VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Adeso

Adeso, UAB

Statyba. Pastatų įrengimas. Remontas

Statykime tvarią ateitį kartu
Įmonės kodas 305539271
PVM mokėtojo kodas LT100013104215
Adresas Metalistų g. 10, LT-78151 Šiauliai
Mobilus telefonas Adeso Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Adeso Vadovo telefonas
Administracija Adeso Administracija
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.adeso.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/adesostatyba
Bankas Swedbank
Atsiskaitomoji sąskaita LT627300010162187208
Darbo laikas 8-17
Darbuotojai 15 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 1 782,76 € (2021 m. lapkritis)
Atlyginimų istorija »
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2020: 235 336 €
Grynasis pelnas 2020: 10 415 € Plačiau »
Transportas 2022-01: 2 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
Statistikos departamentas: 80-89% įmonės darbuotojų yra imunizuoti nuo COVID19 (2022-01-17 duomenimis)

SPSC Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 2 950,00 €
Įmonės amžius 1 metai 9 mėnesiai 2 dienos
Įvertinimas
9.1 / 10 (įvertino 12)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

„Adeso“ – inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime ir didinkime jūsų nekilnojamojo turto vertę kartu.

DIRBDAMI SU MUMIS – TURĖSITE NAUJAUSIUS SPRENDIMUS

Parengsime aiškias darbų sąmatas ir tikslų biudžetą. Parinksime kokybiškų medžiagų tiekėjus, surasime patikimus subrangovus papildomiems darbams. Atliksime visus statybos darbus: nuo pamatų įrengimo, pastato statybos iki stogo apšiltinimo ir gerbūvio sutvarkymo. Su mumis visada žinosite, kad statybos vyksta aiškiai ir pagal tikslų planą.

Mes nuolat ieškome naujoviškų statybos būdų. Nebesivadovaujame praėjusio amžiaus pasenusiais statybos metodais. Siunčiame savo darbų vykdytojus ir specialistus į apmokymus, priimame naujausias praktines ir teorines statybų įžvalgas bei naudojamas medžiagas.

Dirbdami su mumis gaunate naujausias žinias ir praktiškai patikrintas patirtis.

AUKŠTA KOKYBĖ, AIŠKŪS TERMINAI, TIKSLUS BIUDŽETAS

Suprantame, kad kiekvienam klientui naujos statybos ar renovacijos procesas tampa dideliu išbandymu. Todėl siekiame palengvinti tai ir suteikti aukštos kokybės paslaugas. Darome viską, kad dirbdami su mumis būtumėte daugiau nei patenkinti. Darome taip, kad jūsų statybų vizijos būtų įgyvendintos per aiškiai sutartus terminus ir nenukrypstant nuo suplanuoto biudžeto.

Mes tikime, kad verslą reikia vystyti skaidriai ir sąžiningai.

PASLAUGOS

Plieninių pastatų statyba

Plieninių pastatų projektavimas ir statyba – pagrindinė mūsų veiklos sritis. Tai reiškia, kad suprojektuosime individualiai jūsų poreikius atitinkantį plieninį pastatą, pagaminsime jo konstrukciją ir per trumpą laiką sumontuosime statybos vietoje. Toks plieninis pastatas bus 100% perdirbamas, tvarus, tausojantis aplinką ir energiją.

Statyba surenkamomis plieno konstrukcijomis vyksta 30% greičiau už tradicinę plieno pastatų statybą. Gamykloje pagamintos specialiai pagal jūsų projektą detalės montuojamos viena prie kitos ir tam nereikia jokių papildomų metalo pjaustymo ar suvirinimo darbų. Neturėsite statybinių atliekų ir tausosite aplinką.

Pastatysime jums aukštos kokybės plieninį pastatą, kuris bus praktiškai pritaikomas bet kurioje verslo srityje. Mūsų siūlomas pastatų paskirties spektras ypatingai platus:

 • Logistikos centrai ir sandėliai
 • Pramoniniai pastatai gamybai
 • Biurų pastatai
 • Daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės
 • Mažmeninės prekybos parduotuvės
 • Sporto kompleksai ir salės
 • Ūkiniai pastatai ir angarai
 • Individualūs kitų pastatų sprendimai
 • Statyba

Kokybiškai, pagal suplanuotą biudžetą ir sutartus terminus atliekame praktiškai visus statybos darbus. Pasinaudokite naujovišku požiūriu į tradicinę statybą: panaudosime šiuolaikiškas medžiagas ir technologinius sprendimus. Gaukite aukštos vertės rezultatą nuo pamatų iki pilno įrengimo ir gerbūvio sutvarkymo.

Kokiose srityse siūlome savo statybos paslaugas:

 • Komercinė statyba
 • Gyvenamųjų namų statyba
 • Pramoninė statyba

PATALPŲ ĮRENGIMAS

Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi ne tik pastatyti, bet ir pilnai įrengti jūsų patalpas. Gausite išbaigtą sprendimą nuo pamatų iki rakto. Padėsime išsirinkti ilgaamžiškas aukštos kokybės interjero medžiagas. Dirbsime greitai ir sklandžiai, kaip tikra jūsų komandos dalis. Gausite aukštos kokybės rezultatą laiku ir neviršijant numatyto biudžeto.

Pasirūpinsime objektų vidaus įrengimu šiose srityse:

 • Mažmeninė prekyba
 • Viešbučiai
 • Medicinos centrai
 • Biuro patalpos
 • Finansinės institucijos
 • remontas ir Renovacija

Renovuosime jūsų pastatą arba suremontuosime patalpas. Po atnaujinimo atitiksite šiuolaikinius ergonomijos ar energijos taupymo standartus, patirsite mažesnes eksploatacines išlaidas ir pateisinsite atnaujinimui skirtas investicijas. Panaudosime naujausias renovacijos rinkoje esančias medžiagas ir technologijas. Pradėkite su mumis atnaujinti savo nekilnojamą turtą ir greitai mėgausitės kokybišku rezultatu.

Pagrindinės mūsų renovuojamų objektų kryptys:

 • Mokyklos ir universitetai
 • Ligoninės ir klinikos
 • Viešbučiai ir bendrabučiai
 • Komerciniai ir visuomeninės paskirties pastatai
 • Pramoniniai pastatai ir sandėliai
 • Kitos paskirties pastatai

PLIENINIAI PASTATAI

APIE MŪSŲ PLIENO KONSTRUKCIJAS

Esame ASTRON plieno konstrukcijų tiekėjai ir montuotojai. Tai reiškia, kad galime per trumpą terminą pasiūlyti jums aukščiausios kokybės plieninį pastatą. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, o mes tiesiog lanksčiai prisiderinsime reikiamame etape. Nuo individualaus jums skirto projekto iki pagamintų plieno komponentų pristatymo bei sumontavimo.

Pasaulyje pripažinta ASTRON plieno konstrukcijų komponentų sistema suteiks jums praktiškai neribotas statybos galimybes. Individualiai jums suprojektuotas pastatas atitiks įvairiausius poreikius. Plieninio pastato architektūra palankiai derės su kitomis statybinėmis medžiagomis. Į architektūrinę kompoziciją lengvai integruosite mūro, stiklo, medienos ar betono komponentus.

Su ASTRON sistema gausite daugiau laisvos pastato erdvės – nuo 10 iki 100 metrų be jokių vidinių laikančių kolonų. Tai ypatingai patrauklus privalumas.

AUKŠTA PASTATO KOKYBĖ SU ASTRON KONSTRUKCIJA

 • Sertifikuota ISO 9001
 • Periodiškai tikrinama ir sertifikuojama Bureau Veritas
 • Suteiktas aukštos kokybės standarto CE ženklas
 • Atitinka reikalaujamus EUROCODES standartus

KODĖL VERTA PASIRINKTI PLIENINĮ PASTATĄ?

„Adeso“ statomų plieno pastatų detalės apgalvotos iki smulkmenų. Tai lyg LEGO konstruktoriaus kaladėlės, kurios pagamintos taip, kad būtų patogu ir lengva greitai surinkti. Gamykloje pagaminti plieninio pastato dalių moduliai atvežami jums ir iš karto montuojami vienas prie kito.

Individualaus pastato projekto atveju – pagamintos detalės bus specialiai skirtos jums. Pastato surinkimui nereikės jokių ilgai trunkančių pjovimo, gręžimo, suvirinimo darbų. Plieninį jūsų pastatą surinksime kokybiškai ir per trumpą laiką.

PLIENINIŲ PASTATŲ PRIVALUMAI

 • Geriausias kainos ir statybos kokybės santykis
 • Mažesnis nešančiųjų kolonų kiekis
 • Daugiau laisvos erdvės pastate
 • Žemesnis statinys, nes integruojamos sijos
 • 50 + metų stogo gyvavimo ciklas
 • 6-8 savaičių gamybos terminas
 • Trumpesnis statybos laikas, statyba vyksta 30% greičiau
 • 100% perdirbamas tvarus pastatas

Energiją taupantis pastatas

TVARUMAS IR ENERGIJOS TAUPYMAS

Tvarus plieninis pastatas – racionali jūsų investicija, kuri reiškia mažas pastato eksploatacines išlaidas ilguoju laikotarpiu. Tuo pačiu, tokiame pastate daugiau komforto darbuotojams ir aukštesnis jų produktyvumo lygis. Be to, jūsų plieninis pastatas yra perdirbamas 100%, todėl laikomas draugišku aplinkai.

Jau nuo pirmųjų pastato projektavimo žingsnių pasiūlysime jums inžinierių sukurtus energijos taupymo sprendimus. Pagal pasiūlytus variantus galėsite optimizuotai panaudoti į pastatą patenkančią dienos šviesą ir įdiegti kitus naujausius energijos taupymo sprendimus. Mes padėsime jums siekti nulinio energijos suvartojimo standarto.

Mūsų pastatyti plieniniai pastatai atitinka pagrindinius tvarumo reikalavimus. Jiems suteikiama A klasė už energijos vartojimo efektyvumą. Populiariausi kiti suteikiami standartai – LEED sertifikatas, ISO 14001, BREEAM, Agenda 21.

Statybos ir montavimo darbai vyksta tvariai, kadangi visos reikalingos pastato dalys iš anksto pagaminamos gamykloje. Jums nereikalinga statybų aikštelės tvarkos priežiūra, nes atvežtos plieninio pastato detalės montuojamos iš karto vietoje. Gamyba s trunka tik 6-8 savaites.

Pamatykite mus kaip patikimą ir profesionalų jūsų plieninio pastato statybos partnerį. Gaukite aukštos kokybės pastato verslui sprendimą su ASTRON plieninėmis konstrukcijomis. Tai pirmaujanti plieninių pastatų dalių tiekėja Europoje. Mes pastatysime jums tvarų bet kurio tipo statinį iš plieno: gamyklą, sandėlius, komercines patalpas, sporto centrą, angarą, daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę ar kitą objektą.

Kurkime jūsų nekilnojamojo turto vertę kartu.

Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Adeso, Adeso UAB, pramonės objektų statyba, pramoninių pastatų statyba, individualiu namu statyba Vilniuje, individualiu namu statyba Šiauliuose, individualiu namu statyba Siauliuose, ypatingos paskirties pastatų statyba, kultūros paveldo objektų renovacija, statyba Vilnius, statyba Šiauliai, statyba siauliai, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 305539271
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Adeso, UAB (įmonės kodas 305539271) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

A. Anušauskas: Rusijos kariai Baltarusijoje kelia dar didesnę tiesioginę grėsmę Lietuvai
A. Anušauskas: Rusijos kariai Baltarusijoje kelia dar didesnę tiesioginę grėsmę Lietuvai 01-19 08:42
Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas trečiadienį pareiškė, kad Rusijos karių atvykimas į Baltarusiją kelia dar didesnę tiesioginę grėsmę Lietuvai.
Slovėnija su Taivanu planuoja apsikeisti atstovybėmis
Slovėnija su Taivanu planuoja apsikeisti atstovybėmis 01-19 07:52
Taivano užsienio reikalų ministerija antradienį patvirtino, kad su Slovėnija ketina steigti prekybos biurus viena kitos teritorijose, apie ką pirmadienį pranešė ir Slovėnijos ministras pirmininkas...
Startuoja IT HR akademija: "Vilnius Coding School" pradeda ruošti HR specialistus darbui IT srityje
Startuoja IT HR akademija: "Vilnius Coding School" pradeda ruošti HR specialistus darbui IT srityje 01-19 00:40
IT specialistų poreikis kopia į neregėtas aukštumas, o kartu augina konkurenciją tarp IT bendrovių ir kitų sričių specialistų paklausą. Atsižvelgdama į dabartinę IT įdarbinimo rinkos situaciją...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

Akcijų kainos

Exxon Mobil 73,08 +1,68%
ConocoPhillips 87,51 +0,89%
AT&T 27,31 +0,48%
Visa 215,71 +0,48%
JPMorgan 151,27 -4,19%
Goodyear 23,10 -4,23%
Harley-Davidson 35,87 -6,05%
Goldman Sachs 354,40 -6,97%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 157,48 -29,86%
Varis 9728,90 -1,02%
Nafta 83,82 +2,07%
Apelsinai 0,66 0,00%
Dujos (JAV) 5,02 -8,39%
Cukrus 0,82 0,00%
Benzinas 2,39 -4,40%
Ryžiai 400,00 -0,25%