Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Stipriausi Lietuvoje 2022

Stipriausi Lietuvoje 2022

„Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas – jau dvyliktus metus kredito biuro „Creditinfo“ suteikiamas įvertinimas finansiškai patikimoms įmonėms, turinčioms gerą kredito istoriją. Tai – vienas žinomiausių apdovanojimų Lietuvoje, kurį pripažįsta ir tarptautiniai partneriai.

 

Sertifikatas patvirtina, kad įmonės ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai yra geri, ji laiku moka mokesčius, punktualiai atsiskaito su verslo partneriais ir darbuotojais. Sertifikatas suteikiamas tik gerą verslo reputaciją turinčioms bendrovėms, prisidedančioms prie Lietuvos ekonomikos augimo ir sąžiningos verslo kultūros puoselėjimo.

 

Atrinkdamas stipriausias įmones, kredito biuras remiasi istorine ir naujausia informacija, įvertindamas daugiau kaip 100 kiekvienos įmonės veiklos rodiklių, kurie sudaro finansinio patikimumo reitingą.

 

Sertifikato „Stipriausi Lietuvoje 2022” vertė yra svarbi kaip niekada – teisę jį įgyti pelnė tik įmonės, sugebėjusios išsaugoti tvirtą verslą ypač sudėtingu 2020–2021 m. laikotarpiu, todėl šiemet sertifikatas simbolizuoja iššūkių subrandintą stiprybę.

 

Ar Jūsų įmonė atitinka „Stipriausi Lietuvoje” sertifikavimo kriterijus? Sužinokite dabar >>

 

Skaitykite daugiau apie kitus sertifikatus:

 

Stipriausi Lietuvoje lyderiai 2022

Stipriausi Lietuvoje vadovai 2022

Dešimtmečio stipriausi Lietuvoje 2022