Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Žvejo Sapnas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Žvejo Sapnas, UAB

Atsiliepimai apie Žvejo Sapnas, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Žvejo Sapnas, UAB

Nesiskaitimas su žmonemis ! Ir grubus Tonas ! Aš daugiau pas jus nesilankysysiu ir apie 200 žmoniu ! kurie Mano dėka jums pakėle pelna ! Vykit savo administrore su Lenkišku akcentu nes kai paklausiau jos vardo ir pavardės ji numėte rageli ! Vykite ja iš darbo ! Nes ji nemoka bendraiuti o tegul bulves kasa, nesubrendusi kaimietė! Mano nuomone pas jus pilna betvarkė!!! Kad tik ta jusu žuvimi neapsinudyti !!! Jeigu trumpai greitai laikit pilno patikrinimo ! VMi ! Ir Net LNK, Tv3 ir ttt !!!!
Noriu padėkoti už suteiktą galimybę ramiai pailsėti nuo miesto šurmulio pabūti gamtoje. Labai puiki vieta, nuostabūs šeimininkai, geros sąlygos - dušai, karštas vanduo, pirtelė. Nereikia rūpintis maistu - čia parušiami skanūs pusryčiai, soti vakarienė. Siūlau visiems apsilankyti, nesigailėsit
LABAI NUOSTABI VIETA, VISKAS TVARKINGA, GRAZU, LABAI FAINUS SEIMININKAI MALONIAI BENDRAUJA. TIKRAI ATSIPALAIDAVOM IR PAILSEJOM
Mano vardas Mindaugas
2017-06-30 18:52:58 IP 2ju2ltob
Esu buves dar "prie lito", smagu, skanu, kimba zuvis ant bet ko bet kaip, bet jau tada buvo keista kad tokioje vietoje negalima atsiskaityti kortele... na bet tai buvo "prie lito". 2017 birzelio 30 diena su zmona nuaprendeme labai lengvai pagauti zuvi, jos nedarineti ir skaniai suvalgyti, bet atvaziave ant duru radome "pranesima" kuris teige jog banko kortelemis negalima atsiskaityti. Gyvename 21 amziuje (skambiai pasakyta) ir restorane/kavineje negalima atsiskaityti kortele... ar pas jus saskaitu daug buna iki 5 euru, kad neapsimoka investuoti i "neregeto masto inovacijas", kad butu galima suvesti pin koda ir atsiskaityti? Siandien as sau leisiu Jus ivertinti varganu 2 is 10 balu :) taip, atsiliepimas apie Suderveje esanti "zvejo sapna"
Superinė sodybą norintiems pailsėti su palapinėm ir ne tik, sodyba turi superinį pusiasalį kuriame galima pailsėti nuo šurmulio su palapinėm joje yra šalikinė, pavėsinė krantas kuris yra negilus ir graži aplinka, reikia tik gero oro ir geros nuotaikos :) dar karta ačiū už gerą poilsį.
Kavine Zvejo sapnas yra super! Vaziuojame ten ja n-taji karta ir dar neteko niekuo nusivilti, visiems rekomenduoju apsilankyti.
Aptarnavimas labai geras. Esu patenkinta jog apsilankiau. Ypac patiko padavejos Evelinos aptarnavimas, labai maloni mergina. Butinai apsilankysiu dar.
Jolanta is kauno
2015-06-22 15:27:54 IP 2e8b7cad
Jau ketvirti metai apsilankome zvejo sapnas sodyboje ir isivezame pacius geriausius ispudzius.
Esu ten buves ir man tikrai patiko aplinka, aptarnavimas bei labai skani zuvis.Puiku kai gali pats pasigauti zuvi kuria tau iskepa su tavo paties pasirinktais prieskoniais.
Gerbiami rašytojai,
Norėtume pranešti, kad jus kalbate apie kaimo turizmo sodyba anykščių rajone ' Žvejo sapnas' Kuri teikia nakvynes bei poilsio paslaugas, o mes esame KAVINE Žvejo sapnas kuri randasi Vilniaus rajone Suderves kaime. Mes teikiame maitinima bei pramoga pagauk ir paragauk :)
Pilnai pritariu Vitalijai.Dar neteko sutikti tokio nekultūringo žmogaus...Visiškas klientų negerbimas.Kaina tikrai neatitinka teikiamų paslaugų kokybės.
Sodyba gerokai nudrengta, alum ir medum nevaišino :) Kas labiausiai nustebino - tai pats sodybos šeimininkas. Nepraustaburnis, labai nervuotas, sugadino mums poilsį. Nesinori važiuoti ilsėtis ir klausyti staugiančio šeimininko, kultūros - absoliutus nulis. Mes buvom pakraupę. Nesiūlau ten važiuoti. Yra aibės sodybų prie ežerų be rėkiančio ir grasinančio savininko. O ypač nustebino, kad atsiskaitymo metu teko "atsimušinėti" dėl papildomų pinigų reikalavimo.
Sprendžiant iš to kad savo svetainėje net adreso nerašo tai vien iš to sprendžiu kad jie kažko bijo ir slepiasi.
O iš draugu atsiliepimu (jie po poros dienu pabėgo susirinke daiktus) apsisprendžiau ten kojos nekelti yra daug žmoniu sodybų kurie nori dirbti o ne kažkokias nesamones daryti,
Ula 2012-07-23 20:32:49
Kosmaras, o ne zveju sapnas! Kaip sita sodyba apskritai dar veikia? Antisanitarines salygos, baisi netvarka, moketi turi net uz ora. Niekam nepatarciau tokio poilsio!
Tikrai pritariu pirmam pasisakymui. Kaimo sodyboje Žvejo sapnas" - KATASTROFA.Tokios netvarkos nebuvome matę. Buvome per "Jonines", tai kambariai tikriausiai dar iš po žiemos nebuvo valyti, virtuvėje taukuoti stalai lėkštės ir visa kita ką tik paimsi į rankas. Kai išsikvietėm kambarinę, tai buvom jos pačios aprėkti.Šeimininkas į tai visiškai nereaguoja.O aplinka sutvarkyta gražiai, nuostabus poilsio kampelis. Užtektų tik geros kambarinės

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų
G. Nausėda: Lietuva tikisi daugiau Indijos investicijų 08-17 21:15
Prezidentas Gitanas Nausėda, šeštadienį Vilniuje susitikęs su Indijos viceprezidentu Venkaiah Naidu, pažymėjo, kad Lietuva laukia tolesnių šios Azijos šalies investicijų.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Citigroup 63,48 +3,52%
Red Hat 187,71 0,00%