Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Apsaugos komanda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Apsaugos komanda

Atsiliepimai apie Apsaugos komanda, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Apsaugos komanda, UAB

UAB "Apsaugos komanda" dirbu nuo 2019.01.18. 2019.03.22 mirė mama sulaukusi 85 metų. Ačiū mieli vadovai ir kolegos už psichologinį ir materialinį palikymą man sunkiu metu. GRAŽU.
Loxai už pinigus. Sutiko švietimo ministeriją saugoti nuo mokytojų, visiški moraliniai pinigų loxai taškas. su šventom kalėdom
Sumokejau 30 EUR, tik uz meistro atvaziavima!!!! Spreskite ar reikia tureti reikalu su tokia imone
Gal kas gali pakomentuot sąlygas Marijampolės padalinį ar bent jau kaip klientai ? Ar kokybiškai teikia paslaugas?
Modestas 2016-10-14 11:46:29
Kaka tu kaip pasivadines, toks ir esi. Ir kaip dar jie apgayduneja??? O kas liecia fiktyvius aliarmus ir mokejimus uz kiekviena isvaziavyma, tai nereikia meluoti!!!!! Tai daro ekskomisarai ir grifsai!!!
Rašiau ilgą komentarą, bet pagalvojau užtektų ir trumpo... Apie A-Komanda galima tik blogai arba blogai - nuo ko pradėti?
Važiavimas 4, 5 km į suveikimą 40-50 minučiu (didžioji dalis reagavimų laiko atvžilgiu - pusėtinai). PVZ - Vilnius.
Suveikimai statybvietėje per mėnesį 60 kartų, ekipažas net nebuvo pasirodęs, o už klaidingus 400eu norėjo paimti. PVZ - Kaunas.
Šiaip ir daugiau turiu pavyzdžių, bet juk Naujieji mielieji, tegu santarvė, NE-Vokeliai ir apmąstymai te pasklinda A-Komandoje!

Ačiū Jums A-Komanda, kad esate tokie puikūs, kad ir toliau Jūs tobulėtumėte ir mažėtumėte! Naujų metų proga! O mes Jūsų dėka, ir kitų nekompetetingų apsišaukėliškų įmonių tik didėjame pasiūlydami kokybiškesnes ir labiau orientuotas paslaugas į klientą, o ne į Vadovo kišenę!

Gražių ir linksmų švenčių nuo GRIFS AG!
sveiki, siulau nesusideti su sia imone, busite reikalingi tik tuomet jei norite visada papildomai padirbet tai yra buti rolando ar juozo inspektoriu tikru pavaldiniu kaip suniukas, nereikia cia eiti, eikite i kitas apsaugos imones, patikekit, perskaitykite komentarus, tie kurie sako jog cia yra gerai, tai tuo atveju kai per pazistamus gauna geresni objekta ir gal duoda kysius inspektoriams, vienu zodziu tikrai nesiulau cia dirbti zmones ;)
kaka 2016-08-09 00:28:44
Ir ne tik taip, bet dar ir labiau ir kitaip...
Kaip komanda apgaudineja klientus 2014-07-29 12:58:56
Imituoja fiktivius suveikimus, kad veliau menesio pabaigoje imti uz kiekviena atvaziavima pinigus.
800 zmoniu pramaitinti reikia gudrauti.
Ir ne tik taip, bet dar ir labiau ir kitaip...
Saulėns 2016-02-07 11:10:24
Nustebęs tokia įmonę. Darbo sąlygu nesudarymas, jei ko reikalauji nekreipia dėmesio, taip pat algolapiu nerodymas. Išvis klaipėdos filialas skersą deda ant savo pavaldinių.
Sutinku su tamstos nuomone, jau atsibodo tas tyčiojamasis iš darbuotojų, tegu paskaito.nors ir patys žino.Argusai jau gauna atlyginimo lapelius, apmoka vadovaudamiesi įstatymais, ekskomisarai lapelių negauna, bet nors dalį naktinių ir viršvalandžių apmoka, GS taip pat pilnai apmoka, komanda vienintelė kur dar tyčiojasi iš savo darbuotojų, Nereik jiems senų darbuotojų, geriau tegu keičiasi ir gali toliau apgaudinėti.
Demesio bukite budrus.
Tadas.macijauskas@komanda.lt neteisetai viesina asmeninius susirasinejimus.

ieskokit www.airsoftgun.lt ->pareiskimas uz airsofta be chamizmo
Tado slapyvardis -TK-
apsaugotas nuo miego
2015-06-15 00:04:54 IP 88.223.27.74
Parduotuvėje klykia sivnalizacija jau 4 valandas. Bet paskambinus maloniajai operatorei pajunti koks tu esi niekšas, kad nepaskambinai ankččiau. Mat " (ne)atsakingas" jau važiuoja. Turbūt iš klaipėdos, o gal tiesiog su invalido vežimėliu. Jei būtų ten buvę ką vogt jau tikrai nebūtų, o turint tokią "apsaugą" tai gali tik padegtas o ne apsaugotas. Taip kad - geriau jokios apsaugos, nei tokia.
TTT 2014-05-08 21:37:48
UAB KOMANDA darbuotojai propoguoja rusišką fašizmą, važinėja su "koloradinėmis" juostelėmis, reiškiasi pastoviai įvairiuose socialiniuose tinkluose prieš Lietuvos suverinitetą. Nemalonūs, prorusiški darbuotojai. Siūlau neprasidėti su šia įmone.

Andrej Markovskij
Gal tau tavo rožiniai stringai spaudžia, andriuška? O gal tu "TTToks" nuo gimimo... xD
O aš patenkintas šia įmone ir operatorės su manimi mandagios ir atvykstantis darbuotojai puikiai lietuviškai bendrauja ir ekipažo vyrukai ir šalinantis gedimus meistriukai puikūs. Jei koks i*****s išmestas iš darbo ir užsakabino Georgijaus juostelę...na tai tikrai ne su kolegų ar administracijos žinia.
Tikrai rekomenduoju, tikrai puikiai reaguoja, manau visoms kitoms saugos įmonėms dar yra į ką lygiuotis.
TTT 2014-05-08 21:37:48

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Naudojau ilgai ju paslaugas, taciau operatores siaubingai nemalonios ir jei iskyla problema - nei perskambina, jei paprasai perskambinti - gincijasi - kad cia tikrai jos niekam nepreskambines. Zodziu - nemalonu ir neprofesionalus aptarnavimas. Taigi nesuprantu kodel turiu moketi pinigus. Niekam nerekomenduoju.
Kaip komanda apgaudineja klientus
2014-07-29 12:58:56 IP 84.15.186.219
800 zmoniu pramaitinti reikia gudrauti.
nežinia, kas čia d*****s. Niekas neginčija kad visi žmonės, ir rusakalbiai taip pat, bet jei važinėja su kolorado juostelėmis, specialiai erzindami žmones tokiu metu, ir dar dergia Lietuvą socialiniuose tinkluose, tai labai rimti kaltinimai (jei tai tikrai tiesa). Tikrai nesirinkčiau tokios firmos.
turim Komanda jau du metus, bet labai nerekomenduočiau. Su jais viskas gerai, kol neištinka kokia bėda, pvz. nepradeda vidury nakties klykti signalizacija be jokios priežasties (kai ji net neįjungta). Tada būni "pats kaltas", nes nors tu brangiai nusipirkai JŲ techniką, ir dabar ji "tavo rūpestis"; Signalizacija neišsijungia su kodu, turi pasišalinti vidury nakties iš namų arba pats ropštis atidarinėti dėžės ir ardyti, atjunginėti laidus... Dispečerinė tau pasako, kad padėti nieko negali, ir duoda vieno "vyruko" telefoną, kuris "gal padės". Tas vyrukas aišku prižadintas iš sapnų padėti net nesiruošia, nebent žodžiais. Atvažiuoja kitą dieną ir dar už vizitą paima 70 litų. Beje, apsauginiai prisistatė tuo atveju per... 25 min. Paskambino į laiptinės telefoną, ir man pasakius, kad "viskas gerai" nuvažiavo.... (kaip jie žinojo, kad aš ne v***s, nežinau). Beje, dar nuolat skambina apie "prarastą ryšį", su ryšiais ten irgi nuolat problemos. Manau, jei būtų vagystė, būtum apkaltintas, kad "tavo" bloga technika nedavė signalo, ir tuo viska atsakomybė jų pasibaigtų. Tai tokie mano įspūdžiai
pilietis 2013-04-08 10:12:02
Uab darbuotojai tikri hamai, vaidina is saves karalius, nenoreciau, kad mano buta saugotu tokia"komanda"
Pirma rašyt išmok! Žodis Chamai rašosi su CH o ne H. Tik tokiems ir komentuot.

Andrej Markovskij
Tikrai turiu su kuo paliginti ir Komanda šiai dienai greičiausiai dirbanti (reaguojanti) ir lanksčiausiai atsižvelgia į mano poreikius, prieš tai bendravau net su 3-mis tarnybomis.... žemė ir dangus. Jei kuris ankstesnis komentatoriai bare nuo apsaugininkų gavote į sprandą, taip Jums ir reikia, nemoki gerti tai negerk :)
komanda jau pasidare a*******i

Rimano biuras
PRIVATAUS DETEKTYVO PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131-212, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...
AASE
Apsauga, Signalizacija, Elektra, Geodezija

Adresas: Kauno g. 30, LT-20114 Ukmergė.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; elektros instaliacijos darbai; geodezija, kartografija; priešgaisrinė sauga, sistemos; saugos tarnybos; vaizdo stebėjimo sistemos; žemėtvarka.
UAB „AASE“ yra privati lietuviško kapitalo įmonė, įkurta Ukmergėje 2003m. birželio mėn. 18d. Pradėjusi savo veiklą nuo apsaugos paslaugų teikimo, nuolat tobulėdama, diegdama šiuolaikines technologijas bendrovė šiandien gali pasiūlyti visas paslaugas susijusias su turto sauga tiek privatiems tiek ir juridiniams...

E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei
E-GASTRO viskas ko reikia Jūsų virtuvei 04-12 13:09
HoReCa sektorius - viena iš daugialypių pramonės šakų. Maitinimo paslaugomis yra plačiai naudojamasi ir jos sudaro nemažą kasdienybės dalį. Restoranų, viešbučių, mokyklų ir...
PST vadovas – apie konkurencinę aplinką, statybininkų kultūrą
PST vadovas – apie konkurencinę aplinką, statybininkų kultūrą 04-19 11:46
Dalius Gesevičius, vienos stambiausių šalies statybos bendrovių Panevėžio statybos trestas (PST) vadovas, sektoriaus įmonėms linki pradėti statyti brangiau – arši konkurencija priverčia verkti...
Fintech įmonės "Bankera" ir "SpectroCoin" plečiasi: įdarbins per 50 specialistų Lietuvoje 04-19 11:25
Lietuvių įkurtos finansinių technologijų įmonės — kriptovaliutų keitykla "SpectroCoin" ir technologijų centras "Bankera" — šiuo metu vysto naujus produktus ir stiprina technologijų kūrimo bei...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%

Kava 2,83 0,00%