VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

UAB DIGITALui 20 metų - JUMS 20% papildomą nuolaidą - VISAM prekių (įrangos) asortimentui.

Kitos naujienos »
2020-02-06 15:59
UAB DIGITALui 20 metų - JUMS 20% papildomą nuolaidą - VISAM prekių (įrangos) asortimentui.

UAB DIGITALui 20 metų - JUMS 20% papildomą nuolaidą - VISAM prekių (įrangos) asortimentui.

 

2020 metais UAB „DIGITALas" gali drąsiai prisistatyti, kaip vienintelis telefonspynių gamintojas ir didžiausias telefonspynių, elektroninių spynų ir praėjimo kontrolės įrangos pardavėjas Lietuvoje. UAB „DIGITALas" atlieka telefonspynių pardavimą, montavimą ir techninį aptarnavimą daugiabučiuose bei privačiuose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose. O kokia gi buvo pradžia?


2000 m. vasario 8 d. niūrų ir šiltą, kaip ir šiemet, antradienį buvo įregistruota įmonė. Tegul jį vadinasi „DIGITALas"... Kodėl „DIGITALas"? DIGITAL (angl.) - skaitmeninis - žodis apibūdinantis ne tik veiklos sritį, bet tuo pačiu siekį ir tikslus: juk 2000 metais Lietuvos rinkoje dar dominavo analoginių technologijų telekomunikacinė ir apsaugos įrangą. Kodėl angliškai? Žodis, kaip ir technologijos, - pasaulinis. O kodėl „DIGITALas" - o todėl, kad įmonė yra Lietuvos ir dirbs Lietuvoje. 2000 metais, amžių sankryžoje, mažoji, kelių darbuotojų įmonė šias laikais būtų laikoma ,,startuolių projektų".


Taigi, šiais metais švenčiame 20-ties metų jubiliejų. Kas nuveikta, kaip atrodome dabar, kur einame ir kokia sėkmės formulė?


Nuo 2000 metų mūsų įmonė montuoja analogines ir skaitmenines telefonspynes bei įėjimo kontrolės įrangą. Vieną iš prioritetinių įmonės veiklos sričių laikome bendradarbiavimą su aparatūros gamintojais: konsultuojamės dėl naujų gaminių montavimo ir eksploatacijos galimybių, aptariame problemas, su kuriomis susiduria mūsų meistrai ir klientai. Didžiavomės, kad nuo 2003 liepos 4 dienos UAB „DIGITALas" tapo vieninteliu įgaliotu „LASKOMEX" atstovu Lietuvoje. Per du dešimtmečius tapome daugybės šios srities garsių prekės ženklų, įvertinusių mūsų patikimumą, atstovais:

 

RAINMANN (reinmen), PROX (proks), COMMAX (komaks), HYUNDAI TELECOM ir kitų žinomų užsienio valstybių įmonių. UAB „DIGITALas" nuolat vykdo naujausios aparatūros bandymus, ieško naujų ir patikimų technikos suderinamumo variantų.


Per veiklos dešimtmetį bendrovės darbų apimtis ir techniniai pajėgumai nuolat didėjo ir atėjo laikas savai gamybai - savam, pritaikytam Lietuvos sąlygoms, produktui.


Pradžioje tai buvo atsparios metalinės laiptinių durys, bet tuo metu esminiu gaminiu tapo ypač aktuali telefonspynė DD-5100. Tai lietuviškas, CE sertifikuotas - UAB DIGITALas gaminys, 2013 metais užėmęs 1 vietą Metų inovacijos konkurso ,,Lietuvos įmonės gaminys" kategorijoje. Tačiau ne šis diplomas suteikia telefonspynei išskirtines savybes. Per 10 metų Lietuvoje ir užsienyje įrengta daugiau, kaip 10000 tokių domofonų, o šių telefonspynių vartotojų ratas skaičiuojamas šimtais tūkstančių. Kodėl DD-5100 užkariavo daugiabučių namų gyventojų pasitikėjimą? Patikimumas, atsparumas, funkcionalumas ir dizainas. Net praėjus metams jos neiššaukiantis dizainas lieka šiuolaikišku, skaitmeninė - visi įeigos moduliai integruoti viename bloke, o iškvietimo panelė ir elementai suprojektuoti bei pagaminti iš 2 mm nerūdijančio plieno ir atsižvelgiant į Lietuvos klimato sąlygas. Sistemoje integruotas nuotolinių kortelių ir elektroninių raktų skaitytuvas, PIN prieiga, dideliame displėjuje bet kokiu paros metu ryškiai matomas renkamas numeris, o, esant poreikiui telefonspynės bloke saugiai įmontuojama vaizdo kamera suteikia galimybę gyventojams visiškai kontroliuoti savo laiptinės įeigą.


Bendradarbiaujant su Vilniaus ir kitų miestų bendrijomis bei statybos firmomis, įmonės specialistai, įgijo darbo patirties statybose ir jau įrengtuose daugiabučiuose namuose, dirba greitai ir kokybiškai. Nauji partneriai, įvertinę mūsų teikiamas paslaugas, bei atsiveriančios galimybės labai išplėtė mūsų veiklą įvairiuose Vilnias miesto, o vėliau Lietuvos, rajonuose - buvo atidarytas įmonės filialas Klaipėdoje.

Gyventojai pastebėjo, jog įrengus telefonspynes laiptinėse tapo saugiau, žymiai sumažėjo vagysčių, be to, šildymo sezono metu neprarandama šilumos dėl neuždarytų laiptinės durų. Mes branginame kiekvieną klientą ir stengiamės skirti dėmesio ir didmenininkui ir privačiam asmeniui.

 

Mūsų įmonės inžinieriai parenka geriausią šiuolaikinę aparatūrą, spynas ir kitus komponentus, kurie nepriekaištingai atitinka intensyvaus kasdieninio darbo reikalavimus ir specifines klimato sąlygas, todėl mūsų telefonspynės nenustoja būti populiarios ir susilaukia vis didesnės paklausos.

 

Didžiuojamės, jog daug užsakymų gauname iš asmenų, kuriems mūsų telefonspynes ir kitus produktus rekomendavo patenkinti vartotojai.


Bėgant laikui buvo ir kitų apdovanotų UAB DIGITALas gaminių ir įgyvendintų projektų: 2015 metais pristatyti ir apdovanoti už technologinį sprendimą DiTeL GSM multifunkciniai nuotolinio valdymo moduliai, 2017 metais - DTMF telefonspynė DDTEL-100, o 2019 metais - Metų inovacijos konkurse absoliučiu nugalėtoju tapo Specialiojo transporto nuotolinio stebėjimo ir kontrolės sistema - sprendimas įgyvendintas ir patikimai funkcionuojantis daugelyje specializuotų įmonių ir teisėsaugos įstaigų.


2020-ais galime pasiūlyti visą paslaugų ir prekių kompleksą, taigi šiuo metu ,,DIGITALas" - tai įeigos kontrolės įrangą, telefonspynės (domofonai), įeigos kontrolės įrangą, turniketai, vaizdo stebėjimo kameros (apsaugos sistemos), vaizdo registratoriai, saugos metalo detektoriai, elektroninės spynos, magnetines korteles, užraktai ir raktai, vartų automatika, metalinės durys ir hidrauliniai pritraukėjai, jų gamyba, montavimas, priežiūra bei prekyba iš pirmų ir vienų rankų. Teikiame ypatingą dėmesį paslaugų ir prekių kokybei: prekiaujame tik sertifikuota importuota bei pačių suprojektuota ir pagaminta produkcija, kuri gaminama mūsų gamybinėse bazėse Lietuvoje arba pagal UAB ,,DIGITALas" užsakymą, vadovaujantis pateiktais parametrais, partnerių gamyklose užsienyje.


Betarpiškai bendradarbiaujame su Lietuvos policija ir kitomis teisėsaugos įstaigomis diegiant šiuolaikines mobilias automobilines ir nešiojamas vaizdo registravimo sistemas su nuotoliniu stebėjimu, kurios šiuo metu aktyviai naudojamos teisėsaugos pajėgose bei užtikrino kontrolę Popiežiaus vizito į Lietuvą metu.


Taip pat mūsų firma sėkmingai montuoja vaizdo stebėjimo bei praėjimo kontrolės sistemas mokykloms, valstybės institucijoms, ofisams ir kitoms patalpoms, kurioms norima apriboti praėjimą, užtikrinti nuolatinę kontrolę ar kitu būdu sustiprinti patalpų saugumą. Esant pageidavimui, pajungiame praėjimo kontrolę su audio/video telefonspynėmis. Tai yra labai patogu ofisams, į kuriuos dažnai ateina klientai. Duris galima atidaryti vieno mygtuko paspaudimu. UAB DIGITALas atliko šių sistemų diegimą daugybėje valstybinių ir viešųjų įstaigų, mokyklų, daugiabučių ir privačių namų, komercinių bei gamybinių patalpų.


Mes atviri bendradarbiavimui teikiant paramą Lietuvos paramos gavėjams, kuriems esame pasirengę padėti, o klientams ir partneriams galime pasiūlyti konkurencingiausias elektroninės įrangos ir paslaugų kainas Lietuvoje. UAB „DIGITALas" tapo populiari ir patikima įmonė, mėgstama dėl nepriekaištingo darbų atlikimo ir aptarnavimo kultūros, sutartų terminų ir kainų laikymosi. Tai patvirtina vartotojų atsiliepimai ir nuolatos didėjanti darbų apimtis.


2019 metais UAB ,,DIGITALas" patikimumas ir mokumo reitingas septintus metus iš eilės pažymėtas sertifikatu ,,Stipriausi Lietuvoje".

 

2015-11-12 UAB ,,DIGITALas" įrašyta į oficialių patvirtintų tiekėjų sąrašą. UAB ,,DIGITALas" yra asociacijos ,,Apsaugos verslo grupė" narė, pelniusi apdovanojimų už technologinius sprendimus inovacijų srityje. UAB ,,DIGITALas" tebesivystanti įmonė 2015 ir 2019 metais pažymėta Gazelė apdovanojimu, nuolat plečia savo veiklos sferas ir atvira bendradarbiavimui dalyvaujant valstybiniuose ir tarptautiniuose projektuose. 2019 metais pažymėta, kaip A klasės lydere savo srityje - gautas ABALT sertifikatas. Mes galime pasiūlyti konkurencingiausias elektroninės įrangos ir paslaugų kainas Lietuvoje.


Kokia gi sėkmės formulė? Spręskite patys, o mūsų prioritetai: darbas ir dėmesys, dėmėsis ir vėl darbas. Jau 20 metų stengiamės, kad Jūs gyventumėte saugiau!

 

UAB DIGITALas jau 20 metų rinkoje ir švenčia jubiliejų!


Šią gražią progą kviečiame švęsti kartu: VISĄ ilgąjį vasarį, VISOMS prekėms dovanojame 20% papildomą nuolaidą - VISAM prekių (įrangos) asortimentui su nuolaidos kodu 20METUKARTU. Nuolaida taikoma ir akcinėms prekėms.


Švęskime drauge

 

UAB DIGITALas
https://rekvizitai.vz.lt/imone/digitalas/

 

Digitalas kolektyvas

 

Digitalas pastatas

 

Digitalas policija

 

Digitalas telefonspynė

 

Digitalas spynos

 

Digitalas kodinė spyna

 

Kitos naujienos »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Klaipėdos uosto vadovo konkurse – 13 kandidatų
Klaipėdos uosto vadovo konkurse – 13 kandidatų 04-01 13:34
Paraiškas Klaipėdos jūrų uosto vadovo konkursui pateikė 13 pretendentų, o nugalėtoją tikimasi išrinkti kitą savaitę, BNS pranešė Susisiekimo ministerija.
Klaipėdos keleivinis transportas turi nutraukti 1,5 mln. Eur vertės sutartį
Klaipėdos keleivinis transportas turi nutraukti 1,5 mln. Eur vertės sutartį 04-01 13:19
Klaipėdos savivaldybės įstaiga Klaipėdos keleivinis transportas turi nutraukti 1,5 mln. Eur (be PVM) vertės bekontakčio apmokėjimo bei bilietų kontrolės įrengimų konkursą, pareiškė Viešųjų pirkimų...
"Enefit" pradėjo tiekti elektrą buitiniams vartotojams
"Enefit" pradėjo tiekti elektrą buitiniams vartotojams 04-01 13:03
Lietuvai 2021–2023 metais ketinant galutinai liberalizuoti elektros tiekimo rinką, Estijos energetikos holdingo "Eesti energia" valdoma bendrovė "Enefit" trečiadienį pradėjo tiekti elektrą daliai...
Nuotolinis darbas ištiko de facto. Dabar laikas susitvarkyti teisiškai
Nuotolinis darbas ištiko de facto. Dabar laikas susitvarkyti teisiškai 04-01 13:02
Didžioji dalis verslo jau trečią savaitę dirba nuotolinio darbo sąlygomis. Optimistai mano, kad tai tęsis iki gegužės, pesimistai prognozuoja kur kas ilgesnį laiką. Bet kuriuo atveju turime...
Karantino fone siūlo paprastinti renovacijos procesus
Karantino fone siūlo paprastinti renovacijos procesus 04-01 12:19
Siekiant, kad daugiabučiai būtų toliau renovuojami ir per karantiną, taip pat norint sumažinti administracinę naštą bei sutrumpinti terminus, aplinkos ministras Kęstutis Mažeika siūlo...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Partneriai

Didneriai

Valiutų kursai

JAV doleris
USD 0,9127 €
Svaras sterlingų
GBP 1,1281 €
Lenkijos zlotas
PLN 0,2198 €
Rusijos rublis
RUB 0,0116 €
Baltarusijos rublis
BYN 0,3478 €
Kinijos juanis
CNY 0,1286 €
Šveicarijos frankas
CHF 0,9447 €
Lietuvos bankas, 2020-04-01

Akcijų kainos

Hasbro 71,48 +8,90%
Nasdaq 99,44 +7,18%
Microsoft 160,23 +7,03%
Intel 55,49 +5,96%
Ford 5,03 -3,08%
Western Union 18,91 -4,20%
Boeing 152,28 -6,00%
Goodyear 5,92 -6,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 17,88 -0,50%
Varis 5687,75 -5,69%
Ryžiai 450,00 -0,22%
Apelsinai 0,52 +1,96%
Dujos (JAV) 1,92 -5,42%
Nafta 21,51 -4,82%
Benzinas 1,58 -4,82%
Dyzelis 1,62 -12,90%