VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Zojos Dianovos Įmonė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Zojos Dianovos Įmonė

Atsiliepimai apie Zojos Dianovos Įmonė

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie Zojos Dianovos Įmonė
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Mano konsultacija pas šią specialistę baigėsi net neprasidėjusi - užteko pamatyti Dianovą pro duris ir išgirsti jos "pasisveikinimą" su klientu, kad suprasčiau, jog nenoriu, kad toks žmogus mane net paliestų. Tokio grubumo, atžarumo, nemandagumo ir chamiško bendravimo seniai nebuvau patyrusi. Toks jausmas, kad atėjai pas sovietinių laikų "gydytoją-dievą", kuris gali sau leisti elgtis su žmogumi bet kaip...
Atsakyti
DĖMESIO!!! ĮSPĖJIMAS!!!

Ši specialistė, ant kurio durų dar neseniai kabojo lentelė „stuburo ir sąnarių gydytoja“ NETURI LICENCIJOS!

Šių metų spalio 2 d, mano tėtis iš šios “manualinės terapijos” specialistės kabineto buvo greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į ligoninę, kurioje yra gydomas iki šiol - jam atlikta sudėtinga stuburo operacija ir jis nebegali vaikščioti, sunkiai valdo rankas, nors į „specialistės“ kabinetą atvyko savo automobiliu ir atėjo savo kojomis!!!

Kai tėtis apsilankė Z.Dianovos kabinete, ji paguldė tėtį ant masažinio stalo ir pradėjo jam daužyti stuburą kažkokiu instrumentu, panašiu į plaktuką. Į jo skundus, kad pradėjo tirpti rankos, o po to ir kojos „specialistė“ nekreipė dėmesio. Sake, kad “aš žinau, taip ir turi būti.” Į tėčio klausimą, kad gal jam tada nekomentuoti savo pojūčių, buvo atsakyta, kad “galite sakyti, bet aš žinau”.

Po to, “žinovė”, smarkiai ir ilgai daužiusi stuburą, paguldė tėtį ant nugaros, po stuburu pakišo kažkokį kietą daiktą. Stuburui išsilenkus, tėčiui lyg su elektros srove pradėjo kratyti visą kūną. Kurį laiką jis kentėjo sukandęs dantis, nes jam buvo pasakyta, kad “viskas gerai, taip ir turi būti”.

Kai tėtis galų gale pasakė, kad kentėti toliau nebegali, “gydytoja” padėjo jam atsistot ir vėl ėmėsi savo plaktuku daužyti jam stuburą. Tuomet tėtis tiesiog susmuko ant masažinio stalo. Jis nebegalėjo pajudėti, nes nejautė nei rankų, nei kojų. Pirma “gydytojos” reakcija - “ar turite, kas jus parvežtų namo?” Supratusi, kad tėčiui iš tiesų blogai, pati iškvietė greitąją pagalbą, kuri mano tėtį skubiai nuvežė į Lazdynų ligoninę.

Aš nesuprantu, kaip galima imtis tokių drastiškų procedūrų su tokiu gyvybiškai svarbiu organu kaip stuburas, neturint bent jau rentgeno nuotraukos, nekalbant apie kompiuterinę tomografiją ar magnetinio rezonanso tyrimą. Kai mano tėčiui, kuris po „manualinės terapijos“ nebejautė nei rankų, nei kojų, nebegalėjo vaikščioti, Lazdynų ligoninėje atliko visus reikalingus tyrimus, paaiškėjo, kad jis serga lėtine stuburo liga. Ir jokiais būdais nebuvo galima atlikti nieko panašaus, ką su jo stuburu darė ši “specialistė.”

Po savaitės tėčiui atliko penkias valandas trukusią sudėtingą operaciją. Šiuo metu jis iš naujo mokosi vaikščioti. Rankos ir kojos užtirpę, jų koordinacija prasta. Reabilitacinis periodas užtruks mažiausiai pusę metų. Tai čia tuo atveju, jeigu viskas bus gerai. Jeigu. Jokių garantijų gydytojai neduoda, gali būti, kad reikės dar vienos, dar sudėtingesnės operacijos.

Išsamiau pasidomėjus paaiškėjo, kad Z.Dianova yra gydytoja chirurgė, kurios licencija panaikinta prieš aštuonerius metus.
(https://licencijavimas.vaspvt.gov.lt/License/PublicSpecialistIndex).
Po to ji įsteigė individualią įmonę, kuriai buvo suteikta licencija teikti antrines ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas.
(http://www.vaspvt.gov.lt/vaspvt/m/m_files/wfiles/file3820.pdf)
Tačiau ir šios įmonės licencija buvo iš pradžių panaikinta, vėliau atnaujinta, o galiausiai - sustabdyta.
(http://www.vaspvt.gov.lt/vaspvt/m/m_files/Isakymai/T1-317_2012-03-13.pdf.)
Tėčio stuburo „manualinę terapiją“ ji atliko neturėdama galiojančios licencijos - nei kaip gydytoja, nei kaip sveikatinimo paslaugas teikiančios įmonės vadovė.

Tačiau „specialistė“ iki šiol, mano žiniomis, lyg niekur nieko priiminėja žmones savo kabinete Vilniuje iš visos Lietuvos.

Aš šią istoriją paskelbiau Facebook‘e. Ji paplito, mano FB įrašu susidomėjo žurnalistai, kurie susisiekė su Z.Dianova. Ji aiškina, kad kai daužė stuburą tėčiui, licenciją turėjo.

https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/1020576/vyrui-specialiste-nugara-gyde-taip-kad-prireike-greitosios-moteris-pateike-savo-versija

Specialiai susisiekiau su Valstybine akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba. Mane patikino, kad š.m. spalio 2 d., kai įvyko aprašytasis incidentas, Z.Dianova licencijos neturėjo. Tad „manualinės terapijos specialistė“ meluoja.
Atsakyti
svečias 2015-11-19 16:27:04
Labai dėkinga šiai gydytojai, aš vėl vaikštau!
Laba, ar padejo jums Zoja Dianova?
Atsakyti
Rimantas 2014-01-28 10:34:58
Sveiki, prisiskambinti galite, tačiau reikia skambinti kiekvienos valandos pabaigoje. Ji negali atsiliepti kai daro procedūrą klientams. galite bandyti prisiskambinti maždaug tokiu laiku: 9:55, 10:55, 11:55 ir t.t.
o is kur jus zynot, jus jos sekretorius?
Atsakyti
Labai dėkinga šiai gydytojai, aš vėl vaikštau!
Atsakyti
Sveiki, prisiskambinti galite, tačiau reikia skambinti kiekvienos valandos pabaigoje. Ji negali atsiliepti kai daro procedūrą klientams. galite bandyti prisiskambinti maždaug tokiu laiku: 9:55, 10:55, 11:55 ir t.t.
Atsakyti
Maloni gydytoja, girdėjau neblogų atsiliepimų, tačiau man neatrodo gera specialistė. Nustatė kitokią diagnozę negu kiti gydytojai ir atliko procedūrų, kurios visiškai nepadėjo. Kai papasakojau savo neurochirurgui apie tą "gydymą", jis pradėjo balsu juoktis ir paklausė, pas kokią šarlatanę buvau.
Atsakyti
Antanas 2013-02-05 13:41:58
Laba diena. Mums Jus rekomendavo kaip puikius specialistu ir mano žmona nori pas Jus užsiregistruoti, bet kažkodėl tai neatsako tel. 852721138.
Gal galite padėti kaip prisiskambinti, arba kada galite mus priimti. Kadangi me ne is Vilniaus, mums patogi diena yra trečiadienis.
Dekojame
Laba diena. Mano keli artimi žmonės jau lankėsi pas šią gydytoją ir tikrai labai yra Jai dėkingi. O prisiskambinti tikrai nėra labai paprasta, nes jei gydytoja dirba, ji neatsiliepia. Dar turiu ir tokį telefoną, pabandykite, gal pavyks prisiskambinti: 865294108.
Atsakyti
Laba diena. Mums Jus rekomendavo kaip puikius specialistu ir mano žmona nori pas Jus užsiregistruoti, bet kažkodėl tai neatsako tel. 852721138.
Gal galite padėti kaip prisiskambinti, arba kada galite mus priimti. Kadangi me ne is Vilniaus, mums patogi diena yra trečiadienis.
Dekojame

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
Dėl parafino Lietuvos pajūryje – nota Rusijai
Dėl parafino Lietuvos pajūryje – nota Rusijai 02-17 19:25
Lietuvos diplomatai pirmadienį įteikė notą Rusijai dėl sausio pabaigoje Kuršių nerijoje rasto parafino.
Technologijų milžinės (vis dar) kelia rinkas
Technologijų milžinės (vis dar) kelia rinkas 02-17 19:24
Šį dešimtmetį rinkose dominuoja JAV technologijų milžinių akcijos. Artimiausių kelerių metų horizonte matome argumentų, jog ši lyderystė ir toliau tęsis.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

NVIDIA 289,79 +7,02%
CBS 40,77 +3,63%
eBay 38,14 +2,55%
Moody's 277,83 +1,86%
IBM 150,70 -2,34%
Kraft Heinz Co 26,88 -3,20%
Goodyear 11,10 -4,23%
AIG 48,48 -4,81%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 432,00 +2,61%
Vištiena 1,98 +7,03%
Dyzelis 1,99 +3,11%
Jautiena 5,56 -6,40%
Dujos (JAV) 2,24 -15,47%
Benzinas 1,71 -0,58%
Varis 6077,06 +3,70%
Anglis 66,18 -1,21%