Įmonė VT Trade Europe

VT Trade Europe, UAB

T-LAB Professional

True Meaning of Natural Luxury
TOP įmonė 2020
Įmonės kodas 303403486
PVM mokėtojo kodas LT100009445119
Vadovas Kateryna Tarasiuk, direktorė
Adresas Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius
Mobilus telefonas Vt Trade Europe Mobilus telefonas
El. pašto adresas Vt Trade Europe El. pašto adresas
Tinklalapis https://www.tlabprofessional.com/
Facebook paskyra https://www.facebook.com/tlabprof.official/
Darbuotojai 14 darbuotojų (apdraustųjų)
SD draudėjo kodas 2299146
Vidutinis atlyginimas 1 504,95 € (moterų 1 358,62 €; vyrų 1 651,27 €) (2021 m. birželis)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 5 608,25 € (2021 m. birželis)
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
SODRA (VSDFV) skola 404.79 € (2021-07-30 dienos pradžioje)
Pardavimo pajamos 2019: 500 001 - 1 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Pranešimai
Statistikos departamentas: 70-79% įmonės darbuotojų yra imunizuoti (2021-07-25 duomenimis)

Įstatinis kapitalas 28 000,00 €
Įmonės amžius 6 metai 10 mėnesių 8 dienos
Įvertinimas
3.8 / 10 (įvertino 157)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

UAB VT Trade priklauso tarptautinei įmonių grupei VT HOLDING (www.vtholding.com), kurią įkūrė garsus Europos plaukų stilistas Vladimir Tarasiuk, kuris svajojo paversti grožio industriją menu.

Šiandien VT Holding turi tris pasaulinius ofisus - Didžiojoje Britanijoje, JAV ir Lietuvoje. Lietuvoje veikianti įmonė UAB VT Trade Europe atsako už strateginę plėtrą, o taip pat už tarptautinius pardavimus Įmonių grupei priklausančio prabangaus ir profesionalaus prekinio ženklo T-LAB Professional, Europoje, Amerikoje bei Azijoje ir Ramiojo vandenyno regionuose.

UAB VT Trade Europe nuolat dalyvauja tarptautinėse parodose Italijoje, Didžiojoje Britanijoje, Honkonge ir JAV, taip pat rengia unikalius šou-prezentacijas visame pasaulyje, siekdami paspartinti T-LAB Professional verslo plėtrą kartu su prekinio ženklo distributoriais įvairiose šalyse.

T-LAB Professional – yra pirmasis kosmopolitiškas tvaraus grožio prekinis ženklas, kuris suderino 25 metus profesionalios Salonų ir Akademinės patirtirties kartu su Natūraliomis Formulėmis ir Prabangiu Tvariu Dizainu.

Šis unikalus pozicionavimas leidžia mums lengviau bendrauti su tiksline auditorija, specializuotis rinkoje ir vystytis greičiau nei kiti ženklai.

PATVIRTINTAS PREKINIO ŽENKLO PARDAVIMŲ PROFILIS

-Pasiekiamas visame Pasaulyje – JAV, Didžioji Britanija, Airija, Ispanija, Italija, Graikija, Vokietija, Austrija, Prancūzija, Nyderlandai, Belgija, Lietuva, Latvija, Estija, Danija, Norvegija, Suomija, Švedija, Lenkija, Vengrija, Rusija, Ukraina, Baltarusija, UAE, Taivanas, Australija.

-Įvairūs Pardavimų Kanalai – Mažmeninės Prekybos Parduotuvės | SPA ir Grožio Salonai | Sveikatos ir Sveikatingumo Vaistinės | Elektroninės Parduotuvės | Prekinio Ženklo tartptautinė elektroninė parduotuvė - tlabprofessional.com

-Kosmopolitinės Kilmės – Pagaminta Europoje iš viso pasaulio tvarių ir sąžiningai išgautų ingredientų iš 12 skirtingų šalių: Šveicarijos, Prancūzijos, Italijos, JAV, Japonijos, Pietų Korėjos, Meksikos, Indijos, Australijos, Balio, Maroko, Filipinų.

-Nuolatinis produktų tobulinimas.

ATITINKANTYS PASAULINĘ VARTOTOJŲ PAKLAUSĄ

-Iki 99% natūralūs produktai

-Su Organiškais Tvariais ir Sąžiningos Prekybos metu gautais ingredientais – visi produktai yra pagrįsti Unikalia Natūralia Sudėtimi – individualiu organiškų aktyviųjų ingredientų mišiniu.

-Profesionali Plaukų Priežiūra Salonams ir Naudojimui Namuose – patavirtinta profesionalių plaukų stilistų ir galutinių vartotojų Europoje, Amerikoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Azijoje.

-Visapusiška Plaukų Priežiūra – mūsų apdovanojimus laimintys produktai yra tinkami tiek plaukams tiek galvos odai.

-Multikultūrinė Plaukų Priežiūra – mes gerbiame pasaulinę įvairovę, dėl šios priežasties visi mūsų produktai akimirksniu demonstruoja rezultatus ir ilgalaikę naudą mūsų produktų vartotojams visame pasaulyje: Europoje, Amerikoje, Viduriniuosiuose Rytuose, Azijoje.

-Kosmopolitiška Kilmė – Globaliai ir Sąžiningai išgauti tvarūs ingredientai iš 12 pasaulio šalių.

-Veganiški - pagal ant pakuotės nurodytą INCI.

-Unisex – lyčių atžvilgiu neautralus požiūris, pagaminta žmonėms visame pasaulyje.

-Tinkamas Visų Amžiaus Grupių žmonėms.

-Draugiškas Vaikams ir Nėščiosioms.

-Individualios Kolekcijos Pasirinkimas – vartotojai turi galimybę rinktis ir derinti skirtingus prekinio ženklo produktus, kad susikurtų Asmeninę Grožio Kolekciją (AGK) sekdami prekinio ženklo rekomendacijas.

-Draugiški gyvūnams – visi produktai pagaminti Europos Sąjungoje yra draugiški gyvūnams pagal ES reglamentus.

-Priešiški Bandymams su Gyvūnais – mes siekiame daugiau nei tik būti draugiški gyvūnams, todėl dalyvaujame tarptautinėse iniciatyvose priešiškose bandymams su gyvūnais.

-Be Pavojingų Ingredientų

-Prasmingas Aromatas

PRAMONĖS TENDENCIJŲ NUSTATYMAS IR INOVACIJOS

Sveikatos ir Grožio Ekosistemapo gilios mokslinės analizės mes išradome holistinį Vieningą Mokslinį Požiūrį, kuris sujungia kūno odą, galvos odą, plaukus ir vidinį kūno sveikatingumą. Kurdami susitelkiame į sertifikuotus natūralius ir organiškus ingredientus, kuriais siekiame pateikti holistinius produktus sveikatai ir grožiui kaip vieningai funkcionuojančiai sistemai.

"Skinitization" Metodas – mes traktuojame plaukus, kaip galvos odą ir naudojame tą patį Vieningą Mokslinį Požiūrį plaukas, galvos ir kūno odai. Mūsų visapusiški “DUO Treatments” gali būti naudojami tiek plaukams tiek galvos odai.

Dermatologiškai Patvirtinti - šis sertifikatas ES yra privalomas tik odos priežiūros produktams. Tačiau mes įgyjome šį sertifikatą mūsų DUO plaukų priežiūros produktams kaip "skinitisation", Vieningo Mokslinio Požiūrio, Sveikatos ir Grožio Ekosistemos įrodymą.

Visapusiškas Terapinis Mišinys – T-LAB Professional propoguoja akademinį mokslinį požiūrį nuo 1994 metų, atkreipdami dėmesį į formuluočių efektyvumą ir terapinę naudą odai ir plaukams. Taigi, pažangios terapinės kompozicijos išsiskiria unikaliu mišiniu, kuris susideda iš 5 pagrindinių ingredientų, kurie teikia stiprų antioksidantinį, priešuždegiminį ir giliai drėkinantį poveikį.

Maistinė Vertė – T-LAB Professional yra pirmasis prekinis ženklas nurodantis Maistinę Vertę kosmetikos produktuose tokiu pat būdu kaip ji yra nurodoma ir įvertinama maisto produktuose. Tai mūsų vidaus pramonės inovacija, kosmetikos gaminiuose naudojame geriausias maistines medžiagas, reikalingas sveikatai, padedame žmonėms visame pasaulyje išlikti sveikiems ir gražiems įvertindami kiekvieno aktyviojo ingrediento Unikalioje Natūralioje Sudėtyje maistinę vertę.

Gėlių Brangakmenių Vanduo – visi produktai yra gaminami su tyro požeminio vandens įkvėptais, gydomaisiais organiškų gėlių ekstraktais ir energizuojančiais brangakmeniais.

PATRAUKLUS EKOLOGIŠKAS ĮPAKAVIMAS TURINTIS PRASMĘ

Už Save Kalbantis Ikoniškas Dizainas – esame įkvėpti gamtos, kuri kupina ryškių spalvų, jų derinių ir tai atsispindi spalvingame flakonų dizaine – natūrali spalvotų gydomųjų gėlių simfonija naudojama prekinio ženklo produktuose. Esame įkvėpti ryškios, elegantiškos ir turtingos gamtos – nesenstančio grožio ir sveikatingumo šaltinio. Tvari Prabanga yra neatskiriama T-LAB Professional prekinio ženklo dalis. Nuolatos mokomės ir tobulėjame, kad kurtume ir išlaikytume aukščiausius savo produktų dizaino ir funkcionalumo standartus.

Patvarūs, Perdirbami ir Papildomi Flakonai

Biologiškai Skaidomos Pakuotės - kiekvieno flakono pakuotei mes naudojame tik biologiškai skaidomą kartoną iš atsakingų popieriaus šaltinių.

Be Plastiko, Ekologiška Sporto ir Kelioninė Kolekcija

PATIKIMAS VERSLO PARTNERIS SU AIŠKIA VIZIJA

  • Mūsų misija – sukurti profesionalius natūralius kosmetikos produktus ir ekologišką patrauklų įpakavimą, kad užtikrintume laikui nepavaldžią vartotojų ištikimybę.
  • Šeimos Verslas, 50% priklauso moteriai
  • 25+ metai Profesionalios Salonų ir Akademinės Patirties – mums priklauso Grožio ir SPA salonai taip pat Kirpėjų Meno Akademija jau daugiau nei 25 metus.
  • 15+ metų Prekinio Ženklo pardavimų visame pasaulyje, Europoje, Amerikoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Azijoje.
  • Mums priklauso gamybos ir MTEP laboratorija
  • Grožio Akademijos ir Labarotorijos tandemas leidžia mums kurti unikalius natūralius kosmetikos produktus, kurie teikia profesionalius rezultatus ir ilgalaikį poveikį.
  • Efektyvi Tiekėjų Grandinė – pagaminta ir sandėliuojama Lietuvoje – Europos paslėptas perlas su tyro požeminio vandens šaltiniais, žaliuojančiais miškais, viena švariausių ir saugiausių vietų pasaulyje.
  • Remiame Biologus – mūsų misija paremti biologijos mokslininkus besiformuojančiose rinkose, padedant jiems tobulinti pramonę.
  • Patvirtinta Profesionalių Stilistų Visame Pasaulyje
  • Apdovanojimus laimėję produktai:

Pure Global Awards” Finalininkas 2018 m. – Geriausias Tarptautinis Proveržio Prekinis Ženklas

Pure Global Awards” Finalininkas 2020 m. – Geriausia Visapusiška Plaukų Priežiūros Priemonė

Kviečiame apsilankyti mūsų puslapyje, internetiniame butike tlabprofessional.com ir sužinoti naujausias grožio ir sveikatos inovacijas elektoriniame žurnale T-LAB MAG

T-LAB PROFESSIONAL – TIKROJI NATŪRALIOS PRABANGOS REIKŠMĖ

Veiklos sritys:
Kosmetika, parfumerija
Įmonės nuotraukos:
VT Trade EuropeVT Trade Europe nuotraukaFoto VT Trade Europe (303403486)Įmonės VT Trade Europe nuotraukosUAB VT Trade priklauso tarptautineiVT Trade Europe, UAB nuotraukaFoto VT Trade Europe, UAB (303403486)Įmonės VT Trade Europe, UAB nuotraukosgrožio ženklo yraVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade EuropeVT Trade Europe
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: VT Holding, VT Trade International
kontaktinės informacijos QR kodas 303403486
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės VT Trade Europe, UAB (įmonės kodas 303403486) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.