Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Adolis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Adolis

Atsiliepimai apie Adolis, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Adolis, UAB

Lukas 2021-09-15 10:08:39
Siunčia spam'ą apie savo socialinių tinklų grupes.
ir?
Viktoras 2021-08-16 08:05:45
Ogi SPAMERIAI kokie. Nemokate normaliai reklamuotis?

Sveiki kolegos,
Norime jums pranesti, kad iseiname is Facebook, sukurta grupe specialiai Jums kurie ieskote ivairiu detaliu savo technikai daugiau nebebus administruojama.
Del Facebook naglumo bei nebepateisinamu elgesio ISEINAME i Telegram kanala, todel mes sukureme ir perkelme grupe i Telegram platforma, prasom jungtis! nuoruoda zemiau.
papildoma informacija apie musu toki sprendima ir zingsni:
Kaip jus turbut zinote Facebook, vykdo labai agresivia "cenzuros" veikla kuria pavadine "neatitikima JU bendruomenes standartams"
o istiesu tai nevaldomas ir nekontraliuojamas procesas, kuris veikia automatiskai ir juos priziuri ne zmones o Botai (todel visiskai nesvarbu kas buvo komentuojama arba kokia grupes veikla, bet koks "trolis" arba konkurentas arba siaip neadekvatus, atlieka paprastus veiksmus, pranesa botamas kad "kazkas blogai" pazymi varnele pvz smurtas arba seksualinis priekabiavimas, ir be jokio perspejimo paskyros, grupes, puslapiai, yra blokuojami arba net isjungiama visam laikui, atstatyti nera jokios galimybes niekados ir jokiais budais. Kreipimasisi i Facebook adminsitracija yra neimanomas, todel pateikti paaiskinima arba apsiginti neimanoma. Tokiais budais buvo "atakuojami" adminsitratoriai moderatoriai ir pati grupe. Todel mes nusprendeme kad mums jau gana sio apsurdo ir issikeliam i Telegram.

Aciu jums uz palaikyma, ir iki susitikimo kanale telegram platformoje telegram kanale -DETALIU PAIESKA- (detales naudotos ir naujos dalys)
jei jus jau toks suprantantis tai kodel jiems nieko nepasiulote? ar tik apsnerksti mokate? beje dar klausimas o kodel tai laikoma spamu? turinys parodo kad buvo kreiptasi i kazka konkreciai ir t.t. tekste nera jokios reklamos ar reklamuojamo produkto. reiketu susimastyti paciam truputi
As 2020-06-18 23:50:32
Neadekvatus žmogus. Pareiškus, kad detalės kaina per didelė, ėmė draskyti akis, tipo ko čia apskritai trukdai. Nesuprantu kaip tokie žmonės dar apskritai turi kokį verslą, jeigu pirštą pajudint sunku.
taip jums ir reikia! kas jus toks kad aiskinti po kiek reikia pardavineti ? savoka klientas visada teisus, yra nuvalkiota, nes dabar kiekvienas visciukas aiskina ka reikia daryti ir kaip daryti ir uz kiek kam parduoti, o jei netinka tuomet viesina per soc tinklus ir kaip matome per cia irgi, apgailetinas jus pirkejas, ir linkiu kad niekas su tokiu kaip jus nedirbtu ! SKUNDIKAS ir matomai LOPAS gyvenime ;)
Siunčia spam'ą apie savo socialinių tinklų grupes.
Ogi SPAMERIAI kokie. Nemokate normaliai reklamuotis?

Sveiki kolegos,
papildoma informacija apie musu toki sprendima ir zingsni:

2019-12-09 19:14:50 IP 28men8bc
Pirkėjas 2019-12-09 18:25:39
Ponas Igori (Michailai) ar dar kaip vadinatės mano rašliavos yra pagrystos ir yra visas susirašinėjimas su Jumis. Džiaugsiuosi jei mano komentaras atbaidys nuo Jūsų bent vieną klientą, o Jūs dar laukit, apie Jus yra perduota informacija į policiją ir tikiuosi ankščiau ar vėliau jie sulipdys skundų rinkinuką ant Jūsų, o baudžiamuoju kodeksu nesisvaidykite, ateis laikas Jums sunkesnius straipsnius įpaišys į istoriją!
jus nieko nepagrindete, jus parasete nesamone mano akimis, as nematau nei kas pirkejas nei ka pirkote, prisistatykite, isdestikite savo situacija. o ne vien tik smeizta nepagrista ir gasdinimus vaikiskus.
2019-12-09 19:05:21 IP 28men8bc
igoris kuzmickij 2019-12-09 18:11:52
Labiausiai galima "pasitiketi" pirkeju kuris neprisistato neparaso netgi ka pirko!, o tai reiskia kad pats padare kazka netaip, ir kaip tikras lietuvis kaltina kitus. Eiline situacija Lietuvoje, sedi prie kompiuterio iki galo nesubrendusi asmenybe ir mano kad yra visada teisus nes turi kompiuteri, zino "google" ir kur nemokamai galima parasyti "smeizta" ir kai tai padaro, paskui kaip pats didziausias nenusipelnes jokio demesio asmuo, turbut sedi ir trina rankutes koks jis "protingas", "ismanus", " atkersijo"

VISU BUSIMU NUSKRIAUSTU "PIRKEJU" DEMESIUI! - manau kad tokiu dar tikrai bus ir ne vienas - nes jie turi kompiuteri ir zino kad i rekviztai.lt galima parasyti NEMOKAMAI.

1. pries rasydami savo "tiesa", privalote prisistatyti, ir pateikti kazkokius faktus irodancius kad jus manote jog esate teisus.
Kitu atveju as manau kad priimti tokius issireiskimus "rasliavas" laikyti juos rimtais negalima.

2. KIEKVIENAS klientas/pirkejas/asmuo turi savo teises kurias gali apginti teisme, nustatyta tvarka.
3. KIEKVIENAS klientas/pirkejas/asmuo turi teise kreiptis i policija, jei mano kad esame a*******i.
4. KIEKVIENAS klientas/pirkejas/asmuo turi suprasti (aisku jeigu gali) ir susipazinti su baudziamojo kodekso straipsniu.
154 straipsnis. Šmeižimas

1. Tas, kas paskleidė apie kitą žmogų tikrovės neatitinkančią informaciją, galinčią paniekinti ar pažeminti tą asmenį arba pakirsti pasitikėjimą juo,

baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

2. Tas, kas šmeižė asmenį, neva šis padarė sunkų ar labai sunkų nusikaltimą, arba per visuomenės informavimo priemonę ar spaudinyje,

baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

3. Už šiame straipsnyje numatytas veikas asmuo atsako tik tuo atveju, kai yra nukentėjusio asmens skundas ar jo teisėto atstovo pareiškimas, ar prokuroro reikalavimas.

MANO MANYMU, JEIGU ZMOGUS RASO "RASLIAVAS" INTERNETE KAIP DARZELINUKAS KURIS PASKUNDE PETRA AUKLETOJAI IR GALVOJA KAD JIS GERAI PADARE YRA ZEMAS LYGIS.

igoris kuzmickij 2019-12-09 18:11:52

2019-12-09 18:11:52 IP 28men8bc
Pirkėjas 2019-10-11 21:46:54
Nepirkite jokiais būdais iš šio asmens arba dar prisistato Michail Kuzmickij, siunčia prekes, bet atsiunčia ne tas, pinigų negražina, būsite apgautas sugaišite laiko ir savo nervų.

Igoris Kuzmickij 2018-11-09 09:20:12
Noriu visus informuoti! kad sis klientas kuris parase atsilipiema Mantas Rusteika Gyvenantis Kaune Kranto 6-oji 11-5, jo tel numeris +37062244319. yra
nepatenkintas klientas uzsakes pats nezinodamas ko jam reikia, kai gavo minete detale, pasipiktino kad gavo neta, jam buvo isaiskinta kad detales numeris kurio jam reikejo sutampa su detales numeriu kuri jis gavo.
kai gauna tada pradeda izeidineti ir grasinti kad smurtaus ir naudos fizine jega. Saskaitoje aiskiai pasakyta kad negrazinama detale. Bukite atsargus su tokiais klientais!
ps dokumentus prisegu
Buvo aiškiai parašyta, kad reikalingas robotas, o ne kompiuteris, ant kompiuterio yra ispausdintas kodas pagal kuri parenkamas robotas, Bet Buvo paieškos prekė Automatinės dėžės Robotas, gavau Roboto kompiuteri.
Igoris Kuzmickij
2018-11-09 09:20:12 IP 28men8bc
ps dokumentus prisegu
Noriu visus informuoti potencialus klientus perkančius naudotas detales. Igoris Kuzmickij kaip minėjo, kad gali būtį keičiamos, ar gražinamos detalės dėl vienokiu ar kitokiu priežasčių, taip nėra, jis greičiausiai pinigų jums negažins, nes jei užsakėte kažkokia konkrečia dalį, galite gauti tik jos fragmentą, o ne visą dalį, ir tokiu atvėju jis jaučiasi teisus, jei pvz užsakoke auto detalę kuri yra iš keletos komponentu surinkta tai labai didelis šansas, kad gausite tik ta dali ant kurios yra iškaltas numeris detalės, ar lipdukas. Gerai išsiklauskite geriausiai tai daryti elektroniniu paštu, geriausiai tai daryti vienu, nes irgi mėgsta kaitalioti paštą, kad galėtu išsiskukti neva ten ne jo pašto adresas. Būkit atsargūs su šiuo pardavėju.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
A3 Baltic
Automobilių dalys internetu

Adresas: Mėnulio g. 7, B korpusas (4 aukštas), LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; akumuliatoriai; autokosmetika; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
UAB „A3 Baltic“ yra jauna sparčiai besivystanti prekybos įmonė, kuri specializuojasi atsarginių dalių, variklinių ir pavarų alyvų bei OE ir OEM priedų automobiliams ir sunkvežimiams platinimu. Esame originalių atsarginių dalių tiekėjai iš pirmaujančių pasaulio gamintojų. Kiekvieną mėnesį mes siunčiame dalis daugiau...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių šaldymo įranga; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
IK BALTIK LTD
Srotas24

Adresas: Šiltnamių g. 28, LT-04131 Vilnius.
Veiklos sritys: autosąvartynai, naudotos dalys; automobilių dalys; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai.
Srotas24.lt – tai itin paprastas ir greitas būdas rasti Jums reikiamą automobilio dalį internetu. Viena didžiausių parduotuvių, įsikūrusių dar 2015 metais, prekiauja naujomis ir senomis automobilio dalimis internete. Srotas24.lt bazuojasi Ukrainoje ir Baltijos šalyse, o savo produkciją gali pristatyti į visas...
Melga
MELGA autoservisų tinklas Lietuvoje

Adresas: Savanorių pr. 151A, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
MELGA autoservisų tinklas teikia automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių ir motociklų padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais, alyva ir kitomis automobilių detalėmis. 12 MELGA autoservisų išsidėstę patogiose vietose didžiuosiuose Lietuvos miestuose:...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Nacionalinis muziejus: laukiant nepalankių orų, Gedimino kalnas nuolat stebimas
Nacionalinis muziejus: laukiant nepalankių orų, Gedimino kalnas nuolat stebimas 10-17 14:27
Gedimino kalno Vilniuje tvarkymo projekto rengėjai įspėja apie naujas grėsmes, Nacionalinis muziejus tikina nuolat stebintis situaciją ir pasirengęs reaguoti aptikus net ir nedidelių įtrūkimų.
FT: Kinija išbandė naują hipergarsinę raketą
FT: Kinija išbandė naują hipergarsinę raketą 10-17 13:56
Kinija išbandė naujus kosminius pajėgimus, paleidusi naują hipergarsinę raketą, šeštadienį pranešė britų laikraštis "The Financial Times" (FT).

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Goldman Sachs 406,07 +3,80%
McDonald's 242,25 -0,94%