VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Stebuklų šalyje niekas nevyksta stebuklingai

Kitos naujienos »
2017-09-05 10:34
Stebuklų šalyje niekas nevyksta stebuklingai

Skaitmeninės reklamos platformą kurianti kompanija „Adform" Lietuvą savo kasmetiniam sąskrydžiui pasirenka jau ne pirmą kartą: šiųmetinis renginys įvyko „Vilnius Grand Resort" prieglobstyje, o ir pačiu organizavimu rūpinosi mūsiškiai - renginį įgyvendino kūrybos studija „Showart". Į kasmetinę „Adform" šventę suvažiavo dalyviai net iš 26 pasaulio valstybių, tad trumpai aptarsime, ką organizatoriai jiems pasiūlė.


„Adform" renginiui buvo pasirinktas festivalio formatas: dalyviai puikiai pažįsta tokio „žaidimo" taisykles, žino, ko tikėtis, o ir į renginį atvyksta atitinkamai pasiruošę: nuo lengvos nuotaikos iki išradingų kostiumų. Kaip teigia „Showart" kūrybinės studijos direktorius A.Trofimovas, tema („Wonderland") gal ir nėra kažkas itin negirdėto, tačiau į ją galima pažvelgti vis nauju kampu: dalyviams bei organizatoriams atsiveria didžiulė erdvė kūrybinei improvizacijai bei asmeninei išraiškai. Kostiumuotieji festivaliautojai patys tapo „Wonderlando" dalimi: buvo atjojusių vienaragiais, buvo smurfų, grybagalvių, princesių, Harių Poterių, buvo žmogus su arklio galva, o jam, kaip ir kitiems, akį merkė barzdota, egzotiška moteris - pasakiškoji Končitos Wurst versija. Kiekvieno dalyvio kostiumas buvo jo paties reikalas, atsakomybė ir indėlis į šventę, tad buvo ir tokių, kurie atėjo „lyg į darbą"; tačiau didžioji dalis į užduotį pažvelgė žaismingai - šventėje tikrai netrūko linksmų ir įspūdingų egzempliorių. Po įžanginės sveikinimo kalbos vyko darbuotojų apdovanojimai, o tada prasidėjo teminis žaidimas: herojai buvo suskirstyti į komandas ir trejetui valandų pasinėrė į „fotomedžioklę". Pagal nurodytas užduotis dalyviai turėjo atkurti fotoiliuzijas, kurios virto ne tik atraktyvia pramoga, bet ir įtraukiančiu galvosūkiu. Kadangi žaidimas šiam renginiui buvo sukurtas originaliai, jis puikiai atitiko temą bei įtraukė dalyvius į renginio kontekstą. Smagūs buvo ir paties žaidimo rezultatai - geriausios nuotraukos buvo pristatytos, o jų autoriai apdovanoti. Grįžtant prie „Wonderlando" temos įgyvendinimo, reiktų pagirti vadinamąjį „dailės departamentą": lokacija, jos dekoravimas ir įgyvendinimas neabejotinai buvo vienas pagrindinių šventės katalizatorių. Nuo lokacijos pasirinkimo iki milžiniškų dekoracijų gamybos: milžiniški saldainiai, gigantiška kėdė, psichodelinio tipo dekoracijų sala, kreivų veidrodžių koridorius, batutas, žmogaus dydžio grybai, magiški vartai, varteliai, pakylos, laiptai ir dekoruoti tilteliai - didžiulė teritorija iki pat pakraščių buvo užpildyta „pasakiškais", didžiulių gabaritų daiktais. Per visą vakarą tą stebuklą papildė ne tik keturių-penkių metrų aukščio šokantys lokiai, bet ir oro balionai, svečius kėlę į aukštį tam, kad į spalvotą teritoriją galėtų žvilgtelti iš aukščiau. Renginio apšvietimas - dar viena tema. Jei dieną kam ir trūko psichodelikos ar spalvų, tai naktį to trūkumo nebeliko: absoliučiai visa teritorija buvo apšviesta galingais prožektoriais, o visais niuansais ir vizija rūpinosi profesionalus šviesų dailininkas-režisierius, jam teko atsakomybė suvaldyti tikrai nemažą kiekį apšvietimo, kuris buvo atgabentas į „Vilnius Grand Resort" pieveles.

Maistas - kaip festivaliui ir priklauso - iš foodtruckų, todėl toks dalykas kaip „eilė prie maisto" buvo visiškai natūralus ir lauktas. „Juk „eilutė" yra neatsiejama kiekvieno festivalio dalis? Čia įvyksta pažintys, aptarimai, pasitarimai, išgeriamas vienas kitas kokteilis ir tu net nepajunti, kaip ateina tavo eilė užsisakinėti", - tikino „Showart" vadovas A.Trofimovas. Bendrauti ir laukti eilėje nenusiteikusiems - alternatyvus maitinimas didžiulėse „Vilnius Grand Resort" palapinėse, kurios siūlė tikrai puikų švedišką stalą bei nesibaigiančio alaus kranelius. Per vakarą atsidarė ir dar kelios atskiros kokteilinės, tad kur bepasisuktum - kažką gausi. Renginio programoje taip pat nestigo įvairovės. Charizmatiškasis iliuzionistas Rokas Bernatonis savo netikėtais magijos triukais užbūrė nuo įspūdžių ir taip apsvaigusią publiką. Iliuzionistas liko labai patenkintas susirinkusiais - jau nuo pat renginio pradžios žmonės aktyviai dalyvavo pokalbyje su vedančiuoju, laisvai reagavo ir buvo atviri atrakcijoms, o tai - tikras malonumas renginio vedėjui. Programoje buvo ir du „gyvi" muzikiniai numeriai: savo koncertą atliko „The Voiceless" - alternatyvi roko klasikos grupė, siūlanti ne tik klasikinių kūrinių, tačiau ir popmuzikos interpretacijas. Po teatrališką pasirodymą palydėjusių audringų ovacijų ir net kelių bisų į sceną užlipo muzikinis projektas „Kings of Leon", kokybiškai atlikęs visą sąrašą dalyviams mėgstamų kūrinių. Galiausiai svarbu paminėti ir tai, jog renginiu patenkinti liko ne tik užsakovai, dalyviai, tačiau ir „Showart" kūrybos studijos samdyti darbuotojai bei atlikėjai „iš šalies". Vienas iš maloniai nustebusių - iliuzionistas Rokas Bernatonis. Pastarasis šį renginį įvardijo kaip aukšto lygio ir geros organizacijos pavyzdį. Darbuotojai išsakė padėkas ir pagyrimus už vidinį organizatorių kolektyvo klimatą, dėkojo už visą dieną tinkamai veikusias susisiekimo radijo stoteles ir kitas, atrodytų, nereikšmingas detales, kurių neretai pasigenda dirbdami kitur. Savo ruožtu „Showart" kūrybos studija yra taip pat be galo dėkinga visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie didžiulės šventės įgyvendinimo. Suprantama, jog „Wonderlande" visada įvyksta stebuklai, tačiau jokie stebuklai neįvyksta savaime, o tik dėl gero, sustyguoto ir nuoširdaus darbo.

 

VšĮ „Renginių fabrikas"
www.showart.lt

 

ShowArt

 

ShowArt

 

ShowArt

 

ShowArt

 

ShowArt

 

ShowArt

 

ShowArt

 

 

Kitos naujienos »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių
Seimas pradeda diskusijas dėl kainų mažinimo priemonių 12-18 19:30
Seimas antradienį priėmė svarstyti kai kurias priemones, kurios, kaip teigiama, skatintų kainų mažėjimą, taip pat didintų rinkos priežiūros institucijų įgaliojimus.
Seimas griežtina pakuočių atliekų tvarkymo kontrolę, gamintojai pasigenda sisteminių sprendimų
Seimas griežtina pakuočių atliekų tvarkymo kontrolę, gamintojai pasigenda sisteminių sprendimų 12-18 19:20
Seimas griežtina pakuočių atliekų tvarkymo kontrolę – nustatė tvarką, kada atliekų sutvarkymą įrodantis dokumentas bus laikomas neteisėtu.
Teismas padidino D. Udriui priteistą kompensaciją
Teismas padidino D. Udriui priteistą kompensaciją 12-18 18:57
Vilniaus apygardos teismas nuo 17.000 iki 20.900 Eur padidino už turizmą ir investicijas atsakingos įstaigos "Vilnius Go" buvusiam vadovui Dariui Udriui skirtą kompensaciją.
"Rail Baltica" statybos startas galėtų būti 2021 m.
"Rail Baltica" statybos startas galėtų būti 2021 m. 12-18 17:19
Europinės vėžės geležinkelis "Rail Baltica" turėtų būti pradėtas tiesti 2021 metais, pareiškė Ignas Degutis, laikinasis bendros Estijos, Latvijos ir Lietuvos įmonės "RB Rail" vadovas.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Partneriai

Didneriai

Valiutų kursai

JAV doleris
USD 0,8818 €
Svaras sterlingų
GBP 1,1125 €
Lenkijos zlotas
PLN 0,2335 €
Rusijos rublis
RUB 0,0132 €
Baltarusijos rublis
BYN 0,4120 €
Kinijos juanis
CNY 0,1278 €
Šveicarijos frankas
CHF 0,8886 €
Lietuvos bankas, 2018-12-18

Akcijų kainos

Humana 303,22 +1,10%
General Electric 7,15 +0,70%
Wells Fargo 46,61 +0,15%
Bank of America 24,47 -0,04%
Amazon.com 1520,91 -4,46%
Avon 1,69 -4,52%
Twitter 33,43 -6,80%
Xerox 21,29 -12,92%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 4,14 +25,84%
Apelsinai 0,73 -2,67%
Vištiena 2,03 0,00%
Auksas 1220,65 +0,43%
Varis 6195,92 -0,38%
Anglis 100,73 -7,36%
Sidabras 14,35 -1,71%
Jautiena 3,95 +2,33%