Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žvejų klubas Spiningavimas LT, asociacija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žvejų klubas Spiningavimas LT

Atsiliepimai apie Žvejų klubas Spiningavimas LT, asociacija

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Žvejų klubas Spiningavimas LT, asociacija

Gera parduotuvė, Geras pardavėjas bendraujantis atsako i visus klausimus, užsisakiau pas juos rite iškart neturėjo tai sakė palaukti pakol parveš iš Vokiečių tai viena savaite palaukiau ir pristatė kada žadėjo.5+
Daugiau niekada...
2020-05-30 12:25:45 IP 2detnvg1
Mano patirtis su šia kontora taip pat ne kokia. Užsisakiau prekių vienintelį ir paskutinį kartą. Prekių per sutartą laiką, žinoma, negavau. Mano manymu vienintelis jų pliusas, kad pinigus grąžina greitai... Ponas atsiliepiantis telefonu sudaro įspūdį, kad jam labai trukdoma kai kas nors paskambina. Teko bendrauti du kartus ir abu kartus tas pats, o kai supranta, kad vėluos su pristatymu ir "užpakalis pradeda svilti", tuomet rašo SMS - vat toks bendravimo lygis. Taip kad spręskite patys, bet aš šią internetinę parduotuvę apeinu.
Užsisakiau spiningą ir ritę, pervedžiau pinigus, tokio spiningo neturėjo, siūlė kitus, atsisakiau, paprašiau, kad grąžintų pinigus ir siųstų ritę. Pinigus grąžino, o ritę atsiuntė visai kitą. Ritę grąžinau. Pinigus už ritę atidavė, o už išsiuntimą grąžino tik įsikišus Vartotojo teisių tarnybai. Nepatingėkit, grąžinkit netinkamas prekes, kad tokie veikėjai nesinaudotų mumis, ir skleiskit informaciją.
Ir man atsiuntė vobleri... Net nepanašus į užsakyta....
Prekes smarkiai veluoja. Zada viena daro kita.
Gavos brokuota preke, kalbejo graziai, sutarem kad ja pasilieku, bet kaip nuolaida/kompensacija gausiu kazkoka is prekiu (minejo kad jiems taip geriau nei grazint dali pinigu)
Sake issius, nieko negavau, pasitikslinau - sako siandien issiuntem, praejo 10 dienu, i meilus nebeatsako.

Spreskit patys, kalba graziai kol preke reik parduot arba dar gali grazint
voblerius gavom, ne tokius kokiu norejom, bet net sutikus pakeisti pradini uzsakyma, uz kuri jau buvo is anksto sumoketa, ir suderinus spalvas, atsiunte viena is triju uzsakytu vobleriu ne toki, koki uzsakinejom. zadejo pateikti pasiulyma, bet taip nieko ir nesulaukem. akivaizdu, kad klientai jiems nesvarbus. kadangi uzsakinejau ne sau, o teciui, labai nusivyliau ir pries teti buvo nesmagu.

AUTARĖ
AUTARĖ TRAVEL

Adresas: Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; eksportas; importas; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas; sąjungos, fondai, asociacijos.
PARODOS Nuo 1994 metų Autarė organizuoja Lietuvos įmonių dalyvavimą užsienyje vykstančiose tarptautinėse specializuotose parodose. Mūsų atstovaujamos kompanijos - tai patys didžiausi parodų organizatoriai Rytų ir Vakarų Europoje. Kiekvienais metais Jūs turite pasirinkimą iš maždaug 100-to specializuotų parodų...
Rimano biuras
PRIVAČIŲ DETEKTYVŲ PASLAUGOS

Adresas: Žalgirio g. 131, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; informacijos teikimas; sąjungos, fondai, asociacijos; saugos tarnybos; teisinės paslaugos.
Mūsų tikslas - padėti žmogui ar juridiniam asmeniui sudėtingiausioje situacijoje, be abejo, išsaugant patikėtą paslaptį, padėti klientams realizuoti jų teises bei teisėtus interesus, teikti informacines-tiriamąsias paslaugas ne tik Vilniuje ir kituose šalies miestuose, bet ir už Lietuvos ribų. PRIVATAUS DETEKTYVO...

Išrinkta stipriausia finansų sektoriaus įmonė
Išrinkta stipriausia finansų sektoriaus įmonė 11-25 09:04
"Verslo žinios" pagal redakcijos analitikų sukurtą reitingavimo modelį atrinko pačias stipriausias Lietuvos finansų sektoriaus įmones. Šiemet lyderiu tapo SEB bankas.
Kruonio HAE baseine pradėta saulės jėgainės statyba
Kruonio HAE baseine pradėta saulės jėgainės statyba 11-25 08:45
Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės (HAE) aukštutiniame baseine prasidėjo pirmosios Baltijos šalyse plūduriuojančios saulės elektrinės statyba, pranešė valstybės valdoma energetikos grupė...
Ministerija žada, kad tikrųjų akcininkų registras bus sukurtas iki 2021-ųjų pabaigos 11-25 08:06
Teisingumo ministerija žada, kad galutinių naudos gavėjų registras bus sukurtas iki 2021 metų pabaigos.

Karantino metu Jūs:

Citigroup 57,06 +7,05%