Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ZZZ.LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ZZZ.LT

Atsiliepimai apie ZZZ.LT, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie ZZZ.LT, UAB

Evelina 2016-09-29 10:29:01
Puikus, tikslus pristatymas. Sviezios prekes. Esame patenkinti. Tik, jusu vyrai nesdami prekes galetu neslepsenti per visus namus ir kilimus su nesvariais batais.. Ir, jeigu neturite grazos atsiskaitinejant grynaisiais - butu gerai ispeti perkant, kd tureti lygiai. Sekmes ir tobulejimo! :)
Laba diena, Evelina,

Dėkojame už Jūsų pastebėjimus. Taip pat informuojame, kad perkant ZZZ.LT ir pasirenkant atsiskaitymą grynaisiais, kurjeriui pristačius prekes, patartina turėti kuo tikslesnę pinigų sumą.

ingrida 2016-09-25 08:30:22
Labai nepatiko tas, kad paspaudus įdėti į krepšelį ne visos prekės įsideda. Turbūt sistema veikia neidealiai. Tad nepamačius iš karto, reikia grįžt labai daug kartų, ieškot tos prekės ir dėt iš naujo.
Taip pat, įsidėjus kai kurias prekes -krepšelyje rodė jas, veliau iš jo buvo pašalintos, visko nesužiūrėjus, likau tų prekių nebeužsisakius.
Tai labai vargina ir atima labai labai daug laiko.
Reik tobulint sistemą!
Ydomu, kiek žkoniu dar su tuo susidūrėte?
Sveiki, Ingrida,

Dėkojame už Jūsų žinutę.

Dėl šios situacijos esame susisiekę su Jumis el paštu. Jūsų pastebėjimai mums labai svarbūs ir kiekvieną atvejį atidžiai išnagrinėjame.

ZZZ.LT
Šiandien gavau pirmąsias iš "ZZZ" pirktas prekes. Esu labai patenkinta-maistas tikrai toks, kokį užsakiau. O kainos užsakant tikrai tokios, kaip parduotuvėse, pritaikius akciją. Ir dar dovanėlę gavau :)
Oi, oi kažkas nepatenkintas dėl informacinių pranešimų-jeigu nebūčiau gavus reklamos į savo el.paštą, nebūčiau sužinojus apie tokią puikią galimybę.
Dabar nereikia tokiu žvarbiu, darganotu oru eiti į parduotuvę ir tįsti prekių į 5 aukštą ;)
Ačiū labai ir sėkmės įmonės vadovams !
Dar toks apmaudus pastebėjimas čia rašantiems nepatenkintiems komentatoriams.
Jūs labiau galvokite ne tik apie savo konkretų nepasiteisinusį apsipirkimą, o apie tai, kad ši paslauga yra gana nauja Lietuvoje ir tai kad ZZZ.lt yra dar vienas konkurentas maisto prekyboje. Kuo daugiau yra konkurencijos, tuo daugiau laimi vartotojas.
Pats dar nesu užsisakinėjęs maisto internetu, tačiau pati jūsų paslauga ir idėja labai puiki. Tikiuosi įsivažiuosite (jeigu dar neįsivažiavote) ir linkiu didžiausios sėkmės.
Prekės puikios, dieninins pristatymas Kaune puikus, naktinis - iš viso nuostabus. Ačiū Jums, kad augate, ačiū Jums už kokybę ir sakau jums WOW :)
Tai labai vargina ir atima labai labai daug laiko.
Reik tobulint sistemą!
Ydomu, kiek žkoniu dar su tuo susidūrėte?
Salvinija Labanauskienė 2016-08-23 09:07:13
Laba diena, Gintarai,

Norime pasidžiaugti, kad atsižvelgdami į Klientų pageidavimus, padidinome užsakymų išvežiojimo kiekį sekmadieniais, todėl su problemomis pristatant šią dieną jau nebeturėtumėte susidurti.

ZZZ.LT
Isivele klaida- Ne padidinome uzsakymu isveziojima, bet nusprendeme prekes pristatineti ir sekmadieni....Nemaisykit ir nebandykit atrodyt juokingais.
Salvinija Labanauskienė
2016-08-23 09:07:13 IP 213.197.135.214
Laba diena, Gintarai,

ZZZ.LT
Ačiū Jums labai greitas pristatymas produktai švieži. Likau labai patenkinta. Puiki paslauga šaunūs kurjeriai !
Puiki paslauga! Seniai pavydėjau vilniečiams patogumo apsipirkti neišeinant iš namų ir laukiau, kada tai bus įmanoma ir kituose miestuose. Labai aiški ir patogi svetainė, viskas vyksta tvarkingai ir sąžiningai. Ačiū! Sėkmės jums!
Simona Jakštienė 2016-06-23 20:54:48

ZZZ.LT siunčia informacinio turinio pranešimus registruotiems vartotojams ir tiems, kurie paliko savo kontaktus (el. pašto adresą ar tel. numerį) interneto parduotuvės prelanding puslapyje. Apgailestaujame, jeigu informacijos vis dėlto gauti nepageidavote.

ZZZ.LT
Marija aš nebuvau pas Jus registruota, niekada neprašiau Jūsų siųsti man informacijos. Jūs gavote tel. nr., bet ne patys žmonės sutiko juos Jums duoti. Taigi nereikia apsimetinėti.
Simona Jakštienė 2016-06-23 20:48:47

turime Jums puikių žinių! Dabar atsiskaityti grynais pinigais galite visais kartais, kai perkate, t.y. be jokių apribojimų. Laukiame Jūsų sugrįžtant!

Linkėjimai,
ZZZ.LT
Aciu labai kad buvom isgirsti, mes laukeme kada jus susiprasite :)
Tomas 2016-06-01 15:46:52
Kaip galit siūst man SMS be mano leidimo? Išvis iš kur gavot mano numerį, noriu žinoti kaip aš jūsų duomenų bazėje atsidūriau.

Arnas 2016-06-01 17:04:51
Prisijungiu prie Tomo. Kokiu būdu tel. numeriai atsidūrė jūsų duombazėje be jokios registracijos, naujienlaiškio prenumeratos? Sveikinu, gerą antireklamą pasidarėte.

Marija 2016-06-01 21:32:49
Esu labai nepatenkinta, kad gavau sms nuo Jūsų ir žadu kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą bei į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją.

UAB Geras Dviratis 2016-06-08 08:06:00
Nepirkite nieko is ju, dar veiklos nepradejo- uzverte spamu telefonus ir e-mailus. Ne nuo to galo pradedat.

M 2016-06-04 23:22:10
esame labai nuliūdę ir apgailestaujame, nes nebegalėsime apsipirkineti zzz parduotuveje.
Mus sužavėjo Jūsų kilnus tikslas, padėti labai užimtiems žmonėms, iššspręsti buitinius klausimus t.y tiekti prekes į namus. Tačiau neilgai galėjome pasidžiaugti tokia šviesa mūsų tamsioje šalyje. Lygiai apsiperkant antrą kartą, mus apėmė baisi neviltis, kadangi praradome galimybę tęsti apsipirkimą Jūsų parduotuvėje. Atėmėte iš mūsų laisvę pasirinkti atsiskaitymo būdą ir mes jaučiamės diskriminuojami, nes pristačius prekes, negalime atsiskaityti grynais. Jūsų pasiūlytais būdais atsiskaityti neturime galimybės.

Linkėjimai,
UAB Geras Dviratis
2016-06-08 08:06:00 IP 86.38.29.69

Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Raudondvario pl. 99, LT-47184 Kaunas.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis; sveiki produktai.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

Lietuvė D. Opolskaitė – tarp ES literatūros premijos laureatų
Lietuvė D. Opolskaitė – tarp ES literatūros premijos laureatų 05-22 22:39
Lietuvos rašytoja Daina Opolskaitė tapo viena iš keturiolikos rašytojų, trečiadienį apdovanotų Europos Sąjungos literatūros premija, pranešė Lietuvos leidėjų asociacija.
FNTT: kovoje su pinigų plovimu Lietuva taiko naują praktiką
FNTT: kovoje su pinigų plovimu Lietuva taiko naują praktiką 05-22 19:29
Kovojant su pinigų plovimu, Lietuva ėmė taikyti naują praktiką – ikiteisminiai tyrimai pradedami vien kilus įtarimų dėl pinigų kilmės. Mindaugas Petrauskas, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos...
Austrijos "McDonald's" restoranai padės pasus pametusiems JAV piliečiams
Austrijos "McDonald's" restoranai padės pasus pametusiems JAV piliečiams 05-22 19:23
Nuo šiol amerikiečiai, kurie lankydamiesi Austrijoje praras pasus ar kuriems kils kitų problemų, dėl kurių reikėtų savo ambasados pagalbos, galės kreiptis į artimiausią greitojo maisto...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 48,60 -0,51%
PepsiCo 129,05 -0,72%