VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Verslo paskolos dar palankesnėmis sąlygomis – daugeliu atveju be užstato ar laidavimo ir su galimybe susigrąžinti dalį sumokėtų palūkanų

Kitos naujienos »
2020-03-02 08:33
Verslo paskolos dar palankesnėmis sąlygomis – daugeliu atveju be užstato ar laidavimo ir su galimybe susigrąžinti dalį sumokėtų palūkanų

Šalies įmonių apklausos rodo, kad smulkaus ir jauno verslo skolinimosi galimybės Lietuvoje yra ribotos. Atsižvelgdama į susiklosčiusią situaciją verslo paskolų teikėja „Noviti finance" siūlo novatoriškas ir efektyvias finansavimo paslaugas, pritaikytas konkretiems smulkaus verslo poreikiams.

 

Alternatyvus verslo finansuotojas suteikia galimybes mažoms įmonėms gauti finansavimą

 

Įmonių, kurių metinė apyvarta sudaro iki 2 mln. Eur Lietuvoje yra daugiau nei 90 %. Būtent joms dažnai reikia vos kelių tūkstančių eurų paskolos apyvartinėms lėšoms, skubiems sezoniniams pirkimams, įrangai, detalėms ar patalpų remontui.

 

Tačiau tradiciniams finansuotojams paprasčiau ir naudingiau sutelkti visą dėmesį į didesnio verslo kreditavimą. Smulkaus verslo atstovams, kuriems reikia nedidelės paskolos trumpam 1-2 metų laikotarpiui gauti verslo paskolas bankuose yra sudėtinga. Būtent į tokias įmones, kurioms reikia apyvartinių lėšų ar investicijų plėtrai šiandien, orientuojasi „Noviti finance".

 

„Savo veiklą organizuojame taip, kad kaip galima operatyviau suteiktume finansavimą smulkiam verslui dar palankesnėmis sąlygomis", - teigia „Noviti finance" vadovas Linas Armalys.

 

Bendrovės tikslą - didinti šalies smulkių ir vidutinių įmonių finansavimo galimybes ir tokiu būdu prisidėti prie spartesnės jų plėtros remia ir Europos investicijų fondas (EIF). Su juo „Noviti finance" vasario mėnesį pasirašė garantijų susitarimą pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą (EaSI).

 

Pagal šį susitarimą „Noviti finance" įmonėms, kuriose dirba ne daugiau kaip 9 darbuotojai, finansavimą teiks dar palankesnėmis sąlygomis - su žemesne palūkanų norma ir daugeliu atvejų be laidavimo. Taigi pagal programą EaSI teikiama EIF garantija padės Lietuvos įmonėms augti ir valdyti riziką.

 

Dar palankesnės sąlygos skolintis

 

„Noviti finance" siūlo verslo paskolas iki 25 000 EUR. Jas grąžinti galima per laikotarpį iki dvejų metų. Daugeliu atveju įmonės suteikiamos paskolos be asmeninės rizikos ar tik su daliniu laidavimu. Verslo finansuotojas taip pat suteikia galimybę paskolą prasitęsti ar nemokamai grąžinti anksčiau laiko. Be to, yra galimybė susigrąžinti dalį sumokėtų palūkanų su INVEGA.

 

Priešingai nei tradiciniai kredituotojai, „Noviti finance" finansavimą suteikia ir visiškai jaunoms įmonėms - nuo pat pirmų jų veiklos dienų. Dar vienas privalumas - gauti verslo paskolą labai patogu. Tereikia tik internetu pateikti paraišką.

 

Sprendimas dėl suteikiamo finansavimo priimamas dar tą pačią dieną. Pasirašius verslo paskolos sutartį pinigai pervedami per 2 valandas.

 

„Siekiame ilgalaikių santykių su klientais ir norime ne tik išspręsti kliento šiandieninę problemą, bet ir būti tais, į kuriuos jie kreipsis ieškodami tinkamiausių sprendimų ir ateityje. Todėl mes įsigiliname į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pasiūlome jam palankiausią sprendimą", - sako L. Armalys.

 

Kliento poreikiams pritaikytos paslaugos

 

Atsižvelgusi į klientų poreikius „Noviti finance" siūlo 3 skirtingų paskolų tipus, pritaikytus konkretiems verslo poreikiams.

 

  • Paskola su grafiku - tradicinė paskola, tinkanti visais atvejais, grąžinama per pasirinktą terminą.
  • Paskola su atidėtu grąžinimu - pritaikyta sezoninio verslo poreikiams, kai paskolos grąžinimas prasideda vėliau.
  • Paskola su likutine verte - kai įmonė nori mokėti mažiausią įmoką.

 

Be verslo paskolų alternatyvus finansuotojas teikia ir kitas finansines paslaugas: sąskaitų finansavimo paslaugą (faktoringą), mokėjimo atidėjimo garantiją bei nemokamas finansines konsultacijas.

 

Sąskaitų finansavimas arba faktoringas - tai greita ir lanksti gautų sąskaitų finansavimo priemonė, kuri padeda lengviau suvaldyti pinigų srautus ir greičiau gauti pinigus už prekes ar paslaugas.

 

„Noviti finance" finansuoja sąskaitas iki 25 000 Eur. Priešingai nei dauguma kitų faktoringą teikiančių įmonių, „Noviti finance" finansuoja iki 100 % sąskaitų sumos.

 

Mokėjimo atidėjimo garantija verslininkui padeda gauti mokėjimo atidėjimą savo pirkiniams ir taip išvengti paskolos. Ir jam tai nieko nekainuoja. Garantijos sumos limitas - iki 25 000 EUR.

 

Su mokėjimo atidėjimo garantija galima:

 

  • pirkti daugiau / greičiau / patogiau;
  • naudotis iki 60 dienų nemokamu mokėjimo atidėjimu pas bet kurį iš „Noviti finance" partnerių;
  • esant poreikiui apmokėti už savo pirkinius per ilgesnį, iki 8 mėn. laikotarpį.

 

Pinigai pinigams uždirbti

 

2016 metais įsteigta „Noviti finance" per ketverius metus finansavo daugiau kaip 1 000 Lietuvos įmonių. Alternatyvus finansuotojas  teikia paslaugas įvairių sričių verslams. Visgi didesnę dalį sudaro transportininkai, statybininkai, prekybininkai, kavinės ir restoranai bei kiti paslaugų sektoriai. Dažniausiai skolinamasi naujai įrangai įsigyti, naujoms prekėms užsakyti, atsiskaityti už žaliavas, darbuotojų atlyginimams išmokėti, padengti nenumatytas išlaidas, naujai transporto priemonei, serviso remontui ar IT sprendimams.

 

„Noviti finance" - versle judėk užtikrintai!

 

Susisiekite su mumis - išklausysime jūsų poreikius ir pasiūlysime Jūsų verslui tinkamiausią finansinį sprendimą!

Tel. 8 630 50001

El. paštas info@noviti.lt

Pildyti paraišką verslui galite www.noviti.lt

Kitos naujienos »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti 01-21 20:53
2021 m. keliose šalyse bus minimas garsios lietuvių archeologės Birutės Marijos Alseikaitės-Gimbutienės šimtmetis (1921-2021), ta proga Lietuvos paštas serijoje "Garsūs pasaulio žmonės, kilę iš...
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija 01-21 20:45
JAV prezidento Joe Bideno administracija siūlo Maskvai penkeriems metams pratęsti naujosios Strateginės ginkluotės mažinimo sutarties (START), ribojančios Amerikos ir Rusijos branduolinių arsenalų...
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet 01-21 20:36
Pietvakarių Anglijoje kasmet organizuojamas Glastonberio muzikos festivalis paskelbė dėl koronaviruso pandemijos jį atšaukiantis antrus metus iš eilės.
Patagonijoje atrastos bene didžiausio žinomo dinozauro liekanos
Patagonijoje atrastos bene didžiausio žinomo dinozauro liekanos 01-21 19:34
Pietvakarių Argentinoje vienas mokslininkas iškasė milžiniško, prieš 98 mln. metų gyvenusio zauropodo liekanas ir nurodė, kad šis gyvūnas galbūt yra didžiausias iš visų žinomų dinozaurų.
Nežymiai taršos ribojimą viršijęs "Volkswagen" gaus šimtamilijoninę baudą
Nežymiai taršos ribojimą viršijęs "Volkswagen" gaus šimtamilijoninę baudą 01-21 19:03
Ketvirtadienį "Volkswagen", didžiausias pasaulyje automobilių gamintojas, pranešė už taršos reikalavimų neatitikimą gausiantis 100 milijonų viršijančią baudą.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Valiutų kursai

JAV doleris
USD 0,8225 €
Svaras sterlingų
GBP 1,1283 €
Lenkijos zlotas
PLN 0,2208 €
Rusijos rublis
RUB 0,0112 €
Baltarusijos rublis
BYN 0,3138 €
Kinijos juanis
CNY 0,1273 €
Šveicarijos frankas
CHF 0,9282 €
Lietuvos bankas, 2021-01-22

Akcijų kainos

Ford 10,86 +8,38%
Google 1886,90 +5,36%
Amazon.com 3263,38 +4,57%
Microsoft 224,34 +3,65%
JPMorgan 135,97 -1,50%
Hasbro 94,74 -1,61%
Western Union 21,96 -1,83%
Macy's 12,34 -1,99%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dyzelis 1,24 +7,83%
Dujos (JAV) 2,61 +18,64%
Benzinas 1,19 -0,83%
Varis 7068,91 +5,29%
Vištiena 1,70 +13,33%
Anglis 62,82 +7,57%
Cukrus 0,65 +6,56%
Auksas 1866,30 -1,79%