.
Dar norėjau pasakyt, kad labai malonios panelės sutvarkė dokumentus, neburbėjo, pasakė ką rašyt, kantriai laukė ką parašysiu dėl ko išeinu iš mokyklos, sekmės ir joms darbuose!;)
Taigi norejau jog atsižvelgtu i tai ARV direkotrius. AUTOMATO instruktoriai, nusukinėja laika nuo musu. K. Jasiūnas ir E. Vanagas, kodel isvardinau situs? nes laikiau pas abiejus mokyklini vairavimo egzamina (įskaita) ILIPUS i masina jie iskarto pradeda filmuot!! O turetu but pirma pravaziavimas, pasimokymas, tik tada filmuot, as sito nezinojau, kol man nepaaiskino mano mylimas instruktorius is kitos mokyklos. J. Andrijauskienė nemokina parkavimo pamoku, vaziuoji su ja tik tiesiai, zigzaga mokino is 8 vaziavimu 1 karta, todel nesistebiu kodel jis man nesiseka :) Na seip nesu priekabi, bet kaip atejau pas savo instruktoriu, kai teko iseiti is sitos mokylos, man dar teko daug ko pasimokyti, nes manes visiskai nieko nemokino, tik nuteikdavo blogai. Kaip tu islaikysi mokyklini? as neisivaizduoju, va tokie kartojami zodziai Jurates, nors ji kaip mokytoja manes nieko neismokino:)) po nesekmiu, pagaliau ismokau viska ka reikejo kitoj mokykloj. ;)
Esu nepatenkina teikiamom ARV paslaugom, vadybinkes dirba nepatenkitos ir bendrauja negarbinai. Instruktoriai automato labai prasti, E.Vangas, K. Jasiūnas, Jūratė Andrijauskienė, jokio atsipalaidavimo, vien įtampa, neišaiškina taip kaip turi paaiškint, na siulyčiau nedirbt jiems tokio darbo, jeigu jiems tai nepatinka. E. Vanagas bando apsimest labai pastabiu ir geru instruktorium, prisikabinėja prie visko, na tobulumų nebūna niekur. Laikiau mokyklinį egzamina prirase daug klaidų, lyg norėdamas sukirtinėt. K. Jasiūnas...tai išvis tyliu, kai baigėm mokyklinį važiavima jis tik po laiko manęs paklause, ar aš išsilaikiusi Regitroj teorija :)..Burba po nosim kažką, nieko neina suprast, ne tai, kad pasiulytų viena kita papildoma pamoką, o sako, jog važinėkit su šeimos noriu, o kaip pasakau, kad šeimos narys neturi 5 metu stazo, sako, jog rizikuokit...
O plius instruktoriu reiktu suprast, kad seimos narys taip neisaiskins, kaip mokytojas. :) Labai esu nusivylusi tokiu mokymu, sita mokykla stipriai pasikeite, o kiek yra minusu, tai net nenoriu ir rasyt..Daug kas yra nusivyle, tik ne visi isdrista parasyt nusiskundimus, o as tikrai netylesiu, isejau is sitos mokyklos i rigveda ir labai dziaugiuosi, mokyklini vairavimo egzamina iskarto islaikiau. Labai dziaugiuosi pakeitus mokykla!
Esu labai patenkintas ARV-Auto personalu. Per mokymąsį turėjau galimybę važiuoti su keliais instruktoriais.

Centro filialas

Gediminas Miklušis, tobulos kantrybės žmogus, niekada nėra pakėlęs tono, su juo visuomet važiavau atsipalaidavęs, nejausdamas jokio streso, namo grįždavau su puikia nuotaika ir naujomis žiniomis.

Eglė Andriejauskaitė, griežta, tačiau linksma, draugiška bei gera instruktorė. Su ja važiavau tik vieną kartą, tačiau nuotaikos užtaisas buvo visai dienai.

Žydrūnas (pavardės nežinau), griežtas, tačiau geras, reiklus ir informatyvus, taip pat linksmas instruktorius.

Nerijus Gudaitis, nemandagus, pasikėlęs, žeminantis ir į viską žiūrintis su pašaipa, mano atveju nenaudingas instruktorius

Dainavos filialas

Vaidas Kovalenkovas, labai draugiškas, nepraleidžiantis nei detalės, linksmas instruktorius. Su juo turėjau tik vieną važiavimą, tačiau įsėdęs į automobilį pasijutau kaip su draugu.

Esu labai dėkingas išvardintam kolektyvui, egzaminą išlaikiau iš antro karto.
Niekada atsiliepimų nerašau, nes nematau tam reikalo, tačiau po vakar vykusios pamokos nebenoriu tylėti. Instruktorius Rolandas, centro filialas, turbūt dar niekada nesu jautusis didesne mėšlo krūva nei po tokios pamokos, jei tai apskritai galima vadinti pamoka. Greičiau jau pusantros valandos patyčių ir žeminimo, negana to - rėkimo be priežasties. Esu gan šaltų nervų, tačiau į galą pamokos neatlaikiau spaudimo ir ašaros tiesiog pradėjo riedėti. Galiu pasakyti tiek - kai kuriems žmonėms tikrai metas į pensiją, nes ko tikrai išmokau per vakar dienos pamoką, tai kad ARV dirba labai neprofesionalių instruktorių - mes jums mokam pinigus ne už rėkimą ir nervų išbandymą, o už vairavimo pamokas. Liūdna.
Noriu pasidžiaugti instruktore Jūrate Andrijauskiene.
Neseniai išlaikiau mokyklinį egzaminą (iš pirmo karto!). Instruktorę pažinau kaip neįtikėtinai nuoširdų, tikrą, motinišką, draugišką ir artimą asmenį. Kadangi keičiau kelis instruktorius, Jūratė buvo kaip dovana- šiltumo, kantrybės, atvirumo bei profesionalumo pastebint detales, aiškinant sudėtingesnes vietas (net su schemų braižymu prireikus). Sužinojau tam tikrų maršrutų įpatumus, gavau galimybę ne kartą kartoti sunkesnius manevrus/vietas, instruktorė niekad ant manęs nešaukė, nesielgė nepagarbiai, nesikarščiavo. Visad sutikdavo ir išlydėdavo su šypsena, net pasiūlydavo užkandį ar atsigerti :) Buvo gera mokytis pas žmogų, kuriam iš tikrųjų rūpi jaunimas (moko ir neįgaliuosius, bendrauja su savo mokiniais prieš ir po "Regitros" egzaminus, kartais net palydi, pati skambina teirautis savijautos).
Tikiuos, instruktorei teks mokyti tokius pat gerus žmones, kokia yra ji pati.
Vienareiksmiskai nerekomenduoju instruktores Jurates Andrijauskienes! Prastai mokina, neina suprast ka ten burba sau po nosim, prastai isaiskina, labai nervinga, na ne jai mokyt kitus, nes labai prastai sekesi, paaiskint normaliai klaidas ir isitaisyti, labai didelis stresas vaziuoti su ja. Labai nemaloni moteris, nuliudino :)
Didelis ačiū instruktoriui Edvardui Vanagui, ejau pas ji papildomai, tuomet, kai kiti instruktoriai buvo, , nurase, , mane ir bruko man eiti automatine pavaru deze mokintis, o sis instruktorius mielai prieme, kitu klaidas permokino kaip teisingai reik elgtis kelyje, daug vertingu patarimu, spaude ne daugiau, nei mate, kad as galiu. Laiko atrasdavo ir paciu mokymu piku! Kas negerai tiesiai sviesiai sako be uzuolanku ir suprantamai. Rekomenduoju!
Nuoširdus Ačiū instruktorei Jūratei Andrijauskienei už jos didžiulę kantrybę mokant vairuoti. Nuostabi instruktorė.
Ačiū instruktorei Jūratei Andrijauskienei už kantrybę! Nuoširdų bendravimą, bei geras pamokas!
Didelis dėkui už pagalbą laikant A kategoriją! Ne tik, kad atitinka lūkesčius, bet juos ir peržengia. Kaune dirbantis instruktorius Marius Šmigelskas asmeniškai skyrė daug laiko, padėjo šlifuoti sudėtingiausias vietas ir kantriai atsakinėjo net į kvailiausius klausimus.
Labai didelis AČIŪ Kauno ARV-auto ir instruktoriui Artūrui Navickui, būtent dėl jo puikaus mokymo išlaikiau regitros egzaminą iš pirmo karto be jokių sunkumų. Labai rekomenduoju, geriausias instruktorius.
Jūratė V 2020-02-27 16:00:38
Noriu padėkoti Vilijampolės ARV mokyklai ir įpatingai B kategorijos instruktoriui ROMUALDUI VAITKEVIČIUI.Kitas prieš tai instruktorius aiškino, Kad eičiau vairuoti su automatine pavarų dėže, bet kai patekau pas instruktorių Romualdą, negirdėjau, kad eiti vairuoti automatinę pavarų dėžę.Vairavimo egzaminą išlaikiau Regitroje ir jau turiu vairuojo pažymėjimą.Ačiū jums labai ir rekomeņduoju visiems, šį instruktorių.
O kuris instruktorius, jei ne paslaptis, siūlė automatą? Gal Bonakeris?
A kat. 2020-10-06 09:57:42
Tai jokio skirtumo tik neuzsirasyk pas Vanagas.
Ka labiau apie ta vanaga galetumete pasakyti, pirma kai paskaiciau galvojau gal siaip konkurentai is kitu mmokyklu raso bet po tiek komentaru supratau kad kazkas tikrai ne taip, visgi nieko ner blogiau kaip slykstus instruktorius plius jei dar pinigus sumoki
Idomu 2020-10-05 23:42:41
Gal galetum pasitikslint kur lankei nes ruosiuos A laikyt kita met o visur apie tta vanaga kaip koki siauba girdziu, rigvedoi laikes tai ten isvis su mocu pasakydavo kaip vaziuot ir eidavo kavos visa diena gert kalbedamiesi, aikstelee budavo apgriuvius astuoniuke prie tvoros vos ne darydavai asfaltas iskiles nu vienu zodziu.
Tai jokio skirtumo tik neuzsirasyk pas Vanagas.
A kategorija 2020-09-20 12:38:50
Mokiausi A kategorijos šioje "mokyklėlėje" pas Edvardą Vanagą. Po "rimtų" mokslų sekė keli bandymai laikyti egzaminą Regitroje. Aišku bandymai nesėkmingi. Perėjus į kitą mokyklą, pas jų konkurentus, A kategorijos pažymėjimas jau gautas. O su įgytomis žiniomis pas E. Vanagą, egzamino išlaikyti ir nebuvo įmanoma (tą supratau jau per pirmą pamoką kitoje mokykloje).
Reziumė:
Jei turite laisvo laiko ir noro klausytis Edvardo "sarkazmo", taip pat kolekcionuoti vis jo "brukamą" vizitinę kortelę kur apsipirkti, nuomotis iš jo aprangą, tai kreipkitės į šį instruktorių. Bet, mano supratimu, šis mokytojas sugeba tik rytais išstumti motociklus iš garažo, o vakare juos parstumti.
Pats geriausias instruktorius Marijampolėj - Romas. Perėjus iš Kauno SDG tai buvo tikras išsigelbėjimas. B kategoriją moko puikiai, visiem labai labai rekomenduoju.
Reziumė:
Nerekomenduoju vairavimo instruktoriaus B.Jautakio. Į pamokas vėlavo 20 minučių, neinformavo iš anksto, jog pamoka truks ilgiau. Sudarė pakankamai nemalonias situacijas, į kurias, esant stresui, sunku adekvačiai reaguoti.
Likau labai patenkinta! Instruktorė Regina kad ir griežtoka, bet nerealiai patiko! Labai noriai laukdavau pamokų, nes važiuodavau be streso, kaip reikdavo pasakydavo ką padarai ne taip, duodavo naudingų patarimų! O dėl eigulių administratorė, visiškai nesusigaudanti moteriškė, aiškini vienaip, sako ir daro kitaip
Aistė 2020-08-23 23:46:13
Nuoširdus ačiū, Dainavos filialo instruktoriui, Raimondui Baltrušaičiui.
Turbūt ne visi instruktoriai būtų turėję tiek kantrybės su manim, bet jis turėjo ir viską aiškino ir rodė tiek kartų kiek reikėjo. Visos pamokos praėjo be baimės ir su šypsena. Jei yra baimė vairuoti tai jos tikrai nebeliks. Labai rekomenduoju.
Ačiū dar kartą ir sėkmės darbuose.
Aš iš Eigulių filialo perėjau į Dainavos pasikeičiau instruktorių buvau pas Kristina perėjau pas Raimonda Baltrušaiti, tikiuosi pasirinkimas bus geras. Nes pas Kristina ištikrųjų atsirado kažkokia baime, nepasitikėjimas, paaiškinti ne viską gali, pasakymas ar nematai, pasižiūrėk internete niu ką žinau...
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Vilijampolės filialo instruktorei Jūratei Andrijauskienei! Puikiai viska išaiškina, pataria, išklauso kas neaišku ir atsako i klausimus, taip, kad po to būna aišku :) Pravažiuoti visi važiavimai, išlaikytas mokyklinis egzaminas ir ramiai laukiamas Regitros egzaminas !
Nerekomenduoju instruktorės Jūratės Andrijauskienės. Neturi kantrybės, pastoviai rėkia, keikiasi, prikaišioja kai suklysti, vietoj to kad paaiškintų ar pakartotume pratimą dar kartą. Su ja važiuodama jautiesi lyg jai trukdytum. Visiškai neturi kompetencijos mokinti.
Pakeitus instruktorių į Vidą Baniulį visiškai kitokia patirtis - kantrus, suklydus kartojam situaciją tol kol pasidaro aišku, turi puikų humoro jausmą, važiuojant su juo nejauti jokio streso. Ačiū jam už sugrąžintą pasitikėjimą, kad galiu vairuoti ir išlaikytą egzaminą!
Nuoširdus ačiū, Dainavos filialo instruktoriui, Raimondui Baltrušaičiui.
Ačiū dar kartą ir sėkmės darbuose.
Instruktorius kestutis kuras šilainiai ir prisijuoksite ir paiškins viska. Labai smagus ir geras instruktorius.
Visą komentarą apie Dainavos filialą palikau čia: https://rekvizitai.vz.lt/imone/arv_auto_kovo11/atsiliepimai/?comment=confirmed#alert

O čia tiesiog trumpai noriu padėkoti - Artūras Navickas - You are the best of the best. Ačiū, už skirtą laiką, kantrybę, šypsenas ir lengvus juokelius stresui nuimti. Jūsų dėka, šiandien jau laukiu savo užsakyto vairuotojo pažymėjimo. Be Jūsų praktinių patarimų, kas čia žino kaip viskas būtų susiklostę. :))

Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau
Muziejų dieną Valdovų rūmų lobiai – nemokamai ir ilgiau 05-17 20:00
Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai tarptautinės Muziejų dienos, minimos gegužės 18-ąją, proga kviečia saugiai, nemokamai ir ilgiau apžiūrėti nuolatines...
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių
PSO studija: dėl per ilgos darbo dienos miršta per 700.000 žmonių 05-17 19:56
Per ilga darbo diena kasmet tampa šimtų tūkstančių žmonių mirties priežastimi, teigiama Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ataskaitoje. Tai pirmasis tokio pobūdžio tyrimas, kuris buvo atliktas...
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre
Pasaulio ekonomikos forumas atšaukė 2021 metų viršūnių susitikimą Singapūre 05-17 19:18
Pasaulio ekonomikos forumas pirmadienį paskelbė atšaukęs metinį pasaulio politikos, ekonomikos ir verslo elito susitikimą, planuotą rugpjūčio mėnesį Singapūre.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%