VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Verslo paskolos dar palankesnėmis sąlygomis – daugeliu atveju be užstato ar laidavimo ir su galimybe susigrąžinti dalį sumokėtų palūkanų

Kitos naujienos »
2020-03-02 08:33
Verslo paskolos dar palankesnėmis sąlygomis – daugeliu atveju be užstato ar laidavimo ir su galimybe susigrąžinti dalį sumokėtų palūkanų

Šalies įmonių apklausos rodo, kad smulkaus ir jauno verslo skolinimosi galimybės Lietuvoje yra ribotos. Atsižvelgdama į susiklosčiusią situaciją verslo paskolų teikėja „Noviti finance" siūlo novatoriškas ir efektyvias finansavimo paslaugas, pritaikytas konkretiems smulkaus verslo poreikiams.

 

Alternatyvus verslo finansuotojas suteikia galimybes mažoms įmonėms gauti finansavimą

 

Įmonių, kurių metinė apyvarta sudaro iki 2 mln. Eur Lietuvoje yra daugiau nei 90 %. Būtent joms dažnai reikia vos kelių tūkstančių eurų paskolos apyvartinėms lėšoms, skubiems sezoniniams pirkimams, įrangai, detalėms ar patalpų remontui.

 

Tačiau tradiciniams finansuotojams paprasčiau ir naudingiau sutelkti visą dėmesį į didesnio verslo kreditavimą. Smulkaus verslo atstovams, kuriems reikia nedidelės paskolos trumpam 1-2 metų laikotarpiui gauti verslo paskolas bankuose yra sudėtinga. Būtent į tokias įmones, kurioms reikia apyvartinių lėšų ar investicijų plėtrai šiandien, orientuojasi „Noviti finance".

 

„Savo veiklą organizuojame taip, kad kaip galima operatyviau suteiktume finansavimą smulkiam verslui dar palankesnėmis sąlygomis", - teigia „Noviti finance" vadovas Linas Armalys.

 

Bendrovės tikslą - didinti šalies smulkių ir vidutinių įmonių finansavimo galimybes ir tokiu būdu prisidėti prie spartesnės jų plėtros remia ir Europos investicijų fondas (EIF). Su juo „Noviti finance" vasario mėnesį pasirašė garantijų susitarimą pagal Europos Sąjungos užimtumo ir socialinių inovacijų programą (EaSI).

 

Pagal šį susitarimą „Noviti finance" įmonėms, kuriose dirba ne daugiau kaip 9 darbuotojai, finansavimą teiks dar palankesnėmis sąlygomis - su žemesne palūkanų norma ir daugeliu atvejų be laidavimo. Taigi pagal programą EaSI teikiama EIF garantija padės Lietuvos įmonėms augti ir valdyti riziką.

 

Dar palankesnės sąlygos skolintis

 

„Noviti finance" siūlo verslo paskolas iki 25 000 EUR. Jas grąžinti galima per laikotarpį iki dvejų metų. Daugeliu atveju įmonės suteikiamos paskolos be asmeninės rizikos ar tik su daliniu laidavimu. Verslo finansuotojas taip pat suteikia galimybę paskolą prasitęsti ar nemokamai grąžinti anksčiau laiko. Be to, yra galimybė susigrąžinti dalį sumokėtų palūkanų su INVEGA.

 

Priešingai nei tradiciniai kredituotojai, „Noviti finance" finansavimą suteikia ir visiškai jaunoms įmonėms - nuo pat pirmų jų veiklos dienų. Dar vienas privalumas - gauti verslo paskolą labai patogu. Tereikia tik internetu pateikti paraišką.

 

Sprendimas dėl suteikiamo finansavimo priimamas dar tą pačią dieną. Pasirašius verslo paskolos sutartį pinigai pervedami per 2 valandas.

 

„Siekiame ilgalaikių santykių su klientais ir norime ne tik išspręsti kliento šiandieninę problemą, bet ir būti tais, į kuriuos jie kreipsis ieškodami tinkamiausių sprendimų ir ateityje. Todėl mes įsigiliname į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pasiūlome jam palankiausią sprendimą", - sako L. Armalys.

 

Kliento poreikiams pritaikytos paslaugos

 

Atsižvelgusi į klientų poreikius „Noviti finance" siūlo 3 skirtingų paskolų tipus, pritaikytus konkretiems verslo poreikiams.

 

  • Paskola su grafiku - tradicinė paskola, tinkanti visais atvejais, grąžinama per pasirinktą terminą.
  • Paskola su atidėtu grąžinimu - pritaikyta sezoninio verslo poreikiams, kai paskolos grąžinimas prasideda vėliau.
  • Paskola su likutine verte - kai įmonė nori mokėti mažiausią įmoką.

 

Be verslo paskolų alternatyvus finansuotojas teikia ir kitas finansines paslaugas: sąskaitų finansavimo paslaugą (faktoringą), mokėjimo atidėjimo garantiją bei nemokamas finansines konsultacijas.

 

Sąskaitų finansavimas arba faktoringas - tai greita ir lanksti gautų sąskaitų finansavimo priemonė, kuri padeda lengviau suvaldyti pinigų srautus ir greičiau gauti pinigus už prekes ar paslaugas.

 

„Noviti finance" finansuoja sąskaitas iki 25 000 Eur. Priešingai nei dauguma kitų faktoringą teikiančių įmonių, „Noviti finance" finansuoja iki 100 % sąskaitų sumos.

 

Mokėjimo atidėjimo garantija verslininkui padeda gauti mokėjimo atidėjimą savo pirkiniams ir taip išvengti paskolos. Ir jam tai nieko nekainuoja. Garantijos sumos limitas - iki 25 000 EUR.

 

Su mokėjimo atidėjimo garantija galima:

 

  • pirkti daugiau / greičiau / patogiau;
  • naudotis iki 60 dienų nemokamu mokėjimo atidėjimu pas bet kurį iš „Noviti finance" partnerių;
  • esant poreikiui apmokėti už savo pirkinius per ilgesnį, iki 8 mėn. laikotarpį.

 

Pinigai pinigams uždirbti

 

2016 metais įsteigta „Noviti finance" per ketverius metus finansavo daugiau kaip 1 000 Lietuvos įmonių. Alternatyvus finansuotojas  teikia paslaugas įvairių sričių verslams. Visgi didesnę dalį sudaro transportininkai, statybininkai, prekybininkai, kavinės ir restoranai bei kiti paslaugų sektoriai. Dažniausiai skolinamasi naujai įrangai įsigyti, naujoms prekėms užsakyti, atsiskaityti už žaliavas, darbuotojų atlyginimams išmokėti, padengti nenumatytas išlaidas, naujai transporto priemonei, serviso remontui ar IT sprendimams.

 

„Noviti finance" - versle judėk užtikrintai!

 

Susisiekite su mumis - išklausysime jūsų poreikius ir pasiūlysime Jūsų verslui tinkamiausią finansinį sprendimą!

Tel. 8 630 50001

El. paštas [email protected]

Pildyti paraišką verslui galite www.noviti.lt

Kitos naujienos »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Ilgą laiką medicinoje naudota trombocitais papildyta plazma (PRP) buvo vienintelis trombocitų kilmės produktas, skirtas audiniams gydyti. 2013 m. prancūzų profesorius anesteziologijos gydytojas ir...
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo?
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Valiutų kursai

JAV doleris
USD 0,9592 €
Svaras sterlingų
GBP 1,1541 €
Lenkijos zlotas
PLN 0,2120 €
Baltarusijos rublis
BYN 0,2814 €
Kinijos juanis
CNY 0,1431 €
Šveicarijos frankas
CHF 0,9973 €
Lietuvos bankas, 2022-07-04

Akcijų kainos

Starbucks 79,26 +3,76%
Amazon.com 109,56 +3,15%
eBay 42,89 +2,93%
McDonald's 252,96 +2,46%
Western Digital 43,42 -3,15%
Texas Instruments 148,54 -3,33%
NVIDIA 145,23 -4,20%
Xerox 14,12 -4,92%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 8,14 +24,66%
Apelsinai 0,92 +1,10%
Vištiena 3,70 +0,82%
Benzinas 3,83 +20,06%
Dyzelis 4,65 +15,10%
Auksas 1848,50 -4,56%
Nafta 109,78 -1,77%
Cukrus 0,80 -1,23%