VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Rezus.lt skuba žmonėms į pagalbą: atveria naujus mobiliuosius tyrimų punktus

Kitos naujienos »
2021-11-10 17:02
Rezus.lt skuba žmonėms į pagalbą: atveria naujus mobiliuosius tyrimų punktus

Lietuvoje vėl prastėjant sergamumo COVID-19 rodikliams, įsigaliojus galimybių pasui, o užsienio šalyse taikant vis griežtesnius reikalavimus atvykstantiems turistams, įvairūs koronaviruso testai tapo dar aktualesni daugeliui šalies gyventojų. Į testavimo punktus dažnam tenka užsukti ir prieš darbus ar planuojant laisvalaikį, kas sukelia papildomų rūpesčių bei nepatogumų. Į šiuos pokyčius reaguoja šiauliečių kraujo laboratorija UAB Rezus.lt" bei visoje Lietuvoje atveria vis naujus mobiliuosius tyrimų punktus, kur koronaviruso testai greitai atliekami itin patogiose lokacijose.

 

„Mums svarbiausia - padėti žmonėms sudėtingomis pandemijos sąlygomis. Suprantame savo klientų galvos skausmą, kai tenka skubėti į darbus ar laiku nuvykti į skrydį, o prieš tai dar reikalinga važiuoti į kitą miesto galą vien tam, kad atliktum reikalingą testą. Todėl kas dieną dirbame ne vien aptarnaudami šimtus žmonių, kurie atvyksta testuotis, - nuolat plečiame ir savo mobiliųjų tyrimų punktų sąrašą, kad bent kiek palengvintume jų rūpesčius," - sako „Rezus.lt" projektų vystymo vadovė Aurėja Kazlauskaitė.

 

Kraujo laboratorija UAB „Rezus.lt" dauguma COVID-19 testų atlieka būtent mobiliuose testavimo punktuose - 4 tokie punktai veikia Vilniuje, Šiauliuose bei Klaipėdoje, šalia prekybos centrų „Akropolis" ir „Ozas". Ir jau daugiau kaip pusmetį visą parą testuotis galima prie oro uostų terminalų Vilniuje, Kaune ir prieš bei po skrydžių Palangoje.

 

Pasak UAB „Rezus.lt" atstovės, mobiliųjų punktų lokacijos pasirenkamos ne atsitiktinai - galimybė atlikti testą oro uostuose itin svarbi keliaujantiems, kurie prieš pat skrydį gauna reikalingus dokumentus, tad nebereikia planuoti papildomų vizitų laboratorijose. Šalia didžiųjų prekybos centrų žmonės patogiai testuojasi prieš darbus, šiose vietose patogus susisiekimas, tad žmonėms paprasta atvykti bei papildomai negaištant laiko atlikti reikalingą testą.

 

Mobiliųjų punktų išskirtinumas - itin greiti koronaviruso testų rezultatai. Atvykti galima bet kada užsiregistravus, o nesiregistravę žmonės gali laukti „gyvoje" eilėje ir atlikti norimą testą. Norintys išvengti kamščių, eilių ar skaičiuojantys galimybių paso galiojimo laiką gali testuotis net ir naktį - tokia galimybė taikoma mobiliuose punktuose prie oro uostų. Pasak A. Kazlauskaitės, jeigu vasarą žmonėms aktualiausia buvo testuotis vykstant į keliones, dabar didesnio srauto sulaukiama prieš savaitgalius bei savaitės pradžioje - žmonės reaguoja į galimybių paso reikalavimus, tad į mobiliuosius punktus atvyksta prieš darbus arba planuodami savaitgalio pramogas.

 

„Pirmiausia, kreipiame dėmesį į tai, kad mūsų paslaugos būtų teikiamos vietose, kur žmonėms jas gauti išties patogu - turime taupyti savo klientų laiką, nes kartais svarbi kiekviena valanda. SARS-CoV-2 greitieji antigeno testai mūsų mobiliuose punktuose atliekami per 20-30 minučių, todėl oro uostuose žmonėms itin patogu atvykti prieš kelionę ir keliauti tiesiai į skrydį. Jeigu reikalingas COVID-19 tyrimas PGR metodu, atvykus iki 12 val., o Klaipėdoje iki 11 val. dienos, tyrimų atsakymus klientai gauna tos pačios dienos vakare. Jeigu klientas atvyksta vėliau, atsakymai gaunami kitos dienos vakare," - sako „Rezus.lt" projektų vystymo vadovė.

 

Pandemijos iššūkiai - ne išimtis ir šiauliečių įmonei. Norą padėti žmonėms ir suteikti galimybes kuo patogiau testuotis pasitinka poreikis itin lanksčiai reaguoti į pokyčius, priimti greitus sprendimus ir išmintingai vertinti veiklos planus.

 

„Esame nedidelis šeimos verslas, tad kylančias problemas kartais sprendžiame ir prie pietų stalo. Ilgalaikius planus kurti sudėtinga, nes bet kurią dieną viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Tačiau mūsų tikslas - padėti klientams spręsti problemas, su kuriomis jie susiduria kasdienybėje, net jei kartais tenka neskaičiuoti darbo valandų. Nuolat raginame žmones testuotis bei vakcinuotis nuo viruso, kad mūsų šalies gyventojai kuo greičiau įgytų imunitetą ir visi grįžtų į įprastą gyvenimo ritmą. Tačiau stengiamės ir neužsistovėti vienoje vietoje - mūsų laboratorija jau 12 metų sėkmingai veikė iki pandemijos, todėl visuomet kuriame naujas idėjas, kaip galėtume tobulinti savo veiklą," - priduria A. Kazlauskaitė.

 

Užsiregistruoti tyrimui galite svetainėje: https://www.kraujolaboratorija.lt arba telefonu +370 676 20220.

 

Rezus.lt covid testavimas

 

Rezus.lt palanga covid

Kitos naujienos »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
"Littelfuse LT" verčia naują puslapį – modernios darbo vietos, nauji pastatai
JAV elektronikos gamybos bendrovės "Littelfuse" keletą metų vykdomas projektas, po kurio didelė dalis darbuotojų įsikūrė atnaujintose ir moderniose patalpose, jau artėja į pabaigą. "Littelfuse"...
"Caverion Lietuva" veiklos sritį papildė naujas amplua – generalinis rangovas
"Caverion Lietuva" veiklos sritį papildė naujas amplua – generalinis rangovas
Beveik tris dešimtmečius skaičiuojanti inžinerijos paslaugų bendrovė "Caverion Lietuva" stiprina savo statybines kompetencijas. Nuo 2015 m. įgyvendinusi keletą stambių ir smulkesnių generalinės...
Fintech atveria naujas galimybes verslui: siūlo integruotus finansinius sprendimus
Fintech atveria naujas galimybes verslui: siūlo integruotus finansinius sprendimus
Per pastaruosius metus integruotų finansų (angl. embedded finance) paslaugų spektras sparčiai plečiasi, o žmonės ir verslai noriai šiomis paslaugomis naudojasi. Prognozuojama, kad iki 2029 m...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Valiutų kursai

JAV doleris
USD 0,9639 €
Svaras sterlingų
GBP 1,1643 €
Lenkijos zlotas
PLN 0,2133 €
Baltarusijos rublis
BYN 0,3967 €
Kinijos juanis
CNY 0,1344 €
Šveicarijos frankas
CHF 1,0167 €
Lietuvos bankas, 2022-11-28

Akcijų kainos

Manchester United 21,21 +12,82%
Boeing 178,36 +2,01%
AutoZone 2562,12 +1,81%
Goodyear 11,44 +1,33%
Intel 29,34 -1,11%
Google 97,60 -1,23%
NVIDIA 162,70 -1,51%
Apple 148,11 -1,96%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,77 -1,28%
Dujos (JAV) 7,76 -11,72%
Nafta 79,73 -0,44%
Anglis 196,95 +16,09%
Apelsinai 0,93 0,00%
Benzinas 2,64 -12,87%
Vištiena 3,31 -0,30%
Varis 7749,00 -2,92%