Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„MotoBaySport“ atidaro vieną didžiausių Baltijos šalyse motociklų bei keturračių centrą

Kitos naujienos
2022-09-06 16:08
„MotoBaySport“ atidaro vieną didžiausių Baltijos šalyse motociklų bei keturračių centrą

„MotoBaySport" - didžiausias motociklų, keturračių parduotuvių bei servisų tinklas Lietuvoje, atstovaujantis tokius visame pasaulyje pripažintus gamintojus kaip LINHAI, TGB, ACCESS, SPIDI, CABERG, O‘NEAL ir kt. išsaugo senuosius namus Vilniuje ir kraustosi į dar didesnius naujus. Kas Jūsų laukia? Įspūdingo dydžio patalpos, didelė teritorija, kurioje galėsite išbandyti motociklus ir keturračius bei užpildyti aplinką variklių griausmu. Drąsiai galime teigti ir labai didžiuojamės, kad atidarome vieną didžiausių Baltijos šalyse motociklų bei keturračių centrą! O dabar apie viską nuo pradžių.

 

Nuo spalio mėnesio prekių asortimentą Vilniuje rasite naujuoju adresu: Siesikų g. 13. Jūsų laukia net 550 kvadratinių metrų ekspozicinės salės, įsikūrusios net per du aukštus. Jūs, mūsų klientai, vienoje vietoje turėsite galimybę apžiūrėti visą asortimentą. Pamirškite važinėjimą per kelias parduotuves, kai reikia susirinkti norimų prekių krepšelį, nes nuo šiol viskas bus po vienu stogu. Žinoma, geriausia dalis, kad gaminius galėsite išbandyti čia pat, didelėje teritorijoje.

 

Naujojoje vietoje rasite komfortišką poilsio zoną, milžinišką motociklų ir keturračių servisą, kuriame mūsų profesionali komanda išspręs bet kokias jūsų galingųjų transporto priemonių problemas. Taip pat Jūsų laukia dvi atskiros zonos: viena - moto technikos salė, o kita skirta vien aprangai. Čia rasite šalmus, odinius kostiumus, striukes, kelnes, pirštines, apsaugas ir daugelį kitų prekių, kurias galėsite pačiupinėti ir apžiūrėti vietoje.

 

Žinoma, sunku atsisveikinti su senaisiais, mūsų ir Jūsų mylimais namais Savanorių pr. 74. Čia liks tiek prisiminimų ir gerų emocijų. Tačiau nepamirškite, kad jau nuo spalio mėnesio bus laikas įsivesti naują adresą ir pasiruošti bent kelių valandų ekskursijai po naująsias, modernias ir milžiniškas patalpas, kuriose drauge kursime naujus prisiminimus. Kol kas naujosios patalpos dar kvepia dažais, čia skamba plaktukų kaukšėjimas - ruošiamės Jūsų apsilankymams. O kol ruošiamės visą rugsėjo mėnesį Jūs galite padėti mums persikraustyti, tiesiog apsilankykite mūsų parduotuvėje Vilniuje, Savanorių pr. 74 ir viską visą rugsėjo mėnesį galėsite įsigyti su nepadoriai didelėmis nuolaidomis! Taip pat primename, kad kitose šešiose mūsų parduotuvėse ir servisuose: Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Ignalinoje ir Utenoje laukiame tais pačiais adresais. Važiuodami pro šalį nepamirškite užsukti ir pabendrauti!

 

Daugiau informacijos apie mūsų veiklą rasite internetiniame puslapyje: https://moto-baysport.lt/lt/content/85-parduotuves

 

motobai