VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Apsaugos ekspertai

Apsaugos ekspertai, UAB

Įmonės kodas 304751022
PVM mokėtojo kodas LT100011408811
Vadovas Mantas Vagdaris, direktorius
Adresas Joniškės g. 24G-54, LT-91266 Klaipėda
Mobilus telefonas Apsaugos Ekspertai Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.apsaugosekspertai.eu
Darbuotojai 3 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 3139215
Vidutinis atlyginimas 566,93 € (2020 m. birželis)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 505,49 € (2020 m. birželis)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2018: 30 001 - 50 000 € be PVM
Transportas 2020-07: 2 automobiliai (1 priklauso, 1 išperkamas arba nuomojamas)
Pranešimai
VMI: Įmonė, kuriai taikomos VMI ir SODRA mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
Įmonės amžius 2 metai 6 mėnesiai 14 dienų
Įvertinimas
8.9 / 10 (įvertino 37)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

UAB "APSAUGOS EKSPERTAI" teikia šias paslaugas:

 1. Apsaugos signalizacijos sistemos
 2. Gaisrinės signalizacijos sistemos
 3. Vaizdo stebėjimo sistemos
 4. Apsaugos sistemų nuoma
 5. Praėjimo kontrolė
 6. Perimetro apsauga
 7. Išmanūs namai
 8. Telefonspynės
 9. Techninė priežiūra
 10. Gaisrinės signalizacijos patikra
 11. Elektros instaliacija
 12. Telekumunikaciniai tinklai
 13. LED juostos, maitinimo šaltiniai, LED valdikliai
 14. Mažmeninė prekyba
 1. APSAUGOS SIGNALIZACIJOS SISTEMOS

Skirtos patalpų, pastatų, perimetrų ir teritorijų apsaugai nuo nesankcionuoto įsibrovimo. Apsaugos sistemas sudaro šie apsauginės signalizacijos įrenginiai:

CENTRALĖS

Apsauginės signalizacijos sistemų centralės yra fiksuoto spindulių skaičiaus - tai centralės, kuriose signaliniai spinduliai su apsauginės signalizacijos davikliais jungiami betarpiškai į centralę ir plečiamos centralės – tai tokios centralės, kurių įėjimo zonų skaičius plečiamas pajungiant į centralę išplėtimo modulius. Centralės valdymui naudojamos klaviatūros.

JUDESIO DAVIKLIAI

Judesio davikliai – tai davikliai fiksuojantys judesio daviklio zonoje esančių objektų judesį ir generuojantys elektrinį signalą. Judesio daviklių tipai:

Pasyvieji infraraudonųjų spindulių davikliai, sutrumpintai – PIR judesio davikliai . PIR judesio daviklių veikimas paremtas infraraudonųjų spindulių registravimu.

Mikrobanginiai davikliai, sutrumpintai – MW davikliai. Mikrobanginiai davikliai spinduliuoja mikrobangas, o pakitus mikrobangų atspindžiui mikrobanginiai davikliai išduoda signalą.

Dvigubo veikimo judesio davikliai – tai infraraudonųjų spindulių ir mikrobanginis judesio daviklis viename prietaise. Dvigubo judesio daviklio suveikimo signalas išduodamas suveikus abiem davikliams.

STIKLO DŪŽIO DAVIKLIAI

Stiklo dūžio jutikliai – tai apsauginės signalizacijos davikliai fiksuojantys stiklo dūžio garsą. Stiklo dūžio davikliai yra paprasto veikimo, kurie analizuoja tik aukšto dažnio bangų spektrą ir dvigubo veikimo, kurie kartu analizuoja aukšto ir žemo dažnio bangas.

MIKROBANGINIAI BARJERAI

Mikrobanginiai barjerai, sutrumpintai MW barjerai veikia Doplerio efekto pagrindu. Mikrobanginiai barjerai sudaryti iš siųstuvo spinduliuojančio aukšto dažnio radijo bangas ir jas priimančio imtuvo. Judant objektui mikrobanginio barjero saugojamoje srityje pakinta į mikrobanginio barjero imtuvą patenkančios bangos parametrai ir mikrobanginis barjeras išduoda aliarmo signalą. Mikrobanginiai barjerai naudojami perimetrų apsaugos sistemose.

INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ BARJERAI

IR barjerai, arba aktyviniai IR barjerai – sudaryti iš infraraudonųjų spindulių siųstuvo ir imtuvo. Kertant ar uždengus spindulį, imtuve generuojamas pavojaus signalas. IR barjerai naudojami perimetrų apsaugos signalizacijos sistemose.


 1. GAISRINĖS SIGNALIZACIJOS SISTEMOS

Tai signalizacijos sistema skirta gaisro aptikimui ir pavojaus signalo perdavimui. Apie gaisro pavojų Priešgaisrinės signalizacijos sistema praneša garso ir šviesos signalais bei ryšio kanalais. Priešgaisrinės signalizacijos sistemos tipai – tai konvencinės priešgaisrinės sistemos ir adresinės gaisro sistemos. Priešgaisrinės signalizacijos sistemas sudaro šie įrenginiai:

PRIEŠGAISRINĖS CENTRALĖS

Priešgaisrinės signalizacijos sistemose naudojamos konvencinės ir adresinės centralės. Konvencinė priešgaisrinė signalizacijos centralė praneša apie gaisro židinį priešgaisrinės signalizacijos spindulio tikslumu. Adresinė priešgaisrinės signalizacijos centralė praneša apie gaisro židinį priešgaisrinės signalizacijos daviklio tikslumu.

GAISRO DAVIKLIAI

Priešgaisriniai davikliai – tai prietaisai, kurie reaguoja į aplinkos parametrų pasikeitimą, sukeltą gaisro. Perduoda atsako į šį pasikeitimą signalą, į priešgaisrinės signalizacijos centralę. Naudojami įvairūs priešgaisrinės signalizacijos davikliai:

TEMPERATŪRINIAI DAVIKLIAI

Gaisro davikliai arba šiluminiai gaisro davikliai – tai davikliai, kurie reaguoja į aplinkos temperatūros pasiketimus.

Dūminiai gaisro davikliai arba optiniai gaisro davikliai - tai priešgaisriniai davikliai, kurie reaguoja į dūmų atsiradimą aplinkoje.

LIEPSNOS DAVIKLIAI

Tai davikliai, kurie reaguoja į liepsnos atsiradimą aplinkoje.

OPTINIAI DŪMŲ BARJERAI

Sudaryti iš siųstuvo, spinduliuojančio IR šviesos spindulį ir į jį nukreipto imtuvo, matuojančio IR spindulių intensyvumą. Kai patalpoje atsiranda dūmų, šviesos intensyvumas, patenkantis į linijinio gaisro daviklio imtuvą sumažėja ir linijinis gaisro daviklis išduoda aliarmo signalą.

Gaisro davikliai sprogioms patalpoms - tai specialūs gaisro davikliai skirti naudoti sprogioje aplinkoje.

Gaisro davikliai jūrinėmis sąlygomis - tai specialūs gaisro davikliai skirti naudoti laivuose.

 1. VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMOS

Vaizdo stebėjimo sistemos, tai - puiki priemonė nuo vagysčių, įsilaužimų ar įsibrovimų.

Fiksuota vaizdo medžiaga padeda tiriant įvarius įvykius.

Galėsite stebėti vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos prisijungdami per telefoną ar kompiuterį kur yra internetas.

Suveikus signalizacijai galėsite pasitikrinti ar pavojus yra tikras.

Vaizdo stebėjimo sistemą galima sujungti su apsaugos sistema.

 1. APSAUGOS SISTEMŲ NUOMA

Išvykstate atostogauti ar tiesiog laikinai paliekate gyvenamą vietą be priežiūros? Jaučiatės neramūs dėl turto saugumo? Tokiu atveju Jums reikalinga laikina apsaugos sistema!!! Išsinuomokite belaidę apsaugos sistemą ir apsaugokite savo namą, butą, garažą ar sodo namelį Jūsų pasirinktam laikotarpiui!

Signalizacijos nuoma statybos aikštelėms ar pastatams, kurie yra be apsaugos.

Naujiena, vaizdo stebėjimos sistemos nuoma, kuri tiesiogiai transliuos vaizdą į Jūsų telefoną.

 1. PRAĖJIMO KONTROLĖ

Praėjimo kontrolė - tai visuma techninių ir programinių priemonių, skirta patalpų ir teritorijų apsaugai nuo neleistino asmenų įėjimo ar transporto įvažiavimo į patalpas ir teritorijas, bei informacijos apie vykusį judėjimą kaupimui. Praėjimo kontrolės sistemą sudaro centrinis kompiuteris su specializuota programa, atliekantis visos praėjimo kontrolės sistemos valdymą, duomenų valdikliai, kontroleriai ir skaitytuvai. Plačiausiai šiuo metu paplitę skaitytuvai, tai kodinės klaviatūros, magnetiniai skaitytuvai, nuotoliniai skaitytuvai, ir biometriniai skaitytuvai. Asmenų identifikavimui naudojamos magnetinės kortelės, pakabukai, atstuminės kortelės. Durų ar vartų valdymui naudojamos elektromagnetinės sklendės arba elektromagnetinės spynos, elektromagnetai. Transporto kontrolės sistemos naudoja specialius ilgo nuotolio skaitytuvus ir specialias identifikavimo korteles, bei priemones.

 1. PERIMETRO APSAUGA

Tvoros apsauga su vibracijoms jautriu kabeliu.

Vibracijoms jautrus kabelis apsaugo nuo įsibrovimo perlipant arba sunaikinant bet kokio tipo tvoras. Vibracijų aptikimo kabelis yra specialus vibroelektrinis kabelis, kurį reikia pritvirtinti prie saugomos tvoros plastmasiniais dirželiais (turi būti atsparus saules spinduliams ir temperatūrai -30 iki +60). Jautrųjį kabelį derėtų tvirtinti, atsižvelgiant į tvoros struktūrą, bei kietumą. Galima tvirtinti vingio forma arba kitaip. Vienas kabelio galas prijungiamas prie valdymo bloko, o kitas prie galinės movos, kurioje yra rezistorius. Lipant per tvorą, įsibrovėlio judesiai sukelia vibraciją kabelio elementuose ir sužadina jutiklį. Priklausomai nuo jutiklio jautrumo nustatymo, toks sužadinimas gali įjungti signalizaciją. Jautrumas nustatomas kiekvienam iš 4 jutiklių įėjimų. Maksimalus vibracinio kabelio ilgis vienai apsaugos zonai – iki 250 m. Tokį kabelį rekomenduojama naudoti įvairioms tvoroms, kurios gali perduoti vibraciją į kabelį. Taip pat rekomenduojama naudoti ten, kur įsibrovėlis tiesiogiai sukelia kabelio vibraciją.

Pvz.: rekomenduojama naudoti jį po žeme, siekiant apsaugoti nuo pasikasimo, arba ant betoninės sienos, kur įsibrovėlis lipdamas per ją, tiesiogiai sukelia kabelio vibraciją.

7. IŠMANŪS NAMAI

ŽALIUZĖS IR ROLETAI

Žaliuzes valdykite pavieniui, grupėmis arba automatiškai per aplikaciją. Jas integruosime į signalizaciją: langų žaliuzės pasikels signalizacijai aptikus įsibrovėlį.

APŠVIETIMAS

LED juostos, pritemdymas, spalvos keitimas ir daug daugiau. Sukurkite tobulą savo namų apšvietimą valdomą per aplikaciją.

MUZIKA

Savo mėgstamą muziką klausykite visuose kambariuose: mėgaukitės ryto grojaraščiu duše arba atsipalaiduokite klausydamiesi ramios muzikos svetainėje.

SIGNALIZACIJA

Individualizuokite savo signalizaciją. Suveikus signalizacijai neprašytus svečius išprašykite su ryškiomis šviesomis, garsia muzika ir daugiau.

VAIZDO STEBĖJIMO SISTEMA

Sujunkite savo signalizacija su vaizdo stebėjimo sistema ir būkite informuoti, vos nepageidaujamas asmuo priartės prie Jūsų teritorijos.

NUOTOLINIS VALDYMAS

Įjunkite apsaugos sistemą, atidarykite garažo duris, įsijunkite šildymą grįžtant iš atostogų ir visą tai darykite naudodamiesi išmaniuoju telefonu.

 1. TELEFONSPYNĖS

Domofonai arba Interkomai – įrenginiai skirti pokalbiams tarp asmenų esančių teritorijoje ar patalpų išorėje/viduje. Tikslas - distanciniu rankiniu būdu valdyti įėjimą suteikiant galimybę patekti asmeniui į patalpas ar teritoriją. Telefonspynės perduodančios vaizdą ir garsą vadinamos vaizdo telefonspynės. Telefonspynės perduodančios tik garsą vadinamos garso telefonspynėmis. Vaizdo telefonspynes sudaro išorinis iškvietimo modulis – vaizdo kameros blokas ir vidinis priėmimo modulis – monitoriaus modulis. Garso telefonspynę sudaro išorinis iškvietimo blokas ir vidinis blokas – ragelis. Gaminamos analoginės telefonspynės, skaitmeninės telefonspynės ir IP telefonspynės. Įėjimo į teritoriją ar patalpas vartų ar durų blokavimas valdomas distanciniu rankiniu būdu, panaudojant elektromagnetines sklendes, elektromagnetines spynas, ar elektromagnetus.

 1. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Kaip ir bet kuri elektroninė įranga, apsaugos sistema laikui bėgant gali gesti. Sistemų funkcionavimą gali sutrikdyti dulkės, voratinkliai, patalpose atsiradusi drėgmė, elektros įtampos šuoliai, bevielėse sistemose – nusėdę elementai bei kiti veiksniai.

Todėl norint visada būti tikriems dėl tinkamo sistemų funkcionavimo bei savo saugumo, įrangą rekomenduojame periodiškai tikrinti, esant nekorektiškam veikimui, laiku imtis reikiamų priemonių.

Vykdome visų tipų apsaugos sistemų garantinę, pogarantinę ir negarantinę (jeigu apsaugos sistema buvo sumontuota kitos bendrovės) avarinę, techninę priežiūrą, kurios metu UAB "Apsaugos ekspertai" patikrins kliento apsaugos, vaizdo ar priešgaisrinę sistemas, nustatys sistemos gedimus ir juos pašalins.

Klientas yra supažindinamas su aptiktais apsaugos sistemos gedimais bei silpnosiomis vietomis. Periodinis apsaugos sistemų patikrinimas leidžia užkirsti kelią galimiems sistemos sutrikimams, užtikrina sklandų sistemos veikimą ir ilgaamžiškumą.

 1. GAISRINĖS SIGNALIZACIJOS PATIKRA

Gaisrinė signalizacija skirta automatiniam degimo ar dūmų židinių nustatymui. Gaisrinės signalizacijos sistemai naudojami dūminiai, temperatūriniai ir liepsnos detektoriai, taip pat rankiniai gaisro pavojaus mygtukai. Signaliniai įrenginiai – vidinės sirenos, blykstės ir lauko sirenos su blykste.

Kartą per metus būtina patikrinti gaisrinės signalizacijos techninę būklę , o patikros rezultatus surašyti į tam tikslui skirtą žurnalą arba atitinkamos formos aktą.

 1. ELEKTROS INSTALIACIJA

Rozečių, jungiklių, šviestuvų montavimas

Elektros gedimų paieška ir šalinimas

Senų elektros tinklų rekonstrukcija

Paskirstymo skydelio montavimas ir surinkimas

Automatų, nuotėkio rėlių montavimas

Apsauga nuo viršįtampių elektros tinkle

Buitinės technikos pajunimas

Įžeminimo darbai

 1. TELEKUMUNIKACINIAI TINKLAI

Vidaus skirstomųjų tinklų instaliacija (TV, internetiniai, telefoniniai). Montuojame į vamzdžius, lovelius, darome įvadus, komutacines spintas, įrengiame maitinimą, statome įrangą ir testuojame. Tinklų priežiūra ir aptarnavimas.

 1. PREKYBA - LED juostomis, maitinimo šaltiniais, LED valdikliais
  LED juostos
  Aukščiausio kokybinio lygio PLUS ir PREMIUM LED juostos pagrindiniai privalumai:
  Nuo 3 iki 5 metų garantija
  Samsung LED (SMD 2835 S2)
  2oz PCB storis - dvigubai mažesnis srovės kritimas!
  Dar efektyvesnė – iki 120lm/W!

  UAB "Apsaugos ekspertai"
  Mob.: +370 674 77273

  El. p.:
  info@apsaugosekspertai.eu
  www.apsaugosekspertai.eu
  FACEBOOK: @apsaugosekspertai
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: stebejimo kameros, signalizacija, vaizdo stebejimo kameros, apsaugos sistemos, judesio daviklis, gsm signalizacija
kontaktinės informacijos QR kodas 304751022
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Apsaugos ekspertai, UAB (įmonės kodas 304751022) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

BK grupė
HIKVISION | DSC | ELDES

Adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
“BK grupė” - didmeninė ir mažmeninė prekyba apsaugos, vaizdo stebėjimo bei priešgaisrinėmis sistemomis: Video stebėjimo sistemos Įsilaužimo aliarmo sistemos Praėjimo kontrolės sistemos Gaisro aptikimo sistemos IP video stebėjimo sistemos “BK grupė” - Hikvision, Apollo, Dsc, Imago, Eldes, Patrol, Texecom, Power...
Altas IT
Sprendimai verslo efektyvumui didinti

Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB ,,Altas IT" yra viena pirmųjų kompanijų pradėjusių diegti inovatyvias technologijas skirtas transportui ir IP vaizdo stebėjimui Lietuvoje. Šioje srityje turime sukaupę didelę patirtį ir užsitarnavę gerą vardą rinkoje. Dėka kvalifikuotų darbuotojų, patikimų partnerių ir inovatyvių sprendimų galime išlaikyti...
DIGITALAS
Adresas: Ukmergės g. 234A, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; elektros instaliacijos darbai; hidraulika, pneumatika; interneto parduotuvės; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; video ir audio įrašai.
DIGITALas - vienintelė Lietuvoje telefonspynių gamintoja Gaminame: telefonspynes daugiabučiams, ofisams ir nuosaviems namams, metalines duris, GSM įrangą. Prekiaujame: Vykdome didmeninę, mažmeninę ir elektroninę prekybą - elektroninės įeigos kontrolės sistemos, vaizdo stebėjimo sistemos, GSM valdymo įrenginiai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; apsaugos sistemos patalpoms; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
Esame jauną ir perspektyvų kolektyvą subūrusi įmonė, dirbanti energetikos sektoriuje. Mūsų tikslas kurti inovatyvias idėjas bei produktus ir taip prisidėti prie ateities energetikos strategijos kūrimo ir įgyvendinimo. UAB „ENERGUS“ yra atestuota valstybinės energetikos inspekcijos ir gali eksploatuoti elektros...
Automatizavimo sprendimai
Tecflam

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51-1, LT-76179 Šiauliai.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; gamyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB ,,Automatizavimo sprendimai“, – bendrovė dirbanti technologinių procesų automatizavimo, kontrolės ir valdymo sistemų kūrimo, diegimo srityse. Nuolatinis augimas, atsinaujinimas ir verslo dinamiškumas lėmė mūsų bendrovės pripažinimą. Portalas rekvizitai.lt paskelbė UAB “Automatizavimo sprendimai“ "TOP ĮMONĖ...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų
Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų 08-04 20:52
Vyriausybės patvirtintame 6,3 mlrd. Eur vertės ekonomikai po krizės gaivinti skirtame "Ateities ekonomikos DNR" plane atsiranda nebūtinų valstybei bei neskatinančių ekonomikos projektų, sako...
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino 08-04 20:35
"Toks tokį pažino ir ant alaus pavadino", – byloja liaudies patarlė. Tiesa, ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius savo partijos ir medžioklės bičiulio Jono Pinskaus alaus vadinti...
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų 08-04 19:54
Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, pražudė beveik 80 žmonių, daugiau nei 4.000 sužeistų, skelbia BBC.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Exxon Mobil 43,47 +2,89%
McDonald's 199,36 +2,55%
Ford 6,86 +2,54%
Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%
Xerox 15,68 -2,06%
AIG 29,72 -7,53%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 17,71 +8,92%
Auksas 1732,22 +0,95%
Nafta 41,01 +1,84%
Kava 3,12 -5,45%
Apelsinai 0,65 0,00%
Dujos (JAV) 1,61 -8,00%
Vištiena 1,57 +3,29%
Varis 5754,60 +9,82%