Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Stipriausi Lietuvoje 2023

Stipriausi Lietuvoje 2023

Verslo partnerių ir darbdavių pasirinkimas arba sprendimas apie kliento kreditavimą turi būti pagrįsti patikimais duomenimis. Kredito biuras „Creditinfo Lietuva“ nuolat analizuoja daugiau kaip šimtą įvairių rodiklių apie kiekvieną įmonę, o patikimiausios ir sėkmingiausiai veikiančios turi galimybę sertifikuotis.

„Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas – tai sėkmingai veikiančios, gerais veiklos rodikliais ir aukšta finansine disciplina išskiriančios įmonės ženklas. Bendradarbiaudami su „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatą turinčia bendrove pasirenkate atsakingą ir laiku prisiimtus įsipareigojimus vykdantį partnerį. Todėl tik 15 proc. mūsų šalyje veikiančių įmonių galėtų būti sertifikuojamos „Stipriausi Lietuvoje“ vardu. Kasmet sertifikuojamos įmonės – tai stabilaus verslo ir profesionalumo pavyzdys.

„Stipriausi Lietuvoje 2023“ – ypatingą vertę turintis sertifikatas, atspindintis įmonės gebėjimą sėkmingai plėtoti verslą sudėtingomis ir nuolat besikeičiančiomis sąlygomis, kurių nepašykštėjo 2022-ieji metai.

„Creditinfo Lietuva“ atlikta analizė parodė, kad sertifikuojamos įmonės išsiskiria spartesniu verslo ir darbo vietų skaičiaus augimu, o darbuotojai dirba našiau ir gauna aukštesnius atlyginimus.

Faktai ir skaičiai apie „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikuotas įmones:

  • Jų apyvarta 2022 m. augo 69 proc.
  • Jose darbo vietų skaičius pernai išaugo 18 proc. 
  • Kiekvienas darbuotojas tokiose įmonėse vidutiniškai uždirba 44 proc. daugiau pajamų, palyginti su darbuotojais kitose įmonėse.  
  • Vidutinis darbo užmokestis 10 proc. didesnis, nei nesertifikuotose įmonėse.

Ar Jūsų įmonė atitinka „Stipriausi Lietuvoje” sertifikavimo kriterijus? Sužinokite dabar >>

Skaitykite daugiau apie kitus sertifikatus:

Stipriausi Lietuvoje lyderiai 2023

Stipriausi Lietuvoje vadovai 2023