VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Forum sporto klubas

Kitos naujienos »
2018-11-20 17:20
Forum sporto klubas

Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius

 

Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai pripažinti savo poreikius - tai kertiniai „meilės sau" (angl. self-love) psichologinės teorijos elementai. „Meilės sau" svarbos supratimas ir įpročių jai puoselėti diegimas plačiai palaikomas Vakarų visuomenės ir mokslininkų. Ypač turint omenyje susirgimų depresija mastą. Lietuvoje šią idėją populiarina Forum sporto klubas - nuo naujojo sezono, „meilė sau" tapo klubo veiklos filosofiniu pagrindu.

 

„Meilė sau" filosofiją padiktavo sporto klubo narių poreikiai

 

Forum sporto klubo direktorė Dovilė Pilipavičienė teigia, jog „meilės sau" idėja naujosios sporto klubo filosofijos pagrindu tapo organiškai. „Mūsų klubo narių ratą sudaro aktyvūs, ambicingi ir intensyvų gyvenimo tempą palaikantys gyventojai - dažnai tai verslininkai. Tokių žmonių gyvenimas kupinas streso, kuris smarkiai apkrauna jų psichinę ir fizinę sveikatą. Todėl mūsų tikslas yra sukurti erdvę, kurioje mūsų klientai galėtų skirti laiko sau, atitrūkti nuo streso, persikrauti ir puoselėti darnius santykius su savimi bei aplinkiniais. Būtent šis tikslas nulėmė, jog nuo naujojo sezono savo veiklą grindžiame „meilės sau" praktika", -- pasakoja D. Pilipavičienė.

 

D. Pilipavičienės akimis, „meilės sau" idėjos pranašumas slypi tame, jog ji apjungia individualų asmens sveikatingumą ir bendruomenės ryšius. „Norint sėkmingai ir laimingai gyventi šių laikų visuomenėje, išmokti  į savo psichinės ir fizinės sveikatos poreikius žvelgti kaip į pagrįstus, natūralius ir vertus dėmesio yra tiesiog būtina. Kitaip žmogus rizikuoja tiesiog perkaisti. Tačiau asmens savijauta smarkiai priklauso nuo to, ar jis turi savo bendraminčių ratą, ar gali jaustis savimi kitų aplinkoje, ar gali pasikrauti energijos iš savo santykių. Kadangi „meilės sau" teorija akcentuoja būtent tokį balansą tarp individualaus sveikatingumo ir sveikų santykių su aplinka, ji atspindi ilgalaikius Forum veiklos tikslus ir apima visas mūsų veiklos sritis", -- teigia D. Pilipavičienė. 

 

Mokslininkų įrodytas „meilės sau" poveikis

 

Pozityvų „meilės sau" filosofijos poveikį patvirtina ir mokslininkų tyrimai. 2018 m. prestižinis mokslo ir medicinos žurnalas „PLOS One" publikavo australų mokslininkų studiją apie tai, kaip gilesnis rūpestis savimi gali sumažinti depresijos intensyvumą „perfekcionistams". Taip studiją parengę mokslininkai vadina žmones, kurie sau gyvenime kelia aukščiausius tikslus ir dėl to patiria aukštą streso lygį. Tyrėjai pabrėžia, kad tarp „perfekcionistų" depresijos atvejų pasireiškia gerokai daugiau nei platesnėje visuomenėje. Kartu, mokslininkai atskleidė, jog tam tikros „meilės sau" filosofijos skatinami įpročiai - kaip atidumas savo poreikiams ir vadinamasis dėmesingas įsisąmoninimas (angl. „mindfulness") - padeda sumažinti tokių asmenų polinkį į depresiją.

 

Siekiant išpildyti „meilės sau" idėją - holistinis požiūris į sveikatingumą

 

Žinoma, net ir geriausios idėjos privalo būti tinkamai įgyvendintos tam, kad iš tiesų kurtų vertę. Ne išimtis ir „meilė sau" - šios teorijos poveikis priklauso nuo to, ar asmuo pats įsisąmonina  savo sveikatos poreikius ir skiria jiems dėmesį. „Savo užduotį matome dvejopai: mes siekiame ne vien suteikti visokeriopą gerovę garantuojančias paslaugas, bet ir padėti savo nariams suprasti holistinio požiūrio į sveikatingumą svarbą. Todėl, kai kalbame apie Forum sveikatingumo paslaugas, turime omenyje ne tik įvairias treniruotes, užsiėmimus baseine, terapines mankštas, bet ir meditacijos pamokas, sveikos mitybos ar streso valdymo paskaitas. Kartu, svarbų vaidmenį puoselėjant „meilę sau" turi ir klube sukurta bendruomeniškumo atmosfera. Mūsų nariai mėgaujasi įtraukiančiais bendruomenės renginiais, buriasi į stalo teniso komandas ar tiesiog renkasi mūsų klubą kaip erdvę, kurioje gali neskubėdami užbaigti paskutinius darbus ar aptarti verslo reikalus. Trumpai tariant, mes kuriame tam tikrą sveikatingumo ekosistemą", - pasakoja D. Pilipaviečienė.

 

Sporto klubas yra kur kas daugiau nei sporto salė

 

Atnaujindamas savo veiklos kryptį pagal „meilės sau" teoriją, Forum sporto klubas taip pat turėjo atnaujinti ir savo rinkodaros strategiją. Kadangi jis pritraukia gana konkretų klientų ratą, užuot varžęsis su kitomis sporto įstaigomis, Forum daugiausia dėmesio skyrė klausimui, kaip naryste sporto klube galima sudominti ir taip aktyvų ir intensyvų gyvenimo būdą propaguojančius asmenis. „Mūsų narių poreikių analizė leido suprasti, jog jie sporto klubą suvokia kaip kažką daugiau nei sporto salę - net jei ta salė būtų puiki ir aprūpinta geriausia technika. Sporto klubas jiems - vieta, kuria galima didžiuotis ir bendruomenė, kuriai gera priklausyti", -- teigia D. Pilipavičienė. Tokios strategija atsispindi ir atnaujintame elegantiškame Forum logotipe, ir naujausioje sporto klubo reklamos kampanijoje: joje, narystė sporto klube pateikiama kaip „aksesuaras, kuris šį sezoną jums tiks labiausiai".


Forum

 

Forum Sporto Klubas

m: +370 616 36013

 

a: info@forumfitness.lt

w: www.forumpalace.lt/sporto-klubas/

I-V 6:30 - 22:00

VI -VII 8:00 - 21:00

UAB „Forum Fitness"

Įmonės kodas: 301108117

PVM mok. kodas: LT100003556713

Bankas: AB Swedbank

Sask. Nr.: LT15 7300 0101 4033 22

 

Forum sporto klubas

 

Forum sporto klubas

 

Forum sporto klubas

Kitos naujienos »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV
PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV 06-01 21:08
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį pareiškė norinti ir toliau bendradarbiauti su Jungtinėmis Valstijomis, nepaisant amerikiečių prezidento Donaldo Trumpo sprendimo nutraukti ryšius...
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).
Kariuomenė: melagingos informacijos kampanija siekta diskredituoti JAV pajėgas Europoje
Kariuomenė: melagingos informacijos kampanija siekta diskredituoti JAV pajėgas Europoje 06-01 18:49
Praėjusią savaitę fiksuota melaginga informacijos kampanija, kuria siekta diskredituoti Jungtinių Valstijų karines pajėgas Europoje, pirmadienį pranešė Lietuvos kariuomenė.
NVSC: grįžusieji iš užsienio galės nuo saviizoliacijos vietos nutolti per kilometrą
NVSC: grįžusieji iš užsienio galės nuo saviizoliacijos vietos nutolti per kilometrą 06-01 18:47
Iš užsienio grįžę asmenys, kuriems yra būtina saviizoliacija, nuo jos vietos galės nutolti per kilometrą, pirmadienį pranešė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovė.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Partneriai

Didneriai

Valiutų kursai

JAV doleris
USD 0,8996 €
Svaras sterlingų
GBP 1,1152 €
Lenkijos zlotas
PLN 0,2258 €
Rusijos rublis
RUB 0,0129 €
Baltarusijos rublis
BYN 0,3769 €
Kinijos juanis
CNY 0,1261 €
Šveicarijos frankas
CHF 0,9358 €
Lietuvos bankas, 2020-06-02

Akcijų kainos

Cisco 47,82 +4,87%
NVIDIA 355,02 +4,58%
CBS 40,77 +3,63%
eBay 45,54 +2,96%
AIG 30,06 -3,41%
Xerox 15,88 -5,53%
Macy's 6,36 -6,88%
Harley-Davidson 21,34 -9,00%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,58 +5,45%
Anglis 58,55 -12,27%
Jautiena 4,45 -0,45%
Benzinas 0,59 -33,71%
Ryžiai 564,00 +14,17%
Sidabras 15,07 +1,28%
Varis 5057,97 -2,41%
Kava 3,41 +4,28%