Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Adolis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Adolis

Atsiliepimai apie Adolis, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Adolis, UAB

2019-12-09 19:14:50 IP 28men8bc
Pirkėjas 2019-12-09 18:25:39
Ponas Igori (Michailai) ar dar kaip vadinatės mano rašliavos yra pagrystos ir yra visas susirašinėjimas su Jumis. Džiaugsiuosi jei mano komentaras atbaidys nuo Jūsų bent vieną klientą, o Jūs dar laukit, apie Jus yra perduota informacija į policiją ir tikiuosi ankščiau ar vėliau jie sulipdys skundų rinkinuką ant Jūsų, o baudžiamuoju kodeksu nesisvaidykite, ateis laikas Jums sunkesnius straipsnius įpaišys į istoriją!
jus nieko nepagrindete, jus parasete nesamone mano akimis, as nematau nei kas pirkejas nei ka pirkote, prisistatykite, isdestikite savo situacija. o ne vien tik smeizta nepagrista ir gasdinimus vaikiskus.
2019-12-09 19:05:21 IP 28men8bc
igoris kuzmickij 2019-12-09 18:11:52
Labiausiai galima "pasitiketi" pirkeju kuris neprisistato neparaso netgi ka pirko!, o tai reiskia kad pats padare kazka netaip, ir kaip tikras lietuvis kaltina kitus. Eiline situacija Lietuvoje, sedi prie kompiuterio iki galo nesubrendusi asmenybe ir mano kad yra visada teisus nes turi kompiuteri, zino "google" ir kur nemokamai galima parasyti "smeizta" ir kai tai padaro, paskui kaip pats didziausias nenusipelnes jokio demesio asmuo, turbut sedi ir trina rankutes koks jis "protingas", "ismanus", " atkersijo"

VISU BUSIMU NUSKRIAUSTU "PIRKEJU" DEMESIUI! - manau kad tokiu dar tikrai bus ir ne vienas - nes jie turi kompiuteri ir zino kad i rekviztai.lt galima parasyti NEMOKAMAI.

1. pries rasydami savo "tiesa", privalote prisistatyti, ir pateikti kazkokius faktus irodancius kad jus manote jog esate teisus.
Kitu atveju as manau kad priimti tokius issireiskimus "rasliavas" laikyti juos rimtais negalima.

2. KIEKVIENAS klientas/pirkejas/asmuo turi savo teises kurias gali apginti teisme, nustatyta tvarka.
3. KIEKVIENAS klientas/pirkejas/asmuo turi teise kreiptis i policija, jei mano kad esame a*******i.
4. KIEKVIENAS klientas/pirkejas/asmuo turi suprasti (aisku jeigu gali) ir susipazinti su baudziamojo kodekso straipsniu.
154 straipsnis. Šmeižimas

1. Tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo,

baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

2. Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje,

baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, ar prokuroro reikalavimas.

MANO MANYMU, JEIGU ZMOGUS RASO "RASLIAVAS" INTERNETE KAIP DARZELINUKAS KURIS PASKUNDE PETRA AUKLETOJAI IR GALVOJA KAD JIS GERAI PADARE YRA ZEMAS LYGIS.

igoris kuzmickij 2019-12-09 18:11:52

2019-12-09 18:11:52 IP 28men8bc
Pirkėjas 2019-10-11 21:46:54
Nepirkite jokiais būdais iš šio asmens arba dar prisistato Michail Kuzmickij, siunčia prekes, bet atsiunčia ne tas, pinigų negražina, būsite apgautas sugaišite laiko ir savo nervų.

Igoris Kuzmickij 2018-11-09 09:20:12
Noriu visus informuoti! kad sis klientas kuris parase atsilipiema Mantas Rusteika Gyvenantis Kaune Kranto 6-oji 11-5, jo tel numeris +37062244319. yra
nepatenkintas klientas uzsakes pats nezinodamas ko jam reikia, kai gavo minete detale, pasipiktino kad gavo neta, jam buvo isaiskinta kad detales numeris kurio jam reikejo sutampa su detales numeriu kuri jis gavo.
kai gauna tada pradeda izeidineti ir grasinti kad smurtaus ir naudos fizine jega. Saskaitoje aiskiai pasakyta kad negrazinama detale. Bukite atsargus su tokiais klientais!
ps dokumentus prisegu
Buvo aiškiai parašyta, kad reikalingas robotas, o ne kompiuteris, ant kompiuterio yra ispausdintas kodas pagal kuri parenkamas robotas, Bet Buvo paieškos prekė Automatinės dėžės Robotas, gavau Roboto kompiuteri.
Igoris Kuzmickij
2018-11-09 09:20:12 IP 28men8bc
ps dokumentus prisegu
Noriu visus informuoti potencialus klientus perkančius naudotas detales. Igoris Kuzmickij kaip minėjo, kad gali būtį keičiamos, ar gražinamos detalės dėl vienokiu ar kitokiu priežasčių, taip nėra, jis greičiausiai pinigų jums negažins, nes jei užsakėte kažkokia konkrečia dalį, galite gauti tik jos fragmentą, o ne visą dalį, ir tokiu atvėju jis jaučiasi teisus, jei pvz užsakoke auto detalę kuri yra iš keletos komponentu surinkta tai labai didelis šansas, kad gausite tik ta dali ant kurios yra iškaltas numeris detalės, ar lipdukas. Gerai išsiklauskite geriausiai tai daryti elektroniniu paštu, geriausiai tai daryti vienu, nes irgi mėgsta kaitalioti paštą, kad galėtu išsiskukti neva ten ne jo pašto adresas. Būkit atsargūs su šiuo pardavėju.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: A. Vivulskio g. 7, LT-03162 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.

Takoskyra ar tiltas?
Takoskyra ar tiltas? 01-27 20:30
Lietuvoje daugeliui politikų jau tapo kone norma demonizuoti verslą, nesilaikyti susitarimų ir laužyti duotus pažadus – demonstruojamas nenoras veikti kartu, ieškant subalansuotų sprendimų, kurie...
Tarptautinė komanda aiškinasi situaciją upelį teršusiame Kėdainių "Nordic Sugar" fabrike 01-27 20:02
Pasirodžius informacijai, kad bendrovė "Nordic sugar Kėdainiai" nevalytomis nuotekomis iš nelegalaus išleistuvo teršė bevardį upelį, situacijai išsiaiškinti sudaryta tarptautinė komanda...
Lietuvos delegacija siekia blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos PA 01-27 20:02
Lietuvos delegacija pirmadienį pateikė siūlymą blokuoti Rusijos atstovų įgaliojimus Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje (ETPA).

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%