Įmonė Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras

Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, VšĮ

Socialiai pažeidžiamų grupių integracija į visuomenę, darbo rinką, socialinė ir psichologinė pagalba
Įmonės kodas 302554492
Vadovas Asta Jaseliūnienė, direktorė
Adresas P. Višinskio g. 34, LT-76352 Šiauliai
Telefonas Zmogiskuju Istekliu Stebesenos Ir Pletros Biuras Telefonas
Mobilus telefonas Zmogiskuju Istekliu Stebesenos Ir Pletros Biuras Mobilus telefonas
El. pašto adresas

Susisiekti el. paštu su Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras

Tinklalapis http://www.zispb.lt
Darbuotojai 25 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 2 208,19 € (2023 m. liepa) Atlyginimų istorija ›
Pardavimo pajamos 2022: 151 993 € Pajamų istorija ›
Transportas 2023-09: 1 automobilis (priklauso) Plačiau ›
Pranešimai
AIKOS, Parama, Registrų centras
 • AIKOS: Kitas švietimo tiekėjas.
 • Parama: Ši įmonė parėmė Lietuvos autizmo asociaciją „Lietaus vaikai“
 • Parama: Ši įmonė parėmė „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai".
 • Registrų centras: Juridinių asmenų registre įmonei suteiktas statusas „Paramos gavėjas" (Informacija atnaujinta 2023-09-01).
 • Registrų centras: Juridinių asmenų registre įmonė registruota kaip „Nevyriausybinė organizacija“ (Informacija atnaujinta 2023-09-01).
Įmonės amžius 12 metų 11 mėnesių 12 dienų
Kredito rizika
Neskaičiuojama
Plačiau ›
Ataskaita Profesionali ataskaita

Ataskaitoje yra specifinių duomenų Plačiau ›

Įvertinimas

Įmonės aprašymas

ŽISPB - nevyriausybinė ne pelno siekianti organizacija.

Pagrindinis organizacijos tikslas yra sukurti, priimti ir įgyvendinti įvairias novatoriškas socialines iniciatyvas socialinio darbo ir neformaliojo švietimo srityje, teikiant paslaugas socialiai remtiniems ir socialiai atskirtiems asmenims, grupėms.

Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras. Taip, mes stebime ir plėtojame. Jei nematai, kur esi ir, kas aplink, sudėtinga plėtoti prasmingai, ar ne?

 • Esame patikimas partneris, teikiant socialines paslaugas visuomenei, bei ugdant darbuotojus ir vykdant projektinę veiklą.
 • Įsikūrėme dar 2010m. Šiuo metu organizacijoje dirba 23 specialistai. Paslaugas teikiame visoje Šiaulių apskrityje, mokymus - visai Lietuvai, o projektai - su partneriais iš įvairių šalių.
 • Nuolat stebime pokyčius aplink ir greitai atsakome į visuomenės poreikius, kurdami įrankius, padedančius spręsti socialines problemas.
 • Naudojame naujas technologijas ir inovacijas, kurios leidžia efektyviau ir veiksmingiau teikti paslaugas.
 • Teikdami paslaugas, rūpinamės socialiniu ir aplinkos tvarumu bendruomenėje.
 • Mūsų vidinė kultūra ir vertybės, atspindinti mūsų pagrindinį tikslą - gerinti socialinę gerovę ir bendruomenių gyvenimo sąlygas.

Naujausias mūsų projektas Būsimi Gilvyčių senelių namai "Nauja pradžia" - kurio įgyvendinimą kruopščiai planuojame, nepamiršdami ir globos namams pasirinkto pastato istorijos "Gilvyčių mokyklos".

 • esame atsakingi, kruopštūs, skaidrūs ir atskaitingi:
  • NVO žyma registrų centre
  • Laiku pateikiamos metinės finansinės ir veiklos ataskaitos. https://www.zispb.lt/dokumentai/
  • Tvirtai tikime, kad viešasis sektorius gali teikti kokybiškas paslaugas, todėl įgyvendinome neprivalomą, bet aptarnavimo kokybės lygį organizacijoje parodantį NOKAS standartą.
 • Visoje apskrityje tik mes teikiame:
  • pagalbos priimant sprendimus asmenims su ir/ar proto negalia paslaugas. Jau trejus metus teikiame paslaugą Pagalbą priimant sprendimus, pagal projektą ,,Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“. Šia paslauga naudojasi darbingo amžiaus asmenys su proto ir (ar) psichikos negalia. Asmenys kartu su socialiniu darbuotoju kiekvieną dieną sprendžia iškilusias problemas ir renkasi ką veikti, kuo apsirengti, ką valgyti, kokį interneto tiekėją pasirinkti bei sprendžia begalės kitų klausimų, kurie kažkam nėra paprasti dalykai.
  • esami akredituoti teikti socialinės reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje paslaugas
 • Individualios bei grupinės skatinimo ir motyvavimo (integravimui į darbo rinką), psichologų paslaugas:
  Užimtumo tarnybų klientams teikiame Naudojame išskirtinius patikrintus metodus, dalyvavome SOPOS organizuotoje ,,DUOday‘‘ iniciatyvoje, turime teises naudotis išskirtiniu ,Jobpix‘‘ įrankiu. Jobpix tai darbo iniciatyvos metodas, savęs pažinimas, kompiuterinio raštingumo lavinimas.
 • Esame kūrybingi ir išradingi kai planuojame socialines užimtumo dirbtuves, kurios gerina integraciją į darbo rinką socialinę atskirtį patiriantiems asmenims. Įstaigoje teikiamos paslaugos, orientuotos į jaunų žmonių bei ilgalaikių bedarbių karjeros orientavimą, profiliavimą, darbinių įgūdžių stiprinimą bei kompleksinę pagalbą įsidarbinant ar įsidarbinus. Paslaugas sudaro kompleksas veiklų, kurios gali būti teikiamos/neteikiamos pagal dalyvio individualius poreikius, nustatomus pirmo susitikimo metu, poreikių vertinimo etape ar paslaugų teikimo proceso metu.
 • esame įkūrę atvirą jaunimo erdvę OPEN, kurioje laukiamas jaunimas 14-29 metų. Čia jaunimo darbuotojai nuolat suka galvą, kaip jaunimą įtraukti, kaip gerinti jų karjeros planavimo ir pasirinkimo įgūdžius bei verslumo, pilietiškumo, savęs atstovavimo gebėjimus. Teikiamos nemokamos profesionalios psichosocialinės paslaugos, stiprinama savanorystė tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Siųskite savo jaunimą į mūsų OPEN erdvės renginius.

Mokymai. Mes žinome iš kur gauti kvalifikuotų darbuotojų!

 • Vykdome ir organizuojame įvairias socialinių darbuotojų, individualios priežiūros darbuotojų profesinės kompetencijos tobulinimo programas.
 • Mūsų tikslas - stiprinti jūsų darbuotojų profesines kompetencijas, dirbant su įvairiomis tikslin
  ėmis grupėmis.
 • Siūlomos mokymų programos yra akredituotos.
 • Dalyviams išduodami mokymų baigimo pažymėjimai.
 • Mokymų programų trukmė – nuo 8 akad. val. iki 160 akad. val.
 • Susidarius didesnėms grupėms lektoriai gali atvykti į įstaigą, kursų tema, laikas ir pobūdis tokiu atveju derinama individualiai.

Gausi ir prasminga projektinė veikla. Su ja galite susipažinti mūsų internetinėje svetainėje www.zispb.lt

*************************************

[email protected]

+370 647 348 49

www.zispb.lt

*************************************

Įmonės nuotraukos

Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biurasŽmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras nuotraukaFoto Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras (302554492)Įmonės Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras nuotraukosŽISPB - nevyriausybinė ne pelnoŽmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, VšĮ nuotraukaFoto Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, VšĮ (302554492)Įmonės Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, VšĮ nuotraukospaslaugas bei mūsųŽmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biurasŽmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biurasŽmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras

Žemėlapis (apytikslė vieta)

Rodyti žemėlapį
Kitos šio miesto įmonės: Šiauliai Kitos įmonės šioje gatvėje: P. Višinskio g.
Raktažodžiai: sd mokymai, mokymai socialiniams darbuotojams, atestuoti mokymai, kvalifikacijos kėlimo mokymai, socialinė pagalba šeimoms, psichologinė pagalba šeimoms, erzamus, jaunimo karjeros centras, pagalba jaunimui, nvo, nevyriausybine organizacija, integracija

Ar tai jūsų įmonė?

Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras, VšĮ (įmonės kodas 302554492) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose.

Spauskite čia
Susipažindami ir naudodami rekvizitai.lt viešinamus įmonių vadovų asmens duomenis tampate savarankišku duomenų valdytoju, kuriam taikomi ES reglamento Nr. 2016/679 (BDAR) reikalavimai. Jūs prisiimate atsakomybę tvarkyti asmens duomenis tik turėdami tam teisėtą pagrindą, vadovaudamiesi BDAR numatytais principais ir laikydamiesi kitų BDAR nustatytų reikalavimų, įskaitant techninių ir organizacinių priemonių įgyvendinimą.

Taip pat rekomenduojame

Ugniagesių g. 7-2, LT-62137 Alytus.
Veiklos sritys: socialinės paslaugos; konsultacijų paslaugos; psichologai, psichoterapeutai; teisinės paslaugos.
Pagalbos tarnyba MB „Ištrūk iš spąstų” yra socialinio verslo įmonė. Socialinis verslas – tai organizacijos, įmonės, kurių misija yra atrasti kūrybiškus, verslius sprendimus didžiausioms socialinėms visuomenės problemoms spręsti. Socialinio verslo įmonių pagrindinis siekis yra ne pelnas, o teigiami pokyčiai...
Girulių g. 20-19, LT-12123 Vilnius.
Veiklos sritys: socialinės paslaugos; taksi paslaugos; transporto paslaugos.
KAS TAI – ASISTENTINIS TAXI? Esame du draugai, sėdintys neįgaliųjų vežimėliuose. Susidurdami kiekvieną dieną su problema lengvai ir komfortiškai keliauti, nusprendėme įkurti „Asistentinis Taxi“ ir padėti kitiems judėjimo negalią turintiems asmenims gyventi orų ir visavertį gyvenimą. Aktyviai gyventi ir komfortiškai...