Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Trans–tech startuolis „FREUGHT“ dalinasi pervežimų ateities vizija

Kitos naujienos
2022-09-09 15:48
Trans–tech startuolis „FREUGHT“ dalinasi pervežimų ateities vizija

 

Šiuolaikinė logistika išgyvena labai sunkų periodą. Trūksta darbuotojų, kyla kuro kainos ir darbuotojų atlyginimai, atsiranda tiekimo grandinės problemos. Visa tai neabejotinai apsunkina įprastą logistikos specialistų darbą, todėl daugeliui įmonių tenka koreguoti savo kryptį, prisitaikant prie besikeičiančių aplinkybių. Kas to nepadarė - susiduria arba susidurs su sunkiomis pasekmėmis.

 

Siekdamos supaprastinti procesus, IT-įmonės pastaruoju metu pradėjo kurti įvairius IT sprendimus transporto logistikai. Tačiau ,,FREUGHT‘‘ įmonės vadovas  Anton Vaganov mano, kad išgyvens tik originalūs sprendimai, siūlantys naujus logisitkos grandinės valdymo būdus. Jo nuomone, ateities perspektyvoje išliks tik transporto bei krovinių savininkai, o tarpininko vaidmenį atliks skaitmeninės platformos. Ekspeditoriai liks atsakingi už procesus ir jų kokybę, tačiau jie taip pat neišvengiamai pereis prie skaitmeninių platformų.

 

fr-komanda

 

Kodėl ,,FREUGHT‘‘ yra unikalus sprendimas?

 

Visų procesų automatizacija jau tapo norma šiuolaikiniame pasaulyje. Tačiau mums, visų pirma, pavyko supaprastinti užsakymų pateikimą, ypač pakartotinį. Mes taip pat automatizavome pirminį bendravimą su krovinių siuntėjais - siuntėjas ir vežėjas bendrauja, naudodamiesi elektroninio pašto algoritmais, o klientui lieka tik stebėti procesą.

 

Pagrindinis platformos privalumas - iš anksto pateikti vežėjų paskaičiuoti logistikos įkainiai. Esame pirmieji ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, turintys tokį unikalų produktą, kuriame įkainiai mūsų klientams prieinami vos kelių mygtukų paspaudimu.

 

Dauguma trans-tech startuolių vis dar naudoja tuos pačius biržos principus: užklausk, palygink, užsakyk... Mūsų platformoje nėra jokių užklausų - reikia tik palyginti įkainius ir užsakyti transportą. Mes orientuojamės į patogumą ir greitį, tad mūsų klientams nereikia laukti ir gaišti savo brangaus laiko. Pašalinus daug laiko užimantį ir jau atgyvenusį užklausų etapą, iškart galima rinktis įkainius bei vežėjus. Su ,,FREUGHT'' įrankiu vežėjų pasiūlymus galima lyginti iš karto - užtenka tik įvesti krovinio parametrus ir maršrutą. Vežėjų analizė ir pasiūlymo pasirinkimas įprastai trunka iki 2 minučių. Sutrumpėjus visai logistikos grandinei, taupomi resursai, o dėl to laimi ne tik mūsų klientai, bet ir vežėjai.

 

Garantuojame, kad pas mus krovinius veža tik patikimiausi vežėjai. Analizuodami rinką, pastebėjome, kad daugelis „Trans-tech" įmonių bando pritraukti kuo daugiau skirtingų vežėjų. Jos orientuojasi į kuo didesnę pasiūlą, o kokybė dažnai lieka antroje vietoje. Tuo tarpu mūsų komanda kruopščiai išanalizuoja ir patikrina vežėjus, tad galite būti tikri, kad jūsų kroviniai - profesionalų rankose. Kiekvienam vežėjui keliame griežtus reikalavimus. Turime tam tikrus nustatytus kriterijus, todėl nedirbame su kiekvienu, kuris nori būti mūsų platformos dalimi. Bendradarbiaujame su vežėjais, kurie yra žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

 

Nors klientai turi galimybę rinktis iš daugelio vežėjų, tačiau klientams mes esame vienintelis finansinis partneris. Platformoje dokumentai generuojami automatiškai, o visa užsakymų istorija yra saugoma vienoje vietoje. Sąskaitų su vežėjais derinti nereikia, jos išrašomos iškart po krovinio pristatymo, todėl nereikia laukti ar siųsti papildomų užklausų.

 

Taigi, tapdami mūsų partneriais, būsite tikri:

 

  • Žaibišku logistikos įkainių apskaičiavimu,
  • Vežėjų įkainių lyginimu ir užsakymų pateikimu 24/7,
  • Tik patikimiausių vežėjų krovinių gabenimu,
  • Saugiu ir patikimu finansiniu partneriu,
  • Tvarkingais dokumentais.

 

freught-0912

  

Mūsų profesionalūs programuotojai nuolat tobulina „Freught" platformos funkcionalumus, tokius kaip maršrutizavimas, įkainių paskaičiavimas „čia ir dabar". Mums labai svarbu, kad vežėjai turėtų kuo daugiau įrankių patogiai teikti konkurencingus pasiūlymus, o mūsų klientams būtų lengva naudotis sistema. Mūsų ilgametę patirtį sukaupę logistikos specialistai padeda idėjoms virsti realybe. Platforma sukurta ir tobulinama suprantant, kaip juda kroviniai, kur naudojami tranzitiniai sandėliai, kada kroviniai pristatomi tiesiogiai ir t.t. Na ir labai džiaugiamės, kad nuo pat pradžios prie mūsų komandos prisijungė klientų aptarnavimo specialistai, kurie greitai atsako į kiekvienam klientui iškilusius klausimus ir padeda efektyviai išspręsti problemas.

 

Lengvai pasiekiamos prekės iš visų Europos šalių

 

Visam logistikos sektoriui nepaprastai svarbus greitis, mobilumas ir lankstumas. Deja, šiuo metu net 90% tarpvalstybinių krovinių vežimo operacijų ES atliekama, naudojant popierinius dokumentus. Plečiant aukštą pridėtinę vertę kuriančias logistikos paslaugas, itin svarbu automatizuoti ir skaitmeninti visus procesus. Taip pat labai svarbu mažinti kliūtis tarptautinių elektroninių paslaugų plėtrai, siekiant viešąsias ir administracines elektronines paslaugas pritaikyti verslo poreikiams.

 

Matome didelę „Trans-tech" startuolių perspektyvą Europos Sajungoje - e-CMR iniciatyva įgauna pagreitį, vis labiau plėtojama tarptautinė elektroninė prekyba (e-commerce). Netrukus bus galima pirkti prekes iš visų Europos šalių, o logisitikos sprendimai bus itin nesudėtingi bei patogūs.

 

FREUGHT ateities planai

 

Planuojame užimti savo rinkos dalį Lietuvoje, pasiūlydami savo produktą ne tik pavieniams klientams. Mūsų produktą taip pat nesunku integruoti į kitų logistikos įmonių IT sistemas. Savo sukauptą patirtį bei nuolat tobulinamą platformą planuojame pasiūlyti ir Vakarų Europos rinkai.

 

Neišvengiamai artėja nauja logistikos rinkos karta

 

Tikime, kad „FREUGHT" ir kiti panašūs IT projektai sukurs naują logistikos rinką. Joje žmogiškieji ištekliai bus naudojami efektyviau, komunikacija standartiniais klausimais taps automatizuotu algoritmu, o logistikos specialistai vienu metu ir mažesnėmis sąnaudomis galės valdyti daugiau procesų.

 

Daugiau informacijos apie mūsų veiklą rasite internetiniame puslapyje: 

https://freught.com/

arba užeję į kliento paskyrą, kurioje momentaliai sužinosite pervežimų kainas:

https://platform.freught.com/client/