VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje

Kitos naujienos »
2021-02-24 17:28
„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje

Ne vienas individualių namų statytojas spėjo įsitikinti ‒ palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. TERIVA sistema leidžia neįtikėtinai lengvai ir greitai sumontuoti perdangas esant bet kokiam, net ir įmantriam pastato išplanavimui ir nepatogioms montavimo sąlygoms, kaip naujoje statyboje, taip ir rekonstrukcijoje. Šiuolaikiška „Teriva" perdangų technologija tapo paklausi ne tik tarp statytojų, bet ir tarp projektuotojų, nuolatos ieškančių racionalių pastatų konstrukcinių sprendimų.

 

Visiškai paprasta konstrukcija

 

Surenkamą „Teriva" perdangą galima įsirengti labai lengvai ir greitai, nes jai sumontuoti nereikia nei sudėtingos klojinių sistemos, nei kėlimo technikos. Tiesiog ran­komis be krano pagalbos galima paprastai ir greitai sumontuoti visus elementus. Perdangą sudaro tam tikra tvarka išdėstytos gelžbetoninės sijos, tarp kurių dedami blokeliai, rišama reikiama armatūrą ir vėliau viskas užliejama betono sluoksniu. Montavimo metu ir pilant šlapią be­toną perdanga yra paremiama keliais statramsčiais. Kartu su perdanga įren­giamas ir namo sienas rišantis vainikas. Keičiant „Teriva" perdangos sijų ilgį galima perdengti įvairios formos pastatus, lengva suformuoti nestandartines laiptų, kaminų ar ventiliacijos kanalų angas.

 

Tokia perdanga itin tvirta ir patikima, nors sveria gerokai mažiau nei kitos gelžbetoninės perdangos.

 

Teriva perdangos

 

Efektyvus lėšų ir laiko taupymas

 

 „Teriva" perdangos yra žymiai pigesnės nei įprastos monolitinės konstrukcijos perdangos. Joms nereikalingi klojiniai, todėl nereikia atlikti ir nemažai kainuojančių paruošiamųjų darbų. Visi perdangų montavimo darbai yra nesudėtingi ir atliekami labai greitai. Beje, „Teriva" per­dangai reikia mažesnio betono kiekio nei monolitinei, todėl jis sutvirtėja greičiau. Tai leidžia anksčiau pradėti kitus darbus ir ženkliai sutrumpina statybos laiką bei sumažina galutinę objekto sąmatą.

 

TERIVA perdanga - geriausias sprendimas rekonstruojant pastatus

 

 „Teriva" perdangos ypač tinka įvairiausios paskirties rekonstruojamiems pastatams. Atnaujinant ar perplanuojant tiek senamiesčio, tiek kitus senesnės statybos pastatus dažnai tenka keisti ir susidėvėjusias perdangas. Labiau nei kitos susidėvi būtent medinės perdangos. Pažangi „Teriva" perdangos technologija tokius rekonstrukcijos darbus supaprastina ir palengvina. Tokios perdangos tinkamiausios, kai reikia atlikti senesnio pastato rekonstrukciją vengiant apsun­kinti jo esamas konstrukcijas (sienas, pamatus). Šias perdangas, nenaudojant kranų, galima nesunkiai sumontuoti rankomis net po uždengtu stogu. Perdangos elementus į rekonstruojamą pastatą galima įnešti pro langus ar duris, o medžiagas į objektą galima pristatyti mažomis mašinomis ir iškrauti tiesiog rankomis.

 

Teriva perdangos

 

Teriva perdangos

 

Dažnai senamiesčiuose yra įrengiamos gyvenamos palėpės. Norint pakeisti perdangą, kyla problemų dėl kaimynų - sunku keisti perdangą, kai apačioje gyvenamos patalpos. Tokiu atveju, nėra galimybės paremti perdangą iš apačios. Tačiau, lengvą „TERIVA LIGHT" perdangą galima pakabinti iš viršaus, prie stogo gegnių arba laikinai įrengti medines ar metalines sijas.


Naudojant TERIVA sistemą, nekeičiant išorinių pastato parametrų, papildomai galima įrengti norimą aukštų skaičių, taip padidinant esamo pastato plotą. Tai yra geras konstrukcinis sprendimas į kultūros paveldą įtrauktiems pastatams.

 

Teriva perdangos

 

Teriva perdangos

 

„TERIVA LIGHT" pranašumų gausa

 

„Teriva" perdangų pritaikymo ribos yra labai plačios ir suteikia statybininkams bei projektuotojams kur kas daugiau galimybių nei kitos. Pagrindiniai perdangos privalumai yra greitas ir paprastas montavimas. Ši perdanga yra sandari ir tvirta, turi geras termoizoliacinias savybes, todėl tikslinga ją naudoti virš nešildomo rūsio ir kaip denginį sutapdintam stogui.  Dėl to, stogo arba rūsio apšiltinimui reikės žymiai mažiau šilumą izoliuojančių medžiagų, todėl kad TERIVA LIGHT perdangų šiluminė varža yra nuo 3,51 m2 K/W (priklauso nuo perdangos tipo).

 

Teriva perdangos

 

Teriva perdangos

 

 

Perdanga TERIVA LIGHT yra lengva. Dėl savo mažo svorio ( 1 m² sveria nuo 190 kg), perdangą galima naudoti statant namą su mažesnio stiprumo sienomis, tačiau šiltesnėmis. Tai pat pastatuose, kurių sienų ir pamatų laikomoji galia yra ribota, kas labai aktualu rekonstruojant senus pastatus.

 

Teriva perdangos

 

Teriva perdangos

 

Akivaizdu, kad pranašumų gausa išsiskiriančios „Teriva" perdangos dažnai yra nepamainomos. Juk ne veltui šios šešis dešimtmečius daugelio Europos šalių statybų aikštelėse naudojamos perdangos netruko pelnyti pripažinimą ir Lietuvoje.

 

UAB „Prefabeta"

Mob. +370 610 05515

El. p. [email protected]

www.teriva.lt

Kitos naujienos »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo žinia statybų sektoriui - sutarties vykdymo metu svarbu laikytis statybos rangos sutarties šalių kooperavimosi pareigos
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo žinia statybų sektoriui - sutarties vykdymo metu svarbu laikytis statybos rangos sutarties šalių kooperavimosi pareigos 10-03 22:02
Garantiniu laikotarpiu atsiradę defektai ir jų sukelti nuostoliai ne visada yra tik rangovo galvos skausmas. Arba kodėl ten, kur du pešasi, gali būti kaltas ir trečias.
Liko 5 dienos teikti paraiškas "Lietuvos Metų CTO" rinkimams
Liko 5 dienos teikti paraiškas "Lietuvos Metų CTO" rinkimams 10-03 09:42
Liko vos 5 dienos teikti paraiškas jau antrus metus vykstantiems "Lietuvos Metų CTO" rinkimams. Konkurse iki spalio 7 d. kviečiami dalyvauti už technologijų vystymą, tobulinimą, IT, ryšių tinklus...
Iki perdegimo – tik 12 žingsnių: kaip užkirsti tam kelią?
Iki perdegimo – tik 12 žingsnių: kaip užkirsti tam kelią? 10-03 09:02
Vis dažniau įvardijamas kaip XXI a. darbo rinkos pandemija darbuotojų perdegimas nesusiformuoja per vieną įtemptą savaitę ar mėnesį. Nuolatinis stresas, lydimas organizacinių, profesinių ir net...
GOD – naujas žaidėjas "įkaitusioje" Lietuvos IT rinkoje
GOD – naujas žaidėjas "įkaitusioje" Lietuvos IT rinkoje 10-03 01:49
"Vokietija yra didelė šalis, bet joje nėra lengva rasti tinkamų darbuotojų, todėl vis dažniau ieškome talentų iš Europos Sąjungos. Lietuvą pasirinkome dėl puikios jos universitetų reputacijos", –...
"Arrow Electronics" tapo "Cohesity" atstovais Lietuvoje
"Arrow Electronics" tapo "Cohesity" atstovais Lietuvoje 10-03 01:38
"Arrow Electronics" tapo duomenų valdymo lyderio "Cohesity" platintoju ir nuo šiol taip suteiks pridėtinę vertę "Cohesity" duomenų valdymo ir apsaugos pasiūlymais besidomintiems Baltijos šalių...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Valiutų kursai

JAV doleris
USD 1,0259 €
Svaras sterlingų
GBP 1,1325 €
Lenkijos zlotas
PLN 0,2063 €
Baltarusijos rublis
BYN 0,4074 €
Kinijos juanis
CNY 0,1442 €
Šveicarijos frankas
CHF 1,0459 €
Lietuvos bankas, 2022-10-03

Akcijų kainos

Manchester United 13,27 +3,19%
Twitter 43,84 +2,57%
Western Digital 32,55 +1,15%
Nokia 4,27 -0,23%
Boeing 121,08 -3,39%
Philip Morris 83,01 -3,58%
Goodyear 10,09 -3,81%
Nike 83,12 -12,81%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 5,64 -6,47%
Dyzelis 3,70 -15,14%
Ryžiai 418,00 -5,86%
Jautiena 5,84 -2,34%
Apelsinai 0,84 -10,64%
Varis 7544,81 -16,40%
Auksas 1732,74 -5,65%
Dujos (JAV) 7,26 -5,35%