Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ADMA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ADMA

Atsiliepimai apie ADMA, UAB

ŠILDYMAS I VĖDINIMAS I VONIOS KAMBARIO ĮRANGA

Parašyk savo nuomonę apie ADMA, UAB

Nesenai isirenginejome namus atvykome i salona paziureti viska gyvai pries uzsakinejant. Salone kiek mazokai ekspozicijos bet galu gale pavarteme katalogus su konsultantemis, tai pakonsultavo isamiai. Pavazinejome po kitus salonus bet pasirinkom adma del geru kainu. Uzsakem internetu laufen produkcija. Esame labai patenkinti daigtais ir pristatymo terminu. Geri atsiliepimai
rasau trumpai pirkom radijatirius puse nubalnota pakuotes nepazeistos vienas kiauras leidzia vandeni paskambinus i parduotuve buvo atsisakyta pakeisti ar padaryti grazinima. nezinau kainos nekanda bet lauza ir parduoda
Nesuprantu daugumos šio portalų komentarų, skundžiasi kad viskas blogai, nerado to ko nori, negavo norimos kainos ar kodėl skundžiasi.. :D bet ne apie tai, noriu pasidalinti savo patirtimi susidūrus su šia įmone.

Reikėjo ne specifinio sprendimo vonios kambariui (dušo kabinos). Paskambinau kelioms įmonėms, tai pasiūlė gaminius kurie nėra gražus, arba kainos kosmosas. Susisiekiau su šia įmone, pakonsultavo tikrai maloniai. Galų galiausiai užsakėme per internetą, paskambinę dar gavome tikrai gerą nuolaidą. Palyginus su kitomis (peržiūrėjome 4 skirtingas įmones) kaina buvo geriausia. Nors ir pristatymas užtruko (kadangi buvo ne specifinė prekė) bet viskas atvyko laiku kaip ir buvo žadėta.
Taip pat susidūrėme su montavimo sunkumais, bet paskambinus nesiūlė išsikviesti meistrus ir t.t, bet davė kontaktus su kuriais pasikonsultavau ir galų galiausiai viską susimontavau pats.

Esu super patenkintas įmonės darbu ir bendravimu.
Kuo didžiausi linkėjimai, ir tikrai grįšiu apsipirkti dar! :)
Gera kaina, greitai pristatė ir dar užnešė į penktą aukštą, esu patenkintas :)
Mindaugas 2022-03-11 08:21:10
Labai idomi si kompanija. Per praeitus metus ir siuos metus reikejo musu imonei prekiu, siuntem uzklausas jiems el.laiskais, atsakymo jokio. Ir tai nebuvo poreikis kokiai smulkmenai, bet sumos tukstanciais. Skambini telefonais, arba nekelia, arba atsiliepia ir sako pasiziuresim i uzklausa ir perskambinsim, bet atsakymo jokio ir tada skambinat vel nekelimas. Toks vaizdas, kad arba jiems klientu nereikia, arba jiems klientai lygus nuliui. Na bandai raminti, kad gal ir gerai, nes jei is tokios kompanijos vis delto pavyktu isigyti prekes ir su jomis butu problemos, tai tu problemu tuo labiau niekas nesprestu ir liktum pats kaltas...
Sveiki, dėkojame už Jūsų komentarą ir apgailestaujame dėl Jūsų patirties su UAB “ADMA”. Tikrai stengiamės pasirūpinti kiekviena užklausa ir klientu tinkamai, bet panašu, kartais pasitaiko klaidų. Jeigu vis dėlto nuspręstumėte suteikti mums galimybę pasitaisyti, rašykite mums elektroninio pašto adresu: [email protected] arba skambinkite telefonu: +370 68511017
Patys blogiausi atsiliepimai! Nepatariu niekam pirkti. Pirkom dušo kabiną, užsisakėm 1m ir sumokėjom, kaip už 1m dušinę, tačiau atsiuntė 95cm, viskas buvo pas mūsų išmatuota pagal 1m, tai labai gaila, kad taip apgaudinėja žmonės, nes 95cm ilgio jinai buvo daug pigesnė, o pasakius, kad norim grąžinti arba lai atsiunčia mums tokia kokia buvom užsisake, pasakė, kad norint grąžinti preke turi buti neišpakuota, tai labai idomu, kaip mes turėjom išmatuoti kabiną jos neišpakavę? Aišku butumem žinoję, kad taip apgaus nebūtumę pakavę jos lauk. Ir dar plius gyvenam toli nuo Kauno, tai pasakė, kad prekę grąžinti galima tik atvykus į Kauną. Labai nepatariu niekam pirkti, visada perkam inetrentu, bet čia daugiau nieko nepirksim, apgaudinėja žmones.
Pirkome iš ten dviems vonioms keramiką, potinkinius rėmus. Pasiūlė geras kainas, greitai pristatė. Trūko bidė tvirtinimui dalių (kreipėmės gerokai vėliau, nei pirktos prekės), visgi pavyko greitai, operatyviai viską išspręsti. Likome patenkinti ir prekių kokybe ir aptarnavimu.
Patiko aptarnavimas ir produkcijos pasirinkimas, pristatė greitai.
Su tokiu aptarnavimu dar neteko susidurti. Po trijų elektroninių laiškų ir dviejų skambučių taip ir nesugebėjo paruošti pasiūlymo dušo sistemai, bet galbūt tik daugiabučiams pasiūlymus ruošia, gal privatūs klientai neįdomūs.
Stipri vadyba.
Sėkmės darbuose.
Jau atsibodo jūsų reklamos per LNK, neįmanoma žiūrėti.
Nežinau ar yra normalu kondicionierių kabinti ant tokiu varštuku:) pasėkmes matome

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%