VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Forum sporto klubas

Kitos naujienos »
2018-11-20 17:20
Forum sporto klubas

Holistinį mąstymą apie sveikatingumą puoselėjanti „meilės sau" teorija atliepia modernaus asmens poreikius

 

Skirti laiko sau, subalansuoti psichinę bei fizinę sveikatą ir sąmoningai pripažinti savo poreikius - tai kertiniai „meilės sau" (angl. self-love) psichologinės teorijos elementai. „Meilės sau" svarbos supratimas ir įpročių jai puoselėti diegimas plačiai palaikomas Vakarų visuomenės ir mokslininkų. Ypač turint omenyje susirgimų depresija mastą. Lietuvoje šią idėją populiarina Forum sporto klubas - nuo naujojo sezono, „meilė sau" tapo klubo veiklos filosofiniu pagrindu.

 

„Meilė sau" filosofiją padiktavo sporto klubo narių poreikiai

 

Forum sporto klubo direktorė Dovilė Pilipavičienė teigia, jog „meilės sau" idėja naujosios sporto klubo filosofijos pagrindu tapo organiškai. „Mūsų klubo narių ratą sudaro aktyvūs, ambicingi ir intensyvų gyvenimo tempą palaikantys gyventojai - dažnai tai verslininkai. Tokių žmonių gyvenimas kupinas streso, kuris smarkiai apkrauna jų psichinę ir fizinę sveikatą. Todėl mūsų tikslas yra sukurti erdvę, kurioje mūsų klientai galėtų skirti laiko sau, atitrūkti nuo streso, persikrauti ir puoselėti darnius santykius su savimi bei aplinkiniais. Būtent šis tikslas nulėmė, jog nuo naujojo sezono savo veiklą grindžiame „meilės sau" praktika", -- pasakoja D. Pilipavičienė.

 

D. Pilipavičienės akimis, „meilės sau" idėjos pranašumas slypi tame, jog ji apjungia individualų asmens sveikatingumą ir bendruomenės ryšius. „Norint sėkmingai ir laimingai gyventi šių laikų visuomenėje, išmokti  į savo psichinės ir fizinės sveikatos poreikius žvelgti kaip į pagrįstus, natūralius ir vertus dėmesio yra tiesiog būtina. Kitaip žmogus rizikuoja tiesiog perkaisti. Tačiau asmens savijauta smarkiai priklauso nuo to, ar jis turi savo bendraminčių ratą, ar gali jaustis savimi kitų aplinkoje, ar gali pasikrauti energijos iš savo santykių. Kadangi „meilės sau" teorija akcentuoja būtent tokį balansą tarp individualaus sveikatingumo ir sveikų santykių su aplinka, ji atspindi ilgalaikius Forum veiklos tikslus ir apima visas mūsų veiklos sritis", -- teigia D. Pilipavičienė. 

 

Mokslininkų įrodytas „meilės sau" poveikis

 

Pozityvų „meilės sau" filosofijos poveikį patvirtina ir mokslininkų tyrimai. 2018 m. prestižinis mokslo ir medicinos žurnalas „PLOS One" publikavo australų mokslininkų studiją apie tai, kaip gilesnis rūpestis savimi gali sumažinti depresijos intensyvumą „perfekcionistams". Taip studiją parengę mokslininkai vadina žmones, kurie sau gyvenime kelia aukščiausius tikslus ir dėl to patiria aukštą streso lygį. Tyrėjai pabrėžia, kad tarp „perfekcionistų" depresijos atvejų pasireiškia gerokai daugiau nei platesnėje visuomenėje. Kartu, mokslininkai atskleidė, jog tam tikros „meilės sau" filosofijos skatinami įpročiai - kaip atidumas savo poreikiams ir vadinamasis dėmesingas įsisąmoninimas (angl. „mindfulness") - padeda sumažinti tokių asmenų polinkį į depresiją.

 

Siekiant išpildyti „meilės sau" idėją - holistinis požiūris į sveikatingumą

 

Žinoma, net ir geriausios idėjos privalo būti tinkamai įgyvendintos tam, kad iš tiesų kurtų vertę. Ne išimtis ir „meilė sau" - šios teorijos poveikis priklauso nuo to, ar asmuo pats įsisąmonina  savo sveikatos poreikius ir skiria jiems dėmesį. „Savo užduotį matome dvejopai: mes siekiame ne vien suteikti visokeriopą gerovę garantuojančias paslaugas, bet ir padėti savo nariams suprasti holistinio požiūrio į sveikatingumą svarbą. Todėl, kai kalbame apie Forum sveikatingumo paslaugas, turime omenyje ne tik įvairias treniruotes, užsiėmimus baseine, terapines mankštas, bet ir meditacijos pamokas, sveikos mitybos ar streso valdymo paskaitas. Kartu, svarbų vaidmenį puoselėjant „meilę sau" turi ir klube sukurta bendruomeniškumo atmosfera. Mūsų nariai mėgaujasi įtraukiančiais bendruomenės renginiais, buriasi į stalo teniso komandas ar tiesiog renkasi mūsų klubą kaip erdvę, kurioje gali neskubėdami užbaigti paskutinius darbus ar aptarti verslo reikalus. Trumpai tariant, mes kuriame tam tikrą sveikatingumo ekosistemą", - pasakoja D. Pilipaviečienė.

 

Sporto klubas yra kur kas daugiau nei sporto salė

 

Atnaujindamas savo veiklos kryptį pagal „meilės sau" teoriją, Forum sporto klubas taip pat turėjo atnaujinti ir savo rinkodaros strategiją. Kadangi jis pritraukia gana konkretų klientų ratą, užuot varžęsis su kitomis sporto įstaigomis, Forum daugiausia dėmesio skyrė klausimui, kaip naryste sporto klube galima sudominti ir taip aktyvų ir intensyvų gyvenimo būdą propaguojančius asmenis. „Mūsų narių poreikių analizė leido suprasti, jog jie sporto klubą suvokia kaip kažką daugiau nei sporto salę - net jei ta salė būtų puiki ir aprūpinta geriausia technika. Sporto klubas jiems - vieta, kuria galima didžiuotis ir bendruomenė, kuriai gera priklausyti", -- teigia D. Pilipavičienė. Tokios strategija atsispindi ir atnaujintame elegantiškame Forum logotipe, ir naujausioje sporto klubo reklamos kampanijoje: joje, narystė sporto klube pateikiama kaip „aksesuaras, kuris šį sezoną jums tiks labiausiai".


Forum

 

Forum Sporto Klubas

m: +370 616 36013

 

a: info@forumfitness.lt

w: www.forumpalace.lt/sporto-klubas/

I-V 6:30 - 22:00

VI -VII 8:00 - 21:00

UAB „Forum Fitness"

Įmonės kodas: 301108117

PVM mok. kodas: LT100003556713

Bankas: AB Swedbank

Sask. Nr.: LT15 7300 0101 4033 22

 

Forum sporto klubas

 

Forum sporto klubas

 

Forum sporto klubas

Kitos naujienos »

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kinas: Filmas apie nuvargusį Silvio Berlusconi
Kinas: Filmas apie nuvargusį Silvio Berlusconi 02-23 20:34
Paolo Sorrentino yra puikiai žinomas režisierius, kaip ir Silvio Berlusconi yra puikiai žinomas politikas. Kiekvienas jų savo profesinėje veikloje turi ryškų stilių, todėl nenuostabu, jog žinia...
Vilniaus centre 2021-aisiais įsikurs STEAM mokslo centras
Vilniaus centre 2021-aisiais įsikurs STEAM mokslo centras 02-23 18:39
Sostinės centre, vietoje Vilniaus universiteto (VU) Planetariumo, po dvejų metų turėtų atsirasti jaunimo mokslo centras – tam šią savaitę pritarė miesto taryba.
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos
Venesuelos pasienyje – susidūrimai dėl humanitarinės pagalbos 02-23 17:44
Humanitarinę, politinę ir ekonominę krizę išgyvenančios Venesuelos pasienyje įtampa šeštadienį išsiveržė susidūrimais tarp sieną užvėrusių pareigūnų ir gyventojų, siekiančių į per sieną pergabenti...
JAV tarifai alyvuogėms: regi pasiruošimą prekybos karui su ES
JAV tarifai alyvuogėms: regi pasiruošimą prekybos karui su ES 02-23 14:19
Prekybos karai skaudžiai kirto Ispanijos alyvuogių augintojams – JAV pritaikyti tarifai sektoriui jau kainavo 27 mln. USD ir ko gero turės ilgalaikių pasekmių ne vienam Ispanijos regionui. Vis...
Vėjo elektrinių prieaugis pernai sulėtėjo
Vėjo elektrinių prieaugis pernai sulėtėjo 02-23 14:18
Vėjo jėgainių prieaugis Europoje 2018 m. buvo mažesnis, nei prieš metus. Europos vėjo jėgainių gamintojų asociacija taip pat pasigenda ir ambicijų Vidurio ir Rytų Europoje. Su viena išimtimi –...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Partneriai

Didneriai

Valiutų kursai

JAV doleris
USD 0,8830 €
Svaras sterlingų
GBP 1,1460 €
Lenkijos zlotas
PLN 0,2306 €
Rusijos rublis
RUB 0,0135 €
Baltarusijos rublis
BYN 0,4051 €
Kinijos juanis
CNY 0,1314 €
Šveicarijos frankas
CHF 0,8814 €
Lietuvos bankas, 2019-02-24

Akcijų kainos

Avon 3,21 +7,72%
Manchester United 21,20 +5,95%
Western Digital 49,49 +4,87%
Twitter 31,71 +3,09%
Coca-Cola 45,28 -1,26%
Macy's 24,06 -1,60%
Keurig Dr Pepper 27,48 -2,45%
Kraft Heinz Co 34,95 -27,46%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 56,92 -0,07%
Kava 2,83 +1,07%
Benzinas 1,43 -2,05%
Vištiena 2,15 +2,87%
Varis 5939,10 -2,24%
Dyzelis 1,85 +1,65%
Cukrus 0,56 0,00%
Anglis 98,56 -2,77%